Politieberichten Kerkdiensten -35B%5SS' 4-etoges e m Nieuws voor ouderen Medische diensten Andere adressen openbare bibliotheek Geen Uitkijkpost ontvangen? tol S^Kt *«eS dit 5rsch\«e^e oP Cien, s*aapK3 e*"oder'20o/o tot 50°/o liWCt VIS MEE MET DE VVV Een fijne vakantie t(r)ip k\ass\e*' rV,sd. rubber; 3 spec\aa> 9 Tennisclub Hogedijk DIERENBESCHERMING HEILOO-LIMMEN-CASTRICUM Bel 's donderdags: 072-330175 DR. WILLEB00RDSE is afwezig vanaf 26 juli t/m 18 augustus. UITKIJKPOST 17 JULI 1985 8 Lectuur voor de thuisblyvers De jaarlijkse vakantie-trek is weer be gonnen. Ook in ons dorp zijn velen op weg gegaan. Daarbij uitgezwaaid door de bibliotheek met een extra boekenprestatie over reizen. Met reis gidsen van België tot Moskou. Van het uiterste puntje van Noorwegen tot de landen rond de Middelandse Zee. En met bijbehorende achtergrondlec- tuuren platenboeken, zodat men weet, wat men, landschappelijk, cultureel en historisch, in het uitgekozen va- kantiegebied kan aantreffen. Deze tentoonstelling duurt nog voort, spe ciaal voor hen, die later in het sei zoen willen vertrekken. En nu voor de thuisbly vers Een prestatie van lectuur over alles, wat, er in eigen land, maar vooral in eigen omgeving, te beleven valt. Boeken, folders en "uitkranten". Boeken met o.a. fiets- en wandel tochten in de regio, doch ook landelijk. Folders van musea in de naaste om geving. De uitkrant van Noord-Hoi- land met een opsomming van alle evenementen in onze provincie gedu rende juli en augustus. Verder is er in de bibliotheek een ten toonstelling "La douce France". Dit in aansluiting op de onlangs door het Nederlands Theater Instituut geor ganiseerde manifestatie "La France aux Pays-Bas" - Frankrijk in de Ne derlanden - Georganiseerd om de cul turele banden tussen beiden landen te vestevigen. Immers, met het verdwijnen destijds van het Frans als een verplicht leer vak en er een keuzevak van te maken, hadden de leerlingen van het voort gezet onderwijs niet meer de verplich ting Franse literatuur te lezen. Met de verleden maand in Amsterdam begonnen landelijke manifestatie, die anderhalfjaar zal duren, wil men door middel van tentoonstellingen, lezin gen, publikaties, filmprogramma's en theatervoorstellingen aandacht vragen voor de Franse cultuur. Hier in staat zeker de Franse literatuur, als uitgangspunt van veel films en theatervoorstellingen, centraal. In de bibliotheek vindt men dan ook een uitgebreide boekenpresentatie van Franse schrijvers, zoals: Albert Camus, Simone de Beauvoir, Anne Philipe, Céline, e.v.a. allen in uitste kende vertalingen en veel modern werk in de oorspronkelijke taal. Ge durende de vakantie tot 19 augustus zijn de bibliotheek en de uitleenpost gesloten op: woensdagmiddag en za terdagmorgen. Carlav.d. Bibliotheek. ONGEVAL ZEEWEG In de nacht van 8 op 9 juli had op de Zeeweg opnieuw een ongeval plaats met dodelijke afloop. Ter hoogte van de Woonheuvel raakte H. van de Berg uit Heiloo door een te hoge snel heid de macht over het stuur van zijn auto kwijt. De wagen ramde een licht mast en belandde op de kop. De be stuurder overleed ter plaatse. GAS GEVEN Op het moment dat zij meer gas gaf, verloor de berijdster van een brom fiets de macht over het stuur. Zij en haar dochter, die achterop zat, kwa men ten val. De dochter moest in het ziekenhuis behandeld worden. FRONTALE BOTSING Bij het begin van het Heilooër Bos, bekeken vanaf Alkmaar, waren drie auto's betrokken bij een ernstig on geval. De bestuurder van auto 1 had op de plattegrond van Heiloo gekeken en reed hierna weer de Kennemerstraat- weg op. Door deze manouevre moest de achterop komende auto 2 uitwijk- ken naar de linker rijbaan, waar een frontale botsing met de uit Heiloo komende auto 3 niet vermeden kon worden. De twee bestuurders liepen ernstige verwondingen op en moesten door de brandweer uit hun ingedeukte auto's bevrijd worden. Een omstander voorkwam brand door een brandblus ser leeg te spuiten. PAARD OP HOL Op 12 juli werden van een pas ge trouwd stel foto's gemaakt op de Frederica's hof in Plan Oost. De koet sier van het rijtuig, dat het stel naar het fotografisch aantrekkelijk stukje Heiloo had gebracht, had zijn paard uitgespannen. Het dier raakte van het één en ander toch zo over stuur, dat het besloot de benen te nemen. De koetsier probeerde het dier tegen te houden, maar slaagde daar niet in. Via de Dokterslaan, Kennemerstraat- weg (tot aan het Motel) en Oosterzij weg galopeerde het paard voort, alvorens het ter hoogte Groenelaan tot stilstand gebracht kon worden. Een dierenarts constateerde na de renpartij een gebroken hoef bij het dier. De koetsier, die lichte verwoningen op liep, werd door een arts uit Heiloo be handeld. INBRAKEN Uit de auto van een toerist werd de geluidsinstallatie gestolen. Het luid afgaan van het alarm deed een inbre ker stoppen met zijn poging tot in braak bij een woning. Na een inbraak in een auto zit de eigenaar ervan met flinke schade. Spullen worden niet vermist. BETRAPT Een jeugdige inwoner van Heiloo is door de politie gehoord in verband met een inbraak in een woning en een poging tot inbraak in een andere wo ning. In het laatste geval werd hij op heterdaad betrapt, maar wist na een korte worsteling te vluchten. De dag erna werd hij aangehouden en heeft hij de twee overtredingen bekend. STUREN Op het fietspad langs de Kennemer- straatweg raakten twee personen licht gewond. De één reed op een bromfiets en deze haalde de ander (een fietser in). De sturen raakten elkaar, waar door beiden ten val kwamen. Op de kruising Kanaalweg/Kennemerstraat- weg had een aanrijding plaats met louter materiële schade. Het betrof een voorrangskwestie. LEKKER In Egmond prefereerde een paard de gewassen uit een volkstuintje bo ven die in een weiland. Sla en wortel tjes zijn nu eenmaal lekkerder dan gras en paardebloem. De schade wordt onderling geregeld. GEVONDEN VOORWERPEN GEVONDEN: zilveren oorbel, 2 sleutels aan zwart leertje, hond (Snaut- zer), 2 sleutels met slotje, skippy bal, 1 etui met rozenkrans, zilveren armband, damesportemonnee met geldsinhoud, t-shirt, sleutel met ring, plastic zak met wit shirtje, trainings jack, leesbril, witte sport sok, licht beige jack, vogel (parkiet), rozenkrans. Goederen afhalen op woensdag en zaterdagmiddag tussen 14.00 - 16.00 uur. goed tehuis gezocht voor. 1 rood katertje, 10 weken. 1 zwart poesje 10 weken. 1 zwart/wit katertje 10 weken. 1 cypers katertje 10 weken, rood/wit katertje 3 maanden, mooie lapjespoes (schildpad) 'Poekie' 8 maanden gesteril. rood/witte kater 'Vlekkie', 1 jaar gecas leuke kater 'Zorro', 2 jaar gecastr., zwart/wit. mooie zwarte kater 'Chico', 2 jr. gecas. lieve zwarte kater 'Peuter', 7 jr. gecas. Bastaardherder 8 mnd. reu. Bastaardhondje 2 jr. reu. Bastaard-spaniel 6 jr. teef. Diverse konijntjes. Vermist. kater, rood/wit 'Ginger', van boot in Akersloot. Kater, zwart, VA jr. gecastr., klein van stuk, Mariënstein Heiloo. Kater, zwart met wite keelvlekje, 1 jr. niet gecastr., slank, Heerenweg (Heilooërbos). lapjespoes, 4 jr. gesteril., klein van stuk, Groot Barlaken Heiloo. katertje 12 wkn., grijscypers, Kenne- merstraatweg/Hogeweg, achter Mo tel Heiloo. ,poes(je), zwart met witte neus en voetjes, halve staart, Uiterwaard Heiloo. kater, zwart/wit gevlekt, 7 jr. niet gecastr., Omloop Heiloo. poes, grijs/bruin gestreept, tenger, 2 jr. gesteril., Kerinemerstraatweg t/o Blockhovepark. kater 'Tong', 1 jr. gecastr., cypers, Kennemerstraatweg t/o Blockhove park. kater 'Bas', cypers/wit, 5 jr. Hoekstuk Heiloo. kater, rood, 1 jr. gecastr. Termijen Heiloo. kater, rood langharig, 9 jr. gecastr. Schermerhorn. ruigharige cavia, halfwas, zwart/wit, Middelhof Heiloo. Gevonden: Cavia, driekleur, bij Politiebureau Heiloo. zwart konijn, Limmen. Wie heeft er nog konijnenhokken of -rennen staan? We komen ze graag bij u ophalen! Ook hebben wij zeer dringend behoefte aan mensen, die tijdelijk een gevonden kat of hond te gen vergoeding in hun huis willen op nemen. Inl.: Dierenbescherming Hei loo e.o. Katten 072-331407, Honden 072-333714, Knaagdieren 02205-2256. FOLDER „STAND VAN ZAKEN" WEER VERKRIJGBAAR De bekende folder Stand van zaken bij de sociale verzekeringen en voor zieningen" is - vanwege de vele wijzi gingen voor de derde maal dit jaar - weer verschenen, aangepast aan de gegevens per 1 juli 1985. De folder geeft duidelijke informatie over de so ciale verzekeringen. Men vindt er alle premiepercentages in vermeld, maar ook de uitkeringsbedragen. Verder een algemeen overzicht over de inhoud van de wetten. De folder is een samenwerkingspro- dukt van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, het Mi nisterie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur en het Voorlichtingscen trum Sociale Verzekering (VSV). Wenst U de folder te ontvangen, dan kunt U zich wenden tot het VSV, Zwaansvliet 3, 1081 AP Amsterdam. Telefoon: 020-448418. Daar zijn overi gens ook folders verkrijgbaar over al le sociale verzekeringswetten afzon derlijk. Bij wat grotere aantallen wor den kosten in rekening gebracht. \f SSsssaxn De VVV van Heiloo organiseert dit jaar op dinsdag 23 juli in de vijvers van het Baafje een viswedstrijd. Om op die avond lekker gezellig mee te kunnen doen, moet U zich gewapend met hengel of werphengel (1 haak) en een emmer of leefnet verzamelen op het parkeerterrein 't Baafje. U ontvangt daar een nummer wat correspondeert met het nummer aan de vijver. Om 19.00 uur begint (Je wedstrijd na het signaal van een toeter of megafoon. Er wordt 2 x 1 uur gevist op één nummer, dus er mag niet onderling geruild worden. De aas is vrij, met uitzondering van vis of stukjes vis, en er mag met mate ge voerd worden. Alle vissoorten tellen mee, zoals voorn, karpers, ruisvoorns, brasem, blei en pa ling, behalve snoek. Er wordt op centimeters gevist, en er wordt regelmatig gemeten, dus als een lekkere paling vangt, scoort U hoog door zijn lengte en kan hem later dan nog lekker opeten ook. Om 21.00 uur eindigt de wedstrijd, en om 22.00 uur is de prijsuitreiking in de kantine van camping Heiloo. U kunt zich aanmelden op alle campings en het VVV-kantoor van Heiloo. Het in schrijfgeld bedraagt 2,50 daarbij ont vangt U een consumptiebon voor een gratis consumptie. Er wordt gestreden om ereprijzen en iedereen die heeft mee gedaan ontvangt een leuke herinnering. D.V.W.-leden zijn uitgesloten om aan de wedstrijd deel te nemen. KOPPELWEDSTRIJD DVW Op 10 juli werd in plan Oost de eerste koppelwedstrijd van het seizoen ge vist. Door loting ontstonden negen ge mengde koppels. De winnaars werden mevr. Janssen en Ruud Bakker met 75 stuks. Daar mee hielden ze de rest van het veld op ruime afstand. Tweede werden mevr. Van Willigen en de hr. Mooy met 45 stuks, terwijl op de derde plaats mevr. Mooy en Fons Kraakman eindigden. (Zie verder sportagenda.) LUCAS EN JENNY GOEREE AKTIEF IN HEILOO Lucas en Jenny Goeree gaan de ko mende tijd met hun team van me dewerkers deur aan deur met het gos pelblad ,,Evan" in Heiloo. Op de vraag: Waarom deur aan deur?" zeggen Lucas en Jenny Goe ree: Naast de meer massale benade ring op de open avonden en bijeenkom sten willen we ook persoonlijk met de mensen in kontakt komen. We hebben een team van medewerkers dat er da gelijks op uit trekt. In een tijd waarin de mensen eenzaam zijn en velen ge bukt gaan onder kontaktarmoede wil len we juist een,, persoonlijk kontakt leggen,een kontakt van méns tot mens. Persoonlijk kontakt is belang rijk in een onpersoonlijke wereld. Het evangelie wil een persoonlijke relatie tussen God en mensen tot stand brengen. De relatie met God die ver broken is door de ongehoorzaamheid van de mens wordt door het evangelie hersteld." ZONNIGE START OPEN TOERNOOI T.C. HOGEDIJK Onder ideale weersomstandigheden is op zaterdag 13 juli het HOLWHA tennistoernooi ,,De Egmonden" voor D- en E-spelers vanaf 17 jaar van start gegaan. De ongeveer 300 deelnemers komen uit de hele provincie Noord- Holland, een niet te verwaarlozen aan tal uit andere provincies en ook enkele Duitsers hebben ingeschreven. Er wordt gespeeld in de kategorieën da mes en heren enkel, dames en heren dubbel en gemengd dubbel. Door het schitterende weer konden in het week end alle geplande wedstrijden worden gespeeld. Op zondag 21 juli worden de 10 finale wedstrijden gespeeld, onder voorbe houd, vanaf 11 uur. Belangstellenden zijn uiteraard van harte welkom, de toegang is gratis, ook op de finaledag. Vanaf 9 uur 's ochtends kan men van leuk en in veel gevallen ook goed en spannend tennis genieten. Bovendien is er elke avond een barbecue. DE KRUISVERENIGING HEILOO Oud zijn kan met problemen gepaard gaan. Maar gelukkig lang niet altijd. En het is zaak zo lang mogelijk vitaal te blijven. Een mens is maar éénmaal oud, nietwaar? De wijkverpleegkundigen hebben o.a. tot taak ,,zorg voor de gezondheid". U kunt hun hulp inroepen voor: - assistentie of advies bij lichamelijke verzorging of verpleging; - als U net uit het ziekenhuis of ver pleeghuis bent gekomen; - verzorgen van wonden; - advies over hulpmiddelen wanneer U zich niet meer zo goed kunt be wegen of bij andere ongemakken; - vragen over uw gezondheid waar mee U nog niet direkt naar de dokter wilt gaan; - goede raad over de voeding/dieet, het innemen van medicijnen; - dingen waar U verdriet over heeft en waar U eens met iemand over wilt praten. Heeft U voor één van deze zaken de hulp nodig van de wijkverpleegkundi ge en U bent lid of wordt lid van de Kruisvereniging, dan kunt U van maandag tot en met vrijdag tussen 12.00 en 13.00 uur een afspraak ma ken. De wijkverpleegkundige komt dan graag eens bij U langs. Het telefoon nummer is 331073. AGENDA 't TREFPUNT Westerweg 294, tel. 331297 Hoog en Laag 7a, tel. 331458 Dagelijks van 13.30 tot 17.00 uur soos/klaverjassen/bridgen en biljar ten, met uitzondering van zaterdag. ZOMERDIENST SKWO In verband met vakantie van 15 juli tot en met 9 augustus zijn de spreek uren van de Stichting Koördinerend Welzijnswerk voor Ouderen als volgt: iedere maandag-, woensdag- en vrij dagochtend van 9.00 tot 10.00 u in 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel. 331297. Waarneming door de overige huisartsen. iVvvwvswwMWywvvrf Ouderen en gehandicapten (ook in rol stoel) kunnen een heerlijke dag be leven door per Woltheus-boot uit Alkmaar een tocht naar Amsterdam te maken. Wie van eén rolstoel ge bruik moet maken kan met de rolstoel bus Heiloo naar de boot in Alkmaar worden gebracht en bij aankomst 's avonds weer door onze vrijwilligers met de bus naar huis worden gebracht. In Alkmaar aangekomen ligt de mooie ,,Alcmaria" aan de Kanaalkade te wachten. Men kan heel gemakkelijk aan boord komen. Voor de rolstoelers komt er iemand om je naar binnen te rijden. Eenmaal binnen komt men in een prachtige, grote zaal met rondom glas en achter een grote bar. Om op het bovendek te komen is er een pla- teaulift. Deze zaal heeft een prachtig uitzicht op het water en achteraan is nog een groot zonnedek. De boot vertrekt 's morgens om 10.00 uur. Via het Noordhollands kanaal komt men na korte tijd op het Alk- maardermeer. De zeilboten en andere watersporters lijken klein wanneer men op een zo grote boot door het wa ter klieft. Al varende vertelt de kapi tein via de microfoon allerlei bijzon derheden over alles waar men gedu rende de tocht voorbij komt. Lieflijk zijn de Zaanse groen en wit geschilder de houten huisjes met juweeltjes van geveltjes. Men komt o.a. langs een stellingmolen en een paltrokmolen. In Zaandam wordt geschut, weer eens iets anders dan voor een stoplicht te moeten wachten. Natuurlijk kan men aan boord zijn natje en droogje krijgen. Men zal dat echter ook weer kwijt moeten op zijn tijd. Men kan daarvoor weer beneden terecht. Er is zelfs een heel mooi aan gepast toilet voor rolstoelers. Hulde voor de familie Woltheus. Dat mag wel eens gezegd worden. Vele grotere ondernemingen zouden daar een voor beeld aan kunnen nemen. Wanneer de wil aanwezig is kan er veel gebeu ren. Het is vooral voor rolstoelers een groot probleem waar men eenvoudig niet bij stil staat. Het wordt in hoge mate onderschat. In Amsterdam aangekomen wijst de klok 1 uur aan en kan men tot 3 uur Amsterdam in de omtrek gaan ver kennen. Het was 3 juli en de eerste vaart naar Amsterdam, toen wij deze trip maakten en het was de' eerste mooie zomerdag. Het Damrak lag te blakeren in de zon, de terrasjes waren overvol met zonnebadende mensen. Je keek je ogen uit naar de bonte ver zameling mensen, de één nog wonder lijker uitgedost dan de ander. Precies om 3 uur vertrok de boot weer huiswaarts. Het was opnieuw enkel genieten. Wie zichzelf op zo'n vakan tiedag wil trakteren kan op de terug weg aan boord een uitstekend diner bestellen tegen redelijke prijs en bij zonder goed verzorgd. Om 6 uur aan komst in Alkmaar en daar stond de rolstoelbus reeds te wachten om ons weer thuis te brengen, waar we dus niet meer voor de hap hap hoefden te zorgen. Het was een fijne vakantiedag. U kunt met de rolstoelbus overal naar toe worden gebracht. De zomer duurt maar kort en de winter is zo lang. Neem het er eens van nu het nog kan. Ga eens lekker winkelen in 't Loo, Heerhugowaard of zelfs in Schagen, ik kan het U aanbevelen. Enfin, er zijn genoeg uitjes te bedenken. Inlich tingen worden U gaarne verstrekt wanneer U belt naar tel. 335149 of voor een afspraak tel. 336570 te Hei loo. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: Ds. Ph. Ouwendijk. Crèche in de Rank. Kruiskerk Zie Witte kerk. 19.00 uur: naar geref. kerk. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: Ds. G. J. van Kamp, 19.00 uur: Ds. G. J. van Kamp, gezamenlijke dienst met Hervormde Gemeente. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: De Heer J. Schouten. Parochie-zondagsdienst Psychiatrisch Centrum, Kenne merstraatweg 464, Heiloo, tel. 072-330844. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: De Heer J. Koch uit Alkmaar. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 9.15 uur: Egmond Binnen, Pater A. v.d. Drift van de Abdij. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur: Ds. M. Cramer: Avondmaal. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: Ds. G. Bloemendaal uit Delft. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: br. O. Krommenhoek uit Krommenie. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: br. W. de Jong, 15.00 uur: Ds. P. Krol: Deze diensten worden ge houden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Baptisten Gemeente Alkmaar Ds. W. Veenstra. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 8.00 uur. Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8.00 uur. Vrijdag 19.15 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: Zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: Zaterdag in beide kapel len vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St.Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20.00 uur, Laat, naast de Kapelkerk. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) C. W. Willeboordse, Heerenweg 236, Heiloo,, tel. 072-330066. Weekenddienst Apotheek Apotheek Heylo, Stationsweg 53, Hei loo, tel. 072-331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevrouw C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo G. v.d. Zee, Westerweg 140, Alkmaar, tel. 072-153016. Diëtiste S. Ouwendijk. Telefonische afspraken maken op maandag en vrijdag 9-10 uur, en woensdag 14-15 uur en 18-19 uur. Van Doornstraat 24, Heiloo, tel. 072-330719. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktyken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.). J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. v. Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. Waal, Kennemerstr.weg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slin ger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ N abevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Tandprothetische praktyk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT. Heiloo, tel. 072 -337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. (Commandeurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11.00 - 12.00 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen de Hoghe Weijdt 31, tel.: 072-338114 b.g.g.: 02208- 96924 M. J. Dijkema de Hoghe Weijdt 31, tel.: 072-338114 b.g.g.: 072-334348 KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wykgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werk dagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tussen 12.00 - 13.00 Wy k verpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072 - 331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur Mevr. A. v. Staveren, tel. 072 - 334326, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072 - 337465, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208 - 6203, te bereiken maandag, woepsdag en vrij dag tussen 8.00 - 8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518 - 55495, te bereiken tussen 8.00 - 8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00 - 13.00 uur, tel. 072- 331073. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel. 02240-7939. OPENBARE BIBLIOTHEKEN Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00—12.00 14.00—20.30 Woensdag 14.0016.00 Donderdag 10.00—12.00 14.00—20.30 Vrijdag 10.00—12.00 14.00—20.30 Zaterdag 10.0012.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19.0020.30 Woensdag 14.0016.00 Vrijdag 14.0017.00 CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING HEILOO Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: D. van Weelden, tel. 331407. Vogels: J. Kuiper, tel. 335478. Watervogels: C. de Lange, tel. 333073. Knaagdieren: mevr. Waijers, tel. 02205-2256. Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336180. STICHTING ONDERDAK ALKMAAR Koelmalaan 196, tel. 072-400234. Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Sekr.: Werkendelslaan 29, tel. 331594. FNV INFO-TEAM HEILOO-LIMMEN Zitting iedere eerste en derde maan dag van de maand van 20.0021.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. Spoed informatie: tel. 02205- 1608. Inl.: mevr. tel. 072-335149. TELEFOONCIRKELS Hart, Vredenoord 68, STICHTING UNIE VAN VRIJWILLIGERS Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdag (12.0014.00 uur) per tel. 335296. STICHTING ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK ALKMAAR EN OMSTREKEN Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woens dag en vrijdag, 9.0010.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205- 1250. Spreekuur donderdag, 14.00 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nassaulaan 5 te Alkmaar, tel. 072 110804. Gehele week. STICHTING OMBUDSTEAM HEILOO Dagelijks bereikbaar op de tel. nr.: 330011 en 335710 van 10.00—22.00 uur. Schriftelijke vragen: Postbusnr.: 89. Iedere vrijdagavond spreekuur in ,,De Duif", Mariënstein 180, van 19.30—20.00 uur. STICHTING WERKELOZEN- BELANGEN HEILOO E.O. Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (9.3012.00 uur) in het on derkomen aan de Past. van Muijenweg 16 te Heiloo (voormalige Agnes- school). Tel. 072—337196. Geen spreekuur van 15 juli tot 30 au gustus 1985. VVV HEILOO Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Postbus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinformatrice: mevr. A. de Moor, Nijverheidsweg 11, Heiloo, tel. 072- 333719. WAO-AWW-GROEP Activiteiten in het Trefpunt, Wester weg 294 te Heiloo. Tevens spreekuur elke maandag (9.0012.00 uur). OUDERENKOOR HEILOO Repetitie dinsdag 10.0011.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl. via tel. 334797, 334054 of 334216. FIOM: BURO VOOR ALLEEN STAANDE OUDERS Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 17.0() uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 2