9 Tom Beentjes Een nieuwe lente met nieuwe kleuren woninginrichting d'\das NIEUW: De nieuwe Luxaflex Gordijnjaloezie kollektie. 0TT0 tapijten en gordijnen INTERNATIONALE SPORTMERKEN - NU OOK BIJ ONS! uon Rozendaal fTlode in /choenen Meer warmte en elegance om uw ramen stijl te geven. De Knipkapper! /«If JR mode voor meisjes en jongens Woninginrichting De Groot Van Rozendaal. wie de schoen past Knipkapper Tom Beentjes Luxaflex." Oog voordekoratieve details. let op het 'Luxaflex' merk. De garantie voor kwaliteit t zonder afspraak HEILOO: Westerweg 234 Tel. 072-337188 BERGEN: Dorpsstraat 94 Tel. 02208-13103 JUNIOR Winkelhof 't Loo - Heiloo - Tei. 072-335152 Voorstraat 146 - Egmond aan Zee - Tel. 02206-4770 Onze overgordijnen- en vitrage-collectie heeft veel nieuwe kleuren: zoals zachtroze en grijs. Onze afdeling baddoeken en speciaal de keukentextiel is een lust voor het oog. Talloze nieuwe kleuren en nieuwe dessins. In de bedtextielafdeling zijn ook allerlei vernieuwingen gekomen, vooral de combinatie met grijs is erg mooi. Op dekbeddengebied hebben wij nu ook de Dekbedden gevuld met dezelfde vezel als welke in de slaapzakken zat die de succesvolle Himalaya-expeditie gebruikte. Ook hebben wij een uitgebreide Tapijtcollectie van veel bekende merken. De onmisbare Gordijnfournituren, rails en roedes maken wij precies op de bestelde maat, terwijl alle onderdelen los te verkrijgen zijn. Holleweg 44 Heiloo. Tel. 072-330656 Winkelhof 't Loo 43 - Héiloo - Tel. 072-330943 Doe nu eens iets met uw ramen. De 'Luxaflex' Gordijn jaloezie kollektie heeft meer keuze. Meer verschillende stoffen en meer dessins. De aluminium uitvoering is nu verkrijgbaar in zowel 50 als 111 mm lamelbreedte. Wie warmte en elegance voor de ramen wil moet eens bij de specialist van 'Luxaflex' produkten binnenlopen. v. Aostastraat 28 - Heiloo (achter NMB) Telefoon 335512 UITKIJKPOST 27 MAART 1985 P In de Winkelhof 't Loo vindt men JR mode waar de jeugd, die echt van modekleren houdt, z'n hart kan ophalen. Om met de meisjes te beginnen, ook voor de jeugd de pasteltinten roze, geel, mint en wit. Naast de pastels: koraal en jadegroen, wit- zwart en lichtgrijs. Het grappige is dat de jeugdmo- de eigenlijk een verkleind beeld is van dat van de volwassenen. Bloussons, mooie truien, leuke broeken, blazers, en daarnaast een echte kindermode. T-shirts met leuke kreten, jurkjes van spijkerstof, maar dan net even leuker gemaakt door de stof iets te versieren. De mode wordt duidelijk klassie ker, het polo-shirt begint lang zaamaan het T-shirt te verdrij ven. De lange bermuda is er weer, clocqué pakjes (katoen dat niet gestreken hoeft te worden!). JR mode had ook een schattige collectie "aanneemkleding", wijde jurkjes met grote kraag af gezet met kantjes, kleine mantel pakjes, hoedjes, enz. De overall of jumpsuite valt bij de jeugd erg goed en staat erg leuk, mede door de kleuren en dessins. Ook de jongens kunnen bij JR mode hun hart ophalen, hun kleuren iets minder zoet, kaki- zand te combineren met gele en groene tinten. Naast het T-shirt ook de blouse met kraag. Veel lichtgrijs, weer leuk te combine ren met blauw. Een T-shirt of halter met daaroverheen een zwaardere blouse staat erg stoer. Voor de jongens ook korte broek, engelse stijl! In het totale modebeeld gaat het vest het deze zomer helemaal maken, dus ook voor de jeugd. Voor de wat sportievere smaak heeft JR mode honkbalbroeken met jack en sokken in de kleur. En zwembroekjes van miniscuul klein tot een wat grotere maat. Wie van modp houdt, slaagt ab soluut bij JR mode. Als straks de temperaturen wat oplopen, dan komt het weer over ons.de schoonmaak! Hoe vaak gebeurt het niet dat als alles van z'n "opsmuk" ontdaan is het er toch een beetje armoedig uitziet. Dan is het moment daar om eens even bij woninginrich ting De Groot, aan de Holleweg te gaan kijken. Wat is daar veel keus, voor de keuken bijvoor beeld leuke gordijnstoffen, maar ook modieuze keukendoeken in alle modekleuren van het komen de seizoen (grijs, roze enz.). De heer De Groot zegt ervan: "De Nederlandse fabrikant is veel flexibeler geworden en brengt modieus goed op de markt, zelfs de werkdoekjes zijn in bijpassende kleuren te verkrijgen". Ook badhanddoeken in de meest moderne kleuren en combinaties, voor de kinderen zelfs handdoe ken met Snoopy en de Pink Pan ter erop. Dekbedden, ook zo'n heerlijk ar tikel, bloemetjes, streepjes, uni, in drie kleuren zelfs zwart-wit, volop keus. En ook het witte bro deriekant is weer helemaal "in". Gordijnstoffen zijn er voor elke smaak. Pasteltinten, romanti sche bloemetjes, mooie grijzen, zelfs een taart uit damast, alles aangepast bij de moderne, lichte interieurs. Zo ook de vloerbedekking, ka toen is nog steeds in, maar vraagt u eens aan de heer De Groot of hij u het enkel en dubbel getwiste tapijt laat zien, hier zit veel kunststof in maar is en blijft pr achtig van kleur en plet niet. Ook het vinyl is er nog steeds in veel variëteiten, voor de keuken op een breedte van 2.75 m, voor grotere ruimten 4 m breed. Maar het linoleum is weer helemaal te rug van weggeweest! Nu gemak kelijk schoon te houden, met weinig onderhoud, ook in losse tegels te verkrijgen. De vlag uit 'voor de woningin richting van de heer De Groot. Wie dit letterlijk ter harte neemt kan zelfs dit bij hem krijgen met wimpel, stok en houder. Ook hier ligt alles duidelijk op het voorjaar te wachten. Naast het uitgebreide schoene nassortiment ziet men bij van Rozendaal in de Winkelhof 't Loo ook veel schoeisel voor de vrije tijd. Want zelfs de sport schoen laat zich beïnvloeden door de mode, Nike en Converse zijn merken die niet schromen met geel, blauw, roze en grijs op de markt te komen, enig! Naast het leer gaat de linnen bas ketballschoen het helemaal ma ken en zal in de schoenmode een grote rol gaan spelen. Hi-Tec, Lotto, Kangeroo, Levis en Adi das haken hier dan ook gretig op in. Maar er zijn natuurlijk ook nog gewone schoenen. Veel platte hakken van de zomer, een beetje ballerina-stijl en ook die leuke platte schoentjes met veter'soms in meerdere kleuren, maar ook effen. Voor feestelijke gelegenheden is er de pump met een hakhoogte tot zo'n 6 cm en de elegante opengewerkte schoentjes. De heer v. Rozendaal merkte op dat de mintkleur erg populair is in de komende zomer: Hoewel ik ook veel harde kleuren verwacht". De kinderschoenen zijn eigenlijk verkleinde uitgaven van de da messchoenen, maar ook hier leu ke kleurtjes. Van Rozendaal had ook linnen tassen in verschillende formaten en in zes modetinten. Loop er maar eens binnen als u in de win kelhof bent. Met de heren-haarmode is wel l iets gaande de laatste maanden. I Men ziet de meest opvallende I kapsels. Aan de kapper om deze trend op Ide voet te volgen. Tom Beentjes zit daar niet mee, v'ijhij maakt even makkelijk een uit geschoren kapsel met figuren als ^en lekker nonchalant kapsel. '*Er zijn zelfs aparte scharen voor dit haar, met vijf tanden, waar mee alleen de uiteinden van het haar geknipt worden; dat geeft een heel leuk effect. Coupe soleil is bij de nieuwe haarmode ook bijna niet meer weg te denken, mannen en vrou wen laten dit speelse effect in hun haar aanbrengen. De haarmode is kort, maar wel nonchalant, soms ondersteund door een permanent. U kunt dit allemaal laten doen bij de knipkapper Tom Beentjes op de hoek van de Westerweg en de Stationsweg. Wettig gedeponeerd handelsmerk. Een Hunter Douglas® produkt

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 11