Kerst-kleurplaat Uitkijkpost Vignetten-puzzle voor snuffelaars Oplossing Voorbeeld: n ar SM aar en lar en lar en lar UITKIJKPOST 19 DECEMBER 1984 in ar Voor de jeugd tot 12 jaar is deze prachtige kleur plaat gemaakt. Leuk om in te kleuren als het bui ten regent of als het te koud of te donker is. Doe je best er maar op en lever de kleurplaat voor 1 janu ari in bij Drukkerij Uitkijkpost, Rechte Hondsbos- schelaan 22 te Heiloo. (Opsturen mag ook: Druk kerij Uitkijkpost, Postbus 68, 1850 AB Heiloo). Er is een aantal prijzen beschikbaar voor de kinde ren, die de kleurplaat op leukste, meest originele of beste manier kleuren. De uitslag zetten we in de Uitkijkpost van 9 januari 1985. O ja! Vergeet niet om je naam, leeftijd, adres, woonplaats en telefoonnummer even in te vullen op het strookje rechts! Niet alleen een kleurplaat voor de jeugd, maar ook een puzzle voor de ouderen in deze Kerst-editie van de Uitkijkpost. En wat voor puzzle! Iedere week treft u bij het vereni- gingsnieuws en bij de rubriek Sport en Spel vignetten aan. Em blemen van clubs en verenigingen, die boven de tekst staan. Dat is al vele jaren het geval en dus leek het ons wel leuk om te testen of onze lezers die vignetten kennen, zon der dat de naam van de vereniging erbij staat. Wat hebben we gedaan? Van 25 verenigingen hebben wij het vignet genomen, hebben de naam 'weg gewerkt' en voorzien van een nummer in een advertentiekader tje gezet. Vervolgens hebben we de 25 vignetten verspreid door de krant, tussen de advertenties. Wat moet u doen? Wel, dat ligt voor de hand!^ U zoekt in deze Uitkijkpost de 25 vignetten op. Op deze puzzle- pagina, in de rechter-kolom, is een genummerde lijst. Daarin vult u de naam van de vereniging, waar van u het vignet hebt gevonden en herkend. Let goed op het num mer! Het nummer bij het vignet moet corresponderen met het nummer op de lijst. Zo doende krijgt u een lijst van 25 verenigingsnamen. Die lijst brengt u naar Drukkerij Uitkijkpost, Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo. (Of per post: Posbus 68, 1850 AB Heiloo). Ook als u geen 25, maar bij voorbeeld 22 of 23 namen hebt, kunt u insturen: mis schien bent u de enige niet! Voor de zes beste inzenders ligt een cadeaubon klaar: tweemaal 75 gulden, tweemaal 50 gulden en tweemaal 25 gulden. Bij meerdere kandidaten voor een zelfde prijs wordt er geloot. De uitslag staat in de eerst volgende Uitkijkpost, die op 9 januari 1985 verschijnt. Inzenden kan tot 1 januari 1985!!! P.S; Vergeet u niet uw naam, adres, woonplaats en telefoon nummer in te vullen! Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Hiernaast ziet u het vignet van 't Vennewater Badminton. Op deze manier zijn nog 25 vignetten ver spreid door de Uitkijkpost: het embleem plus een nummer. Dit voorbeeld - het nummer maakt dat al duidelijk - heeft met de puzzle niets te maken. 2. 3. Naam: Leeftijd: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: rnrnrn it i 6609 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. twcg 2c v 0

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1984 | | pagina 19