van Hiér en Daar de nSBr Agenda de Cgmonden Sport en spet agenda Sport en Spet "WW7 SLAGER - POELIER g SLAGER BURGERING 1»AUL1 Hl: Tennisclub Hogedijk Uw advertentie betaalt zichzelf terug Q Wm immt&mr wordt gespeld Uw advertentie wordt gelezen Open badminton kampioenschappen in Heiloo WÊÊÊÈm&m Wekelijks gratis in de bus GEEF ZO UW OP: NAAM: ADRES: PLAATS: TELEFOON: LAMS AANBIEDING 3; Bout, van 18,- voor kilo15,00 g g Halve Bout, per pond8,50 g g Lams Koteletten, van 9,- voor8,00 g FRANSE KALKOENAANBIEDING g Dijen, van 8,- voor per pond7,00 Franse Maiskuikens, per kilo9,50 g Hazebout Hazerug Haasfilet Hazeschouders Hert Goulash- vlees Kwartels Parelhoen Tam Konijnbout Kalkoenfilet Wild Konijn Wilde Eend Alle fijne delen van g Rund - Kalfs en Varkensvlees. WOENSDAG GEHAKT, 1 kilo7.50 Kennemerstraatweg 482 - Tel. 072-330571 UITKIJKPOST 2 APRIL 1986 ZIEKENFONDS OF PARTICULIER Op 1 april is er een nieuwe wet in wer king getreden, die onder meer een einde heeft gemaakt aan zowel de vrijwillige ziekenfonds- als de bejaardenverzeke ring. Deze maatregelen hebben geleid tot veel onrust, want wie betaalt nu voortaan de dokter, tandarts of het zie kenhuis? Wij zetten de belangrijkste ge volgen van de wet op een rijtje. De opheffing van de bejaardenverzeke ring is vrij geruisloos verlopen. Deze groep verzekerden is inmiddels opgeno men in het verplichte ziekenfonds, waarvoor alleen de premie anders bere kend wordt. De vaste premie per inko mensklasse is namelijk met de bejaar denverzekering verdwenen en ver vangen door de ziekenfondspremie, die 2.9% van het AOW-pensioen bedraagt. Zijn er daarnaast andere pensioenin komsten, dan moet hierover nog eens 9.6% aan premie betaald worden. Ook veel mensen uit de vrijwillige zie kenfondsverzekering hebben bericht ge had dat zij zijn overgeheveld naar het verplichte ziekenfonds. Zij hebben zelf geen stem gehad in deze overgang om dat - de naam zegt het al - de overgeble ven tak van het ziekenfonds nu eenmaal een verplichte verzekering is. Mensen met een AWW, AAW of een ambtelijke invaliditeitsuitkering gaan (of blijven) normaal gesproken ook al lemaal naar (in) de verplichte verzeke ring, tenzij zij al particulier verzekerd waren en hun inkomen bovendien de loongrens (f 48.500,overschrijdt. In dat geval mag de verzekerde kiezen tus sen het ziekenfonds en een particuliere verzekering. Valt de keuze op de parti culiere verzekering, dan moet het zie kenfonds wel om ontheffing gevraagd worden. Particulier De groep, diè na de opheffing van de vrijwillige verzekering niet in het ver plichte ziekenfonds is opgenomen, moet een particuliere verzekering sluiten. Om het wegvallen van het vrijwillige zieken fonds op te vangen en de overgang naar een particuliere verzekering soepel te la ten verlopen, heeft de overheid een aan tal regels opgesteld. Iedereen, afkomstig uit het vrijwillige ziekenfonds, moet door de particuliere verzekeraars worden toegelaten. Boven dien mogen er door de verzekeraars geen extra toeslagen gerekend worden. Dus: iedere volwassene betaalt dezelfde premie, ongeacht leeftijd of lichamelij ke conditie. Deze beschermende regels zijn echter al leen van toepassing als de verzekerde kiest voor de zogenaamde standaardpo lis, een polis die lijkt op het zieken fondspakket, al zijn er ook duidelijke verschillen. Om er een te noemen: i.p.v. de bekende medicijnenknaak, kent de standaardpolis een eigen risico voor po liklinische specialistische hulp van 200,per gezin; voor een al leenstaande 100, 1 augustus Tot uiterlijk 1 augustus kan de ex- ziekenfondsverzekerde nog terecht voor de standaardpolis. De verzekering gaat dan alsnog in op 1 april 1986 en ook de premie moet dus met terugwerkende kracht betaald worden. Het heeft dus geen zin om te wachten tot 1 augustus en wij raden iedereen aan om zich zo snel mogelijk te verzekeren. De premie voor de standaardpolis be draagt 135,per maand voor een volwassene en 67,50 voor een meever zekerd kind (maximaal voor twee kinde ren). Verplicht Tot dusver is alleen gesproken over de ex-ziekenfondsverzekerden, maar wat zijn de rechten voor wie voor de eerste keer een ziektekostenverzekering af sluit? Welnu, de regels wijken in dat ge val nauwelijks af. De particuliere verze keraars zijn verplicht iedereen, die zich voor het eerst meldt, toe te laten tot hun verzekering. Zonder selectie en zonder leeftijdstoeslag. Voorwaarde is ook hier dat de verzeker de een standaardpolis afsluit, die voor deze categorie standaardpakket ge noemd wordt. Het verschil in naam is niet toevallig zo gekozen, maar houdt verband met de hoogte van de premie. Anders dan voor de verzekerden uit het ziekenfonds, heeft de overheid voor de nieuwe groep verzekerden geen premie vastgesteld. Met andere woorden: de particuliere verzekeraars mogen zelf de prijs van het standaardpakket bepalen, een prijs die hoger zal zijn dan 135, Niet eenvoudig Men zal gemerkt hebben dat de nieuwe wet verre van eenvoudig is. Gelukkig is er een speciale folder gemaakt, die ver krijgbaar is bij de postkantoren en bi bliotheken. Heeft U daarna nog meer vragen, dan kunt U terecht bij uw zie kenfonds, uw particuliere verzekeraar, de overkoepelende Verenigingen van Nederlandse Ziekenfondsen (VNZ) in Zeist of het Kontaktorgaan Landelijke Organisaties van Ziektekostenverzeke raars (KLOZ) in Houten. (Deze publikatie kwam tot stand in sa menwerking met het Voorlichtingscen trum Sociale Verzekering, Zwaansvliet 3, 1081 AP Amsterdam.) DE TOEKOMST VERBEELDEN De invoering van de nieuwe technologie bedreigt ons met nog grotere verschra ling van het leven. Op veel terreinen zijr mensen bezig om een tegenwicht te vor men. Zij geven vorm aan eiger levensverwachtingen. Wij willen zo veel mogelijk ervaring bundelen in de kursus: de toekomst ver beelden. Een veelzuidige en feestelijke kursus voor kinderen, jonge en oudere mensen. Aandacht voor de natuur, voedsel, kreatieve en ambachtelijke ak- tiviteiten, bezinning op eigen waarden, tradities, gezondheid, Spanningen en konflikten. Er is een keuzeprogramma voor kinderen en voor volwassenen. Ér ligt een folder op u te wachten: Volkshogeshool Bergen, Postbus 94, 1860 AB Bergen N.H., tel.: 02208-94541. RUIMTE VOOR VAKANTIES MET INHOUD Onlangs kwam het veelzijdige vakantie aanbod van de Efhst Sillem Hoeve van de pers. In het 60e jaar van dit vakantie- en conferentiecentrum van het Ghriste- lijk Jongeren Verbond is een uitgebreid en aantrekkelijk vakantieprogramma gepresenteerd. De vakantie voor oude ren zijn voor velen in het land een be grip: vakantie in het groene hart van Nederland met vele mogelijkheden voor excursies, waarvan er enkele geheel worden verzorgd. Wie verdere informatie wil ontvangen, wordt verzocht even kontakt op te nemen: C.J.V. -Zomerwerk, Postbus 115, 3970 AC Driebergen-R. 03438-20170. ACCORDEONCONCERT De accordeonvereniging Accordeana zal o.l.v. Jan Cornelissen zaterdag 5 april het jaarlijks donateursconcert geven in 't Gulden Vlies, Koorstraat 20 te Alkmaar Aanvang 20.15 uur. Op het programma staan o.a. werken van Franz von Suppé en Friedrich Haag, Gershwin, Zuid-A merikaanse muziek.Er wordt medewer king verleend door de Folk-group "Ka lis" en er is bal na o.l.v. "De Kleine Kapel"' Nieuwe leden en donateurs zijn van harte welkom! Contactadres tel. 072-335012. BELEEF'T: VAKANTIE Voor jongeren die van avontuur houden is onlangs de CJV-vakantieposter 1986 verschenen met een uitgebreid aanbod van kindervakanties, strandvakanties voor jongeren, reizen naar Skandinavië en het Oostblok, tentenkampen in Leus den en watersportvakanties in Fries land. Het is een greep uit het veelzijdige programma. De CJV-vakantieposter is gratis ver krijgbaar bij alle VVV,s en bij: CJV- Zomerwerk, Postbus 115, 3970 AC Driebergen-R., 03438-20170. Expositie Jaap Dekker Van 6 tot en met 27 april exposeert Jaap Dekker een aantal van zijn aquarellen in Galerie Cis Art, Bergerweg 189 te Alkmaar. De expositie is op vrijdag, zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur geopend. De opening is zondag 6 april om 13.00 uur. Eerste zaterdag - Priesterdag Zaterdag 5 april: viering op O.L. Vrouw ter Nood. Om 11. 30 uur biechtgelegen heid en Rozenkrans, 12.00 uur Heilige Mis, 14.15 uur Lof. Open Avond Alleenstaande Ouders Woensdag 9 april: open avond van het Fiom-buro, van der Meijstraat 6 te Alk maar, voor alleenstaande ouders, aanvang 20.00 uur. Politie-voorlichter De Vries zal een lezing verzorgen. De avond is bedoeld voor gescheiden ouders, ongehuwde ouders, weduwen en weduwnaars. HEILOOER MUZIEKVERENIGINGEN ORGANISEREN ROMMELMARKT Drie muziekverenigingen in Heiloo heb ben vorige week besloten om op 10 en 11 oktober een grootse Rommelmarkt te organiseren in Winkelhof 't Loo. Zo'n drie jaar geleden is via de Win keliersvereniging 't Loo eenzelfde markt opgezet en aangeboden door de Quiderenbondem i»> Meilo». .Nu na v drie iaajr bleek het voor deze-bonden te ïwlar om hiefrhfêd Wïfcfè ,^oor të^g»4'at1V Het Heilooër Harmonie-orkest Cae-^ ciaïia is er toen op ïn'géspröhgen en wilde deze markt overnemen. De Win keliersvereniging 't Loo vond het beter om meerdere verenigingen hier van te betrekken. Nu is het dan zo ver dat er drie muziekverenigingen in Heiloo hebben besloten om samen hun schouders onder dit gebeuren te zetten. De verenigingen willen nu iedereen vragen, die kleine of grote goederen heeft waaraan zij geen waarde meer hechten, maar mogelijk anderen wel, deze goederen beschikbaar te stellen. Wanneer u in de komende tijd spul len tegenkomt, welke u niet meer gebruikt en/of overbodig zijn ge worden, geef u het dan niét mee met de vuilnisman. De muziekverenigingen kunnen het wellicht nog gebruiken voor de Rommelmarkt. Belt u dan even naar 33 10 04 (overdag) en naar 33 15 17 (in de avonduren). De organiserende verenigingen zullen er dan voor zorgen dat u er van verlost wordt. Op de zaterdagen zijn speciale ophaaldiensten aange steld. Dus gooi niet weg, want moge lijk zit er nog muziek in TRIAS-ATLETEN VORMEN EENHEID IN LOOPSPORT De loopsport beleeft in Noord-Holland bloeiende tijden. Trim- en wedstrijdlo pen trekken honderden' zo niet duizen den deelnemers. Atletiekclubs worden geconfronteerd met een ledentoename, sportwinkels spelen in op de hardloop rage en hebben vaak een groot assorti ment aan sportkleding en -schoeisel in huis. Naast de clubs is er de laatste jaren ook sprake van een toename van al dan niet gesponsorde loopploegen, die in teamverband aan trim- en wedstrijdlo pen meedoen. Op trimniveau is 'De Klok' een duidelijk voorbeeld, op wedstrijdniveau zijn het de door schoe nenfabrikanten gesponsorde atleten, die als een hecht team zich manifesteren. Een loopgroepje, dat zeer prestatief ge richt bezig is, de 'Feast Feetploeg', krijgt in de contreien rond Alkmaar al meer en meer bekendheid. Drie Trias atleten - Steven Wijker, Erik Hopman en Jos Kaptein - en één AAC-atleet - Gerard van Lent - hebben een ploegje gevormd, dat in de laatste maanden flink aan de weg timmert. De vier atle ten worden gesponsord door Fast Feet, een sportzaak in Alkmaar, gespeciali seerd in sportschoenen. Individueel en als groep hebben de vier atleten al diverse successen geboekt. De belangrijkste overwinning als team werd in de herfst van het vorig jaar be haald in de estafetteloop in Assendelft, waar een groot deel van de Noordhol landse atletiektop acte de présence gaf. Erik Hopman, woordvoerder van het viertal:We trainen twee maal per week samen op d,e baan en .in het fyos, Gerafd van Leiit, qië dij Trias dai'fièVts' van de middenalstand, geeft ons de trai ningsprogramma's. Wij steken erg veel tijd in het lope|. Ieder van ons traint minimaal zes kéer per Wéék. Wat wij doen kost nogal wat. Wedstrijden, reis kosten, trainingen, stages en vooral kle ding en schoeisel brengen kosten met zich mee, die schrikbarend hoog zijn". De meest geroutineerde atleet van het viertal is Gerard van Lent, de meest ge talenteerde ongetwijfeld Steven Wijker. De 29-jarige Van Lent is 'één van de trai ners van Trias en is zelf een redelijk steeplechase-loper. Op de nationale sei zoensranglijst van 1985 neemt hij op de 3000 meter steeplechase een zevende plaats in. ,,Op de baan is de afstand voor mij het bélangrijkste nummer", vertelt de Amsterdamse leraar lichame lijke opvoeding, ,,'s Winters echter houd ik mij bezig met het langere werk. Vorig jaar liep ik in Etten-Leur mijn eerste marathon. De tijd -2.39- was niet zo bijzonder. In Maassluis, in de West- landmarathön, hoop ik toch enkele mi nuten van die tijd af te knabbelen". Steven Wijker uit Egmond aan Zee is nog altijd A-junior. Hij heeft zich bij de jeugd gemanifesteerd als één van de beste middenafstand-lopers van Neder land. Zijn belangrijkste resultaten tot nu toe zijn een zilveren medaille bij de Nederlandse veldloop kampioenschap pen vorig jaar in Schaesberg, een bron zen en een zilveren medaille bij de Ne derlandse jeugdkampioenschappen in Haarlem op de 3000 en 5000 meter en bij de laatst gehouden nationale indoor kampioenschappen een bronzen plak op de 3000 meter.Een indrukwekkende e- relijst voor deze 18-jarige Derper, die op de lange afstand een grote toekomst te gemoet lijkt te gaan. Erik Hopman, een volle neef van schaatscrack Emiel, is bezeten van de atletieksport. De 25-jarige Heilooër houdt zich sinds 1983 serieus bezig met de loopsport. Met sprongen zijn zijn prestaties vooruit gegaan. Zijn persoon lijke records op de 1500 en 3000 meter -respectievelijk 3.54,2 en 8.21,45- lijken geen lang leven beschoren te zijn. ,,Ik moet sneller kunnen", meent Hopman. ,,Op de 1500 meter moet ik beneden de 3.50 kunnen duiken en op de 3000 meter moet het clubrecord van Trias -8.12 - er aan gaan. Het moet kunnen. De tot nog toe minst opvallende atleet, van wie echter toch veel wordt verwacht, is de 20-jarige Alkmaarder Jos Kaptein. Zijn uiteindelijk doel is de lange afstand. Zeer verstandig van hem is dat hij ko mend seizoen op de baan zijn basissnel heid wil opvoeren. De (nieuwe) leden, die op de openings dag hun lidmaatschapskaartjes en bondspasjes niet hebben afgehaald, kun nen deze vinden in de kaartjesbak in de kantine. Alleen de lidmaatschapskaart jes van de leden, die betaald hebben en die hun kaartjes aan de ledenadminstra- tie hebben gegeven om het te laten voorzien van een plakkertje met stempel 1986, bevinden zich in. de bak. De leden, die geen geldig lidmaatschaps kaartje bezitten, worden verzocht hun kaartjes zo spoedig mogelijk naar de ledenadministratie te brengen. Enkele nieuwe leden hebben op de openingsdag verstek laten gaan. Zij hebben dus geen lidmaatschapskaart, bondspad, evenementenkalender,een in formatiestencil en het eerste nummer van het clubblad 'Netwerk' in ontvangst kunnen nemen. Er zijn nog informatiestencils en enkele exemplaren van het clubblad over. Ze zijn verkrijgbaar bij de secretaris: Pr. Irenelaan 98, Egmond a /d Hoef. Zie ook de agenda voor De Egmonden. Onderstaand vindt u een kaartje waarin u uw tekst in blokletters kunt opschrijven. Zelf kunt u dan uitrekenen wat een Uitkijkertje" u gaat kosten inclusief b.t.w. Voor de ruimte tussen de woorden en voor leestekens dient u een hokje open tè laten. Stuur uw tekst en betaalcheque of girobetaalkaart aan de Uitkijkpost", postbus 68 1850 AB Heiloo of breng uw Uitkijkertje" bij ons kantoor, Rechte Hondsbosschelaan 22, Heiloo. "Uitkijkertjes" dienen k contant te worden voldaan, daar anders adm.kosten f 2 per nota) in rekening gebracht moeten worden. 1 regel 2 regels 3 regels 4 regels 5 regels 6 regels 7 regels 8 regels 9 regels 10 regels 11 regels 12 regels 13 regels 14 regels 15 regels 6,30 6~30 6,30 6,30 7,35 8.40 9,45 10,50 11,55 12,60 13,65 14,70 1*5,75 16,80 17.85 Te koop gevr.: electri- SCHE SCHRIJFMACHI NE. Tel. 072-335342. Ww MIDDENSTANDS VERENIGING HEILOO Maak gebruik van de MVH-cheques van f 25,- en f 10,- besteedbaar bij alle winkeliers van Heiloo. Op D'66 GESTEMD? Wordt sympathisant adres: op de Wieken 1, 1852 BS Heiloo. Te koop: 3-pers. BUNGA LOWTENT met 2 matr. 350,--, ook Velo mini- wasser 50,--. Tel. 072-331609. Te koop: 6 witte BAR KRUKKEN 160,-; tafel- voetbalbak 25,--; aquarium m. lichtbak 60x26x26, 125,—. Tel. 02205-3330. Te koop: 2 eiken PLAN- TENTAFELS 50,--; 5-armige koperen kroon 75,». Tel. 072-335750. Het is maar goed, dat hij niet lopend kwam. Dan was hij vast niet zo lekker mals, dat Nieuw Zeelands lam. Galerie de Kapberg Vanaf zaterdag 5 april tot en met 27 april exposeren in Galerie de Kapberg, Slot- weg 17 te Egmond aan den Hoef (tel. 02206-2645), Maya Gordon (installatie), Martien Groeneveld, Maria Beatriz en Hans Abbing (tekeningen). Opening zater dag 5 april, 15.00 uur. Openingstijden: zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur. Tennisclub Hogedijk Vrijdag 11 april: ophalen competitiebescheiden door de aanvoerders in het club gebouw tussen 19.30 en 21.00 uur. Vrijdag 11 april: betalen van competitiebijdrage door de leden die dat nog niet hebben gedaan tussen 19.30 en 21.00 uur in de kantine. Men kan zich bij clubtrainer Roel Tames nog opgeven voor tennislessen: tel. 072-110132. Open Badminton-kampioenschappen van Heiloo Zaterdag 5 en zondag 6 april: badminton-kampioenschappen in de hal op sport complex 't Vennewater. Zaterdag van 9.00 tot 22.00 uur voorrondes en kwartfina les. Zondag vanaf 9.00 uur halve finales en vanaf 13.30 uur finales. Om 18.00 uur prijsuitreiking. Vele sterke spelers, o.a. van Duinwijck. Toegang gratis. Grasrockers Woensdag 15 april: Grasrockers-Reigersdaal (terrein Reigersdaal, 19.00 uur). Dinsdag 22 april: Grasrockers-Melkunie (terrein Huiswaard, 19.00 uur). Dinsdag 29 april: Grasrockers-Kolping Boys (terrein Kolping Boys, 19.00 uur), woensdag 30 april: klaverjasdrive in café La Strada. Hengelsport vereniging De Vroegte Wint DAMCLUB HEILOO De heer Niek Ursem begint danig op de zenuwen te werken van de dammers, die aanspraak maken op het kampioen schap van DCH. Was het vorige week koploper Bijwaard die een nul achter de kiezen kreeg, nu was het de beurt aan Van Lieshout om in de pijnbank plaats te nemen. Van Lieshout moest al zijn damtalenten aanspreken om de ontke tende Ursem af te stoppen. Na een erg spannende ontmoeting werd het toch nog remise. Bijwaard herstelde zich goed na zijn laatste nederlaag door de taai opereren de Kroon een nederlaag toe te brengen. Kundig schuifwerk. was te zien op het bord bij De Boer en Koersen. Beide matadoren besloten deze moeilijke klus op remise te houden. De uitslagen waren: C. Bijwaard-A. Kroon 2-0, F. Schouten-R. Koch 2-0, R. de Boer-L. Koersen 1-1, J. Kraakman- P. Zwart 2-0, N. Ursem-C. van Lieshout 1-1. BOSLOOP BERGEN Afgeopen weekend was er een bos- loop van 15 km in Bergen slechts één Trias-man kon ik ontdekken, en dat was natuurlijk Jan Bakker. Hij liep zeer sterk, vooral omdat hij net een marathon had gelopen die week ervoor. Hij moest het tegen de klokkers van Egmond opnemen. Samen met Frank Rozing liep hij zeer goed, wat al gauw in een voor sprong uitmonde. Jan Bakker werd samen met Frank Rozing eerste in eeh tijd 51.54 uur. Gerard Stam werd tweede in 53.45, 3de werd An ton Stam. TV HET VENNEWATER 10 JAAR Tennisvereniging Het Vennewater bestaat 10 jaar. Dit jubileumjaar zal op zaterdag 5 april om ±16.30 uur worden ingeluid door de voor zitter, de heer P. Avis, die hiertoe een speciale handeling zal verrichten. Hierbij zal een aantal genodigden aanwezig zijn en verder is iedereen die de vereniging een warm hart toe-draagt van harte welkom. Het hele jaar door zullen aktiviteiten plaatsvinden, die in het teken van het jubileum staan. Het belooft een brui send jaar te worden waarbij de eerste aktiviteit, een handicaptoernooi, zal worden gehouden op zondag 6 april. DAMESBRIDGECLUB "SANS ATOUT" HEILOO Uitslag woensdag, 26 maart (3e periode; 3e zitting): A. 1. Vecht-Heeze 53V2 2. Janssen-de Wit 53. 1. Grootes-Dekker 64Vi 2. Dolmans van Twuijver54. B. 1. Fijma- Weisenborn 6OV2 2. Löhr-Schreiber 53 1. Middelbeek-Daudey 6IV2 2. Lambalk -Grütters 60. C. 1. Kuiper-Haan 54 2. Jeekel-Roem 50 V2 1. de Geus-Steenkist 54 2. Vegter-Weehuizen 53 V2. D 1. de Jager-de Wilde 59 2. de Waard-Mooij 55Vi 1. van Vegten-Fagel 64V2 2. Fagel-de Vries 63. JEUGD D.V.W. Even een klein berichtje aan de jeugd van D.V.W. Jullie kunnen de nieuwe vergunning voor 1986 kopen bij C. Veldt, winkelcentrum 't Loo, en Handy Fish, Kennemerstraatweg achter de winkel van bakker Hemmer. Koop hem nu alvast, zodat je niet zonder vergunning aan de waterkant zit. Kijk ook je visspulletje eens goed na! Dit tournooi wordt gehouden op zater dag 5 en zondag 6 april in de badmin- tonhal te Heiloo en voor de 3e maal georganiseerd door de Stichting Badmin tonhal Heiloo '81. Deze stichting beheert en exploiteert de badmintonhal. Er wordt gespeeld in 3 categorieën: 4Cat. A: open klasse. Cat. 3: 3e en 4e klasse districtscompetitiespelers en recreanten. Cat. C: jeugdgroep (14 t/m 17 jaar) en jeugdcompetitiespelers. Het tournooi is vol, met een totaal van 200 partijen. Het tournooi is inmiddels uitgegroeid tot een sterk tournooi, waarbij de organisa tie zich mag verheugen op de deelname van enkele spelers van hoog niveau. Dit niveau is mede te danken aan het aantrekken van interessante sponsors, waardoor een aantrekkelijk prijzenpak ket kan worden samengesteld. In categorie A hebben enkele spelers van hoog niveau ingeschreven, t.w. Mical de Boer (3e heer van het Duinwijckteam, welke landskampioen zijn geworden), Willem Hackenitz (speler uit het 2e team van Duinwijck), dames en heren uit het eerste team van Heerhugowaard (niveau le klasse landelijk) en het eerste team van 't Vennewater Badminton. Patrick Oudijk (Heerhugowaard) zal zijn titel verdedigen. De titel bij de dames (Simone Hackenitz) zal echter niet worden verdedigd, aangezien Simo ne in februari moeder is geworden van een dochter. Ook categorie B is sterk bezet. De titels worden hier verdedigd door Ellen de Wildt en Harry Lumi. (Ellen is lid van 't Vennewater Badminton en Harry van Speedo). Outsiders voor de herentitel zijn hier René Kaandorp en Thom Delleman, beiden lid van 't Vennewater Badminton en bij de dames Erica Boonstra ('t Vennewater Badminton) en Irma de Langen (Rackmindo). Alle prijzen, aankleding van de hal e.d., zijn geheel beschikbaar gesteld door: - Kawasaki, - Shell Nederland bv - Rabobank Heiloo, - Buro van Duin Assurantiën - Henk Scholten bloemiste rijen. Het tournooi start op 'zaterdag 5 april om 09.00 uur en eindigt om ongeveer 22.00 uur. Op deze dag zullen de voorrondes t/m de kwartfinales worden afgewerkt. Zondagochtend om 09.00 uur wordt gestart met de halve finales. De finales beginnen om 13.30 uur. Ze kunnen van dichtbij worden bekeken, want er zullen stoelen in de hal worden geplaatst. Het beloven spannende fina les te worden op hoog niveau. De toegang is gratis. De prijsuitreiking zal om ongeveer 18.00 uur plaats vinden door de voorzitter van het stichtingsbestuur en zal bestaan uit behalve bloemen ook uit geldprijzen en badmintonartikelen. Categorie C: o.a. spelers/sters uit Heiloo Alkmaar en Purmerend. Titelverdedi gers René en Ingrid Kaandorp zijn inmiddels in de seniorencompetitie gaan spelen. Zij kunnen hun titel helaas niet meer verdedigen. De organisatie is zeer ingenomen met de sterke bezetting. Het belooft een goed toernooi te worden met badminton op hoog niveau.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 6