Augustus September Oktober November December UITKIJKPOST 19 DECEMBER 1984 In de wintermaanden brandde de snackbaar in win kelcentrum Het Hoekstuk geheel uit. Enorme inspan ningen leidden er toe, dat in juli de zaak kon worden heropend. (Foto links). In het Stationscentrum organiseerde de winkeliersve reniging voor de jeugd een zeepkistenrace. (Foto's rechts en rechts onder). Begin juli nam Frans van Haaren afscheid van de Uit kijkpost. Hij had de leeftijd bereikt, waarop hij van de Vut-regeling kon profiteren. (Foto links onder). Een brandende kwestie was de ver nieuwing van de vloer van sporthal Het Vennewater. Het ophangen van een kunstzinnige collage van gevon den voorwerpen ging daarmee ge paard. (Foto boven). Op camping Heiloo was het feest voor het echtpaar Voogt, dat al vele jaren tot de bezoekerskring be hoort. (Foto rechts). De zomervakantie-activiteiten voor de jeugd ontvingen een hartelijk welkom, onder andere via een playback-show. (Foto onder). In juli kon het eerste softbalteam van BSC Heiloo de kampioensvlag hijsen. In september werd ook de promotie naar de landelijke hoofd klasse een feit. (Foto boven). Een straat, die feest viert. Dat ge beurde op het Bleekveld, waar het 20-jarig bestaan uitbundig werd herdacht. (Foto midden). Medio oktober opende de Grosmarkt haar vijfde filiaal en keerde terug naar Heiloo, op de Westerweg. (Foto links). Mevrouw M. Wal-Halberstadt won de hoofdprijs in de loterij van harmonie-orkest Caecilia, in het ka der van het 60-jarig bestaan van de vereniging. (Foto rechts onder). Vanaf september telde Heiloo twee videotheken: videotheek Heiloo (rechts onder) en videotheek 't Cen trum (links onder). In deze maand vierde drukkerij Uit kijkpost BV haar halve eeuw-feest via een Open Huis, waarvan gretig gebruik werd gemaakt. Onder de bezoekers ook de burgemeester van Heiloo. (Foto boven). De dagen worden korter, maar er gebeurt niets minder door. Zo gaf het CDA-raadslid de heer Visser te kennen uit de gemeenteraad van Heiloo te stappen (boven), werd de kerk aan de Westerweg ontdaan van haar witte laag (links), introduceer de restaurant De Glastronoom in Limmen rendiervlees op het menu (links onder) en ontving mevrouw E. Boening-Aldering felicitaties van ondermeer burgemeester Glijnis vanwege haar 100-e verjaardag, (rechts). A/a een jaar vol van wel en wee, in het bijzonder de diverse feestelijkheden bij Drukkerij Uitkijk post BV, willen wij u alsnog hartelijk bedanken voor de vele leuke reacties bij ons 50-jarig jubi leum. Ook in 1985 hopen wij u weer letterrijk te kunnen bedienen. Directie Drukkerij Uitkijkpost BV En in december.... Ja, er gebeur de genoeg, maar dat ligt nog vers in ieders geheugen. Daarom in plaats van enkele foto's het volgende: beeld

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1984 | | pagina 23