Een super-elastische wanddekoratie met onbeperkte struktuurmogelijkheden. nic.ursem&zn. schilders m en wandafwerking IN SPI RA Tl ON verrassende collectie nieuwe ideeën en smaakvolle geschenken in de De gedekte tafel torrlaa 26 oktober Z het stat?onscenttum Glas, kristal en porselein voor het allermooiste heb je het allermeeste over om lang plezier van te hebben. Een lust voor het oog. Een stijlvolle, geheel naar uw smaak, gedekte tafel maakt van een gezellige party met vrienden of familie een gegarandeerd feestelijk succes HHHHü!H Heerenweg 211, hoek Stationsplein - Heiloo - Tel. 331166 UITKIJKPOST 23 OKTOBER 1985 Een algemeen bekend nadeel van sier- pleister, granol e.d. Is dat deze slechts met zeer veel moeite verwijderd of geëgali seerd kunnen worden. Soft-Decor kan echter zonodig ook na ja ren nog gemakkelijk van de wand "gepeld' worden, zodat er een ideale ondergrond overblijft voor het aanbrengen van nieuwe strukturen of andere wanddekoraties. Gemakkelijk aan te brengen. Overbrugt kleine scheurtjes en oneffenheden. Voelt zacht aan. Afwasbaar. Bestand tegen damp en kondensvocht. EXTRA WIT. UNIEK: Soft-Decor kan zonodig (óók na jaren) verwijderd worden. Hot Dip geschenkset 2 Hot Dips, 2 luxe vorkjes, 2 sausbakjes en een sauzen/receptenboekje in een luxe kleurige cadeaudoos 19.95 De Hot Dip maakt van uw etentje een feest. Gezellig met vrienden, familie of zo maar met z'n tweetjes smullen van alle mogelijke Hot Dip gerechten. TIP. Geef een Hot Dip cadeau en de ge lukkige ontvanger kan welhaast niet an ders dan u uitnodigen voor een geslaagd Hot Dip avondje. De bijpassende fondueborden kosten per stuk 9.95 - 17.50. WHITE SKY. Sierlijk reliëf. Licht transpa rant porselein. Harmonisch samenspel van praktisch denken en artistiek gestalte ge ven. Dinerbord 13.50. Kop en schotel 14.50. ele demonstraties DUETT. Het raffinement schuilt vooral in' de subtiel geslepen bladvorm onderin de kelk. Wijnglas 27.75. Dat wat mooi is wordt nagemaakt, maar het verschil tussen echt en onecht blijft bestaan. Dat zie je direkt. Drinkserviezen van Christinenhütte en Cristallerie Zwiesel. Samuel Heath uit Birmingham is de fa brikant van massief messing (brass) haardschermen en gereedschapsets bij de open haard. In Engeland is de open haard al eeu wen lang het centrum van de "living" en zij hebben daardoor de mooiste collectie accessoires van een bijzonde re kwaliteit. Haardschermen vanaf f 245, 5-dlg. haardsets vanaf f 228,—. Kandelaars f 68, Ovenvast porselein. Taartbodem 025 cm. Rechthoekige braadsledes 29 en 35 cm. Prijzen 23.95 en 45.—. 4 Ramikins/puddingvormpjes in houder. Kompl. 5-dlg 23.95. Ovale ovenschotel in houder 49.90. Ovenvaste ronde vorm in houder 39.95.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 13