DIT ZIJN DE OPEN DAG lion/0's Van Os Mode NUYENS T LIMMEN wielinga i voor alles wat groeit en bloeit Open huis van Anbos schoonheids specialistes Beemster, interieur verzorging Otto van Os ziet het voorjaar vrolijk tegemoet in plaats van groene vingers Nuyens: wie goed zaait zal beter oogsten Blokhut 'Estlghu' Van Gewapende tuinslang- Van .22^ Grindtegel Abnei Kandmaaiei wlAdviesprijs 1©* Bloemheesteis 3 vooi 3 Kaapse II viooltjes II VOOI [eÈNMaugI 11 M Rn [aanbod/ lib' Vennewatersweg 15 Heiloo tel. 072-332727 SCHOONHEIDSVERZORGING Voor iedereen die bij wil blijven Winkelhof 't Loo Heiloo tel. 072-330138 RIJKSWEG 35-37 TEL.02205-1217/1538 AANBIEDING GELDIG t/m g 95 20 April VlLA gewasbeschermings middelen tuinartikelen zaaizaden T*ötgrotxf AKTIEPRIJS Blumenerde AKTIEPRIJS AKTIEPRIJS le kwaliteit. 40x60 cm slechts 095 Volop keuze. Maai; Vrijdag 26 april 14.00 - 21.00. In het Open Huis boven Winkelhof 't Loo in zaal 3 met demonstraties van diverse schoonheidsbehandelingen. Deze dag wordt U aangeboden door de bij de ANBOS aangesloten schoonheidsspecialisten uit Heiloo. TOEGANG GRATIS. M. Bakker A. Bom José Bruijne E. Geul-Blom Salon Lieneke Salon Marijke Salon Margreet A. van Overeem Salon Paulina Dicky Steenhart De Rookamer 1 Ewisweg 42 Vredenoord 58 Vredenoord 171 Laan van Zeeman 11 Oudburgerlaan 16 Westerweg 173 Bayershoffweg 35 Westerweg 47 De Hofstee 2 Tel. 335533 Tel. 337535 Tel. 333604 Tel. 337141 Tel. 333251 Tel. 336105 Tel. 331380 Tel. 333493 Tel. 128803 Tel. 331506 De schoonheidsspecialistes van Heiloo hebben de handen in el- i kaar geslagen en organiseren op J 26 april een open dag in het Open j Huis. 'r.£o'n 12 dames zullen u geheel vrijblijvend laten zien wat er op dit gebied allemaal mogelijk is. Degenen die nog wat drempel vrees hebben en tegen een af spraak opzien, kunnen zich hier volledig laten informeren. Want buiten het informatieve ge deelte zal er ook veel gede monstreerd worden, want iede reen heeft zo buiten de algemene lichaamsverzorging haar eigen specialiteiten, bijvoorbeeld elek trisch ontharen volgens de Blend- methode, het harsen van de bo venlip of benen. Het verven van wenkbrauwen en wimpers, hui dadviezen, speciale maskers. U zult ook uitgebreid geïnfor meerd worden over de Laser behandeling, over het camoufle ren van littekens en wijnvlekken enz. U kunt deze dag ook kennisma ken met de kunsthars nagel, op zeer natuurlijke wijze kunt u af gebroken of afgebeten nagels weer tot normale vormen terug brengen, en een versierde nagel als u eens een feestje hebt is ook leuk: de zgn. Nail-art. Het gaat goed met de Anbos schoonheidsspecialistes in Hei loo. Er bestaat een goede collegi aliteit en dat bevordert de samen werking. Men kent eikaars speci aliteit en kan de klant dan Ook makkelijker doorverwijzen als dat nodig mocht zijn. Op vrijdag 26 april van 14.00-22.00 uur zult u in het Open Huis het resultaat van deze samenwerking kunnen aanschou wen. U bent van harte welkom! De enigszins afgelegen winkel op de hoek van de Westerweg en Het Zevenhuizen, heeft als men er binnenkomt altijd iets verras sends. Een grote hoeveelheid leu ke aparte dingen trekken direct de aandacht en voor een leuk ka- do(tje) zal men hier beslist slagen. Met het oog op de komende Pa sen, leuke servetjes, ei-kaarsen in verschillende kleuren en maten, servetringen met blaadjes eraan en niet in de laatste plaats de wer kelijk schitterende collectie tafel lakens o.a. met open randen, of kleden die over elkaar gelegd kunnen worden, kantenkleden enz. De heer Beemster is meubelma ker en heeft dus meubelstoffen, maar ook weer net even iets an ders. Een schitterende collectie van Jan de Boulerie meubel- en bekledingsstoffen in hetzelfde dessin of met effen te combine ren. Wie liever wat gebloemds heeft kan een keus maken uit de Boussac stoffen en er is ook een collectie Indiase katoenen meubel- en gordijnstoffen in hele aparte kleuren. Maar de heer Beemster houdt zich niet alleen bezig met het bekleden van meu belen, maar restaureert ze ook. Zelfs antieke meubelen kan hij weer in de oude staat terugbrengen. Er is veel in de winkel om uw in terieur op te vrolijken: wit aarde werk, glaswerk, band handdoe ken, een grote keuze spiegels, enz. Ga er maar eens langs. Wat is het een fijn gezicht al die rekken met mooi goed, want wat is de herenmode toch een stuk aardiger en vrolijker geworden dan een tijd geleden. Het komende voorjaar gaat de ruitjesbroek het helemaal maken en u hoeft er niet bij te golven. Daarbij leuke poloshirts in aller lei uni-kleuren maar ook met een leuk dessin. En natuurlijk van de bekende merken La Coste, Robe di Kappa, enz. Het vest komt ook weer terug, oversized en vaak ter vervanging van het colbert. Zimbello brengt hier een zeer fraaie collectie in, de truien van dit merk dwingen bewondering af, niet in de laatste plaats door de mooie kleuren. Opvallend was dat veel truien, daar ze ook vaker van katoen zijn, ingebreid elastiek in de manchetten hebben. Ook de jongeren kunnen bij Otto van Os best iets naar hun gading vinden, lichte geruite jasjes met bijpassende hemden en leuke jacks zijn er al v.a. 109, Wie wat moeite heeft met de keu ze van zijn kleding, kan zich door het personeel uitstekend la ten adviseren, zij zullen u raden in de richting die u aanstaat. De costuums zijn voor de ko mende zomer veelal licht in ge wicht en ook in de grotere maten is Otto van Os uitstekend gesor teerd. Bij elk costuum is uite raard een bijpassend overhemd met das. Wist u trouwens dat u hier ook Schiesser ondergoed kunt krijgen, zelfs badjassen, van badstof tot de meest luxueu ze velours. Nieuw voor Otto van Os zijn de schoenen van Mc.Gregor, instap schoenen in de moderne mode- tinten grijs, bordeaux, bruin en zwart. Otto van Os kan u dus van top tot teen helemaal in het nieuw steken. De damesafdeling Ook hier waren we onder de in druk zo veel keus als er was. Mondi met z'n schitterende mo de, leuke blousjes, mooie gebrei de, gevoerde vestzakjes. Veelal breed in de schouders en chic nonchalant. De mode blijft er op gericht om te combineren. De jacks die ook als bloussons gedragen kunnen worden zagen we te kust en te keur in leuke frisse kleuren, maar ook in wit.' Mantelpakjes in lichtgewicht ge ruit gestreept, leuke hoeden en mutsen erbij. De regenjas is ook uit z'n onge zellige imago gekomen en is te genwoordig een modieus plezier om te dragen, regen of geen re gen, iedereen is er klaar voor! UITKIJKPOST 27 MAART 1985 wijacbkyw^ i i i /AKTIEPRIJS Greenkeeper 2110 Pak voor 25 m2. Gazonmest selectief onkruidbestrijdingsmiddel. Werkt zeer doeltreffend. Compost 17.50 Zak van 50 Itr. Met hoog gehalte aan organische stof. Speciaal voor moes- en siertuinen. Tuin- en qazonmest 1105 Potgrond 1640 Zak van 5 kg voor 50 m2. Door de vele Zak van 40 Itr. Met FISOFLOW voor gelijkmatige toepassingsmogelijkheden onmisbaar voor tuin vochtverdeling. Luchtig en voedzaam, en gazon. Voor alles wat met zaaien te ma ken heeft, kunt u bij Nuyens te recht. Als toeleveringsbedrijf kan hij zich de grootste van Noord-Holland noemen. Voor in huis zijn er broeibakjes. Hiermee kan men in de venster bank al een hoop planten voor trekken zoals geraniums, asters, leeuwenbekken, petunia's, maar ook sla, prei en tomaten. Bij Nuyens kunt u alles aan de weet komen over biologisch tui nieren, milieuvriendelijke meststoffen gemaakt van wortel en plantenextracten. Het is ook mogelijk de oogst te vervroegen. Er is een geperfo reerde folie in de handel, die los van de rol te koop is of Growtect kunstvezelvliesdoek. Regen en meststoffen gaan er doorheen en het kan tot aan de oogst blijven liggén. Het voordeel is ook dat er dan geen insecten bij kunnen komen. Het bedrijf van Nuyens is op toe levering van tuinders, hoveniers, plantsoendiensten enz. gericht. Vandaar uit kan ook de particu lier bediend worden, de collectie is er op afgestemd. Maar niet alleen op het gebied van zaden is Nuyens enorm ge sorteerd, ook op het gebied van tuingereedschap is de voorraad aanzienlijk. Harken, schoppen, schoffels en rieken, u vindt ze er in alle maten, evenals allerlei zagen. De door de één verguisde en an dere oh zo dierbare tuinkabou ters vindt bij Nuyens ook een goed onderkomen. Als een grote familie wachten zij op wie ze adopteert. Ook voor het meer technische ge deelte kan men bij Nuyens te recht, vooral met betrekking tot de "waterhuishouding" zoals koppelingen, voor boven- als on dergronds, zijn ruim in voor raad. Wie nu met het voorjaar gedegen aan het werk wil gaan, moet maar eens bij Nuyens aan de Rijksweg in Limmen binnen lopen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 17