Politieberichten Human Software bij Buk Buk Dierenbescherming de Kerkdiensten (k Hienws veer enderen Medische diensten Andere adressen Cmirkttm Geen Uitkijkpost ontvangen? -theek rj GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: KURKVLOEREN JARENLANG PLEZIER MOTORRIJLES 40. PIET GELDERBLOM HEILOO Openbare bibliotheken UITKIJKPOST 30 JULI 1986 De man-en-vrouw formatie Human Software is de volgende act tijdens de super-zomer-formule bij Buk Buk. Human Software is een nieuw muzikaal duo bestaande uit Lucas Amor (elektri sche viool) en Joyce de Haas (synthesi zer). Samen met een drum- en bascom- puter vormen zij een opmerkelijk muzi kaal duo. Bij de fervente Terschelling-gangers on der ons is Lucas Amor natuurlijk al lang bekend als stuwende kracht achter de, overigens nog steeds bestaande "Full Moon Band". De wonderbaarlij ke klanken uit zijn viool aangevuld door de warme melancholische stem van Joyce en het voorgeprogrammeerde geluid van de beide computers maken Human Software tot een unieke ver schijning in de hedendaagse muziek. De muziek die zij maken is te beschrij ven als futuristisch, romantisch en dansbaar. Invloeden uit Afrika, Zuid-Amerika, Turkije en natuurlijk de rockmuziek houden hun muziek boeiend en afwisse lend. Voeg hierbij een decor zoals je te gen kunt komen in één van de sprookjes uit 1001 nacht en je hebt alle ingrediën ten die een avondje Human Software tot een onvergetelijke happening maken. Komende zaterdag (2 aug.) in het kader van het veelbezochte zomerprogramma vanaf 22.00 uur te zien in Jongerencen trum Buk-Buk, Pastoor van Muyenweg 12, te Heiloo. De Buk gaat open om 21.00 uur, de entree is drie gulden (van af 21.30 uur). Cypers katertje, ca. 3-4 maanden. Zwarte kater, witte voetjes, gecastr., ca. 4 jaar. Schildpadpoes, 10 jaar, zwart poesje, ca. 5 jaar. Grote grijze kater, gecastr. 18 jaar. Voor informatie: 072-337853. "Pépé", bast. herder, reu, \Vi jaar. Klein model bastaard bouvier, teef, 2Zi jaar, gestroomd. Bastaard reu, 3 jaar. Kruising Dalmatiër/Pointer, reu, 4 jaar. "Kazan", grote bast. hond, reu, 4 jaar. Chow-chow, reu, 6 jaar. "Boef je", bast. hond, zwart/wit gevlekt, teef, 9 jaar. Whippet, teef, 10 jaar. GEVONDEN: v Donker cyperse kat, mist een stukje staart, ongeveer 2 maanden geleden ge vonden op de Kerkelaan, Heiloo. Lap jespoes, Kerkelaan, Heiloo. Zwarte poes met heel klein wit befje, Zeeweg (bij woonheuvel), Heiloo. Cypers ka tertje, ca. 4 maanden, lichtbruine vlooi enband, witte poten, witte bef, Nijen- burgerweg, Heiloo. Zwarte kat, don- kercreme vlooienband, Molenweg, Limmen. Gele geringde kanarie, Belies- laan, Heiloo. VERMIST: Zwarte kater, gecastr., wit snuitje, pootjes en buik, 2 jaar, 1 oog wat gla zig, naam: Jannes, Hogeweg Limmen. Cyperse poes, klein, witte bef, Kerke laan, heiloo. Zwarte kater, gecastr., Churchillaan Egmond aan Zee. Rode kater, witte bef, witte poten, linker voorpoot 2 bruine tenen, bruine vlooi enband, linksachter voelbaar litteken, Geestakker Heiloo. Konijn, zwart/wit, 1 oor hangt, Vis- weg, Limmen. Gele parkiet Egmond. Dierenbescherming Heiioo en omstreken: Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-332879, Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Celkrakers De PTT heeft vorige week bij de politie aangifte gedaan van het kraken van een telefooncel. Los van het vermiste munt geld werd hierbij ook voor 2.000 gulden schade aangericht. In de laatste twee weken zijn er in Noord-Holland al meer dan vijftig telefooncellen gekraakt! Getuigen De politie zoekt voor de oplossing van een vernieling getuigen. Op maandag 21 juli omstreeks 17.00 uur hebben twee jongens van een jaar of twaalf vanaf het viaduct Nijenburgerweg/Rijksweg A9 steentjes naar beneden gegooid. Daarbij werd een ruit van een passerende auto vernield. Na hun 'daad' vertrok het tweetal, respectievelijk met een rode en een groene trui, per fiets de polder in. Getuigen van dit voorval kunnen con tact opnemen met de politie, tel. 072-333144. Diefstallen Uit een afgesloten fietsenstalling wer den drie hengels en een viskoffer gesto len. Een surfplank werd vanuit een tuin ontvreemd. In een supermarkt werd uit een portemonnaie geld gestolen. Twee auto's, geparkeerd bij zwembad 't Baafje, werden opengebroken. De ge luidsapparatuur wordt vermist. Beenbreuk Op 26 juli botsten op de Kanaalweg een auto en een motor met elkaar. De berij der van de motorfiets kwam vanaf de Boekelermeerweg en verleende de auto geen voorrang. Een botsing was het ge volg. Bij zijn val liep de motorrijder een beenbreuk op. Bij nader onderzoek bleek de bestuurder van de auto onder invloed van alcohol te zijn; hem werd een bloedproef afgenomen. Kermis De politie spreekt met name over een 'rustige' kermis, het afgelopen weekend in Heiloo. Er werden wel de nodige ver nielingen aangericht, bij voorbeeld aan auto's, maar zo er verder al problemen waren, werden deze door de betrokke nen onderling opgelost. Limmen In Limmen werd vorige week een auto kraak gepleegd. Via het inslaan van de ruit van de rechtervoordeur kwam de dader in de auto. Hij vertrok met de (dure) geluidsapparatuur en eén diplo- matenkoffér, waarin een computer cassette zat. De (lege) koffer werd later teruggevonden. Duur ritje Een plaatsgenot had vorige week bijna een duur ritje per taxi van Schiphol naar Heiloo. Na het betalen voor de rit bleek namelijk een handtas verdwenen. Een dag later volgde een telefoontje naar de gedupeerde van iemand, die het tasje had gevonden. Daaruit bleek een be drag van zo'n 2.000 gulden ontvreemd te zijn. Bij nader onderzoek in samen werking met de Amsterdamse gemeen tepolitie bleek de taxichauffeur de schuldige. Hij trad op als vervanger voor de chauffeur, die normaal in de betreffende taxi rijdt. Uit zijn 'inval beurt' probeerde hij dus dubbel munt te slaan. Varia Een kop-staart botsing op de Rijksweg A9 had alleen materiële schade tot ge volg. Een in Alkmaar gestolen auto werd bij een camping in Heiloo aange troffen. Bij de Grosmarkt aan de Westerweg ontstond vorige week een brandje, nabij het transformator kastje. Onbekenden hadden oude kran ten in brand gestoken. De vrijwillige brandweer was tijdig ter plekke om er ger te voorkomen. Gascontroleur In de omgeving van De Loet in Plan Oost is een man actief (geweest als gascontroleur. Een bewoonster aldaar vroeg de man naar een legitimatiebe wijs, maar dat had hij niet, waarop hem de toegang geweigerd werd. Het ver moeden is, dat de man bij anderen wel is binnengelaten, maar zekerheid is er niet. De politie adviseert in dergelijke gevallen om altijd naar een legitimatie bewijs te vragen. Autodiefstallen Vorige week vrijdag werd vanaf het par keerterrein aan de Van Aostastraat een auto gestolen. De dader reed met 'zijn' wagen het terrein van het Psychiatrisch Centrum op. De politie heeft de dader aangehouden. Het bleek een 'oude be kende', die eerder in de week ook al een auto had gestolen bij de garage van Ed. de Vries. De auto's zijn terug naar de rechtmatige eigenaars. Bel 's donderdags: 072-330175 BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO GEBOREN Chi M., z.v.: Cheung, Kwok F. en: Yip, Wai H.; Rick P.M., z.v.: Houtenbos, Ronaldus W. en: van der Werf, Marjan K.; Arlene S., d.v.: van Versendaal, Er- win en: Schotanus, Anna; Sander J.W., z.v.: Morsch, GerardusC.M. en: Breet, Maria A.C.; Philip J.A., z.v.: Groot- jans, Zwaantinus en: Hoeijenbos, Wes- selina M. OVERLEDEN Schut, Anthonius e.v.: Zijp. Zijsling, Hotske w.v.: Kuiper, Schermer, Guurt- je e.v.: Wassenaar. OOK NOG VEEL OUDE HONDERDJES IN HEILOO Toen de nieuwsdienst bekend maakte dat de briefjes van honderd gulden, met de afbeelding van Michiel de Ruyter er op, vanaf dat moment niets meer waard waren, sloeg bij veel mensen de schrik om het hart. Ook in Heiloo bleken zo'n kleine honderd mensen deze briefjes nog in hun bezit te hebben. Gelukkig waren de banken bereid ze'alsnog om te wisselen en dat was een hele opluchting. BOUWKUNST IN .ONZE PROVINCIE In deze'vakantieweken sluit de boeken- presentatie in de bibliotheek aan bij de o.a. bij de V.V.V.'s en in de bibliothe ken gratis verkrijgbare TOER-IN KRANT 1986. De hierin vermelde fiets- wandel- en autotochten voeren ons langs de historische en de huidige archi tectuur in Noord-Holland. Onze pro vincie waar vooral langs de boorden van het IJsselmeer veel historische stedelijke bouwkunst te genieten valt en waar in de laatste 25 jaar ook veel stedelijke uit breidingen plaatsvonden. Veel over die stedelijke uitbreidingen en over de nor men, welke men door de tijden heen aan het wonen stelde uitgewerkt door be kende en minder bekende bouwmeesters en architecten, vinden we in de uitge breide boekenpresentatie terug. Een paar voorbeelden:" De landelijke bouwkunst in Holland: Noord-Holland do-kumentatie over de West-Friese boerderij". Bouwkunst in Noord- Holland door de eeuwen heen: Monu menten van bedrijf en techniek". "Mo numenten van Amsterdam"." Over de architect Piet Blom en de kunst van het bouwen". "Gemeente Atlas van Neder land": Noord-Holland in kaart anno 1871. Deze kaart toont hoe het werk- en woongedeelte in onze provincie steeds "groter groeide". Deze boekenpresen tatie beoogt, evenals de toer-in 1986 krant, een inzicht te geven in het leefkli maat in onze provincie door de eeuwen heen. Bibliotheekdag 1986. Op 13 september zal weer de landelijke bibliotheekdag worden gehouden. Er staat de inwoners van Heiloo een inte ressant programma te wachten, dat we t.z.t. kenbaar zullen maken. Er zijn di verse activiteiten, waarbij niet, zoals ge woonlijk, de jeugd de grootste rol zal spelen, maar ook de ouderen in onze ge meente actief aanwezig zullen' zijnEn wel in de uitleenpost KennemersttaaL weg, speqjaal voor die zaterdagmorgen 13 september geopend, en in de biblio theek aan het Malevoort. Het motto van de landelijke bibliotheekdag luidt: "De bibliotheek: thuis in de buurt"! Want zoveel wil zeggen als: de biblio theek is goed op de hoogte met wat er leeft in de buurt, dorp of stad en staat dus niet naast, maar midden in die samenleving. Carla van de Bibliotheek INGEZONDEN Op één van de mooie zomeravonden werden de bewoners van de Vinkenbaan en omgeving verrast door één van de plaatselijke fanfarekorpsen door een muziekuitvoering in de open lucht! Dit werd door de bewoners zeer op prijs gesteld. Is het mogelijk dat dit nog eens her haald wordt? Ook zou het leuk zijn als de majorettes eens defileerden in de "Gouwe Boom". Voor vele ouderen is zoiets een belevenis! Een bewoonster van de "Gouwe Boom". Er zijn nog maar weinig mensen die het begrip kurk niet kennen. Kurkvloeren daarentegen zijn nog niet bij iedereen bekend. Kurk komt van de bescherm laag van de kurkeik. Aan de binnenkant van die laag zit een dunne laag donkere kurk. Kwalitatief is er geen verschil maar daar donkere kurk exclusiever is, is het ook duurder. De kurkeik groeit voornamelijk in Portugal en wordt om dë negen jaar gepeld. Daarna krijgt hij. vanzelf weer een nieuwe schors. In de fabriek wordt de kurk gestoomd om vervolgens een paar maanden te worden opgeslagen om uit te werken. Pas daar na is het voor fabrikage gereed en kun nen er tegels van gesneden worden. Het persen speelt een belangrijke rol, hoe meer lijm er gebruikt wordt des te zwaarder wordt de tegel. Het is dan ook een fabeltje dat tegels die zwaar geperst zijn, van betere kwaliteit zijn. In kurk zitten miljoenen luchtcellen die voor de veerkracht en isolatie zorgen. Hoe zwaarder er geperst wordt, des te meer luchtcelletjes gaan er verloren en wordt het een soort spaanplaat. Kurkvloeren moeten altijd gelakt wor den. Er zijn drie mogelijkheden: 1. P.v.c. 2. Voorgelakte tegels 3. Achteraf lakken. Dit laatste geeft meer werk, maar geeft het beste resultaat omdat de naden ook gelijkmatig meegelakt wor den. Tevens is het mogelijk de kurk- vloer in een kleur te lakken. We zagen laatst een witte kurkvloer. Kurkvloeren hebben veel voordelen, warm, isolerend ideaal voor mensen die allergisch of astmatisch zijn. U kunt kurkvloeren ook voor kantoren en be drijven gebruiken. Voor inlichtingen over kurkvloeren kunt u bijvoorbeeld terecht bij Naturo Kurk, Koelmalaan 8 te Alkmaar. Een bedrijf dat al tien jaar is gespecialiseerd in kurkvloeren. MEER BEWEGEN VOOR 55-PLUSSERS Waarom zou u als 55-plusser niet meer mee kunnen doen aan zwem men, yoga, volksdansen, gym nastiek, koersbal, tafeltennis, golf, bowlen, badminton, (dutch)tennis, kegelen, volleybal, of unicurl? Het gaat toch niet alleen om wedstrij den, trainings-schema's of (top)prestaties? Het gaat uitsluitend om u zelf: om zekerder te worden in het bewegen, de eigen mogelijkhe den te leren kennen, behendiger te worden en te genieten van de afwis seling tussen inspanning en ont spanning. Want bewegen is goed en gezellig. Steeds meer mensen ontdekken dat meedoen aan bewegingsaktiviteiten nieuwe mogelijkheden schept in het leven van alle dag. Een geregelde en verantwoorde Iichaams-inspanning komt uw lichaam ten goede. U voelt zich energieker, U kunt meer aan en langer allerlei dingen blijven doen. Bovendien ontmoet u andere men sen, die met hetzelfde bezig zijn. Dat stimuleert en draagt bij tot ge zelligheid. Kies daarom voor beweging. Ook dit seizoen ('86/'87) kunt u deelnemen aan verschillende aktivi- teiten. De aktiviteiten-commissie van de Bonden van Ouderen te Hei loo organiseert de volgende bewegings-aktiviteiten voor 55-plussers: Koersbal: Vrijdag van 10.00-12.00 uur in het Trefpunt, kosten 0,75 per week, inlichtingen mw. Rijn- hart, tel. 330236. BowlingrMaandag van 14.00-15.00 uur, Bowlingcentrum Heiloo, kosten 10,— per maand. Inlichtin gen: mw. Hoogeboom, tel.: 330578. Fietsen: Incidenteel, zie voor aan kondiging 'de Uitkijkpost'. Sjoelen: Woensdag om de 14 dagen van 14.00-17.00 uur in het Tref punt, kosten 1,50 per week (incl. koffie). Stijldansen: Woensdag om de 14 dagen van 14.00-17.00 uur in het Trefpunt, kosten 2,- per persoon, (incl. koffie) Yoga: Woensdag van 14.00-16.00 uur, donderdag 9.15-11.30 uur in het Trefpunt; vrijdag van 13.30-17.00 uur in het Open Huis; (7 groepen), kosten 2,- per week, inlichtingen mw. Kuiper, tel. 332980. Gymnastiek: Maandag van 14.45-16.15 uur in het Trefpunt (2 groepen) dinsdag van 14.15-15.00 uur in de Loet, kosten 3,- per maand, inlichtingen mw. Mulder, tel.: 335700. Zwemmen: Maandag van 11.00-13.00 uur, Hoornse Vaart te Alkmaar (2 groepen), kosten 11,50 per maand, inlichtingen mevr. Spaan, tel.: 335929 of mevr. Ouwendijk, tel.: 330719. Volksdansen: Vrijdag van 11.00-12.00 uur in het Open Huis, kosten 0,75 per week. Inlichtingen mevr. Scholten, tel. 334797. Sportinstuif: Donderdag van 14.00-16.00 uur in de Sporthal 't Vennewater, het Zevenhuizen 48, (bus 160, Alkmaar-Egmond aan Zee, stopt voor de deur van de Sporthal). U kunt natuurlijk ook voor nadere informatie of opgave kontakt opne men met de projektleider van de Stichting Ouderenwerk Heiloo, dhr. G.C. Zeeman, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel.: 331297 (tus sen 9.00-10.30 uur) Of gewoon eens vrijblijvend komen kijken tijdens één van de aktiviteiten. GEMEENSCHAPPELIJK WONEN VAN OUDEREN Op 13 juni deed de werkgroep Ge meenschappelijk wonen van Oude ren tijdens een bijeenkomst in het Trefpunt te Heiloo verslag van haar werkzaamheden. Tijdens deze bij eenkomst werden twee besluiten ge nomen, die we hiermede aan be langstellenden doorgeven. Diegenen die zelf daadwerkelijk met anderen een gemeenschappelijk woongroep van ouderen willen pro beren te vormen, dienen vóór 1 sep tember kontakt op te nemen met het sekretariaat mevr. G. Polling, Ter meyen 127 te Heiloo, tel. 330329, of de Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, tel. 331297. Alleen zij zullen op 5 september worden uitgenodigd om samen met de werk groepleden (waaronder een archi tect) 'spijkers met koppen te slaan'. In het najaar zal een aantal bijeen komsten rond het thema huisvesting georganiseerd worden, onder de naam 'Over wonen van ouderen gesproken'. U kunt zich daar nu reeds voor opgeven, óók als u hele maal niet van plan bent in een woongroep te gaan wonen. Opgave bij de Stichting Ouderenwerk Hei loo, Westerweg 294, 1852 AS Hei loo, tel. 331297. Wilt u over een en ander eerst nade re informatie, dan kunt u altijd schrijven of bellen naar één van bo vengenoemde adressen. WETEN WAT U EET IS MEER DAN EEN DIEET Als u merkt dat u langzamerhand wat zwaarder wordt en het lukt u niet om "zomaar minder te eten", en het uiteindelijke resultaat na het gebruiken van een afslankprodukt is óók nihil, dan kunt u in septem ber gaan deelnemen aan de cursus "Weten wat u eet is meer dan een dieet". U krijgt tijdens deze cursus géén dieet. Maar wel iedere week één of meer opdrachten, die gericht zijn op de voeding en de voedingsgewoon ten. Ook krijgt u uitgebreide infor matie over gezonde voeding en aan verwante vragen komen aan de or de. U leert geleidelijk uw voedings gewoonten te veranderen. Dit gaat stap voor stap, maar het resultaat zal op langere termijn blijvend zijn. Het gewichtsverlies zal ongemerkt gaan. De duur van de cursus is 10 weken en wordt gegeven door Simone Ou wendijk, diëtiste op de donderdag middag van 14.00-15.30 uur. Op 11 september is de eerste informatie middag. Deelnemen kunnen man nen en vrouwen, die zich zorgen maken over hun gewicht of voe dingsgedrag en hier iets aan willen gaan doen. De prijs is 35,-. Voor nadere informatie en/of opgave Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel. 331297. (60 minuten) Tel. 072-335583 Bovag-rijschool Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. B.J. Kruit (crèche in de Kruiskerk). 19.00 uur: ds. B.J. Kruit. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: A. Boelhouwer. 19.00 uur: B.J. Kruit. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: ds. J.W. van de Gronden. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.V. ter Nood, Kapellaan 13, tel. 02205-1288. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. W.J. de Hoest uit Zuid-Scharwoude. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 9.15 uur (Egmond-Binnen): ds. N.K. Eikerbout. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur: ds. M.W.S. Cramer (H.A.). Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen dienst wegens onderhoudswerk zaamheden kerkgebouw. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: ds. A.G. Hoekema. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: br. J. Maljers. 17.00 uur: br. G.J.J. Drenth. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: Leesdienst. Evangelische Bijbelkring Eens in de veertien dagen, tel. 02206- 2380. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur.' Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan H.H.Missen: zaterdag 19.00 uur; zon dag 9.00 uur Juliana Zusters, 10.00 uur Hoogmis. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur, donder dagmorgen om 10.00 uur. Avondmis: eerste vrijdag van de maand, 19.00 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 2 en 3 augustus: dr. Willeboordse, Hee- rcnweg 236, tel. 330066. Weekenddienst Apotheek 1-8 augustus: De Eenhoorn, Koelma laan 14, Alkmaar, tel. 072-401125. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 31 juli - 6 augustus: C. Motzo, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 2-3 augustus: N.J. Schouten, Maurits- kade 15, Alkmaar, tel. 072-115437. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho- ghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Diëtiste Simone Ouwendijk, diëtiste, telefonisch afspraken maken: dagelijks tussen 18-19 uur, tel. Ó72-330719. Van Doorn straat 24, Heiloo. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. KRUISVERENIGING "HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-96203, te bereiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel.nr. 072-331606 (Comman deurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 072-334348. NEDERLANDSE RODE KRUIS afd. Heiloo Molenweg 20, 1851 LG Heiloo tel. 072-338048 Welfare: mevr. N. C. Coolegem-de Beer,. Werkendelslaan 39, 1851 MB Hei loo, tel. 072-335427. Verkoop van handwerken iedere woensdag van 10-12 uur Kennemerstraatweg 382, tel. 072- 333399. Speel-o-theek regio Heiloo: De speel-o-theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan die genen die speciale aandacht nodig heb ben. Adres: Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Heiloo (tel.072-333399). Openingstijden: donderdag van 15.30 to 16.30 uur; vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. Inl.: mevr. M. H. Post-Stuve, Goodes- laan 55, 1852 ES Heiloo (tel. 072- 334152). Telefooncirkels Inl.: J. van Toorn, Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel. 072-336038. VVV HEILOO Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinformatrice: mevr. A. de Moor, Nijverheidsweg 11, Heiloo, tel. 072- 333719. STICHTING ONDERDAK ALKMAAR Koelmalaan 196, tel. 072-400234 Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. GEMEENTE HEILOO afdeling sociale zaken van Aostastraat 5 SPREEKUREN: iedere werkdag van 08.30-12.00 uur, tel. 313131. MAATSCHAPPELIJK WERK: ma. t/m vr. 08.30-10.30 uur; di.avond 07.00-08.00 uur, tel. 313184. BURENHULP PLAN OOST Fam. van den Berg, De Laghe Weijdt 20, Heiloo, tel. 335078. ALG. NED. IN VALIDEN BOND Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groo telaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-2819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, tel. 333797, 1851 BH Heiloo. STICHTING OMBUDSTEAM HEILOO Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo, tel. bereikbaar van 10.00-22.00 u. op 072-332361 of335710, spreekuur op vrijdag na telefonische af spraak van 19.30-20.00 uur in C.B.S. De Duif, Mariënstein 180, Heiloo. Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Vrijdag 14.00-17.00 STICHTING ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK ALKMAAR EN OMSTREKEN Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag,- 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. WERKGROEP KIND EN ZIEKENHUIS Secretaris: J. C. Smakman, tel. 072- 331661. STICHTING CONSUMENT EN HUISHOUDING Spreekuur: Sociale Zaken donderdag middag van 14.00-16.00 uur. Tel. af spraken hele week 313184. VERENIGING VOOR VOLKSHUISVESTING HEILOO Inlichtingen/inschrijvingen: alleen dei eerste en derde dinsdag van de rnaandj van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen omf 19.30 uur) in de kamer van het> Dienstencentrum in het Open Huis,. Secr. N. Greeuw, Termijen 22, tel.* 332158.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 2