OK II1HII Ï'iwËËkÊwdkoopjes 18?5 NIEUWPCCRT Nü 1 Hl F jïfaiuM Nu OQ95 SM C95 kunstschildersartikelen lijstenmakerij VANDER BORDiH biedt 11.370 m2 Rekreatie- terrein met opstallen U vindt bij de Gildeslijter óók 'n interessant wijnassortiment Familie Schoemaker al vele jaren vaste klant langs Alkmaardermeer Kampioenschap ZAV De Railway 89.- RLLiBERT 45rr Set a 3 DE WINTER FINANCIEEL BURO VEVEO Schilder industrie-verven ACIP bv Hoogeweg 54 - Heiloo, telefoon 02205-2102, HEILOO makelaardij - assurantiën - woning beheer kennemerstraatweg 33 - 1800A6alkmaar-072-111141* povdjeasT^ EGMOND Vennewatersweg SILVE cyQ) Dujardin Bitter 81 Tequila Sauza Silver Wyborowa Poolse wodka Dimple Scotch whisky Winkelcentrum Het Hoekstuk 9, Heiloo, tel. 072-335163 B| Ook voor uw sportberichten UITKIJKPOST 9 JULI 1986 Allibert toiletkast in luxe uitvoeiing. Achtei 3 giote spiegeldeuien en in 2 loyale laden zijn ei /eei veel indelings mogelijk heden. Met aansluiting vooi vei lichting Vei ki ijgbaai in wit en beige. Veistelbaie strandsteun/ rugsteun met maai liefst 4 standen. Ideaal bij het zonnen Stapelbare "Madeleine" fauteuil, vervaardigd van 100% volkunststof. Een vorstelijk tuinmeubel met een uitgesproken frans karakter Voor tent, strand of in het water Sterk luchtbed met 5 banen en apart hoofdkussen. Hij is tweekleurig en meet ca. 193x76 cm. Snoopy kinderkleer hangers in 3 vrolijke kleuren. Voor jurken, rokken en broeken. stuks van 9.95 voor Voor een opvallende en frisse presentatie van allerlei soor ten fruit is er deze fruittest met lekschaal van wit aarde werk u 9.95 voor m Wij treden op als onafhankelijk intermediair voor vele hypotheekinstellingen en kiezen hier uit voor u de meest aantrekkelijke hypotheek. Wij verzorgen: - Een vergelijkend hypotheekadvies met Computerberekening. - Uitgebreide informatie over voorwaarden. - Aanvragen gemeentegar. Vermind. loon belasting. - Begeleiding gehele hypotheekprocedure. Bel voor een kosteloos en vrijblijvend hyp o thee ka dvies: DE WINTER FINANCIEEL BURO HEILOO 072-336461 Fiscale adviezen, hypotheken, financieringen, praktijkfinancieringen, lijfrentes. (geen verkoop aan particulieren). KENNEMERSTRAATWEG 101 - HEILOO Voor uw beter verzorgde BORRELHAPJES: De Deel, Winkelhof 't Loo 38, Heiloo. Voor een meubel op maat en eigen ontwerp. Beemster Meubelmakerij, Westerweg 353, hk. het Zevenhuizen. Stationsweg 81 - Heiloo - Telefoon 330789 DE LAG HE WEIJDT Goed gelegen MIDDENWONING in plan-Oost met voor- en diepe achtertuin (ca. 15m.) en vrijstaande stenen schuur. Vrije ligging naar voor en achter. Lokale verwarming. Indeling: Royale entree/hal, gang, kelderkast, w.c., keuken, woon-eetkamer (afm. 7.00 x 3.70 m.). Op de 1e verdieping: Over loop, balkon, 2 flinke en 1 kleine slaapkamer, douche, vaste trap naar royale zolder met mogelijk heid voor kamer(s). Leeg te aanvaarden in overleg. Vraagprijs: f 137.500,- k.k. i Inl. bij ons kantoor of bij uw eigen (NVM) makelaar. Zaterdags geopend van 10.00-15.00 uur. Uniek gesitueerd tussen Egmond en Heiloo in het weidelandschap. Op het terrein staan 2 schuren, resp. ongeveer 70 en 40 m2 groot. In de schuren zijn enkele paarde- boxen aanwezig. De schuur van 70 m2 kan uitstekend worden ingericht en verbouwd tot rekreatiewoning. Tevens is er een oude stacaravan met 6 slaapplaatsen en een waterbron van 70 me ter diepte. U geniet hier een absolute rust en privacy. Vraagprijs: f 135.000,- k.k. INFO: VLIEG ADVIES GROEP PLEIN 35 1861 JX [BERGEN N.H. TEL.: 02208-9 80 04 RTED FROM MÉXICO k a èjk iz, y' Kf$ïk' HE S0ÏTLffi ROMANCE of wm iwou rK» urn KJOrJ,-. 35» vol De motorzeiler van de familie Schoemaker: al jarenlang een vaste gast aan de oevers van het Alkmaardermeer. Doordat het de lahtste weken erg mooi weer is zien we op alle plassen en meren de mooiste en gekste boten en zeilboten varen. Op het Alkmaardermeer is het dan ook een gezellige drukte waar ieder een met boot, zeilboot of surfplank door elkaar heen vaart. De mensen overnachten dan in in hun trotse bezit langs de oevers. Eén van deze vele wa tersportliefhebbers brengt elk jaar een bezoek aan Akersloot,het is de familie Schoemaker uit Den-Helder. Twee oudere mensen die met hun mo torzeiler genieten van de natuur. De heer H. Schoemaken'We komen hiej elk jaar weer in Akersloot, dit omdat we in de oorlogsjaren hier hebben ge woond. Mijn vrouw en ik zijn toen sa men met mijn broers en ouders naar Akersloot gevlucht omdat Den Helder regelmatig werd gebombardeerd. We kwamen bij de familie Kwak, wonende aan het 't Stet, terecht waar we met z'n achten twee weken mochten blijven. Na twee weken mochten we in een huis van de familie Dil dat leeg stond en af en toe gebruikt werd als opslagplaats. Na en kele weken werden onze spulletjes over gevaren uit Den-Helder naar Akersloot door de heer Verduin. We zijn de fami lie Dil en de omwonenden nog steeds dankbaar voor al hun behulpzaam heid'. Watersportvereniging Na een heerlijk kopje koffie vervolgen de heer en mevrouw Schoemaker hun verhaal. 'Toen de oorlog afgelopen was zijn we met z'n tweeën terug gegaan naar Den-Helder. Mijn ouders bleven in Akersloot wonen. Ik kwam toen te wer ken op een werf, waar ook een wa tersportvereniging aan verbonden was. De vereniging had toen een oud koop vaardijschip waar we regelmatig mee gingen zeilen en vissen op zee. Zo zijn we eigenlijk terecht gekomen bij de watersport'. 'Ik had al gezien dat het niet verstandig was om zelf een schip te kopen, want in die tijd hadden we maar drie weken va kantie en dan zou je veel te kort kunnen varen. Wel hadden we een Helderse vlet gekocht die zeewaardig was. Hiermee gingen we vaak naar schepen die waren vastgelopen en diende dan als reddings boot. We hebben deze vlet nog steeds en gaan daarmee nog regelmatig vissen bij de razende bol voor de kust van Den- Helder'. Motorzeiler De heer H. Schoemaker:'Op mijn zestigste ben ik gestopt met werken. We hebben toen een boet gekocht in Uit geest, waar we nu nog steeds mee varen. De boot, een motorkrammer, was pas een jaar oud toen we het kochten'. 'Akersloot bleef na al die jaren toch trekken omdat we er nog veel kennissen hebben wonen. We gaan doorom in de zomermaanden enkele weken naar Akersloot om de mensen op te zoeken. Over de reis van Den-Helder naar Akersloot doen we een dag. Een enkele keer kunnen we het zeilend doen als de wind gunstig is, maar meestal varen we op de motor. We mogen dan aan de steigers van de firma Dil liggen. Dit is veel leuker dan bij een jachthaven, je bent nu veel vrijer. We gaan dan dagjes varen (als het natuurlijk goed weer is) naar b.v. Purmerend via de Kik- kersloot. Dan gaan meestal kennissen of familie mee. Ook gaan we nog vaak zwemmen bij het Schulpergat of naar het Zandje. 's Avonds fietsen we veel of gaan bij kennissen op de koffie. Na een week of drie gaan we weer richting Den- Helder.Als we thuis zijn gaan we bij rustig weer varen op zee'. ,AJs de ge_ zondheid goed blijft hopen we dit nog jaren te doen en zullen dan zeker elk jaar Akersloot nog aandoen'. POSTDUIVENVERENIGING LUCHTPOST HEILOO De afgelopen weken waren de uitslagen niet op tijd voor deze krant klaar zodat u geen uitslagen heeft kunnen lezen over de prachtige wedvluchten van de afgelo pen weken. De postduiven leverden met het prachtige warme weer toprestaties tegen een stevige noord-oosten wind. Afgelopen weekend stonden er twee vluchten op het programma. De oude duiven werden in Soissons (±370 km) gelost om 10.10 uur. De jonge duiven kregen in Bergen op Zoom om 13.45 uur de vrijheid. De stevige zuid westen wind zorgde er voor dat veel jonge duiven naar Den Helder door schoten en een redelijk eind terug moesten vliegen. De uitslagen: Soisson: A. Kooy (18 mee) 1, 10, 12, 17, 27; Rien Meijer (19) 2; Co de Haan (10) 3, 5; Theo v.d. Berg (14)4, 11,22, 23,24; Johan Pepping (7) 6, 8; Comb. Molenaar (12) 7, 15; Jean Paul Rozing (7) 9; Piet Bakker (9) 13; Sjaak Bakker (6) 14, 21; Comb. Adrichem-Kaandorp (9) 19, 27; Simon Meijssen (10) 20, 31; Dirk Keppel (8) 25; Henk Lases (10) 28, 29, 30, 1ste duif 14, 20, 29, laatste 14, 36.36 uur. Bergen op Zoom: Simon Meijssen (13 mee) 1,7, 11, 19; Henk Lases (16) 2, 29, 39; Rien Meijer (20) 3, 12, 21, 22, 23 31, 48, 50, 51; Ans Kooy (65) 6, 14, 18, 25, 26; Com. Molenaar (22) 5, 8, 28, 30, 53, 54; John Ooms (15) 9, 10, 32, 44, 47; Co de Haan (22) 13, 16,37, 38, 43; Sjaak Bakker (12) 15, 17, 27,34; Theo v.d. Berg (17) 20, 33, 55; Jan Teileman (12) 24; Comb. Adrichem-Kaandorp (19) 35, 52, Jean Paul Rozing (14) 41, tijd 1ste duif 15.21.41 laatste 15.40.23 De attaraktieprijzen Vitesse Moeskroon was voor Johan Pepping. Chateauroux aangewezen Comb. Molenaar, da- mesprijzen Co de Haan, Simon Leijen en Ans Kooy. Roosendaal aangewezen Com. Mole naar, damesprijzen Ans Kooy, Comb. Molenaar en Henk Lases. Pont St. max aangewezen Jan Telle- man, damesprijzen Ans Kooy, Comb. Adrichem-Kaandorp en Jan Teileman. Bergen op Zoom aangewezen Henk La ses, damesprijzen Henk Lases, Ans Kooy, Comb. Molenaar. Soissons aangewezen Co de Haan, da mesprijzen Ans Kooy, Co de Haan en Johan Pepping. De laatste weken zijn er nogal wat jonge duiven verdwaald. Wanneer u een duif je gevangen heeft kunt u de volgende nummers bellen, dan wordt de duif op gehaald: 334034 of 331128. fd Het kampioensteam van De Railway. Staand v.l.n.r. André Harkmans, Willem de HaasLucas BosGerry de HaasJan Zuurbier en Frank Hou- tenbos. Zittend v.l.n.r. Arno KraakmanFrank de WaardMarcel de Winter, Joep Schut, Erwin Hoetjes en Fons van Haastrecht. Tijdens dit tweede seizoen, nu spelend in de tweede klasse B, kon de Railway al halverwege het seizoen de kampioens- vlag hijsen. De concurrenten waren zo aardig: elkaar geen duimbreed toe te staan, zodat al na 8 wedstrijden het puntenverschil zodanig was dat we niet meer in te halen waren. Doordat we in de eerste helft van het seizoen niet echt lekker draaiden en de tegenstanders nieuw en onbezonnen waren, moest er echt geknokt worden voor de punten. Maar in die tweede periode toen elke rechtgeaarde voetballiefhebber dacht dat hij voor de buis moest zitten om ver volgens al na vijf minuten in slaap te sukkelen bij de saaie eerste ronde van het WK, speelden zich op het terrein aan de Robonsbosweg verfrissende tafe relen af; met oogstrelend kokosvoetbal werden de tegenstanders overklast. Al les werd op de aanval gericht wat sensa tionele uitslagen als 10-5 tot gevolg had. Dit seizoen werd de volle winst behaald .ril. 28 punten uit 14 wedstrijden, doel saldo 72 doelpunten voor, 17 tegen, Frank Houtenbos werd topscorer, Ri- nus de Winter de minst gepasseerde kee per. Hierbij willen we de coach bedan ken voor het juiste plan de campagne voor dit seizoen en de Nederlandse Spoorwegen, afdeling Heiloo, voor de sponsoring.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 8