Afgelopen juni verzochten wij bedrijven in en rond Heiloo ons te helpen bij de inrichting van het verbouwde Bruno-gebouw. Gelukkig waren er een aantal die onderkennen dat naast een gezonde middenstand een goed functionerend jeugd- en jongerencentrum essentieel is voor Heiloo. Zij hebben ons geholpen met financiële bijdragen, gaven korting op benodigde materialen en/of met raad en daad. Ook particulieren reageerden heel spontaan. Het is fijn te merken dat het jeugd- en jongerenwerk een warm hart wordt toegedragen. Wij hebben het gered. Hartstikke bedankt: Verder zijn er nog velen die ook hebben bijgedragen: Gemeenteraad- en bestuur, ambtenaren van diverse diensten en andere instellingen, zoals Stichting Zomerpostzegels, Stichting v.d. Santheuvel Sobbe, Stichting Madurodam. Ook jullie bedankt. Onder leiding van Marcel Keet en Frank Klamer heeft een grote groep vrijwilligers veel tijd en energie gestoken in dit projekt. Het is allemaal prima verlopen. Nogmaals bedankt. De Buk Pastoor van Muyenweg 12 Heiloo Fa. Houtenbos bloemenschop P.J. Gelderbloem autorijschool D. de Moor tegelzettersbedrijf Germefa B.V. gereedschappen en metaalwarenfabriek Jac. Dekker's zaadteelt W.J. de Vries administratiekantoor Bakkerij Kaandorp G.C. Faber stucadoorsbedrijf Jac. de Nijs B.V. bouwbedrijf en interieurbouw Heymans bouw- en aannemingsbedrijf Philips Nederlandse machinefabriek Alkmaar J.W. v.d. Peet slagerij J.J. v.d. Peet electro technische vakhandel De Deel kaas, delicatessen en wijnen A. Borst loodgietersbedrijf Rabo-bank Heiloo Pepping's meubelindustrie Drukkerij de Uitkijkpost B.V. J. en M. Steenhoek A.A.M. Willemse v.d. Ploeg B.Terluin G.J. Glijnis J.W. v.d. Horst J. en M. v.d. Meulen ATOM - Service Garage Zander A.J.Vos makelaardij Burton B.V. Fa. Kosters en Zonen electro technisch bureau A.R. Laan cons, ijs-artikelen Teerenstra B.V. bouw- en aannemingsbedrijf George Tervoort schildersbedrijf S.T.I. Engineering Illustrations AMRO-bank Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 12