NIEUW IN STIJL ode van nu Onze Najaars- kollektie hangt voor uw klaar. v Slagerij Kramer r v. Spaarweek van 14 t/m 18 oktober. Rabobank S «li# Firma Rozing maakt van oktober een woonmaand ft vindt u bij Weekreklame Aj ■Bgsa Videotheek Heiloo Antiekade In Alkmaar B. Molenaar 25 jaar voor de klas SÊA* Modeman Onder het genot van een kopje koffie kunt u ge zellig even rondkijken. Wij veranderen gratis. 8.95 3.15 7.95 2.45 W. M. ROTTEVEEL Fraaie kalender en f 7,50 spaarpremie* kado. Iedere Rabobank spaarder krijgt de kleurrijke kalender. En er is in de spaar week ook nog eens f7,50 spaarpremie te verdienen. Door automatisch te gaan sparen of uw automatische spaar- bedrag met minimaal f 25,- te ver hogen. Ook elke nieuwe spaarder krijgt bij inleg van f25,- de spaarpremie van f7,50. Frans Molenaar Panmo Lacoste Lat ha Gardeur Wilson Glenny Carlo Colluci Melka OOSTERZIJWEG 25 - HEILOO Ruime parkeergelegenheid Schouderkarbonade 1 kilo Kippeboutjes 1 kilo6.95 Er is weer heerlijke Erwtensoep Varkensrollade 150 gram Pekelvlees 150 gram Ontbijtspek 150 gram Berliner Leverworst 150 gram..... Wij maken ook zoutarme vleeswaren en worst IEDERE WOENSDAG GEHAKTDAG, per kilo IEDERE DONDERDAG BIEFSTUKDAG, per 100 gram.. UITNODIGING UITNODIGING MfiÉIÉlli gelden goede raad UITKIJKPOST 9 OKTOBER 1985 Stationsweg 61 - Heiloo NIEUWE „CASUAL WOOL" IN COLLECTIE ALLEMAN MODE Het mannenmode-nieuws voor de herfst en winter is ruimte in comfort. Mooie, soepele stoffen, veelal in zuiver scheer wol, met een sportieve, oversized mo dellering. Een nieuwe lijn van gemakke lijk zittende, fraai ogende kleding die wordt samengevat onder de noemer Casual Wool". Deze nieuwe lijn is in tal van combina ties aanwezig in de collecties van Alle man Mode, Stationsweg 61 in Heiloo. Carlo Colucci, Pierre Monée, Gardeur en Frans Molenaar zijn namen die dui delijk maken dat Alleman Mode mikt op de aktieve man die eigentijds maar soepel gekleed wil gaan en daarbij zorg vuldig kiest voor kwaliteit. „Casual Wool" als nieuwe lijn voegt iets toe aan de mannelijke uitstraling waarvoor die man de afgelopen jaren stapje voor stapje rijp is gemaakt. In zijn kleding overheerst niet langer zijn status of arbeid maar kan zijn aard zichtbaar worden. Sportief, aktief, non chalant, ontspannen en zelfs geraffineerd. Komende winter is duidelijk dat man nenmode zich heeft ontwikkeld naar kleding als een tweede huid, naar stof- fen die zacht en soepel en lekker mogen zijn, naar modellering die ontspannen, losjes dragen mogelijk maakt. Hoe sober de basis ook, het mannensil- houet '86 heeft een luxe uitstraling die aansluit bij de algemene vraag naar kwaliteit en comfort. Dit verklaart de ruime aanwezigheid in tal van collecties van zuiver scheerwol. Van verfijnde soepele wollen kamgarens en edele flan nels naar lichte tweeds. Wie durft, com bineert niet alleen met verschillende stoftypen, maar ook met kleuren. Grijs tonen en de topkleur marine naast mooie natuur- en neutrale tonen geven daar alle gelegenheid voor. De nieuwe „Casual Wool''-lijn voor mannen biedt een grote variatie aan mo gelijkheden. Soepele lichte colberts met ronde schouders, ruime mouWen en wat bredere revers; royale, sportief ogende pantalons met heel vaak diepe band- plooien; uiterst comfortabele blousons, jacks, overcolberts en jassen. Met daar onder: zachte truien en vesten in nieuwe modellen. Combinatiemode vraagt om een beetje durf en fantasie. Wie dat in huis heeft, kan juist de komende tijd beter dan ooit terecht bij Alleman, waar voorbeelden van sportieve én wat meer geklede com binaties samengaan met deskundig advies. Bij Alleman overheerst deze winter het wolbeeld. Omdat zuiver scheerwol als puur natuurlijk materiaal precies past bij de man van vandaag die gekleed wil gaan in kleding die niet alleen kwaliteit uitstraalt, maar ook kwaliteit heeft. Met de winter alweer in aantocht, be ginnen we weer aandacht voor ons huis te krijgen. En niets is zo persoonlijk als het woongebeuren, ieder doet dat op zijn heel eigen wijze. Dit is iets wat de firma Rozing aan de Westerweg 261 heel goed begrepen heeft. Zo'n 2000 m2, verdeeld over vier etages^ geven een overzichtelijk beeld van wat er in het woongebeuren alle maal te beleven valt en dat is een heleboel. Het eerste wat opvalt is dat, evenals in de mode, veel gericht is op kombineren. Kocht men vroeger gewoon een kast, nu is het mogelijk om geheel naar eigen in zicht een kast „samen te stellen", elk onderdeel is apart verkrijgbaar in ver schillende kleuren en materialen. Ro zing heeft daar veel keus in. Ook in het moderne „wit". Vloerbedekking heeft Rozing in alle kleuren en prijzen, en alles is overzich telijk op kleur gepresenteerd.Hetzelfde geldt voor de gordijnstoffen. Nieuw zijn de gedessineerde vitrages met over gordijnen met hetzelfde dessin en in sommige gevallen met eenzelfde bed- overtrek van het merk Kendix. Wie het wit of zwart wat erg modern vindt, ziet bij Rozing ook geloogd gre nen. Dat staat erg gezellig en is weer uit stekend te kombineren. Degelijke eiken meubelen blijven altijd „in", meestal gekombineerd met ge bloemd velours en solide tafels, stoelen en kasten. Lampen zijn er ook voor elke smaak. Wat men bij Rozing vaak aantreft, zijn meubelen die verstelbaar zijn. Zo staat er een twee- en driezitsbank waarvan de zitting vergroot kan worden. Door het uittrekken van een kussen kan men de zit verlengen. Een uitkomst voor lange mensen. Electronica is ook een vast onderdeel in de huiskamer geworden, logisch dus dat daar allerhande draai-elementen, kast jes en kasten voor op de markt zijn, bij Rozing is daar een grote keuze in. Op de bovenste etage vinden we de af deling stijlmeubelen, ook hier hebben de lichtere kleuren hun intrede gedaan. We zagen een bank die op elke gewenste breedte gemaakt kan worden. „We doen nog wel eens zaken met echte handmeubelmakers, zodoende zijn dit soort dingen mogelijk," zegt de heer Rozing. Ook het kabinet is weer in ere hersteld. Een meubelstuk dat altijd veel opber gruimte biedt. Zo ziet U dat de firma Rozing voor elke smaak iets in huis heeft, van een mooie witte kast van Jan de Bouvrie tot een degelijk eiken kabinet. Maar onze nachtrust gaat Rozing ook erg ter harte, de afdeling is verdeeld in kleine kamertjes zodat de klant meteen een totaalbeeld krijgt. Leuke tienerka mers, in wit of grenen. Slaapkamer- kasten met schuifdeuren en binnen alle maal handige zaken, zoals kleine laatjes voor sokken o.i.d. en onderin een Eén van de moderne eetkamerameubelementen die U bij de firma Rozing aantreft. schoenenrek. Veel wordt gewerkt met spiegeldeuren, iets dat niet alleen han dig, maar in de kamer een heel ruimte lijk effekt geeft. Het is zelfs mogelijk de bovenkant schuin af te laten zagen voor een schuine wand. Verstelbare bedden met spiraal of lattenbodem van de mer ken Auping, Cuperus, Felda, Dunlopil- lo en Pirelax. Het is nu ook mogelijk, tegen een be taalbare prijs, uw bed elektrisch in alle standen te zetten. Matrassen zijn er in de maten 140 - 160 - 180 breed van Auping, Moter en Rose. Heel handig was het bed dat onzicht baar weggewerkt, een enorme grote lade onder het bed had, waar dekens e.d. in opgeborgen kunnen worden. U ziet, wie iets met de inrichting van zijn huis wil, zal bij de firma Rozing ab soluut slagen. DE VONDELSCHOOL LOOPT 3500,-- BIJ ELKAAR VOOR AFRIKA Met een „voet" vol sponsors kon vrij dag 27 september j.l. gestart worden met de wandeltocht Lopen voor Afrika. Onder begeleiding van de nodige moe ders èn met schitterend weer ging elke groep zijn kant op. De kleuters liepen een fijne wandeling in het gemeentebos, van 1 km. De groepen 3 en 4 zochten het iets ver derop en liepen 2Vi km. Onderweg was er een post, waar de voeten werden gestempeld en waar de kinderen iets te eten en te drinken kregen. De groepen 5 en 6 bleven ook in Heiloo, zij liepen 5 km. Het lopen ging hen wel extra makkelijk af: zij liepen namelijk op de maat van hun zelf-gemaakte „Afrikalied". De groepen 7 en 8 liepen helemaal naar de Kapel in Limmen, want zij moesten 8 km lopen. Na het wandelen was het de taak van de kinderen hun sponsors af te gaan en het geld op te halen. Woensdag was einde lijk het spannende moment aangebroken: al het geld was binnen en kon geteld en weggebracht worden. Wat we wel ge hoopt, maar nooit verwacht hadden, was, dat de opbrengst zö hoog zou zijn: 3500,-ü! Jongens, meisjes en sponsors, heel har telijk bedankt!! Jullie hebben zo daad werkelijk iets voor Afrika gedaan! Team Vondelschool Openingstijden: maandag dinsdag t/m vrijdag zaterdag 13.30-17.30 uur 9.30-17.30 uur 10.30-16.30 uur Kipfilet 1 kilo.. Westerweg 160 - Heiloo - Telefoon 330991 HYPOTHEKEN ZEKER BETER via: Molenweg 107 - Limmen. Tel. 02205-3061 Rente-overzicht per 3-9-1985: variabel, v.a6.5% 2 jaar vast, v.a6.5% 1,3 en 5 jaar vast, v.a6.9% 7 jaar vast, v.a7.2% 10 jaar vast, v.a7.4% met levensverzekering zonder afsluitkosten; 10 jaar vast 40/60% v.a6.9% 20 jaar vast 2 in 1 v.a7.6% tot het bijwonen van een bijbelavond over: "Johannesevangelie" Spreker: Dhr. W. J. Ouweneel te De Bilt Onderwerp: Johannes 10 11 Plaats: zaal ger. kerk Noordergeeststraat. Tijd: donderdag, 10 oktober 1985. Aanvang: 20.00 uur. allen hartelijk welkom, toegang gratis. inlichtingen: 02518-54596 072-337151 Een week lang is de Rabobank extra haitenjk voor haar spaarders. Rabobank fZi Zolang de voorraad strekt. Kennemerstrkatweg 143/Westerweg 244 Heiloo. Tel. 072-335344 Kerkweg 2, Limmen. Tel. 02205-2044 Geldt niet voor Zilvervloot-spaarders. mzm - -.\nW Videotheek Heiloo, aan het Slimpad gaat per half november verbouwen, er komt een flink stuk ruimte bij en het front wordt veranderd. Gedurende de verbouwing blijft de zaak gewoon open. Ellen en Rolf, de jonge eigenaars van deze zaak, zijn vol enthousiasme en zullen niets nalaten het hun klanten naar de zin te maken. Zij hebben een uitstekend reserveringssysteem. U kunt dus bepaalde banden, die u graag wilt zien laten reserveren. Bij videotheek Heiloo kunt u de allernieuwste films, op de dag van uitgave al aantreffen. Tevens verhuren zij koffertjes, waar 8 films in zitten, voor f. 25,-- per week. Wie meer achtergrond informatie over een bepaalde film wil hebben, kan dit in een map vinden. Videotheek Heiloo is er voor de klant die een grote keuze moet hebben uit goede, nieuwe titels. Hun streven is de bibliotheek van de toekomst te worden. Videotheek Heiloo is geopend op maan dag van 13.00-19.00 uur. Dinsdag t/m donderdag van 10.00-19.00 uur. Vrijdag van 10.00-21.00 uur en zaterdag van 10.00-17.00 uur. Het adres is Slimpad 1. RESTAURANT LOTUS 10 OKTOBER GESLOTEN Op 10 oktober treden Sai en Fong in het huwelijk en dat wordt een echte Chinese bruiloft. De receptie begint al om 14.00 uur, ge volgd door een diner, alles in restaurant Lotus in de winkelhof 't Loo. Chinezen staan bekend om hun grote families, deze willen het bruidspaar alle maal feliciteren, daarom is Restaurant „Lotus" donderdag 10 oktober de hele dag gesloten. EXPOSITIE INDRUK Op zaterdag 12 en zondag 13 oktober wordt er in Galerie De Zevensprong, Ewisweg 5 te Heiloo een grote expositie gehouden. De kunstenaars die hun werk tentoonstellen zijn: Jan Blaauw (foto's), Hans Boomsma (schilderijen), Eddy Caron (foto's), Inge van Gelderen (schil derijen), Carla van Eerd (schilderijen) en Gerard Voorn (mozaïken). De expo sitie is zaterdag geopend van 15.00-22. 00 uur, zondag kan men tussen 13.00- 19.00 uur terecht. Voor de 16e maal wordt de Antiekade gehouden in het kader van de 8 oktober feesten te Alkmaar en wel in de Veiling hallen (Industrieterrein „Överdie"). De beurs zal gehouden worden van 11 t/m 13 oktober. Er is voor iedere smaak en iedere beurs wel wat te vinden. De openingstijden zijn: vrijdag 11 okto ber van 19.00 tot 22.00 uur; zaterdag 12 oktober van 11.00 tot 18.00 uur; en zon dag 13 oktober van 11.00 tot 18.00 uur. Entreeprijs: 5,-- p.p. Aan 65plussers en aan houders van een C.J.P. wordt een reduktie verleend van 2,~. Kinde ren beneden de 12 jaar onder begelei ding van een volwassene, hebben gratis toegang. Hoewel de juiste datum 16 oktober is, wordt het feest, ter ere van de heer B. Molenaar, hoofd van de Rehoboth- school, op 11 oktober gevierd. Een leu ke start voor de herfstvakantie! „Ik kan al nergens meer zomaar naar binnen lopen, ze doen allemaal erg ge heimzinnig," zegt de heer Molenaar. „Maar het wordt wel een leuke dag". De heer Molenaar behaalde zijn diplo ma van de kweekschool, zoals dat toen nog heette, in den Helder, met een extra vijfde leerjaar voor de hoofdakte (vroe ger moest je die er in je vrije tijd maar bij doen).Het was in die tijd heel ge makkelijk om werk te vinden, je kon er zelfs verkorte militaire dienst voor krijgen. De heer Molenaar werd wel meteen in het diepe gegooid, want in zijn eerste standplaats, Andijk, kreeg hij een kom- binatieklas van 54 kinderen. Dat heeft de heer Molenaar een kleine drie jaar volgehouden, omdat de kans zich voor deed weer terug te gaan naar den Hel der. Na 3!/2 jaar werd hem gevraagd of hij hoofd wilde worden van deze school. Molenaar; „Ik was zo bang als ik dat aannam, dat ik voor de rest van m'n leven in den Helder zou blijven hangen en de wereld was nog wel wat groter, daarom heb ik dat toen niet gedaan." Maar de heer Molenaar werd hoofd in Nieuw Vennep in de Haarlemmermeer. Dat was een school helemaal aan de bui tenkant en daar zou een nieuwe school gebouwd worden. In die periode is er les gegeven in een orgelfabriek. Vijf jaar bleef de heer Molenaar aan deze school verbonden om vervolgens voor vier jaar naar Egmond te gaan. In 1976 kwam de heer Molenaar naar Heiloo. ,,Het onderwijs is nu wel heel iets anders dan 25 jaar geleden, vroeger deed je alles op je eigen houtje, nu doe je veel meer samen. De integratie van de kleuterschool is een van de beste dingen uit m'n loopbaan," aldus Molenaar. De band met de leerkrachten is veel leu ker, daardoor is het vak veel interessan ter geworden. Door de grote invloed van de TV b.v. wordt de hele wereld in huis gehaald, daar moet struktuur inge bracht worden en over gepraat worden. „Nadat ik me overdag met m'n hobby heb bezig gehouden, begint het werk na schooltijd. Er moet veel gelezen en ver gaderd worden," aldus de heer Molenaar. Het zal 11 oktober vast een hele leuke dag worden, maar wat het wordt, daar weet de heer Molenaar nog helemaal niets van.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 4