Februari Januari Maart UITKIJKPOST 27 DECEMBER 1985 meente. Na achttien jaar Limmen vertrok hij naar het Brabantse Zundert (Foto links). De Genade kapel van Onze Lieve Vrouw ter Nood onder ging een grote opknap beurt. Ook de wandschil deringen werden weer pri ma zichtbaar. (Foto on der). In Limmen nam burge meester N. A. J. Molhoek begin februari afscheid als eerste burger van de ge- Scouting Heiloo opende 1985 met een taart voor het gemeentebestuur van wege het 75-jarig bestaan. (Foto rechts onder). In Limmen werd feest ge vierd bij de Koninklijke Algemene Vereniging voor Bloembollencultuurdie 100 jaar bestond. (Foto's boven). Eenden en andere dieren hadden het zwaar te ver duren in de extreem koude wintermaanden. (Foto links onder). men aan de Elfsteden tocht. (Foto rechts). Schoenmaker en -verko per Nic Mannes sloot in die maand zijn winkel. (Foto links boven). Mu ziekvereniging Caecilia bestond 60 jaar. (Foto on- In maart publiceerde de der). En de Uitkijkpost Uitkijkpost een aantal veranderde van uiterlijk persoonlijke verslagen van op 27 maart, via de Lente- Heilooënaars, die deelna- bode. In april waren er bij de verschillende sportvereni gingen natuurlijk veel kampioenen te bejubelen. Talrijke foto 's, werden ge-i publiceerd. Ook hen gelsportvereniging De Vroegte Wint haalde de krant. Niet als kampioen, maar in het kader van een voorlichtingscampagne voor de jeugd. door het denksport-gala, dat op 21 sep tember werd gehouden. Drie denksport giganten verleenden hun medewerking. (Foto rechts). Dolf Meijer, actief in het bestuur van het Open Huis, werd ko ninklijk onderscheiden. (Foto boven). Juf Tiny Bais van kleuterschool De Bas- se roet nam afscheid. (Foto onder). 'De Duif die zingt voor Afrika (Foto onder). Tenslotte moesten vandalen onder toezicht van de politie de door hen veroorzaakte schade goedmaken. (Foto's rechts boven). Een drukte van belang was het traditioneel tijdens de bloemen dagen in Limmen tijdens het eerste weekend in mei. (Foto bo ven). Basisschool De Duif kwam in het jeugdjournaal met het lied De Rotary Club Heiloo voerde vanaf juni een grote actie voor zuster Lem- mens. Het succes was groot, vooral ook

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 6