Politieberichten Nieuws voor onderen %dem Kerkdiensten medische diensten Dierenbescherming Andere adressen de Geen Uitkijkpost ontvangen? Heiloo- limmen- Castrtcum Huidverzorging en voeding "gaan" samen! Trees van Hugten Ina Nijdam-Visser valkering beveiliging -?F "Jfr "Jr w lp Huidverzorginginstituut Voedingsdeskundige (diëtiste) Westerweg 266, De Wildtlaan 52, tel. 072-334562 tel. 072-332287 Opendag op 8 en 9 november DEMONSTRATIE KOERSBAL Koersbal is een nog veel te onbeken de sport voor 55-plussers. En dat is jammer, want het is een plezierige sport voor iedere 55-plusser: echtparen, dames en heren. Aan de onbekendheid gaan we wat doen! Op vrijdag 15 november, 's ochtends van 10.00-11.30 uur, ge ven leden van de koersbal-club voor 55-plussejs in het Trefpunt^fester* weg 294 te Heiloo een aei^oimrarfe. De toegang is gWlbL Wat is koersbal? Het lijkt op "jeu Soos de boules". Koersbal wordt echter niet buiten gespeeld, maar binnen op een mat. Er is geen kracht voor nodig, zodat iedereen gelijke kansen heeft. Het spel wordt gespeeld in teams van twee personen op een mat van 8 x 2 meter. Er spelen steeds twee teams tegen elkaar, met een maxi mum van 8 teams per mat. De set ballen bestaat uit een wit doelballet- je, vier zwarte en vier bruine speel ballen. De bedoeling is met deze ballen zo dicht mogelijk bij het wit te doelballetje te komen. Voor elke bal die dichter bij het doelballetje ligt dan de beste bal van de tegen stander, krijgt men een punt. Het leuke en het moeilijkste van koersbal is dat de zwarte en bruine ballen niet volgens een rechte baan rollen, maar met een boog! Die kromme koers heeft het speel ook de naam gegeven: koersbal. Het spel kan in enkele minuten wor den uitgelegd, zodat iedereen direkt mee kan doen. Om echt goed door te krijgen hoe een bal datgene doet wat u wilt, is echter wel wat oefe ning nodig. Maar daarom is het een spel vol verrassingen. Naarmate de vaardigheid vordert, vraagt koers bal meer concentratie, nauwkeurig heid en spelinzicht. Voor meerdere informatie kunt U kontakt opnemen met mw. Bos, tel. 334762, of met de Stichting Oude renwerk Heiloo, tel. 331297. AGENDA 't TREFPUNT Westerweg 294, tel. 331297 Hoog en Laag 7a, tel. 331458 t 5 ^f)öriMrda| 7 november 9.15-11.30 13.30-17.00 Biljarten 13.30-17.00 Gymnastiek 13.45-16.00 Yoga de Jong 20.00-22.00 Vrijdag 8 november Koersbal 10.00-12.00 Soos 13.30-17.00 Bridgen 13.30-17.00 Biljarten 13.30-17.00 Klaverjassen 20.00-22.00 Zondag 10 november Soos 13.30-17.00 Maandag 11 november WAO/AAW soos 09.00-12.00 Biljarten 't treffertje 13.30-17.00 Bridgen 13.30-17.00 Bowling 14.00-15.00 ANIB 13.30-17.00 Dinsdag 12 november Ouderenkoor 10.00-12.00 Soos 13.30-17.00 Biljarten 13.30-17.00 Handwerken 13.45-16.00 Gymnastiek de Loet 14.45-15.45 Woensdag 13 november Engels 09.00-13.00 Soos, sjoelen 13.30-17.00 Biljarten 13.30-16.00 Yoga de Jong 14.00-16.00 Eten met een verrassing Wij hebben een goede Kerst-menu suggestie. Bel 's donderdags: 072-330175 «Ml U kunt niet zonder Inleveren van kopij voor advertenties e.d. tot uiterlijk 17.00 uur. Rechte Hondsbosschelaan 22, Heiloo UITKIJKPOST 6 NOVEMBER 1985 GOED INITIATIEF IN HEILOO OP HET GEBIED VAN HUIDVER ZORGING EN VOEDING Onze huid is een zeer belangrijk en ook het grootste orgaan en vormt als het ware de bekleding" van ons li chaam. Onze huid reageert op afwij kingen van andere organen en op ge moedstoestanden, behoedt ons voor infecties, is een buffer tegen koude en helpt bij het regelen van de li chaamstemperatuur. De huid vormt het natuurlijk uiterlijk van het lichaam. De vorm van de huid wordt beïnvloed door de botten, de spieren en de vet laag van de onderhuid. Het is daar om heel belangrijk dat wij onze huid goed (laten) verzorgen en dat onze voeding zo verantwoord mogelijk is, zeker als zich uiterlijke afwijkingen voordoen. Dit alles valt op te maken uit het be toog van huidverzorgingsdeskundige Trees van Hugten en voedingsdes kundige Ina Nijdam. Deze dames heb ben besloten om meer te gaan sa menwerken omdat de cliënt' daar het meeste baat bij heeft. Trees van Hugten: ,,In mijn huidverzorgingsinstituut word ik veelvuldig geconfronteerd met problemen die voor een deel met goede verzorgingsprodukten en ver schillende massagetechnieken wel op te lossen zijn. De oorzaak van de problemen komt niet altijd alleen van buitenaf maar heeft vaak alles te ma ken met ons binnenste". Als de oor zaak niet wordt weggenomen, kan het probleem op den duur niet van bui tenaf verholpen worden". Ina Nydam: Voedingsdeskundige, die een deel van haar werkzaamheden in een zie kenhuis doet, zegt daarover: ,,Bij het woord diëtiste denkt men vaak aan iets moeilijks en ingrijpends, vooral als men er zelf mee te maken krijgt. Niets is minder waar. Veel inwendige pro blemen kunnen met gemak worden verholpen en voorkomen door een kleine aanpassing in de voedings- en leefgewoonte. Of het nu gaat om kleine afwijkingen die huidpro blemen veroorzaken, of dat wellicht de vetlaag al te fors wordt; meestal is daar iets aan te doen door de eet gewoonten te veranderen zonder echt honger te lijden". De samenwerking ligt dus voor de hand. De mensen hebben vaak zelf de meeste hinder van de ongemakken en het is goed dat ze er middels een goed advies en een persoonelijke begeleiding vanaf kunnen komen. En niet met allerlei peperdure fop- preparaten en clubs zelf iets gaan pro beren. Zie ook advertentie. LICHTBAK Zaterdag 2 november is een lichtbak van de firma Hachman aan de Holle- weg vernield. De schade bedraagt ƒ300,-. GETUIGEN GEZOCHT In de nacht van 31 oktober rond 24.00 uur is er een vrouw ter hoogte van de Katteberg aangerand. De vrouw die op haar fiets op de Kenne- merstraatweg reed, werd plotesefing afgesneden door een manlijke fietser waarbij zij ten val kwam. De man sleurde het slachtoffer het bos in. Daar heeft hij gepoogd de vrouw te verkrachten. De man is daarna weer op zijn fiets gestapt en reed weg richting Alkmaar. Het signalement van de man luidt: ongeveer 20 a 25 jaar oud, lengte 1180/185 cm. normaal postuur. De man had een zwarte bi vakmuts over het hoofd, met twee gaatjes voor de ogen, droeg een zwarte leren jack, een donker rib broek en donkere handschoenen. De fiets waar hij op reed was een sport - fiets met een racestuur. Als iemand iets denkt gezien te hebben, wordt verzocht zich in verbinding te stellen met de politie van Heiloo. Vooral de bromfietser die langs reed en de fietsen op het fietspad gezien moet hebben wordt dringend verzocht zich te melden. Het telefoonnummer luidt: 333144. POLSTAS Op 30 oktober tussen 15.30 - 16.30 uur is een polstas uit een auto, gepar keerd aan de Spoorlaan, gestolen. In de polstas bevonden zich een rij- bewijsa, paspoort, kentekenbewijs, 200,--, drie bankpasjes en 14 euro cheque's. De auto was niet afgesloten. BRAND De Uitkijktoren bij het Maalwater is op 31 oktober in brand gestoken. Een omwonende wist de brand voortij dig te blussen. RUITEN VERNIELD In de nacht van 1 op 2 november zijn een viertal ruiten vernield van de Nic. Beetsschool aan de Rechte Honds- bosschelaan. TUIN Op zaterdag 2 november wist een auto mobilist uit Egmond aan den Hoef zijn auto niet meer op de weg te hou den. Hij parkeerde zijn auto spontaan in een tuin aan de Oudburgerlaan. Bij de man is een bloedproef afgeno men. INBRAAK In Limmen is in de nacht van 1 op 2 november een inbraak gepleegd in een woning aan de Burg. Nieuwenhuijzén- straat. De hele woning is doorzocht maar de daders hebben niets ont vreemd. BANDENSTEKERS AANGEHOUDEN Enkele weken geleden werd Heiloo opgeschrikt doordat bij een aantal auto's de banden waren doorgesto ken. De politie heeft na een uHge- breidt onderzoek een negental daders aan kunnen houden. Acht daarvan zijn afkomstig uit Heiloo, een is een oud Heilooërnaar. Bij het verhoor kwa men nog meer dingen aan het licht. Zo bleken de jongelui meer op hun geweten te hebben, namelijk twee inbraken bij de ponyclub, een ruit van een winkel in het Hoekstuk ingegooid, een lichtbak vernield te hebben van een lichtbak van de Amro Bank en twee bromfietshelmen gestolen te hebben. ÈIETSKIJKDAG Zaterdag 9 november wordt ër weer een fietskijkdag gehouden bij het Politiebureau. Gelegenheid om te kijken: tussen 11.00- 12.00 uur en tus sen 14.00 - 15.00 uur. GEVONDEN VOORWERPEN Periode van 6 okt. tot 4 nov. '85 T-shirt, bruine portemonnee, 1 paar dameslaarsjes, zwarte knipportemon- nee, sleutelbos met 5 sleutels, sleu telbos met 11 sleutels, 2 sleutels aan soldeerdraad, 2 sleutels aan ket ting, klein grijs knipportemonneet- je(inh. geld H- sleutels), sleuteletui met 5 sleutels, sleutel aan 2 ringen, dameshorloge, bruine leren heren handschoen, sleutelbos met 5 sleu tels, sleutel voor cilinderslot, sleutel bos met 4 sleutels rood label, zwart etui met 3 sleutels, sleutelbos met 4 sleutels leertje, tasje met bromfietsonderdelen, zwarte clacé herenhandschoen, jong poesje, dames armband, kluissleutel, sleutelbos met 4 sleutels, vishengel, sleutel bos met 4 sleutels aan rood koord, witte kinderslofjes, sleutels aan ring, wolle grijze handschoen, konijntje wit/zwart, wit/grijs swaet shirt, 2 bankbiljetten, bromfietsslot, kinder pyamabroek-F tandenborstel, rose/ blauwe damesshawl, sleutel aan geel label, gele helm, sleutel in bruin etui, sleutel, muntgeld sleutel, Assa-sleutel, kettinkje met kruisje 4- Godsafbeelding, blauw portemon- neetje met inhoud, herenhorloge, bril 3 sleutels in zwart leren tasje, konijn bruin, fietssleutel met ring en leertje aan elastiek, kinderbril. n specialiteiten restaurant EIGENAAR: A. J. 't Hoen, lid van 't Gilde, meesters in de goede keuken. Patroon - Gastronoom. Gastvrouw: J. A. 't Hoen-Groenendaal Middelweg 182-1911 EL Uitgeest - Tel. 02513-14666., p larcfjfti, Vrijdagavond, 8 november om 19.30 uur bent u van harte welkom bij onze speelavond. Leerlingen van Ans Her mans, blokfluitdocente en Bert van Laer, leraar piano, electronisch or gel en keyboard zullen laten horen waartoe ze in staat zijn. Als over blokfluit" wordt gespro ken, is men geneigd te denken aan de sopraan-blokfluit. Maar in vakkrin gen (dus ook op de muziekschool!) betekent het, dat wordt gespeeld op sopranino, sopraan, alt, tenor en bas blokfluit. Op bovengenoemde speel avond zult u derhalve alle blokfluiten kunnen zien en horen. De leerlingen van Bert van Laer spe len op piano en electronisch orgel. Het komt echter niet zo vaak voor, dat u ook keyboard leerlingen zult bezig zien. Kom luisteren en als u vragen heeft, dan zijn de docenten graag bereid u een en ander te ver tellen. En als u les wilt hebben of een aantal (lO)proeflessen, dan kan dat ook. Tenslotte: heeft u al een mu- ziekschoolspel? Voor vijf gulden bent u de trotse eigena(a)r(es) van dat unieke tijdverdrijf. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: Zendingsdienst in de Geref. Kerk. Crèche en kindernevendienst aldaar. Kruiskerk Zie Witte Kerk. 19.00 uur ds. B. J. Kruit. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: Gezamenlijke zendingsdienst met de Hervormde Gemeente. Voor ganger ds. J. D. Kraan uit Putten. 17.00 uur ds. G. J. v. d. Kamp uit Heiloo. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: drs. W. C. Moerdijk van Rozenburg. Parochie-zondagsdienst Psych. Centrum, Kennemerstraatweg 464, tel. 072-330844. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. B. J. Kruit uit Heiloo. H.A. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Zendingszondag. 10.00 uur: gezamen lijke dienst in de Herv. Kerk te Egm. a. Zee. Voorganger ds. N. K. Eikerbout. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: mw. ds. C. Groot-Korstanje. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: ds. F. Knoppers. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: ds. A. G. Hoekema. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: dr. D. Koens. 15.00 uur: ds. P. J. H. Krol. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J. Luiten, 's Mor gens dankuur voor gewas en arbeid. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om dè week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19.00 uur; zon dag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: Zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: Zaterdag in beide kapel len vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallatie^ V(aag vrijb(j|v||& pTijsqpgqve^. a middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 Hallo mensen, vandaag mogen wij konijntjes met een foto in de krant. We zoeken namelijk een eigen fijn tehuis. Bij de mensen van de Dieren bescherming zitten we goed, maar elk van ons wil graag een eigen baasje of bazinnetje. We zijn momenteel met ons tienen. Ook is er nog een zwart dwerg konijntje, dat samen met een wit- met-lichtbruine ruwharige cavia en een hok naar een goed baas zou wil len verhuizen. Het enige, dat wij vragen is een een goed en ruim hok, ons natje en droogje en een beetje liefde. Dus als u belang stelling heeft voor één van ons (of misschien we twee), belt u dan gauw naar mevr. Waijers, tel. 02205-2256. Gevonden: Kater, rood met veel wit, Kapelweg Heiloo/grens Limmen. Poes, donkercy- pers met wit, witte vlooienband, Vinken baan Heiloo. Katertje, zwart met klein wit vlekje, langs kanaal Heiloo-Alkmaar Katertje, zwart/wit, Nijenburgerweg Heiloo. Vermist: Kater "Floris", zwart met witte onder kant en wit om linkeroog, Warmoeziers laan Heiloo. Kater "Vondje", cypers met wit keelvlekje, Laan van Frans Heiloo. Kater "Tommie", halfsiamees, zwart/wit, Comanstraat Alkmaar; pas verhuisd vanaf Pottenbakkerstraat Huis waard IV. Poes "Minou", zwart met klein wit befje, Hoekstuk Heiloo. Lapjes poes (schildpad), Stationsweg Heiloo. Lapjespoes ongev. 4 mnd., onderkant wit en witte sokjes, Westerweg/Vennewa tersweg Heiloo. Lapjespoes, Brasem- croftlaan Heiloo. Wij hebben altijd behoefte aan mensen, die tijdelijk een gevonden kat of hond tegen vergoeding in hun huis willen opnemen. Inl. Dierenbescherming Hei loo e.o. Katten 072-337853, honden 072-333714, knaagdieren 02205-2256. EEN NIEUWE BOOM PROBEER EEN FRUITBOOM In de herfst krijgt uw tuin mogelijk z'n jaarlijkse opknapbeurt. Het is dan ook de ideale tijd om bomen en struiken te vervangen of te verplanten. Als u dan een andere boom of struik wilt hebben, denk dan eens aan een vruchtboom. Op 9 november houdt Jan Ranzijn in het Stationscentrum zijn jaarlijkse vruchtbo menmarkt. Er zullen dan weer vele soorten vruchtbomen en ook kleinfruit te koop zijn. Het speciale van deze vruchtbomen- markt is, dat de bomen net van de kweker vandaan komen en dat er uitgebreide schriftelijke informatie over hoe u een boom plant en verzorgt voor u aanwezig is. Zelfs voor de leek opent dit mogelijkheden. Vruchtbomen zijn bijna het gehele jaar door een lust voor het oog. In het voorjaar mooie bloesems. In de zomer de blad- en vruchtontwikkeling. In de herfst een boom met de vruchten voor consumptie of verwerking. Alleen in de winter een boom in rust. Elk jaargetijde of elke groeifase zult u de boom moeten verzorgen om uiteindelijk letterlijk de vruchten ervan te kunnen plukken. Alle artikelen voor verzorging zijn ook bij Jan Ranzijn verkrijgbaar, van snoei- schaar tot milieuvriendelijke bestrij dingsmiddelen. Vruchtbomen zijn er voor elke tuin. Zelfs voor balkons. Denk maar eens aan miniboompjes of duoboompjes. Anders kunt u ook de braam, framboos, aalbes, kruisbes of japanse wijnbes proberen. Naast de vruchtbomen kunt u ook terecht voor ander plantmateriaal zoals vaste planten, struikjes en niet te verge ten bloembollen. Het is dan ook zeker de moeite waard om 9 november a.s. zaterdag even langs te komen bij Jan Ranzijn in het Stationscentrum. MUZIEK OP DE WINTERAVOND In de serie Muziek op de Wintera vond" zal het Lafite Strijkkwartet op zaterdag 9 november een optreden ver zorgen. Dit kwartet bestaande uit Gijs van der Grinten (viool), Joan Mooney (viool), Maurits Wijzenbeek (altviool) en Sebastiaan van Eek (cello), werd in 1980 opgericht. De leden kennen elkaar van het Amsterdams Conservatorium. Hun voorkeur gaat uit naar het klassie ke en romantische repertoire. Op het programma staan 3 fuga's uit ,,Die Kunst der Fuge" van J.S. Bach, het strijkkwartet op. 77 no. 2 van J. Haydn en het strijkkwartet van C. Debussy. Het concert heeft plaats in de Witte Kerk, Kerkplein, Sint Pancras. Aan vang: 20.15 uur. Zaal open: 19.30 uur. Toegangsprijzen: losse kaarten kosten 7,50; donateurs, CJP, 18-, 65+ en muziekstudenten betalen 5, Kaarten zijn aan de kerk verkrijgbaar. Nadere inlichtingen: Noordeinde 16, Sint Pancras, tel. 02267-3343. V.A.C. HEILOO Weet u wat de V.A.C. is en wat de V.A.C. doet? De V.A.C. is de Vrouwen Advies Commissie voor de Woning bouw. Zij geeft advies in een zeer vroeg stadium van de nieuwbouw, ten behoeve van de toekomstige bewoners. Afgelopen jaar is de V.A.C. Heiloo grotendeels vernieuwd. Deze nieuwe leden hebben inmiddels allen cur sussen gevolgd om zo goed mogelijk te kunnen functioneren. In september heeft de V.A.C. een woongeriefonder- zoek uitgevoerd bij dé woniftgem aan de Kwekerij. Aan de hand van vra genlijsten heeft men de bewoners ge- intervieuwd. Met deze gegevens hoopt de V.A.C. te zijner tijd haar voordeel te doen voor de bewoners van de nog te bouwen woningen in Heiloo. REALITY BIJ DE BUK Na een rustig, maar vooral gezellig weekend (met name de jamsession) heeft De Buk dit weekend weer een stevig programma voorbereid. Vrijdagavond om 9 uur begint de film camera te snorren met ,,The Meaning of Live" op de rol. Het is een film uit de Monty Python-stal, dus ik hoef er verder niets over te vertellen. De toe gang is 4 om 5 gulden. Zaterdag 9 november geen Horizon en Helloïse bij de Buk, maar de Engelse formatie Reality. Een programma-wijziging op het laatste moment, maar door omstandigheden onvermijdelijk. Reality, dat bestaat uit, zes man, speelt zeer goede Reggae. De aanvang zater dag is 22.00 uur. Leden betalen 6,00 entree, niet-leden 8,00. TREKKING LETERIJ SZ PC DE SPETTERS Zoals uit de advertentie elders in dit blad blijkt, zal zaterdag 9 no vember de bekendmaking van de uit slag van de door de stichting Z PC De Spetters georganiseerde loterij plaatshebben. Ter omlijsting van dit gebeuren zal een bingo-avond worden gehouden, waarvoor een formidabel aantal aantrekkelijke prijzen beschik baar is gesteld. Het bestuur van de stichting verwacht dan ook weer eep grote drukte in de benedenzaal van sporthal Het Vennewater. Deze feest avond, welke voor een ieder vrij toe gankelijk is, vangt om 20.00 uur aan. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO Ronaldus C.P., z.v.: van Cornelis P.M. en: Smit, Maria^S/Wafoda, d.v.: ÖroStf Theo en:BefgAi1ff' jantje R. Karin R., d.v.: Bos, Fredericus A.J. en: Boelens, Grietje R. Elisabeth J. d.v.: van Noort, Theodorus N. en: Manshan- de Elisabeth T.M. HUWELIJKSAANGIFTEN Wokke, Nicolaas G.M. en: Zoon, Alida G.M. de Jong, Leendert G.A. en: Zonneveld, Anna U.C. HUWELIJKEN Poorter, Teunis S. en: Kentie, Beatrix Y. OVERLEDEN Küker, Martha M.C. w.v. Wansink. AGENDA EN OPENINGSTIJDEN OPEN HUIS. TEL.: 333368-333156 Donderdag 7 november Nivon, kreatief 9.15-11.15 Pl.landsvr., kreatief 9.30-11.30 Nivon 13.30 -15.30 Moem, theatergroep 16.00 - 17.30 Yoga 13.30-15.30 Sjoelclub, Heiloo 20.00 - 22.00 HBC, bridge in 2 zalen 20.00-23.00 Boerhave Eng.les 19.00 - 21.00 Vrydag 8 november SKOW, volksdansen 11.00 - 12.00 N.v.v.H., ds. bridge 9.30-11.30 PI.lands.vr., volksdansen 9.00- 10.30 Pl.landsvr., volksdansen 13.30 -15.30 RVS, vergadering 10.00 - 15.00 Begel. orkest v. NH 20.00 - 22.00 Gesch. in vogelvl. 10 14.00-15.00 Nivon, geologie 19.30 - 21.30 Zaterdag 9 november Falkland, toneel rep. 12.00 - 17.00 Alkm. Big Band 15.30-17.30 Zondag 10 november Brigde, toernooi 10.00 - 16.00 Maandag 11 november N.v.v.H., gym 10.30-11.30 N.v.v.H., zang 13.30-15.30 Nivon, kreatief 13.30 - 15.30 Pridini, volksdansen 16.00 - 18.00 Pl.landsvr., zang 13.30-15.30 Mw. Hage, Jazz dans Cond. tr. 16.00-17.00 Yoga 13.30 - 15.30 Gesch.invogelvl.il 14.00-15.00 SansAtoutbr. 20.00-23.00 Nivon, kreatief 20.00 - 22.00 EHK, klaverjassen 20.00 - 22.00 Yoga 19.30-21.30 Dinsdag 12 november Doves, gym 9.00 - 12.00 Nivon, kreatief 9.15-11.15 N.v.v.H., Gewest 9.30-11.30 N.v.v.H., Bijeenkomst 9.30-11.30 Mw. Hage Jazzdans Cond. tr. 10.00- 11.00 Nieuw Leven zangver. 20.00 - 22.00 Alg. Bestuur Open Huis 20.00-22.00 Oppositie schaken in 2 zalen 19.00-23.30 HBC, bridge 20.00-23.00 Soroptimisten 20.00-23.00 Woensdag 13 november Doves, gym 10.30-11.30 Yoga 9.30-11.30 Nivon, kreatief 20.00 - 22.00 Yoga 19.00-22.00 Rotaryclub Heiloo 19.00-21.00 UCYL yoga 20.00-22.00 DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 9 en 10 nov.: dr. Duijvestijn, Obriglaan 53, tel. 333100. Weekenddienst Apotheek 8-15 nov.: Apotheek Huiswaard, Tochtwaard 5, Alkmaar (072-614002) en Apotheek Sibilo, Past. v. Muijenweg 17, Heiloo, (072-330200). Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. 'afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 6-12 nov.: C. Motzo, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 9-10 nov.: T. IJ. Rosier, J. van Ef fenstraat 2, Alkmaar, tel. 072-401108. Diëtiste Sirqone Ouwendijk, diëtiste, telefonisch afspraken maken: dagelijks tussen 18-19 uur, tel, Ö72-§30719. Van Doorn straat 24, Heiloo. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho- ghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. KRUISVERENIGING 'HEILOO'' Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-6203, te be reiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 02208-96422, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. (Commandeurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-3381 14; b.g.g. 072-334348. VVV HEILOO Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinformatrice: mevr. A. de Moor, Nijverheidsweg 11, Heiloo, tel. 072- 333719. STICHTING UNIE VAN VRIJWILLIGERS Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdag (12.00-J4.00 uur) per tel. 072- 335296. STICHTING OMBUDSMAN HEILOO Dagelijks bereikbaar op de tel. nrs.: 332361 en 335710 van 10.00-22.00 uur. Schriftelijke vragen: Postbusnr.: 89. Spreekuur vrijdagavond na telefonische afspraak in De Duif, Mariënstein 180, van 19.30-20.00 uur. OPENBARE BIBLIOTHEKEN Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Vrijdag 14.00-17.00 OUDERENKOOR HEILOO Repetitie dinsdag van 10.00-11.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl.: via tel. 334797, 334054 of 334216. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeg huis. Sekr.: Werkendelslaan 29, tel. 331594. FNV INFO-TEAM HEILOO-LIMMEN Zitting iedere eerste en derde maandag van de maand van 20.00-21 .00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. Spoed-informatie: tel. 02205-1608. BOUW- EN HOUTBOND AFD. HEILOO Spreekuur iedere maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. FIOM: BURO VOOR ALLEEN STAANDE OUDERS Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar maandag t/m vrij dag, tussen 9.00 en 17.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 2