Sport en Spet De Cgmonden Agenda de Sport en spet agenda banjer Wij gaan nog een week met vakantie B.S.C Heiloo P. Commandeur van 23 t/m 29 sept. simon peek juwelier Sportpark bo/ketball vereniging Ho/hing heiloo portpark T verlovingsringen UITKIJKPOST 18 SEPTEMBER 1985 ZVV ED DEKKER NOG STEEDS ONGESLAGEN Afgelopen vrijdag behaalde Ed Dek ker een vrij gemakkelijke overwin ning op B en W 't Pontje al doet de eindstand anders voor doen (3-2). In de eerste helft was het één rich tingsverkeer op het doel van de te genstander wat resulteerde in een 2-0 voorsprong door doelpunten van Mar cel en Henk Kaandorp. In de tweede helft een zelfde beeld. Al werd het eerst nog 2-1 dadelijk daarna een schit terende goal van Leo. Dat B en W 't Pontje nog 3-2 maakte was alleen maar goed voor de statestieken. Ed Dekker is klaar voor de confrontatie met de andere toppers. Op vrijdag 27 september de eerste topper: Foresters - Ed Dekker, aan vang 21.55 uur. GRÈ EN PETER KEEMAN CLUBKAMPIOENSCHAPPEN H.S.V.-TENNIS Voor de derde maal in haar bestaan DAMCLUB HEILOO In de gezellige bovenzaal van bar d'Old Inn is de eerste rond van DCH gespeeld. Er werd op alle borden fel strijd geleverd en het viel op dat alle partijen pas in de uiterste eindfase werden beslist. Een verrassing was de winst die Kroon boekte op Koersen. Stylist Koersen wilde een schijf winnen door achterlopen maar liep zelf in een val die Kroon slim had opgezet. Het eindspel van vijf om vier bleek voor de taai schuivende Kroon gewonnen. Ook de botsing tussen voorzitter Kraak man en van Lieshout was een partij waar de vonken vanaf vlogen. Er ontwikkelde zich een gelijkopgaande strijd waarbij de beide kemphanen zowel aanvallend als verdedigend elkaar weinig toegaven. Door een minder goede voortzetting van Kraakman in het eindspel wist Van Lieshout een klein nadeel om te buigen in remise. heeft tennisvereniging H.S.V. haar club- 'Een marathonpartij leverden R. Scargo 10 JARIG BESTAAN B.S.C. HEILOO Zaterdag 21 september: honkbal senio ren toernooi, en recreatief herensoftbal toernooi; resp. 3 en 4 ploegen strijden dan om de eerste plaatsen. Zondag 22 september: de Interessante jongens of gewoon de Interregionale jeugd aan de slag. Nadere informatie over de te houden toernooien wordt steeds vlak voor de aanvang van de toernooien gegeven, o.a. via het "weekbericht". RECREATIE SPORT OPLEIDING A In het najaar '85 zal bij voldoende be langstelling in diverse plaatsen in de provincie Noord-Holland weer de cur sus recreatiesportleider(ster) A van start gaan. Deze curusssen mnetën oplossing bieden in de kaderpro matiek, welke de ontwikkeling van de recreatiesport in georganiseerd als ongeorganiseerd verband in de weg staat. Deze cursus leidt vrijwilligers op om leiding te geven in de recreatie sport, waarbij het gaat om activitei ten, waar het plezier en het vrijblij vend bewegen voorop staan. Cursusplaatsen: Amsterdam, Haar lem/Haarlemmermeer, Heerhugo- waard (regio Alkmaar/Schagen, Laren, Zaanstad. Duur cursus: 22 Avonden van 2Vi uur en 2 korte weekends, alsmede een stage van plm. 25 uur. Toelatingseis: tot de cursus kunnen worden toegelaten zij, die de leef tijd van 17 jaar hebben bereikt en in het bezit zijn van het A.B.O.-bewijs (Algemene Basis Opleiding in de Sport). In sommige gevallen kan de A:B.Ó. (cursusduur 30 uur) en de R.S.L.-A opleiding gelijktijdig worden gevolgd. Cursuskosten: de cursuskosten be dragen ongeveer 325,- per per soon. (Inclusief literatuur en verblijf kosten van de weekends). Voor na dere inlichtingen, alsmede voor aan meldingsformulieren kan men zich wenden tot het bureau van de Sport raad voor de Provincie Noord-Hol land, Stolbergstraat 9, 2012, EP Haar lem, tel.: 023-319475. Vragen naar Carry Cramer. kampioenschappen gehouden. De met één week uitgestelde finalepartijen kon den afgelopen weekend wel doorgang vinden, alhoewel het zaterdagmiddag toch nog even mis dreigde te lopen, omdat het opnieuw begon te regenen. Door afwezigheid van de clubkampioe nen van de afgelopen twee jaar Carla en Tom de Goede, konden nu Gré en Peter Keeman met de hoogste eer gaan strijken. Gré wist op haar routine in een spannende finale-partij de jeugdkampi oen Brigitte Langedijk te verslaan, terwijl Peter niet al te veel moeite had met Dick Admiraal. Tijdens de zeer geanimeerde en gezellige slotfeestavond kon voorzitter Cor Keeman onderstaan de leden complimenteren met de behaal de prijzen. GROEP I le. HE Peter Keeman, DE Gré Keeman, HD Dick Admiraal/John v.d. Molen, DD Nel Harreveld/Gré Keeman, GD Gré en Peter Keeman. GROEP II HE Paul Stokman DE Nel de Vries, HD Keen Beentjes, Thijs Steenstra, DD Ans de Groot/ Nel op de Velde GD Ans en Luuk Groot. GROEP III HE Jan Kaandorp, HD Ruud Schipper/ Piet Nanne DD Hanneke Brouwer/Han- nie Homeijer. Gemengd dubbel wordt nog gespeeld. Verliezersronde, Tecla en Kees Zoon. TERRIERNIEUWS Na de 1-0 van 2 weken geleden wist Heren I deze keer 1 punt binnen te halen tegen de gasten uit Weesp met een 0-0 eindstand. Dames I. dat twee weken geleden Alphen met 3-0 overtroefde, moest deze keer de zege in Hoofddorp laten bij Reigers, dat tot twee maal toe kans zag een strafcorncr te benutten. Heren II en dames II bleven beide met 2-1 aan de goede kam van de score bij resp. Amsterdam en kraaien in Zaan stad. JA, speelde in Heemstede bij Alliance op kunsigr.i en speelde ver dienstelijk gelijk mei 1-1. Meisjes A. trad thuis aan tegen Bennebroek en won óvertuigend met 4 1 Bij een van de veteranen-teams (vanaf 35 iaar) kunnen nog enkele enthousiaste hockeyers inge zet worden. HENGELSPORT HANDY FISH ORGANISEERT OPEN VISWEDSTRIJD Op zondag 29 september organiseert hengelsport Handy Fish een open viswedstrijd met grandioze prijzen plus een extra verloting, hoofdprijs een oversteekhengel t.w.v. 131,-. Deze wedstrijd is toegankelijk voor dames, heren en voor jong en oud. Er zijn prijzen voor de beste dames, de beste junioren (t/m 16 jaar) en voor de beste seniorenvissers. De wedstrijd wordt met toestemming in het viswater van de visclub De Vroegte Wint. Het inschijfgeld be draagt 5,- en voor jeugd t/m 16 jaar 3,-. Deelnameformulieren zijn verkrijgbaar tot vrijdag 27 sep tember bij hengelsport Handy Fish Kennemerstraatweg 400 a, (achter bakker Hemmer) Heiloo, tel. 336961. en R. Buwalda. Na uren van bedacht zaam manowreren moest Buwalda, met een stuk achter en een dam die hij niet kon ontwikkelen, de zege aan zijn tegenstander laten. Tenslotte een belangrijke mededeling voor diegenen, die naar het denksportga la op 21 september in het Open Huis in Heiloo gaan. U dient zaterdag om uiterlijk 12.45 uur aanwezig te zijn. De uitslagen van DCH zijn als volgt: R. de Boer-Avan Zijp 2-0. C. Bijwaard- R. Koch 2-0, C. van Lieshout-J. Kraak man 1-1, L. Koersen-AKroon 0-2, J. Klumper-F. Schouten 2-0, R. Scargo-R. Buwalda 2-0. T.C. HOGEDIJK Categorie A. Heren enkel 1. Peter Hopman; 2. Richard Spit. dames enkel 1. Karin van Duim; 2. Judith Heddes. heren dubbel 1. Ben Hamberg/Han Veltkamp; 2. Ton Schuit/Paul Neijens. Dames dubbel 1. Judith Heddes/Amber de Goede; 2. Els Geugies/Wiesjes Kingma. Gemengd dubbel 1. Judith Heddes/Peter Hopman Corrie GrootZ/Ees Groot. Gemengd dubbel, verliezersronde 1Hetty Zwart/ Peter de Waard; 2. Ina Lap/Jan Terp stra. Categorie B. Heren enkel 1. Hans Brak; 2. Ben Vollers. dames enkel 1. Amber de Goede; 2. Ineke de Waard. heren dubbel 1. Ben Vollers/Simon Metz; 2. Piet v.d. Poel/Theo Heeremans dames dubbel 1. Jet Groot/Gerda Bommer; 2. Ria Neefjes/Jacqueline v. Vliet. dubbel 1. Alie Zomerdijk/Jan Zomerdijk; 2. Gerda Bommer/Gert Groot. Gemengd dubbel, verliezers ron de 1. Marie José ronde/Ben Half; 2. Annie Neijens Peter Soonius. Categorie C. heren enkel 1. Piet Pieterse; 2. Wim Simoons, dames enkel 1. Greet de Boer; 2. Nelly Kruyt. heren dubbel 1. Gerard Swart/Kees v.d. Pol; 2. Theo Schrijver/ Chris Vergeer. Dames dubbel 1Marjan Moes/Tineke Kool; 2. Tinenke Kramer /Mar Imming. Gemengd dubbel 1. Hetty Bout/Cees Holman 2. Trix Wijle/ Nammen Zwart. Gemengd dubbel, ver liezers ronde. 1. Ineke Stam/Wim Groen; 2. Nelly Kruyt/Joop Kemna. Veteranen A. 1Voorzitter Leo van Els; 2. Cor Swart. Veteranen B. 1Joop van Vliet; 2. Johan Neefjes. De clubkampioenschappen 1985 zitter erop. Vooreen jaar liggen de krachtsver houdingen binnen de T.C.H. vast. het winnen van prijzen is zeker niet onbe langrijk, maar belangrijker is het plezier dat alle deelnemers aan de clubkampi oenschappen beleefd hebben. Hulde aan de wedstrijdcommissie voor de voortreffe lijke organisatie Laatste racketmiddag/-avond. De laatste racketmiddag/-avond is op zaterdag 21 september. Aanvang 16 uur. Alle leden vanaf 14 jaar kunnen deelne men. Wintertraining jeugd. De formulieren voor deelname aan de wintertraining moeten vóór 29 septem ber bij één van de leden van de jeugdcommissie worden ingeleverd. Commissiedag. De traditionele commissiedag is op zondag 29 sept, in de Schulp.Aanvang 13.30 uur. Sportkleding en sportschoe- LUXE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Rijksweg 150 - 1906 BL Limmen Telefoon (02205) 1279 nen meenemen H.S.V. PAKT DE VOLLE WINST De wedstrijd zondag jl. tegen W.G.W. heeft duidelijk laten zien dat H.S.V. geleerd heeft uit de vorige wedstrij den. Ondanks de druk die W.G.W. in het begin van de wedstrijd op H.S.V. bleef uitoefenen en waardoor zij ook de wedstrijd min of meer dik- teerde, bleei H.S.V. kalm en bereken de de kansen die juist door de druk van de tegenstander overbleven. Deze tactiek had succes, met slimme coun ters en doelpunten trokken de Hei- looërs de wedstrijd naar zich toe. De overwinning was een goede opsteker voor de komende 2 thuiswedstrijden. Zie de agenda. B.V."DE POMERANS" Zo, dit was dan de eerste clubavond waarin gespeeld werd voor het clubkam pioenschap met een nieuw rooster dus. We konden met genoegen vaststellen dat de opkomst compleet was en er zeer ambitieus gespeeld werd, met zo nu en dan een prima prestatie. Het heeft nog geen belang nu reeds standen etc. op te maken maar we zullen trachten dit na de eerste 4 weken wel wekelijks te doen. Voorlopig wordt er gespeeld met èèn rooster n.l. libre, maar binnenkort komt er een aanvullend rooster voor het bandspel vlg. de spellei der. Liefhebber van onze sport? Neem contact met ons op. tel. 332964 en 337681. HEREN 1 START COMPETITIE GOED Heren 1, pas gepromoveerd naar de eerste klasse, begon de competitie goed door op overtuigende wijze van Spaarn- dam 1 te winnen. Niet zonder gemengde gevoelens was deze eerste wedstrijd natuurlijk tegemoet gezien, want na een promotie kan men een sterkere tegen stand en een hoger basketbaltempo tegemoet zien. Flashing begon dan ook wat aarzelend, zodat Spaarndam de kans kreeg de eerste punten te scoren. Toen Heren 1 echter warm gelopen was en zich feller in de strijd wierp was de achterstand snel ingelopen. Een zeer spannende eerste helft was het gevolg, waarin de beide partijen geheel aan elkaar gewaagd leken. Een ruststand van 26-24 spreekt daarbij boekdelen. Na de rust trok Flashing alle registers open en liet de spelers van Spaarndam geen moment meer met rust. Het overwicht groeide met de minuut, zowel technisch, tactisch als conditioneel. Het resultaat van de tweede helft met een score van 34-10 en dus een eindstand van 60-34 toont duidelijk aan dat de tegenstander onvoldoende verweer had tegen de druk die Flashing uitoefende. De nieuwko mers in het team, Taco Posch en Rinus v.d. Nieuwendijk pasten zich volledig aan bij de toegepaste spelstijl en mogen als goede aanwinsten beschouwd worden Een compliment voor de bondsscheids- rechters Heezuis en Blansjaar, die de wedstrijd ondanks de wM geprikkelde sfeer in de tweede helft goed in de hand hielden, is zeker op z'n plaats. Het publiek kon genieten van een goede basketbalwedstrijd. Indien zij verder belangstelling hebben, inlichtingen zijn verkrijgbaar bij Louis Hollander, Wer- kendelslaan 2, telefoon 336173. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE De tweede ronde van de wintercompe titie bij de Heilooër schaakvereniging Oppositie vertoonde enkele opmerke lijke uitslagen. Veteraan Alleman is de laatste tijd goed op dreef, hij ver sloeg deze keer de sterke Wagenaar. Bos liet tegen van Hoek weer eens zien dat je pas verloren hebt als de partij uit is. In volkomen gewonnen stand verspeelde van Hoek de partij. Kern- per bleek nog niet in topvorm te zijn, hij verloor kansloos van van Bentum. Uitslagen vaa ronde 2: G. Zeeman - H. Reyersen v. Buuren afg., G. Hee- ringa - H. Limmen rem., J. Alleman - J. Wagenaar 1 - 0, L. v. Hoek - W. Bos 0 - 1, M. van Bentum - L. v. Hoek rem., M. Kemper - M. van Bentum 0-1, P. v.d. Werff - T. Ruiter afg., H. Kracht - H. Maas 1 - 0, H. Niehaus - D. De Jager rem., E. Wasscher - P. Manni 0 - 1, R. Sauer - I. Oude boon 0 - 1, J. Bosman - H. Horninge 1 0, A. Koeman - J. Ebregt rem., J. de Vries - W. van Bakel 0 - 1, A. Creutzberg - J. Werksman 1 - 0, J. Vegter - F. Beyers 1 - 0. Egmond Muziekvereniging evenementen nl,. Lamoraal van Egmont" vraagt uw aandacht voor een van haar Lamoraals Buiten Gebeuren 1985". LAMORAALS BUITEN GEBEUREN 1985 Op zaterdag 21 september a.s. zal op het Raadhuisplein te Egmond aan den Hoef van 10 tot 4 het Lamoraal Buiten Gebeuren 1985 plaatsvinden. Het plein zal omgetoverd worden tot een gezellige rommelmarkt met op ieders beurs afge stemde koopjes, van kinderwagen tot sauna-kachel. Natuurlijk ook een groot aantal vermakelijkheden met o.a. een schiettent. Touwtjetrek, balgooisport en grabbelen is er speciaal voor de jeugdi gen. Ook het "spel 21" wordt gespeeld waarmee mooie prijzen zijn te winnen. En om de inwendige mens te versterken is er een etenskraam waar men aan alle wensen kan voldoen. Muziekvereniging "Lamoraal van Eg mont" wil met deze nieuwe formule haar najaarsgebeuren weer nieuw leven inbla zen. De opbrengst zal een bijdrage zijn om de kosten van onderhoud en vernieu wing van het instrumentarium te verlich ten. SPORTVERENIGING ,DE FORESTERS" HEILOOER BRIDGECLUB Dinsdag 10 september fl^bMMM* i. Heren Bader - Vendel 542. Mevr. Hoff - hr. Timmer 53.--; 1. A. 1. dames Klerk - Stark 59V2, 2. H.S.V. Alg. Ledenvergadering op maandag 23 september. Deze minimaal één keer heren Belleman - Souverein 56.-. per jaar terugkerende aangelegenheid is altijd nodig en meestal ook nuttig. Dat het g i. dames Belleman - Souverein bestuurlijk goed draait mogen een gegeven zijn, hiernaast blijven er altijd hiaten die 541/^ 2. dames Haafkens - Wijnbeek de aandacht vragen. Naast het grieven dat het dagelijks bestuur iedere maandag 57 voor iedereen een gewillig oor heelt is het toch nuttig deze vergadering bij te wonen. g j dames v.d. Velden - Visser Graag zouden wij ook een jeugddelegatie van harte welkom heten. Agenda, aanvang 50.-, 2. fam. v.d. Laan 56.--. 20.00 uur. H.S.V. Sportpark, 22 september, H.S.V. tegen K.G.B., aanvang 14.00 Donderdag 12 september A. 1. dames uur. H.S.V. 2 tegen Vitesse 2, aanvang 11.00 uur. Janssen - de Wit 58.--, 2. dames Klerk Hockey vereniging Terriërs. Stark 54.--. Programma komend weekeind: zaterdag 21 september, 11.00 uur, E-en D-jeugd (7 A j heren Knegt - v.d. Poel 60.,-, tot 11 jaar), 13.00 en 14.30 uur. Junioren wedstrijden (A-B-C categorie, 12 tot 17 jaar). Zondag 22 september. Heren 1 uit naar Hoofddorp (14.45 uur), 13.00 uur, Dames 1-Badhoevedorp; 13 .00 uur, Heren 4-Alkmaar. 11.30 uur, Heren 3-Rood- wit; 12.30 uur, Dames 2-Amsterdam; 14.30 uur, Veteranen C-Heerhugowaard, 14.30 uur Veteranen D-Mijdrecht; 14.30 uur, Dames 4-Alkmaar. Deze wedstrijden worden gespeeld op de velden van Sportpark 't Vennewater. AGENDA SPORTHAL T VENNEWATER Donderdag 19 september, zaalvoetbal K.N.V.B. Vrydag 20 september. Zaalvoetbal Telfstars K.N.V.B. Zaterdag 21 september Zaalvoetbal div. clubs Basketbal Flashing Heiloo Maandag 23 september Volleybal Effect Dinsdag 24 september Volleybal Nevobe Woensdag 25 september, zaalvoetbal K.N.V.B. 18.45-23.00 18.45-23.00 9.00-17.00 17.00-21.00 17.30-23.00 18.30-23.00 18.45-23.00 2 heren Bader - Koster 56V2 B.l. mevr. van Ee - hr. Rhemrev. 64.--, 2. heren Kat - de Wit 55.-. B. 1. heren Berkman - v.d. Vlies 58.-, 2. dames Kuiper- Hoff SO.1/?. C. 1fam. Schoonhoven 55.--, 1dames Evenblij - Huiberts 55.-. C. 1. heren Evers - Huiberts 58V2, 2. dames Koster - Visser 56.-. D. 1. dames v.d. Goot - Koens 56V2, 2. fam. van Os 55!/2. D.lmv. v.d. Dool - hr. Dijkstra 53V2, 2. dames Hart- Vreeswijk 52 V2 Afzeggen: dinsdag mevr. Admiraal, tel. 335718, donderdag hr. Löhr, tel. 330052. FORESTERS-HONKBAL BEHOUDT TWEEDEKLASSERSSCHAP Ook volgend jaar is er in Heiloo honkbal op landelijk niveau. Jammer genoeg degradeerde bsc Heiloo naar de stan daardklasse, maar zaterdag wist plaats genoot Foresters een plaats in de lande lijke competitie tweede klasse te behou den. Het team van de Amerikaanse coach-trainer Jim Miner versloeg die dag op hel veld van Euro Stars in Rotterdam mede- degradatiekandidaat Zuidvogels uit Huizen met 5-3. En omdat Zuidvogels in deze driekamp al eerder met 10-4 van Nado V. had verloren, moeten de Huizenaren het volgend jaar in de standaard proberen. Foresters heeft een wat ongelukkig competitieseizoen achter de rug. Het team moest duidelijk wennen aan de nieuwe coach-trainer Miner en talrijke wedstrijden werden pas in de laatste paar inningen net aan verloren. Tegen het einde van de competitie wist men zich te herstellen, mede door de komst van werper Andrews. De plannen voor het honkbalseizoen '86 zijn al bijna klaar. Coach Miner tekende opnieuw een eenjarig contract met de Foresters en ook eerste teamspeler Pa trick Gumbs verbond zich voor een jaar als coach-trainer aan de club. Hij neemt het tweede seniorenteam onder zijn hoede, het team, dat nu in de interregio nale competitie uitkomt. Bij de softbal van de Foresters liggen de zaken nog niet kant en klaar op papier. Coach Willem Zonruiter van softbal 1 is er mee gestopt en met nieuwe kandida ten voor het coachschap wordt nog door het bestuur gesproken. Ander nieuws, dat beide honk- en soft balvc re 11 i g in ge n betreft, is het onder zoek. dal een ingestelde commissie heeft verricht naar mogelijke samenwerking tussen Foresters en bsc Heiloo. De commissie komt binnenkort met een rapport, dat op de komende ledenverga dering van de honk- en softbal van de Foresters, donderdagavond 17 oktober, zal worden besproken. T.T.V. ROZING Afgelopen zondag trad Björn Vosse, jeugdlid van tafeltennisvereniging Rozing Meubelen Heiloo, aan in Heer- hugowaard om te strijden tegen acht leeftijdsgenootjes. Inzet vormde het kampioenschap voor pupillen/welpen t/m 9 jaar van de afdeling Noord- Holland Noorder kwartier. De start was direct voortvarend. De nog niet geheel warmgedraaide tegen stander van 't Hooge Huys werd in twee sets verslagen. Daarna volgden echter twee nederlagen tegen tech nisch nog iets meer onderlegde spe lers. Het herstel liet niet lang op zich wachten. In de vierde partij bleek de tegenpartij niet opgewassen tegen Björn's harde forehand smashes. Wederom was de vreugde van korte duur. In de vijfde partij gaf de uitein delijke kampioen Björn geen schijn van kans. Ook partij numero zes ging, ondanks verbeten tegenstand, verlo ren. Met geconcentreerd tafeltennis werden vervolgens de laatste twee partijen in winst omgezet. Hierdoor werd een keurige 5e plaats in de eind rangschikking bereikt. FORESTERS VOETBALNIEUWS Foresters 1 weet weer wat deze 4e klasse zo moeilijk maakt; wat niet om techniek gecompenseerd kan worden, gebeurd daadwerkelijk met een dosis karakter en inzet wat het erg moeilijk maakt voor een jonge technische ploeg in opbouw om tegen te spelen. Het werd een geflatteerde 4-1 overwinning voor de Zouaven, een ploeg, die juist wel wist te scoren, op die momenten dat het moest Jammer, maar ook daar leer je weer van j A.s. Zondag de leuke derby-wedstrijd tegen Bergen, een tegenstander, die zeker niet onderschat mag worden. Het seizoen is al weer drie weken oud, maar mocht u of jullie nog twijfelen over het lid worden van een aktieve veel organiserende voetbalvereniging dan kunt u zich nu nog opgeven. De telefoonnummers zijn: 072-332223 bij dhr. C.Vos of bij dhr. Roos 072-330825. Het seizoen is nog jong genoeg om u als lid bij te schrijven en U kunt nog zo ingepast worden ook. Ook voor de junioren of pupillen-elftallen In dit seizoen waarin wij 40 jaar bestaan heeft de V.V. Foresters u veel te bieden. SCHAKEN IN LIMMEN De tweede ronde van de onderlinge kompetitie leverde O. Van Buuren tegen C. van Etten een tweede levendige partij, maar tevens een tweede nederlaag op. Intussen beet zijn overwinnaar van vorige week, J. Krijt, met wit tegen P. Alders in het zand. In een nu en dan té levendige partij won R. Bollweg van E. Kerkhof. C. Limmen kreeg in een lange zitting de winst van J. Bloedjes. In de B-groep klopte coming-man G. Hes nestor A. Duikersloot en bevocht nieuweling R. v.d. Storm Sr. zijn tweede zege, nu op C. van Diemen. In de C-regio behaalden de koplopers A. Bult (op A. Hooyboer) en R. Denekamp (op D. Kerkhof) hun tweede overwinning. De overige uitslagen zijn: A: J. Limmen-A. Holtes, 0-1; L. v. Hoek-P. v. Buuren, 1-0; B. Kerkhof-T. Bruin, 1-0; O. Sauer-P. Vlaar, rem. B: R. Salvaggio-H. Wentzel, 0-1; N. Bult-P. Hes, 1-0; P. Natte-H. Levering, 0-1; C. Visser-J. Snip, 0-1; M. Custers- M. Biesheuvel, 0-1; J. Kleverlaan-P. de Waard, 1-0; R. v.d. Storm-R. Glas, 1-0. C; H. Mons-C. Luttikhuizen, 1-0; J. Kaandorp-M. Zuurbier, 1-0; S. v.d. Sande-Y. Wiersma, 0-1; M. Briefjes-P. Zwart, 0-1; O. Dekker-W. Zwart, 0-1; J. Jonker-C. Smit, 0-1; R. Rommel-K. Konst, 2-0. BEJAARDENBOND LIMMEN De eerstvolgende kien- en klaverjasdrive wordt gehouden op dinsdag 24 septem ber in Vredeburgzaal, open 13.30 uur. Voor het reisje naar Rotterdam op 17 oktober a.s. zijn nog enige plaatsen te krijgen. POSTDUIVENVERENIGING „DE GOUDEN WIEKEN" LIMMEN Zaterdag hadden we alweer de laatste vlucht van dit seizoen. De duiven werden gelost om 7.45 u vanuit Moescroen (228 km). De eerste duif werd geklokt door Jan Bakkum om 9.53.16. J. Bakkum (17) 1, 2, 11, 21, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 40; P. de Graaf (30) 3, 4, 5, 6, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 25, 27, 37, 38, 39, 41; B. Nijman (12) 7, 8; B. Meuleman (20) 9; J. Kaandorp (8) 14, 26; J. Kool (19) 15, 23, 28, 31; K. Wensink (11) 17, 42; A. Hageman (20) 19; F. Boersma (13) 22; J. Tool (6) 24; J.C. Bakkum (12) 34. NIEUWE TROMMELAARS ZIJN WELKOM Bij de jeugddrumband Excelsior gaat a.s. donderdag weer een nieuwe oplei ding voor tamboers van start. Alle jongens en meisjes van 8 jaar of ouder zijn bij ons van harte welkom om op een ontspannende manier deze vorm van muziekbeoefening te leren. Reeds velen hebben jarenlang veel vreugde aan deze mooie hobby beleefd en ook de nieuw komers zullen zich volledig kunnen uiten in het tromgeweld. Tijdens de kindermiddagen is ons altijd gebleken, dat de jeugd nog steeds in is voor trommelen. Komt met velen en maak plezier. De lessen zijn op donder dagavond van 18.45 tot 19.15 uur in het verenigingsgebouw aan de Schoolweg 5 (naast de brandweerkazerne). Tot ziens op donderdag 19 september. KOMPETITIEPROGRAMMA IN SPORTHAL d'ENTERIJ Zaalvoetbal KNVB vrijdag 20 september Postiljon-LSVV Hink sport 18.45 u B W 't Pontje-Urem R.L.W. 19.25 u Bleeker Boys-Students Reun. 20.15 u Estrella Boys-Derp United 21.05 u Heiloo '80-Idefix 21.55 u maandag 23 september R for Hair-HFC 18.45 u 13 Balken-OWA 19.35 u The Highlands-ASA 20.25 u Le Pont-AYYildiz Spor 21.15 AZV Vriendschap-Hagenaar 22.05 u Basketbal zaterdag 21 september Dunking Limmen-Flamingo's 16.15 u Dunking Limmen-Cycloons 17.30 u Bedryfsvoetbal Uitslagen zaterdag 14 september; Nidrac-Motaal, 5-1; Beentjes-G.P. Groot, 3-3; Commandeur-v.d.Steen Kleverlaan, 3-4; 't Achterom-Driessen, 1-8. Programma zaterdag 21 september 't Achterom-Commandeur, 19.00 u Bleeker Boys-Driessen, 19.50 u Nidrac-Joh. Jansen 20.40 u Erkamp-G.P. Groot 21.30 u P.V. LUCHTPOST HEILOO De laatste lossing van dit duivenseizoen was afgelopen zaterdag om 7.45 uur in Moeskroen (ca. 230 km) De eerste duif was weer eens voor Ans Kooy. Zij klokte al om 2 minuten voor 10 (gem. snelh. ruim 105 km/uur). Het concours verliep zeer vlot want al na 10 minuten waren de 45 prijsduiven binnen. De totaaluitslag: 1. A. Kooy (93) 1,2,6,7,8,20,22,23,25, 31,32,33,38,42,43,45. 2. Adrichem/Kaandorp (37) 3,9,12,13, 18,19,21,26,36,40,44 3. N.M. de Haan (24) 4.5,11,14,15,17,27,30,35. 4. J.P. Rozing (12) 10,16,39 5. Comb. Mole naar (10) 24,29,41 6. J.P.Pepping (5) 28 7. Comb. Breed (14) 34 8. Th. v.d. Berg (17) 37. Kampioenschap Natour: On aangewezen: 1. A. Kooy; 2. N.M. de Haan; 3. Adrichem/Kaandorp; Aange wezen: 1. N.M. de Haan; 2. A. Kooy; 3. J.P. Pepping: Generaal Kampioenschap Onaangewezen: 1. A. Kooy; 2. N.M. de Haan; 3. Adrichem/Kaandorp; Aange wezen: 1. A. Kooy; 2. Th. v.d. Berg; 3. N.M. de Haan. Verzoek aan alle liefheb bers: voor het vaststellen van de duifkam pioenschappen zou ik graag van elke liefhebber die denkt kans te maken op een van deze kampioenschappen een lijst willen hebben met daarop: 1. Het ringnummer/de ringnummers van de duif/duiven. 2. Het/de onderde(e)l(en) N.B. Vitesse/Midfond/Fond/Jong/Na- tour/Generaal. 3. De prestaties met de behaalde punten. (Lossingsplaats/da tum/plaats/punten. Inleveren bij Dick Keppel. Oud papier inleveren alleen nog deze week. Bij het clublokaal a/h Vennewater (achter de sporthal) Daar na pas weer na november 1985. UITSLAGEN BC "LA STRADA" P. Pilkes-S. Houtzager 3-0, A. v.d. Velden-L. Hoetjes 3-0, P. Bijvoet-D. v.d. Gulik3-0, L. Hoetjes-R. Hoogeland 0-3, J. Bijvoet-D. v.d. Gulik 2-0, 1 Boerhof-J. Koedijk 0-2, Th. Hoogeland- P. Pronk 3-1, H. Smit-N. Kabel 1-1, J. Bijvoet-J. Koedijk 3-1, B. Bakker-J. Hoetjes 2-0, N. Kabel-P. Pronk 3-0, D. Nanne-T. Boerhof 3-1, R. Nanne-J. Hoetjes 0-2, P. Pronk-D. Nanne 0-3, R. Nanne-T. Boerhof 2-0. TENNISVERENIGING HET VENNEWATER Clubkampioenschappen De clubkampioenschappen senioren van het Vennewater behoren weer tot het verleden. De afgelopen weken is fel gestreden om een zo hoog moge lijke klassering te bereiken met als uiteindelijke doel: het kampioenschap in één der kategorieën Helaas werkte het weer niet altijd even goed mee, zodat het kon gebeuren dat een groot deel van de halve finales in de regen moest worden gespeeld wat de sfeer uiteraard niet ten goede kwam. Uitslagen: HE, A, 1R. van Toornburg. HE, B, 1. A. Boerhave. HE, C, 1. B. Tervoort. HE, D, 1. J. Schouten. DE, A, 1. C. Derksen. DE, B, 1. T. Tervoort. DE, C, 1. A. Keyzer. DE, D, 1. S. Hackenitz. HD, A, 1. B. Renee/J. v.d. Mark. HD, B, 1. P. Avis/P. Kleyngeld. HD, C, 1. Tervoort (2 x). HD, D, 1. Demarteau/Leffring. DD, A, 1J. Meij/T. van Vliet. DD, B, 1. M. Rooseboom/C. Jazet. DD, C, 1. Van Amerongen/Timmens. DD, D, 1. Vogel/Straver. GD, A, 1. Renee/Goossens. GD, B, 1. Timmens/Tournier. GD, C, 1. Tervoort/Keijzer. GD, D. 1. Rijks (2 x Z.V.V. HANDSOME EIGHT VOLOP STRIJD Het gehavende Handsome Eight (drie basisspelers niet beschikbaar, slechts één wisselspeler) heeft zich in het tweede competitieduel in de hoofdklasse zaal voetbal moedig geweerd. Toch konden de zebra's in de uitwedstrijd tegen het sterke Joy Funadama (met ex-prof Jon- ker in de gelederen) een nederlaag niet ger Koorn. Strabbing nog een derde treffer af. Komende vrijdag (tegen Hink Tegel, De Meent 21.15 uur) kan Handsome Eight althans weer over één van de thans afwezigen beschikken. Twee geblesseer den moeten voorlopig nog aan de kant blijven. De oude supporter van Handsome Eight :"Als er nog eens een gouden schoen voor de meest door zorgen en tegensla gen bezochte aanhanger wordt uitge reikt, verwacht ondergetekende in aan merking te komen....!" INA VAN DUUREN EN RUTGER KOORN NIEUWE CLUBKAMPIOENEN VAN T.V. HEILOO Afgelopen weken zijn op het tennis park De Dors van T.V. Heiloo de on derlinge wedstrijden gespeeld. Het spelpeil lag duidelijk hoger dan vorig jaar. Bij de dames was het een duide lijke zaak, hierin liet Ina van Duuren zien hoe je een wedstrijd naar je toe moet trekken. Haar tegenstandster Marlies v.d. Poel moest dan ook haar meerdere erkennen. Bij de heren lag het anders. Jan Zuur bier moest in 3 sets zijn meerdere er kennen in Rutgêr Koorn. De eerste set van Jan in een tie-break, om daarna de andere sets door Rutger gewonnen te zien. De overige uitslagen, hoofdronde: Dames enkel, A: 1Ina v. Duuren. Dames enkel, B: 1Caroline vBergen. Dames enkel, C: 1Truus Klerk. Heren enkel, A: 1. Rutger Koorn. Heren enkel, B: 1. Luc Sterkman. Heren enkel, C: 1Siem de Jong. Dames dubbel, A: 1. Ilse de Graaf- Bierb./Ann Ulot. Dames dubbel, B: 1. Hetty Stuker/ Jo Fleur. Dames dubbel, C: 1. Truus Klerk- Riet de Blooijs. Heren dubbel, A: 1. Rutger Koorn/ Mark Limmen. Heren dubbel, B: 1. Eloy en Zeger Koenders. Heren dubbel, C: 1. Niek de Bloois/ Rob de Boer. Gemengd, A: 1. Ina v. Duuren/Rut- ontlopen. De cijfers waren echter eervol (5-3). Dat er volop strijd is geleverd, bewijst wel het feit dat de stand ver in de tweede helft nog 2-2 was. In de slotfase begon de zware inspanning evenwel zijn tol te eisen. Joy bleek dankzij meer wisselmo gelijkheden de langste adem te bezitten en drukte in het laatste kwartier door naar 5-2. Toch diende de "knappe acht" nog van repliek, maar verder dan 5-3 kwamen de blauwwitten niet. Daar beide ploegen in hoog tempo onbevreesd op de aanval speelden, kreeg het publiek een boeiende, spectaculaire ontmoeting voorgezet. Handsome Eight nam de leiding door Peter Strabbing, maar stond bij de wisseling met 2-1 achter. De jeugdige aanwinst Willem Rooker (ex-Jong Holland) zorgde knap voor 2-2, doch de hoop op een gelijkspel vervloog spoedig, al leverde de sterke Gemengd, B: 1. Anita en Tom Sloot- man. Gemengd, C: 1Henk en Ria Post. stationsweg 85a Heiloo 072-335730

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 8