De Cgmonden de Sport en spet ogende Verenigingsagenda 1 limmen Akersloot TOHL TV'': A Tennisclub Hogedijk Ook voor uw verenigingsnieuws mm UITKIJKPOST 28 MEI 1986 TENTOONSTELLING EGMONDSE KOLONIEHUIZEN Naast de vaste collectie presenteert het Museum van Egmond ook dit jaar weer een speciale thematentoonstelling. On der de titel Bleekneusje in Egmond" wordt de aandacht ditmaal gericht op de kinderkoloniehuizen". Deze tehuizen werden vanaf het begin van de eeuw overal in de kuststreek ge bouwd om er bleekneusjes" uit de grote steden enige tijd te laten aanster ken. Ook in Egmond aan Zee en Eg mond a/d Hoef verrezen tientallen ko loniehuizen. Eén van de bekendste Zwartendijk") fungeert sinds vorig jaar als gemeentehuis. Ook de overige gebouwen hebben inmiddels een andere bestemming gekregen of zijn allang ver dwenen. Gelukkig zijn er echter nog heel wat tastbare herinneringen overge bleven: foto's, boeken, documenten, kledingstukken, speelgoed en tal van andere voorwerpen. Herinneringen aan het wel en wee van de Egmondse kinder tehuizen, bijeengebracht in het Museum van Egmond, Zuiderstraat 7, Egmond aan Zee. De tentoonstelling loopt van 1 juni t/m 14 september. Openingstijden: zondag t/m vrijdag van 14.00-16.00 uur. Woensdagavond bovendien van 19.00-21.00 uur. Entree: volwassenen 1,--, kinderen 0,50. Do nateurs en Museumjaarkaarthouders gratis. Een foto van vroeger toen Egmond nog voor bleekneusjeswas. Competitieuitslagen Zaterdag 24 mei. Heren De Drieban 1 - Hogedijk 1 5-1, Hogedijk 2 - Limmen 2 4-2. Gemengd HH. Waard 1 - Hogedijk 1 1-4, Hogedijk 2 - Boerenslag 1 0-5. Veteranen Heren Hogedijk 1 - Schoorl 2 3-1, Middenmeer 1 - Hogedijk 2 2-2. Gem. jeugd 10 t/m 12 jaar Marguette 1 - Hogedijk 1 5-1, Hogedijk 2 - De Balie- tuin 1 6-0. Gem. jeugd 12 t/m 14 jaar. KLTV 1 - Hogedijk 1 6-0. Gem. jeugd 14 t/m 16 jaar Hogedijk 1 - Wijdewormer 1 5-1. Jongens 12 t/m 15 jaar LTVZ 1 - Hoge dijk 1 6-0. Jongens 15 t/m 18 jaar Hogedijk 1 r.be Gouw 2 3-3. Zondag 25 mei gemengd. Hogedijk 1 - Limmen 5 6-2, HSV 1 - Hogedijk 2-6. Heren Castricum - Hogedijk 1 1-5, Akersloot 2 - Hogedijk 2 6-0. Junioren Hogedijk 1 - Spatter 2 7-1, Zeemacht - Hogedijk 2 7-1. Mous keek naar Mous keek op zaterdag 24 mei naar het gemengde jeugdteam t/m 16 jaar met Silvia Keijzer, Leonie Versteegh, Na thalie Bottemanne, Vincent Keijzer en Jochem Apeldoorn. Dit team moest het opnemen tegen het le team. van Wijde wormer met als inzet degradatie. Ons team moest met 6-0 winnen en dat was een zware opgave, want uit was al met 4-2 van Wijdewormer verloren. Begonnen werd met de dubbels en toen al bleek, dat het er om zou gaan span nen. Zowel de dames als de heren wisten Tennisvereniging ,,W1MMENUM" WIMMENUM Om half twaalf komen de eerste deelne mers aan op het park voor de 24 uren van Wimmenum. Voor aanvang van het toernooi wordt de naam onthuld van de Tijds Robot waarvoor een prijsvraag was uitgeschreven. Dit gebeurde door de secretaris. Deze kon niet vermoeden dat hijzelf de winnaar hiervan was ge worden. De naam was uitgeloot door een jury bestaande uit tegenstanders uit de competitie het derde mixteam van Vennewater. Om twaalf uur neemt het toernooi een aanvang. Na enige uren tennis kwam om vier uur het moment om een kleine versnapering te nemen (borrel uur). Het mooie weer maakte het extra gezellig, iedereen genoot hiervan op het terras of op de baan. Het grote moment brak aan: de lichten zouden worden ontsto ken. Deze nieuwe installatie was door de inzet van leden en niet te vergeten sponsors van dit toernooi neergezet. Dit werd gevierd met koffie en cake. Door het mooie weer wordt het steeds gezelliger en na verloop van tijd steeds spannender bij activiteiten tijdens de nachtelijke uren. Om zes uur in de mor gen was het moment voor een gezamen lijk ontbijt, keurig versierd door een paar dames. Dit moment was voor de voorzitter (ook deelnemer) dan ook het meest geschikt om diegenen die dit ver zorgd en georganiseerd hadden hiervoor te bedanken. Aan alles komt een eind, zo ook aan dit evenement. Na de prijs uitreiking, werd er nog wat nagezeten aan de bar en ging iedereen moe maar voldaan naar huis. FILM IN CONQUISTA Vrijdagavond draaien we de laatste film van het seizoen. Flesh and Blood. Deze nederlandse film met Rutger Houwer in de hoofdrol begint om 20.30 uur en de toegang bedraagt/5,- incl. koffie. Zaterdagavond openen we om 20.00 uur met muziek uit eigen discotheek. Zon dags zijn we tegenwoordig al om 14.00 uur open, en als het weer het toelaat zal het terras weer worden uitgestald. te winnen, maar wel in beide wedstrij den via een driesetter. Silvia won verdiend haar enkel en ook Vincent haalde de punten binnen. Zou het dan toch lukken? Jochem was aan de beurt en verloor de eerste set. Maar door stug volhouden en z'n keiharde opslag, wist hij met twee keer 7-5 toch de overwinning te pakken. Aan Leonie de taak om het laatste punt je te pakken. Maar nadat zij zich in de eerste set helemaal leeg geknokt had, was het in de tweede set snel gebeurd en degfadatie een feit. Kampioenen Op de laatste speeldag in de zaterdag competitie bleek de oogst van kampi oensteams onverwacht groot te zijn. Die kampioenen zijn: Heren: Hogedijk 2, daarin spelen: Si mon Metz, Ben Vollers, Tom Swartsen- burg, Herman Neijens, en Nico Apeldoorn. Hogedijk 3, bestaande uit: Jaap Lap, Bert Peereboom, Joqp Spit, Han \Jglt- kamp en Kees van Zoonen. Gemengd. Hogedijk 1; samenstelling: karin van Duim, Frieda Heeremans, Edzo Struif en Kik van der Linde. Hogedijk 4. Voor dit team komen uit: Wiesje Holterman, Afra Bohle, Henk Bart en Jan van Nimwegen. Hogedijk 7. Dit team wordt gevormd door: Marianne Kaper, Marian Piene- man, Bob Kaper, Frank Pieneman en Rob Drupsteen. Veteranen heren, Hogedijk 1: Het on verwachte kampioenschap werd be werkstelligd door: Anton Druiven, Jo- han Neefjes, Bob v.d. Ende en Bert Maureau. Gem. jeugd t/m 12 jaar. Hogedijk 2: Inez Heeremans, Irma Hopman, Frank GLas, en Bastaan Pos maken deel uit van dit succesvolle team. Op zondag 1 juni na afloop van de wedstrijden in de zondagcompetitie 16 uur) zullen de kampioenen in het clubgebouw worden gehuldigd. TWEE BANDS IN JOEB Aangezien we de laatste tijd verwend worden door mooi zomerweer, en iede reen liever op strand ligt te bakken, dan op zondagmiddag in het JOEB-gebouw te zitten, hebben we besloten om de bandjes maar op de zaterdagavond te laten optreden. Te beginnen a.s. zater dag en dan gaat gelijk de beuk er in met maar liefst twee bands, die beiden uit Amsterdam komen. Van de ene band Switch genaamd kan ik melden dat ze muziek maken a la "Vitesse". Van de band die in het voorprogramma speelt weet ik niets. Beide bands treden op in de grote zaal maar voor een langdurige pauze hoeven we in verband met het wisselen van de apparatuur niet bang te wezen. Zo, en dan nu de informatie waar je wat aan hebt. De grote zaal gaat open om 21.00 uur, maar de bar is al geopend om 19.00 uur. Entree is 5 piek. JOEB vindt je aan de Herenweg 69, Egmond-Binnen. wm im STUDENT REUNITED NAAR TWEEDE KLASSE Opmerkelijk is het niet, dat een zaal voetbalclub promoveert, maar in dit ge val gaat het om één van de oudste clubs van Heiloo. Students, dat in de beginpe riode van het zaalvoetbal een spectacu laire, snelle ploeg had, is een aantal ja ren geleden uit een diep dal omhoog ge klommen. Na een ongelukkige fusie en een leegloop van spelers dreigde de club geheel te verdwijnen, maar vijf jaar ge leden bliezen enkele oudgedienden Stu dents weer nieuw leven in. Rond mannen van het eerste uur zoals Frits Donkersloot, George Langedijk en Hans Vos bouwde coach Cees Berkhou wer een ploeg op die oprukte van de vierde naar de tweede klasse. Met finan ciële steun van ,,Pesiehal" eigenaar Koos Neijens (zelf ook speler) gaat deze sympathieke Heilooër ploeg nog een goede toekomst tegemoet. Students Reunited volgend jaar tweede klasser. Staand v.l.n.r.: Koos Neyens, Harm van Duivenbode, Frits Donkersloot Bart KnottnerusCees Berkhouwer. Geknield v.l.n.r.: George LangedijkHans Vos, Piet Pieterse, Wim Kooy. Klaveijassen en trekking superloterij Vrijdag 30 mei wordt in het klubhuis van H.S.V. op het sportpark aan de Bayers- hoffweg gekaart en de trekking loterij bekend gemaakt. We starten precies 20.00 uur. De vroegte wint De algemene leden vergadering van de hengelsportvereniging zal worden ge houden op woensdag 4 juni in de achterzaal van café La Strada, aanvang 20.00 uur. D.V.W. jeugd Zaterdag 31 mei is de eerste viswedstrijd voor de jeugd van D.V.W. We ver zamelen ons op het parkeerterrein van de Loet in plan Oost. Neem je visver gunning mee, dan ontvang je een boekje. Heb je nog geen visvergun ning, dan kun je die kopen bij C. Veldt, Winkelcentrum 't Loo 37, en Han- dy-Fish, B. Schouten, Kennemerstraatweg 400. Verzamelen om 8.00, om 8.30 uur vissen. Demonstratie paardrijden gehandicapten Zondag 1 juni demonstratie paardrijden gehandicapten in Manege van Hypisch centrum, Herenweg te St. Pancras, aanvang 9 uur. VvkJ fl$S>V Nivon afdeling Heiloo Op zondag 8 juni is er gelegenheid om een bezoek te brengen aan het natuur gebied Guisveld onder leiding van de bekende vogelgids Reindert Leguyt. Vooraanmelding is noodzakelijk om teleurstelling te voorkomen. Verzamelen om 10.00 uur bij het station Wormerveer. Kosten voor de vaartocht 1,— voor leden en kinderen 2t— niet-leden. Opgave W. Weerheijm, tel. 330224 of H. Hoving, tel. 337736. Wykvereniging Plan Oost Vrijdag 30 mei: bridge in 't Oosthonk, Laan van Zeeman 14a, aanvang 20.00 uur. Leden/2,--, niet-leden 3,-. Opgaven voor vrijdag 12.00 uur, dhr. Löhr, tel. 330052. Verkoop afgeschreven boeken en platen Vrijdag 30 mei verkoop jeugdboeken 15.30 - 17.30. Volwassen 18.00-20.30 uur. Prijs jeugdboeken 1,50, boeken voor volwassen en grammofoonplaten 3,—. Veel romans en leesboeken met het oog op de vakantie. Bibliotheek Het Male- voort. Ned. vereniging van Huisvrouwen afd. Heiloo Woensdag 4 juni fietstocht naar de Galerie en Beeldentuin van Nic Jonk in Groot Schermer. Vertrek 8.45 uur vanaf de parkeerplaats Belieslaan. Per auto om 10.00 uur vanaf brandweergarage. Sociëteit Aleenstaanden Maandag 2 juni puzzeltocht. Deze avond zal verzorgd worden door een aan tal heren, die een puzzeltocht hebben uitgezet. Na een kopje koffie in zaal 5 van het Open Huis, zult u in groepjes worden verdeelt, waarna de puzzeltocht begint. Na afloop van de puzzeltocht wordt u weer verwacht in het Open Huis. De avond begint om 20.00 uur, kosten 2,50 incl. koffie of thee. Als het regend gaan wij sjoelen en kaarten. Wykvereniging Plan Oost Vrijdag 6 juni klaverjasavond in het Oosthonk. Aanvang 20.00 uur. Entree 2,-- voor leden, niet-leden 3,-. Kon. Ned. Natuurhistorische Vereniging Zaterdag 31 mei dagexcursie naar de Amsterdamse Waterleidingduinen. ESCAPE IN HET AKERTJE De Alkmaarse rockformatie Escape speelt op zondagavond 1 juni in het Akertje te Heiloo. De, reeds 5 jaar bestaande formatie Escape heeft door het aantrekken van de zangeressen Geri- ta Haringsma en Ank Stet een compleet nieuw gezicht gekregen. Escape heeft zich toegelegd op swingende rock, wat tot uiting komt in covers van ondermeer Pat Benetar, Rod Stewart en Tina Tur ner. Daarnaast wordt ook het eigen werk niet vergeten. Het belooft in Hei loo een avond te worden die staat als een huis. ,,Het Akertje" is geopend om 20.00 uur en de toegang is gratis. INFORMATIE-AVOND TM - TECHNIEK In cultureel centrum de Vest te Alkmaar wordt dinsdag 3 juni een informatie avond gehouden over het Transcenden te Meditatie-programma. TM is een simpele, natuurlijke en juist daarom doeltreffende methode, waarin men een zeer diepe geestelijke en lichamelijke rust verkrijgt. Ze is er op gericht om door het oplossen van diepgewortelde spanningen onze capaciteiten ten volle te gaan benutten en grotere levensver vulling te brengen. In het dagelijks le ven ervaart men meer energie en creati viteit, grotere helderheid van geest, gro tere motivatie en duidelijke verbetering van de gezondheid, omgang met ande ren wordt zinvoller en hartelijker. De avond begint om 20.00 uur en is vrij toegankelijk. Voor meer informatie tel. 02208-18368 of 03200-53525. GEMEENSCHAPPELIJKE MEDEZEGGENSCHAPSRAAD Op donderdag 5 juni wordt de eerstvol gende openbare vergadering van de Ge- meenschappelij ke Medezeggenschaps raad voor het openbaar basisonderwijs in Heiloo gehouden. Onder andere zal aandacht besteed worden aan de actie punten, waarmee deze raad zich in het schooljaar '86-'87 wil bezighouden. De vergadering wordt gehouden in de Von delschool en begint om 20.00 uur. JAARVERGADERING WONINGBOUWVERENIGING SINT WILLIBRORDUS Vanavond wordt in de bovenzaal van sporthal het Vennewater de jaarverga dering van de woningbouwvereniging Sint Willibrordus gehouden. De bijeen komst begint om 20.00 uur. BehalVe dé vaststelling van de traditionele jaarstuk ken, staan ook de verkiezing van enkele bestuursleden en de verkiezing van een voorzitter op de agenda. Voorts is er ruime aandacht voor onderhoud in uit voering en voorbereiding, bewonerspar ticipatie en de plannen rond de nieuw bouw in de Kloosterhof en Plan Zuid-Oost. SIENNA EXPOSEERT Liefhebbers van aquarellen, schetsen en olieverven, kunnen hun hart ophalen tijdens de expositie door de amateur club ,,Siènna", een enthousiaste groep jonge volwassenen, die hun creativiteit op een zeer leuke en fascinerende manier hebben geuit. Wekelijks komen zij bijeen en o.l.v. Ca- rolien Visser (tekendocente) worden ze begeleid in het ontplooien van hun te ken en schilderlust. Een ieder heeft nu een kleine collectie kunnen opbouwen en men zal een keuze maken om de leukste te exposeren. De onderwerpen variëren van stillevens tot dieren, van sport en muziek, kortom voor een ieder wat wils. Mocht u belangstelling hebben dan bent u van harte welkom om eens een kijkje te nemen in de Zevensprong (hoek Ewisweg - 't Zevenhuizen) op vrijdaga vond 30 mei van 20.00 uur tot 22.00 uur, en op 1 juni en 2 juni 's middags van 14.00 tot 17.00 uur. De entree is gratis. AMNESTY INTERNATIONAL MANIFESTATIE 25-JAAR Op zaterdag 31 mei vindt in en rond het cultureel centrum de Vest in Alkmaar een manifestatie plaats t.g.v. het 25-jarig bestaan van Amnesty International. 's Middags wordt begonnen met een muzikale tocht door de stad van het Alkmaarse Straatorkest, dat op ver schillende plaatsen liederen ten gehore zal brengen. Het straatorkest vertrekt om kwart voor twee van het plein voor de Vest en zal daar om half drie terug keren en nog een kort concert geven. Om drie uur volgt een voorstelling van de theatergroep Gebroeders Flint, een Amsterdamse groep die al veel succes heeft geoogst met haar voorstellingen. Behalve Amnesty International, zullen ook vele andere groeperingen met hun informatiestands op het plein vertegen woordigd zijn. Voor het middagpro gramma is de toegang gratis. 's Avonds is er een programma te zien in de kleine zaal van de Vest. Het groot ste deel van de avond zal worden gevuld met een optreden van de theatergroep Dubbel en Dwars, die al veel bekend heid heeft verworven met haar sterk sa tirische cabaret. Voor de pauze wordt er een toespraak gehouden door Charles Groenhuijsen. De heer Groenhuijsen, verslaggever van de N.O.S., is al jaren betrokken bij het werk van de Nederlandse afdeling van Amnesty International. Hij zal tevens de prijs uitreiken aan de winnaars van een cartoon- en poëziewedstrijd die Amnesty verleden jaar uitschreef t.g.v. haar campagne Toekomst achter Tra lies, voor jongeren die het slachtoffer zijn geworden van schendingen van mensenrechten. In de pauze is er voor het laatst gelegen heid de fraaie tentoonstelling in de IeDee-ruimte te bezichtigen, die d e Amnestygroep uit Castricum over het werk van Amnesty maakte. De ten toonstelling wordt op 1 juni afgebro ken. Aanvang van het programma: acht uur, kosten 10,— CJP en 65 7,50. LIONSMANIFESTATIE TIJDENS BLOEMENDAGEN MATIG SUCCES Limmen - Ondanks de vele tijd en ener gie die de Lionsclub Limmen - Heiloo- de Egmonden in de tijdens de Bloe mendagen in Limmen gehouden Ma nifestatie had gestoken, viel de uit eindelijke belangstelling voor het gebeuren, in de gratis ter beschikking gestelde Valkeyhal enigzins tegen - en daardoor ook de opbrengst. Dankzij het feit dat er vele sponsors waren, konden de gemaakte onkosten geheel worden gedekt en bleef er toch nog een aardig batig saldo over. Dit be drag zal beschikbaar worden gesteld aan de Jongerensociëteit ,,Conquista" in Limmen (ten behoeve van de aan schaf van nieuw meubilair), aan de Historische vereniging ,,Oud Lim men" (startsubsidie) en aan het scholing- en arbeidsproject voor ge handicapte jongeren in Namibië (Zuid-West-Afrika). De winnaars van de verschillende activiteiten hebben inmiddels hun prijzen in ontvangst mogen nemen: winnaar van het dartspel was Peter Hemmer uit Castricum met 108 pun ten. Winnaar van het electrisch spiraal de heer Van Ijzendoorn uit Limmen met 8,5 seconden en van de fotoquiz mw. K. Droog eveneens uit Limmen. AGENDA LIMMEN BRILLENACTIE LIONSCLUB Limmen - De ter gelegenheid van de Bloemendagen in Limmen gehouden brillen actie voor de Derde Wereld van de Lionsclub Limmen - Heiloo - De Egmonden is een groot succes ge worden. Bijna 100 brillen konden wor den aangeboden aan dr. Sampimon, Lionslid en oogarts in Utrecht, die er voor zorgdraagt dat deze brillen een goede bestemming vinden in de der de wereld landen. 'kon men niet naar de Bloemendagen komen: Lion Ton Steenaert, Boeken steun 9, Heiloo is bereid om brillen en eventuele andere hulpmiddelen in ontvangst te nemen of te komen ha len. Zijn telefoonnummer 072 - 332287 of 023-380950 (SU Provin ciaal Overlegorgaan Gehandicapten beleid Noord-Holland). BURGERLIJKE STAND Gehuwd Hendrik A. Kater en: Irma M. Taam. Geboren Hans Parhien, zoon van K. Cheung en M.F. He. Marleen Maartje, dochter van A.M. Kerssens en: C.J.M. Kaptein. Ondertrouwd Johannes Rietveld, en Sylvia de Jong. Geboren Rina, dochter van: F.J.M. Molenaar en K. Wouda. HSV Limmen Zondag 1 juni viswedstrijd in de Ringvaart H.H.Waard. Vertrek 7.00 uur bij Schilder, opgeven bij B. Kersen of G. Boer. Uiterlijk voor vrijdag 19.00 uur. MEERVOGELS'31 NA 27 JAAR WEER KAMPIOEN Eindelijk na een zeer spannende wed strijd tegen Always Forward was het dan zover. Meervogels 1 was kampioen. Voor Meervogels een zware wedstrijd met grote spanning. In de rust was de stand nog gelijk met 0-0, terwijl één van de concurrenten nl. Zwaagdijk met 1-0 voorstond. In de tweede helft lukte het om een doelpunt te maken waardoor het kampioenschap van de derde klasse een feit werd. Doordat het kampioenschap behaald werd op 4 mei werd de feest vreugde uitgesteld tot latere datum. De officiële receptie werd op vrijdag 23 mei gehouden in de overvolle kantine van de voetbalvereniging. Daar werden de kampioenen door de aanwezige mensen toegesproken. Voorzitter Hein Kops; enkele malen waren we als tweede geëindigd, maar nu eindelijk was het dan zo ver en nog wel in ons jubileum jaar, de vereniging bestaat namelijk 50 jaar. Na de start van de competitie, zag het er niet naar uit dat de jongens kampioen zouden worden, maar na een geweldige eindspurt waarbij de laatste elf wedstrijden gewonnen werden en de concurrentie enkele kostbare punten liet liggen, lukte het uiteindelijk toch. On der de uitgenodigden bevond zich ook burgemeester Schoof. Hij was natuur lijk ook blij met het behaalde kampioen schap, maar merkte daar wel bij op, dat hij niet kan garanderen dat er meteen nieuwe velden of een overdekte tribune zal worden aangelegd. Na deze wijze woorden, werden de kampioenen in rijm toegesproken door een gedeelte van de jeugd, waarbij de jeugd op de tenen moest staan om bij de microfoon te kunnen. Na afloop kregen de jongens die kampieon waren geworden uit han den van de jeugd en glazen pul met inscriptie, waarna het feest volop verder werd gevierd. Nu maar hopen dat men niet weer zo lang op een kampioenschap hoeven te wachten. '-i r* Mm# Staand v.l.n.r.: Martin Koelman (verzorger), Cees Schrama (elftalleider), Ron Leijen (21), Nico Adrichem (20), Frank de Wit (21), Peter Leijen (28, 250 wedstrijden), Jan Jaap Lamberts (22), John Kraaij (trainer), John v. d. Brink (28), Jan v. d. Eng (30), Jos v. d. Eng (grensrechter). Knielend v.l.n.r.: Ronald v. d. Eng (24), Jan Hylkema (28), Rob Kooij- man (25), Rob v. d. Eng (26, aanvoerder), Ronald Frinking (22), Jan van Roon (18), Michel Swinkels (27). Escape. DEMONSTRATIE VRIJWILLIGE BRANDWEER AKERSLOOT Op zaterdagmiddag 31 mei zal het uit 16 vrijwilligers bestaande brandweer korps van Akersloot een demonstratie geven ter gelegenheid van de ingebruik name van de nieuwe autospuit. Er worden die middag in het dorp diverse branden en ongevallen in scène gezet waarbij niet alleen het korps van Aker sloot en de plaatselijke E.H.B.O. zullen uitrukken, maar waarbij ook assistentie zal worden verleend door de korpsen uit Limmen en Uitgeest. Een ieder is van harte welkom dit spektakel bij te wonen, dat zal beginnen om 14.00 uur. BURGERLIJKE STAND AKERSLOOT Gehuwd: Jan Brederveld en Yvonne J. de Bruijn. Geboren: Leonie Maria Cornelia, d.v. P. M. Krom en E. E. P. Putter. Overleden: mevr. A. M. Swart, oud 56 jaar. AMAK Grote deelname 2e luilakloop 17 mei De 2e Luilakloop georganiseerd door de Akersloter Marathon Klub (A.M. A.K.) kan dit jaar terugzien op een zeer geslaagd loopfestijn met als glorieuze winnaar Jan v. Ammers van A.V. Zaanland op de 21 km. De weers omstandigheden waren uitstekend en mede door een perfect nieuw- en snel- lers parcours, uitgezet door de wed strijdsecretaris Piet Wijker, waren de verwachtingen hoog gespannen. Vanaf de start nam de plaatselijke fa voriet Fjodor Koomen de leiding, maar hij zou de 14 km-afstand nemen (tijd 45,53) Jan van Ammers, net herstellende van een blessure, liep een zeer regelmatige race en finishte in een goede tijd van 1.12.28. Henk de Vries uit Heemskerk werd 2e in 1.14.09. Op de 21 km werden tevens het kam pioenschap gehouden van de marat honclub van de Hoogovens (H.M.C.). Kampioen werd Theo v.d. Schaaf voor Dick Schermer in 1.17.34. Op de V2 -marathon namen totaal 127 atleten aan deel, waarvan er 15 uit vallers waren. De organisatie had van te voren aan de atleten gevraagd om hun beste persoonljke tijd, zodat na afloop vastgesteld kon worden, dat 32 deelnemers hun record scherper hadden gesteld. Tijdens deze Lui lakloop kon meegedaan worden aan de afstanden 3, 4-7-14-21 km. De voornaamste uitslagen waren als volgt: 3,4 km jongens/heren, le Adrie Koot, Uitgeest 12 m, 42 s. 2e Ab Prins, Eg mond aan Zee 12 m. 43 s.: Meisjes, le Arinda Gans 18 m. 18 s., 2e Susan Krom 18 m. 19 s. 7 km heren: le Henny Gul, Egmond aan Zee 23 m. 14 s. 2e Mario Nieuwe- boer Heiloo 23 m. e43 s. Dames le Gerda Groen Egmond aan Zee 56 m. 54 s. 2e Elly Hollenberg Akersloot 30 m. 53 s,. Heren 14 km, le F. Koomen Akersloot 45 m. 53 s., 2e L. Troost Alkmaar 48 m. 52 s. Dames le Bertie Meijn Bergen 1. 19 m 52 s. halve Marathon, algeheel winnaar Jan v. Ammers Senioren: le Henk de Vries Heemskerk, 1.14 m. 09 s. 2e Jan Bakker Heiloo 1.14 m. 55 s. Veteranen: le Jan v. Ammers Zaan dam 1.12 m. 28 s. 2e Ton van Gemert Heemskerk 1.17 m. 54 s. Dames le Tiny Swart/de Haan Hei loo 1.31 m. 42 s. 2e Marja de Moei Bergen 1.39 m. 21 s. Deelnemers 112, Uitvallers 15, Per soonlijke records 32 is 30%. Bij de HMC waren er 9 met een p.r. De organisatie vereniging A.M.A.K. kan terugzien op een suksessvol evenement. Ongetwijfeld zal dit vol gend jaar qua deelnemersveld een po sitieve uitwerking hebben. CAFÉ DE TOEKOMST AKERSLOOT Maandag 2 juni is er een Try-Out van de formatie ,,Lunabeat". Deze band bestaat uit muzikanten uit de regio Alk maar. Zij maken swingende, melodieu ze popmuziek, die geënt is op toetsen en drums, waarbij de inbreng van zang en saxofoon zorgen voor een eigen karak ter van de muziek. De leden van de band, die voortgekomen is uit de beken de Alkmaarse formatie ,,The Fuzz", schrijven alle nummers zelf. Zij zijn op het ogenblik bezig met een platenmaat schappij. De toegang voor deze avond is gratis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 11