SPORTEN SPEL t CARNAVAL 1985 de lantaarn I f, K EVENEMENTEN-AGENDA VERENIGINGSAGENDA SPORT EN SPEL AGENDA AGENDA LIMMEN in CAFE-BAR in de ZAAL Vijftiende Antiekkade in Alkmaarse veilinghallen za. 16 febr. Lonnie Enzo c bo/ketball vereniging flashing heiloo Z.V.V. HANDSOME EIGHT sportpark DARTCLUB GAAT NAAR ENGELAND DIERENBESCHERMING HEILOO LIMMEN-CASTRICUM. aanvang 20.30 uur zo. 17 febr. Trio Joh. Sibum aanvang 17.00 uur Ma. 18 febr. JullÖt aanvang 20.30 uur Di. 19 febr. TflO Joh. SihUITI aanvang 20.30 uur Dusseldorperweg 56 Limmen Aris en Henny UITKIJKPOST 6 FEBRUARI 1985 H KJ tOO ER Tien jonge Egmonders in De Kapberg. Zaterdag 2 februari werd de eerste expositie in de Kapberg in 1985 geopend. Tien jonge Egmonders, waarvan de meesten voor de eerste maal exposeren, tonen hun artistieke prestaties. Deze weekendtentoonstelling duurt tot en met 23 februari en is op zaterdag en zondag te bekijken tussen 13.30-17.00 uur. Galerie De Kapberg, Slotweg 17, Egmond aan den Hoef. Wereldwinkel in 't Loo. Zaterdag 16 februari: wereldwinkel staat met een stand in het winkelcentrum 't Loo. Hoe ga je om je ex-partner. Woensdag 13 februari: open avond voor alleenstaande ouders met als thema 'Hoe ga je om met je ex-partner'. Organisatie: Fiom-buro Alkmaar. Aanvang 20.00 uur op het adres Van der Meijstraat 6 te Alkmaar. Inl.: 072-118812. Open avond voor weduwen en weduwnaars. Woensdag 13 februari: eerste open avond van de vereniging Handreiking. De vereniging zal zich presenteren en is gaarne bereid om in te gaan op vragen en suggesties. Aanvang 20.00 uur in Brainbox, Kanaalkade 26 te Alkmaar. Voor inl.: 072-114428(tussen 17.30-19.00 uur). Expositie Frits Boogaardt. de gehele maand februari kan men olieverfschilderijen van Frits Boogaardt bekijken in het Elizabeth ziekenhuis te Alkmaar. Het thema is 'Wandschap- Landschap'. Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen. Dinsdag 12 februari: ochtendbijeenkomst in het Open Huis, aanvang 10.00 uur. De heer Sibilo vertelt over gebruik en misbruik van medicijnen. Woensdag 13 februari: start cursus schilderen met olieverf en/of aquarelleren o.l.v. de heer van Ooyen, aanvang 13.30 uur in het Open Huis bij voldoende belangstelling. Opgave en inl. A. Stroomer (333288) of G. Jansen (332367). Nederlandse vereniging van Huisvrouwen. Woensdag 13 februari: ledenvergadering en bestuursverkiezing in de zaal van de Gereformeerde Kerk aan de Noordergeeststraat, aanvang 9.45 uur. Dinsdag 26 februari: binnenhuisarchitect Rob Hurst vertelt over woninginrich ting in het Open Huis, aanvang 20.00 uur. Entree leden: f. 3,QP, introducé(e)'s f. 4,50. Wykvereniging Plan Oost. Zaterdag 9 februari: jeugdfilms in 't Oosthonk. 13.00 uur: 'De schele Koning en de kraai' voor kinderen van 4-8 jaar (tekenfilm met klassieke muziek). 15.00 uur: film voor de jeugd van 9-15 jaar (titel nog niet bekend. Toegang f. 1,-. In verband met de films is er geen modelbouwclub. Donderdag 21 februari: herhalingsavond hart-reanimatie voor hen, die de cursus hebben gevolgd. Opgave niet nodig. Kosten: f. 10.--. Sociëteit Alleenstaanden Heiloo. Maandag 18 februari: creatieve avond o.l.v. Thea Bijwaard. Corsage van nylon maken in de vorm van een vlinder. Zo mogelijk een snijtangetje en een schaar meenemen. Ook voor een spelletje kaart of een partijtje sjoelen kan men vanaf 20.00 uur terecht in het Open Huis. Kosten f. 2,50. Programma activiteiten beide bonden voor ouderen. Donderdag 7 februari: bingo. Woensdag 13 februari: carnaval. Donderdag 21 februari: sjoelen. Woensdag 27 februari: dansen. Bond van gehandicapten en arbeidsongeschikten. Maandag 18 februari: soos in het Trefpunt, aanvang 13.30 uur. Inlichtingen: fam. Bellekom, tel. 333797. NIVON. Maandag 11 februari: jaarvergadering in het Open Huis, aanvang 20.00 uur. Reumapatiëntenvereniging. Dinsdag 12 februari: bijeenkomst voor reumapatiënten en andere geïnteresseer den in buurthuis De Ezel, Fabritiuspark te Heerhugowaard. Fysiotherapeut L. Hoekstra vertelt over het totstandkomen van de teleaccursus over reuma. Partii van de Arbeid. Maandag 11 februari: jaarvergadering m de zaal in d Oud Inn, Heerenweg. Behalve de jaarstukken komen ook de 'sociaal-economische dilemma's aan de orde. Over dit laatste onderwerp wordt ook een videofilm vertoond. Vogelvereniging Kleurenpracht. Maandag 11 febr.: contactavond in het gebouw van de duivenver., achter sporthal Het Vennewater, aanvang 20.00 uur. O.a. een prachtige serie, vervaardigd door de heer Stoelinga, over parkietensoorten, die in Nederland stand kunnen houden. Katholiek Vrouwengilde Sint Monica. Woensdag 13 februari: bijeenkomst in het Trefpunt, aanvang 20.00 uur. mevrouw Brouwer uit Bussum spreekt over spierkunde. Ook voor introducé(e)'s. Koninklijke maatschappij Tuinbouw en Plantkunde. Dinsdag 12 februari: dia-causerie door Ben van Bohemen uit Amstelveen onder de titel 'Waterland, het wijde weideland'. Vrijdag 8 februari: zomerbloemen uit zaad, een speciale avond door J.B. van Dool uit Enkhuizen. Toegang gratis, aanvang 20.00 uur in het Open Huis. TOURNOOI KUNSTSTOTEN IN HEILOO Op 8, 9 en 10 februari (vrijdag, zaterdag en zondag) wordt in de biljartsociëteit (Westerweg 316 boven de Grosmarkt) een invitatie-tournooi kunstbiljarten georganiseerd. Onge twijfeld één van de meest spectaculaire gebeurtenissen op het grote wedstrijd biljart. Deelnemers komen uit het hele land. Op de T.V. is iets dergelijks 'n paar maal te zien geweest. U bent nu in de gelegenheid zo'n gebeuren van dichtbij te zien. Het originele program wordt gespeeld. Alle 76 figuren worden be proefd. Een puntenwaardering, be haald door de spelers, levert zondag middag een kampioen op. Thijssen biljarts en biljartzaal, Kaandorp nodi gen u uit, dit te zien. Vrijdag 8 februari 19.00 uur;zaterdag 9 februari 13.00 uur en 19.00 uur. Zondag 10 februari 13.00 uur. Arbiter: J. Hofman uit (Rotterdam) Deelnemers: B. v.d. Wal (Hattum), H. Dopmeyer (De- demsvaart) Th. Willemsen (Enschede) B. Thijssen (Mill) Henk Kuyt (Heem stede) Willy Stokkers (Enschede) H. Arbouw (Rotterdam) G. Ritman (Den Haag). DAMESBILJARTCLUB H.F.S. Uitslagen van 28 januari: N. v.d. Heide-M. Hink, 1-3; W. Va- der-E. Schouten, 0-3; R. v. Opzee- land-C. v.d. Fluit, 1-3; M. de Wit-A. Houtsma, 3-0; J. Bussing-H. Mokry, 0-2; M. Kw^it-M. de Wit, 1-3; B. Meems-A. Houtsma, 3-0; J. Bussing- V. Becker, 0-3; C. v.d. Fluit-H. Mokry, 3-0; R. v. Opzeeland-R. Ber ger, 3-1; M. Hink-B. Nanne, 3-1; N. v.d. Heide-W. Vader, 3-0; R. v. Op- zeeland-B. Meems, 3-0; R. Berger- E. Schouten, 2-0; B. Nanne-V. Becker. 0-2; M. Kwant-N. v.d. Hei de, 0.3 Marja Hink speelde deze avond een mooie serie van 8 caramboles, waar door ze naast Marian de Wit staat met de hoogste serie van dit seizoen. DAMCLUB HEILOO Uitslagen van de gehouden onder linge kompetitie in d'Oud-Inn: C. v. Lieshout-R. Scargo, 2-0; R. de Boer-C. Bijwaard, 0-2; N. Ursem- J. Klumpert, 0-2; P. Zwart-R. Koch, 0-2; F. Schouten-A. v. Zijp, 2-0; L. Koersen-R. Buwalda, 2-0; A. Kroon-J. Kraakman, afg. Afgelopen zaterdag moest Flashings heren 4 uit spelen tegen de Lions van Zandvoort. Heren 4 is het laagste Heren-team van Flashing Heiloo, waar de meeste nieuwelingen in opgenomen worden. Hierdoor is het samenspel van dit team nog niet optimaal. Heren 4 bestaat uit negen jongens, die basketbal hoofdza kelijk als recreatie beoefenen. Dit team heeft wel de langste heren van de gehele club in zijn gelederen. De eerste helft van de competitie werd slechts één wedstrijd gewonnen. Toch komt er nu verbetering in hun spel. Het team weet meer gebruik te maken van de lengte, de schoten werden beter en het samenspel wordt beter opgezet. Ondanks het feit dat het spel nog niet écht goed is, wisten ze de afgelopen drie wedstrijden toch te winnen. Zelfs de Lions, die hoog genoteerd staan in hun poule, werden tijdens een zware wedstrijd, na ver lenging met twee punten verslagen (35-33). Verdere uitslagen van het afgelopen weekend waren zeer bevredigend met zeven gewonnen en zes verloren wed strijden. In ieder geval heeft Adspiran- ten Meisjes B nu de kop positie ingenomen in haar poule door Lions A te verslaan. Voor inlichtingen: L. Hollander tel.: 336173. sport BILJARTCLUB LA STRADA Uitslagen van 31 januari: P. Kaandorp-D. Nanne, 2-0; P. Pil- kes-K. Berger, 0-2; S. Houtzager-A. Bakker, 0-2; Th. Hoogeland-J. Koe dijk, 3-0; J. Bijvoet-N. Kabel, 0-3; S. Houtzager-K. Berger, 0-3; René Nanne-T. Boerhof, 3-0; A. v.d. Vel- den-P. Kaandorp, 3-0; D. Nanne-P. Pronk, 0-3; K. Berger-J. Kuiper, 0-3; P. Pilkes-Th. Hoogeland, 0-2. Door 2 nederlagen van P. Pilkes is er een nieuwe leider, t.w. P. Pronk, die de laatste 7 partijen in winst wist om te zetten. Ook deze avond 2 winst partijen voor Th. Hoogeland en K. Berger, zodat de spanning aan de kop blijft. ■RIDGECtUB Uitslagen van dinsdag 29 januari: A, 1. dames v.d. Velden-Visser, XX, 60.80; 2. mevr. Hoff-hr. Tam- minga, X, 59.15; 1. fam. v. Loon, X, 58.35; 2. mevr. d. Wit-hr. Löhr, X, 56.65. B: 1, dames v.d. Gaag-Lemstra, X, 55.95; 2. dames Haafkens-Wijnbeek, X, 55.60; 1. dames Wedda-Wee huizen, XX, 63.90; 2. dames Fijma- Frugte, X, 55.15.. Uitslagen van donderdag 31 januari: A: 1. dames Feljer-Löhr, X, 59.00; 2. mevr. Bakker-hr. Tamminga, X, 58.50; 1. heren Bader-Koster, X, 59.00; 2. dames de Jager-de Wilde, X, 58.50. B, 1. heren Berkman-v.d.Vlies, XX, 62.00; 2. fam. Haan, XX, 61.50. 1. dames de Bruykére-Ritchie, 52.50; 2. heren Kroonen-Rutgers, 51.65. C: 1. dames Damman-in 't Veld, XX, 68.50; 2. mevr. en hr. Eichelsheim, X, 57.00. 1. heren Bennink-Gorse, XX, 60.50; 2. dames v. Hoolwerff- Spruit, 52.00. D: 1. heren Laan-Jacobs, X, 57.50; 2. dames Evenblij-v.d. Dool, 53.25. 1. dames de Lange-Leek, X, 57.50; 2. fam. Bies, 53.25. Afzeggen: dinsdag mevr. Admiraal» (tel. 335718), donderdag, hr. Bader (tel. 332630). EFFECTSELECTIE BOEKT WINST Bij de dames van de actieve volleybal vereniging Effect ging het de afgelopen week bijzonder goed. Dames 1 walste het uit Alkmaar afkomstige E.E.M. in korte tijd geheel plat. In een hoog tempo werden drie sets gewonnen. Dames 2 deed het niet voor minder met tegenstander Rood-Wit 2 en zelfs zo ontspannen dat in de time-outs meer gelachen werd dan geluisterd naar de coach. De 3-0 overwinning ning ze op de derde plaats in de eerste klasse met maar twee punten achter stand op koploper Reactie 1. Bij de heren moest door tijdgebrek de wed strijd Effect 1-Dinto 1 met een 2-2 uitslag helaas worden afgebroken. Ge zien de afwezigheid van enkele promi nente spelers een uitstekend resultaat voor dit incomplete team. BRIDGECLUB KONT(R)AKT Uitslag van de op woensdag 30 janu ari gehouden wedstrijden: Groen, NZ, 1. fam. Baas, 63.33%; 2. fam. v. Kouwen, 51.67%; OW, 1. fam. Smakman, 55.84%; 2. fam. Couzijn en hr. Hakvoort-mevr. Schoute, beiden 50.83%. Blauw, NZ, 1. dames de Boer-Mat- ton, 54.76%; 2. fam. v.d. Linden, 51.19%; OW, 1. mevr. Schoen-hr.» v.d. Zijden, 51.19% en fam. de Win ter, 51.19%; 2. heren Plas-Huting, 47.62%. TAFELTENNIS-VER. ROZING Na twee competitie-ronden is duidelijk dat de krachtverschillen in de verschil lende poules groot zijn. Het eerste team leed in haar eerste wedstrijd een kansloze 10-0 nederlaag bij Rataplan. Afgelopen zaterdag kwam echter al het herstel. Turnlust, ondanks lengte- en leeftijdsvoordeel, moest een 6-4 neder laag incasseren. Het derde team deed het precies andersom. Zij wonnen eerst royaal van Doko (8-2) om vervolgens een week later ten onder te gaan tegen Koen Nam, (1-9). Team 2 zit, net als in de najaarscompetitie, in de hoek waar de klappen vallen. Eerst was Be Fair aanmerkelijk sterker (0-10), En ook afgelopen zaterdag bleek Martin Schilder een onoverkoombare hinder nis. Lichtpunt was wel het optreden van Stefan Beers, die als debutant twee van zijn drie enkelspelen won. Flashing heiloo. Zaterdag 9 februari: thuiswedstrijden Flashing Heiloo in Sporthal Het Vennewater tussen 17.00-21.00 uur. HSV-voetbal Zondag 10 februari: Zouaven 1-HSV 1, aanvang 14.00 uur. HSV 2: vriendschappelijke wedstrijd, aanvang 11.00 uur. FUNAKOSHI HEILOO NAAR karatetoernooi alkmaar Een team karateka's van de Shotokan Karatevereniging Funakoshi uit Hei loo maakt zich op, om deel te nemen aan de clubkampioenschappen. Op zondag 10 februari zwaaien de deu ren van Sporthal Oudorp aan de Amstelstraat 1 te Alkmaar open voor de deelnemers die trainen bij Funa koshi uit Schagen, Bergen, Alkmaar en Heiloo (aanvang 13.30 uur). Met een tiental plaatsgenoten wordt op sportieve wijze getracht een paar medailles mee naar huis te nemen. De in Heiloo nog jonge vereniging acht zich zeker niet kansloos. De deelname aan dit toernooi is voor de leden een teken dat ze zich naar bui ten toe willen en kunnen manifeste ren. De wedstrijden zijn in twee vormen verdeeld: Kata en Kumite. Kata kan het kort worden omschreven als een stijloefening waarbij een deskundige jury in het bijzonder let op snel heid, souplesse, intentie en kracht bij de uitvoering van de Kata. Het onderdeel Kumite kent zondag twee wedstrijdvormen. De lagere banden, van wit tot en met groen, strijden volgens het Kihon Ippon Kumite. Dit is een van te voren af gesproken aanval, en een daaropvol gende tegenaanval. De scheidsrech ters zullen op grond van de uitvoe ring van de techniek de winnaar aanwijzen. Voor de hogere banden (blauw, bruin en zwart) is er het Jiyu Kumite, of wel het vrije" gevecht. Natuurlijk is dit wel aan regels gebonden. Verdeeld over verschillende katego- rieën naar leeftijd en nivo verschij nen onder meer de volgende Heiloo- er karateka's op de vloer: Erik Sauer, Daan de Jager, Gie en Paul Dhung, R. Dijkstra. Dus karate-do in Heiloo. U bent welkom, ook tijdens de trainingen. Kom bijvoorbeeld eens kijken op vrijdagavond in de gymzaal aan De Dors, van 19.00 tot 22.00 uur. B.C. O.K.K. Uitslagen van dinsdag 29 januari: A. Hoogland-W. Hink, 2-0; Th. Molenaar-R. Haazelager, 2-0; P. Bolten-G. Snel, 2-0; C. v. Dooren- G. Bolten, 2-0; Th. de Waard-F. Oosterwijk, 0-2; B. Morsch-D. Pep ping, 0-2; P. Leering-P. Haanraads, 2-0; L. v. Schooten-W. Groot, 2-0; N. Bijvoet-J. Klaasse, 2-0; D. Nanne- Th. Molenaar, 0-2; R. v.d. Gulik-R. Haazelager, 0-2; M. v. Zaal-W. Hink, 2-0. 3e periode kampioenschap: 1. W. Groot, 7 punten; 2. L. v. Schooten, met 6 punten in 88 beurten; 3. J. Klaasse, met 6 punten in 95 beurten. 'T VENNEWATER BADMINTON Naast 't VB I en 't VB 7 is dit weekend ook 't VB 5 kampioen geworden. In een gemakkelijke wedstrijd uit tegen ODS 5 uit Wormer haalden Cees Schilder, Jan Jeijsman, Anneke Schil der en Landa Sauer de volle winst, al was een gelijk spel al voldoende voor promotie. Ongeslagen is 't VB 5 kampioen geworden. Het eerste team van 't VB heeft ook de laatste wedstrijd winnend afgesloten in Den Helder werd het tegen Noordkop 5-3,.zodat zij ook ongeslagen zijn gebleven, 't VB 3 heeft een moeilijk seizoen achter de rug, drie teamleden; Judith de Lijster, Mark Luursema en Chris v/d Wal speelden voor 't eerst senioren competitie, en hoewei de laatste wed strijd met 6-2 werd gewonnen, zullen zij volgend jaar toch een klasse lager moeten spelen. Nu de reguliere compe titie ten einde is gaat de na-competitie van start en zullen vele tournooien gespeeld gaan worden, a.s. Zondag een groot intern tournooi met 56 deelnemers. Het Jan Boeren Fluitjes Tournooi voor recreanten en competitie spelers. één schot fataal H.S.V. GOED UIT DE WINTERSTOP Met klinkende cijfers heeft de HSV-se- lektie het publiek duidelijk gemaakt dat het geen schade heeft opgelopen van het extra lange voetballoze tijd perk. De uitslagen 7-1 door het 3e, 5-1 door het 2e en 3-1 door het le elftal onderstrepen deze konklusie. Hetgeen nog niet wil zeggen dat de komende uitwedstrijd tegen Zouaven al bij voor baat gewonnen is. De steun van de supporters blijft in de nog 9 resterende wedstrijden erg belangrijk. Via deze rubriek en de sportagenda van dit blad houden wij u weer geheel op de hoogte. Dartclub d'Oud Inn gaat het komende weekend naar little Banham, even ten zuiden van Londen. In verband met de viering van het vijfjarig bestaan van d'Oud Inn heeft men een ontmoeting met een Engelse dartclub georgani seerd. Dat betekent dat 19 personen vrijdag met de nachtboot naar Enge land afreizen om zaterdagavond een vriendschappelijke wedstrijd te spelen. Het dorpje little Banham is al in rep en roer, overal hangen aanplakbiljetten met alle namen van d'Oud Inn-spelers. In de maand april, als d'Oud Inn vijf jaar bestaat, zal als onderdeel van de festiviteiten, de club uit Engeland naar Heiloo komen om de return-wedstrijd te spelen. SV GROEFSEMA Drie judoka's van SV Groefsema mochten zaterdag j.l. een fraaie trofee mee naar huis nemen uit De Rijp, waar een toernooi werd georganiseerd ter ere van het 10-jarig bestaan van judoclub De Rijp. 's Morgens wist Simone Philipoom een le plaats te behalen, door overtuigend alle judowedstrijden te winnen. Een schitterende prestatie als enig meisje tussen al deze judoka's in de cat t/m 34 kg. Erik de Witte behaalde 's middags bij de jongens en meisjes van 12 t/m 18 jaar in de cat. tot 45 kg ook een le plaats. Jeroen van Schaik won in de voorron des alle partijen, maar verloor helaas in de le partij van de kruisfinale met koka tegen. Door deze verliespartij moest Jeroen nog één partij voor de 3e of 4e plaats. Hij won met ippon en werd zo 3e. Die zaterdagavond waren er ook wedstrij den in Purmerend voor de West-Friese competitie. Groefsema moest het op nemen tegen Hikiwake en sportschool Jan Lodder. Tegen Hikiwake werd zeer overtuigend gewonnen met 18-2 en 80 judopunten. Helaas moesten zij tegen Jan Lodder het onderspit delven. Zondag waren ei# regio-team-wedstrijden bij de Mare in Alkmaar en kwamen de teams van De Mare, Lodder, De Geus, Randers en Groefsema tegen elkaar uit. Groefse ma kon alleen van De Mare winnen. DAMESBRIDGECLUB SANS ATOUT Uitslagen 30 januari: A: 1. Janssen-de Wit 59; 2. Rui- ter-Visscher, 57; 1. Dolmans-van Twuijver, 61 Vi; 2. Rootjes-Agste- ribbe, 55V2;3. Grootes-Dekker, 55Vi. B: 1. Cornelisse-de Wild, 62V2; 2. Hommes-Werdmuller, 58; 1. Fijma- Weisenborn, 64; 2. Middelbeek-Dau- dey, 63. C: van Vliet-Sandkuijl (55) 6OV2; 2. Eberson-Vijn, 55V2; 1. Broksma- Blikslager, 56V2; 2. van Balen-Kolk, 53 Va. D: 1. Ruigewaard-Hulst63 V22. van Aken-Zuidema, 62. Voor de zoveelste keer is gebleken dat Handsome Eight tegen de sterk ste zaalvoetbalformaties is opgewas sen, maar dat het in een duel met zo geheten counterploegen al te dikwijls faalt. Speelden de blauwwitten tegen kam pioenskandidaten als Crawford en Bupro Hout volgens vriend en vij and de sterren van de hemel, ditmaal liep het tegen het laagstaande Ber- dos weer eens helemaal mis, ondanks het feit dat de zebra-equipe door Gor don Sheehan- de leiding nam, 0-1. Door het even vrijlaten van de ge vaarlijke Robles, kwam het nog voor de wisseling gelijk te staan, 1-1. Hoewel nerveus en gejaagd spelend kwam Handsome Eight tot een grote veldmeerderheid. Succes viel echter aan de andere kant. In de gehele tweede helft heeft Berdos zegge en schrijve één schot gelost, maar dit leverde, andermaal van Robles, me teen een doelpunt op, 2-1 Daar er hoogstwaarschijnlijk drie ploegen uit de hoofdklasse moeten degraderen, brengt deze nederlaag Handsome Eight zeer dicht bij af daling, tenzij de laatste vijf wed strijden een punt of acht zouden op leveren. Maar die duels gaan deels ook weer tegen lage, lastige ploegen, zodat het er nogal donker uitziet. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE De tweede helft van de kompetitie is goed begonnen voor de degradanten in de B-poule. Na twee ronden hebben zij alles gewonnen. De pro movendi in de A-poule hebben ook nog niet verloren tot nu toe. Bos hoorde enige weken geleden nog tot de schakers die misschien in de gradatiegevaar kon komen, maar hij heeft op een of andere manier een wedergeboorte ondergaan. Hij won vier maal op rij, de laatste paar ronden van erkend sterke spelers van Oppositie. Deze keer moest lijstaan voerder Avis er aan geloven. Uitslagen van ronde 18: W. Bos-P. Avis, 1-0; G. Hafkamp- P. Avis, 0-1; J. Wagenaar-W. Ligt- hart, 1-0; H. Niehaus-G. Heeringa, rem.; K. Jongkind-G. Hafkamp, 0-1; H. Reyersen v. Buuren-J. Alleman, afg.; M. Kemper-L. Landzaat, 1-0; C. Brink-D. van Gorkum, 0-1; H. Maas-M. van Bentum, 1-0; M. Eb- binkhuijsen-H. Maas, 1-0; J. Ebregt- P. v.d. Werff, 0-1; R. Sauer-D. de Jager, 0-1; T. Ruiter-H. Kracht, 0-1; J. Bosman-W. van Bakel, 0-1; P. Manni-J. v.d. Bogaerde, 1-0; O. Koenders-Y. van Buren, rem.; Y. van Buren-O. Koenders, 1-0; J. Werksman-J. de Jong, afg.; L. Ob- dam-P. Ooyevaar, afg.; J. de Vries- T. de Ridder, 0-1; A. Creutzberg- F. Beyers, 1-0; E. Wasscher-I. Katholiek Vrouwengilde Limmen Woensdag 13 februari: mevrouw G. van Hees vertelt over het hoe en waarom van klederdrachten. Ook haar museumpoppen zijn te zien. Aanvang 20.00 uur. TIOS. Woensdag 6 februari: algemene ledenvergadering in het Parochiehuis, aanvang 20.00 uur, met de traditionele bingo. Leden vanaf 12 jaar kunnen meedoen. SCHAKEN IN LIMMEN Winst van T. Broek op A. Holtes heeft niet kunnen voorkomen, dat het pun- tenverschil tussen hem, aan de kop, en P. Alders als nummer twee toch weer wat kleiner is geworden. Alders klopte namelijk J.Krijt maar slaagde er bo vendien in een afgebroken partij met Broek in winst om te zetten. Een prettige ruggesteun voor Alders, eer der al groepswinnaar in het Lasher- toernooi en bovendien ongeslagen win naar in zijn groep binnen het Hoogo ven-tournooi. Vreselijke tijdnood vormde voor J. Admiraal geen reden om na zijn 36e zet tegen D. Mantel in een verliespositie te verkeren. Hij stond zelfs gewonnen maar deinsde ervoor terug zijn kwaliteitsvoorsprong terug te gevenen raakte in een slim matnet van zijn tegenstander. In de B-groep wees kopman P. Vlaar zijn grootste concurrent T. Bruin resoluut terug, wiens tweede plaats gretig werd ingenomen door G.Hes die A. Duikersloot klopte. In de C-region wisselden N. Bult (winst op M. Brief jes) en W. Zwart (verlies tegen C. Luttikhuizen) aan de top van plaats. Laatstgenoemde klom daardoor naar de derde, en M. Blom (winst op H.Mous) naar de vierde plaats. Overi ge uitslagen: A: J. Limmen-C.v. Etten 0-1; B. Kerkhof-W. Kaandorp 0-1; R. Bollweg-P.v. Buuren rem.; P.v.d. Heijdt-E. Kerkhof rem.; K. Aafjes-G. de Graaf 0-1; C. Limmen-J. Bloedjes 1-0 B: P. Natte-C.v. Diemen rem.; M. Biesheuvel-J. v.d. Heide 1-0; C. Visser -H. Wentzel 1-0; J. Kleverlaan-R. v.d. Storm rem.; R. Hooijboer-M. Aafjes 1-0. C. M. Custers—A.Bult 1-0; C.|; Smit-P. Zwart 1-0; R. Denekamp-A/ Hooijboer0-1; S. v.d. Sande-M. Zuur bier 1-0; D. Kerkhof-Y. Wiersma0-1. UITSLAG TITEL-TOMBOLA OPENBARE BIBLIOTHEEK LIMMEN Op de volgende titels zijn de prijzen gevallen: Eerste week (trekking 21 en 25 januari). 1. Badminton. Door R. Fabig. 2. Dieren op het spoor. Door R. Mouw. Heeft u beide titels in deze 1 volgorde dan heeft u een hoofdprijs en' in omgekeerde volgorde een troost-' prijs gewonnen. Tweede week (trek-, king 28 jan. en 1 febr.) 1. Miniaturen boetseren. Door B.Rebein. 2. Dé Wraakgodin. Door A. Christie. Voor deze twee titels geldt hetzelfde als hierboven is aangegeven. De hoofd prijzen bestaan uit een boekenbon ter waarde van f. 50,-. De troostprijzen uit een boekenbon van f. 25,--. Maan dag 11 febr. a.s. om 20.00 uur is de prijsuitreiking door wethouder P. van der Steen. Heeft u een prijs Dan graag even een berichtje aan de Openbare Bibliotheek Limmen, Ka^ pelweg 6a, tel. 02205-2135. Als extra feestelijk tintje om ons 10-jarig be staan te vieren wordt die avond een gratis kopje koffie geschonken voor iedere bezoeker van de Openbare Bibliotheek Limmen.Tot ziens in de bibliotheek. De openingstijden vindt 11 elders op deze pagina. Oudeboon, rem. HERMAN BROOD BIJ BUK BUK Zondag gaat het gebeuren. De grote zaal van het Bruno-gebouw zal te klein blijken om alle fans van Herman Brood and his Wild Romance te bergen tijdens een per definitie succes vol optreden van deze net getrouwde roek-ster. Het is daarom zaak om niet te wachten tot zondagmiddag vier uur. Koop zo snel mogelijk een kaart in de voorverkoop (o.a. op de Buk-zolder en bij boekhandel Avis). Bij het verschij nen van dit blad zijn er nog kaarten voorradig. Of dat zondag ook nog het geval is, is ten zeerste de vraag. Bovendien betaal je nu een tientje en op zondag een knaak meer. Vrijdagavond wordt eveneens in de grote zaal van het Bruno-gebouw aan de Pastoor van Muijenweg als warming -up een spectaculaire film gedraaid. Namen noemen mag niet, maar het gaat om agent 007, Rusland en liefde. Om 21.00 uur kan je op de^eerste rij zitten. GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: Zeer aanhank. half-siamese lapjespoes "Fatje" (zgn. schildpadpoes) 2 Va jr. gesteril. Zwart/witte poes "Betsy", 2V2 jr. gesteril. Lieve lapjespoes "Hus sel" (zgn. schildpadpoes) SV2 jr. geste ril. Siamese kater 9 jr. lilac point (SPOED). Herder/bouvier 4 jr. reu. Dwergko nijntjes, div. kleuren. GEVONDEN Rood/witte kater, jong-volwassen, niet gecastr., de Biender Heiloo. Zwart/ witte kater, niet gecastr., Kerkelaan Heiloo. VERMIST Poes 1 jr. wit met cypers, witte punt aan staart, Teebos Limmen. Lapjes poes, witte poten en staartpunt, brede platte kop, Burg. Bosmalaan Limmen. Grijze kater, Moestuin Heiloo, Kater "Tijger", donkercypers met wit, Vre- denoord Heiloo, vorig adres Driestal Heiloo. Zwart/witte kater IV2 jr. niet gecastr., omgeving Nassauplein Alk maar. Rood/witte kater "Mikkie" ruim 1 jaar, niet gecastr., Vredenoord Heiloo, vorig adres Herenweg bij San- decamplaan Heiloo. Groen-gele handtamme grasparkiet, gele vlek op kop, v. Teylingenstraat Alkmaar. Inl. Dierenbescherming Heiloo e.o. Katten -072 331407, b.g.g. 337280 Honden 072 -400925 Knaagdieren - 072-336786. Vogels -072-335478. De dierenbescherming afd. Heiloo e.o. heeft DRINGEND behoefte aan men sen, die tijdelijk een hond of kat tegen vergoeding in hun huis willen opne men. Openir donder uur er spraak OP Openir 17.00 u 14.00-1 uur, 19 Algem Spree! 1,4.001 Midde Bereik overig weg 3£ 0.72 - 1 Indica Verzoe denhu bij de oorder ciale AP Lir Stichti Secr. 1 18, 1( 1295. KR Dageli 14.00 i De di dige i 0.800 i i KC IN VOLL do. 7 Oranji Oranji Oranj' Axme ZAAI vrijda \ZV iimm >BT lleek* VlCA B en naam res. b AZV i HZV Boer r De R< White Vend( jBEDI uitslaj Joh.J Disco Dries? SHORELINE in DE VRIENDSCHAP Zaterdag 9 februari staat de formatie Shoreline wederom op het podium van cafe de Vriendschap te Akersloot, Shoreline is en blijft een echte po diumband, die het moet hebben van hun enorme ervaring en kwaliteit. Zij spelen een repertoire dat is samen gesteld uit de allerlaatste hits en de hits van weleer. Mede door het prima gitaarwerk van Henk Haanraads en Willem Schoone is de groep terecht gekroond tot de beste Noord/Bleek Hollandse formatie, voor wat het all- roundwerk betreft. Dus mensen die van een stukje gezel ligheid en van goede muziek houden,^ die kunnen terecht in De Vriendschap te Akersloot, alwaar die avond ook de voorverkoop van start zal gaan voor een ander populaire formatie: Rober to Jacketti the scooters, die een op treden zullen verzorgen op 10 maar! aanstaande. Progi Disco 'Mota Comr ierrr G Bij Voor de organisatoren van de Antieka de is het een genoegen u mee te delen dat op 8, 9 en 10 februari voor de vijftiende maal de antiekade wordt gehouden: zoals vanouds in de veiling hallen, (Industrieterrein "Overdie") te Alkmaar. Het gevarieerde aanbod van antiek- en curiosa dat door de plm. 40 antiquairs deze maal wordt aangeboden, is van dien aard, dat voor iedere smaak en voor iedere beurs wel iets te vinden is. En vaak is juist dat stukje antiek, waar men al tijden op zoek naar is, op deze grootste beurs van Noord-Holland te vinden. De gezellige sfeer van de beurs, met zijn mooie meubelstands en de kramen met een zeer gevarieerd antiek en curiosa, het maakt een bezoekje wer kelijk de moeite waard. wat er zoal op de beurs te vinden is Een uitgebreid assortiment meubelen, w.o. Hollands, Frans, Duits, Spaans en Engels antiek, in de vorm van eetkamers, kasten, tafels etc. Ook de klokken zijn er te kust en te keur. Smeedwerk in de vorm van diverse soorten kachels en haarden, kolenkitten en kolenbakken, koperen doofpotten en ketels, oude gewichten; het is er allemaal te kust en te keur. Bronzen beelden, sommigen als sche merlamp te gebruiken, ze zijn altijd weer mooi om naar te kijken. Ook kristallen kronen en de altijd weer geliefde staande- en hangende olielam pen zijn weer ruim vertegenwoordigd. Een ruim assortiment van sier- en gebruiksvoorwerpen, vervaardigd van hollands aardewerk, frans bisquit, meissner porcelein, japans imari en engels porcelein van diverse fabrikaten ;Ja, en dan de speciale "zilverkramen" Men raakt nooit uitgekeken op het minitieuze speelgoed, vervaardigd van zilver, ware kunststukken zijn er te vinden. Ook de kramen met de z.g n "kleine spulletjes" zijn altijd weer de moeite waard om uitgebreid te bekij ken en te bewonderen. En niet alleen: voor de kinderen is het oude speelgoed: en de oude poppen in hun authentiekej kleertjes altijd weer de trekpleister",j de meesten van ons vinden hier toch hun hang naar nostalgie terug. informatie Elke antiquair zal de geïnteresseerde; graag informeren over kwaliteit, oor sprong en leeftijd van de artikelen in zijn/haar stand. Bij aanschaf van een artikel van f. 200,- of meer wordt op verzoek van de koper door de antiquair een garantiecertificaat verstrekt. In dien het artikel later niet aan de omschrijving zoals vermeld in het: certificaat voldoet, dan is de verkoper: verplicht het geleverde artikel terug te nemen en het volle bedrag te restitue-"' ren. De Antiekade deelnemers bezor gen omvangrijke stukken gratis thuisu binnen een straal van 25 km. Voo' zelfhalers zijn zij vaak bereid kortin te verlenen. Zoals vermeld zijn wij zeer verheugd dat dit alweer onze vijftiende antieka de in Alkmaar zal zijn en wij willen dit dan ook graag aan onze bezoekers laten merken. Iedere 150e bezoeker/ster ontvangt een aardige attentie die hem/haar aan de beurs zal herinneren en vooral de 2.500-e bezoeker/ster wacht een fijne verrassing. openingstijden: Vrijdag, 8 febr. 1985 van 19.00-22.00 uur. Zaterdag, 9 febr. 1985 van 11.00-18.00 uur. Zondag, 10 febr 1985 van 11.00-18.00 uur. Entreeprijs f. 5,- p.p. Aan 65 plussers en aan houders van een CJP wordt een reduc tie verleend van f. 2,--. Kinderen* beneden de 12 jaar onder begeleidin van een volwassene hebben gratis frwaoanc*

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 12