30% korting 30% korting joseph van schagen heiloo NIEUW GEBOUW VOOR Oud papier acties in Heit Bijlandere acties EEN OVERKERCK HUIZE 20% - 50% korting êtf&efaj&n l NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Porceleyn Huys - De Candelaer is overgegaan in andere handen met de vakantie zo vlak voor de deur bieden wij u een unieke kans om uw garderobe wel zeer voordelig aan te vullen op onze voorjaarskollektie Voorjaarsmarkt in 't Loo onze voorjaarskollektie nu met simon peek juuuelier JITNODIGINGP Open Hockey Zaterdag OP 7 JUNI ti winkelhof 't loo 20-22 51e JAARGANG NO. 22- 4 JUNI 1986 ny 1 v.a. 388,- p. paar y/'- Hertenlaan 8 - Bergen Tel.: 02208-95530 Wagenweg 11 - Haarlem bij Houtplein, tel. 023-312086 Reparatie, modernisatie Opberging en cleaning Grote collectie nieuwe mantels Maatwerk op eigen atelier Lid S lichting Bont waarborg Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo. (072-330175 b.g.g. 334531) Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) Westerweg 371, 1852 PR Heiloo. (072-333775) t Stet 4. 1921 BT Akersloot (02513-14856). Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 18.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 60 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Vraag onze prijsopgave! Donderdag 5 juni De Duif, Mariënstein 180. Tijdens schooluren. Vrijdag 6 juni Scouting' Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, huis-aan-huis ,,Plan Zuid". Dozen en/of bundels gereed zetten langs de kant van de weg vóór 17.00 uur, ook bij slecht weer. Halen op verzoek: 330234 bellen vóór vrijdag 12.00 uur (b.g.g. 332942). W. J. Hofdijkschool, Mariënstein 178. Tussen 8.15 en 14.00 uur. Zaterdag 7 juni St. Benedictusschool, J. P. Hasebroekweg 21. Tussen 9.00-12.00 uur. Ook da gelijks onder schooltijden kan oud papier gebracht worden. Ook lompen! Ha len op verzoek, 331857. Atletiek Trias, kantine bij de atletiekbaan, het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Handbalvereniging Foresters, parkeerterrein Laan van Muijs Egelshoek, tussen 8.00-17.00 uur. Halen op verzoek, 331724. Alle schooldagen Freinetschool, Het Malevoort 9. Tijdens schooluren. De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tijdens de schooluren. Ook lompen. De Zeskant, Het Malevoort 5/7. Tijdens de schooluren, géén papier bij de con tainer plaatsen tijdens vakanties en weekends. Alle werkdagen Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek 332336. Alle dagen Clemens Willibrordschoöl, container naast de gros-markt, hoek Westerweg/ Ewislaan. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij clubge bouw hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Halen op verzoek 330234 voor vrijdag 12.00 uur (b.g.g. 332942). Fanfare showband T.H.K., Werkendelslaan 66. Tussen 8.00-18.00 uur. Halen op verzoek 331783. Ook lompen. Rommelmarkt muziekverenigingen Vrijdag 10 en zaterdag 11 oktober: rommelmarkt van de gezamenlijke muziekver enigingen in Heiloo, te houden in 't Loo. Heeft U nog bruikbare spullen voor ons? Bel dan overdag 331004 of 's avonds 331517. Ophaaltijden zaterdag tussen 10.00 en 13.00 uur. Rommelmarkt in Het Hoekstuk Zaterdag 7 juni: in winkelcentrum Het Hoekstuk wordt een rommelmarkt gehou den waarvan de opbrengst ten goede komt aan de aanleg van ccn kunstgrasvcld bij hockeyvereniging De Terriers. Heeft U nog verkoopbare spullen over? Inleve ren kan bij boekhandel Het Hoekstuk. Eventueel worden de spullen opgehaald: tel. 336699. Kook Heeft U spullen waar U vanaf wilt, maar die nog bruikbaar zijn? Kook is er blij mee. Zij verkoopt het en de opbrengst gaat naar een project(je) in de Derde We reld. Contactadres voor Heiloo: J. Mensinga, Brasemcroftlaan 18. Voor het op halen van spullen kunt U bellen, de heer Schaper, tel, 072-402121. Collecte Nederlandse Rode Kruis Tot en met 7 juni kunnen de collectanten van het Nederlandse Rode Kruis, aid. Heiloo, langskomen voor het ophalen van de zakjes. De opbrengst van deze col lecte maakt niet alleen het internationale Rode Kruis-werk, maar ook de plaatse lijke activiteiten mogelijk. Ook maandagmiddag geopend. Behandeling volgens afspraak TO. 332779 Nog voor het einde van het jaar hoopt men met de nieuwbouw van een super modern verzorgingstehuis voor Huize Overkerck te beginnen. Het oude ge bouw kan blijven staan tot het nieuwe gereed is. daar het vóór het bestaande gebouw komt te liggen. Zo Ti drie jaar geleden zijn de eerste besprekingen met arehitekt Zijlstra be gonnen en afgelopen donderdagavond werd er eon hoorzitting gehouden met de bewoners en hun familie, er was een zeer grote opkomst. De directrice, Mevr. Vermeulen, vertelde in grote lij nen wat de plannen waren en stelde de bewoners gerust, dat zij tijdens de bouw hun huis NIET hoeven te veriaten, er zal wellicht enige overlast zijn, maar dat zal tot een minimum worden beperkt. Het bestaande gebouw voldoet niet meer aan de eisen van vandaag, de ka mers zijn veel te klein en voor het perso neel, is het moeilijk werken. Het nieuwe gebouw zal andersom ko men te liggen, dus met de voorkant naar het station. In het midden is een ronde zuil, in een frisse blauwe kleur met veel glas, zodat naar alle kanten kan worden uitgekeken, aan beide zijden hiervan zijn de vleugels van het huis geprojec teerd. Het geheel wordt 61meter diep. Arehitekt Zijlstra heeft zo te zien aan alles gedacht. De Glazen middenzuil zal het hart van Huize Overkerck worden. Op de begane grond komt éen balie en op elke etage vindt met toiletten en een invalide toilet, elke verdieping is met een .ruime" lift te bereiken. Tevens zijn er overal zitjes gecreeerd en komt er een multifunktionele ruimte (voor meer doeleinden te gebruiken). De kamers worden aanzienlijk groter 5.10 x 6.50 meter en er is rekening ge houden met rolstoelgebruikers. Elke ka mer is voorzien van een eigen badkamer en een keukentje met een beveiligde kookplaat en royale kast ruimte. Voor de slaapruimte heeft men een soort slaapnis gemaakt, die zowel kan wor den afgeschoten, als bij een woonruimte getrokken worden. Aan de andere vleugel komen de ruim ten voor fret personeel en een kapelletje. Het gebouw wordt met een gele leem kleurige steen gebouwd. Op de tweede verdieping, uiteraard wo ningen, maar ook de ziekenboeg en twee zieken kamers. In het middenge deelte, weer een zitje met een mooie uit zicht en er is een balkon en plaats voor een biljart. Op de derde woonlaag vindt 1 U buiten de eenpersoons-kamers ook de tweepersoons-kamers, die uitgerust zijn met een extra slaapkamer. Hier is ook een gemeenschappelijke huiskamer en een bestuurskamer, die te- Zo gaat het nieuwe onderkomen van Huize Overkerck er in de nabije toekomst uitzien. venswoor vergaderingen gebruikt kan worden, een algemene badkamer, in dien hulp nodig is, een hobbykamer en een balkon. Dan is er nog een dakverdieping waar een ruimte is voor de kapper en de pedi cure en een recreatiezaal, 12 m breed met een verplaatsbaar podium, hier zal ook de gezamenlijke maaltijd worden gebruikt. Aan brandbeveiliging is ook veel aan dacht besteedt, De totale kosten, inclu sief de inrichting van de keuken, de be planting enz. komen op IVi miljoen gulden. Men denkt het gehele plan in zo'n 1 Zi jaar klaar te hebben. In totaal is er plaats voor 60 personen, dat betekent 10 plaatsen minder dan nu, maar dat is in het kader van de bezuini gingen. Er zal dus ook door een kleiner aantal mensen, meer geld opgebracht moeten worden, maar tot nu toe was Huize Overkerck het goedkoopste ver zorgingshuis boven het Noordzee- Men hoopt in september het groene licht te krijgen om van start te gaan. We houden U op de hoogte. GESLAAGD Aan de Technische Hogeschool te Delft, heeft onze oudplaatsgenoot Gert Jan Rozing met lof de studie afgerond, die leidt tot de titel van Ingenieur in de Technische Natuurkunde. Vrijdag 6 juni en zaterdag 7 juni staan zestien kramen opgesteld in de gangen van winkelhof 7 Loowaar een voorjaarsmarkt wordt gehouden. AGENDA OPEN HUIS donderdag 5 juni S.K.W.O. Gespreksgroep 9.30-11.30 H.O.V. Operettever. rep. 20.00-23.00 H.B.C. bridgeclub Heiloo 20.00-23.00 vrijdag 6 juni S.K.W.O. yoga 14.00-15.00 Begel. Orkest v. N.H., rep.20.00-22.00 Ledenverg. St. Willibr. bouwver. 20.00-22.00 zaterdag 7 juni Gesloten. zondag 8 juni Kinderkerkdienst NHK 10.00-11.00 maandag 9 juni N.V.v.H., zang, slot 13.30-15.30 Plattel.vr., zang 13.30-15.30 Falkland, toneel, slot 20.00-23.00 dinsdag 10 juni Doves, gym 9.00-12.00 Notaris Westerhuis, veiling 15.00-16.00 Zangver. Nieuw Leven, rep.20.00-22.00 H.B.C. bridgeclub Heiloo 20.00-23.00 woensdag 11 juni Doves gym 10.30-11.30 Falkland toneel 20.00-23.00 Rotaryclub Heiloo 19.00-21.00 UCYL yoga 20.00-22.00 THEATER DE BEUN zaterdag 7 juni Noordhollands Balletcentrum met Hotel-Hotel", aanvang 20.15 uur zondag 8 juni Hotel-Hotel", aanvang 14.15 uur Hotel-Hotel", aanvang 19.30 uur GESLAAGD AAN DE ST.JAN MAVO TE HEILOO Monika Bakkum, Debbie Beekmans, Anita de Boer, Dico Bruin, Artina v.d. Bult, Jean Buter, Patricia Bijlsma, Els Dekker, Esther Dekker, Gertjan Dek ker, Natasja Dekker, Esther van den Ende, JaapJan van der Ent, Rudolf Hink, Emmie Jansen, Ester de Jong, Linda Kaandorp, Marianne Kareis, In- grid Koeleman, Linda Komen, Aad Kosters, Jan Kosters, Hjalmar Kort- houwer, Olav Kranendonk, Simone Kuijper, Erik.de Lange, Robin Leg- deur, Gabriëlle Mors, Ralph Mors, Est her Mostertman, Michel Nieuwenhuis, JeanPierre Overbeek, Lizzette Oud- hoff, Dirk Pepping, JeanPaul Rood, Stephan Rood, Onno van Roomen, Ri chard Rot, Timo Rijnbeek, Monique Schmidt, Anja Scholten, Josephine Seignette, Joost Sengers, José Sinnige, Annemarie van der Sluijs, Inge van Soest, Denise Speckamp, Jan Springer, Simone van der Sijs, Michel van Toorn, René Tromp, Sandra Vader, Rocco van Velzen, Sandra Verhoeven, Lidia de Wit, Sylvia Zandstra, Kees Zoon uit Heiloo. Rob Apeldoorn, Anita Baltus, Harry Baltus, Angelique Kramer, Simone Kra mer, Carlo van Schagen, Ester Walta uit Egmond-Binnen. Guido van den Berg, Sandra Broersen, Angela Butter, Inge Groot, Saskia Groot, Jan Hopman, Jon Houtenbos, Jacintha Meijer, Ted Swart, Simone Twisk uit Egmond a/d Hoef. Ingrid Burger, Sylvia van Duin, Eric de Groot, Margret de Groot, Eric Hop man, Esther Pronk, Carolien Sloot, Esther Stam, Michiel de Waard uit Eg mond aan Zee. Anneke Bruin, Jeroen Dirkson, Jolan- da Glorie, Mariska Kaandorp, Theo- bert Smit, Norma Voos uit Limmen. Peter Laan, Anniek Merkuur, Astrid Neelissen uit Bakkum. Patricia Belderbos uit Oudorp. 8 Kandidaten moeten herexamen doen. GESLAAGDEN CHRIST. SCHOLEN GEMEENSCHAP JAN ARENTSZ Mavo: Kirsten de Hoop Heiloo, Jolina de Ruiter, Heiloo, Sebastiaan Slooten, Heiloo, Diana Staal, Egmond aan Zee, HAVO: Arco Elsman, Heiloo, Martijn Haan, Heiloo, Lydie Hoogenboom, Heiloo, Jeroen Kockelkoren, Heiloo, Barbara Kouwenhoven, Heiloo, Judith de Lijster, Heiloo, Christel Meulenberg, Heiloo, Simone Rooker, Heiloo, Chan- tal Slooten, Heiloo, Saskia van der Star re, Heiloo, Fenna Swart, Heiloo, Anne marie Tulleken, Heiloo. VWO: Ingvlid van den Bos, Egmond egmond aan den Hoef, Sander de Bruyn, Heiloo, Victoria Burgers, Heiloo, Thom Delleman, Heiloo, Ingrid Geelhoed, Heiloo, Ferrv Haan, Heiloo, Myrna van Heeringen, Heiloo, Maja van der Kooi, Akersloot, Hugo Moolhuysen, Heiloo, Cita Nijdam, Heiloo/Robbert van Overeem, Hei loo, Paul Passchier, Akersloot, Mirjam Poot, Heiloo, Petra Slingerland Heiloo, Hans Vos, Heiloo, Bert ck Vries, Egmond aan Zee, Wiert Jan van Wilsem, Heiloo. Jan Wilsem van, Heiloo. GESLAAGDEN AAN DE JOHN F. KENNEDY-MAVO Marco Bakker, Mark Boomsma, Jan- Mark Bootsma, Linda Brouwer, Greet- je Burkels, Karen Calf, Francina Du- mont, Annemiek Graas, Esther Groot, Sandra Groot, Maarten de Groot, Henk Harmans, Marcel Hendrikse, Esther Hink, Arno Holstvoogt, Marco Hoog land, Annette van Hoorn, Frank van der Hoorn, Joost de Jager, Anne-Marie Jansen, Edith de Jong, Nicole Jonk man, Carol Kant, Astrid Keppel, Astrid Ketzer, Ellen Kramer, Elvira Meij- boom, Carina Meijer, Edith de Moor, Muriëlle Mühren, Erwin Neles, Ramon Nieuwveen, Jacoline Rutgers, André Rijs, Christel van Schagen, Carine van Schenk Brill, Myrthe Schuuring, Dennis Vader, Ronald Velt, Annemiek Vonk, Dennis van Weelderen, Karin van der Werf, Kirsten Westrup, Lucia Wiersma; Heiloo; Jan Dekker, Karin, Dekker, Marco de Graaf, David Hartloper, Maarten den Hartog, Angelle Heinis, Marleen Kok, Eric Koomen, Gerard Kruijff, Petra Mensert Spaanderman, Sindy Strang, Joke Visser, Danny Voorhamme, Inge Wouters, Tamara Wijker, Allard Zwart, Michel Zwart; Egmond aan Zee; Ronald Brasser, Richard Koopman; Eg mond a/d Hoef; Jeroen Kleijn, Egmond-Binnen; Diana Boekhoff, Marian Stikvoort, Mi guel Weijmer, Alkmaar; Marion Dijkhuizen, Akersloot; Marco Nes, Limmen. MODS VAN STRAKS STATIONSWEG 85 HEILOO Geen Poetry in de Buk Ondanks positieve geluiden vorige week in de pers, moeten we hier mel den dat de voor 7 juni geplande Poetry- avond NIET doorgaat. De onderhan delingen waren nog gaande, toen de aankondiging in de krant kwam. Inmiddels is duidelijk geworden dat het niet lukt. In het najaar is nu een literaire avond in het programma op genomen. Door deze tegenvaller zijn de program mamakers van De Buk naarstig op zoek naar een alternatief in muzikale zin. Helemaal rond is het nog niet, maar wellicht speelt er zaterdag een bandje in het café. De Buk is normaal geopend op vrijdag- en zaterdagavond en op zondagmiddag. model vuurdoorn stationsweg 85a Heiloo 072-335730 J Morgenochtend om 9 uur gaat officiëel de deur van het Porcclcynhuys - de Can delaer weer open - maar nu o.l.v. An nie cn Bob van Berkum, zij namen de zaak over van dc familie Zoon. Het ka rakter van dc zaak is in wezen niet veel veranderd, alleen wat gemoderniseerd. De merken die u gewend was te gebrui ken kunnen ook bij dc nieuwe eigenaars besteld worden, alleen het assortiment is uitgebreid cn ook nu weer alleen de betere merken, die alleen dc echte vak mensen worden toegewezen. Bij dc ser viezen is het merk Thomas gekomen met een strakke moderne vormgeving ook Rosenthal is nu verkrijgbaar. Nieuw is ook de pannen afdeling een keur van bekende merken cn ook hier weer aangepast aan de moderne smaak. Software voor de magnetron is ook in ruime keuze aanwezig. (Pyro'vlam - Rubbermade). Voor een cassette in mo dern staal, of verzilverd heeft u in het Porcclcynhuys de Candelaer een grote keuze ook de klassieke modellen kunt u hier bekijken de merken zijn Keltum, R B, WMF, alles is ook los verkrijg baar. Wie in zijn hart nog altijd tegen het poetsen opziet kan nu ook een keuze maken uit de vele Haggerthy produk- ten, die poetsen absoluut overbodig maken. Wat tegenwoordig ook een toenemend gebruiksmateriaal is, is de isoleerkan, om zaken warm of koud te houden, ook hierin grote keuze in vele kleuren. We zagen ook uitgebreide glas en kristal serviezen, (een glasservies zelfs machi naal geblazen) voor elke beurs en smaak is er iets te vinden. Wist u dat Wedge- wood ook hele mooie glasserviezen (kristal) op.de markt brengt, gaat u maar kijken. Alle artikelen zijn, groepsgewijs, uit gestald het maakt zoeken overbodig en maakt alles erg overzichtelijk. Annie en Bob van Berkum zijn echte vakmensen en zitten al jaren in het vak. Tot voor kort hadden zij een.zelf bloei ende zaak in Dronten, maar Heiloo heeft bij sommige mensen een streepje voor en als zo'n kans zich dan voor doet, moet je hem grijpen. Loopt u ge rust eens binnen op de Heerenweg, het verplicht u tot niets en er is veel te zien en te genieten. *V Een unieke kans om bewust voor een (hockey-)sport te kiezen tijdens de voor alle jongens en meisjes vanaf 7 jaar in Heiloo en omg. (je ouders mogen natuurlijk meekomen) bij de Hockeyclub "De Terriërs" in Heiloo, naast de sporthal Aanvang: 10.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 1