Sport en Spet Akersloot T rias-j eugdploegen triomferen i I t Sport en spet agenda g Ijgfe .%\i' a t -*/ I j is t X JS 1 B.S.C. Heiloo t* Jf AL. TENNISVERENIGING HET VENNEWATER z.v.v. 'sportparK UITKIJKPOST 25 .SEPTEMBER 1985 DAMCLUB HEILOO Afgelopen zaterdag vonden de pupillen kampioenschappen van het district West I (Noord-Holland en Utrecht) plaats in Beverwijk. De Trias jongens deden het zeer goed en wisten als eerste te eindigen Met name Timo Zijl deed het zeer goed en wist drie clubrekords te verbeteren n.l. met balwerpen 36,42 verspringen 3,41, 40 m. 6,8 s. hetgeen een puntento taal opleverde van 1152 punten waarmee andere C jongens van het district de baas was. Ook Renger Reyerse van Buren deed het prima met 7.0 op de sprint, 3.21 ver en 25.50 met balwerpen. Michiel Singel toonde zijn aanleg op de sprint met 7.1 s. maar vooral met verspringen: 3.37 m. Ook Jaap Kaan deed het goed met o.a. 25.00 m. met balwerpen, terwijl Wim Vlotman een regelmatige wedstrijd had met o.a. 2.85 op verspringen. Op het eind van de middag werd de kampioens bokaal aan ploegleidster Mieke Al over handigd, waarmee het kampioenschap van West I een feit was. Ook de meisjes C en D sloten de competitie uitstekend af bij de landelijke finale in Drachten. De D-meisjes, die enkele weken geleden kampioen van het district werden, behaalden een sterk vierde plaats. Sylvia Kers verbeterde het clubrecord op de 80 meter horden tot 10.2 sec., ook een record was er voor Petra Donkersloot met haar 10.81 meter met de kogel. Een zesde plaats was er weggelegd voor de meisjes C. Miriam Sterk verbeterde met de speer het clubrekord tot 29.24 meter. Neeltje Thoes liep met 1.45,2 een snelste 600 Boven: De meisjes C veroverden een zesde plaats. Midden rechts: Een vier de plaats was er in Drachten voor de meisjes D. Onder rechts: De jongens pupillen van Trias werden in Beverwijk Districtskampioen. Onder links: Ook in Beverwijk legde de meisjes-pupillenploeg beslag op de tweede plaats. ■X* meter, Monique Fonteyn verbeterde met 1.47.1 haar persoonlijk record op deze afstand. Dat laatste deed ook Marion O vermeer op de 80 meter horden met 13.1 sec. Vermeldenswaard was ook de vertesprong van 4.76 meter van Aglaya Korthouwer. Een dag na deze wedstrijden vonden in Amsterdam de nationale kampioen schappen van D-jeugd plaats. Erg succesvol was daar Petra Donkersloot, zij behaalde de titel bij het speerwerpen met een prima worp van 31.75 meter en werd tweede bij het kogelstoten met 11.20, opnieuw een verbetering van het club record Op zondag 29 september organise rt TV Het Vennewater de jaarlijkse krachtme ting tussen de kampioenen van TV Hei loo, HSV en Het Venneater. Een evenement waarbij de beste tennis sers van Heiloo zullen gaan uitmaken wie in zijn of haar kategorie, de sterkste is. Dit jaar zal voor het eerst ook de jeugd aan de strijd deelnemen wat er zeker toe zal bijdragen dat veel belangstellenden de weg naar het Vennewater zullen we ten te vinden. Verwacht wordt: veel spanning, ongetwijfeld prima tennis en de overtuiging dat de thuisblijvers onge lijk zullen krijgen! Tot ziens op Het Vennewater! VIERING 10 JARIG BESTAAN B.S.C. HEILOO Vrijdag 27 september: een open instuif geheel in het kader van de achter ons liggende 10 jaar; in het programma "Tijdlijn" krijgt u een audio-visueel overzicht van de afgelopen 10 jaar. (Muziek,- foto, video en informatie). Bovendien de presentatie van het boek "B.S.C. Heiloo 1975-1985. Jubileum Uitgave Binnenhoog. Zaterdag 28 september: een honkbal senioren en junioren toernooi en tussen 11.30 en 14.30 uur; de jeugdsportdag bij de prijsuitreiking is in ieder geval aanwezig Charles Urbanus en misschien ook nog Marcel Joost, om 15.00 uur spelen de Peanuts van 1975 tegen de HEILOOER BRIDGECLUB 1. Heren Belleman - Souvcrein 55 Vi, dames Wedda-Weehuizen 5V/i. 2. dames Ritchie - de Bruykére 53.--. 1mevr. Hoff - hr. Tamminga 61 B. 1. dames Haafkens - Wijnbeek 57'/2, 2. dames Löhr - Roos 55V2 B. 1. mevr. Urk - hr. Noom 58.-; 2. dames Brinkhuis - Meuleman 56.--. Donderdag 19 september: A. 1. dames Klerk - Stark 55.--; 1. mevr. v. Ee - hr. Rhem rev. 55.--; A. 1. dames - Janssen - de Wit 72.-; 2. mevr. Fijma - hr. Koster 56.--; B. 1. heren Kuiper - Smit 581/2; 2. hr. Eichelsheim - Invaller 501/2. B. 1. fam. Fritzmeier 54.-; 2. heren Kat - de Wit 52 Vi. C. 1. fam. Haan 59.-; 2. fam. Schoon hoven 50. Vi C. 1. mevr. v. Aalst - hr. v.d. Linden 63.—, 2. heren Lange - Leek 53.—. D. 1. dames Hart- Vreeswijk 63.--, 2. dames de Lange - Leek 49.--. D. 1. mevr. Gauw - hr. Roelofs 57 Vi, 2. fam. Neefkes 531/2. Afzeggen: dinsdag mevr. Admiraal, tel. 335718, donderdag hr. Löhr, tel. 330052. UITSLAGEN KLAVERJASDRIVE Mevr. v.d. Blom-mevr. Hoogeboom 5177 mevr. v. Weert-hr. Drescher 5130 mevr. Min-mevr. Dekker 5126 fam. Burgman 5086 mevr. Hoogland-mevr. v. Sluis 5084 fam. Tuinstra 5074 mevr. Harderwijk-hr. Leurink 4915 B.V. „DE POMERANS" Dinsdag 17 september was een ideale clubavond, alle leden konden hun twee partijen spelen, wat lang niet altijd mo gelijk is omdat veelal een lid verstek moet gaan in verband met werkzaamhe den of andere oorzaken. Volgende week zal de stand bekend worden gemaakt, op het moment zijn er nog drie leden die ongeslagen zijn, n.l. D. den Dekker, B. Groen en J. Metse laar. Volhouden vrienden, een rooster uitspelen zonder verliespunten is een record. Elke biljartliefhebber die nog niet in clubverband speelt verzoeken wij eens op onze clubavond kennis te komen ma ken in de Biljartsociëteit van de heer P. Tuin, Westerweg 316, boven de Grosmarkt. TAFELTENNISVERENIGING ROZING De eerste kompetitiedag Vèriiép niet on verdeeld gunstig. Vier van de vijf teams moesten de eer aan de tegenstander la ten, alleen team 1 behaalde de volle winst. Dat gebeurde in Alkmaar tegen 't Hooge Huijs. Met name Joris en Rob waren prima op dreef wat een 2-8 eindstand opleverde. Dat alle begin moeilijk is bleek wel voor de twee nieuwe teams in de kompetitie. Rozing 3 verloor met 3-7 van Martin Schilder en het tweede pupillenteam ging met 1-9 onderuit tegen Spirit. Voor beide teams geldt echter dat met een beetje meer geluk een heel wat draaglij ker stand bereikt zou zijn. Dat de tweede klasse aanmerkelijk ster ker is dan de derde klasse ondervond het eerste pupillenteam. Uit bij Koen Nam werden zij met 8-2 geklopt. Alleen de dubbel en één partij van Björn lever den winst op. Rozing 2 tenslotte hield de spanning er tot het laatste moment in. Maar on danks drie overwinningen van Stefan trok tegenstander D.C.S. met 6-4 aan het langste eind. Peanuts van 1985. Om 16.00 uur kunt u een overheerlijk pilsje of iets anders drinken tijdens "The happy hour" waar na u om 17.00 uur aan kan schuiven aan de barbecue. Om ca. 20.00 uur hopen we dat er revue zal zijn. In ieder geval kunt u vanaf 21.00 uur terecht in de kantine/feesttent voor een prima avond, verzorgd door Focus Radio. Zondag 29 september een goed bezet herensoftbal toernooi met zes sterke deelnemers. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE De derde ronde van de wintercompetitie van schaakclub Oppositie uit Heiloo was er een met veel lange partijen en echt vechtschaak. Van Bentum gaf zich pas gewonnen na bijna zeventig zetten. Twee partijen kwamen in een zitting nog niet tot een beslissing. Het was een prima dag voor lijstaan voerder Zeeman en voor Avis. Zij won nen hun partij en hun afgebroken par tijen werden in volle punten omgezet. Deze week starten wedstrijden voor de competitie van de Noordhollandse Schaakbond. Het eerste achttal gaat vrijdag naar Castricum en het tweede team speelt thuis haar duel. Uitslagen van ronde 3: J. Wagenaar-W. Bos, rem.; J. Alleman- P. Avis, 0-1; G. Zeeman-H. Reyersen v. Buuren, 1-0; P. v.d. Werff-T. Ruiter, 1-0; J. Alleman-G. Zeeman, 0-1; W. Bos-H. Reyersen v. Buuren, afg.; M. van Bentum-G. Heeringa, 0-1; P. Avis- P. v.d. Werff, 1-0; L. Landzaat-D. de Jager, 1-0; J. Wagenaar-L. van Hoek, rem.; G. Hafkamp-M. Kemper, rem.; H. Maas-H. Niehaus, rem.; P. Manni- I. Oudeboon, 1-0; E. Verstappen-J. Bosman, rem.; J. Ebregt-J. Vegter, 1-0; W. Ligthart-E. Wasscher, afg.; W. v.an Bakel-C. Brink, rem.; P. Ooyevaar-R. Sauer, rem.; J. Roele-Horninge, rem.; F. Beyers-A. Creutzberg, 1-0; J. v. d. Bogaerde-J. de Jong, 0-1L. Obdam-O. Koenders, rem.; J. Werksman-J. de Vries, rem. HANDSOME EIGHT Uil SLAGEN B.C. LA STRADA Uitslagen van 19 september: D. Nanne-D. v.d. Gulik, 2-0; J. Hoetjes-T. Boerhof, 0-3; J. Koedijk-P. Pronk, 3-0; J. Hoetjes-A. v.d. Velden, 2-2; J. Bijvoet-P. Bijvoet, 0-2; T. Boerhof-Th. Hoogeland, 0-2; R. Smit- P. Bijvoet, 0-3; K. Berger-L. Hoetjes, 3-0; P. Pilkes-H. Smit, 0-2; R. Nanne- R. Hoogeland, 3-1; N. Kabel-R. Smit, 3-0. HANDSOME EIGHT Handsome Eight, hoewel nog steeds niet volledig, heeft in de derde competi tiewedstrijd van de hoofdklasse zaal voetbal, karakter getoond door tegen het altijd stugge Hink Tegel een achter stand van 2-0 in te lopen. Dit gebeurde na een stormachtig offen sief in de tweede helft van de sensatio nele ontmoeting. Toen de blauwwitten zich daarna opmaakten om hun bom bardement met de genadeklap te bekro nen, nam het gevaarlijk counterende Hink TegeL volkomen onverwacht op nieuw de leiding (2-3). Dankzij een wan hopige slotcampagne greep de zebra equipe 30 sec. voor tijd alsnog de meer dan verdiende gelijkmaker (3-3). Dat gelijkmakende doelpunt kwam voort uit een gelukje. Eén van de Lan- gedijker verdedigers kwam onder de stortvloed van Handsome Eight- aanvallen zo in nood dat hij plotseling heel gewaagd op zijn doelman te rugspeelde. Deze, verrast, greep de bal pas achter de doellijn: goal! De Handsomes misten nog twee ba sisspelers, maar waren versterkt door de terugkeer van Ab van Beek. De Alk- maars/Heiloose kombinatie was dade lijk wat meer in de aanval. De aktieve Peter Strabbing had echter geen greintje fortuin met zijn schoten. Of hij knalde tegen de keeper op of hij raakte het houtwerk. De rappe debutant Willem Rooker zorgde voor een tegenpunt (1-2). Erno Brouwer tekende met een gewiekst lobje voor 2-2. Hoe het onder grote spanning toch nog 3-3 werd, heb ben we al verteld. Komende vrijdag is de knappe acht" vrij. De week daarop (4 oktober) tegen HSV in Heiloo, Vennewater, 20.25 uur. Men hoopt dan op de terugkeer van Jan van Veen. De oude supporter van Handsome Eight: ,,De ploég was niet volledig, maar de inzet gelukkig wél...!" H.S.V.IN DE TOP Op één wedstrijdpunt na komt H.S.V. de top van zijn afdeling binnen. Dit is bereikt door een prachtige kopstoot van Arnold Kosters en daarmee de 1-0 winst tegen K.G.B., beslist geen topploeg waardig. Door verstandige supporters wordt een team niet op één wedstrijd beoordeeld. Gelukkig kunnen wij terug kijkend en voor de toekomst, qua kijkspel, betere wedstrijden verwachten. Zondag zien wij Volendam op ons complex verschijnen. Dit staat garant voor twee teams, die de techniek hoog in zich hebben en elkaar ook laten voetbal len. Voor het tweede team is de vierde competitiewedstrijd een vooraf ingecal culeerde historische (verlies)dag. Maar ze zijn hierna wel van plan om tot de winterstop geen verliespartijen meer te incasseren. BILJARTCLUB O.K.K. Na drie weken spelen kunnen we de stand een beetje gaan opmaken. Zoals verwacht is Hans Seignette begonnen aan een opmars van zijn moyenne, en ook Dirk Pepping is dit seizoen sterk begonnen. De partij met het hoogste gemiddelde is voor Arie Hoogeland en de hoogste se rie tot nu toe is voor Leo v. Schooten. Ook dit seizoen zullen we weer rekening moeten houden met ons oudste lid Do- rus de Waard (50 jaar in de lompen en metalen), want ook nu zit hij weer bij de eerste plaatsen. De uitslagen van dinsdag 17 september: J. Wiebering-Th. de Waard, 0-2; D. Nanne-A. Hoogeland, 0-2; R. v.d. Gulik-H. Seignette, 0-2; R. Haazelager- P. Bolten, 0-2; C. v Dooren-W. Groot, 0-2; A. Hoogeland-D. Pepping, 0-2; Th. de Waard-J. Seignette, 0-2; J. Seignette-W. Groot, 0-2; L. v. Schooten-B. Morsch, 2-0; G. Snel-P. Leering, 2-0; J. Komen-J. Klaase, 2-0; D. Nanne-J. Wiebering, 2-0; G. Bolten- W. Hink, 2-0. MEENEEMVERBOD VOOR SNOEK: JA OF NEE Over de vraag of men nu wel of geen ge vangen snoek moet terugzetten wordt door de hengelaars verschillend ge dacht. Vaak met onuitgesproken motieven. Als gevolg van een na de oorlog steeds slechter wordende oppervlaktewater kwaliteit verminderde de snoekkstand in de Ned. wateren. Gelukkig werken er tegenwoordig zuiveringsinstallaties en de hengelaar kan in weer meer water een snoek verschalken. Een goede snoekstand is onontbeerlijk voor een natuurlijke uitdunning van de witvisstand, wat noodzakelijk is voor gezond viswater. Wat is nu een goede snoekstand? Wel, dit hangt af van wat men met een viswa ter voor heeft. Vanuit beheersoogpunt is een andere snoekstand gewenst dan het verlangen van een snoekvisser om super-grote exemplaren te vangen. Het is zo dat 2 snoeken van 80 cm meer eten dan 1 snoek van 100 cm en 3 snoe- kep van 50 cm eten weer meer dan 2 snoeken van 80 cm. De ene snoek laat de andere niet ongemoeid en omdat in het gebied van een grotere snoek geen kleinere snoek wordt geduld, is het re sultaat dat overblijft van snoekbroed of van pootsnoek zeer mager. Heeft een water met een paar kanjers erin, die nauwelijks invloed uitoefenen op de witvisstand nu een goede snoekstand? Wel hengelaars, dat beslist U zelf. Als het doel is om een enkele keer een snoek te vangen, maar dan een grote, betekent dit dat iedere snoekvis ser weidelijk moet kunnen vissen om de ze exemplaren ongeschonden terug te zetten. Zo geeft men een ander ook de kans om te vangen. Uit beheersoogpunt is 't terugzetten van grote snoek in water waarin de snoek zich goed kan voortplanten niet aan te bevelen. De organisatie ter verbetering van de binnenvisserij (OVB) heeft dit wetenschappelijk bewezen. Het is dus de kunst om meer snoek in het water te krijgen en zodoende de gehele visstand te verbeteren. Tussen twee haakjes: de minimum maat voor snoek bedraagt 50 cm. DVW heeft in de visvergunning een be perkende maatregel opgenomen dat niet meer dan 1 maatse snoek mag worden meegenomen. Nogmaals: de hengelaar kan invloed ui- oefenen op het beleid. In de eerste plaats door lid te worden en in de jaar vergadering zijn stem uit te brengen. Verder door het bestuur te informeren over verdachte zaken zoals, vissterfte, vervuild water e.d. Help het water schoon te houden en word lid van DVW. De onderlinge kompetitie van DCH is nu twee ronden oud en er begint reeds tekening in de verhoudingen te komen. De kraker" van de avond was onget wijfeld de botsing tussen de gedegen spelende Kraakman en kampioen Bij waard. Jan Kraakman, 'n dammer waar men altijd rekening mee moet houden, had via kundig schuifwerk een zeer ster ke stelling opgebouwd. Met een besla gen bril van de spanningen maakte de Heiloose voorzitter in de eindfase een rekenfout. In plaats van een mooie en gunstige slagzet verscheen er voor Kraakman een onverwachte stelling op het bord. Ontgoocheld moest de DCH- leidsman even later toezien hoe Bij waard geroutineerd de twee winstpun ten naar zich toe griste. Cor van Lieshout, een dammer die al tijd in de top van het klassement is te vinden, begint ook lekker warm te draaien. Slachtoffer was de uitstekend gestarte Kroon. Deze nestor van DCH pleegde reeds vlot een verkeerde voor tzetting. Een damslag van drie stukken was voor Van Lieshout voldoende. Taktische manoeuvres voerden de bo ventoon in de konfrontatie tussen Frans Schouten en Rein Scargo. Scargo, een rasechte Amsterdammer, trachtte via een portie bluf zijn opponent te ver schalken. Schouten bleef echter kaars recht overeind en boekte een stevige remise. Aspirant-dammers die hun krachten eens op clubniveau willen testen, zijn bij DCH van harte welkom. U kunt rustig eens komen kijken op elke donderdaga vond in de bovenzaal van bar d'Old Inn aan de Heerenweg te Heiloo. De uitslagen zijn: L. Koersen-R. Koch, 2-0; C. van Lieshout-A. Kroon, 2-0; F. Schouten- R. Scargo, 1-1; J. Klumper-R. Buwal- da, 2-0; C. Bijwaard-J. Kraakman, 2-0. TERRIERS-NIEUWS Heren I hoefde door de weersomstandig heden niet af te reizen naar Hoofddorp. Dames 1 wist thuis met 4-2 Badhoeve dorp aan de zegekar te binden in een goede wedstrijd, waarbij Pauline Schaf- fer 2 doelpunten voor haar rekening nam. Heren II moest op kunstgras de zege aan de ontvangende vereniging laten in Castricum. Dames II speelde thuis 2-2 tegen Amsterdam. Jongens A, won verdienstelijk met 2-1 van Bennebroek A, terwijl meisjes A, met 0-4 ten onderging tegen Amsterdam Al. Wij danken overigens iedereen die ons tijdens de bollenactie van onze bollen heeft afgeholpen en zo heeft bijgedragen aan ons streven naar een kunstgrasveld. FLASHING HEILOO Kadetten meisjes zoeken versterking Hoewel Flashing een goede basketbal zaterdag achter de rug heeft - van de 16 wedstrijden werden er maar liefst 11 winnend afgesloten - is er toch een pro bleem te melden. In een eerder artikel is al gezegd dat de groei van Flashing Heiloo niet inhoudt dat de aanwas over de verschillende teams goed verdeeld verloopt. Door het wegvallen van enkele, reeds ingedeelde, meisjes in het Kadetten B team is dit team te klein geworden en is er dringend behoefte aan aanvulling. Incidenteel kan dit opgelost worden vanuit de aspi rantenteams, maar dat zijn natuurlijk maar noodmaatregelen, die eigenlijk al leen uitzondering moeten en kunnen zijn. Een te klein team is ook een verzwakt team, omdat er onvoldoende gewisseld kan worden, wat conditioneel te veel van de meisjes vergt. Het verlies van het B team afgelopen zaterdag met 15-56 te gen Dunking Limmen is hen dan ook nauwelijks kwalijk te nemen. Ze had den ook best liever met 67-29 van Akri- des gewonnen zoals het goed draaiende A team dat deed. Meisjes die in 1969 of 1970 zijn geboren worden dan ook dringend'verzocht zich bij Flashing Heiloo te melden.Hun aan vrage tot plaatsing zal met voorrang be handeld worden. Wie meer of andere inlichtingen over het basketbal wil heb ben kan die krijgen bij Louis Hollan der, Werkendelslaan 2, tel. 336173. JEUGDSCHAATSEN WEER VAN START Ook dit jaar organiseert de Alkmaarsche IJsclub weer jeugdschaatslessen op de kunstijsbaan in Alkmaar. De lessen zijn bestemd voor kinderen uit Alkmaar, Heiloo, Akersloot en de Egmonden, leeftijd 7 tot en met 12 jaar. Vanaf 19 oktober, elke zaterdagmorgen van 12.00 tot 13.00 uur, tot begin maart 1986, leren enthousiaste vrijwilligers van de Alkmaarse IJsclub de kinderen de fijne kneepjes van het hardrijden of het kunstrijden. Aan het eind van de ca. 20 lessen volgt een examen met een officieel KNSB-diploma. De kosten bedragen f. 57,50 voor 20 lessen, waarin begrepen het toegangsa bonnement, de lessen, de examens en het diploma. Opgeven bij de Jeugd- schaatscommissie, de examens en het diploma. Opgeven bij de Jeugdschaats- commissie van de Alkmaarsche IJsclub, H. Plug, Lekerwaard 114, 1824 HE Alkmaar, tel. 072-611873. AGENDA SPORTHAL "HET VENNEWATER" Donderdag 26-9-85 van 18.45-23.00 uur KNVB zaalvoetbal. Vrijdag 27-9-85 van 17.45-23.00 uur, telefoonstars en KNVB zaalvoetbal, zaterdag 28-9-85 van 9.00- 17.00 uur, div. clubs zaalvoetbal. Zater dag 28-9-85 van 17.00-21.00 uur Fla shing Heiloo basketbal. Maandag 30-9- 85 van 17.30-23.00 uur Effect volleybal. Hockeyvereniging Terriërs. Zaterdag 28 september, 11.00 uur, D- en E-jeugd; 13.00 en 14.00 uur Juniorenwedstrijden. Zondag 29 september. 13.00 uur, A.M.V.J.-Dames 1 in Amsterdam. Om 12.30 uur Heren 2-Stranberries. Om 14.45 uur, Heren 1-Haarlem. Atletiekvereniging „Trias" houdt a.s. zaterdag en zondag (28 en 29 september) clubkampioenschappén voor pupillen, junioren, dames- en herensenioren en vete ranen. Aanvang 12.00 uur, Sintelbaan aan het Maalwater. Trimloop Akersloot Zondag 29 september start de tweede trimpolderloop die weer wordt georganiseerd door de handbalvereniging Meervogels-60. De start is om 10.35 uur voor de 14 km, om 10.30 uur voor de 4 en 8 km. Inschrijving vanaf 9.00 uur in de kantine van het handbalcomplex aan de Bosweg te Akersloot. Deze trimloop telt mee voor het trim- boekje van de K.N.A.U. en voor het boekje van de 40+ veteranen, maar is ook voor de mensen die gewoon willen trimmen. De lopen zijn voor alle leeftijden. GROTE HONDENSHOW IN EGMOND Meer dan 350 honden in alle soorten en maten zullen zondag 29 september hun beste poot voorzetten in het Sportcen trum Egmond te Egmond aan Zee. Dan organiseert de Kynologenclut West-Friesland weer haar jaarlijkse ras hondenshow. Ruim 350 honden, waar van een twintigtal in de Kampioensklas en zo'n vijftig in de puppyklas, van zeei verschillende rassen zijn ingeschreven. Vijf keurmeesters zijn uitgenodigd om van die 350 de mooiste exemplaren aan te wijzen. De show duurt van negen tot ongeveer half vijf. Voor alle duidelijkheid: hon den die nog niet waren ingeschreven kunnen ook niet meer worden aange meld. Niet-ingeschreven honden kun nen niet in de zaal worden toegelaten. De toegangsprijs bedraagt voor volwas senen 5,00 en voor kinderen 2,50. BIG FAT JOHN RUSSEL INJOEB Niet te geloven maar toch waar, jullie kennen hem vast nog wel want iemand die 220 kg weegt vergeet je niet gauw. Maar ook zijn muziekaliteit is van wereldklasse. De gitaar is zijn hoofdin strument, maar in totaal beheerst hij twaalf instrumenten. Hij beheerst de rythem van de soul en reggae net zo goed en geperfektioneerd als die van de rock en roll en de aktuele popmuziek. Zo kan men tijdens zijn concerten en shows net zo goed genieten van songs van Fats Domino, Little Richard, Otis Redding als van zijn eigen composities. Composities waar mee hij altijd een plaats in de top tien wist te behalen. Zondag 29 september is deze wereldster te bewonderen in Joeb. Aan vang is 15.00 uur en de entree is als gewoonlijk 5 piek.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 6