*£jt Meervogels '60 leverancier voor Oranje 4C 'Lekker voetballen' m m sportpark Wm z.v.v. UITKIJKPOST 12 FEBRUARI 1986 'T VENNEWATER BADMINTON De laatste zondag van januari stond in het teken van de beslissende fase van de competitie. Het eerste team wist als de butant in de derde klasse landelijk een eervolle 2e plaats te behalen. Team 7 en 9 werden kampioen. Het nog jonge, maar zeer getalenteerde team bestaande uit Sander Kraakman, Ro nald Koorn, Johan v.d. Wal, Yvonne Calf, Ingrid Brattinga en Ellen Admi raal had van meet af aan al kampioen saspiraties, hetgeen zij ook volledig waar maakten. Voor John Admiraal, Ronald Weenink, Karin Bakker en Ingrid Admiraal van team 9 was het kampioensschap toch een tikkeltje verrassend. De andere teams wisten zich te handhaven, behal ve team 3, dat moest degraderen. Afgelopen weekend begon voor de jeugd de na-competitie. Het C2 team bestaat uit de jongste spelers. Zij moesten aantreden tegen H.B.V. uit Hoorn. In een spannende wedstrijd werd het 5-3 voor 't V.B. Mirjam Ter voort en Marco van Aanholt wisten hun enkels zeer overtuigend te winnen. In de dubbels behaalden Niels Beemsterboer, Marijn Ridderikhof, Ellen ten Wolde, en Mirjam Tervoort gemakkelijk de overwinning. De mix van Josien Schil der en Marco van Aanholt werd zonder problemen gewonnen. ZWEMNIEUWS „DE SPETTERS Nachtmarathon kampioenschappen Het sportfondsenbad „De Witte Brug" te Castricum organiseerde met mede werking van de Castricumse Reddings brigade en Z. en P.C. Aquafit voor de eerste maal een nachtmarathon zwem men over 12 uur. Er werd op zaterdag 1 februari om 20.30 uur het startschot ge lost door burgemeester Schouwenaar van Castricum. Per half uur gewisseld van zwemmer: De verenigingsploegen bestonden uit 6 leden met 2 reserves. Deelnemende verenigingen waren o.a. een ploeg van de Spetters en twee ploe gen van de Heiloo-Aquafit-Combinatie, waarin de wedstrijd zwemmers van de Spetters uitkomen. De Heiloose ploegen deden het uitstekend. Uitslag: 1H.A.C. I 53.300 m, 2. Aqua fit 49.950 m 3. Oeza I 49.150 m 4. H.A.C.II 48.800 m. 5. Piranha- Enschede 47.500m. 6. A.Z.U 47.150 m. 7. Spetters 45.950 m. 8. Triathlon- Beverwijk 45.150 m 9. Oeza II 44.700 m 10. Castricumse Reddingsbrigade I 40.950 m. 11. Reddingsbrigade Zaanstad 35.950 m. 12. Oeza II 34.900 m. 13. Castricumse Reddingsbrigade II 34.850 m. TAFELTENNISVERENIGING ROZING De kop van de voorjaarscompetitie is eraf. De junioren werden meteen duch tig aan de tand gevoeld. Het gepromo veerde eerste team bleek zonder kop man Joris niet opgewassen tegen 't Hooge Huys: 3-7. Beter verging het het eerste pupillenteam. Zij bleven in een aantrekkelijke wedstrijd prima overeind tegen de Victors: 6-4. Bij de senioren werd het zich op de titel voor Rozing 1 en 2 lelijk verduisterd, 't Haasje hield het tweede team op een ge lijkspel en een uiterst gemotiveerde de Quint bracht het eerste team een 4-6 ne derlaag toe. GESLAAGDEN BIJ ZWEMBAD LOOS De volgende kinderen behaalden op woensdag 29 januari het kleuterbrevet 50 m. gekleed zwemmen, nadat zij bij zwembad Loos waren opgeleid: Hans v.d. Werf, Judith Ranzijn, Her man Punt, Marleen Bibo, Martin Skel- ly, Michiel v. Dantzig, Mariska Vader, Bastiaan Blom, Jolanda Bolten, Anouk Wijdeman, Roos Verweel, Charlotte Vermeulen, Jasper Bode, Richard Bijnsdorp, Belinda Blijleven, Jan No- wee, Jeldert de Boer, Andrew Bos- schaart, Marleen Duin, Nanny de Boer, Niels Koppes, Auke Possel, Yvonne v.d. Eest. Het is alweer ruim zeven maanden gele den dat het 25 jarig jubileum werd ge vierd bij handbalvereniging Meervogels '60. De geschiedenis gaat terug naar 1960. Een aantal dames uit Akersloot, zelf aktief in de handbal bij omringende gemeenten nemen het initiatief om een handbalvereniging op te richten. Eén van de dames, Riet Kerssens, was name lijk door Kapelaan De Boer gevraagd, of ze zelf geen handbalvereniging kon den oprichten, want hij vond het maar niets dat er geen in Akersloot was. Na enig overleg met de andere dames (die later het bestuur zouden vormen) werd besloten dit te proberen. Dit bleek aar dig te lukken. In die tijd werd er alleen op gras gespeeld door de dames (éen herenteam was er toen nog niet) en er kon toen alleen getraind worden op een bijveldje van de voetbalvereniging Meervogels. Asfalt. In 1968 ontstond de mogelijkheid te verhuizen naar de Bosweg. Dit kwam doordat in dezelfde buurt toch een aan tal asfaltwegen aangelegd moesten wor den, waardoor ook meteen een verhard speelveld kon worden aangelegd. In middels was de vereniging uitgegroeid tot 60 leden. In datzelfde jaar kwam ook het eerste herenteam van de grond, hetzij moeizaam. Het probleem is na melijk, bij teamsporten, dat je genoeg leden moet hebben om een team samen te stellen. In die tijd werd er natuurlijk ook aan wedstrijden deelgenomen waar de resul taten goed te noemen waren. Tot in 1976 was de handbalvereniging niet in het bezit van enige accommodatie, (met uitzondering van het speelveld) maar daar werd hetzelfde jaar verandering in gebracht. Er werd een mooie kantine, (hoofdzakelijk door eigen clubleden) gebouwd. Maar het belangrijkste was natuurlijk dat de club beschikking kreeg over vier kleedkamers met douches. In de zaal. De handbal speelt zich zomers af op het complex aan de Bosweg, maar 's win ters moet men altijd in de zaal trainen en wedstrijden spelen. Het probleem is en was dat in Akersloot geen geschikte accommodatie aanwezig is. Zo kunnen nog steeds geen thuiswedstrijden gehou den worden in Akersloot, men moet daarvoor altijd uitwijken naar Limmen. Waar de handbalvereniging echter wel trots op is, is de handbalbus die men sinds 1978 in gebruik heeft. Er werden in al die jaren vele kampioen schappen behaald, zowel bij de jeugd, als bij de senioren, maar het hoogtepunt in de geschiedenis van Meervogels was toch wel het behalen van het nationale kampioenschap van de dames junioren I. Dit succes werd behaald onder bege leiding van coach Arie Krom, die een jaar later tot C-trainer is ge promo- veerd en daardoor Meervogels heeft verlaten om een tweede divisie heren team te trainen. In dit kampioensteam bevond zich ook Wendy Kerssens, die, mede door deze goede prestatie, is opge nomen in Jong Oranje. In 1985 is het herenteam senioren kampioen gewor den in zaal. Hierdoor zijn ze gepromo veerd naar de derde divisie. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE De derde ronde van de interne com petitie bracht enkele verrassende uit slagen. De onlangs gepromoveerde De Jong won van Maas en de even eens gepromoveerde Ligthart won van Reyersen van Buuren met een ope- ningsval binnen 10 zetten. Heeringa versterkte zijn leidende positie door te winnen van Niehaus. Uitslagen van ronde 19: P. Avis - K. Jongkind afg., H. Reyersen v. Buuren W. Ligthart 0-1, G. Zeeman - L. van Hoek rem., H. Niehaus - G. Heeringa 0-1, A. Koeman - J. Wagenaar 0-1, A. Koeman - D. de Jager 1-0, J. Bos man - D. de Jager rem., L. Landzaat - M. van Bentum rem., H. Maas - J. de Jong 0-1, W. Bos - J. Ebregt 1-0, P. v.d. Werff - C. Brink afg., T. Ruiter - P. Ooyevaar afg., R. Sauer - J. Werksman 1-0, L. Obdam - J. Vegter 1-0, J. v.d. Bogaerde - F. Beyers 1-0, W. van Bakel - J. Alle man 0-1, P. Manni - G. Hafkamp 1-0, J. de Vries - A. Creutzberg 0-1, I. Oudeboon - O. Koenders 1-0, D. de Lange - H. Horninge 0-1. KLAVERJASCLUB EHK De uitslag van onze open drive van maandag 3 februari was als volgt: Mw. Min - mw. Dekker 5147 pt., mw. Eckhart - hr. B. de Graaf 5105 pnt., mw. Knegt - mw. Leurink 5068 pnt., hr. Jansen - hr. Ekkers 4960 pnt., fam. de Roo 4895 pnt., hr. Jonker - hr. Houtenbos 4837 pnt., mw. Wassing - hr. Klaver 4795 pnt. De eerst volgende open drive houden wij op maandag 3 maart. Wereldrecord. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan is een wereldrecordpoging gedaan om 40 uur achter elkaar te handballen. Dit is door de heren van Meervogels vol bracht, waardoor ze nu vermeld staan in het Guiness Bood of Records. De op brengst van dit evenement 5.000,-) kwam, ten goede aan de gehandicapten vereniging V.I.O.S. '82 uit Alkmaar. Ook voor de jeugd werd er iets in het ju bileumjaar georganiseerd. Ze zijn een weekend in Bakkum geweest, waar een jeugdkamp werd gehouden. Er wordt bij Meervogels '60 veel gedaan voor de jeugd, er worden school- en straattoer- nooien (teams worden samengesteld uit verschillende buurten of straten) er wor den filmdagen georganiseerd en tot groot vermaak van de jeugd worden vi deobeelden vertoond van hun eigen gespeelde wedstrijden. (Dit alles natuur lijk met de intentie om leden te winnen). Dit in samenwerking met jeugdtrainer Wolters, die zelf een goede handballer geweest is in de jaren zestig. Jongens De handbalvereniging' heeft de laatste jaren een tekort aan aanmelding van jonge jongens. Als dit zo blijft dan zal de herenafdeling vergrijzen. Een ander probleem dat nog steeds speelt, is dat er in Akersloot niet een sporthal aanwezig is die aan de eisen voldoet om er hand balwedstrijden te spelen. Dit betekent ook dat er in de wintermaanden niet voldoende getraind kan worden. In het voorjaar van 1986 valt de beslissing of er een nieuwe sporthal komt. T. Kers sens, voorzitter van Meervogels '60: „De toekomst zal het leren". bo/ketboll vereniging flo/hing heiloo SPORTVERENIGING .DE FORESTERS" TWEE RECORDS GEBROKEN Afgelopen zaterdag gingen de Kad. meisjes A voor het eerst in dit seizoen over de honderdpuntengrens door met 114-24 in Sea Devils A te winnen. Nooit eerder werd ook met 90 punten verschil gewonnen. Ze hebben nu een ononder broken reeks van 12 gewonnen wedstrij den, derhalve 26 punten en een score saldo van 758 tegen 345. Dit belooft een goede aansluiting op de Jun.meisjes A, die het met 22 punten uit 15 wedstrijden en een score-saldo van 510 tegen 467 ook zeker goed doen. Bo vendien is er weer een goede ruggesteun dankzij de Asp. meisjes A, die dit wee kend in Castricum de Sea Devils A met 84-34 versloegen. Je zou bijna zeggen dat een en ander nog verbleekt bij de u nog niet gemelde uitslag van 1 februari van de Jun. jon gens A. Die presteerden het nl. Akrides C met 179 tegen 14 naar huis te stu ren. Dat is zo ongeveer elke minuut twee keer de bal in de basket. Met slechts één verloren wedstrijd (56-58 te gen Racing Beverwijk B) heeft dit team nu 24 punten uit 13 wedstrijden en schrik nieteen scoresaldo van 1169 tegen 330. Voor verdere informatie over basketbal en Flashing Heiloo: Louis Hollander, Werkendelslaan 2, tel. 33617L__ B.C. O.K.K. Uitslagen van dinsdag 28 januari: W. Groot-G. Snel, 2-0; B. Morsch-A. Hoogland, 2-0; W. Hink-T. Ooster- wijk, 2-0; N. Bijvoet-G. Bolten, 2-0; J. Wiebering-J. Klaasse, 2-0; Th. de Waard-B. Morsch, 2-0; D. Pepping-C. v. Dooren, 0-2; P. Leering-R. Haazela- ger, 0-2; P. Bolten-H. Seignette, 0-2; L. v. Schooten-D. Nanne, 0-2; M. v. Zaal- J. Seignette, 0-2; Th. Molenaar-R. v.d. Gulik, 0-2; J. Komen-P. Kaandorp, 0-2. Bandstoten: C. v. Dooren-N. Bijvoet, 2-0. Uitslagen van dinsdag 4 februari: Kwartettoernooi: C. v. Dooren-D. Pepping, 0-2; W. Groot-J. Klaasse, 0-2; N. Bijvoet-J. Seignette, 0-2; L. v. Schooten-R. v.d. Gulik, 0-2; R. Haazelager-B. Morsch, 0-2; P. Bolten-Th. de Waard, 2-0; G. Snel-D. Nanne, 2-0; J. Wiebering-P. Kaandorp, 2-0; M. v. Zaal-W. Hink, 2-0; G. Bolten-A. Hoogland, 2-0; A. Hoogeland-J. Koomen, 2-0. Bandstoten: W. Hink-P. Leering, 2-0; R. Haazelager-P. Kaandorp, 2-0. BC LA STRADA Uitslagen 6 februari J. Koedijk - A. v.d. Velden 3-1, D. Nanne - H. v. Willigen 3-1B. Bakker- Th. Hoogeland 3-0, J. Hoetjes - René Nanne 3-0, P. Pilkes - D. v.d. Gulik 1-3, P. Pronk - R. Hoogeland 0-3, J. Bijvoet - R. Smit 3-0, L. Hoetjes - P. Pronk 2-0, P. Bijvoet - René Nanne 3-1,- Th. Hoogeland - H. v. Willigen 2-0, J. Hoetjes - L. Hoetjes 3-0, P. Pilkes - P. Bijvoet 1-3. DAMESBRIDGECLUB "SANS ATOUT" HEILOO Uitslag woensdag 29 januari (2e perio de; 5e zitting): A. 1. Grootes-Dekker 62!/2 2. Toby- Toby 53 1. Rootjes-Agsteribbe 64 2. Middelbeek-Daudey 55. B. 1. Nieuweboer-van der Velden (55) 64 2. Vecht-Heeze 54 1. Grütters- Lambalk 54 2. Hoff-Admiraal 54. C. de Waard-Bennen 56 Zi 2. Harreveld-Roest 54'/2 1. Brugman- Groen 58'/2 2. Bunjes-Hulst 54. D. Otte-Fagel (55) 57 2. van Aken- Zuidema 55 1. Kuiper-Haan 56!/2 2. van Aalst-van der Linden. 52. S.V. DE FORESTERS HONK- EN SOFTBAL De trainingen zijn inmiddels in volle gang. In ons jubileumjaar, Foresters bestaat 20 april a.s. 40 jaar, willen wij dan ook goed presteren. Er zullen weer heel wat kilometers verreden moeten worden naar onze tegenstanders, de meest verre zit de komende competitie in Groningen. Dick en Bep Nanne, van Café-Bar La Strada, gaan ons helpen, die kilometers niet zo duur te maken. Zij organiseren 14, 15 en 16 februari een weekend vlotbruggen, in hun café aan de Kennemerstraatweg, t.b.v. onze reispot. Er zijn vele mooie prijzen. De hoofdprijs is een schitterende dames- of herenfiets. Iedereen is van harte welkom. FORESTERS OP WEG NAAR HET 40-JARIG JUBILEUM In deze oergezellige winterse tijden wordt er al weer druk verder georgani seerd naar de jubileumdatum van de vereniging. Op 2 april is de officiële da tum en dan barstten de activiteiten los. Onder meer op 12 april komen de oud- internations tegen het huidige le voet ballen. Vele ex-vedetten van het Neder landse voetbal geven in Heiloo acte de présence met o.a. Coen Moulijn, Hugo Havenkamp en nog vele anderen. U heeft vorige week kunnen lezen, dat er op 19 april vanaf 15.00 uur een reünie plaats vindt op de Egelshoek, wat abso luut een hoogtepunt zal worden in dit jubileum. Oud-leden die zich nog niet opgegeven hebben kunnen dit nog doen bij dhr. B. Harreveld, tel. 072-333014, Werkendelslaan 50 in heiloo. Deze reü nie is een pracht gelegenheid om de vele oud-leden weer eens te ontmoeten, en te praten met die mensen die de vereniging in de begintijd hebben zien opbloeien of opgebouwd hebben. Ook de handbal en de zaalvoetbal en de honk- en softbal zullen veel activiteiten ontplooien in de jubileumweken. LOPATHON BIJ TRIAS Op zondag 20 april zal op de baan van de atletiekvereniging TRIAS in Heiloo en lopathon worden georganiseerd. De ze lopathon of sponsorloop houdt in dat door iedereen, dus ook niet TRIAS- leden, gedurende een uur op de sintel- baan zoveel mogelijk rondjes worden gelopen. Voorafgaande aan deze loop zorgen de deelnemers en deelneemsters voor sponsors, die per gelopen ronde een bepaald bedrag beschikbaar stellen. Deze sponsors kunnen overal worden gezocht: in de familie, bij buren en ken nissen, bij de winkelier etc. In totaal worden die dag 5 uur lopen gehouden. Na afloop van de loop gaan de deelne mers of deelneemsters de sponsors langs om het geld op te halen. De opbrengst hiervan wordt aan TRIAS afgedragen en zal worden besteed aan een zeer noodzakelijke opknapbeurt van de kantine en kleedgelegenheden. Naast deze loop worden op deze dag nog diverse andere aktiviteiten georga niseerd. De lopathon, die in 1981 werd georganiseerd, bracht het mooie bedrag op van 20.000,", van welk bedrag een krachtcentrum werd gerealiseerd. BREED SCALA AAN DIPLOMA'S ZWEMBAD LOOS Op 21 december en 25 januari werd in totaal door 158 leerlingen voor verschil lende diploma's en brevetten gezwommen. Een goede afsluiting van 1985 en een even goed begin van 1986. Vooral voor Johan Stienstra, 4 jaar jong nog maar, die op 21 december zijn B-diploma met glans in ontvangst mocht nemen. Hij is nu alweer bezig met het aanleren van borst- en rugcrawl. De geslaagden waren: Diploma A: Vincent Adrichem, Marcel Altena, Wim de Beer, Adriette Beemster, Jasper Blom, Niels Broens, Kitty Castricum, Aimée de Cloedt, Martien Coolegem, Hugo Dehé, Pieter Grevelt, Reinier van Gulick, Nanja Hei- dema, Niels Hoffmann, Wouter Kui pers, Chantal van Leijen, Lars Manten, Ralf Mooij, Feiko Mossel, Marcella van de Poll, Marlon Ray, Ewout de Regt, Annegeer Ruyter, Joanne Skelly, Nils de Smet, Ester Tan, Joost Vriend, Rensje de Winter, Dennis Alma, Jeffrey Antonides, Vanessa de Boer, Ellen van Duivenbode, Cornelis Huizinga, Carla Klijn, Misja Koot, Joop de Langen, Ed Lenting, José van Leijen, Paul de Moei, Caby van Oostende, Lonneke Smal, Jurjen Stienstra, Judith Terlqin, Mark Tervoort, Charlotte Vermeulen, Paul Zonneveld. Diploma B: Diana Duin, Peter yaa .Gennip, Peter Hofstee, Nienke Jonkman, Joost Keij- zer, Wessel Koenekoop, Bart Koop man, Carolien Koppes, Tom Ouds hoorn, Sander van de Peet, Stefan van de Peet, Carólien Schenk, Matthijs Sommeijer, Johan Stienstra, Martijn Tros, Lars Ursem, Katja Verbruggen, Michelle Vergeer, Gertjan Zeeman, Rik Zeeman, Dhr. Kuijper, Mevr. Harm- sen, Marcel Altena, Wim de Beer, Jasper Blom, Stefan Bolten, Helen Bos, Eelco Brakeboer, Niels Broens, Hugo Dehé, Martien Coolegem, Bart d. Geus Rogier Haartman, Koen van de Heide, Rob Heijne, Niels Hoffmann, Otto Kaandorp, Onne Lolkema, Lars Man ten, Patrick Meeldijk, Marcella van der Poll, Annegeer Ruyter, Mariska Schaap, Toine Schimmel, Joanne Skel ly, David Sluis, Esther Tan, Paul van 't Veer, Reijer Verwer, Joost Vriend, Je roen van de Wal, Rensje de Winter. 400 meter: Annemiek Swart, Melanie Roeleveld, Natasja Levie, Linda van Rozendaal, Kirstn Valckx, Simone Hanraads. Ranger: Gerbrand Swart. Kadet: Djerry Tervoort, Ingrid Kuyper, Mieke van Weele, Frank van de Idsert, Mar tijn Dekker, Susan van Osch, Marieke den Engelsen, Ilja de Groot, Niels de Groot, Jurjen Ringers. Zilver: Marije de Wijs, Peter Meerman, Tineke Meerman, Michel Kracht, Eugenie Schomaker, Sacha Coesel, Jeroen van Arkel, Pelle van Rees, Jacqueline Smit, Linda Dekker, Rianne Schaaper, Linda Brouwer, Louisa Sandham. Overlevingszwemmen brons: Johnny Kaandorp, Joris Verbruggen. 200 meter: Ilja de Groot, Niels de Groot, Iris Rog- geve,en, Annet Morsch, Ninke Bloem berg, Victor Baas, Rogier Affourtit, Vincent Affourtit, Marije Sluis, Mar tijn Hoogeland, Miriam Visser. Rover: Christa Kuyper, Gerbrand Swart, Inge Jonker, Bas Swüste, Marcha Jonker, Kees Jan Hoogland, Sander op de Weegh, Loek Frederiks, Jaco Poldervaart. Ranger: Daphne Jongeneel, Annet Hoorn, Mi reille de Rooy, Minouk Bartels, Jeske Schouten, Astrid Coesel, Monique Wijnbeek, Madou Buwalda. De vrijetijdsvoetballers namen zelf harken en scheppen ter hand om het veldje bespeelbaar te maken. Twaalf jaar geleden speelde een aantal groepjes (ex)voetballers in het Heilooër bos op het trimveld met een bal. Binnen korte tijd werd dat een groep van ca. 12 man, die iedere week op een vaste avond bij elkaar kwamen om fanatiek te voetballen. Eén gemêleerd gezelschap afkomstig uit Alkmaar, Heerhugo- waard en Heiloo. Nadat bekend was geworden dat er op de Omloop bij het Baafje doelen ston den werd uitgeweken naar dit veld. Weer of geen weer, zelfs op sneeuw, werd en wordt iedere week vast door gespeeld. In de zomer dinsdagavond en 's winters op zondagochtend kun je de mannen hard aan het 'werk' zien. Jammer is het dat er van Gemeentewe gen naar ons idee steeds minder aan dacht wordt besteed aan deze terreinen. Zo zijn in de loop der tijd de doelen ver wijderd. Het gras werd veel te hoog, zo dat wijzelf een motormaaier meenamen om dit probleem op te heffen. Wij kochten voor de doelen wegpionnen, die nu bij ons als doelpalen fungeren. Tegen de molshopen, die nu de velden teisteren, is weinig te doen. Met harken proberen we voordat we beginnen 'ons' veld te egaliseren. Graag vragen wij een beetje aandacht van de Gemeente voor dit probleem zo dat wij ook in de toekomst nog plezierig met ons trimvoetbal bezig kunnen blijven. Contactadres: Kennemerstraatweg 204, Heiloo, tel. 126295. t-iwufi/ucn HEILOOER BRIDGECLUB 1+kl I BADMINTON HET VENNEWATER ACTIEF De komende week gaat voor velen de strijd weer ontbranden in de zogeheten nacompetitie voor recreanten. Vele teams van badmintonvereniging het Vennewater staan voor deze competitie ingeschreven. Er doen teams aan mee bij de jeugd en senioren. De bijna tien jarige vereniging bruist weer van de ac tiviteiten. Afgelopen weekend was er een succesvolle disco-avond voor de jeugd. Het staat nu al vast dat de badminton vereniging het komende seizoen weer jeugdleden kan plaatsen. Vele jongens en meisjes gaan over naar de senioren. Jongens en meisjes die interesse hebben voor deze flitsende sport kunnen voor nadere inlichtingen terecht bij de fami lie Van Aanholt, telefoon 337858. Er bestaat de mogelijkheid tot proefspelen tegen een kleine vergoeding. Dinsdag 28 januari. Geel. 1. Mevr. Ritschie-Hr. Gorse 61.10 2. Mevr. Löhr-Hr. Dijkstra 47.20 l.Fam. van Loon 57.65 1. Mevr. Hoff-Hr. Tam- minga 57.65. Rood 1. Fam. v.d. Vlies 56.95 2. Ds. Leegwater-Uiterlinden 54.85 1. Fam. v.d. Laan 69.45 2. Ds. Haafkens- Wijnbeek 54.85. Donderdag 30 januari: Bruin. 1. Fam. van Os 53.50 2. Ds. v.d. Dool-Neyens 51.00 l.Fam.Schoonhoven 57.50 2.Ds. Damman-de Goede 56.00. Groen. 1. Ds. v.Hoolwerff-Spruyt 67.50 2. Ds. Couzijn-Plas 46.50 1. Ds. Jonker-Vogel 67.50 2. Mevr. Gauw-Hr. Roelofs 50.50. Blauw l.Fam.Fritzemeier 60.00 Mevr. Matton-Hr. Smit 53.50 1. Hr. Rutgers Laan jr.60.50 2.Fam.Nieuwe- boer 52.50. Oranje. 1. Ds. de Jager-de Wilde 59.50 2. Ds. Imeson-Stark 49.50 1. Hr. Bader- Koster 60.50 2. Hr. Ranzijn-Hoogland 60.00. Dinsdag 4 februari: A. 1. ds. Belle man - Souverein 55.85, 2. ds. Wedda - Weehuizen55.40,mv.Ritchie-hr. Gorse. 1. ds. Imeson - Stark (55) 60.40, 2. hr. Duineveld - Pin 57.90. B. 1. ds. Haafkens - Wijnbeek (61- 1%) 60.00, 2. ds. Hardeveld - v. Ra- venzwaay 56.00. B. 1. fm. van Loon 61.00, 2. ds. v.d. Velden - Visser 55.50. Donderdag 6 februari: 1. ds. Jans sen - de Wit 70.00, 2. mv. Bakker - hr. Tamminga 58.75. A. 1. hr. Knegt - v.d. Poel 64.60, 2. hr. Bader - Koster 51.25. B. 1. hr. de Lange - Leek 54.60, 2. mv. Löhr - hr. Bies 52.90. B. 1. hr. Bennink - Gorse 62.10, 2. mw. Imeson - hr. Tiel 54.60. C. 1. ds. Kuiper - Roos 58.00, 2. hr. Laan jr. - Rutgers (55) 57.00. C. 1. fam. Haan 68.00, 2. ds. v. Hool- werff - Spruijt 57.50. D. 1. fm. Neefkes 55.65, 1. ds. Ney- ens - Wolthuizen (55) 55.65. D. 1. mv. Gauw - hr. Roelofs 62.50, ds. Evenblij - Huiberts 50.65. Afzeggen: dinsdag mevr. Admiraal, tel. 335718, donderdag hr. Löhr, tel. 330052. DANSEXPRESS1E VOOR KLEUTERS Medio februari gaat bij sportvereniging Dojo 't Loo de cursus dansexpressie voor kleuters van start. De cursus wordt gegeven op woensdagmiddag van 13.45 tot 14.30 uur. De leiding is in handen van Mirjam Morsch. Zij is afgestudeerd aan de theaterschool Amsterdam, afd. dansexpressie. In deze cursus gaat het om het spelen met dans en beweging en het ontdekken en aanleren van fysieke mogelijkheden. Dit vindt op een spelmatige manier plaats middels thema's als hoog-laag, langzaam-snel, voor-achter, etc. Iedereen tussen de leeftijd 4-6 jaar is welkom. Maximaal aantal kleuters per les is 12 en vol is vol. U kunt uw kind opgeven bij dhr. C. Groefsema, Heerenweg 161, Heiloo (tel. 072-332214) of bij Mirjam Morsch, tel. 072-330330. ZONDAG 'HSV SNERTLOOP" Na het succes van vorig jaar heeft H.S.V. wederom een veldloop georga niseerd in 't recreatiepark West-Heiloo Het park is uitgezet voor deelne mers aan de 3 km, welke om 10.30 uur starten, voor de 6 km start om 10.45 uur en voor de 9 km start om 11.15 uur. In schrijfgeld niet-leden f. 2,50. U kunt zich omkleden in de kleedka mers op het sportpark Bayershofweg, terwijl na afloop ook daar gedoucht kan worden. Aan deze loop zijn geen prijzen verbon den, prestatie is het doel en bovendien krijgt iedere deelnemer na afloop een kop lekkere snert in de kantine. Een leu ke afwisseling na al dat schaatsen. Zaalvoetbal. Zaterdagavond 15 februari vindt in de sporthal Het Vennewater een unieke happening plaats wanneer gestreden zal worden tussen de B/C junioren en hun vaders. Aanvang 21.00 uur, iedereen is welkom. Gratis voetballen. Binnenkort start weer de voorjaarskom petitie voor jongens van 6-8 jaar. Wil uw kind ook wel eens een balletje mee trappen, geef hem dan op bij dhr. Op de Weegh, Termyen 15, tel. 333918. Een geweldige aanbieding van H.S.V. is hierbij dat voor de rest van het seizoen 85-86 niets betaald behoeft te worden. Ook voor de eventuele aankoop van een H.S.V.-shirt heeft H.S.V. een aanbie ding; nu slechts 10 gulden. FAncy Fair Loterij Deze is vanaf heden gestart met de verkoop van de loten a 50 cent. Het belangrijkste doel is de op vang van de jeugd. Daarom dit verzoek: koop die loten als ze worden aangebo den. De trekking vindt plaats tijdens de Fancy-fair, die dit jaar gehouden zal worden in het clubhuis op het sportpark in april. Pannekoektoernooi.Dank zij de inzet van vele begeleiders, scheidsrechters, ouders en andere medewerkers is dit toernooi dat maandag en dinsdag jl. werd gehouden in de sporthal Het Ven newater weer een groot succes gewor den. Niet minder dan 24 jeugdteams van H.S.V. hebben hier met veel plezier aan deelgenomen. H.S.V. OP VALREEP GELIJK De weinige toeschouwers die de koude wind toch nog hebben getrotseerd heb ben zich pas in de tweede helft wat kun nen vermaken door het verloop van de doelpunten. Het slechte veld deed ver moeden dat ook van het spel weinig te recht zou komen, maar naar mate de wedstrijd verliep paste de spelers zich goed aan de omstandigheden aan. Voor dat "inspelen" gebruikte beide elftallen de eerste helft zodat de rust nog met 0-0 in ging. Daarna ging men van beide kanten wat feller in de aanval. Het resultaat hiervan kwam als eerste bij H.S.V. terecht, maar nog tijdens het napraten over dat doelpunt kwam als eerste bij H.S.V. terecht, maar nog tij dens het napraten over dat doelpunt kwam W. Frisia alweer langszij. De domper voor zowel de supporters als spelers van H.S.V. kwam hij het uitde len van een strafschop aan W. Frisia, die ook in een doelpunt werd omgezet. Aangemoedigd door hun aanhang ging H.S.V. nog feller in de aanval. Een overtreding binnen de 16 meter bracht H.S.V. hiermee toch nog op gelijke voet. Vele voetballiefhebbers, maar vooral de penningmeesters, vragen zich echter af of een wedstrijd onder deze omstandig heden nog wel interessant is. HANDSOME Op maandag 20 januari hield T.V. Heiloo haar jaarlijkse algemene le denvergadering. Nadat mevrouw Anneke den Bandt de aanwezige le den verwelkomd had, memoreerde zij tevens het 21-jarig bestaan van de tennisclub op die dag. De voorzitter blikte terug op de aktiviteiten van het afgelopen jaar. Veel van wat was ge pland, kon worden geraliseerd. Dat leidde onder anderen tot een stijgend aantal jeugdleden en een nog steeds groeiende wachtlijst voor de se nioren. De feestcommissie en het huisorkest werden extra in het zonnetje gezet en voor hun bewezen diensten ter ge legenheid van de viering van het vier de lustrum en de begeleiding van de vele toernooien bedankt. De voor zitter deelde mee dat de trainers, als ook het beheerdersechtpaar het komende seizoen aan de vereniging verbonden zullen blijven. De vele aktieve werkzaamheden, verricht door technische commissie, jeugd commissie en Dors-commissie, zijn door de gehele vereniging weer bij zonder gewaardeerd. Slechts één mutatie vindt plaats in het bestuur, dat is het vertrek na vier jaar van Rob Scholten, zijn plaats zal wor den ingenomen door Joop Hekker. Daarnaast vonden in enige commis sies enkele wijzigingen plaats. Mede door de goede sfeer in de vereniging kon de voorzitter om 21.30 uur de ver gadering reeds sluiten en de hoop uit spreken, dat het komend tennis- seizoen weer plezierig en gezellig zal verlopen. Nog geen week na de rampzalige verto ning tegen HSV (2-6) zorgden de heren met een grandioze partij voor een sensa tionele zege op Berdos. De onbereken bare blauwwitten gaven de Bergenaren, die zij in eigen huis nog nooit hadden kunnen verslaan, met liefst 5-0 klop. Toch was het allerminst een eenzijdige wedstrijd. Integendeel, de zebra's dank ten het aan de uitstekende reddingen van hun doelman Cor-Jan v.d. Burg, dat Berdos in de beginfase geen voor sprong nam. Zelfs een strafschop hield v.d. Burg er uit. Daardoor kon de '^knappe acht" zich handhaven en in vorm groeien. Dit leidde door Peter Strabbing en Willem Rooker tot een stand van 0-2 bij de veldwisseling. Vooral in de tweede helft speelde de ze- braploeg sterk. Er werd met scherpe dekking, geconcentreerd verdedigd, maar ook meteen snel aangevallen zo dra er mogelijkheden waren. Dit leverde een reeks kansen op, waarvan Erno Brouwer, nogmaals Willem Rooker en Jan van Veen er drie verzilverden, een ongekende triomf. De oude supporter van Handsome Eight: "Rustig van je pensioen genie ten, is er bij Handsome Eight niet bij Koning Winter houdt de barometer ijzersterk onder nul, maar bij de bor den van de Heiloose damclub steeg de temperatuur weer tot tropische waarden. Het topduel van de avond was ongetwijfeld het treffen tussen de heren Klumper en Van Lieshout. Deze mooi e en evenwichtige partij eindigde na een kleine vier uur schui ven in remise. Ook koploper Bijwaard had geen gemakkelijke avond tegen de gedegen dammende Frans Schou ten. In een volkomen gelijkwaardig eindspel werd remise overeengeko men. De uitslagen waren: R. de Boer - W. Kessels 2-0, J. Klumper - C. van Lieshout 1-1, F. Schouten - C. Bijwaard 1-1, L. Koersen - R. Scargo 2-0, R. Koch -N. Ursem 1-1.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 6