September Augustus Oktober November December I? ®®1 UITKIJKPOST 27 DECEMBER 1985 men het uur-record wc- pot-zitten te verbete ren. (Foto rechts). In het kader van de restauratie van de Slot kapel in Eg mond aan den Hoef werd vanaf juli een historische ten toonstelling georgani seerd. (Foto links). Dansschool Ranzijn werd geopend. (Foto links bo ven). Het echtpaar Groot- Bakker was 60 jaar ge trouwd. (Foto's midden boven). Gerton in Lim- men werd verrijkt met Johwin. (Foto midden on der). In 't Baafje werd de zwemvierdaagse gehou den. Foto rechts boven). Winkelcentrum Het Hoekstuk bestond tien jaar. (Foto rechts onder). Tijdens de op papier zonnigste maand van het jaar werd wederom een poging onderno- to boven). In Egmond aan Zee trok het Museum Egmond veel belangstelling door het slechte weer. (Foto rechts). De verbouwing van het Brunogebouw was in volle gang. (Foto's onder). Bij de bouw van De Kloosterhof werd in augustus het hoogste punt bereikt. (Fo- wegdek (Foto geheel bo ven). De Heilooër foto club HAF bestond 25 jaar. (Foto midden links). Hen- ny Huisman was special guest bij de Volksmuziek school. (foto midden rechts). S.C. Admiraal vierde zijn 25-jarig jubi leum bij de L immer Rabo bank. (Foto rechts onder). Naar aanleiding van het foto-jaaroverzicht '85 heeft de redactie van de Uitkijk post een prijsvraag samengesteld. Over elke maand wordt hieronder een vraag gesteld. Vul het antwoord in en stuur uw oplossing vóór vrijdag 3 januari 1986 naar: Uit kijkpost, Rechte Hondsbosschelaan 22, Postbus 68, 1850 AB Heiloo. Voor de winnaars is een aantal leuke prijzen beschikbaar. Mevrouw Haafkens- Leenders werd op 5 okto ber 100 jaar. (Foto geheel links boven). De Raad- hu is weg kreeg een nieuw Vraag 1 januari Waarmee kwam de Victorie-groep van Scouting Heiloo omstreeks september in het nieuws? Antwoord: Vraag 2 februari Wie is momenteel burgemeester in Limmen? Antwoord: Vraag 3 maart Op welke datum werd de Elfstedentocht verreden? Antwoord: Vraag 4 april DVW werd onlangs de dupe van stroperij. In welke vijver gebeurde dit? Antwoord: Vraag 5 mei Op welke actie haakte basisschool De Duif in? Antwoord: Vraag 6 juni Noem een basisschool die na het schooljaar '84-'85 werd opgeheven. Antwoord: Vraag 7 juli Wat is het adres van de Slotkapel? Antwoord: Vraag 8 augustus Welke vereniging(en) maakt (maken) momenteel gebruik van het Bruno gebouw? Antwoord: Vraag 9 september Waarvoor werd het gebouw van dansschool Ranzijn vroeger gebruikt? Antwoord: Vraag 10 oktober Met welk televisieprogramma maakt Henny Huisman furore? Antwoord: Vraag 11 november Hoe heet 't café in Akersloot, dat is afgebeeld in het jaaroverzicht? Antwoord: Vraag 12 december Hoeveel keer verscheen de Uitkijkpost in 1985? Antwoord: Als voorproefje op 1986 verscheen de Uitkijkpost tweemaal in Akersloot. (Foto boven). N. Majolée was 50 jaar lid van het Nivon. (Foto midden links). Doves herdacht haar 60-jarig jubileum. (Foto links onder). De huisjes op Hoog en Laag werden grondig gerenoveerd. (Foto rechts onder). Mevrouw C. H. Israëls-Konijn en de heer C. Tensen za ten 25 jaar in het bestuur van de biblio theek. (Foto midden rechts). Natuurlijk bezocht kindervriend Sint Ni- colaas in december de verschillende gemeen tes. In Heiloo werd hij onder winterse om standigheden binnen gehaald. De sneeuw hield niet al te lang stand, zodat de Kerst onder relatief milde weersomstandigheden gevierd kon worden. Naam Adres Telefoon Woonplaats

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 7