Politieberichten Kerkdiensten Medische diensten Andere adressen Heilootimmm— Costrkm Bïbli- theek Dierenbescherming Geen Uitkijkpost ontvangen? MOTORRIJLES 40.- PIET GELDERBLOM HEILOO AFWEZIG vrijdag 25 april A. L. DUIJVESTIJN H. H. DEN ENGELSEN DR. WILLEB00RDSE "TAFELTJE DEK JE" "OPEN TAFEL" UITKIJKPOST 23 APRIL 1986 Bibliotheek en uitleenpost gesloten van 5 t/m 10 mei De bibliotheek aan het Malevoort en de Uitleenpost aan de Kennemerstraatweg gaan een week dicht. Er is niet aan te ontkomen. In het kader van de werkver ruiming is immers de arbeidstijdverkor ting -A.T.V.-ingevoerd. Hetgeen bete kende dat de biblioteek \6Vi uur per week aan personeelsuren moest inleve ren, terwijl daar slechts 7 uur voor ver vanging voor terugkwam. In veel bedrijven wordt zoiets opgelost met variabele werktijden, of door min der te werken. Gewoon op vrijdagmid dag de zaken eerder voor gezien hou den. Wanneer de bibliotheek dagelijks van bijvoorbeeld 8.30 - 17.30 uur geo pend zou zijn, zou dit kunnen. De ope ningsuren zijn echter afgestemd op het publiek. En wel zo uitgekiend, dat iede re groep aan bod komt. De kinderen op woensdagmiddag, de ouderen op dinsdag- donderdag- en vrijdagmorgen. De middagen voor iedereen en de avon den en zaterdagmorgen voor diegenen met een baan. Er is een tijd geweest dat we zomers drie weken dicht gingen, gelijk met de stroom vakantiegangers. De laatste ja ren blijft de bibliotheek echter geopend, om aan de sterk vermeerderde vraag te gemoet te komen, ontstaan door de vele gepensioneerden en anderen, die het drukke vakantie-seizoen juist ontlopen en thuisblijven. Door de vakantie spreiding en het instellen van de zomer tijd, behoren in de zomer ook veel meer toeristen van campings en elders tot de vaste kring van gebruikers. Terwijl de thuisblijvers de lange zomeravonden be nutten om tijdens een ommetje even langs de bibliotheek te gaan, om materi alen te ruilen, of er, zo maar wat uit rustend, lectuur door te nemen. Kortom van stille zomermaanden is geen sprake meer. Om de A.T.V. verplichtingen na te ko men, zonder aan de wekelijkse uitleen uren te tornen, is voorlopig een week sluiten de enige oplossing. De biblio theek en de uitleenpost zijn dus gesloten van 5 t/m 10 mei. Informatie over ope ningstijden: voor inlichtingen over de openingstijden kan men de bibliotheek vanaf heden bereiken onder tel.: 337845 - een telefonisch antwoord-apparaat. Carla van de bibliotheek BURGERLIJKE STAND HEILOO GEBOREN: Michelle M., d.v. Johan nes P. M. Kooijman en Petronella M. van Eist: Bart, z.v. Gerardus J. Arends en Margaretha A. Glorie; Ronnie J., z.v. James Satoer en Yvon ne C. van Putten; Patrick, z.v. Boyd Suk en Christina G. van Schagen. ONDERTROUWD: Hans Blokker en Catharina Borst. GETROUWD: Pieter A. Grooten- dorst en Anne Mieke Leijnenaar; Martien Blaauboer en Geertruida A. M. Admiraal. OVERLEDEN: Trijntje Postma, w.v. Runia; Johannes Visser, w.v. van der Sluijs; Engeltje van Diepen w.v. Stam; Johannes B. Liefting, e.v. Nuijens; Maria de Geus w.v. de Groot. (60 minuten) Tel. 072-335583 Bovag-rijschool STICHTING XOLKSVIUZIEKSCHOOL HHLOO We vragen uw aandacht voor ons pro bleem. Wij zijn allemaal honden die snakken naar een eigen baas. Om ver schillende redenen hebben onze eige naars afstand van ons gedaan. De meeste van ons zitten in de opvang bij de dierenbescherming, maar we willen toch liever een eigen plek. Op de foto ziet u Sailor, een reutje van 1 jaar. Hij past zich gemakkelijk aan en is speels. Dit geldt ook voor Rana, een middelgroot teefje van 7 maanden. Ze lijkt wat op een brak. Bo is een teefje dat, eenmaal gewend, erg lief. Ze is al leen wat wantrouwig teven vreemden. Bo is 10 maanden en past overal bij. Lobbes is een soort poedeldoes, een grappige en erg lieve hond. Hij is een reu van 10 jaar, maar geen mens die dat aan hem ziet. Ook hij is erg makkelijk. Nog een wat oudere hond is Boy, hij is een lieve bouvier van 7 jaar. Hij is ge castreerd en kan ook overal geplaatst worden. Kazan, een reu, is 3 jaar en een flinke knaap die wat op een Ierse wolfs hond lijkt. Hij is erg lief, maar houdt niet van katten. Zijn vacht is ruwharig. Daika, een Duitse herder, teef, is juist weer wat klein uitgevallen. Ze is 2 jaar en heel gemoedelijk. Ze wil liever niet bij een andere hond in huis, maar kan wel bij kinderen en katten. Pépé, een bastaard herder, is een zwarte reu van P/2 jaar. Hij heeft geen staart en maar drie poten. Door een ongeluk mist Pépé zijn réchter voorpoot, maar dit neemt niet weg dat hij net zo hard rent, graaft en speelt als iedere andere hond. Verder is hij erg lief, maar kan niet zo goed alleen zijn Dan zijn er nog een chow-chow reu, van 6 jaar en een krui sing dalmatiër/pointer, ook een reu, 4 jaar, die niet alleen zijp kan. Dit geldt ook voor een 9-jarige zwart/wit gevlek te teef. Zoals u ziet is dit een hele opsomming geworden. Wilt u graag een hond, denk dan aan ons Velen van u kopen mis schien liever een pup, maar ook met ons haalt u liefde in huis. Heeft u nog vra gen, of wilt u één van ons een gelukkig bestaan geven, belt u dan 02205 - 2256. De volgende poezen zoeken ook een goed tehuis: Cypers poesje, bruin/grijs-wit, gest., 10 maanden. Zwarte poes, klein diertje, ca. 3 jaar. Rode kater, ca. 5 jaar. Lapjespoes, bijzonder lief, 5 jaar. Poes van 12 jaar, pikzwart en een poes, blauw met creme, heel klein en pluizig, 3 jaar, zoeken samen een tehuis. Poes en kater, pikzwart, 13 jaar oud, zoeken ook samen een tehuis. Poes, boerenlap, 19 jaar. GEVONDEN: Zwart met witte kater, ca. 1 jaar, niet gecastr., witte buik en vier witte sok ken, witte neus, Bestevaerslaan, Heiloo (loopt daar al 2 maanden). Schildpadpoes, bruine vlek tussen de ogen, witte driehoek op borst, witte teentjes voor en witte voetjes achter, Zeeweg Heiloo. Kat, zwart, witte bef en voeten, loopt al de hele winter in de buurt van het Page- veld te Limmen. Konijn, crèmekleurig, vrouwtje, Brahmslaan, te Akersloot. VERMIST: Zwarte kater met beetje wit, ongecastr., blauw bandje, rood kokertje, Wester- weg Heiloo, (ruim een maand). Klein poesje, cypers/lap, pluizig, grijs met bruine vlekken, 10 maanden, Westerweg Heiloo. Rode kater, witte bef, witte voetjes, gestreepte staart, gecastr., 5 jaar, Kleine Olven, Heiloo. Siamees, blue point, helblauwe ogen, 2 jaar, gacastr., kater, Koningsdam Limmen. DIERENBESCHERMING HEILOO EN OMSTREKEN Tel. Katten Heiloo: 072 - 337853, 072- 332879, Limmen: 02205 - 2256, Akersloot: 02513 - 10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205 - 2256, Akersloot: 02513 - 10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205 - 2256, Akersloot: 02513 - 10079. T Bel's donderdags: 072-330175 overige artsen nemen waar VAV/.W.V.V.V.V is afwezig vanaf vrijdag 25-4 t/m 9-5 VVWAWvWWVW - 16.00 - 11.30 - 11.30 - 15.30 - 23.00 - 23.00 - 21.00 - 23.00 - 10.30 - 12.00 - 11.30 - 15.30 - 16.30 - 22.00 - 21.30 - 17.30 - 11.00 - 11.00 AGENDA OPEN HUIS Donderdag 24 april U.V.V. bijeenkomst 9.30 Fed. vr.raad, cursus 9.00 S.K.W.O. gespreksgroep 9,30 Yoga 13.30 Sjoelclub Heiloo 20.00 H.B.C. 20.00 Boerhave Eng.les 19.00 Gasbedr. Alkm. verg. 20.00 Vrijdag 25 april Pl.landsvr., volksdansen 9.00 S.K.W.O. 11.00 N.v.v.H., ds.bridge 9.30 Pl.landsvr. volksdansen 13.30 S.K.W.O. yoga 13.30 Begel.ork. v. H.N. rep. 20.00 Nivon geologie 19.30 Zaterdag 26 april Alkm. Big Band rep. 15.30 Zondag 27 april Kinderkerkdienst NHK 10.00 Kinderkerkdienst NHK 10.00 Maandag 28 april N.v.v.H., zang 13.30 - 15.30 Nivon pottebakken 13,.30 - 15.30 Pridini volksdansen 16.00 - 18.00 Pl.landsvr., zang 13.30 - 15.30 Yoga 13.30-15.30 Sans Atout bridge 20.00 - 23.00 Nivon kreatief 20.00 - 22.00 E.H.K., klaverjassen 20.00 - 22.00 Yoga 19.30-21.30 Dinsdag 29 april Doves, gym 9.00 - 12.00 N.v.v.H., toneel rep. 9.30 - 11.30 Janet Hage Jazzdans 10.00 - 11.00 Nieuw Leven zangver. rep.20.00 - 22.00 Oppositie sch. jr. en sr. 19.00 - 23.30 H.B.C. bridgeclub Heiloo20.00 - 23.00 Oppositie sch. sr. 20.00 - 23.30 Vita Nova verg. 20.00 - 22.00 Woensdag 30 april GESLOTEN THEATER DE BEUN 25 April H.O.V. operettever. Uitv. operette „Victoria und Ihr Husar, aanvang 20.15 uur. 26 April H.O.V. als 25 april 28 April Schooltoneelvoorstelling aanvang 10.30 uur. 30 April S.V. Terriërs Modeshow, met Gerard Joling, aanvang 15.30 uur. Uitslag kleurwedstrijd Op onze Open Dag, die een geweldig succes was, hebben we tussendoor nog even een kleurwedstrijd georganiseerd. Er is heel wat gekleurd in de paasvakan tie! De resultaten waren er naar. Fan tastisch mooie kleurplaten zijn binnen gekomen. We hebben alle inzendingen beoordeeld en hier komen de prijswin naars: kleuters: Michiel van Dantzig, Peter Hauwert, 6 jaar: Annemickc Hek man, Christina Verstegen, 7 jaar: Sas- kia van Dantzig, Matthijs van Waveren, 8 jaar: Jan Willem Hekman en Bas Sent veld. Deze jongens en meisjes kunnen hun prijsje afhalen bij de administratie van de muziekschool. Speelavond Op vrijdag 25 april is er opnieuw een speelavond in de school. De aanvang is om half acht. U en uw kinderen kunnen luisteren naar leerlingen van Peter Duinmeijer (leraar gitaar) en van Wim Madderom (leraar orgel en piano). Ik benadruk nog maar eens, dat die speelavonden zeer informele muziekuit voeringen zijn, gegeven door leerlingen. U heeft alle gelegenheid om met de aan wezige docenten te spreken en vragen te stellen. Vooral voor kinderen,'die er over denken een instrument te gaan spe len is een speelavond een goede gelegen heid om kennis te maken met de mu ziekschool. De toegang is uiteraard gratis. FORUM: COMPUTER IN ONDERWIJS EN PRAKTIJK Nu de basisscholen en de scholen voor voortgezetonderwijs in Heiloo zijn uit gerust met computers rijst de vraag waar de opleiding naartoe moet werken, opdat school en praktijk op elkaar wor den afgestemd. Over dit onderwerp ,,De computer in onderwijs en prak tijk" organiseert de V.V.D.-Heiloo op maandag 28 april, aanvang 20.00 uur, een openbare forumavond in de boven zaal van d'Oud Inn, Heerenweg 142 te Heiloo. In het forum zal D. A. Claus, informa- ticadeskundige, de vraag beantwoorden waaraan het bedrijfsleven behoefte heeft en waar het onderwijs in informa tiekunde volgens hem opgericht moet worden. Het V.V.D.-Tweede Kamerlid H.F. Dijkstal zal belichten welke stimu lansen er van de rijksoverheid zullen moeten uitgaan om dit te realiseren. D. Poetsma van de Kennedy-MAVO en A. H. M. van Riel van de St. Radboudba- sisschool geven hun ervaringen op school, terwijl W. van Bochoven van het regionaal steunpunt voor onderwijs in informatietechnologie bij de Onder wijs Begeleidingsdienst Noord- Kennemerland de functie van de O.B.D. bij de invoering van informati ca in Noord-Holland zal toelichten. Als forumleidster zal optreden me vrouw J. Wuijster-Schuddeboom, on derwijsdeskundige van de V.V.D.- raadsfractie in Heiloo. Na korte inlei dingen bestaat er volop gelegenheid tot het stellen van vragen en discussie met de forumleden. Iedereen is van harte welkom. Aanrijdingen Op donderdag 17 april, om 18.10 uur, deed zich een aanrijding voor op de Kennemerstraatweg ter hoogte van de Stationsweg. Een automobilist uit Castricum stond voorgesorteerd om links af te slaan. Een achter op komen de Heilooërnaar wilde hetzelfde doen maar zag te laat dat de andere auto stilstond, waarop hij hier tegenaan reed. De inwoner van Heiloo bleek on der invloed van. alcohol, waarna een bloedproef werd afgenomen. Boom Op dezelfde dag reed een inwoner uit Akersloot met zijn auto tegen een boom. De automobilist reed op de Ka- naalweg richting Heiloo. Bij een krui sing wilde hij rechtsaf, maar tijdens het remmen raakte hij naast de weg en kwam tot stilstand tegen een boom. De auto werd total-los verklaard. Schampen Een buschauffeur uit Beverwijk is aan gehouden, nadat hij was doorgereden na een aanrijding. Bij het afslaan naar de Zevenhuizerlaan schampte hij de au to van een automobilist uit Winters wijk. Deze stond voorgesorteerd om de Kennemerstraatweg op te rijden. Wie nu de schuldige is, is nog niet bekend. Winkeldiefstal Een inwoner uit Alkmaar is bij de He- ma aangehouden wegen winkeldiefstal. Ruiten In de vroege ochtend van 20 april zijn twee ramen ingegooid in Limmen. Het ging hier om een thermopaneruit en een ruit van Basisschool de Wollewei. De dader is vermoedelijk een bezoeker van Disco Limmen. GEVONDEN VOORWERPEN GEVONDEN: groene handschoen, lipssleutcl, kinderarmbandje, lap jespoes, 2 bankbiljetten van 10,- blauwe sjaal met motief, dolkmes, grij ze kat, sleutelbos, sleutelbos met 9 sleu tels, kentekenplaat LZ-33-KY, sleutel in etui, bruin etuitje met sleutels, herdershond. Gevonden voorwerpen kunt u afhalen op woensdag- en zaterdagmiddag tussen 14.00 - 16.00 uur Politic-bureau. Zoals u wellicht bekend is kunt u zonodig een warme maaltijd gebrui ken via "Tafeltje Dekje". Met in gang van dinsdag 22 april a.s. kunt u gezamenlijk met anderen deze maaltijd gebruiken in de consesto- rie-kamer van de Gereformeerde Kerk, aan de Noordergeeststraat. Voorlopig één maaltijd per week op dinsdag om 12 uur. De kosten zijn 7,50 per persoon. Gastvrouw is de Unie van Vrijwilli gers. Dit projekt is bedoeld voor be woners van De Gouwe Boom, de Vinkenbaan en het flat aan de Ter Coulsterlaan. Informatie hierover kunt u krijgen op maandag, woensdag en vrijdag van 12.00 tot 14.00 uur, tel. 335296. BEDEVAARTS - MAAND BIJ O.L. VROUW TER NOOD De meimaand, toegewijd aan de Moeder van de Heer, zal officieel geopend worden door Dom Math ij sen, de abt van de Benedictijnen te Egmond. Dit zal gebeuren in een Pontificale Hoogmis, muzikaal opgeluisterd door het jeugd koor van de Kapel. De plechtigheid wordt gehouden op donderdag 1 mei 's avonds om 20.00 uur en wordt gevolgd door een lichtprocessie naar de Genade kapel waar zich de beeltenis bevindt van de alom bekende O.L. Vrouw ter Nood. Sinds de Middeleeuwen is men daar hulp en kracht gaan zoeken in alle noden die mensen ervaren. Voor het eerst staan dit jaar ook enkele bedevaarten genoteerd van beneden de grote rivieren. De Katholieke Vrouwen bond -kring Venlo- komt 29 april reeds op bezoek en kring Den Bosch maakt haar bedetocht op 22 mei. MAKROBIOTISCHE KOOKLESSEN Tine den Hoed geeft opnieuw een serie kooklessen bij haar thuis, voor mensen die op een gezellige manier kennis willen maken met de makrobiotische keuken. Door haar ervaring als moeder van vier kinderen is zij in staat te laten zien hoe je gezonde, gevarieerde en smakelijke maaltijden kunt maken met natuurlijke ingredieënten voor het hele gezin. Ze zal de heerlijkste gerechten maken met granen (zoals bruine ruist, gierst en havervlokken), peulvruchten (bijv. adu- kibonen, kikkererwten en linzen), groen ten, plantaardige eiwitprodukten (bijv. tofu, tempeh en seitan) en zaden (zoals sesamzaad en zonnebloempitten), maar ook heerlijke desserts met bijv. sojamelk wilde abrikozen, enz. De kooklesserie bestaat uit 6 lessen en start op donderdagavond 15 mei om 20.00 uur op de Stationsweg 49, Heiloo. Voor verdere inlichtingen en opgave kunt u bellen 072-330592 (Tine den Hoed) of 072-613327 (Annemiek de Leth). ACTIE R ADIOSCHOOL GESLAAGD Op initiatief van de groep "kerk en sa menleving" van de r.k. parochiege meenschap van Heiloo startte twee jaar geleden de actie om geld bijeen te bren gen voor een radioschool in Chili. Het streefbedrag was 60.000,-. Katholie ken van Akersloot, Heiloo en Limmen namen dit vastenproject gezamenlijk voor hun rekening. Ofschoon nog niet alle gegevens binnen zijn, kunnen we nu al zeggen, dat dit be drag ruimschoots is gehaald. Vooral de meisjes en jongens van de basisscholen hebben zich kranig geweerd: in zware regenbuien wandelden ze "gesponsord" op zaterdag 22 maart 5.598,70 bij el kaar! De jeugd van Limmen zag er niet tegen op om voor de start massaal naar Heiloo te komen en 15 kilometers lang het slechte weer te trotseren. De Mapucke-Indianen in Zuid-Chili kunnen er nu op rekenen, dat de cursus sen Spaans, Landbouw, Hygiëne, Voedselbereiding en Ziekenverzorging per radio kunnen worden voortgezet. Bovendien is er voorlopig ook geld ge noeg om een advocaat in te schakelen bij juridische problemen met groot grondbezitters, die hun land proberen in te palmen. De groep "kerk en samenleving" be dankt hierbij allen die aan de actie heb ben meegewerkt. CONCERT RONDJE ROMANTIEK IN WITTE KERKJE Op zaterdag 26 april (aanvang 20.15 uur) zal er in het Witte Kerkje te Heiloo een concert plaatsvinden door het en semble rondje Romantiek, bestaande uit een drietal topartiesten. Het zijn Edith Grosz (piano), Isidor Lateiner (vi ool) en Paul Loerkens (cello). In 1978 besloten enkele musici, die el kaar kenden van het internationale con certpodium, samen een groep te vor men, die kamermuziek zou uitvoeren uit de tijd van Romantiek. Hun concer tervaring waarborgde een hoog uitvoe ringsniveau en hun vriendschap de sfeer en intimiteit, die aan kamermuziek ei gen is. De kerngroep, bestaande uit bo vengenoemde artiesten heeft intussen ie der jaar geconcerteerd in een succesvol le serie in de Klein Zaal van het ConJ certgebouw te Amsterdam. Edith Grosz werd geboren in Philadel phia. Zij gold als wonderkind en gaf haar eerste concert op zesjarige leeftijd. Zij kreeg les van beroemde leraren zoals Ol- ga Samaroff-Stokowski en Edward Steuermann. Isidor Lateiner werd, op Cuba geboren en gaf zijn eerste concert op vijfjarige leeftijd. Na zijn studies in Amerika de buteerde hij met het Philadelphia Or chestra onder Eugene Ormandy en trad hij op in Carnegie Hall (New York). Paul Loerkens studeerde bij Caspar Cassado en voltooide zijn studie bij Pa- blo Casals en André Navarra. Hij was solo-cellist van het Hannovers Sympho- nie Orkest en thans bij het Kamerorkest van Lausanne. In feite wordt een unieke mogelijkheid geboden om een uitvoering van dit ni veau in Heiloo te kunnen meemaken. Het programma bestaat uit de Sonate voor viool en piano in E kl.t. KV 304 van Mozart, trio in Bes gr.t. opus 99 van Fr. Schubert en Trio in E kl. t. opus 90 („Dumky") van A. Dvorak. De kerk, die verwarmd is wordt om 19.30 uur geopend voor de kaartver koop a 7,50 incl. programma, resp, a 5,-- voor CJP,65 en kinderen. Re servering is mogelijk via tel.: 331721 of 331449. KOK v.d. BULT, CULINAIR ONDERSCHEIDEN! Het Bejaardencentrum ,,De Santmark" mag zich gelukkig prijzen. Zij hebben een chef-kok, die woensdag 23 april wordt onderscheiden met de zilveren cu linaire medaille, deze prijs wordt hem uitgereikt door de voorzitter van de Ned. Vereniging van Chef-Koks de Heer A. Kwelkdam. De Heer v.d. Bult is dan ere Chef-kok met diploma. Het bijzondere is, dat de ze prijs wordt uitgereikt aan iemand, zij het al 15 jaar, die chef-kok is van een Bejaardencentrum. De prijs wordt hem toegekend voor bijzondere verdiensten, grote inzet en liefde voor het vak. Zelf is de Heer v.d. Bult nog al beschei den over deze bijzondere onderschei ding. Maar hoe serieus hij over zijn Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur ds. B. J. Kruit. Crèche in de Kruiskerk. Kindernevendienst in Open Huis. 19.00 uur ds. B. J. Kruit. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. A. Boelhouwer. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur ds. J. W. v.d. Gronden. Parochie-zondagsdienst Psychiatrisch Centrum, Kenne merstraatweg 464, tel. 072-330844. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur ds. P. de Geester Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10.00 uur Egmond aan den Hoef, voor ganger ds. J. D. Kila. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. J. F. Herrmann. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur ds. F. Knoppers. Koffiedrin ken na afloop van de dienst. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur ds. A. G. Hoekema. Extra collecte voor WOS. Koffiedrinken na de dienst. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur ds. P. J. H. Krol. 17.00 uur ds. A. Koers. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Baptisten Gemeente Alkmaar Ds. J. A. Scholte. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur ds. J. Luiten. Evangelische Bijbelkring Eens in de veertien dagen, tel. 02206- 2380. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19:00 uur; zon dag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: Zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: Zaterdag in beide kapel len vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 26 en 27 april: Dr. Kempers, De Acht kant 19. Tel. 072-330077. 30 april: Dr. Duijvestijn, Obriglaan 53, tel. 072-333100. Weekenddienst Apotheek 25 april tot 2 mei: De Eenhoorn, Koel- malaan 14, tel. 072-401125. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 24-30 april: C. Motzo, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 26-27-4: A. E. M. Mathlener, Rinne- waard 36, Alkmaar. Tel. 072-610658. 30 april: Mej. M. Voogt, Emmastraat 20, Alkmaar. Tel. 072-113813. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho- ghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Diëtiste Simone Ouwendijk, diëtiste, telefonisch afspraken maken: dagelijks tussen 18-19 uur, tel. 072-330719. Van Doorn straat 24, Heiloo. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. KRUISVERENIGING "HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-96203, te bereiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 02208-96422, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel.nr. 072-331606 (Comman deurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 072-334348. werk denkt mag blijken uit het feit dat hij per dag 150 maaltijden bereid en alle inwoners bij naam en dieet kent. Maar voordat de Heer v.d. Bult bij de Sant mark kwam had hij zijn sporen op het culinaire gebied reeds lang verdiend. Als kok op verschillende passagiers schepen van de grote vaart en daarna "aan de wal" bij ettelijke gerenomeerde restaurants, maakten v.d. Bult tot een allround kok, bovendien had hij ook al een aantal kookprijzen in zijn bezit, een eerste prijs, een gouden medaille van de horeca West-Friesland en een derde prijs op de Horeeava. Op feestelijke wijze zal de bijzondere onderscheiding aan de heer v.d. Bult worden uitgereikt KLAVERJASCLUB E.H.K. De uitslag van de Open Drive van maandag 14 april is als volgt: mw. Wassing-hr. Klaver 5720 pnl., mw. Hoogland - hr. v. Koolwijk 5202 pnt., hr. Leering - hr. Leurink 5180 pnt., mw. Rinkel - mw. Koppes 5176 pnt., mw. Min - mw. Dekker 5062 pnt., mw. v.d. Blom - mw. Hoogcboom 4898 pnt., fam. de Roo 4682 pnt. De volgende en tevens laatste open drive van dit seizoen houden wij op 12 mei. Bijbellezing Donderdag 24 april: inleiding door dr. Willem J. Ouweneel uit De Bildt over de persoon van de Trooster (Johannes-evangelic) in de zaal van de Geicl. Kerk aan de Noordergeeststraat, aanvang 20.00 uur, toegang vrij. Inlichtingen: H. Smit, tel. 072-337151. Gezinsviering Zondag 27 april: gezinsviering om 11.00 uur in de St. Willibrorduskerk. Het thema is 'Liefde is sleutel'. BOUW- EN HOUTBOND AFD. HEILOO Spreekuur iedere maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. FIOM: BURO VOOR ALLEEN STAANDE OUDERS Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar maandag t/m vrij dag, tussen 9.00 en 17.00 uur. „OUDERS HELPEN OUDERS" Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting „Ouders van Drugs verslaafden". >el. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uur, zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. VBOK Vereniging ter bescherming van het on geboren kind biedt hulp aan moeder en kind bij niet-gewenste zwangerschap, tel. 072-126360, 072-622095, 033-620244. CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING HEILOO Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: mevr. Dekker, tel. 332879 en mevr. De Zoete, tel. 334810. Vogels: Mare Adelaar, tel. 336848. NEDERLANDSE RODE KRUIS afd. Heiloo Molenwee 20, 1851 LG Heiloo tel. 072-338048 Welfare: mevr. N. C. Coolegcm-de Beer, W'ërkendelslaan 39, 1851 MB Hei loo, tel. 072-335427. Verkoop van handwerken iedere woensdag van 10-12 uur Kennemerstraatweg 382, tel. 072- 333399. Speel-o-lheek regio Heiloo: De speel-o-lheek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan die genen die speciale aandacht nodig heb ben. Adres: Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Heiloo (tel.072-333399). Openingstijden: donderdag van 15.30 to 16.30 uur; vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. Inl.: mevr M. H. Post-Stuvc, Goodes- laan 55, 1852 I S Heiloo (tel. 072- 334152). Telefooncirkels Inl.: .1. van Toorn, Geest akker 7, 1852 KW Heiloo. tel. 072-336038. OUDERENKOOR HEILOO Repetitie dinsdag van 10.00-11.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl.: via tel. 334797, 334054 of 334216. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeg huis. Sekr.: Werkendelslaan 29, tel. 331594. INDICATIECOMMISSIE HEILOO Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord dienen te worden gericht aan de afdeling sociale zaken van de ge meente Heiloo, van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. de heer A. Th. Delle- man, tel. 072-313184. Spreekuur: iedere werkdag van 08.30 tot 10.30 uur. Dins dagavond van 7 tot 8 uur. VRIJWTLLIGERS-AUTO-VERVOER Telefoon 333097, b.g.g. 331297. FNV INFO-TEAM HEILOO-LIMMEN Spoed informatie: tel. 02205-1608 of 02206-5397. WONINGBOUWVERENIGING SINT W1LLIBRORDUS Secr.: Maas Geesteranusweg 28, 1851 BP Heiloo, tel. 333252. Onderhoud: tel. 332746. Administratie huren: tel. 334772. Spreekuur, le en 3e woensdag van de maand m.u.v. juli en augustus in de R.K. Pastorie, Westerweg 267 (19.00- 20.00 uur). Spreekuur: iedere eerste maandag van de maand in De Loet, De Loet 1, Heiloo (10.00-11.30 uur). STICHTING UNIE VAN VRIJWILLIGERS Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdag (12.00-14.00 uur) per tel. 072- 335296. WAO-A A W-GROEP Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens spreekuur elke maandag (9.00-12.00 uur). OPPASDIENST Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur ƒ3,-. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072- 330127).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 2