r m Kerkdiensten Medische diensten Cabaret Boemerang ImB Rozing zegt brandweer gedag Andere adressen -theek ff Muziekweek op Willibrordschool Geen Uitkijkpost ontvangen? ERKENDE IUIZBRS Fa. J. DE GRAAFF A. L. DUIJVESTIJN HUISARTS, afwezig 17 t/m 21 febr. f 37,50 PIET GELDERBLOM HEILOO Dokter WILLEB00RDSE is vrijdag 14 februari AFWEZIG waarneming overige huisartsen w. Huisartsen AWAWI w WERKGROEP "GROEPSWONEN VOOR OUDEREN UITKIJKPOST 12 FEBRUARI 1986 BOETE-VERWERKING BIJ STORINGEN Het is jammer, maar blijkbaar inherent aan nieuwe systemen, die nog niet volle dig zijn ingewerkt, zijn de storingen. Aangezien de bibliotheek Heiloo een onderdeel is van een grote over Noord- Holland verspreidde bibliotheek organi satie, de Provinciale Bibliotheek Cen trale in Alkmaar, kunnen er in onze bi bliotheek in Heiloo storingen optreden waar we niets aan kunnen doen. Er is dan een storing in de computer, die in Alkmaar staat en waarop de registratie- apparatuur in de bibliotheken is aange sloten. Op de registratie-apparatuur worden de geleende materialen geregistreerd, tege lijk met de naam van de lener en de da tum van uitgifte. De leenduur is precies drie weken. En niet, zoals vroeger, een dag langer. De extra dag is vervallen. Maar, en wij schreven dit al meerdere malen, wanneer men geen tijd heeft de boeken en andere materialen tijdig te rug te brengen, dan kan men ze telefo nisch verlengen. Alleen tijdens de ope ningsuren. Achterin de boeken en op de achterzijde van de andere materialen zijn de nieuwe registratie-labels geplakt. Het nummer daarop moet even worden opgegeven en de geleende materialen zijn voor 3 weken verlengd. Wanneer de registratie-apparatuur in de bibliotheek in Heiloo, door een storing in de computer in Alkmaar, eveneens uitvalt en dus niet gebruikt kan worden, dan worden, om het publiek tegemoet te komen, de materialen wel ingenomen. Het publiek mag dan gewoon doorlo pen. De verwerking van de gegevens vindt dan plaats wanneer de storing is opgeheven. De eventueel door de appa ratuur gesignaleerde boete kan dan niet direkt worden verrekend. Doch, de boe te blijft geregistreerd op naam van de betreffende lener, terwijl de boeken en andere geleende materialen worden uitgewist. Komt de betreffende lener later weer eens boeken lenen, welke via de le nerspas geregistreerd worden op de naam van de lener, dan komt de boete weer boven water. Deze is immers blij ven staan op de betreffende naam, toen door storing de boete niet kon worden afgerekend. Dus: teruggebrachte boe ken worden, ook bij een storing, direkt afgeschreven van de naam. De eventue le boete, die dan nog betaald moet wor den, blijft staan. We zullen de laatsten zijn, die zeggen dat er nooit fouten gemaakt worden. Dit boetesysteem is evenwel waterdicht en jarenlang beproefd, o.a. gedurende een tiental jaren in Engeland, waar dit systeem werd ontwikkeld. Boete: 0,50 per band per week. Carla van de Bibliotheek. De samenzang met de hele school was één van de hoogtepunten tijdens de zie kweek op de Willibrordschool. mu In Heiloo stond de Willibrordschool de ze week in 't teken van de muziek. Alle leerlingen, van 4-12 jaar, hielden zich een week lang bezig met: muziek ma ken, luisteren naar muziek, instrument jes maken, dansen en zingen. Verschil lende groepen brachten een bezoek aan de muziekschool. Een hoogtepunte was 't dagelijks terug kerende grote schoolkoor. 's Middags om half 2 verzamelden zich alle 230 kin deren in de aula om dan samen te zin gen. De groten ontfermden zich over de kleintjes en zo zongen zij allen uit volle borst. Het Carnavalsfeest was een prachtige afluiting en tevens een mooi begin van de crocus-vakantie. DIERENBESCHERMING Dringend en op korte termijn een goed tehuis gezocht voor: Cyperse poes, gest., 2 jaar. Cyperse poes, donker, ca. 2 jaar. Rode kater, 4 jaar. Rode kater, ca. 5 jaar. Rasechte Siamees, wit, 6 jaar, ge- castr., heel aanhankelijk. Zwart/witte poes, 8 jaar, heeft veel aandacht nodig, liever geen honden. Schildpadpoes (lap), 8 jaar, eigenzin nig karakter. Voor informatie: 072-337853. Bastaard poedel, reu, 10 jaar, zwart, ontzettend lief d ier. Klein lichtbruin bastaardhondje "Freddie", reu, 11 jaar, niet bij klei ne kinderen, is graag buiten. Een paar konijntjes zouden ook graag een fijn tehuis hebben. Heeft u nog manden, bakken, oude handdoeken e.d. over? We komen ze graag bij u ophalen. Ook zijn we nog steeds geïnteresseerd in mensen die tijdelijk en tegen een vergoeding een huisdier willen op nemen. Gevonden Volledige zwarte kater, niet gecastr., ca. 1 jaar, op braakliggend stuk van de Mare, omgeving Amelandstraat, Alkmaar. Vermist Egaal-grijze kater, gecastr., 3, jaar, witte vlooienband, omgeving Berger- meer, Alkmaar. Zwart/wit poesje, ca. 8 mnd., Burg. Bosmanlaan, Limmen. Zwart/wit, katertje, ca. 1 jaar, niet gecastr., knik in staart en hoog op poten, omgeving Heilige Land, Alk maar. Zwarte kater met een paar witte borstharen, ca. 2 jaar, omgeving Dronekampstraat, Heiloo. Zwarte poes, klein ca. 5 jaar, verhuisd van Overdie, Alkmaar, naar Sande- camplaan, Heiloo. Cyperse poes, is krols, rechter achter poot is stijf door operatie, Dinkel, Heerhugowaard. Gitzwart poesje met klein wit vlekje, onder kin, ca. 2 jaar, omgeving Slim- pad, Heilooi. Echte rode cyperse kater, geen wit, met oranje ogen, Oude Gracht, Alk maar. Klein lichtbruin konijn, oortjes staan dwars, Rector Frederiklaan, Heiloo. Dierenbescherming Heikoo en Omstre ken Tel. katten Heiloo, tel. 072-337853, 072-332879, Limmen, tel. 02205- 2256. Tel. honden Heiloo: 072-333714, Limmen, tel. 02205-2256. Tel. knaagdieren, Heiloo en Limmen, tel. 02205-2256. BeTsdonderdags^7^M17^^^ POLITIEBERICHTEN INBRAKEN Afgelopen week zijn er verschillende in braken gepleegd. Éénmaal bij een wo ning aan de Rechte Hondsbosschelaan en in een woning aan de Westerweg. Hier wordt voorlopig niets vermist. Wel worden er sieraden vermist, nadat er was ingebroken in een andere woning aan de Westerweg. Ook is de zogenaam de "gaatjesboorder" weer actief ge weest, ditmaal bij een woning aan de Stationsweg, maar hij werd vermoede lijk gestoord. De politie van Heiloo heeft een inwoonster uit Alkmaar aan gehouden, die werd verdacht van in braak. De verdachte heeft bekend. Vuurwerk Kennelijk weet de jeugd van Heiloo niet precies de datum, wanneer vuurwerk mag worden afgestoken. Hierdoor heeft de politie enkele jongelui aangehouden, die vuurwerk aan het afsteken waren in de omgeving van Vossenakker. RADARCONTROLE Op 8 februari werden er 716 auto's ge controleerd waarvan er 37 te hard re den. De hoogste snelheid was 91 km per uur. In Limmen werden 510 automobi listen gecontroleerd, waarvan er 59 te hard reden. Hier reed de snelste 105 km per uur. De volgende dag werden op nieuw controles gehouden. Van de 340 reden er 58 te hard in de bebouwde kom. In Limmen reden van de 500 auto mobilisten 94 te hard. AANRIJDINGEN Afgelopen week deden zich vier aanrij dingen voor. Hierbij liep een bromfiet ser letsel op aan zijn heup. Verder de den zich geen persoonlijke ongevallen voor. Een inwoner uit Limmen is bekeurd we gens het rijden met de auto, terwijl hij niet in het bezit was van een rijbewijs. DIEFSTALLEN UIT AUTO Door een achterraampje in te gooien, wisten de daders een polstas, elf che que's, en waardepapieren te ontvreem den. Op dezelfde dag (9 februari) is een auto opengebroken. Vermist wordt een polstas met papieren. Door het por- tierslot te forceren is er een autoradio ontvreemd. Ook werden er weer drie fietsen ontvreemd, op verschillende plaatsen in Heiloo. GEVONDEN VOORWERPEN Gevonden voorwerpen te Heiloo, perio de 1 februari 1986 t/ 9 februari 1986. Goederen afhalen op woensdag- en za terdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur. 1 voetbalschoen, 1 horloge met zwart bandje, 1 blauw regenpak, papiergeld, 3 sleutels, 1 bruine handschoen, 1 rode handschoen, 1 horlogebandje, 1 golden Retriever, 1 gele want, 1 halsketting, 1 grijze handschoen, 1 sleutelbos, 2 paar noren, 1 bruine handschoen, 1 dames horloge, 2 sleutels aan ring, 1 porte- monnaie met geldsinhoud. CRESCENDO GEEFT CONCERT Het gemengd koor Crescendo te Egmond-Binnen geeft op7>zat(Prdag 15 februari in zaal Swart, aanvang 20.15 uur, haar jaarlijkse dpnateursconcert, waarbij niet alleen donateurs, maar een ieder die er belangstelling voor heeft, welkom is. De avond staat in het teken van bg- mondse amateurs, zowel vocaal als in strumentaal, daar we de medewerking hebben van het Egmonds saxofoon kwartet. Dit kwartet is ontstaan uit le den van muziekvereniging Eensgezind heid, voor u allen bekend. Door het koor worden vele bekende werken ten gehore gebracht o.a. van Handel, Verdi en Robert Stolz. WAVAVAWAV/! per autorijles (60 min.) Tel. 072-335583 Bovag-rijschool WA" THE AD VANDERHOOD QUARTET IN D'OUD INN Volgens de kenners nog steeds het beste 'soft swing' ensemble dat ons land rijk is en het specifieke geluid van Ad Van- derhood's klarinet, kent men zelfs in Japan! Deze maand brengt EMI Hol land de zoveelste LP uit van dit gere nommeerde gezelschap en Hans Oude- jans zegt ervan: ,,Niet alleen nodigt de ze muziek jong en oud uit voor een dansje maar bij dit geluidsvolume kan men elkaar ook nog verstaan...". Aanvang ongeveer 21.30 uur, zaterdag 15 februari in café d'Oud Inn. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10.00 uur ds. van Wijk uit Alkmaar. Crèche in de Kruiskerk. Kinderneven- dienst in het Open Huis. 19.00 uur ds. B. Kruit. Geref. Kerk Noordergeeststraat 09.30 uur: A. Boelhouwer. 19.00 uur: B.J. Kruit. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 09.00 uur: ds. J.W. van de Gronden. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.V. ter Nood, Kapellaan 13, tel. 02205-1288. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. B.J. Kruit uit Heiloo (gezinsdienst). Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10.00 uur: Hervormde Kerk Egmond aan Zee, gezamelijke dienst van de drie kerken, voorganger ds. S. Euverman. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: ds. M.W.S. Cramer. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen dienst. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: ds. A. G. Hoekema, jeugddienst. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar U.OU uur: br. J. Maljers. 17.00 uur: br. R. M. de Vente. 17.00 uur: d.s. Luiten. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 39.30 uur: leesdienst. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (orïi de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19.00 uur; zon dag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: Zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: Zaterdag in beide kapel len vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Heiloo - Handelsweg 7a Tel. 072-331025 Alkmaar - Emmastraat 93 Tel. 072-129045 VERHUIZINGEN ueheél \er/.üi i:d PIANO VER VOER BERGPLAATSEN VOOR INBOEDELS Cabaret Boemerang, op 22 februari in De Beun. Zaterdag 22 februari komt cabaret groep Boemerang weer naar Heiloo. Ook vorig jaar bezocht het gezelschap onze gemeente. Toen waren er slechts veertig mensen in de zaal, inclusief de brandweer en de programmacommissie. In de Uitkijkpost schreef toen een be zoekster een stukje over het cabaret. Zij vond het programma uit de kunst en had geen begrip voor de thuisblijvers. Wie weet heeft dat effect gehad: dit jaar werden in de voorverkoop al bijna hon derd kaarten verkocht. Goed voorbeeld doet goed volgen: er kunnen nog meer mensen in de zaal Cabaret Boemerang bestaat uit Albert Verlinde, Dick Cohen, Annemarie Hen- selmans, Irene Kuiper, Ad van Dijk (pi ano) en Bart Jan te Boekhorst (regie). Zij presenteren op 22 februari hun pro gramma 'Niet allemaal tegelijk': een sa tirische revue, waarin de toeschouwer een viertal jeugdigen volgt op weg naar volwassenheid. Ze banen zich een weg door het onoverzichtelijke oerwoud, dat Nederland heet. In die jungle van regels, wetten, voor- en willekeur pro beren zij zichzelf èn een sprankje be schaving te ontdekken. Allerlei facetten van de Nederlandse samenleving komen naar voren. Maar het zal niet louter prikken zijn naar de ballon van de macht. Cabaret Boemerang doet haar uiterste best om de avond een beetje po sitief te eindigen. Mocht dat niet luk ken, dan zorgt de groep er op haar beurt weer voor dat u na afloop kunt zeggen: het was een diep tragisch verhaal, maar we hebben wel gelachen. Kaarten voor deze voorstelling in thea ter De Beun zijn vanaf heden verkrijg baar bij Reisburo Holland Internatio nal, Boekhandel Avis en Jan/Tine Braam. De toegangsprijs bedragt 12,50 per persoon. Houders van een CJP-pas of een 65-plus-kaart betalen 10,00. P. Schouten ontvangt een handdruk en een enveloppe met inhoud van burge meester G lij nis bij zijn afscheid van de brandweer. KERSTACTIE COMITÉ HEILOO Het comité dankt allen, die onze jaar lijkse kerstaktie weer mogelijk hebben gemaakt. Wij denken hierbij aan onze collectanten en daarnaast aan onze rij ders, die de attenties hebben willen be zorgen. Door de opbrengst van de jaar lijkse collecte was het ons mogelijk on geveer 500 attenties in de vorm van kerstpakketten, fruit, bloemen en enke le speciale attenties aan de daarvoor in aanmerking komende personen te doen toekomen. Ook voor de opbrengst van deze collec te zijn wij uiteraard zeer erkentelijk. Echter, door de toch wet geregeld terug lopende opbrengsten van de collecten van de laatste jaren en het ontbreken van de vaste medewerking van enkele collectanten, werd het voor het comité toch steeds moeilijker weer aan alle aan vragen te voldoen. Als gevolg hiervan vraagt ons comité zich af, of wij op de tot nu gevolgde weg kunnen doorgaan. Alvorens tot een besluit te komen, zullen wij met enkele bij ons werk betrokken instanties in overleg treden. Uiteraard zullen wij la ter nadere mededelingen doen. Egmond KINDEREN VAN HEILOO EN OMSTREKEN Tot mijn spijt moet ik jullie mededelen dat het poppentheater Diabolo per 1 fe bruari niet meer gevestigd is in de Zevensprong. Hoe kan dat nou, want het is het afgelopen jaar wel gebleken dat veel kinderen en volwassenen de weg naar het Theater wisten te vinden. De ruimte was'ook prima geschikt om klasjes van scholen te ontvangen. De Zevensprong wordt ook gebruikt voor expositie's en een schildersvereni ging en omdat er vele expositie's werden gegeven de laatste maanden moest ik steeds het Theater afbreken en opzet ten. Je zult begrijpen dat het voor een paar keer niet zo erg is, maar als dat heel vaak voorkomt, is er geen tijd meer om voorstellingen te geven en nieuwe programma's in te spelen. Dus heb ik besloten dat dit geen goede ruimte is voor het poppentheater en dus op te breken, want op deze manier kan ik geen afspraken maken met mensen voor een voorstelling. Nogmaals, ik vind het ontzettend jammer, ook voor de kinderen die met hun verjaar dagspartijtje in het theater kwamen. Maar niet getreurd, ik blijf zoeken naar een andere stek voor het Poppenthea ter. Ik ben met iets bezig maar daar heb ik de medewerking van de gemeente voor nodig. Als het lukt komt er weer een berichtje in de Uitkijkpost en dan kan iedereen het Theater weer bezoeken. Want het is gebleken dat er wel behoefte is aan een Poppentheater in Heiloo. De voorstel lingen buitenom gaan uiteraard gewoon door. Ik hoop dat jullie het begrijpen en duim maar hard dat er ergens in Heiloo een plaatsje voor het Poppentheater is. Voor informatie kunt u ten alle tijden bellen naar Gerda Oppedijk, tel. 330555, na 17.00 uur. Op zaterdag 1 februari werd in de brandweerkazerne de jaarlijkse algeme ne ledenvergadering gehouden. Tijdens deze vergadering werd afscheid geno men van P. Rozing, die, na een dienst- periode van 18 jaar, i.v.m. de hiervoor geldende leeftijd, de brandweer moest verlaten. Burgemeester Glijnis dankte hem na mens het gemeentelpestuur voor zijn in zet voor de Heilooër gemeenschap en bood hem een bedrag onder couvert aan. Namens het brandweerkorps kon voor zitter N. Zander een met planten gevul de, koperen helmkit met inscriptie aan bieden. Na afloop van de vergadering werden diverse voordrachten gehouden, waarin zijn levensloop en belevenissen uit z'n brandweertijd waren verwerkt, wat door hem zeer op prijs werd gesteld. NED. CHRISTEN VROUWENBOND HEILOO De eerste bijeenkomst van dit jaar werd gehouden op dinsdag 28 januari. Na welkom aan leden, gasten en de heer Bouma (onze spreker van vanavond) opende Mevr. van Brussel met het zin gen van Ps. 121. De meditatie ging over "nog even dit, nog even dat en dan heb ik even tijd voor God. De heer Bouma hield een lezing met dia's over het Hei dense en Christelijke Rome. We zagen o.a. de St. Pieter, het monument ter ere van de overwinning van de eenheid van Rome. De Kloosterhof, kleine en grote kerken, sober en chique, en diverse grafmonumenten. Mevr. van Brussel bedankte de heer Bouma voor de mooie reis door Rome en eindigde met een ge dichtje: Legpuzzel. BELASTINGDIENST HELPT MET INVULLEN AANGIFTE Vrijdag 7 maart houdt de belasting dienst vanaf 13.00 uur een spreek uur in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo. Op dit spreekuur zullen ambtenaren van de belastingdienst U behulp zaam zijn bij het invullen van uw aangifte-formulier loonbelasting. U dient hiervoor wél een telefonische afspraak te maken: 072-145330 en vragen naar toestel 393. Voor het juist invullen van het for mulier is het nodig dat U schriftelij ke stukken meeneemt waaruit uw inkomsten of uitgaven blijken. Dat kunnen zijn: jaaropgave van werk gever of uitkeringsinstantie; huur subsidie; spaarbankboekje; ziekte kosten enz. Het spreekuur is bedoeld voor die genen die niet op eigen gelegenheid naar het kantoor van de belasting dienst in Alkmaar, Robonsbosweg 1 kunnen. GOUWE BOOM-PROJECT VAN DE UNIE VAN VRIJWILLIGERS De Unie van Vrijwilligers organi seert iedere dinsdagmiddag in de zaal van de Gereformeerde Kerk aan de Noordergeeststraat vanaf 14.30 uur een ontspanningsmiddag, in het bijzonder voor ouderen. Iede reen, die in de omgeving van de Gouwe Boom, Vinkenbaan en Ter Coulsterlaan woont, is welkom. Is het vervoer naar de kerk een pro bleem, dan kunt u opgehaald en la ter weer thuisgebracht worden, belt u daarvoor nummer 334757 of 331899. Tijdens een bijeenkomst waar het onderwerp "groepswonen voor ou deren" aan de orde kwam, werd een werkgroep in het leven geroepen, die zich gaat buigen over mogelijk heden om in Heiloo tot een dergelij ke woonvorm voor ouderen te ko men. De werkgroep is eenmaal bij elkaar geweest en is begonnen zich te oriënteren over de woonwensen, die er leven bij ouderen. Daarnaast gaat de groep op bezoek bij al bestaande woongroepen, terwijl met het gemeentebestuur contact opgenomen wordt over locatiemo gelijkheden. Informatie over de werkgroep en haar werkzaamheden kan verkregen worden bij de heer Zeeman in het Trefpunt, Westerweg 294, of bij de secretaresse, tel: 330329. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 15 en 16 februari dr. Gransbergen, Breedelaan 59, tel. 072-333100. Weekenddienst Apotheek 14 tot 21 februari, De Mare, Wielingen- weg 1, Alkmaar, tel. 072-618840. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 14 tot 21 februari, mw. Motzo, tel. 02513-12671. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 15/16 februari M.J. Gravenstein, Em mastraat 85, Alkmaar, tel. 072-125862. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho- ghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Diëtiste Simone Ouwendijk, diëtiste, telefonisch afspraken maken: dagelijks tussen 18-19 uur, tel. 072-330719. Van Doorn straat 24, Heiloo. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. FNV INFO-TEAM HEILOO-LIMMEN Spoed informatie: tel. 02205-1608 of 02206-5397. KRUISVERENIGING "HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur; Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-96203, te bereiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, té bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 02208-96422, té bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige i$ bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijk$ tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073: .1 Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT; Heiloo, tel. 072-337119. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn altijd t^ bereiken op tel.nr. 072-331606. (Commandeurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur! Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijcty 31, tel. 072-338114; b.g.g. 02208-96924; M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 3h tel. 072-338114; b.g.g. 072-334348. VBOK Vereniging ter bescherming van het on geboren kind biedt hulp aan moeder en kind bij niet-gewenste zwangerschap, tel. 072-126360, 072-622095, 033-620244, STICHTING KOÖRDINEREND WELZIJNSWERK VOOR OUDEREN Instelling voor gecoördineerd bejaar- denwerk. 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS te Heiloo, tel. 331297. Spreekuren: dagelijks van 9.00-10.30 uur. Voor: - bemiddeling huisvesting ouderen - meer bewegen voor ouderen - warme maaltijdvoorziening Tafeltje Dekje. - auto-vervoer door vrijwilligers - individuele belangenbehartiging vormings- en ontspanningsaktiviteiten - graag gedaan. STICHTING OMBUDSTEAM HEILOO Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo, tel. bereikbaar van 10.00-22.00 u. op 072-332361 of 335710, spreekuur op vrijdag na telefonische af spraak van 19.30-20.00 uur in C.B.S. De Duif, Mariënstein 180, Heiloo. GEMEENTE HEILOO afdeling sociale zaken van Aostastraat 5 SPREEKUREN: iedere werkdag van 08.30-12.00 uur, tel. 313131. MAATSCHAPPELIJK WERK: ma. t/m vr. 08.30-10.30 uur; di.avond 07.00-08.00 uur, tel. 313184. BOUW- EN HOUTBOND AFD. HEILOO Spreekuur iedere maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. FIOM: BURO VOOR ALLEEN STAANDE OUDERS Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar maandag t/m vrij dag, tussen 9.00 en 17.00 uur. OPENBARE BIBLIOTHEKEN Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag J9.00-2&30 Woensdag 14.00-16.00 Vrijdag 14.00-17.00 STICHTING ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK ALKMAAR EN OMSTREKEN Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING HEILOO Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: mevr. Dekker, tel. 332879 en mevr. De Zoete, tel. 334810. Vogels: Mare Adelaar, tel. 336848. VERENIGING VOOR VOLKSHUISVESTING HEILOO Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in de kamer van het Dienstencentrum in het Open Huis, Secr. N. Greeuw, Termijen 22, tel. 332158. VVV HEILOO Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinformatrice: mevr. A. de Moor, Nijverheidsweg 11, Heiloo, tel.'072- 333719. STICHTING UNIE VAN VRIJWILLIGERS Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdag (12.00-14.00 uur) per tel. 072- 335296.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 2