VerenigingstigetHla Open badmintonstrijd Heiloo Rabobank-directeur Stasse jubileert Monsieur Unique, ruiten troef Hoog bezoek voor De Korenbloem Veel bekijks bij Handy Fish UITKIJKPOST 9 APRIL 1986 Mical de Boer won de open titel bij de heren. De derde editie van de open badmin ton kampioenschappen van Heiloo, georganiseerd door de Stichting Bad- mintonhal Heiloo, waren een groot succes. Dit succes, te danken aan de goede organisatie, kan gekenschetst worden als een toernooi van hoog ni veau. Waren de voorronden al aan trekkelijk, de halve finale en finales gaven goed badminton te zien. On der leiding van Elly Jeysman, Bob Wiedeman en Aad van Santen ver liep het toernooi vloeiend zonder wachttijden en uitloop. Zoals ver wacht konden de finales zondag om 13.30 uur beginnen. Over grote belangstelling van het publiek, welk zich om de banen had genesteld werd begonnen met de Finale heren enkel in de groepen A, B en C. De finale A werd zoals verwacht ge- Wonnen door Michel de Boer van Duinwijck. Zijn tegenstander was niet zoals verwacht Willem Hackenitz. Hij werd in de halve finale uitgescha keld door Roy Vegter van Hecrhu- gowaard. Bij de dames werd de titel gewonnen door Caroline Wiggers van Heerhugowaard. Deze sympathieke speelster wist in 2 sets 12-10/11-8 te winnen van haar clubgenoten Linda Kraakman. De dubbelpartijen hadden een span nend verloop. Bij de dames ging de ze titel uiteindelijk naar het koppel Sylvia de Boer en Ingrid Hoogeveen. Bij de heren hing een verrassing in de lucht. Het gedoodverfde koppel John Pluister/Simon Renandel hadden het na een grandioos gewonnen hal ve finale knap lastig tegen Willem Hackenitz en Meine Kuperus. Na een spannende gelijk opgaande strijd wonnen John Fluister en Simon Renandel de heren dubbel titel. In de gemeng dubbel wonnen zoals ver wacht broer en zus Michel en Sylvia de Boer. In de B categorie werd de heren enkel finale een grote happening. René Kaandorp, vorig jaar winnaar bij de jeugd categorie, won na een zenuw slopende partij in 3 sets van Jimmy Tomsokan uit Nijkerk. De de dames werd de finale zoals verwacht gespeeld door Irma de Lange en Erika Boon stra. De eerste set werd door Irma eenvoudig gewonnen. In een gelijk opgaande 2 set wist Irma tenslotte in de verlenging met 12-10 te winnen. Bij de jeugd, categorie-C ging de ti tel bij de dames naar Anita v.d. Velde van Flash, welke haar clubge note op overtuigende wijze overklaste. Bij de heren ging de titel naar Bram Genet. In een spannende eerste set en een overtuigende 2e set wist hij te zegevieren van clubgenoot Frank Fahrig. Om kwart voor zes kon Jan Jeijsman, organisator van dit toernooi en voor zitter van de Stichting de prijzen allen beschikbaar gesteld door Kawasaki, Shell Nederland en Rabobank Heiloo, voorzien van een prachtig bouquet Caroline Wiggers ontvangt haar prijs uit handen van Jan Jeijsman. bloemen zoals ieder jaar vervaardigd door Henk Scholten aan de prijswin naars overhandigen. De organisa tie kon terugzien zien op een zeer ge slaagd badminton weekend in haar badmintonhal. Volledige uitslagen: Categorie A (open klasse): H.E. 1. Michal de Boer (Duinwijck), 15-7, 15-4, 2. Roy Vegter (Heerhugowaard). D.E. 1. Caroline Wiggers (Heerhu gowaard) 12-10, 11-8, 2. Linda Kraak man (Heerhugowaard), H.D. 1. John Pluister /Simon Renardel (Heerho- gowaard) 15-13, 15-9, 2. Willem Ha- ckenitz/Meine Kuperus (Duinwijck/ Flinters. D.D. 1. Sulvia de Boer/ Ingrid Hoogeveen (Heerhugowaard) 11-15, 15-4, 15-10, 2. Liesbeth v. Wouwe/Linda Kraakman (Heerhu gowaard) 15-3, 15-6, 2. Simon Re- nardel/Caroline Wiggers. Categorie B (3e en 4e klasse district en recreanten), H. E. 1. René Kaan dorp ('t Vennewater Badminton) 14-18, 18-13, 15-8, 2. Jummy Tombo- kan (Nijkerk), D. E. 1. Irma de Lange (Rackmindo) 11-5, 12-10, 2. Erica Boonstra ('t Vennewater Badm.), H.D. 1. René Kaandorp/Thom Del- leman ('t Vennewater Badm.) 15-5, 15-3, 2. Jimmy Tombokan/René Martens (B.C: Nijkerk), D.D. 1. Eri ca Boonstra/Madeleine van Tiel ('t Vennewater Badm.), 15-10, 15-11, 2. Christa Groenewoud/Marga Hoog land ('t Vennewater badm.), G.D. 1. Adri Schipper/Ineke de Haan (Flash) 12-15, 15-10, 15-4, 2. Ronald Koorn/ Ellen Admiraal ('t Vennewater Badm.) Categorie C (jeugd) H.E. 1. Bram Ge net ('t Vennwater Badm.) 17-14, 15-3, 2. Frank Fahrig ('t Vennewater Badm.) D.E. 1Anita v.d. Velde (Flash) 11-15, 11-1, 2. Kirsten Okhuyzen (Flash), H.D. 1. Frank en Michael Fahrig ('t Vennewater Badm.) 11-15, 15-4, 15-9, 2. Bram Genet/Marco Leusink ('t Vennewater Badm.), G.D. 1. Kenneth Abercrombie: Kirsten Okhuyzen (Flash)) 15-4, 15-15, 2. Michael Leij- der Havenstroom/Anita v.d. Velde (Flash). Open avond voor weduwen en weduwnaars De vereniging handreiking houdt op woensdag 16 april weer de maandelijkse open avond. De heer Oost van jeugd- zedenpolitie zal enige aspekten van zijn werk belichten. De avond wordt gehouden in het restaurant van zwembad „het Overdekte" op het Canadaplein nabij schouwburg de Vest. Entree is 2,- voor leden en 3,- voor niet-leden. E.H.B.O. Donderdag 10 april is de laatste oefenavond van dit seizoen. De avond wordt verzorgd door de nederlandse brandwondenstichting. Aanvang is om 20.00 uur in het Kruisgebouw. C.O.C. Swingavond nr\n Zaterdag 12 april organiseert de vrouwngroep van de N.V.I.H. COC een swing avond in het restaurant van de Overdekte", Canadaplein 1. De aanvang is 22.00 uur en de entree bedraagt voor niet-leden 2,50. De leden hebben op vertoon van de lidmaatschapskaart vrij toegang. Federatieve Vrouwenraad Op donderdag 17 april organiseert de Federatieve Vrouwenraad te Heiloo haar dames- voorjaarskledingbeurs. De kleding moet goed draagbaar, dus van deze tijd, heel en schoon zijn. Geen nachtkleding, ondergoed of schoenen. In breng van 9.00 - 12.00 uur. Verkoop van 13.30 - 16.30 uur. Afhalen en ophalen van niet verkochte goederen van 18.30 - 19.30 uur. Van de opbrengst is 3/4 voor de inbrengster en 1/4 voor het werk van de Federatieve Vrouwenraad. De beurs wordt gehouden in de Kruiskerk, op de hoek van de Frederica's hof en de Kennemerstraatweg, tegenover de Rabobank. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen 072-332622, Nederlandes Vereniging van Huisvrouwen Op dinsdag 15 april, excursie naar het Tropenmuseum te Amsterdam. Vertrek 13.00 uur vanaf de bekende opstapplaatsen. Katholieken vrouwengilde Heiloo. Woensdag 16 april: Beemster cabaret met onder anderen muzikale quiz met prijzen. Aanvang 20.00 uur in 't Trefpunt. Excursie commissie Groei en Bloei. Op zaterdag 19 april gaat de excursie naar Den Haag voor een bezoek aan het park Sorgvleit; de Tulip-show van Frans Roozen in Vogelzang en het Thuissepark met het daar aangrenzende heempark De Braak beide in Amstelveen. Aanmelden bij C. Kramer, Heerenweg 108, Heiloo tel. 072-333523. Vertrektijd Heiloo, Witte Kerk 7.30 uur. Transcendente Meditatie. Op dinsdag 15 april wordt het T.M. Centrum aan de Belieslaan 14 een lezing gegeven over Transcendente Meditatie. Deze techniek geeft diepe rust en ontspanning wat leidt tot meer energie en een grotere weerstand tegen ziekten. De lezing begint om 20.00 uur en is vrij toegankelijk. Voor meer inlichtingen tel. 072- 333732. De formatie Between timmert be hoorlijk aan de weg. BETWEEN IN AKERTJE Between is een nieuwe Noord Hollandse band, die zeker 'live' steeds meer van zich laat horen. De groep is ontstaan toen de groep Balance na 2 singles en vele optredens door het hele land besloot de band op te heffen. Gitarist Hans Laduc was inmiddels druk bezig om met zanger/gitarist Frank Niemans (ex Fifth Avenue) aan nieuw materiaal te werken, en de samenwerking verliep uitstekend. Besloten werd tot het oprichten van een nieuwe band, die in ieder geval in staat was om een eigen swingende sound te produceren, die in zou slaan bij het publiek. Op bas werd aangetrokken Gerard Struif (ex-Germane) en als drummer) Wido Roorda uit de Fuzz. De groep speelt een stevig/swingend repetoir, waaronder eigen werk, en bewerkingen van groepen als Creedence, Huey Lewis, Brian Adams e.d. Verder is Between druk bezig om met een produ cer voorbereidingen te treffen om binnen kort de studio in te gaan, als dit net zo voortvarend verloopt als de live-optre dens, valt er binnen enkele maanden zeker iets op de plaat te verwachten. Al met al is Between een band die hard aan de weg timmert, en waar we in de toekomst zeker meer van vullen horen. Eén van de mogelijkheden daartoe is het optreden zondag 13 april in 't Akertje. Aanvang 21.00 uur. Entree gratis. Vorige week dinsdag werd de heer Stas se een receptie aangeboden voor het feit dat hij 25 jaar bij de organisatie van de Bank was. De receptie werd gehouden in Motel Heiloo, en vele prominenten uit de bankwereld waren deze middag aan wezig. Het gemeentebestuur werd verte genwoordigd door mevrouw A. A. M. Willemse-v.d. Ploeg en de heer J. J. Dekker. 1 April is de datum die tot driemaal toe een belangrijke datum in het leven van de heer Stasse bleek te zijn. Dit werd ge memoreerd door de heer A. de Groot voorzitter van het bestuur. ,,Op 1 april 1961 kwam de heer Stasse in dienst bij de Coop. Boerenleen- bank/Raifaissenbank in Sloten/Bad hoevedorp, hier vervulde bij de funktie van procuratiehouder", aldus de heer de Groot. Maar Stasse was ambitieus en twee jaar later solliciteerde hij naar de funktie van kassier bij de Boerenleen- bank/Raifaissenbank te Heiloo. In cijfers schetste de heer de Groot de groei van de RABO-bank en het verle den van de heer Stasse. Op 1 april 1975 werd de fusie een feit en vanaf dat mo ment begon ook de samenwerking met de heer P. A. M. v. Kempen. Een unie ke samenwerking, hierover spraken alle sprekers hun grote waardering uit. In 1980 begon automatisering. De Groot vervolgde: „Wat voor man is Stasse eigenlijk? Hij is ambitieus, krea- tief, goud eerlijk, sociaal voelend, plichtsgetrouw en nauwkeurig"! Na het noemen van deze reeks van deugden, had de heer de Groot een minder plezie rige mededeling. De heer Stasse zal aan het eind van het jaar gebruik gaan ma ken van de NAR (non aktiviteiten rege ling) en dat was een hele schrik. Daar de heer Stasse graag veel, met zijn vrouw, wil gaan reizen werd hem een reis- cheque aangeboden. Hierna kreeg Ir. E. M. Rintel, regio di- rekteur van de Rabobank het woord. „Een direkteur bepaald het gezicht van de bank, is een soort smeerolie tussen Bestuur en Raad van toezicht. Een soci aal werker, een schakel in de totale or ganisatie. Het is een van de mooiste ba nen, maar wel met heel veel verant woording". Voor al deze goede eigen schappen kreeg de heer Stasse een gou den pen aangeboden, en er waren bloe men voor mevrouw Stasse. Ook de heer G. P. v. Deventer, voorzit ter van de Vereniging van direkteuren, blikte terug, evenals de heer Bakker, oud voorzitter van de Rabobank. De heer van Kempen memoreerde de vruchtbare samenwerking van de afge lopen 13 jaar een had een persoonlijke attentie voor zijn attentie voor zijn col lega. Namens het personeel sprak de heer F. W. Buishand en zei: Wij heb ben ons geen betere leermeester kunnen wensen, u staat voor u mensen! Een ontroerde Stasse bedankte alle mensen. „Een mens moet veel leren en proberen verder te komen". Wie deze zomer "up to date" gekleed wil gaan kan niet om de ruit heen. Unique heeft ze in vele soorten, mooie geruite jasjes van het merk Windsor, in coolwool, dub bel en enkel breasted. Nu zijn er ruiten en ruiten, sommi gen zijn aangegeven met een enkel gekleurd draadje, an dere zijn weer wat feller van kleur. In beide gevallen zal de keus van een bijpassende pantalon niet moeilijk zijn; er is een ruime keuze in zowel effen als van dezelfde rui ten. Brede schouders blijven in en staan stoer. De costuums doen het wat rustiger aan, mooie zijden linnen met een lichte glans erop en zeer licht in gewicht, een heerlijke dracht voor de komende zomer. Wie het aandurft kan bij Monsieur Unique een keuze maken uit de fel, maar o zo mooie zuiver zijden dassen van het merk Punch. ifj n Kies daarbij een overhemd waar dezelfde kleur in terug komt en U hebt een zeer smaakvolle combinatie. Er zijn ook maten met extra lange mouwen. Op de geruite pan talon (maar natuurlijk ook op elke andere pantalon) staat een poloshirt uitstekend, ze zijn er in frisse kleuren, zoals groen met een rode kraag, maar ook effen of ge dessineerd. Ook in de jacks ruiten en effen, zeer mooi verwerkt, ver der een soort gewassen katoen met een grote kraag of een zacht groen jack dat tevens als vast gedragen kan worden. Voor de wat koelere dagen is er het camfas jack, royaal, licht en makkelijk in het dragen. Vesten zijn ook de grote mode voor mannen, leuke felle kleuren en schitterende dessins veelal afkomstig uit Ita lië De pullover is een onmisbaar kledingstuk geworden en' behoort niet alleen bij de winter. Zomerpullovers naar Italiaans ontwerp en gemaakt bij het bekende huis Houber staan garant voor mooi en kwaliteit. Monsieur Unique is er rijk in gesorteerd. De trenchcoat regenjas blijft ook dit seizoen het beeld bepalen maar daarnaast is er ook de rechte lange (re genjas. De geruite hoedjes en shawls maken van elke man een gentleman. Gaat U maar eens op Uw gemak kij ken, de koffie is bij Unique aan de Heerenweg uitste kend! MOS IN HET GAZON KAN NU BESTREDEN WORDEN Mos is een van de grootste vijanden van een fraai gazon. Het belemmert de gras- groei en geeft het gazon een vlekkerig aanzien. Vooral in het afgelopen jaar met koel en vochtig weer, heeft mos zich volop uit kunnen breiden. De matige tot strenge vorst in februari heeft de grasmat nog een extra tik gege ven. Het gazon zal derhalve sowieso geaktiveerd moeten worden. Een akti- vering die begin met het wegnemen van mos door middel van een doeltreffende bestrijding met daaraan gekoppeld een uitgekiende bemesting voor het gazon, zodat na enkele weken het gras weer egaal groen is. Mos komt naar voren in gazons waar iets aan de groei-omstandigheden van het gras mankeert. Wanneer er dus mos in het gazon komt, is dat een teken dat er iets verkeerd is. De eerste maatregel die er dan genomen moet worden is zo snel mogelijk het mos bestrijden. De volgende stap is het nemen van maatre gelen om te voorkomen dat het mos te rugkomt. Daarvoor moet u eerst weten wat de oorzaak voor de slechte gras- groei zijn. Vaak is dat het kort maaien van gazons die wat oneffen zijn. Een tweede oorzaak voor een slechte gras- groei is een tekort aan voedingsstoffen. Andere oorzaken voor mosproblemen zijn: bestrijding en schaduw. Op plaat sen waar de grond verdicht is door be treding, kan men deze iets los maken. Wanneer teveel schaduw de hoofdoor zaak is, is er behalve het verwijderen of snoeien van schaduwveroorzakers wei nig tegen te doen. Mosbestrijding Vroeger werd gedacht dat mos bestre den kon worden door het strooien van kalk. Het is echter gebleken dat dit nau welijks effect heeft omdat ook op kal- krijke grond mos voor kan komen. Kalk heeft hoogtens een effect geduren de de eerste weken. Mos is zeer goed te bestrijden met een mosbestrijder op basis van ijzersulfaat. Deze middelen hebben bovendien als nevenvoordeel dat het gras een betere kleur krijgt en minder gevoelig wordt voor ziekten. Nieuw is een middel dat niet alleen een mosbestrijder, maar ook een meststof bevat. Het gras krijgt hierdoor meteen een groeistimulans en kan daardoor opengevallen plekken weer opvullen. De beste tijd voor een mosbestrijding ligt in de maanden april en mei, juist voordat de grasgroei weer van start gaat. Komt u er niet uit raadpleeg dan eens een vakman, Tuincentrum Adviesbu reau Ruud van Haneghem b.v. geeft u graag vrijblijvend advies en een prijsop gave om uw gazon weer op peil te brengen. Zoals wij vorige week al vermeldden neemt grutterij De Korenbloem van Jan en Janneke Ranzijn tot en met zondag deel aan de Nationale Huishoudbeurs in de Amsterdamse RAI. De dames uit Heiloo, die de stand vol geestdrift "bemannen", viel op de openingsdag wel een bijzondere eer te beurt. Nie mand minder dan mevrouw Lubbers, de echtgenote van de huidige premier, nam plaats achter de jaren '50 toonbank. Het aparte van De Korenbloem viel -zoals bleek- niet alleen mevr. Lubbers op. De aanwezige fotografen besloten het tafereel in de gruttersstand te verkiezen tot dé openingsfoto van de Huishoudbeurs. De Korenbloem was vrijdag dankzij de Landelijke en regio nale pers in één keer "wereldberoemd" in Nederland. Toch mooi meegenomen In de stand kunnen de bezoekers van de Hoog bezoek in de stand van De Korenbloem. Mevrouw Lubbers wordt hier geflankeerd door twee medewerksters van Jan en Janneke Ranzijn. beurs profiteren van allerlei beursaan- biedingen. Vanaf volgende week (en ook nu!) gaat alles weer gewoon z'n gangetje in de grutterij nabij het NS-station in Heiloo. Wie nog naar de Huishoud beurs gaat: De Korenbloem vindt men in de Amstelhal onder standnummer 942. NED. CHRISTEN VROUWENBOND Zaterdag 5 april was het zover, Handy Fish Hengelsport van Bert Schouten vierde een grandioze heropening. Na een ingrijpende verbouwing met de medewerking van de Fa. Brink Dekkers en tegelhandel Schoehuis werd de vergrote ruimte omgetoverd in een sfeervolle presentatie van alle hengel sportartikelen. De openingsdag was een groot succes. De hele dag waren er leerzame video films te zien over het vissen dankzij videotheek het Centrum, en onder het genot van een hapje en een drankje konden de mensen al hun visserslatijn kwijt. Ook door de aanwezigheid van menige visser van buiten de regio die vaak speciaal naar Heiloo trekken voor een perfecte handgemaakte hengel werd het een heel gezellige samenkomst van allerlei soorten vissers. De jeugd was ook in ruime getale aanweizg en een leuke vermelding mag zijn dat twee van die knapen na het zien van een karperfilm zo de smaak te pakken hadden dat zij meteen hun hengelspullen ophaalden om even de informatie aan de waterkant te proberen Na 2Vi uur kwamen ze met de hengel spullen nog op de rug de winkel weer binnen. En met succes, Arthur van Duuren (16 jaar) had met hulp van zijn vismaat John Omis een schitterende karper gevangen van 68 cm. en 13 pond zwaar. Een bewijs dat de vijvers van Heiloo zeer goed beheerd worden en dat deze knapen goed hebben leren vissen. Een speciaal woord van dank werd aan Bert gericht door Dhr. Hein Scholten, de ex-voorzitter van D.V.W., die het fijn vond voor allé vissers uit Heiloo en omgeving dat eindelijk iemand deze zaak gestart is die zo belangrijk is voor de recreatie binnen onze gemeente. Ook Dhr. van Gijlswijk van de jeugdcommis sie van onze visclub sprak een woord van dank uit aan Bert voor de geweldige opvang van de vissende jeugd van Heiloo. Door de vakkennis en de erva ring van Bert Schouten worden de klanten van Handy Fish uitstekend geholpen en geïnformeerd over alle soorten visserijen. Tot laat in de avond waren er nog vissers, die de nieuwe zaak kwamen bewonderen en de vele kado's en bloem stukken die achterbleven getuigden van een enorme positieve ontvangst. GELOVEN VROUWEN ANDERS? De oekumenische provinciale werk groep „Vrouw en Geloof Noord- Holland" organiseert twee themadagen voor vrouwen, respektievelijk in Alk maar op zaterdag 3 mei en in Haarlem op dinsdag 13 mei. Thema van de dagen is „Geloven vrouwen anders?" Iedere vrouw, die geïnteresseerd is in nieuwe wegen van geloven en kerkzijn, wordt hartelijk uitgenodigd om een van deze dagen mee te maken. U kunt zich aanmelden (vóór 28 april) bij de oekumenische provinciale werk groep „Vrouw en Geloof Noord- Holland", t.a.v. mevrouw Froukje Winters, Verspronckweg 96, 20 23 BN Haarlem, tel.: 023 - 272493. De heer en mevrouw Stasse tijdens de hen aangeboden receptie in Motel Heiloo. Foto Lucien Slippens. TWINTIGSTE HULPTRANSPORT VANUIT ONZE REGIO NAAR POLEN Vrijdagavond, voor Pasen, vertrok het twingste hulptransport vanuit onze re gio naar Polen. De enorme vrachtwagen combinatie van de firma Groot en de Zeeuw uit Limmen was volgeladen met ruim 1600 dozen hulpgoederen. Kees Groot en zijn zoon Jacko van het eerdei genoemd transportbedrijf en de Castri- cummer Nico Hes waren de chauffeurs. Voor alle drie was het de eerste keer. De reis verliep voorspoedig. Alleen vlak voor de Poolse hoofdstad hadden de truckers te kampen met mist en opge vroren wegen. Zondagmorgen om 4 uur kwamen zij, na een reis van 32 uren, in Warschau aan. Na een korte rustperiode zijn zij de helft gaan lossen in Praga, een van de armste buurten van Warschau. Daarna werd koers gezet naar de stad Kutno, 120 km. westelijk. Deze plaats kreeg voor het eerst een hulplading uit Neder land. Dankbaar werd het in ontvangst genomen. Na het lossen werd direct koers gezet naar Holland, waar de wa gen dinsdagmorgen om 5 uur weer het terrein van transportbedrijf Groot en de Zeeuw in Limmen opdraaide. De stichting „Helpt de Polen" in onze regio is van plan om reeds met Pinkste ren een nieuw hulptransport naar Polen te sturen. Dan zal de lading verdeeld worden over het blindeninstituut Laski en de plaats Skierniewice. Iedereen welke nog hulpgoederen heeft kan deze bij de onderstaande adressen brengen. Een kleine financiële gift bij uw materiële gaven zal in dankbaarheid worden aangenomen. Dit om de trans porten te bekostigen. Dringend wordt vanuit Polen, naast kleding en voedsel, gevraagd om zeep, champoo, tandpasta en reinigingsmiddelen. Inlichtingen over de transporten zijn verkrijgbaar bij P. A. Nolet, Bakkum- merstraat 75 te Bakkum, liefst in de avonduren, en bij de onderstaande adressen. Inzameladressen: Heiloo: A. J. Kroon, Butterlaan 54, D. Pepping, Heerenweg 198, R. Klop, Kennemerstraatweg 624, P. Kuiper, Termijen 132, J. Pepping, Boekenstein 15, mevr. Groot- Valkering, Hoogeweg 72. Limmen: mevr. Bakker, Burg. Nieu- wenhuyzenstraat 31, mevr. C. de Waard, Brugstraat 18, G. Groot, Hoge- weg 72. Voor uw financiële bijdragen: Stichting „Helpt de Polen", p/a Brakersweg 2a, Castricum. Ned. Mid. Bank, nr. 65.16.60.726, RABO Bank nr. 31.19.84.444, Post Bank nr. 28.86.798. Ons uitstapje van donderdag 20 maart begon met een treinreis naar Amster dam. Daarna wandelend langs het leger des Heils naar het museum „Ons Lieve Heer op Solder", een R.K. schuilkerk in de 17de eeuw gebouwd en vergroot in de 18e eeuw. Vervolgens naar het Amsterdams Historisch Museum, waar we 's middags rondkeken. Om 4 uur troffen we elkaar weer bij de uitgang en gingen terug naar Heiloo. Onze spreekster van 25 maart, mevrouw Klein uit Alkmaar, en de leden werden welkom geheten door mevrouw Lange- veld. In aansluiting op de dienst in het Witte Kerkje hield mevrouw Langeveld na het zingen een korte meditatie over de „Opstanding". Mevrouw Klein, die maatschappelijk werkster is bij het hulpverleningsbureau „Slachtoffers van Misdrijven" van het korps rijkspo litie in het distrikt Alkmaar, werd gele genheid gegeven iets over haar werk zaamheden te vertellen. Na de vragen die gesteld werden hielden we pauze. Hierna speelden we bingo voor Haïti, dit bracht 119.80 op. Bert Schouten voor zijn net verbouwde hengelbouw-atelier Handy Fish.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 8