anjer Oud papier acties Bijzondere acties ioenementenapenda heiloo NIEUW IN STIJL AUemcut open huis Actie van Rotary Club Heiloo bezorgde Zr. Lemmens 8000,- joseph van schagen NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Raad Heiloo ver gadert donderdag Heilooër tennisverenigingen sluiten seizoen '85 samen af Grote show in 't Loo a a Modeman CASUAL WOOL Buk Buk presenteert: Jeugd- en Jongerenkrant simon peek juuuelier Adverteren is naamsbekendheid llti&jjkpOlt helpt daarbij Rotary Club Ne/j Organiseert; winkeihof 't loo 20-22 072-331815 verlovingsringen OPROEP VAN BOEKHANDEL DEUTEKOM AAN ALLE BERENLIEFHEBBERS mm»ipiyiumi i Frans Molenaar Panmo Lacoste Lutha Gardeur Wilson Glenny Carlo Colluci Melka 50e JAARGANG NO. 38 - 25 SEPTEMBER 1985 een internationaal georiënteerde en met de meeste zorg samengestelde kollektie uit de aktuele lijnen van de meest vooraanstaande europese huizen. zoals u van ons gewend bent is het een kollektie van stijl en allure, jaqueline en joseph van schagen en a hun medewerksters heten u van harte welkom. zaterdag 28 september a.s. v.a. 10.30 uur tonen 3 mannequins doorlopend tot 17.00 uur de nieuwste modellen uit onze najaarskollektie. Bijna is het zover: Buk-Buk opent vol gende week de totaal vernieuwde en naar de achterzijde verplaatste deuren van het Bruno-gebouw aan de Pastoor van Muyenweg 12. Een half jaar was er louter lawaai van verbouw- werkzaamheden. Met ingang van zater dag 5 oktober is er weer volop gelegen heid voor jongeren en zich jong voelen de ouderen om te profiteren van het Buk-Buk-aanbod. Ter gelegenheid van de heropening van het Brunogebouw heeft Buk-Buk voor deze week een speciale bijlage in de Uit kijkpost samengesteld. Drie pagina's in formatie over de plannen, het program ma, CJP, Drumbone, Poetry, etcetera etcetera. Ook in de Jeugd- en Jongeren krant een interview met mevrouw A.M.M. Willemse-Van der Ploeg, de wethouder, die zo nauw betrokken is geweest (en nog is) bij de renovatie van het centrum voor jeugd- en jongerenwerk. Drie pagina's over, voor en door jonge ren: lezen, uitknippen, bewaren, bestu deren, raadplegen, verslinden kor tom: meer dan de moeite waard. De nieuwe achter-voorkantvan de Buk Buk. Donderdag 26 september Vondelschool (onderbouw), Slimpad 16. Tussen 8.00 en 16.00 uur. Vrijdag 27 september W.J. Hofdijkschool, Mariënstein 178. Tussen 8.15 en 14.00 uur. Zaterdag 28 september Zwem- en poloclub ,,De Spetters", parkeerplaats bij het zwembad, en 12.00 uur. Vrijdag t/m maandag: Hockeyvereniging De Terriërs, kantine sportcomplex het Vennewater, elke zater dag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur en elke vrijdag en maandag van 20.00 tot 22.00 uur. Maandag t/m vrijdag Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tijdens schooluren, ook lompen. De Zeskant, Malevoort 5/7, tijdens schooluren. Geen papier bij de container plaat sen tijdens de vakanties en weekeinden. Muziekvereniging Eensgezindheid", Laan van Muijs 1, tussen 8.00 en 16.00 uur. Halen op verzoek bellen naar tel.. nr. 332336. Freinetschool, het Malevoort 9, tijdens schooluren. Alle dagen: Cl. Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. stationsweg 85a Hei loo 072-335730 Morgenavond heeft in het gemeentehuis (20.00 uur) de september-vergadering van de Heilooër gemeenteraad plaats. Deze vergadering is openbaar en dus kan een ieder getuige zijn van de wijze waarop de politieke besluitvorming in Heiloo tot stand komt. Op de agenda deze keer staat onder an dere de aanleg van de kabeltelevisie. Hiervoor wordt een krediet voor nader onderzoek gevraagd. Ook de vernieu- mmmmmmmm wing van het dak van de Torenspits van de Witte Kerk is een agendapunt Een groot onderwerp deze keer is het beheer en de exploitatie van het gereno- |;i;| veerde Bruno-gebouw. Het gebouw wordt ondergebracht in een stichting, illllllliilll De heropening van het Bruno-gebouw maakt ook de diskussie over het Jeugd- en Jongerenwerk in Heiloo weer aktu- eel. De gemeente wil een professionele kracht in dienst nemen voor het open jongerenwerk. Morgenavond zullen de politieke vertegenwoordigingen daaro ver hun zegje doen. De raadstukken liggen donderdag ter inzage op het gemeentehuis (kantooru- Tussen 10.00 ren) en in de leeszalen van de Openbare Bibliotheek (openingsuren). KOOK Heet u spullen waar u vanaf wilt, maar die nog bruikbaar zijn Kook is er blij mee. Zij verkoopt het en de opbrengst gaat naar een project(je) in de Derde Wereld. Alles wordt gratis opgehaald. Contact-adres voor Heiloo: W. Leer, Cruijscamplaan 26, tel. 332010. Contact-adres Alkmaar: Theo Schaper, tel. 111336. Expositie Wandkleden van Anneke Radsma uit Bergen N.H. in de foyer van het Open Huis te Heiloo (boven Winkelcentrum 't Loo). Tot en met 2 oktober te be- bezichtigen tijdens de openingsuren. Theater Diabolo, 2 oktober, 16 oktober, 30 oktober, 6 november, 20 november. Kaarten 2,50 p.p. Reserveren na 17.00 uur. Dagelijks bij Gerda Oppendijk, tel. 330555. Eventueel verjaardagspartijen op andere dagen, minimaal 10 personen. Handy Fisch viswedstrijden op zondag 29 september. Deelnameformulieren ver krijgbaar tot 27 september bij hengelsport Handy Fisch, Kennemerstraatweg 400a. Het Wereldnatuurfonds staat zaterdag 28 september met een standje in het Winkel centrum 't Loo. Autotron Drunen. Op 27, 28 en 29 september de Dertiende Antieke Automobielen en Onderdelen Ruilmarkt, in Drunen. Deze oproep is bestemd voor alle jong ens, meisjes, vrouwen, mannen, vaders, moeders, oma's en opa's. De komende kinderboekenweek willen wij namelijk heel veel beren in onze etalage(s) tentoon stellen, hoe de beren eruit zien maakt helemaal niet uit. Het mogen naakte oude versleten, geklede, vieze, stukke of deftige schone beren zijn. Als je maar kunt zien dat er van de beer gehouden is of nog gehouden wordt. Iedereen die het leuk vindt zijn of haar knuffelbeer eens in een etalage tussen de boeken te zien heeft nu de kans. 't Lijkt ons zelf enig een (alle) etalage(s) vol met allerlei soorten beren. Immers het thema van deze kinderboekenweek is Dieren, vooral de beer krijgt in verschil lende boeken veel aandacht. Ze speelt in het bekroonde boek: "Kleine Sofie en de lange Wapper" een beer een belangrijke rol en het kinderboekenweekboek gaat over een jongen die bijna zelf in een beer wil veranderen. De kinderboekenweek wordt dit jaar gehouden van 2 okt. tot 12 okt. Vóór en tijdens deze dagen is er in de zaak weer veel informatie te vinden over jeugd- en kinderlitteratuur. Natuurlijk liggen de kinderboekenmolens weer klaar. Kort_ om, we zijn van plan deze kinderboeken week tot een waar feest te maken. Wie hieraan mee wil helpen door een tijdje je eigen Bolke de Beer, Winnie the Pooh, Bruintje Beer, Mijnheer Beer, of O.B. Bommel af te staan, is van harte welkom vanaf maandag 30 september 1 uur 's middag om de beren aan onze zorg toe te vertrouwen. Bang voor beschadigingen hoeft nie mand te zijn want heus we zullen goed op ze passen Op zondag 29 september zullen TV Heiloo, TV HSV en TV Het Vennewater strijd gaan leveren om het verenigings kampioenschap van Heiloo. Tegelijkertijd met de wedstrijden tussen de clubkampioenen in de vijf kategoriën HE-HD-DE-DD en GD zullen dit keer ook wedstrijden gespeeld worden tussen de 'jeugdclubkampioenen jongens en meisjes in de drie leeftijdsgroepen A- B en C. De drie Heilooër tennisverenigingen, overigens met totaal ca. 2200 leden de meest beoefende sport in onze gemeente, geven hiermee blijk van een goede Voor al uw zuivelprodukten P o Zuivelfabriek „®e Vereeniging" Dusseldorperweg 40 Limmen dagelijks geopend. VREDESWEEK Vanavond houdt ds. Roos, voormalig praeses van de Hervormde Sy node, op uitnodiging van de gezamen lijke pastores in Heiloo (Het I.P.B.H.) een spreekbeurt over het beleid van de kerken inzake vredesvragen zoals: - waarom is de kerk zo druk met de vrede? - wat hebben de kerken in de loop van de jaren over vredesvraagstukken uit gesproken? - hoe gaan kerkeraden, parochieraden, voorgangers en leden van de kerken om met vredesvraagstukken. De avond zal gehouden worden, vanavond om 8 uur in de kruiskerk aan de Maas Geesteranusweg te Hei loo. HERHALINGSAVOND HART-REANIMATIE Op donderdag 26 september zal voor eenieder die de afgelopen 2 jaar een cursus hart-reanimatie gevolgd heb ben een herhalingsavond gegeven worden door de heer van Haastrecht van de Ned. Hartstichting afd. Alk maar. Aanvang 20.00 uur, plaats het Oosthonk, Laan v. Zeeman 14, kosten7,50 p.p. onderlinge verstandhouding en willen met dit tournooi de tennissport nog meer onder de aandacht brengen. De wed strijden worden gespeeld op het tennis park van TV Het Vennewater, aanvang 10.00 uur. De wisselbeker is beschik baar gesteld door TV HSV (prijsuitrei king ca. 17.30 uur) terwijl het huisorkest van TV Heiloo vanaf 14.30 uur het gebeuren muzikaal zal opluisteren.De deelnemers staan garant voor goede en spannende wedstrijden en er wordt dan ook op een grote publieke belangstelling gerekend. WEEK VAN HET BROOD Brood is in. De belangstelling voor brood neemt toe en niet alleen voor de traditionele broodsoorten. Brood is ook een basis voor lekker eten, omdat brood in zoveel vormen en smaken wordt ge bakken. Nederland is rijk aan brood soorten, want er zijn er meer dan 200. De mensen willen soms eens iets anders en de bakkers zorgen voor de nieuwe ideeën. De meeste bakkers bieden daar om naast hun gewone assortiment ook aparte broodjes aan. Sommigen hebben zich geheel toegelegd op het bakken van speciaal brood, zoals croissanterieën. Maar ook gewoon brood in kombinatie met apart beleg is een verwen-produkt bij uitstek. Zaterdagmiddag werden de prijzen uitgereikt die 't Hoekstuk voor de "rebus" en de "bonnen" beschikbaar had gesteld i.v.m. haar 10-jarig bestaan. Het was er drukwant iedereen is van nature nieuwsgierig. De wachtenden werden getracteerd op een glaasje fris of een kopje koffie met een heerlijk stuk speculaas en dat smaakte best. De prijzen voor de jongeren bestonden uit welvoorziene manden en een bloemetje en een aantal walk men. De drie hoofdprijzen gingen naar: 1. P. Hooglandeen damesfiets; 2. mevr. Boshuis, zwart/wit t.v.; 3. P. Brouwer, een horloge, 't Hoekstuk kan met volle tevredenheid terugkijken op een geslaagde feest week. stowtro9ram^anQO-{/tante UEN, r0BB|5?rS POSTZEGELVERENIGING „HEILOO" Het is voor postzegelverzamelaars goed te weten dat er in Heiloo al 25 jaar een postzegelvereniging bestaat. Nieuwe bewoners van Heiloo en mensen die hun oude hobby van het postzegelen weer nieuw leven willen inblazen, kun nen lid worden van onze vereniging. De contributie bedraagt slechts 8,-- per seizoen. Buiten de maandelijkse ruil- en verkoopavond in het Open Huis heeft de postzegelvereniging „Heiloo" een rondzendsysteem waar alle leden aan deel kunnen nemen. Inlichtingen bij de secretaris de heer R.A. de Wijs, Laghe Weijdt 56, tel. 072-332985. Postzegelboekjes voor de rondzending kunnen bij bovenstaand adres ingele verd worden. Onze eerste bijeenkomst met de algeme ne ledenvergadering heeft plaats op woensdag 25 september in het Open Huis. Aanvang 20.00 uur. Woensdagavond, 2 oktober vindt er in de winkelhof 't Loo een unieke gebeurte nis plaats. Zo'n tien winkeliers hebben met elkaar een modeshow georganiseerd In een vlotte show zullen zij op het plein voor de Hema laten zien, wat zij voor het komende seizoen voor u in huis hebben. Er zijn zo'n 250 zitplaatsen en de presentatie geschiedt door een professio nele groep. Aan deze show werken mee VET, Schipper, v. Roozendaal, J.R. Junior, Otto van Os, Bons, Mulder (optiek) Livera, Strego en de Hema. Bij de deelnemende winkeliers kunt u kaarten kopen a f. 10,-- per stuk. Wilt u zeker zijn van een plaats haast u dan, want er is voor deze show veel belangstelling. DAMES NAJAARS KLEDINGBEURS De Federatieve Vrouwenraad Heiloo organiseert op donderdag 26 september a.s. haar najaars kledingbeurs. Men denkt hierbij aan dagelijkse najaars- en winterkleding. Wintersportkleding is ook welkom. Geen nachtkleding, on dergoed of schoenen. Inbreng van goed gewassen of gestoom de kleding kan geschieden tussen 9.00 en 12.00 uur. De verkoop is van 14.00 tot 16.30 uur. Afrekenen tussen 19.00 en 20.30 uur 's avonds. Van de opbrengst is 3/4 voor de in brengster en 1/4 voor het werk van de Federatieve Vrouwenraad. Voor meer informatie kunnen de volgende num mers worden gebeld van: mevr. F. Wee huizen, tel. 332622; of mevr. T. Eve raars, tel. 332494. Tot ziens op 26 september a.s. in de Rank, Kennemerstraatweg 83. Achter ingang aan de Heerenweg. A new class, of casual wear Stationsweg 61 - Heiloo Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo. (072-330175 b.g.g. 334531) Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) Westerweg 371, 1852 PR Heiloo. (072-333775) Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 12.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond a/d Hoef. Advertenties moeten uiterlijk maandagmiddag G uur in ons be zit zijn. Bij regelmatig adverteren AANZIENLIJKE REDUKTIE. Advertentieprijs per mm 60 cent (excl. BTW) Zaterdagmiddag zetten de denkers zich baar voor de vele moeite die men voor in om voor Zr. Lemmens gelden bijeen te haar gedaan had. brengen. Denkers zetten zich in voor In totaal is er een bedrag van f. 8.000,-- doeners. bij elkaar gebracht. Deze aktie werd georganiseerd door de Rotary club. De hoofdpersonen in de actie van Leuk was het dat Zr. Lemmens zelf even de Rotary Club Heiloo, v./.n.r. aanwezig kon zijn in het Open Huis, zij Zuster Lemmens, Max Rebattu, toonde zich zichtbaar verheugd en dank- Ux Jongsma en Harm Wiersma.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 1