DE NIEUWE GORDIJNEN EN TAPIJTEN vindt U in onze Specially Selected Kollektie feta0& Htccnp letW mm Trias-lopathon moet geld opleveren voor de verbouw van de kantine Ron Cooper nationaal ski-kampioen op de baan ■■Mi 1 Een fantastische kollektie. Op nivo. En dat hoeft echt niet altijd duur te zijn. De Specially Selected Kollektie is een uit gekiende kollektie, speciaal geselecteerd op stijl en kleur. Kom eens kijken. Laat u rustig informeren. Ook als u niet direkt iets nodig heeft. Het bezoek brengt u wel op ideeën en u weet meteen wat de Specially Selected Kollektie en nu of in de toekomst te bieden heeft. i Romantisch modern, klassiek of progressief U vindt het in de Specially Selected Kollektie ■1:1 Deze appel, de Schone Van Boskoop, draagt z'n naam met ere. Hij heeft alles wat fruit zo lekker en gezond maakt. De geur, de kleur, de smaak, Hij is symbolisch voor alle soorten in ons brede fruitassortiment. Appels, peren, kersen, kiwi's, aalbessen, perziken, druiven, frambozen, bramen, tayberry's, kruisbessen, aardbeien.... Kom naar Intratuin.... koop ze, plant ze, pluk ze, proef ze. Heerlijk fruit uit eigen tuin! Schone van Boskoop in struikvorm wmmêw wielinga Vennewatersweg 15. 1852 PT Heiloo, tel. 072-332727 Vrijdag koopavond Westerweg 261, Heiloo,Tel. 072-331738 ..#-€■ Ron Coopernationaal ski-kampi oen in de B-klasse. UITKIJKPOST 16 APRIL 1986 tee(dop^f k De oogappel uit ons grote fruitassortiment Aalbessen in struikvorm. Rode, witte ol zwarte bessen. Nu 3 stuks voor ÏO,- eg^ono binnen VCNNCWATER3WE0 Diverse soorten aardbeien. Per ÏO stuks v.a. 4,50 Asef aardbeienmest. 1 kg. 5,75 Madeliefjes, een rijk- bloeiend voorjaars bloempje. Per 4 stuks 2,50 Kérria japónica. De bekende, langbloeiende, gele ranonkelstmik. 50- óO cm. 3,95 Chaenoméles japónica. Japanse bodembedek- kende sierkwee. Rose- rode bloemen in 't voorjaar en gele vruchten in de zomer. 7,95 Gedroogde koemest. In poedervorm. 100% biologisch. Nu 25 ltr. van 13,50 voor 10,95 mtiatuin Aanstaande zondag wordt het op de at letiekbaan van Trias aan het Maalwater een drukte van belang. Die dag wordt, er namelijk een zogenaamde lopathon ge houden, waaraan vele Trias-leden deel nemen. Een lopathon is een sportevene ment, waarbij de deelnemers in een uur tijd zoveel mogelijk rondjes op de sin- telbaan (400 meter) afleggen. Van te vo ren hebben zij sponsors gezocht, die voor elk gelopen rondje een bepaald be drag betalen. Dat bedrag kan variëren van een dubbeltje tot enkele guldens of meer per ronde. Het bijeengelopen bedrag is niet voor de lopers en loopsters, maar wordt af gestaan aan Trias, die met de opbrengst de huidige kantine wil verbouwen. Dat het om een flink bedrag gaat, mag blij ken uit de opbrengst van de vorige lopa thon, die vijf jaar geleden werd gehou den. Van de opbrengst toen werd een ei gen krachttrainingscentrum gebouwd en ingericht. In 1981 waren er ongeveer 125 deelne mers. De verwachting is dat zondag 20 april dat aantal flink wordt overtroffen. Vooral een fikse inbreng van de jeugd 'zal daarvoor zorgen. Woordvoerder Ton Apeldoorn: ,,Het leeft enorm on der de 500 leden. Volgens mij doet iede reen mee!" De inzet van de leden zal niet alleen blijken uit het meelopen maar ook uit het orgniseren van allerlei activiteiten rondom de baan en de kantine. Record In 1981 leverde Joop Smit uit Egmond de beste sportieve prestatie. Hij legde in een uur maar liefst 17.302 meter af. Overigens is dat niet de beste Tri asprestatie aller tijden. Die dateert na melijk uit 1978, toen bijna twintig kilo meter (19.972 meter om precies te zijn) werd afgelegd. Om 14.00 uur zal ko mende zondag een groepje van 15 a 20 wedstrijdlopers een poging ondernemen omdat Trias-record te verbeteren. De starttijden van de deelnemers varië ren. Je kan nu eenmaal niet met enige De kantine van Trias is aan een gro te opknapbeurt toe. honderden lopers en loopsters tegelij kertijd van start gaan. De eerste deelne mers starten daarom om 11.00 uur. Om 16.00 uur gaat de laatste groep van start. Aan het einde van de ochtend kan het publiek, dat ongetwijfeld in forse getale opdraven, getuige zijn van een demonstratie in één van de meest spec taculaire disciplines van de atletiek: het polsstokhoogspringen. Paul Mul en Mare Kok zullen deze demonstratie voor hun rekening nemen om ongeveer 11.30 uur. Rondom de baan is er, zoals gezegd, van alles te beleven. Er is een complete mini-kermis en het Rad van Avontuur zal op gezette tijden draaien. Trias heeft daarvoor, dankzij de medewerking van de Heilooër middenstand, een aantrek kelijk prijzenpakket beschikbaar. Verbouwing De verbouwing van de kantine, die Tri as voor ogen heeft, omvat onder andere de vervanging van de huidige vloer en kozijnen. Bovendien zal de ingang ver plaatst worden van de voor- naar de zij kant, zodat men vanuit de kantine beter zicht heeft op de baan. Mocht de lopa thon zoveel geld opleveren, dat het voorgaande probleemloos kan worden uitgevoerd en er dan nog iets overblijft, dan wil de atletiekvereniging iets doen aan de verwarming van de kleedkamers. De uitvoering van de werkzaamheden is gepland direct na afloop van het seizoen 1986. Wie nog aan de lopathon wil deelne men, kan zich aanmelden bij Ton Apel doorn. Men hoeft geen lid van Trias te zijn, maar wel moet men zorgen voor een of meerdere sponsors. Al sponsort men bij wijze van spreken zichzelf! Ook voor informatie kan men zich tot Ton Apeldoorn wenden: 072-334477. DAMESBRIDGE SANS ATOUT Uitslag woensdag 9 april 3e periode, 4e zitting A. 1Stark - Klerk 58, 2. Grootes - Dek ker 56, 1. Dolmans- van Twuijver 59'/z, 2. de Waal - Bakker 50. B. 1Cornelisse - de Wild 58Zi2. Löhr - Zevenbergen 55, 1. Hommes - Werd- muller 57, 2. Hoff - Admiraal 54. C. Eberson - Vijn 68, 2. Frugte - Kern- Enkele weken geleden is de 17-jarige Ron Cooper uit Heiloo, nationaal ski kampioen geworden op de baan in de B- categorie. Skiselecties zijn verdeeld in drie groepen namelijk C, B en A catago- rie. De A-categorie is de hoogte. Door dit behaalde resultaat is Ron nu gepro moveerd tot de A-categorie. Ron: ,,Ik beoefen de skisport al van jongs af aan. Ik kwam met deze sport in aanraking, doordat mijn ouders op win tersport vakantie gingen. Ik ging van zelfsprekend mee. Ook deed ik aan iu- do, waar ik de zwarte band behaald heb. Doordat ik regelmatig botten brak, zoals sleutelbeen, ribben en teen, bleek het niet verstandig om hiermee door te gaan. Wel begon ik me steeds meer te interesseren voor de skisport. Toen ik 11 jaar was ben ik lid geworden van de kunstbaan skivereniging II Primo in Bergen. Dit heb ik twee jaar gedaan, maar het beviel met niet zo, dus ben ik er weer mee gestopt.Er wordt getraind op een zogenaamde borstelbaan. Het lijkt een beetje op een deurmat, maar dan groffer en gemaakt van plastic. Daar leerde ik hoe ik beter de poortjes moest nemen bij de slalom. Na vier jaar ben ik toch maar weer lid geworden om dat dit de enige manier is om in Neder land aan skiën te doen. Skiën is een dure sport, en ik heb geen sponsor, dus elke keer als ik in de sneeuw wil skiën moeten mijn ouders dit betalen". Tennis en surfen ,,Ook tennis en surf ik veel", vervolgt Ron verder. Dit doe ik omdat tennis een goede combinatie is. Het is vooral goed voor de bovenbenen. Omdat skiën veel op de bovenbenen en kniebanden aan komt, is het heel belangrijk om deze goed te trainen. Ook surf ik zomers veel. Dit is heel goed voor het evenwicht en de knieen. In de paasvakantie is Ron op trainings kamp geweest in Gerlos in Oostenrijk. Daar is het goed trainen, 's Morgens werd er getraind in de verse sneeuw die elke nacht viel. Na een lunch van een uur werd de training hervat. De gehele middag werd er getraind op de slalom. Ron: ,,Ik vind zelf dat de reuze slalom het beste gaat, dit omdat ik vrij fors ben. Ik heb overigens niet voluit kunnen trainen. Ik ben enige tijd geleden mei j mijn knie nogal hard tegen een sla- j lompaal gekomen, waardoor een ge- j deelte van mijn knieschijf gebroken was. Maar omdat dit niet goed aan el kaar gegroeid is moet dit operatief ver- i wijderd worden. Dit zal deze week ge beuren." Als alles goed verloopt hoopt Ron vol- gend jaar weer volop te skiën. Maar eerst zal hij moeten zorgen dat hij zijn i school volbrengt. Hij zit momenteel in j Havo 4. Hij hoopt na de Havo de oplei ding te volgen op een sportaccademie, j want een sporter is Ron zeker in hard en nieren. i per 57 D. 1. Waard de de Jager - de Wilde 561/22. Bennen 56. 1. Glansdorf - van der Belt 58 2. Ro zing - Kaufeld 54/2. HEILOOËR BRIDGE CLUB Dinsdag 8 april A. 1. mv. Admiraal - hr. Vendel 64.50, 2. mv. Ritchie - hr. Gorse 56.00. 1ds. Belleman - Souverein 59.50, 2. ds. Klerk - Stark 54.50. 1; ds; Hardeveld - v. Ravenzwaay 58.50, 2. hr. Dijkstra - Noom 53.00. 1. ds; Meuleman - Wijnbeek 56.00, 2. ds. Boonstra - Kromhout 54.00. Donderdag 10 april 1. ds. de Jager - de Wilde 61.65, 2. mv. Imeson - hr. Tiel 54.60. 1. hr. Knegt - v.d. Poel 65.00, 2. hr. Laan jr. - Rutgers 54.15 B. 1. ds. Koster - Visser 60.85, 2. fm. Nieuweboer 52.90. l.ds. Hoff - Löhr (55-1%) 59.65, 2. fm. Fritzemeier 57.50. C. 1. ds. v.d. Goot - Koens (60.85-1 59.85, 2. mv. v. Swol - hr. Huiberts 58.35. 1. fm. Bies (67.50-1 W 66.50, 2. ds. Evenblii - Huiberts 56.25 D. 1. ds. v.d. Dool - Neyens 58.15, 2. ds. Bader - Nielen 53.15. 1ds. Jacobs - Wolthuizen 66.25, 2. fm. Alberts 53.15. Afzeggen dinsdag mevr. Admiraal, tel. 335718, donderdag hr. Löhr, tel. 330052. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE De competitie bij de Heilooër schaakve reniging Oppositie loopt langzamer hand op zijn einde. Dit bfijkt vooral uit de uitslagen in de A-groep. Bijna alle partijen eindigen in remise. Het zijn echter alles behalve salon-remises, er wordt telkens hard voor geknokt, maar de krachtsverschillen zijn gering. Dit in tegenstelling tot de B-poule, waar wel grotere krachtsverschillen zijn. Alleman gaat daar fier aan de leiding, op grote achterstand gevolgd door Van der Werff. i Uitslagen van ronde 28. A-poule. P. Avis - L. Landzaat rem., L. Landzaat - j G. Heeringa rem., H. Kracht - J. Wage- j naar rem., H. Kracht - W. Bos rem., G. Zeeman - W. Bos 0 - 1, K. Jongkind W. Bos 1 - 0, L. van Hoek - K. Jong kind rem., A. Koeman - J. de Jong afg., H. Niehaus - W. Ligthart 0 -1, H. Maas - H. Reyersen v. Buuren rem., J. Ebregl - M. van Bentum rem., J. Bosman - E. j Verstappen 1-0. B-poule: J. ALleman - A. Creutzberg 1 - 0, P. v.d. Werff - P. Manni 1 - 0, R. Sauer - G. Hafkamp 0 - 1, W. van Bakel - J. v.d. Bogaerde 1 - 0, C. Brink - J. Werksman 1 - 0, J. de Vries - I. Oude boon 1 - 0, T. Ruiter - O. Koenders afg., F. Beyers - P. Ooyevaar 0 - 1, L. Obdam - J. Vellema 1 - 0, H. Horninge - D. de Lange 0 - 1 T.V. HEILOO De zaterdagcompetitie is weer begon nen. Onder goede weersomstandighe den werden de volgende resultaten behaald: Heiloo I - Middenmeer I 6-0, Heiloo I - Schagen I 3-3, Heiloo I - De Drieban I 1-5 (jongens t/m 18 jaar). L.T.V.Z. II - Heren I 2-4, Gemengd I (sen.) - de Spatter IV 0-5, Veteranen I - Heb Durf II 0-4. Vijf uitwedstrijden werden afgelast, omdat er op de gravel-banen niet gespeeld kon woren (oorzaak: vorst!). Een reden voor de teams van Hogedijk I en Heiloo Veteranen III gezamenlijk een baan te buren bij T.V. Wimmenum. Aanstaande zondag begint de zondag- comptitie. Voor T.V. Heiloo zullen 9 teams hun club vertegenwoordigen. Het zal zeker de moeite waard zijn om tij dens de competitie- de komende zes we ken - ons park te bezoeken.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 4