ABN Bank CEES HACHMANG Jan Jansen Bondsspelden voor W. v. d. Maat en J. Scholten J. D. SCHERMER B.V Loodgietersbedrijf o)wm U vindt bij de Gildeslijter óók 'n interessant wijnassortiment Topbezetting op het tiende Handsome Eight-toernooi KOOLS B.V. UITKIJKPOST 11 DECEMBER 1985 Veuve Amiot Vin mousseux Zwarte Kip Advocaat dllllll|||ltlllililllllll|||llllll|||llllll||lllllll||lllllll||lllllll||lllllll||lllllll||lllllll||lllllll Maandag 23 december, dinsdag 24 december, zijn wij geopend en werken wij zoveel mogelijk op afspraak. Donderdag 2 januari zijn wij gesloten. Wij wensen U prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1986. Behoort U tot de betere rijders van Heiloo? Rijdt U meer dan 9 jaren schadevrij? Dan kunnen onderstaande all-riskpremiën voor U van toepassing zijn: Merk Prijs Premie Opel Kadett f 21.000,- f 443,50 V.W. Golf f 23.000,- f 472,50 Renault 11 f 23.000,- f 472,50 Ford Escort f 20.000,- f 430,— Citroën BX f 23.000,- f 483,— Indien U minder dan 12.000 km per jaar rijdt, ligt de premie 51/2 lager. De W.A. verzekering van bovengenoemd^ auto's bedraagt M 50,- per jaar. Wilt U informatie inzake andere merken of minder schadevrije jaren, neem dan contact op met: Kennemerstraatweg 75, 1851 BB Heiloo, teL 072-331878. Gas - water - sanitair Verwarming Dakbedekkingen Riool Hoge Druk ontstopping Winkel 's middags open. Holleweg 19. Tel. 072-335085 t.o. De Beun en parkeerterrein 't Loo. COGNAC DRAMBUIE Stut tmpef/a/ *0F.T a CHAND0N Drambuie Scotch liquer Hennessy Cognac V.S Moët et Chandon Champagne een lange levensduur heeft? Swanendael 7 - Heiloo - Telefoon 072-330680 Als je gewend bent de grenzen te passeren en nieuwe markten te verkennen, verwacht je meer van je bank dan een vriendelijk gezicht Actuele informatie, bijvoorbeeld over betalingsverkeer, financiering, maar ook over lokale markten enontwikkelingen.Eengidsfunctiezelfsbijhetleggen van contacten. Dan kies je voor de ABN. Nederlands grootste internationale bank, met meer dan 200 kantoren thuis in 43 landen. Dus altijd wel ergens 'in de lilflipR^^illTJ buurt', net als in Nederland: Tandprothetische praktijk Gespecialiseerde tandtechniek Wij maken elke tandprothese van begin tot einde zelf. Ook voor reparaties. Maandag - vrijdag 8-12 uur Heerenweg 72A Tel. 072-337119 Heiloo Kennemerstraatweg 97 Telefoon 072-334644 Winkelcentrum Het Hoekstuk 9, Heiloo, tel. 072-335163 Sportpark De scheidende kaderledenW. v. d. Maat en J. Scholten (links), beleef den veel plezier aan de hen aange boden receptie in de HSV-kantine. Ook voor uw sportberichten Winkelcentrum Het Hoekstuk 2 - Heiloo Telefoon 072-330877 Informatie (zonder postzegel) antwoordnummer 1601 - 1850 WB Heiloo. Wilt u mij vrijblijvend documentatie sturen na tel. afspr. bezoeken Naam: Adres Plaats HEILOOER BRIDGECLUB Uitslagen van dinsdag 26 november: A, 1. mevr. Admiraal-hr. Vendel, 59.15; 2. dames Klerk-Stark, 53.35; 1. mevr. Hoff-hr. Tamminga, 59.15; 2. fam. Belleman, 55.85. B, 1. mevr. Urk-hr. Noom, 53.50; 2. dames v.d. Mark-Ribberink, 52.00; 1. dames Haafkens-Wijnbeek, 57.00; 2. heren Duineveld-Pin, 55.50. Uitslagen van donderdag 28 november: A, 1. heren Ranzijn-Spruit, 57.90; 2. dames Klerk-Stark, 57.30; 1. heren Knegt-v.d. Poel, 64.15; 2. dames Janssen-de Wit, 52.90. B, 1. mevr. v. Ee-hr. Rhemrev, 60.50; 2. mevr. en hr. Eichelsheim, 51.00; 1. heren de Lange-Leek, 63.00; 2. dames Hart-Vreeswijk, 56.00. C, 1. dames v.d. Goot-Koens, 64.15; 2. heren Bennink-Gorse, 61.25; 1. heren Löhr-Mak, 58.35; 2. fam. Haan, 57.10. D, 1. mevr. Schouten-hr. Hakvoort, 63.75; 2. mevr. Jacobs-hr. Schram, 58.75; J. dames-de Lange-Leek, 6060; 2. heren Couzijn-Plas, 54.35, en fam. van Os, 54.35. Afzeggen: dinsdag, mevr. Admiraal (tel. 335718), donderdag, de heer Löhr (tel. 330052). DAMCLUB HEILOO Lijstaanvoerder Cor Bijwaard is er in de 12e ronde weer in geslaagd om een punt van de concurrentie weg te lo pen. Zelf won de immer vlot schui vende Bijwaard van Kessels, die in een zetje trapte, waar een dammer slechts eenmaal in zijn leven inloopt. Stugge volger Cor van Lieshout had een erg moeilijke avond tegen de sterk dammende Koersen. Beide he ren gaven elkaar op het bord geen duimbreed toe. Na een eindspel vol met geniepigheden werd toch remise overeengekomen John Klumper verkeert de laatste we ken in een bloedvorm". Deze be daarde dammer pakt met simpel ge mak de punten. De uitslagen waren: A. van Zijp - F. Schouten 1-1, R. Bu- walda - A. Kroon 0 - 2, R. de Boer - J. Klumper 0 - 2, N. Ursem - R. Scar- go 1 -1, W. Kessels - C. Bijwaard 0 -2, C. van Lieshout - L. Koersen 1-1. H.S.V. LAAT KANSEN LIGGEN De belangrijke wedstrijd tegen koploper S.V.W. is in een 0-2 nederlaag geëin- digt. In de eerste helft wist H.S.V. zich door goed opbouwend spel diverse kansen te creëren. Helaas ontbrak het echter aan geluk en goede afwerking. In de 2e helft trok S.V.W. de overwinning naar zich toe, waardoor het gat tussen koploper en H.S.V. weer groter is geworden. Zie verder de sportagenda. TRAINER URSEM STOPT BD H.S.V. In het 4e seizoen heeft Hans Ursem besloten aan zijn werkzaamheden als trainer bij H.S.V. een einde te gaan maken. In de afgelopen week heeft hij dit besluit ook aan de selektie-groep bekend gemaakt. Als rasechte H.S.V.er betreurt hij het dat tot op heden nog niet dat resultaat is behaald, wat hij met deze selektie dacht te bereiken, terwijl toch voldoende kwaliteit aanwezig is. Het spel en de resultaten zijn, zoals bij zo vele clubs, te wisselvallig. Niettemin kijkt Ursem terug op een fijne periode. Waar de huidige trainer naar toe gaat is op dit moment nog niet bekend. ,,Dat is ook nog niet belangrijk", zegt Hans Ursem. Eerst met deze elftallen nog zo hoog mogelijke ogen gooien en dan zien we wel". Het tiende Handsome Eight zaalvoet baltoernooi, dit jaar voor het eerst op 29 december belooft weer een uiterst sterk bezet evenement te wor den. Eén van de trekpleisters zal on getwijfeld het team van Sparta zijn. De Rotterdamse profploeg, die het als Nederlandse vertegenwoordiger in het UEFA cup-toernooi zo knap deed, is met spelers als Edwin Olde Rieke- rink, Rene Eyer, Louis van Gaal en Robin Schmidt ongetwijfeld één van de favorieten en trainer Vonk kennen de zal hij alleen genoegen nemen met een eerste plaats. Daarvoor zal dan in de eerste plaats rekening gehouden moeten worden met de andere proffessionele ploeg, het Alkmaar AZ'67, dat met zijn sterk ste selectie op 29 december naar de Hoornse Vaart zal komen. Naast de genoemde profteams zijn er ook een aantal uiterst sterke zaalvoetbalver enigingen uitgenodigd. Eén van de meest serieuze kandidaten voor de Café Stapper-wisselbokaal is uiter aard het Haagse Snoekie, dat dit sei zoen na een uiterst tumultueuze fi nale tegen het Maastrichtse De Drei Keuninge, tweede van Nederland werd. Ook het Tilburgse Bunga Melati is een uiterst sterke en attractieve deel nemer. Uit Rotterdam komt Neptunes, dat dit jaar zowel het kampioenschap als de beker van j&e Maasstad be machtigde. Uit het Alkmaarse rayon komen deze keer uiteraard het orga niserende Handsome Eight, dat zich op het eigen evenement graag wil revancheren voor de tegenvallende competitieresultaten, en het Egmond- se Rolff dat het dit seizoen in de af delingshoofdklasse zo uitstekend doet. De achtste deelnemer zal weer een All-Stars team zijn, met bekende voetballers uit het Nederlandse prof voetbal. Onderhandelingen met Va nenburg, Rijkaard van Basten en Rob bie de Wit zijn gaande. Veel zal daar bij afhangen van de toestemming van technisch directeur Johan Cruyff. Zeker is de komst van Willem van Ha- neghem. In tegenstelling tot andere jaren wordl het Handsome Eight-toernooi dit jaai niet op tweede kerstdag gehouden, maar op zondag 29 december. Plaats van handeling blijft wel sporthal de Hoornse Vaart in Alkmaar. ook mede het vele werk wat andere in onze vereniging doen. Maar hiervoor heeft u beiden het sein en het goede voorbeeld gegeven. U heeft tezamen ruim 50 jaar enorm veel werk verzet en dan moet je een verenigingsgek zijn", aldus één der sprekers. Een blijvende steun van overheidswege voor al die amateurclubs met hun talloze vrijwilligers is dan ook onontbeerlijk. Ook de K.N.V.B. kan er het zijne toe bijdragen. Bijzonder blij was dan ook de ceremonie meester J. op de Weegh dat hij ook een. afvaardiging van de K.N.V.B. mocht begroeten. Hun aanwezigheid was voor de scheidende bestuursleden één van de vele hoogtepunten van deze middag. J. Scholten en W. v.d. Maat mocht nl. uit handen van de heer Bregman resp. de zilveren en de gouden bondsspeld ontvangen. Aan het einde van het officiële gedeelte van deze middag dankte de heer W. v.d. Maat, mede namens de andere "ridder" J. Scholten, alle sprekers voor hun lovende woorden, de onderscheidingen en andere kado's en een ieder voor de grote belangstelling bij hun afscheid van H.S.V. Wie goed zaait, zal ook goed oogsten. Een citaat uit een van de vele toespraken die werden afgestoken op de zaterdag jl. gehouden afscheidsreceptie. Hoe goed de scheidende bestuursleden hadden gezaaid, kwam al duidelijk tot zijn recht in de volle kantine op het H.S.V.-sport park waarin niet alleen het huidige bestuur en leden aanwezig waren, maar ook de wethouders mevr. A. Willemse- van der Ploeg en de heer J. Borsjes, de heren Bregman en Spaans namens de K.N.V.B., de heer Rootjes van de sportvereniging De Foresters, alle oud voorzitters te weten A. Borst, T. Houten bos en C. Keeman en verder vele andere belangstellenden. Uiteraard kwamen in alle toespraken duidelijk de verdiensten van de scheiden de bestuursleden naar voren. ,,Het is goed als van tijd tot tijd aandacht wordt besteed aan het vele werk, wat vrijwilli gers voor een vereniging doen. In de huldiging van deze middag zien we dan

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 14