FA. G. BURGERING I EN ZONEN H. DUM0NT Modehuis Marja Geels J. J. JANSEN HSV Wimmenum Heiloo Het Vennewater Hogedijk Internationaal toernooi Terriërs was opnieuw een groot succes SLAGER POELIER Kennemerstraatweg 482 Heiloo 072-330571 1 Makelaardij v. Staalduinen yMode van nu Modehuis Marja Geels "ST. WILLIBRORDUS" HEILOO VERGADERING. OPEN KLAVERJASDRIVE 24 mei CAFETARIA BLAKB0RN DE VAKMAN MAAKT ER VAKWERK VAN. Loodgieters installatiebedrijf W. M. ROTTEVEEL Het eerste veteranenteam van tv Het Vennewater, dat kampioen werd de vierde klasse. V.l.n.r. Walter Pohley, Harry TullekenBreun BronkhorstHarry SimonsJan Slob en Ben Mak. Het tweede team van tv Heiloobestaande uit Alice Hemmer, Marlies van de PoelJan Zuurbier en Pim Botterman (invaller voor Robert Jan Koelmanwerd kampioen in de vierde klasse. WÊÊÊÊÈÊIm Eén van de hoogtepunten van het internationale hockeytoernooi bij de Terriërs: de prijsuitreiking op de slotdag. O TEGELZETTERSBEDRIJF HYPOTHEKEN ZEKER BETER via: fy-vindt u bij Tot ziens bij: WONINGBOUWVERENIGING Bovag Verkeersschool BOVAG-COA PIET GELDERBLOM m Heiloo aanvang 20.00 uur Ingang Grote Zaal Aostastraat tel. 330428 Kennemerstraatweg 95 - Heiloo Telefoon 332367 UITKIJKPOST 22 MEI 1985 De strijd voor jeugd en senioren van zaterdag- en zondag competitie zit er op. De prognose van vorige week dat de kampioensvlag gehesen kon worden is waarheid geworden. De gemengde jeugd 12 t/m 14 jaar werd kampioen na een spannend gevecht met Assum- burg II. De 4 - 2 overwinning bleek voldoende om de Vennewaterjeugd, die tegelijk ertijd in Heiloo streed, de baas te blijven. Proficiat: Sander Kaandorp, Morena Kraakman, Deirdre v.d. Zee, Bas Bruin, John Langedijk en Robin v.d. Schuvt. De gemengde jeugd van 16 t/m 18 jaar werd kampioen in Den- Helder. Het team bestaande uit Ma- riëlle Bruin, Ilse Kaandorp, Wouter Kaandorp, Brigitte Langedijk, Dennis Langedijk en Marcel Wanna versloeg HTC met 6 - 0. De senioren op zaterdag kunnen ook niet onbesproken blijven. Het mixed team behaalde in de derby tegen Ven- newater IV een 4 - 1 overwinning en voorkwam daarmee degradatie. Het le herenteam behaalde inderdaad genoeg punten (3) om niet te degraderen waarmee HSV in de 5e klasse vertegenwoordigd blijft. Het 2e team speelde, reeds gedegradeerd, als nooit tevoren. Met invallers Pe ter Dekker en Ton Duijvestijn werd met 4 - 2 van Poelstars II gewonnen. Zondag herenteam I werd kampioen bij Wessanen met een 5 - 1 overwin ning. Henk-Jan v. Druten, John Bruin, Henk van Rijnsoever en Rob Slinger spelen 2 juni a.s. promotie wedstrijd (op het HSV park) tegen Tautenburg (uit Maartendijk). Het zon dag-mixed team (weer met invalster Nel Harreveld) kreeg de kampioens- bloemen na een 5 - 3 overwinning op Westerhout 8. John v.d. Molen, Dick Admiraal, Marjan Krul en Tonnie v.d. Molen promoveren automatisch naar de 5e klasse. De damesteams spelen nog 2 rondes. Kringteam 2 haalde het vorige week niet tegen Heiloo (4-0). Kringteam I en ook de districtsteams 1 en 2 behouden nog kampioens kansen. in De laatste competitie dag moest de be slissing brengen wie kampioen zou worden: Fokker of Wimmenum zond mix. Een zeer goede start van de sin gels, er werden er 3 van de 4 gewonnen door Wimmenum, met bijzondere aandacht voor Joop die de tegenstan der zijn eerste nederlaag toe bracht. Stand dus 3-1. Daarna de HD en DD die werden beide verloren en de stand was weer gelijk 3-3. De laatste 2 mi xed partijen moesten toen uitkomst brengen Joop en Carla wonnen hun partij en de laatste mixed maakte het nog extra spannend door er een 3 setter van te maken maar werd dan toch nog gewonnen. Zo werd het mixed team van zondag kampioen op Wimme num. T.V. Heiloo heeft het dit seizoen ge weldig gedaan. Maar liefst twee jeugd- teams op de zaterdag werden in de bloemetjes gezet. Dit waren team I, t/m 12 jaar, en team I, t/m 18 jaar. Bovendien werden het eerste heren team en het veteranenteam I kampioen. Bij de zondagteams waren de resulta ten opmerkelijk. Hier kon T.V. Heiloo 4 teams in de bloemetjes zetten. Heiloo I verloor van W.O.C. I, 3-5, maar werd toch een goede tweede en handhaaft zich in de 2e klas. Heiloo 2 had voldoende aan 3 punten tegen Bergen I. De utislag werd 5-3. Zelfs Pim Botterman, ingevallen voor Ro- bertJan Koelman, won z'n heren enkel. Alice en Marlies deden hier niet voor onder. Heiloo 4 werd kampioen en speelde uit tegen St. Pancras 2. De stand 4-4 was voldoende. Heiloo 6 moest winnen van Limmen 4 om zich kampioen te kunnen noemen. De beslissing moest vallen in de laatste 2 mixed-partijen. Jammer genoeg wer den ze verloren. De stand werd 4-4. Heiloo 7 had aan 3 punten genoeg om Warmenhuizen 5 voor te blijven. De eindstand werd 6-2. Het zondag herenteam werd ook kam pioen. De heren dubbel bracht de stand op 4-1 en dat was voldoende. De eind stand werd 5-1. Het afgelopen weekend was alweer het laatste van de tennis competitie 1985. Wat de weersomstandigheden be treft heeft de competitie dit jaar uitersten gekend. Werd enkele weken geleden nog tijdens hagel- en sneeuw buien gespeeld, dit weekend heersten op de banen soms hoog-zomerse tem peraturen. Voor spelers zowel als voor de toeschouwers dus ideale om standigheden. De balans opmakend konstateren wij in de eerste plaats dat de jeugd dit jaar meer succes heeft geoogst dan de senioren. Van de 17 zaterdag- en zon- dagjeugdteams slaagden 7 teams er in het kampioenschap in hun poule te behalen. Bij de zaterdag competi tie zijn dit: 12-14 jaar: Rutger Derksen, Inge Ha- zewinkel, Maaike v.d. Meer, Paul Duijvestijn. II: Rik Kranenburg, Ingrid Not- ten, Mirjam Roodbol, Dennis Dijk huis. 14 - 16 jaar I: Nico Hogeslag, Carolien Notten, Uschi O.E. Nijhuis, Renee Borst; 15 - 18 jaar II: Olivier Pohley; Rogier Nolta, Edward Avis, Dennis Kaandorp, Pieter Jan Corite, Randall Visser. Bij de zondag jeugdcompetitie werden kampioen: le team: Babs Renee, Tessa van Nes, Arno Holstvoogd, Leo Dijkstra; 3e team: Alma Middel beek, Carolien Koomen, Niels O.E. Nijhuis, Jacha de Goede; 4e team: Mariska v.d. Leij, Yvonne Duijve stijn, Hanneke v.d. Meer, Ronald Visser, Renee de Backker. Wat de senioren betreft namen dit jaar in totaal 26 teams deel aan de zaterdag- en zondagcompetitie. He laas bleken slechts twee teams in staat de hoogste plaats in hun poule te bereiken. Bij de veteranen slaagde hierin het eerste team bestaande uit Harry Simons, Walter Pohley, Jan Slab, Harry Tulleken, Ben Mak en Breun Bonkhorst. In hun poule ein digden zij in punten weliswaar gelijK met de dorpsgenoten van Heiloo II, maar na telling van het aantal gewon nen sets bleek het kampioenschap toch naar Het Vennewater te gaan. Het 5e herenteam, bestaande uit Frans Beckers, Cees Dijkhuis, Wim Hink, Hans Goed, Gerard Res en Willem Verheul, behaalde het kampioenschap in de 6e klas. Het 2e zaterdag herenteam onder aanvoering van Frans de Waard slaag de er op het nippertje in degradatie te ontlopen. Zij zullen dus ook volgend jaar in de 3e klas kunnen uitkomen Bij de zondagsenioren kunnen wij he laas geen kampioenen begroeten. Wel kan het als een succes worden be schouwd, dat het le gemende team onder aanvoering van Hil Warden burg zich zo overtuigend in de 4e klas heeft kunnen handhaven. Het weekend van 1 en 2 juni zullen de meeste kampioensteams in promotie wedstrijden moeten bewijzen of hun speelsterkte plaatsing in een hogere klasse rechtvaardigt. Mous keek naar Dit keer keek Mous niet zelf, maar heeft zich laten informeren door ie mand, die wel alles gezien heeft. Het betreft deze laatste competitiedag het derde jeugdteam t/m 12 jaar met Yvette Spaans, Angela Waak- huysen, Frank Glas en Jeroen v.d. Ploeg. Het 2e team van Assumburg was de tegenstander en een sterke tegenstander. Frank speelde net als altijd een prima partij en versloeg z'n tegenstander met 6- 4, 6-4. Bij Jeroen ging het niet zo makkelijk. Hoe hij ook vocht en wat hij ook pro beerde, zijn tegenstander was ge woon te sterk. Toen was het de beurt aan de dames. Yvette liet geen spaan heel van haar tegenstander. Bij An gela verslapte het iets in de tweede set, maar zij herstelde weer prima en won de derde set met 6-1. Dan de dubbels. De heren begonnen uitste kend en wonnen de eerste set met 6-1. Maar toen was de koek op en de volgende twee sets gingen naar As, - sumburg. Bij de dames eenzelfde beeld. De eerste set werd gewonnen en toen dachten ze: ,Dat is 'n makkie'. Maar goed, 3-3 is een prima resul taat. En dan de kampioenen. Ja, ja, we heb ben ze weer, na twee jaar niet in de prijzen gevallen te zijn, draaien we nu weer volop mee. In de eerste plaats het le team t/m 12 jaar met Merieke van Zoonen, José Beentjes, Martijn Cornelissen en Rémon Glas. Tegen De Spatter moest het 3-3 worden en na een zinderende spanning werd dat ook de uitslag. Vervolgens het jongensteam t/m 15 jaar bestaande uit Arjan Lont, Erwin van Duin, Steven Aland, en Michiel Peper. Zij presteerden het om met 6-0 van HTC te winnen. En dan blijken ze plotseling toch nog kampioen te zijn. Van vrijdag t/m zondag heeft het 9e internationale hockey-toernooi van de Terriers plaatsgehad. De sfeer was als vanouds in één woord geweldig, waar het bijzonder fraaie weer mede de oor zaak van was. Donderdagmiddag en vrijdagmorgen meldden zich de deelnemende teams uit alle windstreken in het knusse home van de Terriers. Hier werden weer oude vriendschapsbanden aangehaald. De meeste teamleden kennen elkaar ook al jaren en de hernieuwde kennis making is er één van herinneringen ophalen. Op vrijdag opende voorzitter Marcel Ullers het toernooi, allen een sportieve wedstrijd toewensend, waarna om 12 uur de eerste wedstrijden startten en de sticks elkaar kruisten. Er werd op 5 velden tegelijk gespeeld. Deze gi gantische operatie, er waren maar liefst 24 teams aanwezig (waarvan 16 uit het buitenland), was in handen van de internationale toernooicommissie van de Terriers onder aanvoering van de inmiddels legendarische Wim Ol denburg. Deze mensen hebben met hun secondanten zich werkelijk het zweet uit hun lichaam moeten werken. De vrijdag werd besloten met een open lucht barbecue, gevolgd door een dis coavond. Zaterdagmorgen stonden om tien uur de teams weer tegenover elkaar, zij het dat sommigen nog met knikkende disco) knieën stonden. De zaterdag werd besloten met een grootse feest avond, met levende swingende muziek. Zondag was dan de finaledag voor de diverse poules waarin gespeeld werd. 's Middags om drie uur was het zover en kon Marcel Ullers overgaan tot de prijsuitreiking en sluiting van deze in alle opzichten sportieve dagen. Bij de dames ging de eerste prijs naar het Engelse Welwyn, dat in de finale de dames van de Terriers versloeg met 3-0. Op de derde plaats eindigde het Duitse Schwarz Weiss uit Essen. Bij de heren ging de finale tussen Oberhausen en de Terriers. Oberhau- sen pakte de eerste plaats door de Ter riers met 1-0 te verslaan. De derde plaats ging naar Hannover en de Spread Eagles uit Engeland eindigden op de 4e plaats. KLAVERJASCLUB Maandag 20 mei werd weer de laatste klaverjasdrive van het seizoen gehouden. De resultaten waren: 1. Dhr. de Graaf-Mevr. Bontekoning met 5.732 pnt. 2. Fam. Klaver met 5305 pnt. 3. Fam. Redeker met 5246 pnt. De totaaluitslag van het ^afgelopen seizoen is: 1. Fam. Tuinstra 40.654 pnt. 2. Dhr. Leurink-dhr. v.d. Vlekkert 39.892 pnt. 3. Dhr. Wassink-dhr. Knegt 39.452 pnt. ZAV DE RAILWAY In de zesde wedstrijd van dit seizoen kon de Railway via een rechtstreekse konfrontatie met Auto Schagen de koppositie overnemen. In een kei harde intimidatiewedstrijd hield de Railway het hoofd koel en nam een 2-0 voorsprong. Na een tegengoal rook Auto Schagen z'n kans en verloor daar bij het verstand. Na het toekennen van een penalty voor de Railway schopte men de scheidsrechter, waarop deze de wedstrijd staakte. De 2-1 score is gewoon in de stand opgenomen, zodat de eerste plaats bereikt is. Twee dagen later werden de GAK Boys nog met 14-1 verslagen, maar dat is alleen van belang voor de statistie ken. Vanavond speelt de Railway tegen Het Overschotje. De wedstrijd is op het AFC-terrein en begint om 19.00 u. ZAALVOETBALTOERNOOI OM ALKMAARS KAMPIOENSCHAP Ook dit jaar zullen de tien best geklas seerde zaalvoetbalploegen uit Alkmaar in een groot opgezet toernooi in sport hal Hoornse Vaart strijden om de titel van Alkmaar. Er zijn drie wedstrijdavonden, t.w. vrijdag 24 mei en maandag 27 mei, aanvang 18.45 u; vrijdag 31 mei, aan vang 20.00 u (halve finales en finale). Deelnemende clubs: AV Jan III met zijn nieuwe aanwinsten Ron de Waard en Rob Kuiper; de nieuwe hoofdklasse kampioen Bupro Hout, met als ver sterkingen Marcel Kolster en Wim Buurmeester; titelverdediger Hand some Eight, onlangs versterkt met Theo Vonk en Jan van Veen (ex-Oude- jans); voorts de nieuwe le klas-kampi oenen Witrus en Lios, alsmede AFC- Hooge Huys, Inside, Estrella, De Krocht en Bruintje Beer. BRIDGECLUB BRIDGECLUB KONT(R)AKT Uitslagen van de op 8 mei j.l. gespeel de wedstrijden: Groen, NZ, 1. hr. Huting-mevr. v.d. Zijden, 65.47%; 2. fam. v. Houten, 42.86%; OW, 1. mevr. Antonysen-hr. Witting, 53.57%; 2. fam. Baas, 48.81%. Blauw: NZ, 1. fam. Smakman, 66.67%; 2. dames Schoen-Spaan, 51.19%; OW, 1. heren Uyl-v.d. Zijden, 67.85%; 2. fam. v.d. Linden, 41.67%. Uitslagen van de op 15 mei j.l. ge speelde wedstrijden: Groen: NZ, 1. hr. Huting-mevr. Mat ton, 52.38% en fam. v. Kouwen, 52.38%; OW, 1. mevr. Couzijn-hr. Evers Sr., 67.85%; 2. hr. Hakvoort- mevr. Schoute, 42.86%; OW: 1. heren Uyl-v.d. Zijden, 61.91%; 2. fam. Baas, 57.14%. Bak ze bruin op z'n Frans. Deze week krijgt U de kans. FRANSE MAISKUIKENFILET van 2.00 voor, 100 gram1.60 K Om te frituren KIP ALLERHANDE, 250 gram5.00 Kuikens, kilo7.00 Maiskuikens, kilo9.50 Poten, kilo7.00 i&| Filet, kilo16.00 S T.V. boutjes5.00 Ossehaas - Entrecöte - Dikke Lende Varkenshaas - Div. Rollade s - Kogelbiefstuk. vl Holl. Lam en Nw. Zeelands Lam (Shoarmavlees), per pond6.00 ij: Lamsborst met been, per kilo6.00 GEGRILDE VLEESWAREN Wildzwijn - Kalkoendijen - Hazepeper (Schouder) - Tam en Wild Konijn. Saté - Gourmet - Barbecuevlees 's Maandags geopend van 9-13 uur. HEILOO DE KANDELAAR 57 PERFEKTE HOEKWONING MET GARAGE, mooie woonwijk, nabij recreatiegebied, winkel centrum, scholen, sportvelden en station op loopafstand. INDELING: vestibule, hal, trapopgang, toilet, woonkamer, keuken, schuifpui naar tuin met ste nen schuur. le VERD.: overloop met kast, 2 sik, badkamer met douche, toilet en vaste wastafel. Vaste trap naar zolder, slaapkamer, berging. C.V.-gas en badgeiser, tuin op zuid-westen. VRAAGPRIJS 159.000,-k.k. Kennemerstraatweg 129, 1851 BC Tel. 072-330332 Heiloo Kanaalweg 20A 1851 LP Heiloo Telefoon 330387 Meer dan 30 jaar ervaring! Prijsopgave geheel vrijblijvend! Molenweg 107 - Limmen. Tel. 02205-3061 Rente-overzicht per 29-4-85: 5 jaar vast annuïteit7.5% 10 jaar vast annuïteit8 20 jaar vast annuïteit8.1% o.a. via RPS of Directbank. 5/10 jaar vast 40% levenv.a. 7.4% 20 jaar vast 2 in 1v.a. 8 Natuurlijk ook voor uw andere financieringen en verzekeringen. Onder het genot van een kopje koffie kunt u gezellig even rondkijken. Persoonlijke bediening en wij veranderen gratis. Oosterzijweg 25 - Heiloo Ruime parkeergelegenheid. OPENINGSTIJDEN: Ma. v.a. 13.30 tot 17.30 uur Di. t/m vr. 9.30 tot 12.30 uur 13.30 tot 17.30 uur Za. van 10.30 tot 16.30 uur Opgericht 7 juli 1947. Bevestigd als toegelaten instelling bij koninklijk besluit 26 februari 1948. Aangesloten bij het Nederlands Christelijk Instituut voor de Volkshuisvesting, het N.C.I.V. te De Bilt nodigt haar leden uit voor een Deze zal worden gehouden woensdag 29 mei a.s. in de bovenzaal van het restaurant in de sporthal "HET VENNEWATER". Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1. Opening door de voorzitter. 2. Goedkeuring van de notulen, ledenverga dering 24 mei 1984. 3. Ingekomen korrespondentie, c.q. mede delingen. 4. Beredeneerd jaarverslag over 1984. 5. Financieel verslag over 1984. 6. Bestuursverkiezing. Aftredend zijn de heren N. Morsch en J. C. v. Diepen. Zij stellen zich weer beschikbaar. Tussentijds heeft de heer J. Smeets zijn bestuursfunctie neergelegd. Als aanvulling van het bestuur draagt het bestuur de heer J. L. Hoogerduijn voor, wonend aan de Pastoor van Muijenweg 22. Meerdere kandidaten kunnen worden voor gedragen. De voordracht moet geschie den, schriftelijk, en moet ten minste ver melden de bereidheid van de kandidaat en 5 stuks adhesiebetuigingen van leden. De voordracht moet 5 dagen voor de verga dering worden ingediend bij het bestuur. 7. Onderhoud in uitvoering en voorbereiding. 8. Bewonersparticipatie. 9. Plan nieuwbouw "KLOOSTERHOF". 10. Rondvraag en sluiting. De jaarstukken liggen voor leden ter inzage bij de penningmeester, de heer P. B. Kraakman, Westerweg 318 Heiloo, tel. 072-337499. Gaarne een telefonische afspraak maken. Namens het bestuur: M. Boshuis, voorzitter, tel. 072-332746 J. C. van Diepen, secretaris, tel. 072-333252 WmzmMmmttm. Het juiste adres voor auto en motorrijles. Aanmelden: Baetenburg 145, tel. 072-335583.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 6