Januari Maart Februari UITKIJKPOST 19 DECEMBER 1984 Het jaar 1984 was voor Drukkerij Uitkijkpost BV een be langrijk jaar. Niet alleen vierde het bedrijf haar 50-jarig jubileum, maar ook was er feest ten huize van directeur G. Keppel, die al zes decennia het drukkers-ambacht beoefent. Op de foto links hanteert hij de hem vertrouwde pers. In de maand januari had een aflossing van de wacht plaats op de kapel van Onze Lieve Vrouw Ter Nood. Rector Bertrand (onder) vertrok en werd opgevolgd door rector Van de Asdonk (rechts). In maart, en dat gaat door tot het eind van het jaar, wederom hoogtepunten voor bepaalde ver enigingen en bedrijven in Hei- loo. Toneelvereniging Falkland namelijk bestond zestig jaar, hetgeen onder andere gevierd werd met enkele speciale uitvoe ringen. (Foto boven). Het automobielbedrijf van Zan der aan de Kennemerstraatweg bestond in maart een halve eeuw. (Foto onder). Op de foto links zien we Rick van Raalte, die een jeugdige plaatsgenote uit het water haalde en daarmee haar leven redde. 'In februari verscheen er een bijzondere Uitkijk post. Niet wat betreft de inhoud, maar wat betreft 'de verschijningsdatum: woensdag 29 februari. Dat jgebeurt niet vaak. *ln diezelfde maand verscheidene jubilea. Eén er Van was dat van de Heilooër Balletschool van Els -Bijlsma. Een ander was het jubileum van de Gere formeerde Kerk aan de Noordergeeststraat. De supermarkt van B&W op de Kenne merstraatweg op de hoek van de Aostastraat sloot de deuren ten behoeve van een geheel nieuwe winkel even verderop langs dezelfde weg. (Foto boven). In Egmond kreeg de tennisclub Hogedijk de beschikking over een gloednieuw clubhuis. (Foto links onder). Alweer een jubilaris: schaakvereniging Op positie organiseerde vanwege het 50-jarig bestaan onder andere een simultaan voor de jeugd. (Foto rechts onder). Als vanouds een drukke maand: bloemmozaieken in Limmen (geheel links boven), Banana Split (Tros) fopte Cornelis Berkhouwer (geheel links midden en rechts onder), Klaas Koomen nam afscheid van de programma-commissie van De Beun (links) en ten gemeentehuize ontvingen de heren De Graaf en Groot een onderscheiding (boven midden en rechts). Op de fotolinks De Stolp aan de Westerweg, die in het Orwell-jaar z'n derde lustrum beleefde en daar omheen een klein, bescheiden feestje bouwde. Jong leven in het hertekamp in het gemeentebosje (geheel rechts): een waakzame moe der beschermt haar jong. Fo tograaf Huijzer mocht toch een plaatje schieten. De twee andere fotografen, Freriks en Alphenaar, waren bij BÏtkpop'84. Helaas voor de organisatoren was de belangstelling, on danks een zeer gevarieerd en daardoor aantrekkelijk muzi kaal aanbod, gering. Eén van de topattracties was de Dutch Swing College Band. (Foto rechts).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1984 | | pagina 22