v&sr.'X#*' UNIQUE VQ0R EXCELLENTE DAMES- EN HERENMQDE monsieur Schiet ook uw verwarming tekort? Monsieur Unique Unique voorjaarsmode Tuinverlichting vergroot uw leef ruimte en brengt sfeer en gezelligheid "Encore" second hand boetiek Praktische cursus 'Onderhoud fiets' v m&mtmn MODEHUIS DAMESMODE: HEERENWEG 174, HEILOO GED. GRACHT 42, SCHAGEN HERENMODE: HEERENWEG 174, HEILOO UITKIJKPOST 27 MAART 1985 Een hoge gasrekening? En dan ook nog kou geleden in deze win ter? Dat is dubbele ergernis!! In deze winter is het weer eens dui delijk geworden waar uw verwar ming te kort schiet. De vraag is of er wat aan te doen is en wat er dan moet gebeuren om uw huis in de eerste plaats be ter verwarmd te krijgen en in de tweede plaats om ook een lagere gasrekening te bewerkstelligen. Hiervoor hebt u niet alleen het advies van een vakman nodig maar ook de zekerheid'dat het op de juiste manier wordt uitge voerd. Verwarmen en warm water zijn grote, blijvende uitgaven en daar zijn, met ketels met een verbeterd of hoogrendement, een betere warmteverdeling met radiatoren en met isolatie, vele en goede re sultaten te bereiken. Ook regel matig en goed onderhoud is een waarborg voor de veiligheid en bedrijfszekerheid van uw instal latie, dat niet alleen beperkt hoeft te blijven tot uw c.v.-ketel maar tevens kan gelden voor alle andere gastoestellen in uw woning. Wilt u meer weten, informeert u dan eens naar ons onderhouds- en storingsabonnement voor al uw gasapparaten. Zoon Centrale Verwarming, Heerenweg 211 te Heiloo (tel. 331875). De man koopt heden ten dage veel impulsiever dan vroeger. H^t ziet er allemaal ook veel fleu riger uit, dames- en herenmode trekt als het ware naar elkaar toe. De herenafdeling van modehuis Unique speelt daar natuurlijk op in. Voor de elegant geklede man is dit helemaal "de" zaak. Veel Italiaanse mode geraffi neerd van kleur en snit. Een zui ver zijden colbert, vederlicht, kreukt niet, goed van dessin. Daaronder een zijden hemd en pantalon in de kleur en u bent he lemaal ,,'t heertje". Jacks zijn er dubbel faced, twee verschillende combinaties in één jack verwerkt. Maar ook hele lichte jacks van parachute-zijde, in twee kleuren. Ook bij de heren bloussons die tevens als over hemd gedragen kunnen worden, kies daarbijween pantalon in de zelfde kleur, of juist sterk contrasterend. Fijne werkpantalons zijn de dubbelstretch, die rekken zowel in de lengte als in de breedte. Ruitjesbroeken gaan het deze zo mer ook helemaal maken. Voor de vrije tijd is de wat wijdere ka toenen pantalon erg prettig in het dragen. Het populaire poloshirt ziet u bij Monsieur Unique net even an ders nl. van Rodier, die hebben langs de sluiting een fijn ruitje aan de binnenkant verwerkt. Roze is een kleur die bij de heren steeds meer in de smaak valt, ook ziet men hemden in pasteltinten met een witte boord. Heel geraf fineerd maar erg mooi. In leer is Monsieur Unique goed gesorteerd. Kalfsleren jacks met een wijde mouwinzet, heel soepel en zacht, in naturel en grijs. Ook voor heren veel pullovers van Rodier in meerdere kleur combinaties. Nieuw is de slipover met het bijpassende vest in vrolij ke kleuren zoals geel en rood. Op het gebied van sportkleding blijft Unique niet achter. Er is tenniskleding van Pierre Cardin, alles in kleur op elkaar af gestemd, tot de sokjes aan toe, maar ook badjassen en trai ningspakken. Kortom, gaat u zelf maar eens kijken, modehuis Unique verwacht u! Bij Modehuis Unique aan de Heerenweg zien we altijd het mooiste uit de grote merkencol- lectie, want het is niet alleen het merk dat men voert, maar ook wat men daar uit kiest. En in de ze doet modehuis Unique haar naam eer aan. Marian Heyboer en mevrouw H. van Lith hebben daar een uitstekende neus voor. Van Rodier in kobaltblauw, dun ne wollen overhemd-modellen met een geraffineerd split opzij die ook als jasje te dragen zijn. Alles is tegenwoordig gericht op combineren: pullovers, panta lons, blouses, rokken, jasjes, men kan alles bij elkaar dragen. Mooi van Rodier was de kreuk vrije lange blouse beige-zwart met zwarte pantalon, ideaal voor op reis. Baltrik is ook zo'n merk met prachtige combinatiemode. Zij gaan zelfs zo ver dat bij de een voudige maar o zo mooie mantel een pantalon in dezelfde kleur is. Bekend zijn ook de fraaie T- shirts van dit merk die werkelijk onverslijtbaar zijn, fris van kleur en goed wasbaar. Veel katoenen blazers, oversized, in leuke kleuren o.a. hardgroen, weer goed te combineren met kobaltblauw. Het vest is deze zomer ook hele maal in, ook erg ruim met royale mouwen en heerlijk om te dragen. De mantels bij Unique mogen ook gezien worden. Fraai van be lijning met een soort pellerine of met een aparte mouwinzet, wit van een soort gespoten rubber. Of een gedekte tint. Lorenzo is het merk van de kleu ren en vaak nog zuiver zijde. Bla zers in felle kleuren, bloussons vaak met bijpassende rok. Wit en rood zijn de komende zo mer ook niet weg te denken. Nieuw voor Unique is het merk Heinzelmann, betaalbare mode tot maat 46/48, blazer, rokken, jumperss, T-shirts, in de kleuren wit, marine en zachtgroen. De gebreide jumper, in al z'n va riëteiten, blijft ook de komende zomer "in". Daar het materiaal veelal katoen is, is het bij wat ho gere temperaturen goed draag baar, met een leuke, katoenen broek zijn de aardigste combina ties te maken. niet voor ieder wissewasje naar de fietsenmaker gaat. Bovepdien kan onderweg ook wel iets ge beuren en is verder fietsen alleen mogelijk als de bestuurder zelf enkele eenvoudige reparaties kan verrichten. Tijdens de televisie- lessen, gepresenteerd door fiet senmaker Ton Kroonenberg, worden er demonstraties van re paraties gegeven. In de radioprogramma's wordt geen aandacht aan reparaties ge geven. Deze uitzendingen zitten vol met nuttige tips en adviezen rond het fietsen. Zo vertelt een arts iets over "gezond" fietsen en de politie komt aan het woord over "veilig" fietsen. In samenwerking met de vakhan- del worden er praktijkavonden voor de cursisten georganiseerd. De televisie- en radiolessen wor den vanaf 2 april uitgezonden. Lesboeken voor deze cursus zijn verkrijgbaar bij R. Bosman "Tweewielers", Westerweg 295, Heiloo (tel. 331241). Verdere inlichtingen: Stichting Teleac, Jaarbeursplein 15, post bus 2414, 3500 GK Utrecht. Tele foon: 030-956911. nen worden opgesteld moeten echjer met een vaste speciaal bestemde grondkabel worden aangesloten i.v.m. de veiligheid. En moet er dus een kabel inge graven worden, dan is de lente tijd bij uitstek geschikt, nu we volop in onze tuin aan het tuinie ren slaan. Natuurlijk staan wij u graag terzijde bij het maken van een lichtplan, adviseren wij u en desgewenst maken wij het geheel voor u in orde. Van der Peet's tuinverlichting: piekfijn en muurvast! Tuinen worden vaak met veel liefde en zorg aangelegd. Kosten noch moeite worden gespaard om de tuin zo mooi mogelijk te krijgen. Echter, die zelfde tuin verandert na zonsondergang in een verzameling van donkere, dreigende schimmen. De ramen, die overdag het zonlicht binnen laten en een groot bont levend schilderij vormen, veranderen in sombere vlakken, waarin we al leen het interieur van de kamer weerspiegeld zien. Dan sluiten we de gordijnen. Het kan ook anders en daar is echt niet veel voor nodig. Met een enkel spotje, zorgvuldig op gesteld, kan men al sprookje sachtige effecten oproepen. Fas cinerende beelden, die steeds ver anderd kunnen worden door zo'n lamp even wat te verplaat sen of op een andere boom of heester te richten. Door een vaste spot te monteren tegen het huis kan zo'n spot uw terras of balkon verlichten, het geen een ruimtelijk effect geeft, zodat u ook daar kunt genieten van de rust en koelte van een late zomeravond. De collectie verplaatsbare bui tenspots is speciaal ontworpen voor gebruik van persglaslampen van 60 tot 100 Watt in de kleuren helder, geel, groen, rood of blauw. Alle spots met grondpen worden met een gummi aansluitkabel met aangegoten steker geleverd. De wandspots worden geleverd zonder snoer. Voor het combine ren van diverse spots is een grondpen met meerdere wan dcontactdozen te leveren. Dit al les natuurlijk in een waterdichte uitvoering. Ook voor een apart gezicht in de tuin bestaan er de paal- armaturen met slagvaste witte of doorzichtige bollen in vele maten en soorten. Zowel in klassieke als in moderne strakke uitvoeringen. Deze armaturen welke vast die- In een tijd dat de mode hoogtij viert, wisselt de kleding snel. In de afgelopen 9 jaar hebben zeer veel klanten daarom de weg naar "Encore" gevonden. Mode en kwaliteitsbewuste vrouwen zijn hier vaak voor haai* en haar kroost geslaagd. U wordt op een prettige manier geholpen in de gezellige boetiek waar ook altijd een kopje koffie klaar staat. De inbrengtijd is van dinsdag t/m zaterdag van 10-12 uur. Encore op de hoek van de Hee renweg en de Zevenhuizerlaan is elke dag geopend van 10.00- 17.00 uur. Alleen maandagmor gen gesloten. Tel. 072-338082. Teleac start op dinsdag 2 april met een praktische cursus over het repareren en onderhouden van de fiets. Ook het fietsen zelf en alles wat daarmee te maken* heeft komt aan bod. "Onder houd Fiets" kwam tot stand in samenwerking met de Stichting "Fiets". De Teleac-cursus is bedoeld voor de consument. Men is er bij Te leac vanuit gegaan dat de fietser DE IKT! I jaar vast denk- 3.0%, leven 0 jaar annen Meer 15477, kan- ;enak- ïedeh. u ook KJES, sedeh. 63, Seop zat.: verk. ngeb :insw., ouche, Huur: llants- won. Heiloo '003. 1TJES, vel- t, af- sn en itenen. Zn., mmen, RGEL, type ov.'83, .750,- 12730.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 7