Sport en Spet Crawford kampioen Wat biedt de muziekschool? Aanschaf instrumenten Evenementen Harmonie-/Fanfare-/ Brassbandopleidingen Rechten en plichten Studiefonds Muziekonderwijs Gemeente Heiloo Bijdrage leerlingen Gemeente Egmond Lesgelden en overige tarieven Bestuur van de school B.S.C. Heiloo Herman Kwaad Kursussen voor volwassenen f 25,00 f 25,00 f 155,00 f 155,00 f 207,50 n.v.t. TENNISVERENIGING •r HET VENNEWATER Voor Sportprijzen [*2*Eé (Jl I l\ I J l\ I WiJ I J J Ul De muziekschool stelt zich ten doel het "...geven van muziekonderwijs in de ruimste zin van het woord..." (statuten V.M.S.). Tegenwoordig spreken we liever van muzikale vorming. Deze is gewoonlijk gericht op leerlingen vanaf 7 jaar (2e klas L.O.). Met ingang van de kursus 1985-1986 willen we ook jonge re kinderen toelaten voor de volgende instrumenten: blok fluit en piano en voor A.M.V. oriëntatie. Ook volwassenen zijn van harte welkom als leerling. Bo vendien zijn er voor hen speciale kursussen. In de komende paragrafen wordt ingegaan op de lessen en kursussen die de school te bieden heeft: Algemene muzikale vorming Instrumentale lessen/zanglessen Kursussen voor volwassenen Samenspel Schoolconcerten Algemene Muzikale Vorming (A.M.V.) Het doel van de lessen algemene muzikale vorming is: - oriëntatie op het gebied van de muziek en muziekschool. - verkrijgen van algemene muzikale vaardigheden. Instrumentale lessen/zanglessen Er wordt les gegeven op (vrijwel) alle instrumenten. Bovendien verzorgt de school zanglessen. Gedurende de eerste drie jaren worden de lessen gegeven aan (kleine) groepjes. Hierdoor is het mogelijk de lessen minstens een half uur te laten duren, zonder de lesgelden buitengewoon te verhogen. Meer en meer krijgen volwassenen leerlingen aandacht in vorm van speciale kursussen. Deze zijn: I. Algemene Muziekleer. Kursusduur: 5 avonden van 20.00-21.30 uur (donderdagavond). Kursusgeld f 65,00. II. Muziekgeschiedenis. Kursusduur: 5 avonden van 20.00-21.30 uur (donderdagavond). Kursusgeld f 65,00. III. Kennismakingskursus. De bedoeling is volwassen leerlingen de mogelijkheid te bieden om te proberen hoe het leren bespelen van een instrument hen bevalt. De kursus bestaat uit 10 lessen van 11/2 uur. Aan een groep van 8 volwassen kursisten wordt les gegeven op alt-blokfluit. Aan het einde van de kursus, in december, zijn de kursisten in staat enkele van de bekende Sinterklaas- en Kerstliedjes te spelen. Kursusgeld f 75,00. IV. Blokfluitlessen voor beginners. Aan groepjes van tien leerlingen worden de eerste beginselen van blokfluitspelen onderwezen. Hierbij is het de bedoeling zo snel mogelijk aan samenspel- groepen te kunnen deelnemen. Kursusduur: 39 lessen van 45 minuten (tijdstip in overleg). Kursusgeld f 190,00. V. Stemvorming. Deze kursus in speciaal gericht op koorzangers en - zangeressen. Kursusduur: 39 lessen van 1 uur (maandagavond). Kursusgeld f 175,00. VII. Eenvoudige gitaarbegeleiding. Deze kursus is speciaal opgezet ten behoeve van on derwijzers/onderwijzeressen van het basisonderwijs en leiders/leidsters van jeugdgroepen. Kursusduur: 39 lessen van 45 minuten. Kursusgeld: f 275,00. VIII. Eenvoudige pianobegeleiding. Idem als VII, maar nu op piano. Enige bekendheid met het instrument is hier gewenst. IX. Solfège, Algemene Muziekleer, Vormleer. Voor gevorderde volwassen leerlingen die zich inten siever met de instrumentstudie en de muziek in het algemeen willen bezighouden is een speciale kursus ontwikkeld. Kursusduur: 30 lessen van 60 minuten. Kursusgeld: f 185,00. Kursusavond: woensdag 20.00 - 21.00 uur. Samenspel Voor velen krijgt het muziekmaken een dimensie wanneer het in ensembleverband wordt gedaan. De school stimu leert het ensemblespel door per week tien uren daarvoor beschikbaar te stellen. Leerlingen die minimaal twee jaar les hebben gehad, komen voor ensemblespel in aanmerking. Zij kunnen kiezen (indien er plaats is!) uit: Big-band Blokfluit-ensemble Roek-ensemble Popgroepen Klein-Koor (volw.) Gitaar-ensemble Houtblaasgroep Slagwerk-ensemble Blaas-ensemble Kinderkoor Schoolconcerten Een viertal docenten, met een flinke verscheidenheid aan instrumenten, vertellen en spelen voor groepen leerlingen van het basis- en voortgezet onderwijs. leder die besluit tot de aanschaf van een instrument is uiter aard vrij te kopen waar hij/zij wil. Toch willen wij u attenderen op de mogelijkheden en voorde len die de school u te bieden heeft. Wanneer u via de school tot aanschaf overgaat weet u zeker een instrument in bezit te krijgen waar de docent achter staat. Bovendien kunnen wij als school goede garantievoor- waarden bedingen bij de leveranciers. Tevens heeft u dan het recht het instrument te verkopen via de school. Hiermede verkleint u het risico een miskoop te doen aanzienlijk. Ook kunt u gedurende één jaar een instrument huren. Indien de studie wordt voortgezet, dan bent u verplicht het gehuur de instrument te kopen voor een bedrag dat gelijk is aan de nieuwprijs minus de betaalde huur. Bovenstaande geldt niet voor de toets- en strijkinstrumenten. Daarvoor verwijzen we u naar firma's op dit gebied in Alk maar en Haarlem. Ook blokfluiten en slagwerkinstrumentarium kunnen niet worden gehuurd. De huurtarieven kunt u verkrijgen op de administratie. De evenementencommissie bestaat uit ouders en docenten, die op zich hebben genomen maandelijks een bijzondere aktiviteit te organiseren, zoals: - koffieconcerten - samenspelweek/ -dagen - Sint-Nicolaasviering en Kerstuitvoering - "Open Dag" - "Heiloo Vrij-spel" Bovendien treden leerlingen op tijdens de speelavonden, die de docenten voor en met hen organiseren. Deze speelavon den worden in de "Uitkijkpost" bekend gemaakt. Bij alle genoemde bijzondere aktiviteiten bent U van harte welkom. (HAFABRA) Leden van de Heilooër Amateur blaasorkesten, die woon achtig zijn in de gemeente Heiloo, kunnen gedurende een beperkt aantal jaren lessen volgen tegen een speciaal tarief. De aanmelding dient dan via de vereniging te geschieden. Deze leerlingen kunnen, indien zij het vereiste niveau heb ben bereikt, deelnemen aan de Rijkserkende Hafa-examens A, B, C en D. Kursusgelden Deze kunnen desgewenst in gelijke termijnen worden betaald. Restitutie Soms zal, bij langdurige afwezigheid van een leerkracht, teruggave van lesgeld moeten plaatsvinden; dat gebeurt dan vanaf de vijfde keer van zijn/haar absentie binnen een kursusjaar. Wij attenderen U erop dat tn principe elke inschrijving bindend is voor het gehele schooljaar. Degenen, voor wie de hoogte van de lesgelden een belet sel is om deel te nemen aan de lessen van de Volkmu ziekschool, kunnen een beroep doen op het Studiefonds Muziekonderwijs van de Gemeente Heiloo. De hoogte van het inkomen en de te betalen lesgelden vormen criteria bij het toekennen van de studietoelage. Aanvraagformulieren zijn verkrijgbaar bij de Volksmuziek school en op de gemeentesecretarie. (Inleveren vóór 15 september). Bij laatstgenoemde adres (afdeling onderwijs, dhr. J. Beelen) zijn ook inlichtingen te verkrijgen. Het gemeentebestuur van Egmond kan aan ouders van leerlingen afkomstig uit deze gemeente die de Volksmu ziekschool Heiloo bezoeken, een bijdrage verlenen in de kosten van het muziekonderwijs. Voor nadere inlichtingen over de bijdrageregeling kunt u zich wenden tot de Afdeling Financiën, P. Schotmanstraat 8 te Egmond aan Zee, telefoon 02206-1154. Schooljaar 1985/1986. Inwoners Inwoners Heiloo andere gem. Algemene Muzikale Vorming A.M.V. - Oriëntatiejaar/zonder instrument f - A.M.V. - A.M.V. samenspel f Instrumentale lessen/zanglessen: - 1e studiejaar (groepslessen) f - 2e studiejaar (groepslessen) - 3e studiejaar (groepslessen) f - 4e studiej. (individuele lessen) f - 5e studiejaar en later f (individuele lessen) 185,00 inclusief 25,00 550,00 550,00 550,00 640,00 640,00 185,00 inclusief 25,00 1.100,00 1.125,00 1.180,00 1.520,00 1.735,00 Ensemble spel: - Leerlingen - Niet leerlingen Hafa-leerlingen Het Stichtingsbestuur bestaat uit zeven personen. De ouders worden vertegenwoordigd door vier leden, terwijl de overi gen namens het gemeentebestuur zitting hebben. De strijd om het zaalvoetbalkampioen schap van Heiloo is weer gestreden. De poules op woensdag 29 en don derdag 30 mei hadden al voor enige verrassingen gezorgd o.a. het uit schakelen van HZV de Viersprong, de Krocht en de winnaar van vorige jaar Isotherm (volgend jaar cafetaria Ed Dekker) en het doorspelen van students Re en Valkering Bev., waar van laatst genoemde zich verder plaatste door het beter benutten van strafschoppen dan de Railway. Poule-winnaars waren Foresters, de eerste avond zeer sterk en bij de fi nale minder, students R, Ossehooft en Crawford. Verder gingen over de als tweede geplaatste Dok. Blama, HSV en Valkering Bev. (volgend sei zoen Benzinepomp Morsch). De finale-avond bracht direct enkele verrassingen: Foresters-Dok 2-3 en HSV-Ossehooft 1-2. Daar tegenover stond toch het bekeken spel van Craw ford, waarin good old Ed Robert zijn opwachting maakte. Crawford speelde zich in de finale door winst op Blana en Dok en een gelijk spel te gen Foresters. In de andere poule werd Ossehooft winnaar door Students R. uit te schakelen. Om de 3e en 4e plaats. Dok tegen students, kwam Dok in de slotfase toch nog langszij door twee doelpunten van Dik florder, maar de langste adem hadden toch de Students 4-2. De finale ging dus tussen Craw ford en Ossehooft. Het werd een re gelmatige overwinning voor Craw ford 3-0, waarbij invaller Alex Kosters twee doelpunten voor zijn rekening nam. Rest nog te vermelden, dat alles •onder de goede leiding stond van de heren Sombroek, Zwart en v.d. Schuyt en secretaris tijdwaarnemer Bob God ij n. DAMCLUB HEILOO Eindstand seizoen 1984-'85 van de onderlinge competitie na 26 speel avonden. C. Bijwaard 43 pnt.; C. v. Lieshout 41 pnt.; L. Koersen 38 pnt.; R. de Boer 36 pnt.; J. Klumper 34 pnt.; R. Scargo 30 pnt.; F. Schouten 25 pnt.; R. Koch 22 pnt.; J. Kraakman 19 pnt.; A. Kroon 18 pnt.; A. v. Zijp 17 pnt.; P. Zwart 16 pnt.; N. Ursem (14) 10 pnt.; R. Buwalda 5 pnt.. AMERIKAANS HONKBAL BIJ BSC HEILOO Énkele Amerikaanse colleges maken dit jaar weer een toernee door Europa. BSC Heiloo is er in geslaagd om te gen een drietal van deze teams een wedstrijd vast te leggen. A.s. don derdag is Heiloo gasfheer van La- wrenceville Trap. Aangezien het eerste honkbalteam a.s. zaterdag de belangrijke derby tegen Foresters wacht, zullen de pitchers van Heiloo niet in actie komen. Enkele gast- spelers zijn uitgenodigd, waarvan de pitcher van Herons van '84, Rob de Boer, zich in ieder geval bereid ge toond heeft te komen. Voor de ware honkballiefhebber zal deze wed strijd de gang naar het Vennewater meer dan waard zijn. De wedstrijd, donderdag 6 juni, be gint om 19.00 uur. De entree bedraagt voor volwassenen 2,-- voor jeugd onder 16 jaar 1,-. GOEDE TRIAS-PRESTATIES OP MIDDENAFSTAND Op de middenafstand zijn er dit weekend door Trias-atleten weer goe de prestaties geleverd. Geconsta teerd mag worden dat er vooral in de breedte sprake is van een duidelijke vooruitgang. Tot vorig jaar was er voor Peter Appelman binnen de ver eniging nauwelijks concurrentie, dat jaar brak Eric Hopman door en nu blijken meerdere atleten wekelijks hun beste prestatie te verbeteren. In Amsterdam haalde Jos Kaptein op de 1500 meter vijf seconden van zijn persoonlijk record af en noteerde 4.02.67! Heerhugowaard was het strijdtoneel van een groot aantal 800 meter-lopers. Peter en Eric noteer den met resp. 1.54.8 en 1.55.7 weer zeer aantrekkelijke tijden. Ron Kareis verbeterde zijn persoonlijk record tot 2.00.1 en Gerard Boon tot 2.01.9, daartussen eindigden Robert van Vianen in 2.01.2 en Huub van Velt- hoven in 2.01.3 Hermen Admiraal finishte hier in 2.04.7. In Amster dam was hij op de 1500 meter tot 4.08.43 gekomen. Ook tijdens het afgelopen weekeinde bleken de junioren meer succesvol dan hun seniore clubgenoten. Van de 7 kampioensteams moesten 4 teams middels promotiewedstrijden een plaatsing in een hogere klasse trachten te bewerkstelligen. De drie overige teams bereikten dit resultaat moeite loos via een rechtstreekse plaatsing of door loting. Dit gold vóór het zater dagteam 1416 jaar aangevoerd door Nico Hogeslag en voor het 3e en 4e zondagteam achtereenvolgens onder aanvoering van Alma Middelbeek en Mariska v.d. Leij. Het le zaterdagjeugdteam 12i14 jaar bestaande uit Inge Hazewinkel, Maaike v.d. Meer, Rutger Derksen en Paul Duijvesteijn behaalde een over tuigende 5-1 overwinning op Akersloot I en bereikte daardoor de 3e klasse. Het volgend jaar zal ook het 2e team in deze leeftijdsgroep in deze klasse mogen uitkomen dankzij een 5-1 over winning op HTC I. Mirjam Roodbol, Ingrid Notten, Richard Kranenburg en Dennis Dijkhuis speelden een prima wedstrijd, die tot het laatst toe span nend bleef. Uiteindelijk moest de uit slag van de dubbelspelen de doorslag voor promotie geven. Het zekere voor het onzekere nemend werden zowel de meisjes als de jongensdubbel in drie sets binnen gehaald. Het jongensteam 1518 jaar aange voerd door Oliver Pohley bleek helaas kansloos tegen het sterke Elckerlyc I en zal het volgend jaar nogmaals in de 3e klas proberen. Op zondag tenslotte werd thuis op het eigen tennispark de promotiewedstrijd gespeeld tussen het le zondagjeugd- team en Bakkum I. Babs Renee, Tes sa van Nes, Arno Holstvoogd en Leo Dijkstra behaalden een prachtige 8-0 overwinning en keren daarmee al na 1 jaar terug in de 2e klasse. Bij de senioren kunnen wij dit jaar helaas geen enkele promotie vieren. Zowel het le Veteranenteam van Harry Simons als het 5e Herenteam met Cees Dijkhuis e.a. moesten in hun tegenstanders hun meerderen erken nen. Wel kunnen nog twee promoties bij de dameskringcompetitie worden ver meld. Het 4e team bestaande uit Loes Bronkhorst, Jacqueline Slob, Marga Keuning en Elisabeth Schaffer bereik te promotie naar de 2e klas. Zij speel den weliswaar 2-2 doch door 1 set meer te winnen viel de promotie in Venne- water's handen. Tenslotte promoveert het team van Gerda Ridderikhof door loting naar de 4e klas. BC - O.K.K. Het seizoen '84 - '85 zit er weer op. De prijzen zijn verdeeld. Competitie kam pioen is geworden W. Groot, die naast de beker van de 1ste plaats een jaar lang ook de wisselbeker mag koeste ren. 2e Plaats L. v. Schooten, 3e plaats Th. de Waard. De Th. de Waard-tro- fee voor de winnaar van de periodes met vaste prijs is voor H. v. Zaal. De W Groot-trofee voor de hoogste serie van de kompetitie, berekend mogenne is voor J. Klaasse (16 st.). Th. Molenaar-trofee voor de grootste stijging van het bekend mogenne is voor R. Haazelager. Het M. v. Zaal bollenpakket voor de winnaar van de korste partij kwartet toernooi is voor T. Oosterwij (9 beurten). Het J. Seignette bollenpakket voor de hoogste serie in het bandstoten is gewonnen door zijn neef Hans Seig nette. De feestavond in het bowling centrum Heiloo is goed geslaagd. Eerst koffie met gebak, daarna bowlen en na het gooien een grandioos koud buffet met de nodige drankjes. De muziek werd goed verzorgd door Seig nette Jr. het adres in Heiloo Juwelier Kennemerstraatweg 414 Heiloo Grote sortering en eigen graveerinrichting. SPORTVERENIGING „0E FORESTERS" HONKBALDERBY EN ROMMEL MARKT BIJ DE FORESTERS Zaterdagmiddag zullen vele honkbal liefhebbers naar het Foresters-veld aan de Dors gaan als daar om drie uur de honkbalderby de Foresters- BSC Heiloo begint. Deze wedstrijd in de landelijke tweede klasse van de honkbalcompetitie kan een spannen de strijd worden. Beide teams kennen geen succesvol competitieverloop. De Foresters en BSC Heiloo delen samen de onderste plaats en wie za terdagmiddag wint voelt zich al een stuk veiliger. Maar er is die dag op het Foresters- veld meer te doen. Om tien uur, als de Inter-regionale Jeugd van de Fores ters tegen The Polmerians speelt, gaat ook de traditionele rommel markt open. Opnieuw is men er in geslaagd een groot aanbod van goede bruikbare spullen bij elkaar te bren gen, van boeken tot oude spelletjes. Na de wedstrijd van het eerste honk balteam sluit de club deze dag af met een barbeque op het veld voor de kantine. HEILOOER BRIDGECLUB PV LUCHTPOST HEILOO Afgelopen zaterdag werden onze dui ven gelost vanuit Moeskroen in Bel gië (ca. 232 km. los 7.00 uur) en van uit Etampes (ca. 497 km. los 7.45 uur). De opbrengst van deze laatste vlucht komt ten bate van het Konin gin Wilhelmina Fonds (t.b.v. de kan kerbestrijding). De eerste uit Moeskroen was voor Si mon Meyssen (10.23 uur snelh. ca. 68 km/uur). De laatste van de 43 prijsduiven werd geklokt om 10.49 uur. De eerste uit Etampes was voor Co de Haan (16.09 uur snelheid ca. 59 km/uur). De laatste van de 32 prijs duiven werd geklokt om 17.05 uur. De uitslagen: Moeskroen: Simon Meyssen (7), 1,18; comb. Adrichem -Kaandorp (15) 2, 3. 10, 17, 33, 41; Theo v.d. Berg (8) 4, 6, 15, 23, 3138: Com. Molenaar (11) 5, 9, 12, 16, 36; Co de Haan (8) 7, 24, 28, 30, 40, 43; Dick Keppel (4) 8; Johan Pepping (3) 11, 20, 21, (100%); Henk Lases (13) 13, 22, 25, 26, 37; Ans Kooy (15) 14, 27, 29, 32, 35; Piet Bakker (13) 19; Simon Leyen (5) 34; Sjaak Bakker (13) 39; Rien Meyer (20) 42. Etampes: Co de Haan (20) 1, 3, 19, 27, 28; Ans Kooy (8> 2, 11, 12, 14, 20; Dick Keppel (6) 4, 5, 32; Henk Lases (4) 6; Johan Pepping (2)7; Simon Meyssen (7) 8, 24, 30; Comb. Adri- chem-Kaandorp (9) 9, 22; Comb. Molenaar (4) 10, 15, 25; John Ooms (8) 13, 23; Theo v.d. Berg (5) 16,18; Rien Meyer (10) 17; Sjaak Bakker (16) 21,31; Piet Bakker (6) 26, 29. DE BOSCROSSERS Zaterdag 1 juni gingen we met 14 kin deren voor een clubuitwisselingswed- strijd naar Rijswijk in Zuid-Holland. Er werd door de Boscrossers goed ge streden, want we gingen met 10 prij zen naar Heiloo terug. De uitslagen van de ópen klasse waren: Marcel Groot le, René Stam 2e, Ton de Boer 2e en Peter de Jeu le. Bij de Powder Puffs was het Brenda de Boer die een 2e prijs behaalde. In hun leeftijds klasse behaalden Marcel de Groot le. Bob v. Westerop 3e, René Stam le, Ton de Boer le, Peter de Jeu le prijs Op 2 juni zijn we voor een k.n.w.u.- wedstrijd naar Langedijk geweest. De baan was hard en droog, zodat het soms nogal stoof. De 49 man ches verliepen erg snel en daarna volgden nog een paar halve finales en na een kleine pauze de finales. Jammer dat er nogal wat kleine val- partijtjes waren, gelukkig niet ernstig maar tochVoor sommige crossers een geluk bij een ongeluk gezien de uitslagen. Van de Boscrossers reden zich in de prijzen: Peter Hans Kerkhoff 2e, Dennis Natzijl le, Mischa Zwaan 2e, Marcel de Groot 2e, Linda v. Westerop 2e, Joeri Beukeveld 2e, Petra Hoebe 3e, Edwin Lamers 3x le (cruiser, open klasse experts), ieder in zijn eigen leeftijds klasse. AFZWEMMEN ZWEMBAD LOOS A-kandidaten: George Aimer, Jorien Bakker, Maaike Bakker, Jurriaan Bloemberg, Onno Blom, Yvonne de Boer, Marieke Bos, Sandra van Ewijk, Remco Frank, Annemarie Geels, Esther van der Ham, Suzanne Handgraaf, Linda Kat, Maaike Kok, Dick Lagendijk, Maarten Liewes, Trudy van der Molen, Diana Porte- gies, Marinka de Ruijter, Remco Schaar, Bart Scheffer, Sander Schut te, Dieuwke van de Veer, Marike Veg- ter, Elmar de Zwart, mevr. Bijl, de hr. J. Rood, mevr. v.d. Schaaf, de heer v. Zaal. B-Kandidaten: Diane de Beer. Fnso Berghuis, Yvonne de Boer, Nienke Elzinga, Vivian Epskamp, Annemieke Hekman, Maartje de Jong, Alexander Kools, Cindy Leyen, Noortje Luyen- dijk, Bart Meeuse, Martine Mooij, Florentine Nieuwmeyer, Yaron Oppen- heimer, Marco Robert, Jelle de Rooij. David Rough, Stephen Rough. Daan de Wit, Tessa Bakker. 400 mtr. afstand w.o. dolfynslag en borstcrawl: 1. Annelie Volgers, 2. Anika Jonker, 3. Gonda Stienstra, 4. Sjoerd Hoogland, 5. Sandra van Weele, 6. Jan Willem v. Veen, 7. Elsbeth Zomerdijk, 8. Marsha Bos. Lange afstandzwemmers V/2 km: Alex v.d. Veer, Jeroen Oeloff, Caro line Smit, Jurgen v.d. Laan, Sandra Bolten, Ina Edens, Marjon Lomans, Pieter Volgers, Martin Klaasjager, Laurien KI. Nuland. Medaille zwemmen brons: 4 slagen technisch perfect zwemmen.Lian Ro- zing. Zilver: 7 slagen technisch perfect zwemmen: Victor Alberts, Chiela Alberts, Lamb. Meuleman, Mirielle de Rooij, Ninouk Bartels, Ursela Beets, Annet v. Hoorn, Christa Kuyper, Marieke Rozing, Manou Buwalda, Rolf Schurer, Bas Swüste, Daphne Jongeneel, Jaco Poldervaart en Inge Jonker. Goud: 10 slagen technisch perfect zwemmen: Loek Frederiks, Jan Swüste, Joost Sengers, Mar. v.'t Veer, Sander o/d Weegh, Marcha Jonker. BRIDGECLUB Dinsdag 28 mei: 1. mevr. Admiraal- hr. Vendel 60.50; 2. dames Brinkhuis- Meuleman 48.50; 1. fam. v.d. Poll 62.50; 2. mevr. Kromhout- hr. Dui- neveld 49.00. Donderdag 30 mei:l. mevr. Bakker- hr. Tamminga 55.50; 2. heren Ran- zijn- Spruit 54.00; 1. fam. Nieuwe- boer 55.50; 2. heren Bader-Koster 53.00. B. 1. dames Haan-Koster 61.50; 2. dames v.d. Goot-Koens 56.00. B. 1. heren Haan - Kat 59.00; 2. mevr. v. Ee- Rhemrev. 55.50. C. 1. mevr. v. Swol-hr. Evers 61.00; 2. dames Couzijn-Plas 54.25. C. 1. heren Hakvoort-Plas 69.00; 2. fam. Bies 57.00. Afzeggen dinsdag hr. Bader, tel. 332630; donderdag hr. Löhr, tel. 330052. Gasten zijn welkom 5,- per paar). De uitslag van de op 29 mei gespeel de wedstrijden is: Groen: NZ. 1. da mes Plas-v.d. Zijden, 67.86%; 2. he ren Huting-Plas 45.24%; OW: 1. fam. Baas 59.52%; 2. hr. Hakvoort-mevr. Schoute, 46.43%. Blauw: NZ: 1. fam. Smakman, 55.95%; 2. heren Evers Sr.-Evers Jr. 54.76%. OW: 1. heren Uyl-v.d. Zijden, 64.92%; 2. dames de Boer-Matton, 55.95%. Nadat in de afgelopen jaren alleen de jeugdleden in de gelegenheid wa ren de K.N.G.V.-bondsmedaille te "verdienen", stellen we nu ook de volwassen leden voor, te gaan wan delen en fietsen. Op dinsdag 11 juni a.s. vertrekken we om 9.00 uur op de fiets vanaf het Open Huis naar Egmond-Binnen. Daar zet ten we de fietsen neer en lopen door de duinen naar het strand. Bij de zee aan gekomen gaan wp richting Eg mond aan Zee, waar de koffie klaar staat. Opgefrist en uitgerust gaan we dezelfde route terug en fietsen langs de kortste weg naar Heiloo. Elk lid kan ook een vriendin of een kennis mee nemen. Kosten: 6,--per persoon. Voor de kinderen beginnen we op za terdag 8 juni. De jongste kinderen (4-8 jr.) gaan wandelen in het recre atiepark achter De Ronge. Vertrek om 10.30 uur vanaf de parkeerplaats achter de Woonheuvel "Westerzij" aan de Zeeweg. In een rustig tempo, met af en toe spelen, lopen we een rondje. Voor elk kind aan het eind een medaille en ijs. Kosten 3,- per kind. Begeleidende ouders zijn van harte welkom. Op zaterdag 15 juni vertrekken de grotere kinderen op de fiets vanaf de parkeerplaats aan de Omloop t.o. de Bayershoffweg om 10.00 uur. We rijden naar de duinen iets links na de wandeling is er ook ijs en een med aille. We rijden daarna gezamenlijk naar ons uitgangspunt. Ook hier graag enkele begeleidende ouders. (Heeft u soms een jaar-duinkaart?). Opgave uiterlijk 5 juni a.s. bij de volgende adressen: mevr. Wal, Geestakker 2, fam. Poortweijdt 4, mevr. C. A Trompenburg 32. v.d. Muller, Groot,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 4