DIT ZIJN DE Sport en Spet Sport en spe POUWELS Jan Jansen NIIEUWPCCiri limmen W LUCHTVERWARMING J. D. SCHERMER B.V. wielinga Toenemende belangstelling voor beleggen in effecten Nieuw bij Blokker: unieke fotoservice Kortebaan-draverijen in Limmen Provincie kent Limmen subsidie toe voor 'flankerend bejaarden-beleid' kies Interstuhl komfort kunstschildersartikelen lijstenmakerij -theek Bibli- Fa. M. STEENHOEK EN ZONEN Pofcon tuinmest voor 50 m2 Hand- maaier AL-KO 3 Groene kamerplanten Vennewateisweg 15 Heiloo, tel. 072-332727 AUTOBEDRIJF BV Een flitsende kollektie stoelen Nu in de showroom Th. A. J. Borst Heerenweg 140 1851 KV Heiloo Tel. 072-334955 WIST U DAT. een juiste vochtigheid garandeert? Swanendael 7 - Heiloo - Telefoon 072-330680* Tandprothetische praktijk Gespecialiseerde tandtechniek Wij maken elke tandprothese van begin tot einde zelf. Ook voor reparaties. voor moderne gebruikte dames- en kinderkleding tot ziens UITKIJKPOST 6 AUGUSTUS 1986 Voor: Gaskachels, Geisers en Fornuizen Holleweg 71 - Heiloo Tel. 331855 b.g.g.334972 VOOI Genoemde prijzen® zijn alhaalprijzen, Aanbiedingen geldig t/m zat. 9 aug. a.s Landelijk erkend GYMNASTIEKVERENIGING 'KLIMOP'' Aansluitend op de advertentie elders in dit blad kunnen wij u mededelen, dat na een dikverdiende lange zomervakantie, vanaf maandag 11 augustus de lessen weer beginnen. Voor kleuters in de leeftijd van 3/2 tot 6 jaar is op woensdagmiddag de gele genheid om spelenderwijs de eerste stappen op het gymnastiekpad te zetten. Omdat de leidster meerdere helpsters heeft, krijgen de kleuters les in kleine groepjes, zodat ze veel persoonlijke aandacht krijgen: meer dan ze tijdens het lesuur op school kunnen ontvangen. U kunt met uw kleuter eerste een les(uur) meemaken en daarna pas beslis sen of uw kleuter lid wordt. Dan is er voor meisjes in de leeftijd van 6 t/m 14 jaar op de vrijdag tussen 4 en 7 uur gelegenheid zich te bekwamen in de turnsport, waarbij hier het accent meer ligt op het aanleren van de minder gemakkelijke oefeningen. Voor dames vanaf 18 jaar zijn er twee lesuren op maandagavond, terwijl op dezelfde avond voor heren de mogelijkheid wordt geboden hun conditie op peil te houden of te verbeteren door na zo'n 20 minuten stevige grondgymnastiek zich uit te leven in een balspel. U ziet: variatie genoeg. Alle informatie omtrent uren en mogelijkheden kunt u verkrijgen bij A.C. Bruijn, Holleweg 50, Heiloo, tel. 333921. PONYCLUB HEILOO E.O. Tijdens de provinciale kampioenschap pen gehouden te Midden-Beemster was ook ponyclub Heiloo weer vertegen woordigd. De volgende resultaten wer den'behaald: In de klasse LI wist Ange- lique Apeldoorn in haar rijbaan le te worden met 125 punten. Odette Schip per behaalde in deze klasse 120 punten, en is dus 1 winstpunt rijker. In de klasse M werd Isabelle Schuurman 6e met 122 punten. Dan werd er door Anneriet Dekker een zéér goede prestatie gele verd. Zij werd op pony Nathalie de kampioene van Noord-Holland bij het springen in de klasse M. VV V-VISWEDSTRIJD WEDEROM EEN SUCCES Vorige week dinsdag werd de bijna tra ditionele viswedstrijd van de Heilooër VVV in samenwerking met hengelsport vereniging De Vroegte Wint gehouden. De belangstelling voor dit evenement, speciaal bedoeld voor de vakantiegan gers en mensen die normaal niet aan wedstrijden meedoen, was groot. Gedurende twee uur waren alle ogen ge richt op de dobbertjes in de recreatievij ver. Na afloop werden onder grote be langstelling de prijzen uitgedeeld in de kantine van camping Klein Varnebroek. De bloemen, die hierbij werden uitge reikt, werden geschonken door bloemist Henk Scholten. GYMNASTIEKVERENIGING D.O.V.E.S. Nadat we allemaal heerlijk hebben kun nen uitrusten in de vakantie, gaan we, nu de scholen weer beginnen, ook de gymnastieklessen vervolgen. De tijden en zalen zijn niet veranderd. De jongens gymmen op maandag van 17.00-18.00 en van 18.00-19.00 uur in de zaal aan de Burenweg. Aan de Kerkakkers is op dinsdag van 16.00-20.00 uur les voor elke leeftijds groep meisjes. Op donderdag is er dan weer les aan de Burenweg van 16.00-18.00 uur voor meisjes van 8-14 jaar. De kleuters gymmen op zaterdag morgen aan de Kerkakkers van 11.00-12.00 uur. Alle jeugdleden wor den getraind door Karin Kaag-Vennik, op maandag komt echter voor de meis jes Ank Bregonje-v.d. Riet weer terug. De keurploeg wordt getraind door Freya Muller. In het Open Huis zijn er lessen met mu ziek op dinsdagmorgen van 9.00-12.00 uur en op woensdagmorgen van 10.30-11.30 uur voor dames, o.l.v. mevr. v. Rijn. Op dinsdagavond van 20.00-21.45 uur zijn er twee dames lesuren, één zonder en één met toestel len, o.l.v. mevr. Brand. We hopen allen door onze sportieve in spanning weer een goede conditie te houden of te krijgen. Voor inlichtingen: mevr. C.A. Groot, Trompenburg 32, Heiloo. MEER VOGELS '31 IN HAARLEM-CUP-TOERNOOI Een jeugdelftal van Meervogels '31 neemt komend weekeinde deel aan het Haarlem-Cup-Toernooi en behoort hiermede tot de 250 deelnemende elftal len, welke zo'n 600 wedstrijden spelen. De finale-partijen worden op 9 en 10 augustus gespeeld in het EDO-stadion. De Vroegte Wint Woensdag 6 augustus: koppclwedstrijd, verzamelen om 19.15 uur bij het parkeer terrein van De Loet. Zaterdag 9 augustus: viswedstrijd voor de jeugd met vele prijzen. Verzamelen om 8.00 uur bij De Loet. Neem je vriendjes en vriendinnetjes mee! Zondag 17 augustus: baarswedstrijd in het Noordhollands kanaal Westdijk. Ver zamelen om 7.00 uur bij de brandweerkazerne, opgeven bij de wedstrijdcommissie. Wedstrijdcommissie De Vroegte Wint: mw. Ranzijn (336833), hr. Ursem (335539) en hr. Mooij (332451). Wielerstadion Alkmaar Tot en met zaterdag 9 augustus: elke avond wedstrijden ter gelegenheid van de jubileumweek met onder meer stayers, amateurs en recreanten. Aanvang dage lijks om 19.30 uur. Dinsdag 12 augustus: baanwedstrijden, alle categorieën, aanvang 19.30 uur. Zaterdag 16 augustus: vijf-banen-toernooi nieuwelingen en nationale stayers wedstrijden, aanvang 14.00 uur. BSC Heiloo Vrijdag 8 augustus: Heiloo herensoftbal 1 - Bears 1 (dubbel, aanvang 19.00 uur). Zaterdag 9 augustus: DSC'74 - Heiloo damessoftbal 1 (dubbel, aanvang 17.00 uur). De Meteoor - Heiloo honkbal 1 (aanvang 14.30 uur). Tennisclub Hogedijk Tot en met zaterdag 9 augustus: clubkampioenschappen voor de jeugd, dagelijks tot 18.00 uur. Zaterdag finales. Toerclub Limmen Zondag 17 augustus: rondje om het IJsselmeer, start 's ochtends om 5.00 uur va naf café De Lantaarn. Verwachte terugkomst om 17.00 uur. Om 19.00 uur een broodmaaltijd voor de deelnemers met hun partner. Opgeven tot 13 augustus bij Theo Dekker, Den Burglaan 10. Kosten 10,00 per deelnemer, kosten voor 'mee- etende partner' 5,00. Kosten te betalen gelijk met de opgave voor de tocht. TE KOOP km Fiat Panda 34, 1985, blauw13.400 Fiat Panda 45, 1983, ivoor38.800 Fiat Uno45, 1984, blauw42.100 Fiat Uno 55 S, 3-drs., 1-1985, groen metallic 23.000 Fiat Uno 55 S, 5-drs., 12-1983, rood 71.200 Fiat Uno 55 S, 5-drs., m. 1-1985, grijs metallic 12.000 Fiat Uno diesel S, 5-drs., 9-1984, rood 43.800 Fiat Uno 70S, 5-drs., 9-1985, rood 10.000 Fiat Ritmo diesel, 3-drs., 3-1983, blauw metallic 134.500 Fiat Ritmo 60, 3-drs., 6-1983, bl. 41.500 Fiat Ritmo 85 S, 8-1981goud met. 71.400 Fiat Ritmo 60 Prima, 11-1984, groen metallic 10.000 Fiat Ritmo70 CL, 3-drs., 11-1983, grijs metallic 47.300 Alfa Romeo 33 1.5, 3-1984, rood 54.900 Alfa Romeo Giulietta 1.6, 5-1984, blauw 115.000 Fiat Regata diesel, 1-1984, rood 81.000 Alfa Sud, 5-1983, ivoor63.600 Nissan Cherry 1300 Jub., 4-1984, zwart 45.800 Renault 5 TL, d.-rood, 1-1983 59.500 Ook uw Fiat-dealer voor bestelwagens WTMMtWi&WÉ. Jt Zaterda9s en koopavond JfSnsÊi Bmm geopend! Bovag garantie Heiloöerdijk 28 Alkmaar Tel. 072- 12 72 22 (t/o Wastora/Grosmarkt) Informatie (zonder postzegel) antwoordnummer 1601 - 1850 WB Heiloo. Wilt u mij vrijblijvend documentatie sturen na tel. afspr. bezoeken Naam: Adres: Plaats: Tel.: Maandag - vrijdag 8-12 uur Heerenweg 72A Tel. 072-337119 Wij maken elke tandprothese van begin tot einde zelf Ook voor reparaties KENNEMERSTRAATWEG 101 - HEILOO 072-330072 Bij BOETIEK ENCORE is het elke dag feest, heerlijk snuffelen in de snoezige kinderkleert- jes, maar ook de chique en vlotte dameskleding is de moeite waard!!! Onder het genot van een kopje koffie kunt u nu in alle rust rond kijken en eventueel uw beslist moderne en gereinigde winterkleding inbrengen. Gesloten van 23 aug. t/m 7 sept. Maandagochtend gesloten. Elke dag geopend van 10.00 - 17.00 uur. Inbreng: dagelijks van 10.00 - 12.00 uur. Heerenweg 252 Heiloo Tel.: 072.- 338082 SEIZOENSTART MEERVOGELS '31 De seniorenselekties van Meervogels '31 zijn inmiddels met de trainingen aange vangen. De trainingen van de jeugd starten komende week; maandag 11 au gustus F-pupillen (16.00 uur), E- pupilien (17.00 uur), D-pupillen (18.00 uur) en selektie B-junioren (20.00 uur); 12 augustus selektie C-junioren (18.00 uur); 13 augustus selektie A-junioren (19.30 uur), selektie pupillen El en Dl (18.30 uur); 15 augustus overige C- en B-junioren (18.30 uur). Nadere medede lingen volgen nog over de trainingsstart van de overige junioren en senioren. Komende weekeinde starten eveneens de oefenwedstrijden voor diverse elftallen. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE AKERSLOOT GEBOREN Theodorus Anthonius, zoon van: A.M. Butter en: A.M. Frantsen. ONDERTROUWD R.H. de Jager en: A.H.G. Oud. JUBILEUMKEURING FRIESE PAARDEN IN EGMOND AAN DEN HOEF Voor de 10e maal organiseert de fokve- reniging Het Friesche Paard N.H. op 6 augustus haar fokdag op de terreinen van Manege Groot. Ruim 100 Friese paarden worden vanaf 8.30 uur aan de hand, onder het zadel en aangespannen getoond. In de ochtenduren wordt ook met de Friezen gesprongen. Om 13.30 uur is de kampioenskeuring waarna de concoursen bestgaand tuigpaard en rij paard gehouden worden. Eveneens in de middag is het spectacu laire hindernisrijden. Tot 16.30 uur kunt u in Egmond van deze mooie zwar te paarden genieten. Blokker, Nederlands bekendste keten van huishoudspeciaalzaken en kado's, introduceert een nieuwe fotoservice, die uniek is voor Nederland. In nauwe sa menwerking met Capi-lux, één der be kendste foto-afwerkingslaboratoria, opende Blokker onlangs in diverse filia len een fotocorner. Vanaf heden kan men er terecht voor ontwikkelen en af drukken van foto's, maar ook voor de aanschaf van filmrolletjes. Van elke geslaagde foto worden 2 af drukken vervaardigd. Dus altijd een ex tra foto om familie of kennissen mee te verrassen. Naast het zeer voordelige dubbelfoto-aanbod ontvangt elke klant bij inlevering van een vol filmrolletje een gratis fotorol van de kwaliteitsmer ken Kodak, Fuji of Agfa naar keuze. Deze aktie duurt tot eind augustus 1986. De Blokker fotocorner biedt een kom pleet assortiment. Voor elke vorm van foto's bewaren biedt de Blokker foto corner deviant en ruime keuze grote en kleine fotobewaarboeken en alle maten fotolijsten tegen de bekende scherpe prijzen. Aan het maken van foto's wordt door de fotograaf veel aandacht besteed. Blokker realiseert zich, dat er van het fotowerk dan ook een hoge kwaliteit wordt verwacht, kwaliteit die nu een maal niet binnen een uurtje kan worden bereikt. De klant kan niettemin in een redelijk korte tijd over de afgedrukte foto's beschikken tegen zeer aantrekke lijke prijzen. De gratis fotorol en de gratis dubbelfo- to zijn aanleiding genoeg om eens een kijkje te gaan nemen bij Blokker's foto service in het pand aan de Heerenweg 40 te Heiloo. U kent ze wel, de juichende verhalen van mensen die ontdekt hebben dat be leggen in aandelen geld kan opleveren. Natuurlijk zijn deze beleggers aanmer kelijk stiller op momenten dat ze met een flink koersverlies te maken krijgen (en ook dat komt regelmatig voor), maar misschien heeft al dat enthousi asme u toch wel eens aan het denken ge zet. 'Zal ik mijn geld ook niet liever an der beleggen?' Een persoonlijk advies kan helpen om tot een gedegen ant- woofd op deze vraag te komen. Hierna volgen enkele algemen opmerkingen over zaken die bij het beleggen in effec ten een rol spelen. Wie belegt in effecten (aandelen en obli gaties) neemt risico's. Er bestaat geen zekerheid over de opbrengst van de be leggingen en het is zelfs niet ondenkbaar dat die opbrengst negatief uitvalt. Er zijn wel mogelijkheden om de mate van risico te sturen. Obligaties van de over heid en van solide bedrijven bieden meer zekerheid dan aandelen van een onderneming die op de rand van de af grond staat. Maar: een hoger risico biedt ook meer kansen op een echter 'klapper'. Met de aandelen van de hier voor genoemde onderneming kan een forse koerswinst geboekt worden als het bedrijf weer tot bloei komt. Extra aan trekkelijk is het dat over een dergelijke koerswinst vrijwel nooit inkomstenbe lasting wordt geheven. In zijn algemeenheid is het niet verstan dig om echt risico te lopen met spaar geld dat voor bepaalde bestedingen is gereserveerd. Indien die bestedingen op een vastliggend tijdstip moeten plaats vinden, is extra voorzichtigheid gebo den. Effectenkoersen vertonen namelijk nogal eens pieken en dalen en het zou vervelend zijn als men juist moest ver kopen op het moment dat de koers zich in een dal bevindt. Er moet rekening mee worden gehou den dat de netto-opbrengst van beleg gingen nogal wordt beïnvloed door de kosten die aan de belegger worden bere kend. Provisies en overheidsheffingen bedragen bij een effectenorder van bij voorbeeld 5000,- al gauw zo'n 100,-. Die kosten moeten zowel bij aankoop als verkoop worden betaald. Daarnaast krijgt men nog te maken met bewaar- loon en met kosten voor de inning van dividend of obligatierente. Een deel van de kosten wordt berekend per transac tie. Alleen al daardoor zullen bij het be leggen van te kleine bedragen de kosten altijd hoger zijn dan de opbrengsten. Wellicht wekken deze kritische kantte keningen de indruk dat kleine beleggers er maar beter aan doen zich verre te houden van aandelen en obligaties. Dat hoeft echter zeker niet het geval te zijn. Eén op de tien Nederlandse huishou dens bezit effecten en dat aantal is echt niet zonder reden zo groot. Wel is het van belang dat in overleg met de beleg gingsadviseur nauwkeurig wordt afge bakend welke risico's men wil aanvaarden. Een deel van de voorgaande waarschu wingen geldt niet of in mindere mate als wordt deelgenomen in beleggingsfond sen. Zo'n fonds is opgebouwd uit een aantal verschillende aandelen en/of obligaties. Deze spreiding beperkt de ri sico's (maar ook de kansen op spectacu laire winsten). Daarbij komt dat de kosten per order over het algemeen aan zienlijk lager zijn. Voor veel Nederlanders is beleggen in middels meer dan een instrument óm spaargeld te laten groeien, het is een soort hobby. Die toenemende be langstelling voor alles wat met effecten te maken heeft, leidde onder meer tot de cursus 'Beleggen in Effecten door Parti culieren'. Meer informatie over deze cursus is onder meer verkrijgbaar bij de Amsterdamse Effectenbeurs (telefoon 020-239711, toestel 324). De rabobankadviseur IN 1985 RUIM ANDERHALFMILJOEN FIETSEN VERKOCHT Uit recente"cijfers van het Centraal Bu reau voor de Statistiek en de Nederland se Stichting voor Statistiek blijkt dat in 1985 in ons land 1.578.397 fietsen wer den verkocht. Hiervan werdn 927.461 fietsen nieuw aangeschaft, terwijl 41% van de totale verkoop of 650.936 fietsen tweedehands werden verkocht. Het aan deel van de verkoop van gebruikte fiet sen is hoog en is de laatste jaren fors gestegen; van 25% in 1981 tot 41% in 1985. De aankoop van nieuwe fietsen ge schiedt voor 84% bij de fietsenvakhan- del en dat is internationaal gezien een bijzonder hoog percentage. Van de han del in gebruikte fietsen neemt de vak- handel ook een aanzienlijk deel voor haar rekening (een nauwkeurig percen tage is niét bekend) en dat is verheu gend, want dat biedt een waarborg dat geen ondeugdelijk materiaal op de weg komt. Naar soort gerekend behoort 65% van de nieuw aangeschafte fietsen tot de klassieke toerfiets en de gewone sportfiets en 16% tot het type su- persportfiets en racefiets. De crossfiets neemt 5% voor haar rekening en de jeugd- en kleuterfietsen elk 7%. De be langstelling voor het soort fiets is in Ne derland de laatste jaren wat verschoven. Zo verloren supersportfiets en racefiets terrein ten gunste van de gewone sport fiets. Dat is mede te verklaren door het feit dat de gewone sportfiets technisch is verbeterd en lichter in gewicht is gewor den. Duidelijk is ook dat de Nederlan der een uitgesproken voorkeur voor kwaliteit heeft en ook bereid is daar voor wat meer te betalen. Enige maanden geleden diende de Stich ting Bejaardenwelzijn bij de gemeente een subsidie-aanvraag in in het kader van het zogenaamde "flankerend be jaardenbeleid". Dit beleid omvat het streven naar de totstandkoming van voorzieningen, die tot doel hebben dat bejaarden langer zelfstandig kunnen functioneren en hierdoor niet zo gauw in een bejaardenhuis hoeven te worden opgenomen. De subsidie-aanvraag be helsde voor 1986 een totaalbedrag van 20.365,00. De gemeente stelde zich garant voor een subsidiebedrag van 4073,-. Voor het resterende bedrag 15.753,-) werd subdidie aangevraagd bij de provincie. Onlangs werd bekend welke bedragen door de provincie beschikbaar zijn gesteld. Terzake van organisatie-' en ak- tiviteitskosten is een bedrag van 10.372,- toegekend (aangevraagd was 11.092,-). Tevens stelt de provincie zich garant voor 80% van de kosten van een functionaris t.b.v. het gecoördi neerd ouderenwerk. De functionaris - die overigens nog moet worden aangetrokken- zal de stichting, alsmede de gemeente gedurende 4 uur per week ondersteuning bieden bij de uitvoering van het ouderenbeleid in Limmen. Door de Stichting Bejaardenwelzijn Limmen was eveneens subsidie aange vraagd i.v.m. de aanschaf van twee alarmeringsapparaten. Het gaat hier om een alarmeringssysteem voor alleenwo nende ouderen, die een verhoogd risicc lopen dat hen wat overkomt. Te denken valt aan mensen, die slecht ter been zijn of die juist uit een ziekenhuis zijn ont slagen en bang zijn dat zij niemand kun nen bereiken als hen wat mocht overkomen. Het alarmeringssysteem werkt als volgt: de bejaarde draagt een klein zendertje bij zich, waarmee hij, in geval van nood, contact kan opnemen met de cen trale. Omdat de zender de mogelijkheid biedt voor een spreekverbinding kan de bejaarde vertellen wat er aan de hand is en kan er vanuit de centrale voor ge zorgd worden dat de bejaarde hulp wordt geboden. Personen, die voor een alarmapparaat in aanmerking komen zullen worden geselecteerd door de indi catiecommissie bejaardenoorden. De ei gen bijdrage van de bejaarde i.v.m. het gebruik van het apparaat bedraagt 10,- per maand. Het ligt in de bedoeling om aan te slui ten op de alarmcentrale in huize "de Loet" te Heiloo, omdat het alarme ringssysteem in huize De Cameren niet geschikt is voor aansluiting. Op grond van de geldende normen werd door de Stichting Bejaardenwelzijn subsidie aangevraagd voor de aanschaf van twee alarmapparaten (kosten 3.200,-). De provincie stelde evenwel 2000,- beschikbaar. De voorzitter van de stichting, dhr. Seignette, toonde zich verheugd met de toegekende subsidie: "Het geeft ons ruimte om onze plannen te realiseren en onze aktiviteiten uit te breiden". Eén van de dingen, waarmee de stichting zich het komende seizoen mee bezig gaat houden, is het meer bewegen voor ouderen. Hierover zal op maandag 8 september een voorlichtingsfilm worden gedraaid in het parochiehuis. Verder zullen er in het najaar drie sportinstuif- middagen worden georganiseerd in sporthal d'Enterij. Degenen, die meer willen weten over de aktiviteiten van de Stichting Bejaarden welzijn Limmen kunnen contact opne men met mevr. A. van Bleisem (tel. 1295). Op de Kerk weg zullen a.s. zondag weer de nodige paardekrachten voor de nodi ge sensatie zorgen. Zo'n 20 sulkie's en hun berijders van vele bekende stallen zullen Limmen opluisteren en hopelijk veel publiek trekken. Organisator, de heer Metselaar, heeft z'n handen er vol aan. Nadat hij verle den jaar, eigenlijk door een wedden schap, zo van:,,jij krijgt dat nooit voor elkaar" een zéér succesvolle kortebaan draverij had georganiseerd, was het dit jaar vanzelfsprekend dat Metselaar het weer zou organiseren. ,,Het is een hoop werk, want je kunt die paarden wel krij gen, maar daarmee ben je er nog niet" vertelt Metselaar. Want zonder prijzen, komen er geen sulkie's met hun berijders. Maar de middenstand heeft z'n best gedaan en premie's beschikbaar gesteld en er is startgeld. De hoofdprijzen bestaan uit bekers. Dan is de organisatie ook nog belast met de zorg voor de dranghekken en het zand op de baan. Vrijwilligers zijn dan ook altijd zeer welkom. Maar het is alle maal de moeite waard, want wat is er mooier dan een dagje draverijen. Zon dag begint het om 11 uur en zal tot 18.00 uur duren. BURGERLIJKE STAND LIMMEN GEBOREN Petrus Cornelis Gerardus, z.v. P.J.M Bos en G.M. Duijn. Tilly, d.v. J. var Dijk en A.M. Droog. Jacobus Michael, z.v. J.P.C.M. Min en W.M. Vermaas, Karin Leonarda Engelina, d.v. E.C. Molenaar en Y. Meeldijk. Manon Ra- mona d.v. B.J.G. Metselaar en C.J. Butter. Jacobus Joan Simon, z.v. J.A.M. Koot en A.M.C. Bon. Robin, z.v. H.G. Druiven en W.D.M. Pouw. P.V. GOUDEN WIEKEN LIMMEN Zaterdag 26 juli vervlogen wij 2 wed vluchten vanaf Oudenaarde. Bij goede omstandigheden gingen de duiven om 11.00 uur in vrijheid. Onderweg kwa men zij veel regen tegen, zodat er een onregelmatig concours was. Bij de oude duiven zegevierde A. Hageman en bij de jonge duiven P. de Graaf. De uitslagen zijn: Oudenaarde 180 oude duiven. A. Hageman (25 mee) 1-15-25. P. de Graaf (23) 2-3-4-10-11-17-18-20-26. J. Bak- kum (13) 5-6-22-23-27 B. Nijman (12) 7-19-21-36 J.C. Bakkum (5) 8-9 T. Thij- en (9) 12-16-37 Th. Schut (12) 13-14 J. Tool (10) 24-30 G. Pouw (16) 28-32 E. Zandbergen (7) 31 A. Scheerman (4) 33. Oudenaarde 304 jonge duiven. P. de Graaf (25 mee) 1-11-13-14-17-20-35T. Thijen (17) 2-26 Th. Sèhut (42) 3-6-9-10-25-28-32 A. Scheerman (31) 4-7-12-31 J. Kool (18) 5-8 S. Kos (29) 15-34 J.C. Bakkum (13) 16-18 J. Bak kum (18) 19-22-27 H. Liefting (7) 21-33, W. Glas en Zn. (18) 23 G. Pouw (12) 24m A. Hageman (16) 29, C. Wensink (23) 30 B. Nijman (11) 36 N. de Graaf (14) 58. EXTRA COLLECTIE BOEKEN NOORD-KENNEMERLAND IN BIBLIOTHEEK LIMMEN Onder het motto "De bibliotheek thuis in de buurt" wordt dit jaar op 13 sep tember de Landelijke Bibliotheekdag gehouden. De bibliotheek in Limmen zal die dag NIET open zijn, omdat het samenvalt met het kermisweekend. De bibliotheek Limmen schenkt wel extra aandacht aan het motto en heeft daar om van de Provinciale Bibliotheekcen trale een extra collectie gehuurd van boeken over deze regio: Alkmaar, Hei loo, Egmond, Uitgeest, Akersloot, De Rijp, Heerhugowaard, Langedijk, Schoorl, Warmenhuizen, Bergen, etc. Gedurende de maanden augustus en september kunt u deze boeken gratis le nen. Daarna zijn deze boeken uiteraard ook aan te vragen, maar dan wel tegen een vergoeding van 0,50. Uw biblio theek is altijd "thuis in de buurt" eninformatie, we zijn ervoor! Ka- pelweg 6a te Limmen. Openingstijden onder agenda van Limmen in deze krant.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 4