fareabesdiêrmêg Kerkdiensten Politieberichten de Nieuws voor ouderen Medische dieesten Andere adressen Heitno-lmmen- Castricum Germane bij de Buk valkering beveiliging Geen Uitkijkpost ontvangen? MOTORRIJLES 40.- PIET GELDERBLOM HEILOO m UITKIJKPOST 23 JULI 1986 VAKANTIE VISWEDSTRIJD VVV EN DVW Op dinsdag 29 juli wordt alweeer voor de derde maal de vakantie-viswedstrijd voor niet-leden van héngelsportvereni- ging De Vroegte Wint gehouden in Hei- loo. Enerzijds is het een wedstrijd voor de promotie van de vissport. Anderzijds is het voor de in Heiloo aanwezige va kantiegangers - o\) de campings, in zo merhuisjes of waar dan ook - een mooie gelegenheid om wedstrijd te vissen. Het gaat bij de vakantie viswedstrijd niet om grote prijzen, maar wel om ere prijzen. Tevens ontvangt iedere deelne mer een herinnering. Er wordt gevist in drie categorieën. Senioren ouder dan zestien jaar, jeugd onder de zestien jaar en alle dames en meisjes in één klasse. Voor iedereen is het inschrijfgeld 2,50. Hiervoor krijgt men tevens een consumptiebon. In 1985 waren er 50 deelnemers aan de vakantie viswedstrijd. De organisatie hoopt voor 29 juli op een nieuw record wat betreft het aantal deelnemers. Op geven kan bij het VVV-kantoor op de hoek van de Heerenweg en Stationsweg en bij de campings. GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: Zwarte kater, witte voetjes, gecastr., ca. 4 jaar. Zwart poesje, ca. 5 jaar. Schild padpoes, 10 jaar. Voor informatie: 072-337853. "Pépé, bast. herder, reu, Wi jaar. Klein model bastaard bouvier, teef, IVi jaar, gestroomd. Kruising Dalma- tiër/Pointer, reu, 4 jaar. Chow-chow, reu, 6 jaar. "Boefje", bast. hond, zwart/wit gevlekt, teef, 9 jaar. "Passtor", bouvier, reu, gestroomd. Whippet, teef, 10 jaar. Konijn en cavia, samen te plaatsen. Kleine cavia, wit met oranje/bruin. Voor informatie: 02205-2256. GEVONDEN: Donder cyperse kat, mist een stukje staart, ongeveer 2 maanden geleden ge vonden op de Kerkelaan, Heiloo. Lap jespoes, Kerkelaan, Heiloo. Katertje, ca. 4 maanden, cypers, bovenkant don ker, witte buik, witte pootjes, witte bef, donker snuitje, Bosrank, Heiloo. Grijze poes, vergeeld vlooienbandje, Kerkak- ker, Heiloo. Zwart poes met heel klein wit befje, Zeeweg (bij woonheuvel), Heiloo. VERMIST: Zwarte kater, gecastr., wit snuitje, pootjes en buik, 2 jaar, 1 oog wat gla zig, naam: Jannes, Hogeweg, Limmen. Cypers grijze poes, gester., 1 jaar, witte borst, wit neusje waarop een klein zwart streepje, Stationsweg Heiloo. Cyperse poes, klein, witte bef, Kerkelaan, Hei loo. Zwarte kater, gecastr., Ghruchil- laan, Egmond/Zee. Konijn, zwart/'wit, 1 oor hangt, Visweg, Limmen. Zwart met wit poesje, witte bef en witte poot jes, klein en tenger, Anna van Buren- laan, Egmond/Hoef. Rode kater, witte sokken voor, achter witte kniekousjes, witte bef, bruine vlooienband, De Hoge Weydt, Heiloo. Cyperse poes met witte buik, gester., erg schuw, ca. 5 jaar, Kieftenland, Limmen. Gele parkiet, Egmond. Dierenbescherming Heiloo en Omstreken: Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-332879 Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Winkeldiefstal Bij de Hema zijn afgelopen week drie personen aangehouden voor winkel diefstal. Ook bij Albert Heijn is een persoon aangehouden voor winkeldiefstal. Grof huisvuil Op 17 juli is op de Zeeweg grofvuil gestort (bankstel en vuilniszakken). Het vuil bleek afkomstig te zijn van een jon geman uit Alkmaar. Tegen de man is een proces verbaal opgemaakt en mocht het vuil weer meenemen. Auto aangetroffen Zondag nacht is een auto bij een cam ping aangetroffen. De auto bleek gesto len te zijn en is terug gebracht naar de rechtmatige eigenaar. Poging inbraak 't Loo Tot driemaal toe is in de nacht van 14 op 15 juli gepoogd in te breken in 't Loo. De deuren bleken goed genoeg te zijn ;beveiligd, want de daders wisten niet binnen te komen. Autokrakers Bij een automobielbedrijf in Limmen werden (wee mannen gesignaleerd rond het pand. De politie is toen gaan posten en na enige tijd verschenen de heren weer. Ze trachtten de portier van een B.M.W. open te breken maar de politie kon de daders tijdig aanhouden. De twee mannen waren afkomstig uit Alkmaar. Aanrijdingen Op de Rijksweg in Lim men heeft zich een aanrijding met letsel voorgedaan. Een fietser stak de Rijks weg over en werd daarbij aangereden door een automobilist. De fietser werd met schaaf- en snij wonden en een her senschudding overgebracht naar het ziekenhuis. Twee fietsende zusjes zijn ten val geko men doordat zij met sturen tegen elkaar kwamen. Beide meisjes zijn voor onder zoek overgebracht naar het ziekenhuis. Een vrouw die haar auto wilde inparke ren deed hierbij alvast de portier open en ook al een been buiten de auto. De portier raakte vervolgens een muurtje waardoor de deur weer dicht ging en haar been kwam klem te zitten. Zij moest met een beenbreuk overgebracht worden naar het ziekenhuis. GEVONDEN VOORWERPEN POLITIE HEILOO Gevonden voorwerpen te Heiloo, perio de 7 juli tot en met 20 juli 1986. Goede ren afhalen op woensdag- en zaterdag middag tussen 14.00 uur. 1 roze jack, 1plastic regenjas, bruin etui met 4 sleutels, 1 postduif, 2 sleutels aan hanger, 1 bril, 1 sleutelbos, 1 na maak pers (vloerkleed), 6 sleutels aan musketonhaak, 6 sleutels, 1 sleutel aan koord, 1 shawl, 1 kinderschoentje, 1 sleutel, 6 sleutels aan metalen ring, 1 ka narie, sleutel aan koord, 1 sleutel aan label, 1 blauwe sweater, 1 zilverkleurig zakmes, 3 sleutels aan ring. Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 STICHTING V OL W ASSEN EDUK ATIE HEILOO Voor de 3e-jaarsgroep van de kursus Ouderwijs-Onderwijs zit het er weer op. Drie jaar lang kwamen zij iedere dins dagavond bij elkaar (behalve in de va kanties) om zich te buigen over de Ne derlandse taal en over algemene onder werpen in de vorm van projekten. Zij weten nu wat een lijdend voorwerp is, zij hebben zakelijke brieven leren schrij ven en literaire boeken gelezen. Deze 3e-jaarsgroep heeft gelezen en gesproken over de meeste uiteenlopende onderwerpen, die in de vorm van pro jekten behandeld zijn. Enkele voorbeel den: de situatie in Zuid-Afrika, de Ef fectenbeurs, de bedreigingen van het Waddengebied door het ingrijpen van de mensen, hoe werkt de Tweede Kamer en welke ministers zijn er in ons land. Deze en nog veel meer onderwerpen zijn er in de 3 jaar dat de kursus Ouderwijs- Onderwijs duurde, besproken. De kursisten zijn daardoor wat zelfver zekerder geworden en zij hebben meer interesse gekregen voor wat er om hen heen gebeurt. Dit zeggen zij zelf over de kursus: - Ook onderwerpen die mij vroeger niet interesseerden, hebben nu mijn aandacht; - Deze kursus heeft mij meer inzicht ge geven, je kan wat makkelijker over be paalde dingen praten, ik durf wat meer mijn mond open te doen; - Ik heb meer belangstelling gekregen voor de artikelen in de krant; - Deze kursus heeft mij geaktiveerd om mijn aandacht te richten op allerlei za ken waar ik anders snel aan voorbij zou gaan. Heeft u óók interesse voor de kursus Ouderwijs-Onderwijs In september start er weer een nieuwe groep, op don derdagavond of woensdagochtend. Voor meer informatie en opgave kunt u terecht bij de begeleidsters: Riet van den Burg (tel. 02205-1705) of Leny van Leeuwen (tel. 075-289687). Ook kunt u folders vinden in de openbare bibliotheken. GESLAAGD Op de laatst gehouden examens te Haarlem en Alkmaar afgenomen door de Associatie SMK slaagden voor het praktijkdiploma machineschrijven de dames J. Alberda (Alkmaar), I. van den Berg. (Egm.Binnen), F. Galli (Alk maar), A. Groot (Limmen), F. van Ham (Egm. a. Zee), M. Hiemstra (Ber gen), L. Horst (H.H.Waard), P. Kop- pes (Heiloo), M. Kos (Broek op Lange- dijk), M. Mak-Trigallez (Castricum), J. Min (Limmen), S. Pepping (Heiloo), E. Pijper, N. Polder (Alkmaar), L. Schot vanger (Heiloo), Manja Snijder (Lim men), A. Sik, M. Staa (Alkmaar), C. Stroethof (Heiloo), A. Visser, J. van Westerhoven (Limmen), A. Winder, P. Zandstra (Heiloo) en de heren F. van Arenthals, M. Koenders, M. Komen (Heiloo). Het diploma bedrijfstypist werd behaald door de dames M. de Lange (Schoorl), K. Redeker (Alkmaar) en S. Wuijts (Heiloo). Voorts slaagden voor het diploma stenografie de dames J. Bijl (Heiloo), W. van der Plaats, A. de Wit (Alkmaar), Y. Zweers en M. van Gils (Heiloo). Zij werden opgeleid door Instituut Domplvloet te Heiloo. GESLAAGD Tijdens de examens van de HMV te Utrecht slaagde mevrouw Van der Eng uit Limmen als costumeuze en werd me vrouw Oordhuis uit Akersloot gediplo meerd coupeuze. Beiden werden opge leid door mevrouw Klerks-Roovers van Modevakschool Heiloo. Hengelsport vereniging De Vroegte Wint DE VROEGTE WINT Uitslag witviswedstrijd 22 juni: 1. N. Mooij 2695 gr. 2. F. Mooij 1200 gr. 3. S. Blokker 915 gr. Uitslag dameswedstrijd 25 juni: A-klasse 1. Mevr. v. Berkum 44 stuks 2. Mevr. Jansen 43 stuks, 3. Mevr. Braids 36 stuks. B-klasse. 1. Mevr. Becker 35 stuks, 2. Mevr. Schoenmaker 26 stuks 3. Mevr. Bakker 22 stuks, zie ook de sportagenda. Bel's donderdags: 072-330175 VERTRAGING BIJ AFGIFTE RIJBEWIJZEN Bij het bureau rijbewijzen van de pro vincie Noord-Holland is een flinke ach terstand ontstaan bij de afgifte van rij bewijzen (wachttijden van ongeveer drie weken). Dat roept veel vragen - en vaak onbegrip - op bij de mensen die een aan vraag voor een nieuw rijbewijs hebben ingediend. De voornaamste oorzaak van de achter stand is de voorgenomen decentralisatie van de afgifte van rijbewijzen. De staatssecretaris-van Verkeer en Wa terstaat, Scherpenhuizen, verzekerde vorig jaar in de Tweede Kamer bij de behandeling van het wetsonderwerp, die de decentralisatie regelt, dat de gemeen ten de afgifte per 1 juli 1986 konden overnemen. Dat heeft tot een versnelde ontmanteling van het bureau rijbewij zen bij de provincie griffie geleid. On langs is de ingangsdatum van decentra lisatie verschoven naar 1 oktober a.s. De versnelde ontmanteling van het bu reau rijbewijzen heeft ertoe geleid dat het merendeel van het vaste personeel is vervangen door tijdelijke krachten (het vaste personeel is, tot ieders tevreden heid, zowel binnen als buiten de provin ciale organisatie herplaatst). Het tijde lijk personeel doet zijn uiterste best om de rijbewijsaanvragen zo snel mogelijk te verwerken. Toch leiden gemis aan er varing en routine ertoe dat de verwer king van aanvragen vanaf het moment van binnenkomst ongeveer drie weken duurt. Het is bijna ondoenlijk voor het perso neel van bureau rijbewijzen om, in de enorme stapels aanvragen, na te gaan hoe het met de behandeling van een be paalde rijbewijsaanvraag staat. Telefo nische vragen hierover kunnen, uitzon deringen daargelaten, meestal niet wor den beantwoord. Er wordt bij de behandeling van de aan vragen rekening gehouden met de ver valdatum van het rijbewijs. Eventuele speciale wensen die bij de behandeling van belang kunnen zijn, kunnen schrif telijk bij de aanvraag worden gevoegd. Bij tijdig ingediende rijbewijsaanvragen wordt in de meeste gevallen vóór de ver valdatum een nieuw rijbewijs verstrekt. De Black Slacks, de IJmondse rockabilly-formatie, die afgelopen za terdag in het café van Buk Buk speelde, sloeg in als een bom! Zelden zal het bij na een jaar bestaande bordeaux-rode Buk-café zo vol zijn geweest! Zo'n 170 bezoekers kwamen op het gezellige muziek-spektakel af. Het blijft derhalve een vrolijke zomer bij jongerencentrum Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg. Geen sluiting vanwege de vakantie, maar juist de hele zomer open met een zomers program ma. Bijvoorbeeld aanstaande zaterdag. Dan speelt de uit Heiloo en omstreken afkomstige formatie Germane. Germane deed al eerder van zich spre ken in de Buk. Zij speelde in het voor programma van Helloïse, waarmee me teen de muziek van Germane omschre ven is: melodieuze hardrock. De achter gronden van de vier bandleden wijzen eveneens in die richting; ondermeer Ra zor Blade en Red Baron stonden aan de wieg van Germane. Het optreden in de Buk begint, evenals dat in de voorgaan de weken het geval was, om een uur of tien. En let weer even op het tijdsche ma! Tot half tien hebben de zuinige stappers gratis toegang. Vanaf half tien wordt er een entreeprijs van drie gulden gevraagd. Een derde deel van die prijs (één piek dus) is bestemd voor het door de Buk geadopteerde project in het Zuidamerikaanse Brazilië. De Buk is vanaf een uur of negen geopend. ABRAM-FIETS IDEAAL VOOR SENIOREN Een fiets met knipperlichten, een zadel op slechts 80 centimeter hoog te, een vrij sterk gebogen frame dat korter is dan normaal, en een stuur waar 'n achteruitkijkspiegel op zit: dat is de Abram-fiets. De Brabantse huisarts Hans Bakker heeft iets willen doen aan de veilig heid van oudere volwassenen in het verkeer. Hij merkte dat sommige mensen vroeger of later wat meer moeite krijgen met fietsen en met het overzicht in het verkeer. Het wordt senioren om die reden wel eens ontraden nog op de fiets te stappen. Maar dat vindt de huisarts uit Haps wat al te simpel gedacht. Dat is geen oplossing. "Fietsen, zo meent hij, is gezond. Buiten lucht en beweging zijn belangrijk. En zonder fiets beperk je de moge lijkheid om familie of vrienden op te zoeken". Hans Bakker ging samen met zijn vrouw Ria ón de technicus Hans Cornelissen aan het werk. Samen ontwierpen zij een ideale fiets. Door de spiegel hoeft de berijder niet meer het hoofd om te draaien om te kijken of er achter iets aan komt. De knipperlichten zijn te bedienen met twee knopjes aan het stuur. Die lichten zijn zo duidelijk, dat hij links- of rechtsaf slaan het hand.- uitsteken overbodig is. Door het laag geplaatste zadel kan de fietser blijven zitten en tegelijk met de voeten de grond raken. Dat lage zadel en het gebogen frame ma ken het op- en afstappen makkelijk. Bovendien is het rijwiel zo ontwor pen, dat de fietser rechtop zit en weinig kracht hoeft te zetten bij het trappen. Het familiebedrijf Rivel in Fries land heeft het aangedurfd de zoge noemde Abram-fiets te gaan ma ken. Als uw rijwielhandelaar de Abram-fiets niet heeft of kent, kunt u rechtstreeks bij Rivel aankloppen. Schrijft naar: Rivel, Postbus 29, 9230 AA Surhuisterveen of bel 05124-1545 en het bedrijf stuurt u documentatie toe, mèt het adres van een dealer zo dicht mogelijk in uw buurt. ENGELS VOOR BEGINNERS Rectificatie Vorige week werd in de Uitkijkpost onder de rubriek Nieuws voor ou deren' een artikeltje geplaatst over een cursus Engels voor Beginners'. In dat artikel is een foutje geslopen. Aan het einde van het artikel werdt namelijk onjuist het telefoonnum mer van de heer J. Linnekamp ver meld. Het goede nummer is 072-333872. De volledige tekst is aldus: Met ingang van maandag 1 septem ber organiseert de Stichting Oude renwerk Heiloo van 10.30 tot 11.30 uur een cursus 'Engels voor Begin ners' in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloó. De kosten bedragen 40 gulden per half jaar (20 weken). Engels is een wereldtaal. Je kunt er overal mee terecht en bijna iedereen spreekt het. U nog niet? Als u nog nooit Engels heeft geleerd of vroe ger ooit wel eens, maar u heeft de taal nauwelijks gebruiktals u merkt dat het tijdens uw vakantie toch maar gemakkelijk is zich in het Engels verstaanbaar te maken als uw kinderen of kleinkinderen in het buitenland wonen..... als u er nu gewoon eens tijd voor heeft dan kunt u deelnemen aan onze cur sus 'Engels voor Beginners'. In een groep van ongeveer 15 men sen van uw eigen leeftijd wordt er door bevoegde docenten in uw eigen tempo les gegeven. Opzet van de cursus is het leren spreken en ver staan van de Engelse taal. Er wordt niet voor een diploma opgeleid. Voor opgave en/of nadere informatie: de heer J. Linnekamp, tel. 072-333872; of Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-331297. NOG MEER SUBSIDIES VOOR FLANKEREND BELEID Onder de kop 'Subsidies voor flanke rend beleid toegekend' maakten wij vo rige week in de Uitkijkpost bekend de hoogte van de subsisides aan de ge meenten Akersloot, Limmen, Egmond en Heiloo voor het flankerende oude renbeleid. Enige dagen daarna ontving de redactie nog aanvullende gegevens wat betreft de subsidies. Ten behoeve van het gecoördineerd ou derenwerk ontvangt de gemeente Akersloot naast de vorige week ge noemde 35.000 gulden nog eens bijna 6.000 gulden. Egmond krijgt bovenop de bijna 42.000 gulden nog eens krap 38.000 gulden. In Limmen mag men een bedrag van bijna 16.000 tegemoet zien, naast de al eerder in de Uitkijkpost ver melde ruim 2.000 gulden. De bedragen, die vorige week werden genoemd, wa ren bestemd voor bepaalde projecten in de verschillende gemeenten. De aanvul ling is bedoeld voor organisatie- en per soneelskosten in verband met het ouderenwerk. Ook Heiloo krijgt naast de project subsidie van ruim 40.000 gulden een ex tra bedrag toebedeeld. Dat bedrag is maar liefst 170.000 gulden, wat bestemd is voor de realisering van een wijkfunc- tie voor Huize Overkerck. Dit tehuis voor de senioren van onze gemeenten zal binnen afzienbare tijd worden ver vangen door een geheel nieuw onderko men, waarin tevens de gesubsidieerde wijkfunctie gerealiseerd kan worden. De door de provincie Noord-Holland toegekende subsidies belopen inmiddels een totaal-bedrag van zo'n 10,5 miljoen gulden in het lopende jaar 1986. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. C. Lebbing, crèche in de Kruiskerk. 19.00 uur: ds. G.J. van Kamp. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: L. van Weijen uit Amsterdam. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: ds. J.W. van de Gronden. Parochie-zondagsdienst Willibrordesparochie, Westerweg 267, tel. 072-330906. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. J. van de Graaff uit Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 9.15 uur: Egmond- Binnen, ds. R. Oranje: Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 urr: ds. F. Knoppers; DoReLu dienst in de Doopgezinde kerk. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.00 uur: Gemeenschappelijke DoReLo-dienst in de Remonstrantse Kerk o.l.v. ds. Knoppers. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: ds. Hoekema, koffie na de dienst. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.Ö0 uur: br. D. Koens. 17.00 uur: br. F. van Egmond. Baptisten Gemeente Alkmaar Niet ontvangen. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: Leesdienst. Evangelische Bijbelkring Eens in de veertien dagen, tel. 02206-5301. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en U uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan H.H.Missen: zaterdag 19.00 uur; zon dag 9.00 uur Juliana Zusters, 10.00 uur Hoogmis. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur, donder dagmorgen om 10.00 uur. Avondmis: eerste vrijdag van de maand, 19.00 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 26 en 27 juli: dr. Kempers, De Achtkant 19, tel. 072-330077. Weekenddienst Apotheek 25juli tot 1 augustus: Apotheek Heylo, Stationsweg 53, tel. 331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) J.F.M. Bugter, tel. 332873 b.g.g. bood schappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 24-30 juli: E. Wiegering, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 26-27 juli: Mej. G.H. Ong, Arendsweg 84, Alkmaar, tel. 072-619909. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker,'tel. 072-334694. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho- ghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Diëtiste Simone Ouwendijk, diëtiste, telefonisch afspraken maken: dagelijks tussen 18-19 uur, tel. 072-330719. Van Doorn straat 24, Heiloo. Mar ja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. KRUISVERENIGING "HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-96203, te bereiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel.nr. 072-331606 (Comman deurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 072-334348. (60 minuten) Tel. 072-335683 Bovag-rijschooi BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO GEBOORTEN Marinus J., z.v.: Kloos, Bernardus W. en: van Woesik, Maria G.C.; Bianca M., d.v.: Zuijdam, Franciscus J. en: Laan, Maria C.G.E.; Walter G.N., z.v.: van Kuilenburg, Dirk N.W. en: Kramer, Maria J.A.; Githa E., d.v.: Minis, Rudolf A. en: Harlaar, Agatha M.C.; Saskia M., d.v.: Jansen, Johan en: Zomerdijk, Margaretha P.M.; Eli zabeth C.M., d.v.: Melker, Clemens N.A.M. en: Veldman, Cornelia; Anna J.M., d.v.: Roemer, Petrus H.M. en: Verberne, Johanna A.M.; Rona J., d.v.: Aelbers, Alexander A.M. en: Smit, Paula; Mark M., z.v.: Ewing, Cli- ve M. en: van Mourik, Mieke. HUWELIJKEN Vermolen, Renatus P.M. en: Sprenke ling, Margaretha M.A. Doze, Jan en: van Veen, Alida M. Tenhaeff, Abra ham J.T. en: Mus, Agatha E. OVERLEDEN Pesie, Hendrik L.J. e.v.: Reek Ligthart, Elisatbeth G. w.v.: de Boers van Kessel, Antonia D.A.M.J. e.v.: Plat Schouten, Geertruida w.v.: Praat Ruis, Jan e.v.: Mors de Jong, Cornelis e.v.: Scheer- boorn. van Oeveren, Christina M.A. w.v.: Schutte Opdam, Petrus e.v.: Lig thart. Kuijpers, Matheas S. e.v.: Schouten. BOUW- EN HOUTBOND AFD. HEILOO Spreekuur iedere maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. FIOM: BURO VOOR ALLEEN STAANDE OUDERS Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar maandag t/m vrij dag, tussen 9.00 en 17.00 uur. „OUDERS HELPEN OUDERS" Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting „Ouders van Drugs verslaafden". Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uux, zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. VBOK Vereniging ter bescherming van het on geboren kind biedt hulp aan moeder en kind bij niet-gewenste zwangerschap, tel. 072-126360, 072-622095, 033-620244. CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING HEILOO Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: mevr. Dekker, tel. 332879 en mevr. De Zoete, tel. 334810. "STICHTING OUDERENWERK HEILOO" Instelling voor gecoördineerd bejaar den werk. 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS te Heiloo, tel. 331297. Spreekuren: dagelijks van 9.00-10.30 uur. Voor: - bemiddeling huisvesting ouderen - meer bewegen voor ouderen - warme maaltijdvoorziening Tafeltje Dekje. - auto-vervoer door vrijwilligers - individuele belangenbehartiging vormings- en ontspanningsaktiviteiten - graag gedaan. STICHTING WERKLOZEN- BELANGEN HEILOO E.O. Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool). tel. 072-337196. OUDERENKOOR HEILOO Repetitie dinsdag van 10.00-11.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl.: via tel. 334797, 334054 of 334216. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeg huis. Sekr.: Werkendelslaan 29, tel. 331594. INDICATIECOMMISSIE HEILOO Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord dienen te worden gericht aan de afdeling sociale zaken van de ge meente Heiloo, van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. de heer A. Th. Delle- man, tel. 072-313184. Spreekuur: iedere werkdag van 08.30 tot 10.30 uur. Dins dagavond van 7 tot 8 uur. VRIJWILLIGERS-AUTO-VERVOER Telefoon 333097, b.g.g. 331297. FNV INFO-TEAM HEILOO-LIMMEN Spoed informatie: tel. 02205-1608 of 02206-5397. WONINGBOUWVERENIGING SINT WILLIBRORDUS Secr.: Maas Geesteranusweg 28, 1851 BP Heiloo, tel. 333252. Onderhoud: tel. 332746. Administratie huren: tel. 334772. Spreekuur. Ie en 3e woensdag van de maand m.u.v. juli en augustus in de R.K. Pastorie, Westerweg 267 (19.00- 20.00 uur). Spreekuur: iedere eerste maandag van de maand in De Loet, De Loet 1Heiloo (10.00-11.30 uur). STICHTING UNIE VAN VRIJWILLIGERS Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdag (12.00-14.00 uur) per tel. 072- 335296. W AO-A A W-GROEP Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens spreekuur elke maandag (9.00-12.00 uur). OPPASDIENST Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur 3,~. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072- 330127).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 2