limmen 4 m #5 Jaap en Wil Kaandorp voorkipenkaas Equipe Ci iffwes Mm 1 min limmen een chauffeur voor de rijdende melkontvangst 500 gram Kipfilet9.00 Parasolkorting1.05 Nu 7.95 SLAGERIJ W. KROM „MARGARETHA DAN WORDT UW ZIEKTEKOSTENPREMIE BETAALBAAR w. m. rotteveel Swinging Sails Egmond Graszoden, Tuinaarde, Tuinturf, Bielzen, Zand, Mest. Gebr. Min Nuts Ziektekostenverzekering Wij staan iedere zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur bij het Parochiehuis in Limmen. GEBR. FBI 9 j\j^ RODE KRUIS HULP KENT GEEN GRENZEN Zuivelfabriek "De Vereeniging" Limmen vraagt uw schriftelijke reactie kunt U rich ten aan: "De Vereeniging" Postbus 39 1906 ZG Limmen. Voor inlichtingen kunt U bellen: tel. 02205-3344. Mini Vaque de ondersteuning van uw kapsel. Hogeweg 94 Limmen Tel. 02205-1337 en 2306. Visweg 29 - Limmen - Tel. 02205-1316 KAPSALON Behandeling volgens afspraak. Maandag- en woensdagmiddag gesloten. Tel. 02205-1951 - Nauwelaantje 1A, Limmen WIJ ADVISEREN NUTS De Zeker Beter Polis vergoedt vrijwel alle ziektekosten inclusief huisarts, medicijnen en alternatieve geneeswijzen. Toch is de premie uitgesproken laag. Wij kunnen u er' alles over vertellen. U bent elke dag welkom, telefonisch of op ons kantoor. Tot ziens. 1 molenweg 107 1906 DH limmen Q 02205 - 3061 KAPSALON - SCHOONHEIDSSALON GEDIPL. VISAGISTE *********MARIAN ROOS Damphegeestlaan 31. Limmen, 02205-1928 (behandeling uitsluitend op afspraak) UITKIJKPOST 21 MEI 1986 WESTERNAVOND Ter gelegenheid van het 5-jarig be staan van de rijvereniging ,,de Vier Hoeven", uit Limmen. organiseren zij op vrijdag 23 mei een Western avond. De avond wordt om 8 uur ge opend door een groep westernriders uit Den Haag met hun speciaal ge trainde paarden. Na deze demonstratie die ruim een half uur duurt is er gelegenheid voor het nuttigen van een consumptie en vindt er een verloting plaats met vele mooie prijzen. De afsluiting van de avond wordt weer verzorgd door de westernriders en bestaat met vele mooie prijzen. De afsluiting van de avond wordt weer verzorgd door de westernriders en bestaat uit een 1 Vi uur durende film over het western rijden. Zeker voor paardensport liefhebbers maar ook voor andere be langstellenden een aanbevolen avond. De avond wordt gehouden op het ter rein van de Rijv. ..de Vier Hoeven" aan de Dusseldorperweg 69a in Limmen. De demonstratie is buiten en de film wordt binnen vertoond. Entree: volwassenen 5,--, kinderen en 65+ 2,50. De. kaarten zijn alleen in voorverkoop te verkrijgen bij: Yvon Laan, De Wieken 1, Limmen. tel. 02205-2025. GOEDE OPKOMST DONORS BLOEDAFNAME AVOND Ondanks de mozaïekdagen, waarmee zo vele Limmers in de weer waren geweest, kwamen toch veel donors naar het Pa rochiehuis in Limmen op dinsdag 13 mei om wat van hun bloed af te staan voor hun zieke medemens. Mede na mens het medisch team van het Centraal Laboratorium van de Bloedtransfusie dienst uit Amsterdam, hartelijk dank aan de 210 donors en aan alle vrijwilli gers, die op deze avond hun onmisbare medewerking verleenden. Wij hopen volgend jaar weer een beroep op U te mogen doen. RAADSVERGADERING IN C.C. VREDEBURG Morgenavond vergadert de gemeente raad van Limmen in cultureel centrum Vredeburg. De vergadering begint om 20.00 uur en is openbaar: een ieder die dat wil, kan getuige zijn van het politieke overleg in de gemeente. De stukken, behorend bij deze be raadslaging, liggen tijdens kantoor uren ter inzage op het gemeentehuis. Enkele punten uit de agenda zijn: de beëdiging van de gemeente secretaris A. Plug. de vaststelling van een verordening, waarin o.a. de bevoegdheden van een viertal vaste commissies. Deze com missies omvatten ruimtelijke orde ning, financiën, gemeentewerken en grondzaken en welzijn. 'Ijl tyet^eg- lement dat aan de raad ter beoorde- ling wordt voorgelegd staat onder an dere dat de vergaderingen van de commissies in de toekomst openbaar zullen zijn. de bouw van enkele windmolens ten behoeve van de onderbemaling van weiland. VRIJWILLIGERS GEVRAAGD De SOS/Telefonische Hulpdienst (werkgebied Noord-Kennemerland, West-Friesland en de kop van Noord- Holland) biedt 24 uur per dag de moge lijkheid voor een gesprek van mens tot mens. Iedereen kan de Telefonische Hulp dienst bellen (072-613614). Men hoeft geen namen te noemen, zodat men vrij uit kan spreken. De gesprekken gaan over de meest uiteenlopende onder werpen, zoals relatieproblemen, een zaamheid, moeilijkheden in werk- ol leefsituatie. Er zijn circa 50 medewerkers (tussen 25 en 60 jaar). Wat ze met elkaar gemeen hebben is dat ze goed kunnen luisteren, meedenken en meeleven met degene,die belt. Ook moet men over voldoende tijd beschikken: 6 uur pèr week. Een vrij williger wordt ingezet na een trai ningsperiode van ongeveer 4 maanden. Voor informatie kunt u op werkdagen bellen naar ons kantoor, telefoon 072-621044 tussen 10.00 en 13.00 uur, of u kunt een briefje schrijven naar Postbus 8119, 1802 KC Alkmaar. LIMMER SPORTWEEK 1986 Op maandag 26 mei begint in Limmen voor de tweede maal de sportweek. Door tien verenigingen worden 9 heren teams en acht damesteams afgevaardigd welke zullen trachten de meest veelzijdi ge club van Limmen te worden. Dit jaar zijn er twee spectaculaire onderdelen bijgekomen n.l. het waterfietsen op het Stet (dinsdagavond) en hometrainen (vrijdagavond in en als de weersomstan digheden het toelaten buiten bij Disco Limmen). De sportweek begint maandagavond in de sporthal d'Enterij om 19.00 uur met het basketballen; dinsdagavond is er waterfietsen en om 20.00 uur wordt er geschaakt in Vredeburg. In sporthal d'Enterij wordt woensdag gevolleybald en donderdag gymnastiek en badminton bedreven. Vrijdagavond moeten de deel nemers eerst enkele behendigheidsspel len met een racket op tennispark de Voetel uitvoeren gevolgd om kwart over negen door het hometrainen. De sport week wordt afgesloten op zaterdag 31 mei, 12.30 uur, op het voetbalveld, waarop om de toch al vermoeide deelne mers te sparen op halve velden een voetbaltoernooi afgewerkt wordt. Om half vier wordt dit toernooi onderbroken om rond het Stet een cross te houden waarin niet alleen gelopen moet worden. De organisatie belooft dat dit net als vorig jaar voor het publiek een zeer aankijkenswaardig schouwspel zal wor den. Na de voetbal finales, waarbij ook penalties genomen moeten worden, wordt het klassement opgemaakt en worden in de voetbalkantine de prijzen uitgereikt om 19.00 uur, waarna deze week afgesloten wordt met een gezellige avond. Wij hopen dat ook deze sport week net zo sportief zal verlopen als vorig jaar. LIMMEN OP DE FIETS De Limmenaren kunnen terugzien op een zeer geslaagde Koninginnedagvie ring. Natuurlijk ook aangelokt door het mooie weer hebben naar schatting tus sen de 1500 en 2000 Limmenaren de tra ditionele tocht 'Limmen op de fiets' ge reden. De deelname was overweldigend, heel wat deelnemers hebben lang in de rij gestaan om een routeformulier te ha len bij de start. Dit jaar waren-de lokaties wat gewij zigd. De grote verrassing was natuurlijk het boottochtje naar het recreatielandje bij het Overdie. Dit jaar had U bij het beantwoorden van een aantal vragen, de keuze uit 3 mogelijkheden. We heb ben het U niet gemakkelijk gemaakt, bleek ons bij het nakijken van de for mulieren. Niemand heeft een foutloos formulier ingeleverd. Er waren 3 deel nemers met 3 fouten, alle anderen had den 4 of meer fouten. Waarschijnlijk bent U benieuwd naar de goede ant woorden. We zullen alle vragen nog eens laten passeren en de goede ant woorden erbij geven. "Seer Subiet is 's menschen tyt" be tekent direct handelen op het juiste moment. Waarom is zandgrond goede bollen- grond? Juist ja, het is o.a. kalkrijk. Mokershei is de naam van een buurt schap aan de Hogeweg in Limmen. De 3 bloemsoorten die stonden uit gestald waren: chrysant, vergeetmijniet en statice. Waarom wordt de Visweg Visweg ge noemd? Omdat vroeger de Egmondse vissers deze weg gebruikten op hun rou te naar de afslag in Zaandam. Conquista, de naam van het jeugdge- bouw, betekent niet overwinning, ook niet verbintenis, maar door strijd overwonnen. Wat betekent de letters A.P.K. Zeker driekwart vap de deelnemers kruiste Auto Periodieke Keuring aan. Hele maal fout. Het goede antwoord was Al gemene Periodieke Keuring. De bibliotheekvragen waren over het al gemeen wel goed beantwoord. Keek U daar niet van op: 15.500 boeken. De bi- bliotheekmedewerkers(sters) waren zeer blij met uw bezoek en nodigen U uit te blijven komen. "Hakkeloortje" is geen soort konijn, ook geen scheldnaam voor bewoners van de Kapelweg, maar wel scheldnaam voor bewoners van Egmond-Binnen. Vrijwel iedereen herkende de gemeente wapens van Limmen en Akersloot. Ook herkende iedereen Daniël, een enke ling dacht dat het Julius Caesar was en niemand zag er Willem van Oranje in. De betonnen palen figuur is een vuilnis zakken verzamelplaats. In de wei tegenover de brandweerkazer ne liepen 5 vrouwelijke dieren. De eenden op de windwijzer aan de Schoollaan vlogen tegen de wind in. Waarom wordt het huis aan de Achter- +veg'"rïN 2ÖI,frHeindijk genoemd? Het juiste antwoord w£s:! Hëindijk was de vroegere naam van de straat. Velen dachten dat het de naam was van een hier vroeger gevestigd landhuis. O ja, de bewoner heet geen Hein. De volgende vraag was ook erg moei lijk. Was Du Peyron burgemeester, re gent of schout? Hij was" regent. De molen was een wip watermolen. Is "de Cameren" het Latijnse woord voor bejaardenhuis, sommige denken van wel. De meesten gaven het goede ant woord: afgeleid van "de Kamers". Aan de Kerkweg zijn 7 winkels geves tigd. Welke van de volgende namen komt het meest voor in Limmen: Admiraal, Val- kering of Dekker. Het stomme toeval wil dat er op 30 april 119 Admiralen in Limmen wonen en dat er ook 119 inwo ners de naam Dekker dragen. Beide ant woorden zijn dus goed. Vermeldens waard is verder dat de volgende dag de Admiralen al in de meerderheid waren, omdat er aan de Omloop een Admi- raaltje geboren was. Zoals reeds genoemd slechts 3 deelne mers met 3 fouten. De winnaars zijn de fam. J. v.d. Aar, Onderweg 1; fam. W. Punt, Molenweg 23; en fam. J. Zomer dijk, Theebos 34. De gelukkigen krijgen hun prijs thuisbezorgd. De sjoelkampioen is P. Levering, Hoge weg 152, met 69 punten. Tot slot nog iets over de ballonnen wedstrijd. Er zijn heel wat kaartjes te ruggestuurd, sommigen vanuit België. We komen hier nog nader op terug. We kunnen op een zeer geslaagde dag terug zien. Wij hopen U volgend jaar weer al lemaal aan de start te zien. Het Oranje-comité PV, GOUDEN WIEKEN LIMMEN Afgelopen zaterdag 17 mei hadden wij een wedvlucht vanaf de Franse plaats Péronne ongéveer 317 km f Bij goede omstandigheden gingen onze 301 duiven om 8 uur in vrijheid. Bij Zuid-Oosterlij- ke wind kwam de eerste en tevens overwinnaar om 11-58-47 (ongev. 80 km) bij P. de Graaf. Na het uitslaan van klokken is de uitslag: P. de Graaf 1-2-10-24-25-28-29, A. Scheerman 3-8-9 18-22. Th. Schut 4-16, W. Glas en zn. 5, K. Wensink 6-21. T. Thijen 7-17-27, J. Bakker 11-13, G. Pouw 12. E. Zandber gen 14-15-21, J.C. Bakkum 19. B. Meulenman 20, J. Bakkum 23-30, W. Koet 26. TER HERINNERING Een kleine maand terug is de heer Niek Bult overleden. Ongetwijfeld zal zeker de oudere generatie zich nog herinneren, dat Niek Bult van 1935 tot 1946 in de gemeenteraad van Limmen zitting had voor de C.P.N. Niek Bult was een man, die in die moeilijke jaren duidelijk koos voor de arbeidersklasse en ook en vooral tegen het fascisme (Franco, Hitier). Een sociaal bewogen mens, die opkwam voor de gewone man. Kenmerkend op latere leeftijd waren zijn rust en eenvoud, terwijl zijn ideeën overeen rechtvaardige samenleving tot zijn dood hetzelfde bleven. Dat zijn maatschappij visie nog jaren moge voortleven in de volgende genera ties! llntftfffllniiiriniiri" ^g^gggfiP"; De Akerslot er marathonclub orga niseerde afgelopen zaterdag voor de vroege vogels een luilakloop. On danks het toch vroege tijdstip kwa men velen aan de start om de loop te voltooien. Ook onze fotograaf was vroeg uit de veren. FIETSTOCHT OUD-AKERSLOOT Zondag 25 mei organiseert de vereni ging Oud-Akersloot een fietstocht. Men kan vanaf 't Pontje vertrekken tussen 12.30 en 14.30 uur. De route is West- dijk, Bloemendaaldefweg, Kerkbuurt, waar het Zwarte Kerkje, dat onlangs fraai is gerestaureerd, wordt aange daan. Het kerkje is open op deze dag en koffie kan worden gedronken in "het schooltje" naast de kerk. Vervolgens wordt de tocht vervolgd via de Bloot hoofdweg, Blokkerweg, Zuiddijk tot de hoge brug. Vanaf deze brug gaat de route richting Spijkerboor, Graftdijker- weg, Middenweg naar De Woude (met pontje oversteken). In "De Rietschot" kan men een verfrissing nemen. De te rugreis gaat via Zuiddijk en Westdijk. De fietstoch, welke ca. 18 km lang is, wordt begeleid door bestuursleden van dë vereniging Oud-Akersloot. STRESS-PREVENTIE De afdeling Preventie van de Riagg Noord-Kennemerland organiseert nog voor deze zomer een cursus Stress-Pre ventie. Vooreen mens is het goed te voelen; dat zet hem of haar aan tot aktiviteit. Maar een teveel aan spanning kan leiden tot overspanning (stress). Stress is niet gezond, het kan hartstoringen, maag- en darmkwalen en blaasontstekingen ver oorzaken. Dit, zijn maar 'n paar voorbeel den. Andere voorbeelden zijn: duizelig heid,'aandoeningen van de 'lichtwegen en chronische koude handen en voeten. Omdat bij veel mensen het mogelijk is om spanning te verminderen en over spanning te voorkomen wordt deze cursus gegeven aan iedereen die zelf of via anderen met stress te maken heeft. De cursus duurt 3 middagen en start op donderdag-middag 5 juni om 2 uur. Adres: van der Meijstraat 2, Alkmaar. Voor opgave of informatie kan gebeld orden naar 072-156964. RECEPTIE BIJ MEERVOGELS Op zondag 4 mei, wij meldden dat reeds eerder in de Uitkijkpost, werd het eerste voetbalelftal van Meervogels '31 kampi oen in de vierde klasse KNVB. Aan die titel dankt de club dat men volgend jaar een klasse hoger mag uitkomen. De resultaten bij de Akersloter voetbal vereniging zijn voldoende reden om een feestje te.bouwen. A.s. vrijdag (23 mei) houdt men de officiële receptie vanaf 20.00 uur in het clubhuis op het sportpark Cloppenburgh aan de Bosch- weg te Akersloot. Volgende week informeren wij u uitge breid over de succes-formule bij Meer vogels. ROOD ZWART SPORTDAG Zondag 25 mei organiseert de St. Adelbert supportersvereniging "Rood Zwart weer z'n jaarlijkse sportdag op 't voetbalterrein "de Kwekerij" in Eg- mond Binnen. Vanaf 9.00 uur kan mén inschrijven voor de Sammerspolder trim loop die om 10.00 uur vanaf 't Adelbert- terrein van start gaat, over afstanden van 4,3 en 8.5 km. Elke deelnemer kan rekenen op een mooie herinnering, terwijl er voor de winnaars van de diverse leeftijdsgroepen mooie prijzen klaarliggen. De prijsuitreiking is na afloop van de loop om plm. 11.00 uur. Na deze trimloop zal Nederlandse groot ste voetbal weekblad nl. voetbal interna tional de organisatie overnemen. Voor het eerst in Nederland zal de V.I. een sportdag bij een vereniging op poten zetten. Een speciaal team bestaande uit 5 personen zal er op toezien hoe jong en oud aan een zestal onderdelen zal gaan deelnemen. Voor elk onderdeel zullen er punten worden gegeven, die bij elkaar opgeteld worden. De speler in zijn leeftijdsgroep met de meeste punten is de winnaar. Ook voor dames is er 'n klasse. Alle deelnemers kunnen rekenen op 'n door de V.I. beschikbaar gestelde sur prise, terwijl er voor de winnaars trai ningspakken, voetbalschoenen, sport schoenen, sporttassen en shirts enz. beschikbaar zijn. Dat Voetbal Interna tional dit geheel gratis kan doen, komt door een aantal grote sponsors die dit voetbalweekblad steunen in dit soort evenementen bij verenigingen. De prijsuitreiking van dit V.I. spel zal om 17.00 uur op de "Kwekerij" plaats vinden. In de Adelbert-kantine zal er de hele dag video films te zien zijn, met beelden van diverse hoogtiepünten v&itf. voetbalfinales, uiHiet hpden en verleden Zaterdag is Rood Zwart ook al letterlijk in de lucht. Dan gaat men om 13.30 uur vanaf oud Schiphol starten met rond vluchten boven o.a. Noord-holland. In dit toestel zitten de kopers van de door Rood Zwart aan de Adelbert-veiling geschonken rondvluchten. Ingrid Beu kers, Hein Boerenboom, Agata Beukers en Ben Roekens maken dit in de eerste vlucht mee. Om 1430 uur gaat de tweede vlucht van start, met aan boord, o.a. Jos Apeldoorn, Winfried Zentveld en Cor Duinmeyer. Opmerkelijk bij deze vlucht is dat de leerling-stuntvlieger boven Egmond-binnen 'n paar opval lende rondes zal maken. Ook zullen er 'n aantal foto's naar beneden komen van het zesde Adelbert elftal, 3 van deze komen in aanmerking voor een extra prijs die men zondag bij Rood Zwart op de Kwekerij kunt afhalen. Het Rood Zwart bestuur hoopt op vele deelnemers en belangstellende op en rondom het Adelbert voetbalterrein. Voor meer inlichtingen over de Sammers polder-trimloop kunt u terecht bij Jos Apeldoorn tel. 02206-2410, en voor de Rood Zwart-sportdag bij Jan Tervoort tel. 02206-3223. RUSTIGE GEMEENTERAAD AKERSLOOT De gemeenteraadsvergadering die afge lopen donderdag in Akersloot werd ge houden is rustig verlopen. De basisschool Sint Johannes heeft bestemming gekregen om het dak van de school te vervangen. Door een construc tiefout is er verrotting opgetreden van het dakbeschot en balken. De heer Westers van de V.V.D. vroeg zich af f hoeveel daken er nog zullen volgen, dit is I namelijk de 2de.Het eerste geval betrof de Stammerzoom. MevrouwA. Schoon-Groen is benoemd tot ambtenaar van de burgerlijke stand. Zii, die al werkte als administratief medewerkster bij de gemeente, is de eerste vrouw uit Akersloot die tot ambte naar van de burgerlijke stand benoemd is. De raad heeft goedkeuring verleend voor f de aanschaf van een takkenversnippe- raar en de vervanging van een kleine vrachtauto. Bij de rondvraag vroeg de heer Franssen van de V.L.A. of de verbinding bij het Motel niet verbeterd kon worden.Er doen zich namelijk af en toe levensge vaarlijke situaties voor als daar kinderen oversteken. Hij stelde voor om bijvoor- beeld te werken met ouders als briga- dier. De raad hoopt die bij beginnend s schooljaar volbracht te hebben. In de komende weken zult u deze tekst vaak tegenkomen, op aanplakbiljetten, in kranten en op radio en T.V. Het Rode Kruis stelt zich ten doel altijd en overal hulp te bieden aan iedereen in nood. Om dit vmogelük te maken doet het Nederj landse Roac Kruis ieder jaar een beroep op de Nederlandse bevolking. Mogen wij ook nu weer op u rekenen Bijgaand giftezakje wordt in de periode van 26 mei t/m 8 juni bij u opgehaald door onze collectanten. Het overweldigende sukses van de eerste Swinging Sails Egmond is een uitstekende basis om ook dit jaar dit spektakel weer te doen losbar sten en wel op 23, 24 en 25 mei 1986. Swinging Sails Egmond krijgt er naast de vele al bestaande aktiviteiten een nieuwe dimensie bij dit zich binnen het kader van dit evenement gaat afspelen: De Holland Surf Pool zal haar kleurrijke brandingsurfcircus gedurende deze dagen op de prachtige stranden van Egmond doen neerstrij ken. Drie dagen zal er door de Neder landse surftop worden gestreden om de Pall Mall Holland Cup, de prijs die voor de eindwinnaar van deze competitie beschikbaar is. Pall Mali Export zal met haar profes sioneel Service to Sailing team op nieuw tekenen voor de technische organisatie van deze wedstrijden, die o.a. toppers als Stephan van den Berg, Onno Tellier en de winnaars van de Pall Mali Holland Cup 1985, Olaf van Tol en Martine van Soolingen naar Egmond zal brengen. Op vrijdagavond zal de opening plaats vinden met een geweldige openlucht concert op het Pompplein door een be kende jazzformatie, waarna in een groot aantal bars en café's jazzorkes ten tot in de kleine uurtjes voor een unieke sfeer zullen zorgen. De vroege vogels kunnen de volgende zaterdag morgen al vroeg op het strand terecht voor het aanschouwen van redding demonstraties door de Koninklijke Marine en de reddingsboot van Eg mond. Tevens is er deze dag gelegen heid een kijkje te gaan nemen bij een serie catamaranwedstrijden w.o. de Hobie Cat Point Regatta, die mee telt voor het Europees kampioenschap in deze klasse. Hierbij zal gevaren worden op een Olympische baan, zo wel op zaterdag als op zondag. Ook de muziekliefhebbers komen op het strand, aan hun trekken in de grote feesttent waar onder het genot van een hapje en drankje kan worden ge noten van verschillende optredens. Inmiddels zijn de brandingsurfwed- strijden bij hopelijk goede wind ook volop van start gegaan, zodat er voor de bezoeker van dit spektakel erg veel te beleven is. 's Avonds begeeft een ieder zich op nieuw naar het dorp om aldaar te ge nieten van openluchtconcert en street- parade m.m.v. een bigband. Uiter aard zal in de diverse etablissementen de muziek weer in vele toonaarden weerklinken. Op zondag zal zich het zaterdag programma grotendeels herhalen met dien verstande dat bij onvoldoen de wind het Pall Mali Export para team para- en parasaildemonstraties zal geven en een stuntvliegtuig voor spektakel zal zorgdragen. Kortom, een programma dat klinkt als een klok en een bezoek aan Eg mond dubbel en dwars waard is. Spectaculaire surfwedstrijden Egmond aan Zee. komend weekend voor het strand bij Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen Ff PREMIES 1386 PER MAAND UITGEBREID PAKKET (mcl huisarts, medicijnen, alternatieve geneeswijzen KLASSE 3 EIGEN RISICO PER JAAR IN GULDENS Alleenstaande 150.- 250,- 500,- 750.- 1000,- Gezin 300.- 500,- 1000- 1500.- 2000,- tot 18 jaar' 55.- 52- 45,- 38.- 30- 18 tot 27 jaar 80- 74.- 60- 46.- 31.- 27 tot 35 jaar i 90,- 84- 70,- 56.- 41,- 35 tot 40 jaar 100.- 94.- 80,- 66- 51- vanaf 40 iaar" j 110,- 104- 90- 76.- 61,- I en studerende kinderen tot 27 jaar/" bij toetreding vanaf 40 jaar gelden hogere premies. 10% Korting voor de gebieden waarvan de postcode begint met de cijfers 43 t/m 46 en 74 t/m 99 (globaal: Zeeland. Friesland. j Groningen, Drenthe en Overijssel Bi| betaling per kwartaal, halfjaar of (aar is er een extra korting van resp. 2.4 of 6% Tevens geen polis of administratiekosten Gezichtsbe handeling f 37,50 Mini Va que f 47,50 all in.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 10