èlope van 21 maart tot 4 april. Wij hebben voor u 't komfort dat u zoekt Pennelope r 60 En nog niet op uw gemak? mm fhiïta feivera viert 15-jarig jubileum ijjiet veel Biodenieuwtjes Rozing neemt het op voor de senioren Intratuin DICK M. F. DEEMSTER wmmmmmËmmÊËÈÊËmÊm meubelmakerij interieurverzorging kadowinkel voor al uw garens en daarbij de hele collectie van Anny Blatt, die niet te evenaren id qua kleur en materiaal. Van Aostastraat 28 (bij Winkelhof 't Loo) Heiloo - Tel. 072-335512 39.50 675.- 310.- Q verstelmogelijkheden in één komfortabele fauteuil. daar heeft u toch zeker óók recht op? stwraw Bent U moeilijk ter been? Dat is geen probleem! Belt U ons dan even: 072-331738 Wij komen U dan thuis ophalen (gratis) Vrijdag koopavond Westerweg 261, Heiloo, Tel.072-331738 Exclusief voor Livera maakte Anita deze strapless badmode in de grotere cupmaten. Voor een speciale prijs, omdat Livera 15 jaar bestaat! Badpak (C. D en DD) 99 - HEILOO: Winkelhof 't Loo 13. Tel. 330345 ALKMAAR: Langestraat 50. Tel. 110890 Zomerse badmode biedt volop ruimte voor eigen initiatief Als het aan Livera ligt, komt er c£ze zomer heel veel nieuws on der de zon. De voorjaarskollektie hhdmode van deze groep speci aalzaken zit vol zomerse verrassingen. 0aarbij valt het vooral op, dat viel modellen door de draagster zjelf in een handomdraai naar ei- gën idee kunnen worden veran- cjerd. Zo zijn er bijvoorbeeld badpakken met een verstelbare zijkant, voor wie de pijpjes wat ifiinder hoog opgesneden wil. Qok veel bikini's zijn er zowel rfoet een klein broekje als met een \|at hogere slip. fii groot kontrast daarmee toont tëivera bikini's die geïnspireerd lfjken door de Braziliaanse stran den. Het broekje laat zich oprol len tot een minimaal tangamo- |el, waarbij de breedte van de tailleband en de hoogte van de Atsnijding naar wens te verande ren zijn. Een topper in deze oprol-techniek is het zogenaam de,. oprol-badpak: een strapless badpak waarvan het bovenstuk laan worden teruggerold. De bij behorende kontrastkleurige ban- cfbau dient dan als los topje. Bikini's zijn fijn om in te zon nen, maar meestal minder ge schikt voor het beoefenen van Avem- en surfsport. Speciaal daarvoor omvat de Livera- kbllektie een serie fraaie sport- tjadpakken. Waren dat aanvan kelijk soms wat saaie, uni- $eurige modellen, komend sei zoen zit er heel wat meer teke ning in. Soms een brede baan of \$at kleurige strepen, dan weer eén vlotte vlakverwerking in gloedvolle tinten. Een nieuwe trend in de groep modieuze badpakken is de shirt lijn: elegante modellen die door hun bijzondere kleurverwerking het slanke silhouet aksentueren. In de grotere (cup)maten kent het Livera-programma twee lijnen: jong en vlot in sportieve dessins, tot cupmaat DD toe. Daarnaast badpakken die deels of geheel verstevigd zijn voor onopvallen de figuurkorrektie. Van alle modenieuwtjes die de 90 Livera-winkels de Nederlandse vrouw komend seizoen presente ren, is dit beslist het opval lendste: het oprol-badpak. Een unieke kreatie, die door de draagster zélf in een handom draai kan worden veranderd van een modieus badpak in een bikini-broekje of zelfs in een ge waagde tanga-slip. En dat zonder uitgebreide verkleedpartij! Basis voor deze zomerse verras sing is een strapless badpak met daarbij een kontrasterende ban deau, die kan worden gedragen als kleurige band over de hoog opgesneden heupen of in de taille. Het badpak is gemaakt van bij zonder soepel en elastisch materi aal, dat zich gemakkelijk laat oprollen. En dat is het geheim van het oprol-badpak: de draagster kan het bovenste deel terugrollen zo ver zij wenst (of durft. De bandeau bewijst dan goede diensten als topje of kan achter wege worden gelaten voor topless zonnebaden. Livera brengt dit originele oprol- badpak in diverse aktuele kombi- naties van uni-kleuren, voor cir ca. 59,— Tegenwoordig is er veel dat ge richt is op de jeugd en de senio ren komen een beetje op de twee de plaats. Woninginrichting Ro zing van de Westerweg, is daar daadwerkelijk iets aan gaan doen, met zowel bedden als stoe len. Om bij het eerste te begin nen, er is een bed ontwikkeld speciaal voor mensen die nog wel eens ziek zijn. Mankeert men niets, dan ziet het bed eruit als een gewoon divanbed, maar wordt men ziek dan is het heel eenvoudig het bed omhoog te brengen. Door middel van een hydraulisch systeem kan men, in een handomdraai, het bed van 45 cm naar70 cm verhogen, makke lijk voor het verplegend perso neel en bij het uitstappen. Tevens is het bed uitgerust met een ver stelbare rug- en voetensteun. Wegklapbare veiligheidshekken en een "papegaai" maken het verpleegbed compleet. Is de ziek te van tijdelijke aard, dan kan men door een simpele handeling alles weer terug brengen in de normale staat. Een makkelijke stoel Rozing heeft ook een fauteuil die verstelbaar is. De zitting en rug kunnen eenvoudig in 3x3 posities versteld worden. Ieder mens heeft een andere li chaamsbouw, een uniforme stoel zal dan ook niet voor ieder een het gewenste resultaat ge ven. Achter aan de stoel kan op vernuftige wijze een beensteun worden opgehangen. De armleg- ger heeft aan het uiteinde een ste vige knop die goed in de hand past, zodat men zonder risico op de armlegger kan steunen. Tevens is het mogelijk d.m.v. blokjes de stoel te verhogen. De bekleding is in vele variaties en materialen mogelijk. Echt een stoel die u past. Tot 4 april is er bij woninginrich ting Rozing een show van boven genoemde meubelen. Oesterzwammen en wilde planten Wie is er meer bij de lente be trokken dan een tuincentrum? Ook Wielinga Intratuin aan de Vennewatersweg is er klaar voor, alleen nog even het mooie weer. Hoewel sommigen zelfs daar niet op kunnen wachten en nu al voorbereidingen aan het treffen zijn. Nieuw bij Intratuin zijn'de stam men waarop men zelf oester zwammen kan kweken. De meesten weten waarschijnlijk al dat naast de champignon de oesterzwam ook een zeer smake lijke "paddestoel" is waar heer lijke gerechten van te maken zijn. Om ze nu altijd vers bij de hand te hebben kan men bij In tratuin een pot met stam krijgen waar deze oesterzwammen op groeien. Nieuw zijn ook de ouderwetse wilde tuinplanten. Bijvoorbeeld planten voor vlinders en bijen, keukenkruiden en ouderwetse groenten, artsenijplanten, plan ten om textiel te verven of plan ten uit de mythologie, historie of volksgeloof. Daar Intratuin in de "aankomst hal" een grote informatiestand heeft ingericht, zijn hier boekjes verkrijgbaar die u de weg in het wilde planten-leven zullen wij zen. Er is trouwens een uitgebrei de afdeling met boeken over alles wat maar met bloemen, planten en de tuin te maken heeft. Ook is het nu de tijd om zaaiza den te kopen, die kunnen in de huiskamer worden voorgetrok ken, hoewel sommigen ook di rect in de koude grond gezaaid kunnen worden. Er zijn ook kweekkastjes bij Intratuin van aluminium in de afmeting 130x69x30 cm tegen een zeer re delijke prijs. Voorjaarsbloembollen, zoals be gonia's, dahlia's, fresia's, gladi olen kunnen ook al geplant wor den. Maar ook de kamerplanten kunnen nu verpot worden en be mest. Op de desbetreffende afde ling waar tientallen soorten ka merplanten staan, kunt u om ad vies vragen.' Intratuin is altijd een bezoek waard omdat er zoveel te zien valt, want ook aan de tuinmeu belen moeten we alweer gaan denken en nu is de keus het grootst. Loop er maar eens binnen. Westerweg 353 1852 AJ Heiloo Telefoon 072 - 331970 BE2DEK DE SPECIALE SENIOREN DAGEN. Ledikant Olaf: de juiste hoogte. Een ledikant waar u met plezier instapt. En uitstapt. Komt door de juiste hoogte. Bukken is er niet bij. 90x200 cm. 5oO.- Rheuma vacht onderdeken: warmer kan niet Ook aan de onderkant wilt u er warmpjes bijliggen. Zo'n onderdeken maakt dat mogelijk. Verrukkelijk warm. Goed vocht- absorberend. een pure weldaad. Van 100% zuiver scheerwol. 90x195 cm 149.- 140x195 cm 189.- Hoofdkussen. Wie een speciaal stevig kussen zoekt, heeft het nu getroffen. Ouderwets kapok kussen, prima kwaliteit. Steunkussen. Ideale ondersteuning. Overal Zowel in bed als in een stoel. CJniek van vorm. Spegiale vulling. 74.- Fauteuil Limburg. Een fauteuil waarin u zich fan tastisch gesteund weet. Zeer komfortabele kussens en een fijne brede rugleuning. In diverse stofferingen vanaf Lattenbodem Komfortabel: naar uw hand te zetten. Komfortabel van Dunlop is een lattenbodem die u alle gewenste steun biedt Precies zoals u dat wilt Automatisch of met de hand verstelbaar. Vaste uitvoering vanaf Verstelbare uitvoering vanaf 410.- Schuimrubber Imatras Ravenna. Ideaal op een verstelbare lattenbodem. Soepel en hoogst comfortabel. Warme schape- wol afdekking (350 gr/m2). In alle mogelijke maten lever- V baar. 80x190 cm 448.- Wollen plaid. Heerlijk warm. Dus overal op z'n plaats. Pure kwaliteit voor slechts 49.- fi> Komfortabele||voorgevormde kussens in kombinatie met het verstellingsmechaniek geven de juiste steun aan de wervelkolom. Armleggers met bolvormige knop voor een extra steun bij het opstaan. Bekleding van zowel zitting als rugleuning afneembaar. Leverbaar in verschillende hout- kleuren en met diverse stoffen. vanaf 1388.- Dunlopillo hoofd- 4 kussen: een echte steun. Een latex kussen. Heerlijk en heel steungevend. Ideaal en speciaal aanbevolen voor cara patiënten. Voorkomt hoofd- of nekpijn. 59.- ÉGmonÖ Binnen VC*NCW4TeR8WEO ewt Bikini (C. D en DD) 79.-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 15