Vereoigfngsnfeuws GOEDE VERZEKERING ONMISBAAR VOOR ONTSPANNEN VAKANTIE portpark Voor kopers en verkopers UITKIJKPOST 25 JUNI 1986 II VERENIGINGSAGENDA W.A.O.-A.A.W. Belangenvereniging Heiloo Maandag 30 juni is er een Open Klaverjas-drive in het Trefpunt ingang Hoog en Laag 7a of Westerweg 294. De aanvang is 19.30 uur, inleggeld is 2,50 per per soon en er zijn mooie prijzen te winnen. Dit is ten bate van onze WAO-vereniging, uiteraard rekenen wij op een grote op komst. De maanden juli en augustus geen contactochtenden en spreekuur. Het seizoen vangt weer aan op maandag 1 september. Wijkvereniging "Plan Oost" In de maanden juli en augustus geen klaverjassen. We beginnen weer op vrijdaga vond 5 september om 20.00 uur in het Oosthonk. Stichting Werklozenbelangen Heiloo Wegens vakantie houdt de stichting Werklozenbelangen Heiloo e.o. de maanden juli en augustus geen spreekuur in het gebouw aan de Pastoor van Muijenweg 14. BIJZONDERE EXCURSIE KNVTP Op zaterdag 12 juli organiseren wij voor u een heel bijzondere excursie. We gaan de natuur bekijken in en vanaf het wa ter en daartoe gaan we een dag varen in Friesland. Onderweg drinken we koffie in Bolsward. De bus brengt ons naar Eernewoude. Daar gaan we aan boord van de "Wetterprinses" die ons door een beschermd natuurgebied voert. Dit gebied omvat de zogenaamde Oude Venen, verlaten veenderijen met wijdse plassen, verstilde poelen en lieflijke ei landjes, waarin en waarop flora en fau na zich ongestoord hebben kunnen ont wikkelen. U ziet een stuk ongerepte na tuur - je moet het met eigen ogen gezien hebben om te geloven dat dit in ons land nog bestaat - te mooi om waar te zijn Om ongeveer 6 uur stappen we over op een grotere boot. Daar wordt voor ons tijdens het varen het diner geserveerd, het belooft een unieke mini-cruise te worden in ons hoge Noorden. De tocht is zeer geschikt voor mensen die minder goed ter been zijn. De deelnemersprijs voor deze interes sante excursie, inclusief busreis, koffie, entree, vaartocht, diner en fooi chauf feur bedraagt voor onze leden en hun huisgenoten 55,- per persoon. Niet- leden betalen 65,-. Voor tussen de middag kunt u een lunchpakketje meenemen. Aanmelding op maandagmorgen 30 ju ni om 9 uur bij onderstaande adressen: Mevr. H. Kop, Meerweg 1, Bergen tel. 02208-12498, G. Stam, Wilhelmi- nalstraat 18, Egmond aan Zee 02206-2330, Mevr. E. Helder, Koper wiek 11, Zuidscharwoude 02260-2179, Mevr. Kamer, Heerenweg 108, Heiloo, 072 -333523. Vertrektrijden: Egmond Binnen, bus halte 8.10 uur, Egmond aan Zee, VVV kantoor, 8.15 uur, Egmond a/d Hoef, Raadhuisplein 8.20 uur, Heiloo Witte Kerk 8.30 uur. VOLKSDANSEN BIJ PRIDINI VOOR IEDEREEN Heeft u al nagedacht over een vrijetijds besteding voor het nieuwe seizoen Misschien is volksdansen iets voor u. Volksdansen is er voor iedereen Volks dansen bij Pridini is echt ontspanning, je danst lekker, hebt het gezellig en pro beert de dansen onder de knie te krij gen. Er worden dansen uit de hele we reld aangeleerd en vaak hoor je dan iets over de oorsprong en bedoeling van een dans. Regelmatig worden er danseur- sussen georganiseerd d.w.z. dat een gespecialiseerde dansleid(st)er naar Hei loo komt en dansen uit een bepaald land aanleert. Het seizoen start op 1 september. Om kennis te maken met Pridini kunt u een gratis proefles krijgen. Er wordt ge danst op de volgende tijden: Kinderen 6-9 jaar van 16.00 tot 17.00 uur in het Open huis. Kinderen 9-12 jaar van 17.00 tot 18.00 uur in het Open huis. Beginners van 19.30 tot 20.30 uur in de Nieuwe Hoeve. Half-gevorderden van 19.45 tot 21.15 uur in de gymzaal op de Kerkakkers. Gevorderden van 20.30 tot 22.00 in de Nieuwe Hoeve. De contributie bedraagt voor kinderen 99,— voor beginners 110,— en voor halfgevorderden en gevorderden 142,- -. Voor inlichtingen en opgave kunt u terecht bij Ineke Schomaker, tel.: 072-336959. KATHOLIEK VROUWENGILDE HEILOO Donderdag 26 juni gezamenlijke strand wandeltocht voor belangstellenden. Start vanaf station Heiloo om 19.00 uur op de fiets. LEERLINGEN ZESKANT SPELEN ENGELS STUK Dat een jaar lang Engels, een half uur in de week, zijn vruchten duidelijk af werpt, lieten leerlingen van groep 7 van de Zeskant zien. O.l.v. hun Engelse „juf" Dianna Glas voerden zij een „musical" op in het en gels met een gemak of ze het dagelijks doen. Het engels, wat de lagere school van daag krijgt, is toch heel wat bruikbaar der dan het Frans, dat vroeger door het hoofd der school na schooltijd werd gegeven. The swop-machine, maakt het, moge lijk om de ene persoon in de andere over te brengen en omgekeerd, dat brengt natuurlijk de grootste, problemen met zich mee. Een compliment aan Dianna Glas met haar leerlingen. Engelse musicalbij de Zeskant. DE HEER J.J. ROMMEL TER AARDE BESTELD Was in Heiloo 43 jaar bij het onderwijs. Donderdag werd de heer J.J. Rommel, op de algemene begraafplaats ter aarde besteld. Dhr. Rommel was oud-hoofd van de openbare Vondelschool en werd 79 jaar. Onder de belangstellenden op de begraafplaats en tijdens het condo- leantiebezoek in ,,De Loet" waar hij enige tijd werd verpleegd, waren oud collega's en oud-leerlingen van de scho len in Heiloo waar de overledene les heeft gegeven. Na wat tijdelijke benoe mingen op Texel, Hensbroek en Eg mond aan Zee werd de heer Rommel be noemd tot onderwijzer aan de Nicolaas Beetsschool. In Heiloo werd veel gezegd als men het over deze school had, de school van de heer P. Kohne: het hoofd van deze school. Een school welke veel hoofdonderwijzers heeft voortgebracht. Eén ervan werd de heer Rommel. Tot 1951 bleef hij verbonden aan de Beets school, tot de eerste openbare school in Heiloo. Een tweede werd gebouwd: de Vondelschool. De heer Rommel werd door de gemeenteraad benoemd tot hoofd van deze nieuwe school aan de Breedelaan. In 1972 ging dhr. Rommel met pensioen en nam node afscheid van „zijn" school. Het betekende afscheid van niet minder dan 43 jaar les geven aan kinderen van Heiloo! Ook na zijn pensionering voelde hij zich nog betrok ken bij hoogtepunten in en rond de Vondelschool. De heer J.S. Kramer welke, in 1972 dhr. Rommels als hoofd (nu direkteur) op volgde typeerde de overledene als een onderwijzer in hart en nieren, en voor vechter van het openbaar onderwijs. Ie mand die zich ook het fijnste thuis voel de in de klas, tussen de kinderen in. Een aardig voorval herinneren we ons in dit verband. Toen de raadsadviescommissie voor het onderwijs dé Vondelschool be zocht en daarbij ook de kamers van het hoofd der school bekeek en één der vrouwelijke leden de opmerking maakte dat de kamer wel een „opknapbeurtje" mocht hebben, dhr. Rommel de snedige opmerking maakte: die kamer is voor mij niet belangrijk." Een onderwijzer hoort in zijn klas thuis". Het tekende de instelling van dhr. Rommel. GESLAAGD Aan de hogere technische school te Alkmaar slaagde onze plaatsgenoot Rob Rozing voor het diploma Weg- en Waterbouwkunde. TV HET VENNEWATER Open E- en Veteranen toernooi Afgelopen week-end zijn de eerste wedstrijden van dit toernooi gespeeld. Onder prima weersomstandigheden en dankzij een uitstekende organisatie, konden de partijen exact volgens sche ma worden afgewerkt. Dat het toernooi ook in sportief opzicht voorspoedig verloopt blijkt uit het vol gende: bij de heren-veteranen moest het finalisten dubbel van vorig jaar spelen tegen een enthousiast maar duidelijk minder getalenteerd dubbel. In plaats van de partij met veel machts vertoon in korte tijd af te maken, werd aan de underdogs de gelegenheid gebo den om toch een leuke wedstrijd te spe len, wat behalve door henzelf, ook door het publiek zeer werd gewaardeerd. Sportief Omdat behalve goed tennis ook gezelligheid hoog in het vaandel van dit toernooi staat, vindt woensdag 25 juni weer de traditionele feestavond plaats, met muziek van het Footlight Trio. Het begint om ca. 20.30 uur en re ken maar dat het weer gezellig wordt EEN BAAN ALS STUKADOOR BIEDT OPLEIDING MET GARANTIE In de regio Noord-Holland kunnen zeer binnenkort vijfentwintig jonge mensen aan de slag als leerling stukadoor. Een vak dat bij sommigen louter herinnerin gen oproept van mooie plafonds met engeltjes en andere sierlijke figuren. Toch heeft dit beroep zo langzamer hand wel wat meer te bieden. Al blijft het mooie werk toch altijd weer trek ken. Vooral de uitbreiding van het werkterrein van de stukadoor met het complete afbouwen van woningen, de renovatie en het massaal aanbrengen en thermische gevelisolatie, zorgde ervoor dat het van oorsprong besloten familie karakter van dit ambacht moest worden opengebroken. Aangezien de bedrijven behoren tot het midden- en kleinbedrijf, is het niet eenvoudig in één en hetzelfde bedrijf de volledige opleiding te verzor gen. Vaak is de specialisatie al zover doorgedrongen, dat het ondoenlijk is de leerling voldoende technieken bij te brengen waar hij in zijn toekomst iets aan zal hebben. Daarom hebben de ondernemers in deze regio de koppen bij elkaar gestoken. Men ontwikkelde een z.g. samenwer kingsverband. Hierdoor is het mogelijk een garantie te bieden voor werk en een opleiding gedurende de hele oplei dingsperiode van twee jaar. De samen werkende ondernemers zijn dan verant woordelijk voor de opleiding van jonge stukadoors. De opleiding begint met een periode van twee maanden, waarin men kan kennismaken met het vak. Be- De balletschool van Els Bijlsma gaf een aantal openbare lessen in de studio aan de Westerweg. Hartbrekend zijn de lessen van de allerkleinsten van 4-5 jaar die o.l. v. Joke van Biessen aangepaste kleuterlessen krijgen. De lessen zijn een duide lijk voorbeeld hoe jonge kinderen spelenderwijs op de echte balletlessen worden voorbereid. Het geheel werkte zo aanstekelijk dat een kleiner zusje van een van de leerlingen, dat was komen kijken bij hen, aan het einde spontaan begon mee te dansen. SPORTAGENDA Zaterdag 28 juni is er weer een viswedstrijd voor jongens en meisjes. Kom in grote getale naar deze wedstrijd. Er zijn weer een heleboel prijzen te verdienen. Verza melen bij De Loet om 8.00 uur. Jeugdselectiewedstrijden. ZWEMVIERDAAGSE TROK VEEL DEELNEMERS De zwem vierdaagse was dit jaar een zonnig gebeuren en heeft in totaal 617 deelnemers getrokken. Dat is een groot aantal meer dan verleden jaar. De jongste deelnemer was Michiel van Dantzig, 4 jaar oud en heeft net vorige maand zijn A diploma gehaald. Elke dag werden keurig de nodige baantjes gezwommen. De laatste dag had als altijd een feeste lijk tintje. Er was gecostumeerd zwem men. In de leeftijdsgroep onder de 11 jaar vielen Judith Steenhoek (3e), Daan de Kuijk (2e) en Hasel Korsten (le) (als madonna) in de prijzen. Voor het te wa ter gaan gaf wethouder Borsjes het startsein. Maar er was deze avond nog meer, een demonstratie kunstzwemmen door de spetters uit Heiloo. Ook de leef tijdgroep boven de 11 jaar ging massaal te water en er was een optreden van het trompetterkorps Heiloo. Ook de brand weer was aktief en spoot dat het een lie ve lust was. Een speciaal compliment ging naar de duikers, die in geval van nood eerste hulp moesten bieden t.w. Iris Teil en Ronald Abrahams: Mevr. Z. Baas was de oudste deelneemster, zij deed voor de tiende keer mee en dat is ook een compliment waard Door ziek te van de heer Bijkerk nam chef, in- strukteur Imminga de zaken waar en hij kan voldaan terug kijken op de zwem- vierdaagse van 1986. 'Madonna'won eerste prijs (onder 11 jaar) bij zwem vierdaagse. valt dat wederzijds, dan wordt de lee- rarbeidsovereenkomst definitief met ga rantie. Zou er gedurende de leertijd bij voorbeeld niet voldoende werk bij het leerbedrijf voor handen zijn, dan kan men niet worden ontslagen. Werken en leren voor een sterk vak. Een deel van de opleiding gebeurt in een praktijkwerkplaats. Zo volgt men vier dagen per week de praktijkopleiding in een bedrijf. Eén dag per week bezoekt men de streekschool voor beroepsbege leidend onderwijs. Vanzelfsprekend ontvangt de leerling loon volgens de CAO voor het stukadoors- en afbouw bedrijf. Zowel tijdens het leren en wer ken in de praktijk als op die dagen dat men naar school gaat, is de begeleiding in handen van vakmensen uit de prak tijk. Dit garandeert dat de opleiding sterk praktisch is en gericht is op de uit voering van zowel het moderne als het boeiende traditonele vak. Wie komt er in aanmerking Men kan tot deze vorm van werken in .opleiding worden toegelaten als men een diploma heeft van de LTS afdeling stukadoren, bouwtechniek of een gelij kwaardige opleiding heeft gevolgd. Jon ge mensen van een Mavo- of Havo opleiding die graag met hun handen wil len werken en al lerend willen verdie nen, kunnen echter ook terecht. Men moet willen en ook lichamelijk gezond en sportief zijn. Het is geen vak voor doetjes, maar voor iemand die een vak wil leren is dit een prachtige kans. TRIAS B-JONGENS VERRASSEN In Krommenie werd afgelopen zaterdag de districtsfinale van de B-junioren competitie gehouden. De beste twaalf ploegen van West I kwamen in actie om zich bij de eerste zes en zo in de interre gionale finale te plaatsen. Trias was met twee meisjesploegen en een jon- gensploeg sterk vertegenwoordigd. Juist de jongens zorgden voor een daverende verrassing door als 5e te eindigen, na als 8e de finale te zijn binnengekomen. Het begon al goed met een clubrecord op de 4 x 100 meter in 45.9 sec. door Kristian Mul, Remco Vos, Frank van Doorn en Richard Groot. Een prima dag had An dres van Beek: hij won de 1500 meter in 4.27.0 en wierp de discus naar een per soonlijk record van 33.02 m. Persoon lijke records waren er ook voor Michael Elzenga op de 1500 m in 4.30.3, Ri chard Groot op de 400 m in 53.9 sec en Kristian Mul bij het hoogspringen met 1.75 m. De eerste meisjesploeg werd met geringe achterstand net zevende en plaatste zich dus niet. Hier een uitste kende discusworp van Miranda 01y:32-18. Neeltje Thoes en Heleen; Bakker liepen resp. 2.30.0 en 2.32.9 op de 800 m., Jacqueline Olbers 861.8 sec. op de 400 m en Masja Nierop Groot 15.6 sec. op de 100 m. horden. De heren en dames van Trias traden zondag aan in Amsterdam voor hun tweede competitiewedstrijd. Een door blessures en vakantie ernstig gehandi capte herenploeg is in degradatie gevaar terechtgekomen en ook de dames zullen moeten knokken om in de hoofdklasse te blijven. Individueel waren er toch nog enkele prima prestaties te zien. Zo debuteerde Fridthjof Koomen met een prachtige 5000 m in 15.12.0 en liep Jos Kaptein een persoonlijk record op de 3000 m steeple in 9.34.7. Nico Ruiter liep 400 m en 800 m in resp. 52.6 en 1.55.9 en Richard Oly sprong voor het eerst 3.50 m met de polsstok. Erwin Dijkhuizen wierp de discus naar de respectabele afstand van 40.12 m. Bij de dames was Nelleké Koppelaar weer op dreef met 12.81 sec. en 26.20 sec. op 100 en 200 meter. Ook de tijd van Laura Keegstra op de 200 meter mocht er zijn: 27.03 sec. Tenslotte was er een persoon lijk record bij het speerwerpen voor Freija Muller met 40.90 m. Heeft u uw vakantiekoffers al gepakt? Het is zeker niet de bedoeling om uw voorpret te bederven, maar het is toch goed om vooraf te bedenken dat er op reis wat mis zou kunnen gaan. Ieder jaar wordt een aantal vakantiegangers geconfronteerd met ziekte op een onge val. Ook verlies, diefstal of beschadi ging van bagage kan het vakantieplezier vergallen. Goed verzekerd op vakantie gaan betekent dat in ieder geval de ma teriële schade van dit soort perikelen wordt vergoed. Medische kosten in het buitenland kun nen soms hoog oplopen en worden niet altijd (volledig) door ziekenfonds of ziektekostenverzekering vergoed. De reisverzekering dekt de niet vergoede geneeskundige - ook tandheelkundige - kosten. De Rabopolis-Reisverzekering vergoedt daarnaast onder meer schade aan bagage en vakantieverblijf en bui tengewone kosten (zoals extra reis- en verblijfkosten) en geeft een hoge uitke ring bij overlijden of blijvende invalidi teit ten gevolge van een ongeval. Tevens omvat de reisverzekering de hulp van SOS International. Deze dienstverlenende organisatie staat dag en nacht paraat voor vakantiegangers met ernstige pech. Zo kan er bijvoor beeld voor worden gezorgd dat zieken en gewonden veilig naar eigen land wor den teruggebracht. Voor wie met eigen vervoer op vakantie gaat, kan de auto- mobilistenhulpverzekering een nuttige aanvulling zijn op de reisverzekering; de dekking betreft met name rechts bijstand, repatriëring van het bescha digde voertuig, het inzetten van een ver vangende chauffeur en sleepkosten naar de reparateur. Autorijden in het buitenland brengt ex tra risico's met zich mee. De kans op schade is groter door de onbekendheid met de omgeving en soms door een an der rijgedrag van de lokale weggebrui kers. Daarom kan het voor vakantiegangers die met een WA-verzekerde auto over de erens gaan, een zinvolle investering zijn de verzekering tijdelijk uit te brei den tot All Risks. Zo'n aanvullende cas coverzekering voor de duur van de bui tenlandse reis hoeft geen al te kostbare aangelegenheid te zijn. De groene kaart is een onmisbaar attri buut voor automobilisten (maar ook motorrijders en bromfietsers) die naar het buitenland reizen. Het is verstandig om vooraf te controleren om de kaart nog geldig is, of de vereiste handteke ningen zijn geplaatst en of u het docu ment kunt gebruiken voor de landen die u wilt bezoeken. Verlies op diefstal van vakantiegeld wordt over het algemeen niet of slechts in beperkte mate gedekt door de reisver zekering. Toch is ook hier voldoende zekerheid mogelijk door cheques mee te nemen. De gebruiker van Eurocheques heeft het al heel gemakkelijk, want hij kan met zijn verzekerde cheques ook in veel vakantiegebieden terecht. In een aantal landen kan - net als hier - met Eurocheques in winkels, restaurants e.d. worden betaald. Op veel grotere schaal kan de Eurocheque worden ge bruikt om bij banken contant geld op te nemen. Er is een brochure verkrijgbaar, waarin per land een 'gebruiksaanwijzi- ging' wordt gegeven. Wie naar een land reist waar Euroche ques niet geldig zijn of wie om andere redenen geen gebruik wil maken van de ze betaalvorm, kan denken aan het mee nemen van travellercheques. Zo'n reis- cheque is verzekerd tegen verlies en diefstal en wordt in noodgevallen zeer snel (meestal binnen 24 uur) vervangen. Het is dus niet nodig om met een hele stapel bankbiljetten op reis te gaan, maar een zeker bedrag aan contact zak geld is wel gewenst. Bij de keuze van het geld kan de bank adviseren: men weet daar uiteraard welke valute op uw va kantiebestemming en in de eventuele doorreislanden worden gebruikt. De Rabobankadviseur. HEILOOER BRIDGECLUB HEILOOER BRIDGE CLUB Dinsdag 17 juni 1986. Geel. 1. Dames Klerk-Stark 57,5 1. Mevr. Ritchie-Hr. Gorse 64. Rood. 1. Mevr. v.d. Laan 69,45 1. Dames. Evenbly-Tuinstra 59,05. Donderdag 19 juni 1986. Bruin. 1. Mevr. Goldsteen-Hr. Bader 56,65 1. Fam. Fritzemeier 63,75. Blauw. 1. Hr. Evers-hakvoort 55,85 Mevr. Visser-Hr. Berkman 55,85 1. Mevr. v. Swol-Hr. Huiberts 56,25. Afzeggen: de avond voor de speelavond - tel. 330053. Wilt u een keer meespelen Dat kan Aanmelden de avond vóór de speela vond - tel. 330052. Onze speelavonden zijn: dinsdag- en donderdagavond in het Open Huis. „DE SPETTERS" NIEUWS Kunstzwemdemonstratie tijdens slota- vond zwemvierdaagse. Op uitnodiging van de bedrijfsleider, de heer G. Bijkerk, heeft de kunstzwem- groep van „de Spetters" een kunst zwemdemonstratie gegeven. Het eerste optreden werd gezwommen door Caro- lien Hammer, Gerdien Keyzer, Ellen Kuhn, Jolanda Bijl, Karin Ebbinkhuy- sen en Sandra Zonneveld op de muziek ....L'oiseau et l'enfant. Het tweede nummer werd gezwommen door een duet bestaande uit Jolanda Bijl en Karin Ebbinkhuysen op muziek van Joe Dassin - mon pappa. Het derde optreden werd verzorgd door Carolien Hammer en Sandra Zonneveld op muziek van Maraquina - de Spaanse Pasasoble. Uit de reakties van het pu bliek bleek men verrast te zijn dat deze mogelijkheid van zwemsportbeoefening ook in Heiloo aanwezig is. Voor infor matie betreffende kunstzwemmen kan men kontakt zoeken met de heer J. Hammer tel. 336871. LEKKER TOEREN 30KM BIJ LE CHAMPION Op dinsdag 1 juli kunt u daarvoor de route afhalen op de Ewisweg 72, Heiloo -om 13.30- of in cafetaria Blakborn, Raadhuisweg 8, Heiloo -om 18.30 uur. Tevens uitreiking van het mooie tinnen bordje! Deelnamekosten onveranderd. De aangekondigde fietstocht van 26 au gustus is wegens vakantie verplaatst naar dinsdag 9 september. Dit speciaal voor diegenen die nog één keer voor be doelde herinnering willen rijden. Inl. Fam. Maars, tel. 333129. PONYCLUB HEILOO E.O. Tijdens het concours Hippique op zon dag 15 juni werden op het terrein van de Zaanse Ruiters de volgende re sultaten behaald. Met spel werden: le Camilla Steuvers, Gaylord de Winter, Mare Hoebe en Nanette Spanjaard. No. 2 werden Linda Veldt, Odette Schipper, Thorwald de Winter en Ma deion Rooseboom. Bij springen B categorie C werd Mare Hoebe, 2e categorie D le werd Pe tri Schipper. Dressuur in rijbaan 1, klasse B werd Camilla Stenvers 4e met 124 pnt. Rijbaan 3 klasse LI werd Sandra de Haan 6e met 121 pnt., rijbaan 5 klasse Lil werd Silvia Kooyman, 4e met 128 pnt., rijbaan 6 klasse L II werd Nanette Spanjaard 3e met 122 pnt., rijbaan 7 klasse M werd Isa bella Schuurman 6e 123 pnt. rijbaan 10 klasse B werd Natasja Schroder 5e met 125 pnt. rijbaan 12 klasse LT werd Amanda Steenkist met 126 pnt. Het 8 tal kreeg een le prijs met 123 pnt. Winstpunten gingen naar Ange- lique Apeldoorn met 122 pnt. en Ju dith Slingerland met 121 pnt. Rayonconcours te Heemskerk Op donderdagavond 19 juni werd door Ponyclub Starrenberg op het terrein van de Commandeurs te Heemskerk een rayonconcours gehouden. Door de leden van de Ponyclub Heiloo werden weer flink wat prijzen en winstpunten behaald In rijbaan 1 in de B-categorie werd Anette Grevelt nr. 1 met 127 pnt. Gonny Schoonhoven werd nr. 4 met 121 pnt. Rijbaan 2 Mary Zonneveld behaalde de le prijs, in de B-categorie met 123 pnt. Bij de LI werd Amanda Steen- kist nr. 2 met 126 pnt. Rijbaan 3 Syl via Kooyman werd nr. 2 met 124 pnt. in de L II categorie. De le prijs was voor Sandra Groot in de M.Z. klasse met 121 pnt. en 2e werd Isabelle Schuurman met 117 pnr. Winstpunten gingen naar Angelique Apeldoorn 121 pnt. Odette Schipper 120 pnt. en Judith Slingerland 120 pnt. Uitslagen van de onderlinde wed strijd 22 juni te Heiloo Dressuur, rijbaan 1, 1 Inge Andersoon met 137 pnt., 2 Anita Diephuis 124 pnt. rijbaan 2, 1 Odette Schipper 131 pnt., 2 Gonnie Schoonhoven 123 pnt. Rijbaan 3 1 Amanda Steenkist 122 pnt. 2 Angelique Apeldoorn 122 pnt. Adspirant Springen 1. Simone de Kruik, 2 Loes v. Houweling. Springen 1. Petri Schipper, 2 Mare Hoebe. H.S.V. SUPER-LOTERIJ A.s. vrijdag 27 juni zal de 5e trekking plaats vinden en zoals de voorgaande keren weer bekend worden gemaakt in de H.S.V. kantine op het sportpark aan de Bayershofweg omstreeks 21.00 uur. I.v.m. de vele vakantie-gangers die nu afwezig zijn zal de omlijsting 'in ge zellige avond" komen te vervallen. Hiermee wordt weer gestart in augustus. GESLAAGD De volgende zwemdiploma's zijn uitgereikt: Zwemdiploma A.: Marleen Bibo, Ruud van Dijk, Ronald Geluk, Serge, Groen, Elize Kooijman, Mariana Melis, Frank Meijer, Herman Punt, Elise Sindram, Inger Snaphaan, Christa Valkering, Linda v.d. Veer, Nadienne Veltens, Mark Zweers, Jantiene Zijdenbos, M.C. Veldman, Marleen Duin, Mariam Gerrits, Annika Gosman, Marianne Ha verman, Maaike Hoogland, Suzanne Houtenbos, Dieuwke Huizinga, Yvon ne van der lest, Marleen Jonker, Mar- loes Kaandorp, Jolanda Klaver, Ramo- na Manni, Annemieke Nanne, Sebasti- aan Nijboer, Annet van Oosterom, Er- an Oppenheimer, Luutze Perk, Marloes Petran, Auke Possel, Eva Riemslag, Rikkert van Schagen, Lonneke Sibinga Mulder, Joost Struik, Mariska Vader, Nienke Vellinga, Annemarie Visser, Anouk Visser, Robert Jan de Waard, Joost van der Werf, Johan Wessel, Mevr. G.M.C. van Baars, Mevr. M. Slegh, Mevr. T.M. van Wel^, Jeldert de Boer, Lars Gelling, Rund Jager. Kadetzwemmer. Johan Beekhuysen, Marit Kuiper, .Bastiaan Hoogland, Heieen v.d. Idsert, Natasja v. Schoor, Irene Beudeker, Paulien Gmelig Davy Schigt, Astrid Greijer, Carin Sprenkeling. 400 Meter afstand. Margreet Bark, Ernst Wijdeman. Overlevingszwemmen Zilver. Jurjen Ringers, Joris Verbruggen, Johnny Kaandorp, Iris Roggeveen, An net Morsch, Saskia Glas. Overlevingszwemmen goud. Natasja Levie, Melanie Roeleveld, Ca rolien Swart, Linda van Rozendaal, Linda Dekker, Annemiek Swart, Kees- Jan Hoogland, Susanne Hörchner. PEANUTBAL TOERNOOI Op 23 juni was het zo ver. Er werd een peanutbaltoernooi gehouden. We moesten 5 wedstijdjes spelen. Er wa ren 130 leerlingen van 7 verschillen de scholen. Dit alles had BSC uit Heiloo georganiseerd. Het was eigen lijk een hartstikke leuke middag. Joukje de Boer. Op de foto het team van De Zeskant, Boven v.l.n.r. Jelle Jan, Lisette, Er- no, Daniel Smit, Pim, Janwillem, Bas. Onder v.l.n.r. Carina, Merel, Ernst, Wim, Daniël Jongkind, Lucienne, Melanie. Op de foto het team van De Zeskant. Boven v.l.n.r.: Jelle JanLisette Er no, Daniël Smit, Pim, Jan-Willem, Bas. Onder v.l.n.r.: Carina, Merel, Ernst, Wim, Daniël Jongkind, Luciënne, Melanie.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 8