dames Lodenmantels blom Dierenbescherming Kerkdiensten keken ven gewicht idediseke diensten Andere adressen Geen Uitkijkpost ontvangen? ftci/ootimmcn— Castricum Natuur je buur Raadselachtig valkering beveiliging Zojuist ontvangen de nieuwe kollektie Bijzonder elegant en chique. Uitsluitend topkwaliteit in loden. Exclusief voor Heiloo en omgeving bij Exclusieve herenmode en damesmantels Stationsweg 74, Heiloo Tel. 072-333308 Bel 's donderdags: 072-330175 V UITKIJKPOST 28 AUGUSTUS 1985 Diefstal Afgelopen week zijn er flink wat dief stallen gepleegd. Op maandag 19 augustus werd er uit een auto, die geparkeerd stond op een terrein na bij de Kanaaldijk, een sleepkabel ontvreemd. De gedupeerden zijn ach ter de verdachten aangereden, maar bij onderzoek werd er geen sleepka bel meer aangetroffen. De 19e werd er een poging tot in braak gedaan bij een auto, die gepar keerd stond aan de Heerenweg. Hier bij werd het slot van de auto gefor ceerd, maar er werd niets vermist. Ook werd op dezelfde dag een krat bier ontvreemd in Vrieswijk. In de nacht van 20 op 21 augustus zijn twee auto's opengebroken van be zoekers van Motel Heiloo. Uit beide personenauto's werden zeer kost bare radio's ontvreemd. In dezelfde nacht is er in een woning in Termijen een inbraak gepleegd. Er werden een gouden armband en een gouden horloge ontvreemd. Het is niet bekend hoe de daders zijn bin nengekomen. Tenslotte werd er uit een jas, die in een gemeenschappelijke kleedruimte hing bij zwembad 't Baafje, een NS-kaart en een NS-kor- tingskaart gestolen. Andere kleur Deze week zijn er zes fietsen gesto len. Drie daarvan werden ontvreemd bij het NS-station. Er werd ook een fiets gestolen van een dame uit Hei loo. Zij vond haar fiets enkele dagen later, maar tot haar grote verbazing hkd de'fiets een andere. kleur getojj iÊ dader verklaarde dat haar fiets ook al enkele malen was ontvreemd, en daarom had ze deze maar gestolen. Zuigkracht Tot grote ontsteltenis van de heer M. Vredenoord trachtte een vrouw zichzelf van het leven te beroven. De vrouw stapte om 21.40 uur van het perron op de spoorbaan. Met een snel heid van 120 tot 130 km naderde een intercitytrein. De heer M. Vreden oord bedacht zich geen moment en trok het slachtoffer nog net op tijd voor de trein weg. Hierbij zette hij wel zijn eigen leven op het spel, want een trein met zo'n snelheid heeft een enorme zuigkracht. Gelukkig liep het allemaal goed af en de NS was daar ontzettend blij mee. Aanrydingen Op dinsdag 20 augustus deed zich een aanrijding voor op de kruising Ho- geweg-Rijksweg. Een automobilist gaf een brommer, die op het fietspad reed, geen voorrang. Na onderzoek in het ziekenhuis kon de bromfietser met enkele schaafwonden naar huis. Als gevolg van een afslaande auto kwamen een Alfa Sud en een Opel Kadet met elkaar in botsing. De au tomobilist van de Opel merkte de Alfa te laat op. De onschuldige be stuurder van de Opel reed wel zijn auto total loss. Tractor Op woensdag 21 augustus veroorzaak te een tractor een aanrijding. De be stuurder van de tractor, die op een onverharde weg reed, gaf geen voor rang aan een personenauto. Het on geval deed zich voor op de Zuid- einderweg/Uitgeesterweg te Limmen. Er deden zich geen persoonlijke on gelukken voor, wel was de perso nenauto zwaar beschadigd. Door te hard te rijden deed zich een ongeval voor op de Hogeweg te Lim men. De bestuurder trachtte te rem men voor een Duitse auto, maar door het natte wegdek gleed hij door en ramde alsnog de Duitse auto. Beide auto's werden hierbij zwaar bescha digd, maar de bestuurders bleven on gedeerd. Zebrapad Op 22 augustus werd een voetganger, die op het zebrapad liep aangereden door een bestuurder van een auto. De voetganger liep hierbij enig lichamelijk letsel op. Op vrijdag 23 augustus deed zich een ongeval voor op de hoek Boswinde/ Malevoort. Een motor, die op de Malevoort reed, verleende geen voor rang aan een bestuurder van een Vol vo. Er was alleen materiële schade. Een gebroken arm liep een bromfiet ser op na een aanrijding op de hoek Van Vladerackerlaan van Merlenlaan. Een bestuurder van een personen auto uit Heiloo verleende geen voor rang. Bij een inhaalmanoeuvre schamften twee auto's elkaar. De bestuurder van een Alfa-rRomeo reed daarna door, maar met behulp van het kenteken nummer kon deze worden achterhaald. Voetbal Een aantal jongens waren op 22 aug. op een «tukjo grorid Jang§,4e Heren weg aan het voetballen. De bal raakte echter op de weg en kwam onder de wielen van een bromfietser terecht. De bromfietser kwam te val en liep daarbij een gekneusde pols en elle boog en een lichte hersenschudding op. Een fietser uit Heiloo knalde op 23 aug. met zijn fiets tegen een ge parkeerde auto. De fietser verklaarde dat hij zijn tas even goed wilde doen en merkte hierbij de auto te laat op. Bloedproef Op 25 aug. is een bestuurster uit Heiloo aangehouden, die opviel door haar onzekere rijgedrag. De vrouw bleek teveel te hebben gedronken. Er is een bloedproef bij haar afgeno- Vernieling Op 25 aug. zijn er opnieuw vernielin gen aangericht bij de Radboudschool. Kinderen die op het dak waren ge klommen, vernielden dakpannen en goten, waardoor lekkage optrad. De politie vraagt daarom of de om wonenden de school in de gaten wil len houden. Rood licht Op 23 aug. deed zich een ongeval voor. Een automobilist reed met hc ge snelheid door het rode stoplicht en reed daarbij een persoon aan. De dader reed echter door na dit on geval. Gelukkig waren er oplettende omstanders in de buurt, die meteen het kentekennummer genoteerd heb ben. Daardoor kon de politie vrij snel de dader achterhalen. Zo ziet u maar, iedereen kan zo zijn bedrage leveren, want u weet het: ,,Die pet past ons allemaal". Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 In de bibliotheek van Heiloo is vanaf 27 augustus een tentoonstelling te zien van fraaie affiches over de relatie ,,mens en natuur". Deze tentoonstelling, die tege lijkertijd in 300 bibliotheken is te bezichtigen, is onderdeel van het projekt Natuur je buur", gesubsidieerd door het Ministerie van Landbouw en Visse rij Naast de tentoonstelling is het Instituut voor Natuurbeschermingseducatië (IVM) extra aktief in deze periode. Onder leiding van natuurgidsen wordt een korte wandeling georganiseerd in de direkte omgeving van de bibliotheek op donderdag 29 augustus en dinsdag 10 september, 's avonds van half 7 tot half 8, en op woensdagmiddag 4 september, van half 3 tot half 4. Vertrek voor de wandeling vanaf de ingang van de bibliotheek aan het Malevoort 13 te Heiloo. In de openbare bibliotheek ligt een volledig programma met een overzicht van de aktiviteiten van het I.V.N. een tentoonstelling ingericht van mate rialen over het onderwerp natuur. Met SCHILDPADDEN Oproep aan alle houders van water schildpadden: er bestaat nu een één malige mogelijkheid dat waterschild padden naar een dierenpark in een subtropisch land worden gebracht. Dit transport vindt plaats via de Die renbescherming. Waterschildpadden houden van warm te en ruimte, zaken die ze daar zul len krijgen. Omdat het transport pas doorgang vindt bij voldoende aanbod, verzoek ik u snel te reageren. Na deze actie zal het moeilijk worden waterschildpadden nog ergens onder te brengen. Voor informatie: Bas de Leur, tel. 02518-52153. Goed tehuis gezocht voor. Zwart/wit katertje 10 weken. 2 cyperse poesjes 12 weken. Mooie lapjespoes .Poekic', 10 maan den, gesteril. Lieve rood/witte kater .Vlekkie,! jr. gecastr. Flinke zwarte kater ,Cas, 1 jr. gecastr. Aanhank. cyperse poes ,Poes, 1 Vi jr. gesteril. Leuke zwart/witte kater ,Zorro, 2 jr. gecastr. Cypers/witte kater ,Loekie, 2 jr. gecastr. Lieve rood/wit gevlekte poes Lotje, 2 jr. gesteril. Mooie zalmbeige kater Barry, 10 jr. gecastr. Lieve bastaardspaniel Tippy, 6 jr. teef. Gezellig zwart/bruin hondje .Beertje, 10 jr. teef, gesteril. Speelse zwart/bruine middelgrote hond 1 jaar teef. Diverse konijntjes, een cavia en een fret. gevonden: Duitse herder, Bakkum, tel. 02518- 53891. Cyperse kater, Egmond-Binnen. Wij hebben altijd behoefte aan men sen, die tijdelijk een gevonden kat of hond tegen vergoeding in hun huis willen opnemen. Inl.Dierenbescherming Heiloo e.o. Katten, tel. 072-331407, b.g.g. 337853, Honden, 072-333714, Knaag dieren 02205-2256. STICHTING \DIJCSMUZIEKSCHOOL HEILOO de herfst voor de deur is dit voor de natuur- en groenliefhebbers van Heiloo een uitstekende gelegenheid om te be kijken, wat de openbare bibliotheek voor hen in petto heeft. Iedereen is welkom gedurende de openingsuren van de bibliotheek. Dat de natuur ,,als buur" ruimschoots te vinden is binnen de grenzen van Heiloo laat de Afdeling Beplantingen van de gemeente zien aan de hand van kaartmateriaal, foto's en luchtfoto's. Een fraaie plattegrond toont de grotere groengebieden van Heiloo. De foto's geven een indruk van de aangelegde natuur", die bij de inwo ners en bezoekers van Heiloo vaak slechts oppervlakkig bekend is. Ze geven een beeld van het bijna overal aanwezige groen, dat vooral gekenmerkt wordt door de vele laanbomen en de groene grasbermen. Op de tentoonstelling is ook te zien op welke wijze de gemeente iets doet aan natuureducatie gericht op de jaarlijkse boomplantdag voor de hoogste klassen van de Basisschool. De tentoonstelling is ook uitermate geschikt voor schoolklassen in het kader van natuur- en milieulessen. Een goede buur is heel belangrijk, leer hem ken nen! Hallo mensen, vandaag mogen wij konijntjes met een foto in de krant. We zoeken namelijk een eigen fijn tehuis. Bij de mevrouw van de Dieren bescherming zitten we goed hoor, maar elk van ons wil graag een eigen baasje of bazinnetje. We zitten hier met o.a. Stampertje, die gek is op lekkere hapjes, en Ukkepuk, een von delingetje, die mensen als reuze konijnen ziet. Dan is er Nijntje, die op een speelgoedbeest lijkt en Bruintje en Witje, twee echt gezellige knab belaars. U ziet: er is keus genoeg voor wie een leuk konijn zoekt. Het enige, dat wij vragen, is een goed en ruim hok, ons natje en droogje en een beetje liefde. Dus als u belangstelling heeft voor één van ons, belt u dan gauw naar mevr. Waijers, tel. 02205- 2256. AGENDA EN OPENINGSTIJDEN OPEN HUIS EN DE BEUN TEL: 333368- 333156 Donderdag 29 augustus H.O.V., operettever. 20.00-23.00 Nivon, kreatief 20.00 - 22.00 Volkshuisvesting verg. 20.00 - 22.00 HBC, bridge 2 zalen 20.00 - 23.00 Nivon, verg. 20.00 - 22.00 Falkland, toneel verg. 20.00 - 23.00 Vrydag 30 augustus SKOW.volksd. 11.00- 12.00 Pl.landsvr. volksd. 9.00 - 10.30 Pl.landsvr., volksd. 13.30-15.30 Begel.orkest v. NH. 20.00 - 22.00 Zaterdag 31 augustus Alkm. Big Band 15.30-17.30 Zondag 1 september Gesloten Maandag 2 september N.v.v.H., zang 13.30-15.30 Pridini, volksd. 16.00 - 18.00 PI.lands.vr., zang 13.30-15.30 Yoga 13.30-15.30 Geschiedenis in vogelvl. cursus 13.30-15.30 Sans Atout br. 20.00-23.00 Falkland toneel 20.00-23.00 EHK klaverjassen 20.00-22.00 Soc. alleenst. soos 20.00 - 22.00 Yoga 19.30-21.30 Dinsdag 3 september Doves, gym 9.00 - 12.00 Nieuw Leven, zang 20.00-22.00 Oppositie, schaken in 2 zalen 19.00-23.30 HBC, bridge 20.00-23.00 Volkshuisvesting 19.00-22.00 Woensdag 4 september Doves, gym 10.30-11.30 Yoga 9.30-11.30 Falkland, toneel 20.00-23.00 Yoga 19.00-22.00 Rotaryclub Heiloo 19.00 - 21.00 UCYL yoga 20.00-22.00 20 September 1980! Weet u het nog? De burgemeester, de heer J. Glijnis en de jongste leerling van de muziek school, de toen 6-jarige Jeroen van Veldhuizen, openden feestelijk het nieuwe gebouw van de Volksmuziek school. Alweer 5 jaar bevolken zo'n 600 leerlingen elk jaar deze muzikale bijenkorf. Dat is een feest waard. Om dit te vieren organiseren we een Wedstrijd waaraan heel Heiloo kan meedoen. In de hal van ons jarige Onderkomen worden (koffiecon certen gegeven en op 12 oktober, onze feestdag, start de verkoop van ons unieke, door Piet Veen ontworpen, Muziekschoolspel. Volgende week woensdag kunt u er alles over lezen in de Uitkijkpost. Vanaf die dag, 4 september, liggen ook de ,,Doe-mee wedstrijdformulieren" voor u klaar in de Muziekschool en de Rabobank. TAFELVOETBAL IN 'T KROEGJE In 't Kroegje aan de Westerweg zal opnieuw een tafelvoetbal-competitie gehouden worden. In dit kleine ge zellige café zal op 19 september ook een duurrecord-poging gehouden worden om het record van 67.15 uur naar 72 uur te brengen. Rond om deze recordpoging zullen o.a. aktiviteiten gehouden worden zoals Bingo, Rad van avontuur, kussengevecht, ring steken op een fiets. Voor deze akt*~ viteiten en voor de tafelcompetitie kunt u zich opgeven in 't Kroegje. De opbrengst van al deze aktivitei ten komt ten gunste van de rolstoel bus. Wilt u wat beschikbaar stel len? Even een telefoontje naar 't Kroegje, tel. 337720, na 16.00 uur. BLOEMIST HENK SCHOLTEN VERHUIST NAAR STATIONSCENTRUM Na precies 10 jaar geleden een start gemaakt te hebben in het Hoekstuk en in die periode driemaal verbouwd te hebben is nu de tijd daar, om naar een groter pand uit te kijken. Ik barst er finaal uit," zegt Henk Scholten, en vervolgt ,,het pand naast hét tuincen trum van Ranzijn in het Stationscen trum is voor mij ideaal, zowel het punt als de ruimte om in te werken." Op 5 september wordt de zaak op zeer feestelijke wijze geopend. Met man en macht wordt er op het ogenblik gewerkt om de binnenkant van de zaak geschikt te maken om er een bloemisterij in te houden. Henk Scholten zal ook hier veel zelf aanwezig zijn. ,,Het is belangrijk, ik ken mijn klanten goed, die houdt niet van een bepaald kleurtje, die wil geen groen in het boeket en ga zo maar door." De band met de klanten is natuurlijk erg belangrijk. De zaak wordt echter wel uitgebreid met drie vakkundige jonge vrouwen die Henk Scholten terzijde kunnen staan om het werk vlot te doen verlopen. 't Hoekstuk komt echter niet helemaal zonder bloemen te zitten, want Henk Scholten komt er drie dagen in de week met een bloemenstal te staan zodat de omwonenden niet verder hoeven te gaan voor hun wekelijkse bloemetje of plant je Het grote werk vindt U echter in het Stationscentrum, hier is ook een uitge breide afdeling keramiek, vaak in een bijzondere kleur en vormgeving. Het is ook mogelijk om een abonnement te nemen, ondernemers doen dit vaak, zodat er regelmatig verse bloemen wor den gebracht. Mensen die met de trein in Heiloo aankomen, kunnen verzekerd zijn van een fleurige ontvangst. Het politieke leven van Heiloo laat zich op velerlei manieren typeren. Er zijn politiek-maajschappelijke groe peringen, die van tijd tot tijd van zich doen spreken. Er zijn verenigingen,, clubs en instanties die nauwe banden met de gemeente en daarmee met de politiek onderhouden. Het hoogste orgaan van de gemeentepolitiek is de gemeenteraad: de gekozen volks vertegenwoordiging, die besluit over ingrijpende en minder ingrijpende zaken. De Heilooër gemeenteraad, bestaan de uit negentien leden, komt elfmaal per jaar bijeen. Met uitzondering van de maand juli gebeurt dat op de vier de donderdag van elke maand. Zoals een bedrijf topdrukte kent, zo heeft ook de Heilooër raad af en toe handen vol aan de overladen agenda. Bijvoor beeld in het najaar, wanneer de ge meentelijke begroting ter discussie staat. Wanneer we spreken over drukke tijden, dan ontkomen we er niet aan om vast te stellen dat er ook slappe tijden zijn. Bijvoorbeeld in de zomer maanden. In juli '85 was er geen vergadering en in augustus - vorige week donderdag - telde de agenda slechts negen punten. Van die negen waren er vier van weinig belang: de loting over de volgorde van stemmen, de eventuele mondelinge mede delingen (de heer Zandbergen van Heiloo 2000 werd absent gemeld en een voorlichtingsbijeenkomst voor raadsleden over de kabeltelevisie werd aangekondigd), de vaststelling van de notulen van de vorige bijeenkomst en de begrotingswijzigingen. Met een klap van de hamer, in handen van raadsvoorzitter burgemeester Glijnis, werd ook een wijziging van de 'Brandbeveiligingsverordening Heiloo 1974' vastgesteld. Een zelfde procedure kreeg 'n garantie voor 'n re kening-courantlening van de RK Stich ting voor Bejaardenzorg Heiloo, terwijl de ingekomen stukken slechts een enkele opmerking van admini stratieve aard aan de raadsleden ont lokte. Blijven er nog twee punten over. Het college van Burgemeester en WeU houders vroeg de raad toestemming voor credieten ten behoeve van de reconstructie van diverse weggedeel ten en delen van rioleringen. Geen en kel probleem, het ging 'slechts' om 751.000,--. Wel vroeg de heer Ten Hoope (Heiloo 2000) of het mogelijk was een tweetal parkeerplaatsen op Hoog en Laag elders aan te leggen, zo dat twee meidoorns behouden kunnen worden. Wethouder Dekker: ,,Dat zullen we even bekijken en met u bespreken in de commissie openbare werken en beplantingen". Geregeld: waarin een klein dorp groot kan zijn! Agendapunt vijf nam de meeste tijd in beslag: een minuut of acht. De toe stemming van de raad werd gevraagd voor een voorbereidingscrediet ten behoeve van de ontwikkeling van Plan Zuid-Oost 175.000,--). De enkele vragen van de heren Ten Hoope (Heiloo 2000) en Pieters (CDA) wer den door opnieuw wethouder Dekker vlot beantwoord. De meest opmerke lijke uitspraak van de avond kwam uit de mond van de VVD-wethouder: ,,Het totaal te investeren bedrag in Zuid-Oost zal zo'n 30 miljoen gul den bedragen". Aardig om te wetey. Men had z'n koffie nog niet eens opge dronken, toen de laatste klap met de voorzittershamer werd gegeven. Dat Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: Gez. Dienst in de Geref. Kerk, Ds. B. J. Kruit. Crèche aldaar. Kruiskerk 19 uur: Ds. B. J. Kruit Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: Ds. B. J. Kruit, gezamenlijke dienst met de Hervormde Gemeente. 19 uur: Ds. A. Boelhouwer, leerhuis- dienst. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9 uur: Ds. J. W. v.d. Gronden. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.V. ter Nood, Kapellaan 13, Heiloo, tel. 02205-1288 Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur. Ds. Ph. Ouwendijk uit Heiloo. H.A. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egmond Binnen, 10.30 uur: de heer Vi- zee uit Alphen aan de Rijn. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 11 uur: Gezamenlijke dienst met de Evang.-Luth. Gem. Beverwijk in Beverwijk. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: Ds. G. Bloemendaal uit Delft.Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur: Mevrouw H. Wouwenaar. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Baptisten Gemeente Alkmaar Ev. G. Kiers Nederl. Geref. Kerk Alkmaar 9 uur: Ds. P. Krol: 17 uur: Ds. P. Krol. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 8.00 uur. Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8.00 uur. Vrijdag 19.15 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: Zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: Zaterdag in beide kapel len vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St.Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20.00 uur, Laat, naast de Kapel kerk. gold niet in de laatste plaats voor de twee vertegenwoordigers van de pers, de enige belangstellenden op de pu blieke tribune. Juist de media beste den volop aandacht aan het vader landse politieke wel en wee. Je zou dus kunnen verwachten, dat er bij de inwoners van een gemeente een zekere belangstelling is voor de plaat selijke besluitvorming, gelet op de vele informatie, die regelmatig in de pers verschijnt. Helaas! In Hei loo gebeurt het zelden dat de raads zaal afgeladen is en er.stoelen uit de kantoren der ambtenaren aange- sleept moeten worden. Straks, in 1986, zijn er gemeenteraads verkiezingen. Ik vraag me oprecht af, hoe de kiesgerechtigde Heilooënaars hun keuze moeten bepalen. Het me rendeel heeft nog nimmer een raads vergadering bijgewoond. De ver richtingen der politieke partijen op landelijk niveau zijn niet altijd van het zelfde kaliber als de lokale activi teiten. Bovendien komt een plaat selijke partij, zoals Heiloo 2000, in die gemeentegrenzen-overschrij dende politiek niet of nauwelijks voor. Kom op, Heilooënaars, leert de plaatselijke politici kennen. Ga eens naar een vergadering van de gemeen teraad (de eerstvolgende bijeenkomst is op 26 september) of bezoek voor die tijd eens een bespreking van één der raadscommissies, die bijna maande lijks vergaderen. Tijdens een com missievergadering worden vaak de punten behandeld, die kort daarna op de agenda van de raadsvergadering staan. De eerste kans heeft men op maandag 2 september, wanneer de commissie voor openbare werken, beplantingen, milieu- en huisvestings zaken bijeenkomt ten gemeentehuize (aanvang 20.00 uur). De gemeentepolitiek mag toch niet raadselachtig zijn! Jaap Wim van der Horst. GESPREKSGROEP VOOR GESCHEIDEN VROUWEN In september start de Fiom, buro voor (a.s.) alleenstaande ouders in Alkmaar, een gespreksgroep voor vrouwen, die gescheiden zijn en de dagelijkse zorg voor de kinderen hebben. De groep komt wekelijks op een vaste tijd bijeen en wordt geleid door 2 maatschappelijk werksters. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij de Fiom, Van der Meijstraat 6, Alkmaar, tel. 072-118812 (Trees Kloeg en Dini Benkemper). Er zal dan een afspraak gemaakt worden voor een persoonlijk kennismakingsgesprek waarin verdere informatie wordt ge geven. WIJZIGING VERKEERS LICHTENINSTALLATIE Eén dezer dagen zal de aanpassing van de verkeerslichtinstallatie op het kruis punt Kennemerstraatweg-Raadhuisweg- Dokterslaan zijn beslag krijgen. Doel van de aanpassing is het realiseren van een snellere afwikkeling van de verschil lende verkeersstromen, waardoor de wachttijden voor rood licht worden bekort. Voor de voetgangers en fietsers is er thans zowel aan de noordkant als aan de zuidkant van het kruispunt een over steekplaats over de Kennemerstraatweg. Beide oversteekplaatsen zijn voorzien van drukknopinstallaties, die moeten worden gebruikt om een groene over steek" te krijgen. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) C. W. Willeboordse, Heerenweg 236, Heiloo, tel. 072-330066 Weekenddienst Apotheek Apotheek De Eenhoorn, Koelmalaan 14, Alkmaar, tel. 072-401125 Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevrouw C. Motzo, tel 02513-12020 Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo A. C. Wesseling, Oudegracht 263, Alk maar, tel. 072-125940 Diëtiste S. Ouwendijk. Telefonische afspraken maken op maandag en vrijdag 9-10 uur, en woensdag 14-15 uur en 18-19 uur. Van Doornstraat 24, Heiloo, tel. 072-330719. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktyken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.). J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. v. Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. Waal, Kennemerstr.weg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slin ger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT, Heiloo, tel. 072 - 337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. (Commandeurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11.00 - 12.00 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen de Hoghe Weijdt 31, tel.: 072-338114 b.g.g.: 02208- 96924 M. J. Dijkema de Hoghe Weijdt 31, tel.: 072-338114 b.g.g.: 072-334348 KRUISVERENIGING „HEILOC Kantoor: Wykgebouw: Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werk dagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tussen 12.00 - 13.00 Wijkverpleegkundigen: Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072 - 331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur Mevr. A. v. Staveren, tel. 072 - 334326, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072 - 337465, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208 - 6203, te bereiken maandag, woepsdag en vrij dag tussen 8.00 - 8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518 - 55495, te bereiken tussen 8.00 - 8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tussen 8-8.30 uur, tel. 02208-96422. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00 - 13.00 uur, tel. 072- 331073. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop; van Noord- Holland, tel. 02240-7939. OPENBARE BIBLIOTHEKEN Het Malevoort 13, 1852 KZ tel. 330670: Dinsdag 10.00—12.00 14 Woensdag 14 Donderdag 10.00—12.00 14 Vrijdag 10.00—12.00 14 Zaterdag 10.0012.30 Kennemerstraatweg 382, te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19 Woensdag 14 Vrijdag 14 te Heiloo, ,00—20.30 ,00—16.00 .00—20.30 ,00—20.30 1851 BK .00—20.30 .00—16.00 .00—17.00 CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING HEILOO Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: D. van Weelden, tel. 331407. Vogels: J. Kuiper, tel. 335478. Watervogels: C. de Lange, tel. 333073. Knaagdieren: mevr. Waijers, tel. 02205-2256. Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336180. STICHTING ONDERDAK ALKMAAR Koelmalaan 196, tel. 072-400234. Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Sekr.: Werkendelslaan 29, tel. 331594. FNV INFO-TEAM HEILOO-LIMMEN Zitting iedere eerste en derde maan dag van de maand van 20.0021.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. Spoed informatie: tel. 02205- 1608. TELEFOONCIRKELS Inl.: mevr. Hart, Vredenoord 68, tel. 072-335149. STICHTING UNIE VAN VRIJWILLIGERS Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdag (12.0014.00 uur) per tel. 335296. STICHTING ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK ALKMAAR EN OMSTREKEN Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woens dag en vrijdag, 9.0010.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205- 1250. Spreekuur donderdag, 14.00 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nassaulaan 5 te Alkmaar, tel. 072 110804. Gehele week. STICHTING OMBUDSMAN HEILOO Dagelijks bereikbaar op de tel.nrs.: 332361 en 335710 van 10.00-22.00 uur. Schriftelijke vragen: Postbusnr.: 89. Spreekuur vrijdagavond na telefonische afspraak in de Duif, Mariënstein 180, van 19.30-20.00 uur. STICHTING WERKLOZEN- BELANGEN HEILOO E.O. Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 üur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16 te Heiloo (voormalige Agnes- school). Tel. 072-337196. VVV HEILOO Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Postbus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinformatrice: mevr. A. de Moor, Nijverheidsweg 11, Heiloo, tel. 072- 333719. WAO-AWW-GROEP Activiteiten in het Trefpunt, Wester weg 294 te Heiloo. Tevens spreekuur elke maandag (9.0012.00 uur). OUDERENKOOR HEILOO Repetitie dinsdag 10.0011.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl. via tel. 334797, 334054 of 334216. FIOM: BURO VOOR ALLEEN STAANDE OUDERS Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 2