Beste kri-stinan.w»' reserveerden de mooiste Seiko - cadeaus \wtru. Joop Schröders Vleesboetiek HUIS KOPEN? RABO MAKELAARDIJ Slagerij Kramer RENAULT Heiloo; Bleeker, Westerweg 226, Tel. 072-331133. Sfiort en Spet Weekreklame AüK Twintig jaar AY Trias Bestel tijdig voor de feestdagen uw: - entrecöte - tournedos - varkenshaas en filé-rollades om teleurstellingen te voorkomen. Onze specialiteit heerlijk gekruide runderrollades. Alles 1e klas kwaliteit, ook voor uw gourmet en fondueschotels. Winkelcentrum Het Hoekstuk, tel. 335227 ^GRATIS BOUWKUNDIG KWALITEITSRAPPORT! Kerst- en Nieuwjaarsreklame 16.95 2.55 2.55 2.55 1.95 UITKIJKPOST 18 DECEMBER 1985 Kerstmis is de tijd voor werkelijk stilmakende cadeaus. Om te geven en te ontvangen. En dan kan eigenlijkgeen Kerstman om het wereldmerk Seiko heen. Waarvan u (net op tijd) in onze zaak nu wel een héél traaie collectie vindt. SEIKO DOE HET VERTROUWD MET BEMIDDELING VAN Vraag vrijblijvend informatie bij uw Rabo makelaar: 072-154464 J.A. van 't Hof Varkensfricandeau 1 kg Mooie Hamlappen 1 kg Schnitzels 1 kg Gevulde Filet 1 kg Heerlijke Ham 150 gram Lekker Pekelvlees 150 gram Kerststronk 150 gram Varkensrollade 150 gram Wij verzorgen graag uw Fondue- of Gourmetschaal. Tevens hebben wij WILD alleen op bestelling. Wij hebben ook Varkensrollade, heerlijk gekruid, Rosbief, Oesters, Kalfsschnitzels, Runderrollade. Maar graag even van tevoren bestellen voor een vlotte afhandeling. Westerweg 160 - Heiloo - Telefoon 330991 Met wat voor een auto u ook bij ons voor komt rijden, u krijgt er mini maal f 2.000,- voor terug.* Ook al is het een hele oude auto. Voorwaarde is dat u een nieuwe Renault 5,9,11 of 18 aanschaft en deze laat financieren door Renault Credit Nederland. Heeft u een wat nettere auto, dan treft u het helemaal. U krijgt dan f 2.000,- inruil bóven de inruilprijs die het boefje van de ANWB-Bovag aangeeft. Dus u doet er goed aan om vandaag of morgen langs te komen. Want de inruilwaarde van uw auto gaat op oudejaarsavond weer aan zienlijk omlaag. De auto die u bij ons wilt, inruilen moet wel minstens 2 weken op uw naam staan. De financiering geschiedt op basis van een huurkoopovereenkomst waarbij de wettelijke aanbetaling ver plicht is. Mocht u helemaal geen auto in te ruilen hebben, maar toch graag op een aantrekkelijke manier zo'n Renault 5, 9, 11, of 18 willen aanschaffen, komt u dan vooral langs... Tbt straks! Renault adviseert elf oliën. sportpark Winkelhof 't Loo 6 Helloo Slimme Nederlanders ruilen nog in1985hun auto in, want ae Renault-dealers gaan buiten het boekje 5 jaar plaatwerkgarantie. *Dit aanbod geldt tot en met 31 december 1985. E75-A ganisatorische en financiële proble- AGENDA SPORTHAL HET VENNEWATER Donderdag 19 december Handbal, div. clubs 18.00-23.00 Vrgdag 20 december Zaalvoetbal, div. clubs 17.45 - 23.00 Zaterdag 21 december Zaalvoetbal, div. clubs 9.00 -17.00 Zaalhockey, De Terriers 17.00 - 19.00 Basketbal, Flashing Heiloo 19.00-22.00 Zondag 22 december Handbal, div. clubs 10.00 -15.00 Maandag 23 december Peanut-toernooi, BSC 9.00 - 16.00 Volleybal, Effect 17.30 - 23.00 Dinsdag 24 december .Zaalvoetbaltoer. For. 8.30 -16.00 Donderdag 26 december Kerstvoetbaltoernooi Aris/Ans de Wit 10.00 -18.00 Vrijdag 27 december Zaalvoetbaltoernooi HSV 8.30 -16.30 Zaalvoetbal, div. clubs 16.45 - 23.00 ZO SCHAAKTE 'OPPOSITIE' Het eerste achttal van schaakclub Oppo sitie uit Heiloo blijft moeite hebben met winnen. Tegen Lange Rochade uit Alk maar staan ze na een avond schaken met 4-3 achter. De laatste partij staat iets beter, zodat er misschien een gelijkspel in zit. In de interne competitie is het een gedrang rond de degradatielijn. Vrijwel zeker is de degradatie van Hafkamp en Ruiter, maar de twee andere plaatsen hebben minstens vijf kandidaten. In de B-poule slaat De Jong bekwaam de aanslagen op zijn leiders positie af. Hij hield Koeman op remise. Diverse spelers komen nog in aanmerking voor promo tie. De Jong is vrijwel zeker; verder zijn Verstappen, Ligthart, Ebregt, en Koe man kandidaat. Uitslagen van ronde 14: L. Landzaat-H. Kracht 0-1, H. Maas- Ni. van Bentum rem. D. de Jager-W. Bos 0-1, P. v.d. Werff-J. Alleman 1-0, J. de Vries-R. Sauer 0-1, J. de Jong-A. Koeman rem., R. Sauer-J. Ebregt 1-0, P. Ooyevaar-E. Verstappen rem., P. Manni-W. Ligthart 0-1, W. van Bakel-J. Bosman afg. I. Oudeboon-J. de Vries 1-0, H. Horninge-C. Brink rem. O. Koenders-L. Obdam 0-1, F; Beyers-J. v.d. Boogaerde 0-1, J. Roele-J. Werks man 0-1, J. Vegter-A. Creutzberg 1-0. er deze middag nog doelpunten zouden vallen. De meeste kansen hiertoe had nog wel W.G.W., dat na kort samenspel ook regelmatig de diepte zocht. Maar zoals gezegd dan stond daar nog altijd keeper Buur. Niettemin moest ook hij één keer de bal uit het net halen, wat ook de eindstand betekende. Daaraan kon H.S.V., dat pas 15 minuten voor tijd het tempo verhoogde, óók niets meer veranderen. KEEPER BUUR REDT H.S.V. Hiermee zou de indruk worden gewekt dat H.S.V. zondag jl. een gewonnen wedstrijd heeft gespeeld. Niets is minder waar. Wél zorgde Buur met zeker 4 grandioze aktie's dat zijn elftal niet afging. Het eerste half uur lieten zowel H.S.V. als W.G.W. zien dat zij er een "mooie" wedstrijd van gingen maken. Van weerszijde werd de bal knap tech nisch behandeld. Na deze tijd begon het verkleumde publiek zich af te vragen of Op vrijdag 13 december 1985 bestond Atletiekvereniging Trias 20 jaar. Toen de vereniging werd opgericht bestond zij al uit 180 leden. Onder de oprichters bevond zich ook de heer Koelemeij die nu nog steeds lid is van de vereniging. Totstandkoming In Alkmaar werd reeds in 1930 aan atletiek gedaan, ook bestond er in die tijd gymnastiekvereniging Doves, die in 1940 een specifieke atletiekvereniging opzette onder dezelfde naam. In Alk maar kon men bij twee atletiekvereni gingen terecht, te weten A.V.A. en R.K. atletiekvereniging Olympus. Er waren dus mogelijkheden genoeg. Sportief gezien ging het de clubs wel goed, maar de accommodatie liet nogal te wensen over. Getraind werd er toen op diverse grasvelden of in het Heilooër bos. Er was nauwelijk kleedgelegenheid en wedstrijden organiseren was al haast helemaal onmogelijk. Waarschijnlijk mede daardoor waren er soms or- men. De roep om een sintelbaan werd steeds groter. Of Alkmaar of Heiloo zou in aanmerking kunnen komen voor de aanleg daarvan. Na een vergadering van de gemeente Heiloo werd besloten om een baan aan te leggen, in Heiloo, gelegen aan het Maalwater. Daardoor besloten de twee verenigingen uit Alk maar en Doves uit Heiloo samen te gaan onder de naam Trias. Dit gebeurde dus 20 jaar geleden. Al gauw na de aanleg van sintelbaan bleken er problemen te zijn. De baan was namelijk gevoelig voor wateroverlast. (Dit is nog steeds het geval) Wat is atletiek Vaak denkt men bij atletiek alleen aan hard lopen. Maar atletiek is meer dan alleen dat. In grote lijnen is atletiek lopen, springen en werpen. De loopnummers zijn weer verdeeld in verschillende afstanden. Springen houdt in hoog-ver-hink- en polsstokspringen. Onder werpen wordt verstaan, kogel-dis cus-speer en koogslingeren. In de begintijd van Trias was het zo dat iedereen tegen iedereen liep, jong en oud. Er waren dus geen verschillende categorieën. TEgenwoordig is alles in verschillende klassen ingericht. Het be gint bij de pupillen. Vanaf 12 tot 19 jaar behoort men tot de junioren. Van 19 jaar en ouder behoort men tot de senioren. Bepalend voor de indeling is het jaar, waarin men een bepaalde leeftijd bereikt. Trias heeft momenteel ongeveer 600 leden. De laatste jaren is de atletiek enorm in populariteit gestegen. Bij Trias is het ledenaantal de afgelopen jaren met 10% per jaar gestegen. Dit heeft vooral met de prestaties van Gerard Nijboer, Rob Druppers en Ria Stalman te maken. De jeugd van 15 tot 19 jaar is de grootste catagorie bij Trias. Dit komt natuurlijk ook doordat Trias een 25-tal zeer goede trainers heeft. De hoofdtrai ner is Freek Stam, die zelf ook kampi oen van Nederland is geweest. De trainingen vinden plaats op de atletiekbaan aan het Maalwater. De weersomstandigheden laten dit echter niet altijd toe. Soms wordt uitgeweken naar het naastgelegen park 't Baafje. De atletiekvereniging is sinds enige jaren de trotse eigenaar van een "krachthok". Alle benodigde apparatuur is aanwezig. Het geld dat nodig was voor deze aanschaf hebben de leden zelf bij elkaar gelopen. In een loopathon kon men bij iedere gelopen ronde een bedrag verdie nen. De lopers moesten namelijk een eigen sponsor zoeken, die voor het geld zorgde. In het voorjaar 1986 wordt er weer zo'n loop gehouden. Nu is het geld bestemd voor de kantine, die danig moet worden opgeknapt. Voor wedstrijden moet vaak en veel gereisd worden. Alle catagorieën doen mee aan de regionale competitie. De twee beste daarvan doen mee aan de gewestelijke kampioenschappen. Als men zich dan weer plaatst bij de twee beste gaat men over naar de landelijke finale; deze bestaat uit 8 ploegen. Vrij regelmatig weten de Trias-leden zich te plaatsen voor de finale. Men komt uit per groep dat betekent dus dat Trias in de breedte een goede vereniging heeft. Bij het onderdeel tienkamp zijn er zelfs 3 leden die behoren bij de top van Nederland. Trias is nog niet in het bezit van een kunststofbaan, wat inhoudt dat ze geen grote nationale of internationale wedstrijden kunnen organiseren: de sin telbaan voldoet niet aan de gestelde regels. Voorlopig ziet het er nog niet uit dat ze in het bezit komen van een kunststofbaan want de kosten bedragen één miljoen gulden. Evenementen Naast de baan, waar al het sportieve gebeuren zich afspeelt, wordt er ook gezorgd voor ontspanning. Er worden gedurende het hele jaar diverse evene menten georganiseerd zoals: feestavon den, klaveijas-drives, badminton toer nooien, bowlingavonden, en barbecue avonden. Ook worden er regelmatig films vertoont over atletiek.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 6