Politieberichten Gemeentezaken Nieuws voor ouderen Vakantiespelen '85 Kerkdiensten Andere adressen Geen Uitkijkpost ontvangen? Internationaal softbal-toernooi BSC Heiloo Viswedstrijd VVV succesvol Bibli- -theek Bel 's donderdags: 072-330175 VAKANTIEREIS VOOR OUDEREN NAAR VALKENBURG DIERENBESCHERMING HEILOO-LIMMEN-CASTRICUM UI I KIJKPOST 31 .mi I 1985 In de nacht van 27 op 28 juli is in het winkelcentrum 't Loo ingebroken. De inbrekers hebben bij Decohome alleen kleingeld gestolen, maar bij de Chinees is aanzienlijk meer ontvreemd, namelijk een cassetterecorder plus versterker, sigaretten en geld uit de kassa. Uit een woning aan De Hofstee, is op 22 juli f. 50,-- ontvreemd. Bij de gemeentewerken van Heiloo aan de Kanaalweg, is op 27 juli een poging tot inbraak gedaan. De dader(s) pro beerde via de poort binnen te komen, maar dit lukte niet. Op 24 juli is op het parkeerterrein van camping Klein Varnebroek een motor gestolen. De motor was eigendom van een Duitser, die daar aan het kamperen was. Tijdens het winkelen is een rode bood schappentas ontvreemd. Dit gebeurde op 27 juli, toen de gedupeerde de tas even onbeheerd had achter gelaten. In de tas bevonden zich een portemonnee met ongeveer f. 100,-, een giropasje en een aantal persoonlijke bezittingen. Een Egyptenaar die langs een tuin liep waar gipskruit instond kon de verleiding niet weerstaan, en plukte deze uit de tuin. De man kon worden achterhaald door middel van het kenteken van zijn auto, en er is een proces verbaal opgemaakt. Er zijn de afgelopen week vijf fietsen gestolen, vier uit de fietsenstalling bij het station en één bij het zwembad. Deze week zijn er twee inwoonsters uit Heiloo aangehouden toen zij op heter daad werden betrapt. De één probeerde bij een drogisterij make-up spullen te ontvreemden, de andere wilde een aan tal waardegoederen meenemen zonder af te rekenen bij de Superdiscount aan de Zevenhuizenlaan. Een inwoner uit Castricum belandde op 22 juli met zijn auto in de sloot. Dit gebeurde op de Uitgeesterweg, toen de automobilist wilde keren, maar daarbij in de sloot gleed. Op 28 juli is de bestuurder van een auto afkomstig uit Akersloot aangehouden, deze probeerde echter te ontsnappen, maar na een korte achtervolging kon hij tot stilstand worden gebracht. De man bleek te veel te hebben gedronken. Door het slechte weer op 22 juli is een flink aantal bomen omgewaaid. Op 26 juli bleek een 31-jarige inwoner uit Heiloo onder invloed achter het stuur te zitten. Er is bij de man een bloedproef afgenomen. Bij een inhaalmanouvre is de 52-jarige E. de V. uit Heiloo om het leven gekomen. De man probeerde een auto in te halen maar toen hij zag dat dit niet mogelijk was, raakte hij met zijn auto in de slip en botste tegen een boom. De man overleed in het ziekenhuis aan zijn verwondingen. ONDERHOUDSWERKZAAM HEDEN AAN DIVERSE WEGEN Op diverse plaatsen in de gemeente zijn of worden straten hersteld, die onder meer als gevolg van de vorst tijdens de afgelopen winterperiode zijn bescha digd. Dit brengt met zich mee, dat op een aantal wegen en fietspaden slijtla gen moeten worden aangebracht, d.w.z. het op een teerlaag afstrooien van de weg met steenslag. Naar gelang de weersomstandigheden zullen deze werkzaamheden in de perio de van 5 tot 15 augustus 1985 op de na volgende wegen worden uitgevoerd: Curtiuslaan; De Blinkenlaan; Jan Rus laan; Spokenboschlaan; Kenne- merstraatweg tussen de Kuillaan en de gemeentegrens met Alkmaar; Kenne- merstraatweg, fietspad tussen Deelens- laan en de noordelijke ingang van Nij- enburg; Ter Coulsterlaan tussen de Heerenweg en Kennemerstraatweg; Zeeweg, gedeelten tuséen Westerweg en de Herenweg in de gemeente Egmond; Heerenweg tussen de Zeeweg en de Van der Veldenstraat; Ewisweg en de Kerkelaan. De verkeersdeelnemers worden geatten deerd hierop bedacht te zijn en hun snelheid aan te passen. WIJZIGING TELEFOON GEMEENTEHUIS Vrijdag, 2 augustus a.s. wordt in het ge meentehuis een nieuwe telefoon-instal latie geïnstalleerd. Die dag zal het ge meentehuis telefonisch moeilijk bereik baar zijn. Met name het doorverbinden naar de verschillende afdelingen zal een probleem zijn. U wordt verzocht hier mee rekening te houden en zo nodig te trachten uw telefoonverkeer met het ge meentehuis uiterlijk donderdag af te doen of vrijdag in persoon langs te komen. Maandag 5 augustus hoopt de P.T.T. het karwei geklaard te hebben en hoopt gemeente u weer telefonisch te woord te kunnen staan. Het telefoonnummer zal m.i.v. die da tum 313131 zijn (i.p.v. 331144). Er zal dan voortaan de mogelijkheid zijn om via een doorkiesnummer de juiste afde ling rechtstreeks te bereiken. In de ge meentelijke correspondentie zullen deze nummers worden vermeld. Voor de afd. bevolking, burgelijke stand, paspoorten en rijbewijzen is dit nummer 313100 en voor huisvesting 313101. OUDEREN IN VERKEER: VRIEND OF VIJAND? Veilig Verkeer Nederland zit bepaald niet stil als het er om gaat de veiligheid van ouderen in het verkeer te bevorde ren. Dat bleek eind mei weer uit de stu diedag, die zij organiseerde met als the ma "Jong blijven in het verkeer". Tij dens deze dag werd ook een campagne gestart, die automobilisten wil wijzen op de problemen, die ouderen in het verkeer ondervinden. "Geef ze de tijd", is de pakkende slo gan van deze landelijke campagne. Behalve dat Veilig Verkeer Nederland andere weggebruikers wijst op ouderen als verkeersdeelnemers, is zij ook actief bezig om de ouderen zelf wat steviger in de schoenen te laten staan. Dat gebeurt door 25 ouderenvoorlichters, die op uit nodiging met kleine groepen ouderen praten over de concrete problemen en oplossingen in het verkeer in hun dage lijkse woonomgeving. Het percentage ouderen onder de slachtoffers, die het verkeer elk jaar weer maakt, is relatief hoog. Ouderen blijken als voetgangers en als fietsers een kwetsbare groep te vormen. "Klachten van ouderen over het verkeer komen op veel punten overeen", zegt de heer J. van der Pas van de VVN. ,,De te hoge stoepen, groen licht dat te snel weer op rood springt, fietsende kinde ren op de stoep, noem maar op". Al dat soort zaken bij elkaar werken een algemeen gevoel van onveiligheid in de hand, waaraan de campagne van VVN iets proberen te doen. Bijvoorbeeld door de kennis van verkeersregels bij ouderen te vergroten en hen zo meer zelfvertrouwen te geven. En door ze mondiger te maken, zodat ze bijvoor beeld tegen de juiste persoon hun klacht uiten. Of bij de gemeente een verzoek om meer beveiligde oversteekplaatsen in hun omgeving indienen. De ouderenvoorlichters zijn ruim een jaar actief in het hele land en naar ver luidt met goede ervaringen. De VVN heeft enkele brochures uitgegeven met handige tips voor oudere verkeersdeel nemers. Wie graag eens een ouderen- voorlichter wil uitnodigen, kan dat doen bij mevrouw Van Leer van het Centraal Bureau van de VVN, Postbus 287, 1200 AG Hilversum, telefoon: 035-11441. Een bijeenkomst duurt hoogstens anderhalf uur, kost de gast heren en gastvrouwen niets, maar is wel van levensbelang. AGENDA 't TREFPUNT Westerweg 294, tel: 331297 Hoog en Laag 7a, tel: 331458 Dagelijks van 13.30-17.00 uur: soos/klaverjassen/bridgen en biljarten, met uitzondering van zaterdag. VAKANTIEREGELING SKWO In verband met vakantie tot en met 9 augustus zijn de spreekuren van de Stichting Koördinerend Welzijnswerk voor Ouderen als volgt: Iedere maandag-, woensdag- en vrijdagmor gen van 9.00-10.00 uur in 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel. 331297. De Stichting "Vakantiereizen door en voor ouderen" te Heiloo organiseert dit jaar vier reizen. De laatste reis is een 7-daagse reis naar Valkenburg aan de Geul. Vertrek zaterdag 31 augustus, te rug 7 september. Standplaats: Valken burg. Hotel: Schaepkens van St. Fyt. Lift aanwezig. Wij maken twee dagtochten: naar Duitsland en België, en twee halve dag tochten. De hotelhouder, de heer Jaspers, organiseert elke avond iets, zo dat u zich geen moment zult vervelen. Kostprijs, compleet verzorgd, inculsief verzekering en excursies: 2-persoonska- mer met douche en toilet: 570,- p.p. Voor deze reis is nog een kamer vrij. Inlichtingen bij de reisleider: IJs van der Blom, Vredenoord 79, Heiloo, tel. 336455. "Daar sta je dan" Om met de kroniekschrijver en violist Theo Olof te spreken: daar sta je dan als lezer voor de romankasten. Je bent naar de bibliotheek gegaan om, als een opkikkertje voor je humeur, in deze herfstige zomer ook niet bepaald het zonnetje in huis, een gezellige roman te lenen. En wat tref je aan: totaal geha vende kasten. Ontspanningslectuur zo als van: Christie, Hailey, Konsalik, Oomkens en vele, vele anderen zijn ver dwenen. Bij navraag blijkt, dat de va kantiegangers, en vooral zij, die dit wispelturige klimaat verruilden voor een constanter en meer zomers weerty pe, veel boeken meenamen. En deze dan dikwijls voor 6 weken lieten afstempe len, want dat kan, als je boeken mee neemt in je vakantie. Wanneer je dit hoort, terwijl in de bibliotheek de re gen, door zware windstoten aangewak kerd, op het dak en tegen de ramen klet tert, dan word je pas echt kwaad. "Waarom moeten zo veel boeken mee in de vakantiekoffer? Waarom wordt er geen rekening gehouden met de thuis blijvers?" Nu kunnen we ons best voorstellen, dat de lezer spin-nijdig wordt bij zo'n deso late aanblik, maar dat men in de biblio theek geen rekening houdt met de ach terblijvers is beslist niet waar. Ondanks de vakantie van de medewerkenden, waardoor de bezetting soms gehalveerd is, blijft de bibliotheek, behoudens woensdagmiddag en zaterdagmorgen, geopend. Elders in het land zijn de bi bliotheken tijdens de zomervakantie 2 weken of langer gesloten en heel dik wijls ook tussen Kerst en Nieuwjaar. Dat er nu weinig romans in de kasten staan, komt enerzijds door de grotere afname tijdens de vakantie. Anderzijds toch ook door ruimtegebrek. Om derge lijke uitleenpieken te 'kunnen opvangen zouden er meer romans aangeschaft moeten worden. Maar daarvoor moeten dan allereerst boekenkasten geplaatst kunnen worden. En helaas.daarvoor ontbreekt het aan ruimte. Op het ogenblik kunnen we jammer ge noeg niets meer aan de situatie verande ren. Voor de toekomst zullen we, hoe dan ook, hetzij bijvoorbeeld door hét tijdelijk huren van een wisselcollectie romans bij de Prov. Bibliotheek Cen trale in Alkmaar, hetzij door het treffen van andere maatregelen, trachten de ontspanningslectuur op een redelijker peil te houden. Tot 19 augustus is de bibliotheek op woensdagmiddag en op zaterdagmor gen gesloten. De uitleenpost Kenne merstraatweg eveneens op zaterdag morgen. Goed tehuis gezocht voor: 1 zwart/wit katertje 11 wkn. 1 cypers katertje 11 wkn. Halfsiamese poes "Am ber" 2jr. lichtbeige gestreept. Mooie lapjespoes (schildpad) "Poekie" 9 mnd. gesteril. Lieve rood/witte kater "Vlek- kie 1 jr. gecastr. Flinke zwart/witte kater "Cas" 1 jr. gecastr. Leuke zwart/ witte kater "Zorro" 2 jr. gecastr. Mooie zwarte kater "Chico" 2jr. gecastr. Cy pers/witte kater "Loekie" 2 jr. gecastr. Lieve rood/wit gevlekte poes "Lotje" 2 jr. gesteril Mooie zwarte halfsiamese poes "Sola" 2 jr. gesteril. Aanhank. zwarte kater "Peuter" 7 jr. gecastr. Bastaardherder 9 mnd. reu., bastaard- spaniel 6 jr. teef. Diverse konijntjes, cavia, driekleurig, 1 fret. Gevonden: Poes, donkercypers, Stationscentrum Heiloo. Poes, zwart/wit, Akersloot. Vermist: Ruigharige cavia, halfwas, zwart/wit, Middelhof Heiloo. Zwart hondje 9 jr. reu, omgeving Don Bosco-kerk Alkmaar Kater 7 jr. zwart/wit gevlekt, niet gecastr., Omloop Heiloo. Kater "Gin ger", rood/wit, van boot in Akersloot. Poes 2 jr., tenger, grijs/bruin gestreept, Kennemerstraatweg t/o Blockhovepark Heiloo. Kater "Tong" 1 jr., cypers, gecastr., Kenn.str.weg t/o Blockhove park Heiloo. Kater "Bas" 5 jr., cypers/ WIT, gecastr., Hoekstruk Heiloo. Kater 1 jr., rood, gecastr., Termijen Heiloo. Kater 9 jr., rood gecastr., langharig, Schermerhorn. Poes "Kniertje" 11 jr., zwart/wit, Domplvloetlaan Heiloo. Wij hebben altijd behoefte aan mensen, die tijdelijk een gevonden kat of hond tegen vergoeding in hun huis willen opnemen. In 1Dierenbescherming Heiloo e.o. Katten 072/331407, Honden 072/ 333714, knaagdieren 02205/2256. KINDERMASSAGEMIDDAG Vanaf 28 augustus zal in Heiloo maan delijks een kindermassagemiddag van start gaan. Gedurende deze middag kunnen de kinderen van 8-12 jaar leren de metamorfose massage-techniek bij elkaar in praktijk te brengen. Uit erva ring is gebleken, dat jonge kinderen de metamorfose-techniek zeer snel kunnen leren en later in de huiselijke kring kun nen toepassen. Metamorfose is een massage-techniek, die de eigen geneeskracht aktiveert. We masseren de voeten, de handen en het hoofd. Om aan ouders uit te leggen, wat metamorfose is, moet je het eigenlijk eerst zelf ervaren. Daarom stellen we voor om die ouders die hun kinderen aan de kindermassagemiddag willen la ten deelnemen tijdens een introduktie- avond met metamorfose te laten kennis maken. Op de kindermassagemiddag zijn alle kinderen welkom, om te ervaren of ze metamorfose-massage een prettige be zigheid vinden, veel van elkaar te leren en elkaar te helpen. De begeleiding bestaat uit ervaren therapeuten, die ge wend zijn met kinderen om te gaan en verbonden zijn aan het metamorfose centrum Mir-ti te Nijmegen. Introduktieavond voor ouders: 26 au gustus, aanvang 20.00 uur. Voor inlichtingen: tel. 072-337510 (liefst na 19.00 uur). Het sportfestijn in het kader van de zomervakantie-activiteiten kon onder goede weersomstandigheden plaatshebben. Woensdag 24 juli werd voor de jeugd tussen zes en elf jaar het sportfestijn gehouden. Door het goede weer hadden zich ongeveer 40 jongens en meisjes aange meld bij sportpark 't Vennewater. Ze konden kiezen tussen drie spelen, namelijk minibasketbal, slagbal of voet bal. Nadat de kinderen in verschillende teams waren ingedeeld, werd er om 10.00 uur gestart met de spelen. De kinderen gingen helemaal op in hun spel, zo vergaten zij bij slagbal de knuppel in de mand te doen, en dat werd dan door hard roepen door de medespelers duidelijk gemaakt. Bij mi nibasketbal moest men een tennisbal in een vat gooien, maar als de bal te hard in het vat viel, stuiterde de bal er weer net zo hard uit. Dit alles kon de pret niet drukken. Het belangrijkste was natuur lijk dat de kinderen lekker bezig waren. Wel werd duidelijk dat als er zich volgend jaar niet meer vrijwilligers aan melden, dat de spelen niet meer zullen doorgaan, en dat zou toch erg jammer zijn, vooral als je de jeugd zo heerlijk bezig ziet. Het gebrek aan vrijwilligers tijdens de tweede aflevering van de zomerspelen in Heiloo heeft volgende week ook gevolgen voor het programma. Voor de spelletjes dag hadden de organisatoren de helpen de handen van ongeveer vijftien ouderen nodig. Er meldden zich slechts negen kandidaten, zodat besloten moest wor den de spelletjesdag voor de jeugd van 6 tot en met 11 jaar af te gelasten. De kinderen zijn hiervan de dupe en om dat goed te maken, wordt er maandagmid dag (5 augustus) voor hen een kinder-dis co gehouden. Die heeft plaats in De Kreek, van 14.00 tot 16.00 uur. De kinderen mogen zelf platen meenemen, zich verkleden of enige tijd als discjo- ckey optreden. Een feest zal het dus even goed wel worden. De barbecue en de play-back-show op 9 augustus gaan vooralsnog gewoon door. De base- en softbal club Heiloo werd bijna tien jaar geleden opgericht. Om dat feit te vieren heeft een speciaal hiervoor in het leven geroepen jubileum commissie voor de maanden augustus en september een aantal aktiviteiten op het programma gezet. Voordat die worden afgewerkt, is er eerst op zaterdag 3 augustus een sterk bezet internationaal softbal-toernooi bij de jarige vereniging. Het eerste damesteam van Heiloo heeft de afgelopen jaren een succesvolle op mars vanuit de eerste klasse van hzl rayon Noord-Holland naar de landelijke hoofdklasse gemaakt. Onder leiding van coachGeorge Presburg, die al negen jaar a^n de club is verbonden, debuteert Heiloo op opvallende wijze in de hoofd klasse. Gerenommeerde (Haarlemse) ploegen hebben al één of meer keer het onderspit moeten delven. Zoals het er nu naar uitziet, kan Heiloo zich handhaven onder de beste softbalclubs van Neder land. Door internationale wedstrijden van de Nederlandse A-selectie en Jong-Oranje is er dit jaar een langdurige stop voor de landelijk spelende softbalploegen. Vol gende week wordt de competitiewed strijd hervat. Ter voorbereiding daarop speelt Heiloo zaterdag drie wedstrijden in het kader van het eigen internationale toernooi. Het deelilemersveld bestaat uit Riverda- le Reegals (USA), Jong-Oranje (onlangs nog zesde tijdens de in de Verenigde Staten gehouden wereldkampioenschap pen), HHC en natuurlijk gastvereniging Heiloo. De wedstrijden beginnen zater dag om 10.30 uur. Het programma ziet er als volgt uit: Heiloo-HHC (10.30 uur), Riverdale Ree gals - Jong Oranje (10.30 uur), HHC-Ri- verdale Reegals (12.00 uur), Jong-Oran- je-Heiloo (13.30 uur, Heiloo-Riverdale Reegals 15.00 uur) en HHC-Jong-Oran- je (15.00 uur). Het toernooi, dat wordt afgewerkt op het Heiloo-terrein in sport park Het Vennewater, is financieel mede mogelijk gemaakt door Van Houten. Vrijdagavond (aanvang 19.30 uur) speelt Heiloo alvast een oefenpartij tegen de Riverdale Reegals. huis te nemen. Heel gelukkig was Marti- ne Blommert die in haar ring de le prijs won in de op één na hoogste klasse M met haar schimmel Rinotsjka. Petrie Schipper haalde een vierde prijs met Nouschka in de klasse LIBij het sprin gen eindigde Jeroen Zeeman op de 4e plaats in de barrage in de klasse M Tenslotte wonnen Natascha Rietmeijer in de klasse Z en Karin Twisk in de klas se L2 een zesde prijs. Morgenavond zal op het terrein van Po nyclub Heiloo aan de Vennewatersweg weer een avondwedstrijd voor paarden en ponies worden gehouden. Van zes uur tot ca. half negen zal dan in vier rij banen op verschillend niveau dressuur worden gereden. De op 23 juli gehouden viswedstrijd in de vijvers nabij zwembad 't Baafje is een groot succes geworden. In de eerste plaats was het wat het weer betreft een prachtige zomeravond. In de tweede plaats waren er veel deelnemers, van jong tot oud: Marit Laffia (6 jaar) en mevrouw Valkering (74 jaar) waren van de partij. In de derde plaats waren de vangsten goed. De grootste vis werd gevangen door de heer Stevens. Hij haalde een paling met een lengte van 45 cm uit het water. Hij ontving daarvoor een waardebon van hengelbouwatelier Handy Fish van eige naar Bert Schouten. De prijsuitreiking had plaats in de kan tine van camping Heiloo. Velen waren daarbij aanwezig. Voor de winnaars van de eerste prijs in de drie ingestelde categorieën waren er los van de ereprij zen ook bloemen, beschikbaar gesteld door bloemenmagazijn Henk Scholten. Uitslagen heren senioren: 1. de heer Snijders, die daarmee voor de tweede keer de wisselbeker in zijn bezit kreeg. 2. de heer Krom en Rocko Visser. 3. Vader Visser. Dames: 1. mevrouw Heystra. 2. mevrouw Olijve (echtgenote van wedstrijdvisser de heer Olijve). 3. Gea Olijve. Jeugd: 1. Raymond van Dommelen. 2. Hopman en Reintje Blauw. 3. Klaas de Vries. De Heilooër VVV bedankt hierbij de mensen van De Vroegte Wint voor hun vlekkeloze inzet. PROVINCIALE KAMPIOEN SCHAPPEN NOORD-HOLLAND Met 19 deelnemers deed Ponyclub Hei loo mee aan de Provinciale Kampioen schappen, die traditiegetrouw op de laatste donderdag van juli in Midden- Beemster werden gehouden. Vanaf 8 uur 's morgens werd in 24 ringen door 430 paarden en ponies gestreden op alle fronten van de Landelijke Ruitersport. Bij de ponies ging de eerste prijs en dus het kampioenschap van 1985, naar de Wieringermeer-ruiters. Zij behaalden met een zeer goed getrainde en kwalita tief goede groep het hoogste puntenaan- tal vóór de Zaanse ruiters, die wat be treft het niveau van hun ruiters een goe de kanshebber voor het kampioenschap waren. Hoogstwaarschijnlijk zullen beide clubs Noord-Holland vertegenwoordigen bij het landelijk kampioenschap op 7 sep tember in Apeldoorn. Zo langzamerhand wordt duidelijk dat ook in de amateur pony-sport een rela tief zware training nodig is om op pro vinciaal niveau mee te komen. De twee top-clubs beschikken over maneges, waar ook in de winter kan worden gere den, zodat niet door het klimaat opge legde winterstop de combinatie uit trai ning brengt. Voor de Heiloose combinaties waren er gelukkig ook nog prijzen om mee naar P.V. LUCHTPOST HEILOO Afgelopen zaterdag werden oude en jonge duiven gelost is Moeskreen in Bel gië (ca. 232 km, los beide om 8.00 uur). De eerste oude duif was voor Th. v.d. Berg (10.02.37 uur, snelheid ca. 114 km/uur.) De eerste jonge duif was van A. Kooy om 10.09.08, snelheid ca. 108 km/uur. Oud: 1. Th. v.d. Berg (16) 1,2,5,15,18,29,35, 36; 2. M.P. Meyer (12) 3,26; 3. N.M. de Haan (10) 4,19,23; 4. H. Lases(12) 6,7, 25,32; 5. Sj. Bakker (18) 8; 6. A. Kooy (16) 9,12,13,16,22,24,30,31; 7. Adri- chem-Kaandorp (10) 10,14,21,34; 8. G. Schouten (6) 11; 9. D. Keppel (5) 17,27; 10. Comb. Molenaar (9) 20; 11. J. Ooms (10) 28; 12. J.P. Rozing (6) 33. Jong: 1. A. Kooy (49) 1,2,5,10,12,13,15,16, 17,19,24,25,28,36,37; 2. N.M. de Haan (25) 3,27; 3. Adrichem-Kaandorp (28) 4,8,30,32,33,40; 4. D. Keppel (8) 6,7; 5. Th. v.d. Berg (17) 9,29,38; 6. M.P. Meyer (19) 11,35; 7. J.P. Rozing (17) 14,18,21,23,26; 8. G. Schouten (5) 20,34; 9. H. Lases (13) 22; 10. S. Meys- sen (7) 31,39. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: naar de Kruiskerk Ds. B.J. Kruit. Crèche in de Achterzaal. Kruiskerk 9.30 uur: Ds. B.J. Kruit. Crèche in de Achterzaal. 19 uur: naar de Geref.kerk. Geref.Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: Ds.G.J. van Kamp, 19 uur: Ds. G.J. van Kamp, gezamenlijke dienst met Hervormde gem. Chr. Geref.Kerk [De Dillenburg] 9.00 uur Ds.J.W. van de Gronden. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.V. ter Nood, tel. 02205-1288. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en woens- dagav. 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur: Ds.Ph. Ouwendijk uit Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 9.15 uur: Ds. J. Hoeve uit Wezep, Egmond Binnen. Evang.Luth.Gemeente Alkmaar 9.30 uur: Ds. M.W.S. Cramer; Avond maal. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: Ds. F. Knoppers. Doopsgez.Gem.Koningsweg Alkmaar 10 uur: C. Booy. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Ned. Gereform.Kerk Alkmaar Niet ontvangen. Baptisten Gemeente Alkmaar EV.M. Kloostra. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 8.00 uur. Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8.00 uur. Vrijdag 19.15 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: Zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: Zaterdag in beide kapel len vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St.Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20.00 uur, Laat, naast de Kapelkerk. DOKTERSDIENSTEN [uitsluitend voor spoedgevallen] Dr. W. Hartong, Sandecamplaan 33, Heiloo, tel. 337883. Weekenddienst Apotheek Apotheek Sibilo, Pastoor van Muijen- weg 17, Heiloo. tel. 072-330200. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo [vlgs. afspraak] E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst 020-123123. Verloskundige Limmen Mevrouw C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar-Heiloo T.IJ. Rosier, J.v. Effenstraat 2, Alk maar, tel. 072-401108. Diëtiste S. Ouwendijk. Telefonische afspraken maken op maandag en vrijdag 9-10 uur, en woensdag 14-15 uur en 18-19 uur. Van Doornstraat 24, Heiloo, tel. 072-330719. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktyken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.). J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. v. Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. Waal, Kennemerstr.weg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slin ger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT, Heiloo, tel. 072 -337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. (Commandeurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11.00 - 12.00 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen de Hoghe Weijdt 31, tel.: 072-3381141 b.g.g.: 02208- 96924 M. J. Dijkema de Hoghe Weijdt 31, tel.: 072-3381141 b.g.g.: 072-334348 j KRUISVERENIGING „HEILOC Kantoor: Wykgebouw: Holleweg 941 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werk dagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072 - 331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tussen 12.00 - 13.00 Wykverpleegkundigen: Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072 331021, te bereiken van 8.00-8.30 uux_ Mevr. A. v. Staveren, tel. 072 - 334326, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072 - 337465, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208 - 6203, te bereiken maandag, woepsdag en vrij dag tussen 8.00 - 8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518 - 55495, te bereiken tussen 8.00 - 8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tussen 8-8.30 uur, tel. 02208-96422. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00 - 13.00 uur, tel. 072- 331073. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noor Holland, tel. 02240-7939. OPENBARE BIBLIOTHEKEN Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057; Maandag 19.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Vrijdag 14.00-17.00 CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING HEILOO Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: D. van Weelden, tel. 331407. Vogels: J. Kuiper, tel. 335478. Watervogels: C. de Lange, tel. 333073. Knaagdieren: mw. Waijers, tel. 02205-2256. Aktie Vakantie Pleegdieren: tel. 336180. STICHTING WERKLOZEN- BELANGEN HEILOO E.O. Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (9.30 - 12.00 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16 te Heiloo (voormalige Agnesschool). Tel.: 072-337196. AFDELING SOCIALE ZAKEN HEILOO Algemene Bystandswet: dagelijks, 8.3012.00 uur. Maatschappeiyk Werk: dagelijks, 8.3010.30 uur; dinsdag ook 19.00 20.00 uur. Wet Werkeloosheids voorziening: dagelijks m.u.v. woensdag, 8.30 12.00 uur. BURENHULP PLAN OOST Fam. van den Berg, De Laghe Weijdt 20, Heiloo, tel. 335078. STICHTING ROLSTOELBUS HEILOO E.O. Secr.: tel. 335149. Afspraken vervoer: tel. 336570. De ,,Rolbus" is dagelijks beschikbaar. STICHTING KOÖRDINEREND WELZIJNSWERK VOOR OUDEREN Instelling voor gecoördineerd bejaai denwerk. 't Trefpunt, Westerweg 29^ 1852 AS te Heiloo, tel. 331297. Spreekuren: dagelijks (9.0010.OÖ uur) en ook woensdag 's middagjs (14.0015.00 uur) in verzorgings huis De Loet, De Loet 1 te Heiloo, tel. 330744. Voor: bemiddeling huisvesting ouderen, meer bewegen voor ouderen, warme maaltijdvoorziening Tafeltj Dekje, autovervoer door vrijwilligers, individuele belangenbehartiging, vormings- en ontspanningsactiv teiten. WONINGBOUWVERENIGING SINT WILLIBRORDUS Secr.: Maas Geesteranusweg 2$, 1851 BP Heiloo, tel. 333252. Onderhoud: tel. 332746. Administratie huren: tel. 334772. Spreekuur: le en 3e woensdag van de maand m.u.v. juli en augustus in de R.K. Pastorie, Westerweg 267 (19.00—20.00 uur). Spreekuur: iedere eerste maandag van de maand in De Loet, De Loet 1 te Heiloo (10.0011.30 uur). SOCIËTEIT ALLEENSTAANDEN Eerste maandag van de maand: thema avond. Derde maandag van de maand: kreatieve avond. Het Open Huis, zaal 5, aanvang 20.00 uur. Inl.: tel. 332136 of 331097. GEZINSVERZORGING, BEJAAR DENHULP EN ALPHA-HULP Stichting Noord Kennemerland Kantoor Heiloo: Westerweg 294 Spreekuur dagelijks: 8.30 tot 9.30 uur. Voor aanvragen om hulp, bel het cen- rale tel. nr.: 072-127066. Dit is bereik baar van 8.30 tot 17.00 uur. Indien U na kantoortijd of in het weekend drin gend hulp nodig heeft, bel dan de Bereikbaarheidsdienst: 072-156400.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 2