Politieberichten de elope Kerkdiensten Sport en Spet alle zomergarens 15 tot 40% korting Pennelope t^reobesehemO»9 Medische diensten Hieuws voor ouderen Andere adressen Uptown Gang in Buk-café Ke/ión~~ltmmetï~ Castricum Geen Uitkijkpost ontvangen? valkering beveiliging AFWEZIG: H. D. Gransbergen, huisarts MOTORRIJLES 40.- (60 minuten) PIET GELDERBLOM HEILOO ANNA BLATT JAN KA SGHEWE Van Aostastraat 28 (bij Winkelhof 't Loo) Heiloo - Tel. 072-335512 1 7, UITKIJKPOST 9 JULI 1986 van 18-7 t/m 10-8 Overige huisartsen van Heiloo nemen waar. Tel. 072-335583 Bovag-rijschool Be!'s donderdags: 072-330175 MEVROUW PLOEGER WINNARES FOTO-TOTO BIJ FOTO KINO Notaris J.J. van Wijk heeft onlangs.de eerste periodeprijs van de foto-toto van Foto Kino aan de Kennemerstraatweg getrokken. Winnares werd mevrouw N.E. Ploeger, wonende aan de De Wildtlaan te Heiloo. De prijs bestond uit een kleinbeeldcamera met ingebouw de flitser. Elke drie weken wordt er een periodeprijs toegekend. Voor meer in formatie over de foto-toto: zie de adver tentie van Foto Kino elders in deze Uitkijkpost. GESLAAGD AAN C.S.G. JAN ARENTSZ VWO: Areke de Hoop, Koen Zuydgeest. HAVO: Jeanette Meijer. MAVO: Diana Hiemstra, Denis Kampstra, allen uit Heiloo. PERSONEELSTEKORT BIJ DE POLITIE In een vergadering van Provinciale Sta ten is onlangs gesproken over een arti kel, dat in april werd gepubliceerd in de Alkmaarsche Courant. Dat artikel han delde over een gebrek aan personeel bij de politie. Op vragen van de statenleden Meinema en Glasz hieromtrent heeft de commissaris van de Koningin in Noord- Holland onder meer geantwoord, dat er in het district Alkmaar, waarbij Heiloo, Limmen en Egmond zijn irïgecfëeld, een negental vacatures Is. Déze doen zich met name voor in de gemeenten Heiloo en Langedijk. Commissaris De Wit sprak over deze si tuatie zijn bezorgdheid uit: ,,Ik acht dit in zoverre een zorgelijke toestand dat er op korte termijn geen uitzicht bestaat op vervulling van de vacatures aange zien geen nieuw opgeleide functionaris sen voor het district Alkmaar beschik baar komen". Het personeelstekort komt volgens de commissaris onder meer door het inzetten van meer perso neel op Schiphol en Texel. CURSUSPROGRAMMA VROUWENWIJZER De Werkgroep Vrouwenwijzer in Castricum organiseert in het seizoen 1986-1987 een aantal emancipatorische cursussen. De cursussen sluiten aan bij de behoeften en mogelijkheden van vrouwen door middel van: - een positieve leersfeer; - ondersteuning; - herkenning en vertrouwen; - vrouwengerichte methodieken; - bijeenkomsten dicht bij huis; - eventueel kinderopvang; - aangepaste tijden; - lage bijdrage; In haar folder noemt Vrouwenwijzer een zestal cursussen. Allereerst de cur sus vrouw en maatschappijwaarin vrouwen in staat worden gesteld zich te heroriënteren op de maatschappij. Er zijn tien bijeenkomsten en de kosten be dragen dertig gulden. Vervolgens de cursus vrij spreken. De bedoeling van deze cursus is vrouwen meer vertrouwen te geven in hun eigen mogelijkheden, waardoor zij weerbaarder worden in al lerlei situaties. De cursus bestaat uit zes bijeenkomsten en de eigen bijdrage is twintig gulden. Vervolgens is er de cursus vrouw en op voedingwaarin aandacht voor allerlei aspecten van het opvoeden van kinde ren en de eigen reacties daarop. Er zijn tien bijeenkomsten en de kosten bedra gen dertig gulden. Over de cursus vrouw en gezondheidszorg wordt in de folder geschreven: 'de cursus heeft tot doel vrouwen mondig te leren opkomen voor haar gezondheid, haar rechten en plich ten als patiënt, vrouwen voorlichting en inzicht te geven in de gezondheidszorg en de eigen verantwoordelijkheid te be vorderen'. Deze cursus omvat acht bij eenkomsten en de kosten zijn twintig gulden. Assertiviteitstraining is de vijfde cursus op het programma van Vrouwenwijzer: opkomen voor jezelf zonder daarbij an deren te kwetsen. Tien bijeenkomsten, waarvoor een bijdrage van dertig gul den wordt gevraagd. Tenslotte nog de cursus de mens en haar geschiedenis waarin de positie van de vrouw van het begin van de geschiedenis tot en met de twintigste eeuw in grote lijnen wordt be handeld. Tijdens de laatste twee van de zes bijeenkomsten staan de jongste emancipatiegolven in de belangstelling. De kosten bedragen twintig gulden. Voor opgave en informatie: - Toos van den Berg, De Loet 9, Castri cum, tel. 02518-50025, - Elly de Graaf, Rollerusstraat 22, Castricum, tel. 02518-54997 of - José Nij hof, Cesar Franckstraat 19, Castricum, tel. 02518-56467. Diefstallen Op 3 juli is er in een woning aan de Hee- renweg ingebroken. De bewoner had de deur halfopen laten staan. Ook is inge broken bij een woning aan de Kerke- laan. Uit een auto die op het parkeerter rein stond van zwembad 't Baat je is een radio-cassetterecorderontvreemd. Dit gebeurde ook bij een auto die gepar keerd stond aan de Zeeweg. Hierbij werd tevens een portemonnee meegeno men. Op de Werkendelslaan werd een reservewiel uit een auto ontvreemd. Bij de Heina zijn opnieuw twee winkeldie ven aangehouden. Een inwoner uit Alk maar is aangehouden voor diefstal van een auto. Bij zwembad 't Baafjc zijn twee beschermkappen van" een motor gestolen. Vernielingen Een auto die aan de Heerenweg stond is met een scherp voorwerp bekrast. Door een aantal jongens en meisjes zijn au to's vernield door al fietsend tegen de auto's aan te trappen. Bekeurd Een jongen uit Heiloo is bekeurd we gens autorijden zonder in het bezit te zijn van een rijbewijs. Asiel De.politie heeft vier honden over moe ten brengen naar het asiel die zonder ei genaar los liepen. Gevonden voorwerpen Gevonden voorwerpen Heiloo, periode 23 juni tot en met 6 juli. Goederen afha len op woensdag-en zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur: 1 aansteker, blauwe broekjes, blauwe fietstas, 1 sleutelhanger, 1 jas, 1 porte monnee, 1 herenhorloge, portemonnee, 1 pullover, fotomapje, 1 dames port- monnee, 1 sleutelbos, 1 deurkruk gara gedeur, 1 zonnebril, 1 Golden Retrie ver, 1 sleutelring, 1 bruine Duitse Staan der, 1 wollen trui, 1 jas, 1 sleutel aan hanger, 1 bruine portomonnee, 1 ter riër, 1 metalen armband, 1 zakmes, 1 Anker horloge, 1 rugzak, 1 fietssleu- tel, 1 bruine portmonnee, 1 fietssleutel, 1 Duitse Herder. Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 De IJmondse formatie Uptown Gang, zaterdag bij Buk Buk. Zaterdagavond wederom levende mu ziek in het café van Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg. Na het succes volle optreden van Lunabeat de afgelo pen week is het nu de beurt aan de IJ mondse formatie Uptown Gang. In de zomerperiode is er overigens iedere za terdag een bandje in de Buk: een zomer- formule, die als de lijn van de eerste avond zich voortzet, voor herhaling vat baar is. De Uptown Gang zal moeten aantonen of dat het geval is. Deze formatie uit Heemskerk bestaat momenteel een half jaar. De bandleden willen lekker in het gehoor liggende muziek spelen, waarop gedanst kan worden. Daarom komen er veel kortere nummers voor in het reper toire, waaronder covers van Hall Oa- tes, Prince, Joe Jackson en Bryan Fer ry. Bovendien is de Uptown Gang een strijdlustige formatie: de concurrentie met andere bands, wat betreft het ver krijgen van optredens, is hen uit het hart gegrepen. De Uptown Gang bestaat uit zes perso nen die onderling de taken als volgt heb ben verdeeld: Bert Zwart (zang), Pa trick de Boer (gitaar), Fons Hof (bas), Edward Jernberg (saxofoon), Michiel Boelen (drums) en Marloes Jonkers (zang). De eerste klanken zullen rond de klok van tien door het café schallen. Vanaf negen uur is de Buk geopend. Tijdens het zomerprogramma, dat voortduurt tot medio augustus, geldt er bij de Buk een entreeprijs van drie gul den. Dat is twee kwartjes meer dan nor maal het geval is bij optredens in het ca fé. De reden van deze zomerse verho ging is het feit, dat een derde deel van alle entreegelden worden overgemaakt ten gunste van een ontwikkelingsproject in Brazilië. Zo snijdt het mes maar weer eens aan twee kanten, nietwaar? NIEUWE FOLDERS VOOR WATER-RECREANT In de folder Veilig Zwemmen in Noord-Holland 1986" staat informatie over de bacteriologische kwaliteit van het oppervlaktewater in Noord-Holland waarin regelmatig wordt gezwommen. De informatie is gebaseerd op de meest recent beschikbare gegevens. Verder worden in deze folder enige punten ge noemd waarbij men rekening moet hou den bij het zwemmen in open water. Met de folder Veilig surfen in Noord- Holland 1986" wil het Provinciaal Bestuur van Noord-Holland een bijdra ge'leveren aan de veiligheid op het wa ter. De laatste jaren beoefenen steeds meer mensen het surfen. Omdat de ruimte op het water beperkt is, wijken veel surfers uit naar vaarwegen die ook door de beroepsvaart worden gebruikt. Hierdoor kunnen problemen ontstaan. In de folder is een aantal plaatsen aan gegeven waar men redelijk veilig kan surfen en plaatsen waar men niet mag surfen. Tot slot is er een aantal gedrags regels voor de surfers opgesteld. In de folder Veilig varen in Noord- Holland 1986" staan een aantal ge dragsregels en wenken voor de recrea tievaart opgesomd. Ook worden in de folder de maximum vaarsnelheden op de verschillende wateren aangegeven. Om hinder van de recreatiedrukte voor de beroepsvaart te beperken zijn er bo vendien enkele alternatieve vaarroutes voor de pleziervaart vemeld. Meer exemplaren van de drie folders zijn gratis verkrijgbaar bij bureau Voorlichting provincie Noord-Holland, Dreef 3, 2012 HR Haarlem, tel. 023-169933. BRIDGEN IN DE ZOMERVAKANTIE Evenals vorige jaren kunt u ook dit jaar weer op de donderdagavonden van 10 juli tot en met 7 AUGUSTUS BRID GEN IN 'T Oosthonk, Laan van Zee man te Heiloo-Oost. Deze avonden zijn voor ieder toegankelijk, entrée prijs 2,50 per persoon. Aanmelding op woensdagavond bij J. Löhr, tel. 072-330052. NOORDHOLLANDSE KANO-ZESDAAGSE Voor de vierde maal wordt er weer een kano-zesdaagse georganiseerd van 13 tot en met 19 juli. De kano-zesdaagse is bedoeld voor mensen met en sportieve instelling, jong en oud, die van rust en groen houden en in zijn voor een 'doe- vakantie'. Kano-ervaring is niet vereist. De totale afstand bedraagt 90 a 120 ki lometer. Per dag wordt ongeveer 20 ki lometer gevaren. De route voert langs de mooiste plekjes van Noord-Holland. De deelnemers zullen slapen in hun ei gen tent. De routebeschrijving maakt het moge lijk, dat ieder bepaalt met wie hij of zij vaart, hoe vaak er gestopt wordt en wel ke bezienswaardigheden bekeken wor den. Wie niet over een eigen kano be schikt, kan deze huren bij de organisa tie. Voor meer informatie: Streek-V.V.V. Noordhollands Noorden, Postbus 41, 1780 AA Den Helder, tel. 02230-14888. VRIJE TOERTOCHT LE CHAMPION Op zaterdag 12 juli organiseert Toer club Le Champion een fietstocht met afstanden van 50, 100 en 200 km. De routes zijn uitgezet over rustige binnen weggetjes en voeren door de mooiste ge bieden van Noord-Holland. Zijn de routes van 100 en 200 km aantrekkelijk voor de geoefende fietser, de route van 50 km is bij uitstek geschikt voor de re creatieve fietser. De deelnemers aan de fietstoertocht kunnen starten vanuit twee plaatsen: ALkmaar, Café du Passage, Scharloo 1, en restaurant de Kraay, op de Zaanse Schans te Zaandijk. De starttijden voor de diverse afstanden zijn: 50' km van 7.30 tot 13.00 uur; 100 km van 7.30 uur tot 12.00 uur; en 200 km van 7.30 tot 8.00 uur. Het inschrijfgeld voor de 50 km be draagt 1,75. Voor de 100 en 200 km bedraagt het inschrijfgeld 2,75. Indien men na afloop een "prachtige herinne ringsplaquette wenst te ontvangen be draagt het inschrijfgeld respectievelijk 4,— en 5,-. Inlichtingen tel. 075- 211724. De dierenbescherming vraagt graag even uw aandacht voor een paar katten waar zij nog een goed tehuis voor zoekt: le een leuk rood katertje van 1 jaar jong, die heel aanhankelijk is maar een hekel heeft aan visite! 2e een zwarte kater, gecastreerd, met witte voetjes, die de hele winter buiten heeft gezworven. Deze kater vraagt wat aandacht en geduld. 3e een prachtig zwart poesje, dat wat verzorging vraagt en vêel liefde, want het beestje heeft al heel veel meege maakt en verdient echt alle liefde. 4e een heel mooie schildpadpoes, die niet zo goed tegen andere katten kan, maar aan de mensen die haar liefdevol opnemen die liefde dubbel en dwars teruggeeft. De mensen van de Dierenbescherming weten ook wel dat het vakantietijd is, maar daar is altijd wel een oplossing voor te vinden. Laat ons niet in de zon staan! Voor informatie 072-337853. Ook wordt een goed tehuis gezocht voor: Pepé, bast. herder, reu, 1 jaar; kruising Dalmatiër/Pointer, reu, 4 jaar, Kazan, grote bastaard hond, reu, 4 jaar, Chow-Chow, reu 6 jaar; Boefje, bastaard hond, zwart/wit gevlekt, teef 9 jaar; Passtor, bouvier, reu, gestroomd; Whippet, teef 10 jaar; Rex, Sprin- gerspaniel, reu, gecastr., 10 jaar. Konijn en cavia, samen te plaatsen; Dwerggeitje, 1 jaar, grijs/zwart. Voor infmormatie 02205-2256. GEVONDEN Grijze kater, gecastr., draagt bandje, Breedelaan, Heiloo (loopt daan al sinds begin april); zwart kater, groot, witte bef, witte pootjes, Kennemerstr.weg Heiloo; donker cyperse kat, mist een stukje staart, ongeveer 6 weken geleden gevonden op de Kerkelaan, Heiloo; Lapjespoes, Kerkelaan Heiloo; tamme fret, Terschellingstraat, Alkmaar. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. J.Kattenberg (Den Helder) crèche in de Kruiskerk. 19.00 uur:ds. G.J. van Kamp. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: G.J. van Kamp. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: Dienst des Woords. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods Parochie, Holleweg 111, tel. 072-331453 Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: de heer J. Koek uit Alkmaar. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10.30 uur: Egmond Binnen, ds. C. Lebbing. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: ds. M.W.S. Cramer; DoRe- Lu dienst. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.00 uur: Gemeenschappelijke DoReLu-diesnt in de Ev. Lutherse Kerk o.l.v. ds. M.W.S. Cramer. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: Gezamenlijke dienst in Lu therse kerk. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 en 17.00 uur: ds. Z.G. van Oene. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Baptisten Gemeente Alkmaar Niet ontvangen. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. M.J. Arntzen. Evangelische Bijbelkring Eens in de veertien dagen, tel. 02206- 5301. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19.00 uur; zon dag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: Zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: Zaterdag in beide kapel len vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. wmmmm 'Weggelopen' Schildpadpoes met bruine vlooienband en goudkleurig adreskokertje, schuw, Egmond Binnen omg. D. Huybenlaan. VERMIST Zwart poes, paar witte kinhaartjes, hangbuik, mist 1 hoektand onder, Hee renweg, Heiloo; wit met rood poesje, met echt poesenkopje, chronische nies ziekte, Mariënstein, Heiloo; zwarte ka ter, gecastr., wit snuitje, pootjes en buik, 2 jaar één oog wat glazig, naam: Jannes, Hogeweg, Limmen; cyperse grijze poes, gest., 1 jaar witte borst, wit neusje waarop een klein zwart streepje, Stationsweg Heiloo; witte poes met zwarte vlekjes op oren en staart, klein, mollig, spits kopje, Lijsterbeslaan, Heerhugowaard. DIERENBESCHERMING HEILOO EN OMSTREKEN:. Tel. katten Hei loo, tel. 072-337853, 072-332879; Lim men, tel. 02205-2256; Akersloot, tel. 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen, 02205-2256; Akersloot, tel. 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen, tel. 02205-2256;- Akersloot, tel. 02513-10079. OUDER WORDEN IN JE EENTJE Vooral mensen die onvrijwillig al leen zijn komen te staan, bijvoor beeld door scheiding of overlijden van de partner, hebben er vaak moeite mee om in hun eentje een prettig bestaan op te bouwen. Dit geldt zeker voor oudere mensen. Hun kinderen zijn het huis uit en zij zijn vaak sterk gericht geweest op het gezin, zodat activiteiten en con tacten buitenshuis niet zo van zelfsprekend waren. Wie jarenlang in zo'n partoon ge leefd heeft, kan nu niet zo maar een knop omdraaien om het dagelijks leven een andere wending te geven. Als je vrouw bijvoorbeeld altijd het eten voor je heeft klaargemaakt, is het wel even wennen om zelf de kookkunst onder de knie te krijgen, nu je alleen bent. Of als je gewend was dat er altijd iemand thuis zat, is de thuiskomst in een leeg en donker huis telkens weer een vervelende er varing. En wat doe je als je een ech te filmfan bent, maar in je eentje niet zo snel een bioscoop binnengaat? Om mensen die met dit soort pro blemen in de maag zitten een beetje op weg te helpen, heeft Ria van Pelt (65) het boekje "Ouder worden in je eentje" geschreven. Ze maakte het in opdracht van de Nederlandse Federatie voor Bejaardenbeleid. Ouder worden in je eentje' is niet alleen bedoeld voor weduwnaars weduwen en gescheiden mensen. Ook mensen die bewust gekozen hebben voor het alleen zijn, kunnen immers op problemen stuiten bij het alleen wonen, het alleen reizen en het leggen van contacten. Ria van Pelt geeft in het boekje haar visie op alleen zijn en belicht er de leuke en minder leuke kanten van. En om die minder leuke kanten aan te pakken, geeft ze verschillen de ideeën en mogelijkheden aan. Om jezelf thuis zo goed mogelijk te redden, om voorzorgsmaatregelen te treffen, om contacten te leggen en voor het alleen reizen en het al leen uitgaan. Het is een prettig lees baar en informatief boekje, met grappige illustraties van Hans Bishoff. Te bestellen a 7,50 bij N.F.B., gi ro 53 11 00 t.n.v. N.F.B. Eisenhou- werlaan 114, 2517 KM Den-Haag. OUDEREN WONEND IN DE OMGEVING VAN DE GEREFORMEERDE KERK Voor de ouderen, die wonen in de omgeving van de Gereformeerde Kerk, Noordergeeststraat, is er elke dinsdag in een zaal van de kerk om 12.00 uur een 'open maaltijd', 's Middags om 14.30 uur is er een soos-middag, waar ofwel bingo of wel andere spelletjes worden gespeeld. Voor inlichtingen over de 'open maaltijd': mevrouw Dekker, tel. 330610. Inlichtingen over de soos- middagen worden verstrekt door mevrouw Brand, tel. 334757. Vanwege vakantie van de vrijwilli gers zijn er geen bijeenkomsten in de periode tussen 15 juli en 5 au gustus. De eerstvolgende bijeen komst is derhalve op dinsdag 12 augustus. UNIE VAN VRIJWILLIGERS TAFELTE-DEK-JE Het kantoor van de UW is in de maanden juli en augustus gesloten. Voor nieuwe opgave voor warme maaltijden en voor eventuele wijzi gingen kan men zich dagelijks wen den tot 9.00-10.30 uur via telefoon nummer 072-331297. EEN VEILIGE OUDERDOM, THEMAJAAR CONSUMENT EN VEILIGHEID Veiligheid voor ouderen is het the majaar van de Stichting Consument en Veiligheid. Het aantal ongeval len als gevolg van een onveilige om geving is bij ouderen verontrustend hoog. Jaarlijks worden er 45.000 ongevallen bij ouderen gere gistreerd. Het werkelijke aantal ligt hoger. Men vermoedt dat er jaar lijks 125.000 ouderen slachtoffer zijn van een ongeval in en om het huis. 1.800 ouderen overlijden aan de gevolgen van een valpartij. In januari heeft de Stichting Consu ment en Veiligheid een symposium georganiseerd over veiligheid voor ouderen. Dat symposium moet uit monden in een grote nationale cam pagne, die in november van dit jaar van start gaat. De resultaten van het symposium zullen in druk verschij nen en zullen te zijner tijd bij de Stichting verkrijgbaar zijn. Postbus 5169, 1006 AD Amsterdam. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 12 en 13 juli: dr. Koelman, Maas Geesteranusweg 17, tel. 072-330530. Weekenddienst Apotheek 11-18 juli: De Bever, Emmastraat 36, tel. 072-112956. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 10-16 juli: E. Wiegering, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 12 enl3 juli: W. Jie, Arendsweg 84, Alkmaar, tel. 072-619909. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho- ghe Wcijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Diëtiste Simone Ouwendijk, diëtiste, telefonisch afspraken maken: dagelijks tussen 18-19 uur, tel. 072-330719. Van Doorn straat 24, Heiloo. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. KRUISVERENIGING "HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-96203, te bereiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362 te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel.nr. 072-331606 (Comman deurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 072-334348. BOUW- EN HOUTBOND AFD. HEILOO Spreekuur iedere maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. FIOM: BURO VOOR ALLEEN STAANDE OUDERS Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar maandag t/m vrij dag, tussen 9.00 en 17.00 uur. „OUDERS HELPEN OUDERS" Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting „Ouders van Drugs verslaafden". Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uu», zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. VBOK Vereniging ter bescherming van het on geboren kind biedt hulp aan moeder en kind bij niet-gewenste zwangerschap, tel. 072-126360, 072-622095, 033-620244. CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING HEILOO Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: mevr. Dekker, tel. 332879 en mevr. De Zoete, tel. 334810. Vogels: Mare Adelaar, tel. 336848. NEDERLANDSE RODE KRUIS afd. Heiloo Molenweg 20, 1851 LG Heiloo tel. 072-338048 Welfare: mevr. N. C. Coolegem-de Beer, Werkendelslaan 39, 1851 MB Hei loo, tel. 072-335427. Verkoop van handwerken iedere woensdag van 10-12 uur Kennemerstraatweg 382, tel. 072- 333399. Speel-o-theek regio Heiloo: De speel-o-theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan die genen die speciale aandacht nodig heb ben. Adres: Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Heiloo (tel.072-333399). Openingstijden: donderdag van 15.30 to 16.30 uur; vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. Inl.: mevr. M. H. Post-Stuve, Goodes- laan 55, 1852 ES Heiloo (tel. 072- 334152). Telefooncirkels Inl.: J. van Toorn, Geestakker 7, i co cw mi nzmo OUDERENKOOR HEILOO Repetitie dinsdag van 10.00-11.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl.: via tel. 334797, 334054 of 334216. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeg huis. Sekr.: Werkendelslaan 29, tel. 331594. INDICATIECOMMISSIE HEILOO Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord dienen te worden gericht aan de afdeling sociale zaken van de ge meente Heiloo, van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. de heer A. Th. Delle- man, tel. 072-313184. Spreekuur: iedere werkdag van 08.30 tot 10.30 uur. Dins dagavond van 7 tot 8 uur. VRIJWILLIGERS-AUTO-VERVOER Telefoon 333097, b.g.g. 331297. FNV INFO-TEAM HEILOO-LIMMEN Spoed informatie: tel. 02205-1608 of 02206-5397. WONINGBOUWVERENIGING SINT WILLIBRORDUS Secr.: Maas Geesteranusweg 28, 1851 BP Heiloo, tel. 333252. Onderhoud: tel. 332746. Administratie huren: tel. 334772. Spreekuur, le en 3e woensdag van de maand m.u.v. juli en augustus in de R.K. Pastorie, Westerweg 267 (19.00- 20.00 uur). Spreekuur: iedere eerste maandag van de maand in De Loet, De Loet 1Heiloo (10.00-11.30 uur). STICHTING UNIE VAN VRIJWILLIGERS Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdag (12.00-14.00 uur) per tel. 072- 335296. WAO-AA W-GROEP Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens spreekuur elke maandag (9.00-12.00 uur). OPPASDIENST Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur ƒ3,-. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072- -j-jm T7\

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 2