4 Voorjaarstroeven met kwaliteitsmerken Had ik ook maar een Gazelle! in heiloo gebracht KR00NE-LIEFTING ADLER SE 310 ADIDAS NASTASE W.M.F. Cromargan Cristallerie Zwiesel dié cc ieté wwi fawfowi yw&t, Arzberg Porceleyn Deze 4 troeven samen voor 599,- Hoveniers werkzaamheden onder garantie Salon Kroon, een salon met allure De gedekte tafel wint steeds meer terrein Uw oude machine is 475. Het Porceleyn Huys 5 dig. pannenset met sandwich bodem 3x pan met deksel 16, 18 en 20 cm 0 1 steelpan 16 cm 0 1 koekepan 24 cm 0 Adviesprijs 240, 24-dlg drinkservies best, uit: 6 rode wijn, 6 witte wijn 6 port/sherry, 6 bitter/likeur, van 110,- nu *«£S2ft 31-delig thee-, eet- en ontbijtservies best. uit: 6 platte, 6 diepe en 6 ontbijtborden, 6 kop en schotels, 1 vlees/broodschaal, 1 dekschaal, 1 open groenteschaal, 1 sauskom 1 theepot, 1 suikerpot, 1 melkkan l van 375.nu Trimmen en toeren op een fiets kan het toppunt van plezier zijn. Maar dan moet u wel een fiets hebben die in topconditie verkeert. S Dus een Gazelle. u J> )K?L) Keuze uit 25 Gazelle modellen Er zijn Gazelle sportfietsen, trimfietsen, toerfietsen, racefietsen, familiefietsen en jeugdfietsen in diverse variaties. En veel framehoogten en frametypen. Hoe veelomvattend uw wenslijstje ook iswij adviseren u graag Verwen u zelf met een Gazelle RIJWIELHANDEL Stationscentrum Tel. 330502 Dir. J. N. Bolten waard! Bij aankoop van een electronische schrijfmachine LCD display (40 tekens) FRASE geheugen 2500 tekens Korrektie-geheugen j f 500 tekens f 2375.- Inruil f 475.- Deze maand f 1900 "Knijnenberg" service Kennemerstraatweg 113 Heiloo. Tel. 072-336670 1 89.95 Geldig t/m 16 maart Heerenweg hoek Stationsplein Heiloo - Telefoon 331166 krommenie heemskerk castricum heiloo heerenweg140 tel. 072 - 334955 UITKIJKPOST 27 MAART 1985 offerte en een eventueel gemaak te tekening dient als basis bij de beoordeling van een eventuele claim. De voorwaarden voor de garantieverlening zijn in een spe ciale brochure vastgelegd. Deze voorwaarden ontvangt de op drachtgever bij het garantiecerti ficaat. Wie voortaan aanleg- of renova tiewerkzaamheden in de tuin laat uitvoeren door een lid van de Kring Tuin- en Landschapsvoor ziening, kan ervan verzekerd zijn dat het opgedragen werk naar volle tevredenheid wordt uitge voerd. Per 1 februari is namelijk het Garantiefonds voor Hove nierswerkzaamheden, uitgevoerd door leden van de Kring Tuin- en Landschapsvoorziening, in wer king getreden. Er wordt garantie gegeven op aanleg en renovatiewerkzaamhe den in tuinen en groenvoorzie ningen van particuliere opdracht gevers, dit kunnen ook bedrijven en instellingen zijn. De Kring Tuin- en Landschapsvoorziening is de grootste hoveniersorganisa tie in ons land. Het Garantiefonds voor Hove nierswerkzaamheden kent i een geschillencommissie, die de even tuele garantieclaim beoordeelt. Deze commissie bestaat uit vier door de Kring aan te wijzen des kundigen, onder voorzitterschap van een jurist van het KNOV. Aan het garantiebedrag is een maximum grens van 50.000 gul den gesteld. Een zeer redelijk be drag, gezien de budgetten die meestal met tuinaanleg gemoeid zijn. Gespecificeerde offerte De opdrachtgever ontvangt van de hovenier een gespecificeerde werkomschrijvende offerte, deze Financiering Het Garantiefonds voor Hove nierswerkzaamheden is een apar te stichting. Het vermogen wordt door het bestuur van de Stichting beheerd. Alle leden van de Kring Tuin- en Landschapsvoorziening hebben hiervoor een vast bedrag gestort. Bovendien betalen zij een bepaald promilage van het door de opdrachtgever betaalde totaalbedrag voor elk werk dat voor garantie bij het fonds wordt aangemeld. Ruim vijftig jaar geleden' werd Salon Kroon in het Stationscen trum gevestigd. Werd aanvankelijk gestart met een herenkapsalon plus winkel tje, in de loop der jaren is Salon Kroon, middels diverse verbou wingen uitgegroeid tot een mo dern kappersbedrijf. Wie bij Salon Kroon binnen stapt, wordt ontvangen in een ruime, moderne, met lichte hout partijen betimmerde en in lictote tinten geschilderde salon, plaats biedend aan 15 personen, voor zien van komfortabele zitplaat sen, airconditioning, prettig in het gehoor liggende achtergrond muziek, sprankelende bloem stukken en altijd verse koffie. De bediening in de salon wordt verzorgd door een team van zes elegant geklede, internationaal geschoolde eerste krachten, die hun vak beheersen tot in de top pen van hun vingers en de nieuwste modetrends op de voet volgen d.m.v. bijscholingen in binnen- en buitenland, het bezoe ken en geven van demonstraties, het bestuderen van instruktie- films op video en 'het lezen van nationale en internationale vak literatuur. Vakmanschap, kwaliteit, service en sfeer zijn de vier zuilen waar op Salon Kroon destijds is ge bouwd en nu nog steunt. Salon Kroon is gevestigd in 't Stations centrum te Heiloo. U draait 072-330502 of komt even langs en U maakt een afspraakje met de kapper of kapster, die het best bij U in de smaak valt en zij zul len zoveel mogelijk proberen aan Uw wensen te voldoen. Beunhazen De oprichting van het Garantie fonds betekent niet alleen een on derstreping van het vakman schap van de erkende hoveniers, die bij de Kring Tuin- en Land schapsvoorziening zijn aangeslo ten, maar geeft bovendien de consument duidelijker de moge lijkheid zich te wapenen tegen de beunhazerij die in de tuinaanleg hand over hand toeneemt, met alle kwalijke gevolgen vandien, voor zowel tuinbezitter als bedrijfstak. Voor informatie: Tuintechnisch Adviesburo Ruud van Haneg- hem BV, Westerweg 373 (kan toor), Vennewatersweg 17 (op slag), Heiloo, tel. 072-332417. De tafel wordt weer het middel punt van de gezelligheid. De keus in serviezen is ook groot, vooral van fabrikanten uit het buiten land. De eigen Nederlandse in dustrie biedt maar een beschei den assortiment, maar uit de ons omringende landen komt een enorme keus in aardewerk en porceleinen serviezen. Wie kent niet de merken Wedgwood en Royal Albert uit Engeland en Hutschenreuther, Arzberg en Villeroy en Boch uit Duitsland, om er maar enkele te noemen. Het Porceleyn Huys heeft een keus uit 80 serviezen van aar dewerk en porcelein, met een grote variatie in vorm, stijl, kleur, decor en ook in prijs. Als u vindt dat uw eigen tafel aan zo'n feestelijke aankleding toe is, kom d^n eens binnen en kijk naar deze mooie collectie in het Porceleyn Huys. De aandacht voor een goed ver zorgde tafel krijgt een steeds gro tere belangstelling. Het etentje thuis met familie of vrienden blijkt verrassend meer aandacht te krijgen en daarbij is de groot ste trots van de gastvrouw, haar feestelijk aangeklede tafel, met een mooi servies en uitgebreid bestek, waarbij het resultaat van haar kookkunst nog eens extra voldoening geeft. Dat zijn gebeurtenissen waar steeds weer met groot plezier naar wordt uitgezien. Allerlei week- en maandbladen geven een grote variatie aan gerechten, ter wijl kookcursussen voor mannen steeds beter bezocht worden. Rijksweg 108 - Limmen - Telefoon 02205-1239 GAZELLE fietsen rijden op VREDESTEIN banden Ml*.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 10