9 Ruud van Haneghem hu grootste assortiment I breikatoen mooiste lentekleuren Autobedrijf BLEEKER B.V. Bij BLEEKER bent U altijd voordelig uit. "CHOPPY" cBijwSard Coiffures min limmen a nel in digitaal 29.95 QPsimon peek V ir Op z'n Paasbest! Knippen op afspraak Tuintechnisch Adviesburo - Tuinaanleg-Tuinonderhoud off.: Renault Dealer WÊMÊÈêm juwelier er is al een echte Casio vanaf Voordelige benzine prijzen. Vaste onderhoudstarieven Vaste reparatie tarieven. Snel service. Westerweg 226, tel. 331133 Bloemenmagazijn Gebr. Nuyens Garage Bleeker maakt autorijden zo goedkoop mogelijk iül Bij "Marianne' neemt u wat op de pennen Drie miljoen fietsen gemerkt Gun uurwerken en sieraden ook eens een opknapbeurt Nieuwe voorjaar/ zomer haarmode voor dames en heren IÜ II:- IÉ mm >A iili Pi *i ill Pi - Wê rook-barbershop Jan -Tine Braam Wachten uitgesloten. Winkelhof tLoonrtö -1851HT Heiloo-Tel. 072-331004 Kantoor: Westerweg 373, 1852 PR Heiloo Telefoon: 072 - 33 24 17, Postbus 73, 1850 AB Heiloo Opslag: Vennewaterweg 17, 1852 PT Heiloo X Het in de vindt u bij De nieuwe Voorjaarslijn Voor Haar en nu ook voor Hem Zevenhuizerlaan 59 - Heiloo Telefoon 072-331928 GEBR. GRASZODEN POTGROND BIELZEN MEST STROO ZAND ZWARTE GROND KOMPOST TEGELS CHAMPIGNONMEST RIET GRIND Tel.: 02205 - 2306 - 1337 Speciaal voor: Grafwerk en Bruidsbouquetten Steeds verse bloemen verkrijgbaar. Ook op de NS-stations: - CASTRICUM - HEILOO vr. en zat. - HOORN - DEN HELDER Zondags geopend Limmen, Rijksweg 9 - Tel. 02205-1353 Éliili '^ËÊËÈmÊéA i Het ideale vervangende horloge voor de sport of de vakantie. chronograaf 1/100 sec. alarm aftelalarm waterdicht 50 m batterij tot 5 jaar uren, minuten, sec. automatische kalender extra plat waterdicht 50 m batterij tot ca 1 jaar UITKIJKPOST - 27 MAART 1985 I ;iSx>: Pi r' K Heerenweg 203 te Heiloo - Telef. 072-33S620 i s De Renault-garage van de heer Bleeker aan de Westerweg is op velerlei gebied bezig zijn klanten zo goedkoop mogelijk te laten rijden. Ten eerste door een nieuw onder- houdsschema. Vroeger was een auto aan een kleine beurt toe bij 7500 km, een grote bij 15.000 km. Nu is een kleine controle nodig tussen de 10-30.000 km en de grote beurt bij 50.000 km! Dit is wel alleen bij Ren&ults die in 1985 zijn gekocht. Nieuw is ook de zgn. "snelservi- ce". Men heeft scherpe prijzen voor uitlaten, banden, accu's, schokbrekers en trekhaken. Blee ker heeft een compleet pakket, snelle service en originele onderdelen. Wat de benzine betreft is Bleeker overgegaan op het merk Elf. "Dit biedt veel meer faciliteiten voor de klant" zegt de heer Blee ker. Het is voordeliger in prijs en hoeft met de huidige schomme lingen van de benzineprijs niet duurder dan noodzakelijk te zijn. Renault komt elk jaar met een nieuw type auto op de markt. Groot is het succes van de R5 Su per, die in 84/85 geïntroduceerd werd als opvolger van de R5. Op de RAI werd het Renault-busje Espace geïntroduceerd evenals de sportwagen Renault Alpine. In 1986 is de Renault 18 aan de beurt. Een bekend vooroordeel is dat men altijd nog denkt dat franse wagens roesten. Dit helpt garage Bleeker in één klap de wereld uit. Zonder tectyleren krijgt u op de carrosserie 5 jaar garantie. Door een speciale behandeling is het tectyleren overbodig geworden, ook dit is dus kostenbesparend. ,,Een mens rommelt wat af met al die kleurtjes", zegt mevrouw Van Veen van "Marianne" aan de Heerenweg lachend, terwijl ze de vakken aan het bijvullen is. Heiloo is een ijverig dorp, want er wordt heel wat afgebreid." En wie krijgt niet de kriebel in zijn handen als Zij al die mooie kleuren en materialen ziet,- wat een keus. Scheepjeswol, Aarlan, Tiber, Berger du Nord, allemaal merken van naam. ,,,Maar," ver telt mevrouw Van Veen, ,,er wordt tegenwoordig overal mee gebreid, zelfs, met vliezeline, band en r&ffia. De breimode heeft zoveel variatie. Katoen is ook erg in trek, om het lubberen van de manchetten tegen te gaan heeft men nu allerlei kleuren elastiek om met de manchet mee te breien. Voor de doorzetters is er hele dunne wol in allerlei pasteltinten. Op 1 knot 1200 m wol, pennen 2Vi, maar het resultaat is er naar! Ideeën kan men bij Marianne ook opdoen; er zijn veel boeken en eventueel losse patronen ver krijgbaar. Wie nu niet zo'n breister is kan het ook laten brei en. Maar het is toch leuk om het zelf te proberen, de dames van "Marianne" zullen u altijd helpen. Wie graag borduurt kan hier ech ter ook z'n hart ophalen, hele handwerkpakketten, en alle kleu ren Blomstergarn, DMC en Schiirer. Lint is een artikel dat ook overal voor gebruikt wordt. Het is er met sterretjes, lettertjes en glit- tertjes. Ook het elastiek, om zelf ceintuurs te maken met zeilbo ten, tennisrackets, enz. Voor knopen heeft "Marianne" een hele hoek ingericht en is dan ook ruim gesorteerd. Over kno pen gesproken.wat dacht u er van zelf eens een smyrna-kleedje te maken? Wie graag iets met zijn handen doet, kan bij "Marianne" altijd iets te doen vinden. In antwoord op vragen uit de Tweede Kamer heeft Minister Smit-Kroes van Verkeer en Wa terstaat gezegd dat er inmiddels rond de drie miljoen rijwielen zijn gecodeerd met postcode en huisnummer. Volgens de bewindsvrouwe ont wikkelt er zich een positief beeld van de hele merkactie. Eigenaren van gecodeerde fietsen doen, vol gens Smit-Kroes, vaker en volle diger aangifte bij diefstal van hun vervoermiddel. Bovendien hebben zij een grotere kans de gestolen fiets terug te krijgen. Eigenaren van fietsen, die nog niet voorzien zijn van een postco de, kunnen dit alsnog gratis laten aanbrengen in de maand april bij Bosman "Tweewielers", Wester weg 295, Heiloo (tel. 331241). Het voorjaar staat voor de deur. We maken weer vele plannen, met het oog op de tuin, het huis of de vakantie. Alles heeft een opknapbeurt nodig, alleen klok, horloge of sieraden, die laten we vaak (onbewust) verwaarlozen. Want ook de klok slijt. Het is net een auto. Zo ook het horloge, al les moet op zijn tijd gecontro leerd worden. Het is aan te bevelen om voor de komende lente en zomer uw hor loge te laten controleren" of het nog waterdicht is. Dat kan veel narigheid voorkomen. Maar wat we ook niet mogen ver geten, dat zijn onze sieraden. Ook die zijn aan slijtage onder hevig en vaak hebben we geen notie hoe kostbaar het tegen woordig is. Iets wat vroeger een onbenullig bedrag was kan tegen woordig heel kostbaar zijn. Ook hier is het advies: kom gerust eens langs en laat ze eens vrijblij vend controleren. En laat u door juwelier Simon Peek adviseren over eventuele re paratie. Men staat u met raad en daad terzijde. Deze is gelanceerd door Inter- coiffure Interbeauté Nederland, waarbij wij als team getuige van geweest zijn. De nieuwe lijn heet CHOPPY". Choppy staat voor korte coupe waarbij de zij- en achterpartij van 't haar licht worden opge schoren. Door het iets langere bovenhaar te "choppen" - inknippen met 'n speciale schaar - valt het iets open wat 'n nonchalant effect geeft. Wij adviseren voor dit kapsel wel 'n lichte permanent. Daarbij doen 'n warme kleuring of coupe soleil het hëel erg goed. Dit ad vies is zowel voor dames als voor heren. Uw nieuwe Voorjaars-koppie heet nu "Choppy". Hiervoor kunt u terecht bij Bij waard Coiffures, Zevenhuizer laan. 59, Heiloo. (072-331928). V A stationsweg 85a Heiloo 072-335730

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 9