Nieuws veer ouderen Politieberichten Dierenbescherming Heifoo Castricum Kerkdiensten medische diensten Andere ad Hsy f I Fijne plaats gezocht voor bokkebroertjes Geen Uitkijkpost ontvangen? valkering beveiliging MOTORRIJLES 40.- (60 minuten) PIET GELDERBLOM HEILOO sportpark UITKIJKPOST 20 AUGUSTUS 1986 STIJLDANS-KURSUSSEN Dansschool Peter Verbiest Jr. orga niseert in de vestigingen in Alkmaar en Castricum danskursussen voor 55-plussers, respectievelijk op vrij dagmiddag en woensdagmorgen. Op deze kursussen kunt U Uw dans- vaardigheid aanzienlijk vergroten, zodat U op de stijldansmiddagen in 't Trefpunt zeker meer en gevarieer der kunt meedansen. Nadere informatie en opgave: tel. 072-117491. VRIJWILLIGERS AUTOVERVOER Sinds lange tijd bestaat het Vrijwilligers-Auto-Vervoer in Hei- loo. Het is bedoeld om mensen, die minder goed ter been zijn, het on derhoud van hun sociale contacten te vergemakkelijken. Daarbij den ken we aan bezoek van partner in het ziekenhuis, een bezoek aan win kelcentra, familie of kennissen, of aan bezoek van een bepaalde sociaal-culturele aktiviteit. Het is bedoeld voor mensen voor wie het openbaar vervoer minder geschikt of minder goed bereikbaar is en wier financiële draagkracht het regelmatig gebruik van een taxi te boven gaat. Het is echter niet be doeld voor mensen die naar een spe cialist of huisarts moeten. Het is ook niet voor mensen die van een rolstoel gebruik maken. De gebruikers betalen per rit een vergoeding aan diegene die hen ge reden heeft. Want enerzijds is het vrijwilligersvervoer geen liefdadig heid, maar gewoon een handreiking aan iemand die dat op een bepaald moment even nodig hebben, ander zijds is het redelijk dat vrijwilligers gemaakte kosten vergoed krijgen. Als u over een personenauto be schikt en u bent door dit artikel ge- intresseerd geraakt, dan kunt u zich opgeven als vrijwilliger. Ook voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de Stichting voor Ou derenwerk te Heiloo, 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo. Telefoon 331297. Spreekuren tus sen 9.00-10.30 uur. VRIJDAG-KREATIEF Met ingang van 5 september organi seert de Stichting Ouderenwerk Heiloo, iedere vrijdag van 9.30-11.30 uur in het Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, een creatieve ochtend voor 55-plussers. Doet u graag iets met uw handen? Wilt u wel eens aan de gang met druktechnieken, papier, kurk, waardeloos materiaal, klei, of noemt u maar op? Nog nooit ge daan, maar wel geiinteresseerd? Of wel eens een cursus gevolgd, maar daarna niet precies te weten, hoe verder te gaan? Dan is deze creatieve vrijdagoch tend een aardige gelegenheid voor u om onder begeleiding van mevrouw Vleeming (docente) gedurende het winterseizoen nader kennis te ma ken met verschillende materialen en technieken. Al naar gelang uw be langstelling en in uw eigen tempo kunt u (in de loop van het seizoen) dan wel een bepaalde techniek eens verder uitwerken, dan wel eens iets anders proberen. Voor opgave en/of nadere informa tie: Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel. 33 12 97, (tussen 9.00-10.30 uur). INFORMATIE-MARKT 55-PLUSSERS De Stichting Ouderenwerk Heiloo en de Algemene en Katholieke Bond voor Ouderen organiseren op zater dag 27 september een informatie markt voor 55-plussers in en rond het Trefpunt, Westerweg 294, te Heiloo. Onder het motto aktief zijn is goed voor u en gezellig wordt er een overzicht gegeven van alle mo gelijkheden van (vrije) tijdsbeste ding voor 55-plussers. In verband hiermede willen wij in kontakt ko men met 55-plussers, die een be paalde hobby beoefenen en daar mee best wel eens voor de dag willen komen, bijvoorbeeld ter stimulering van anderen. Dat mag van alles zijn. Geiinteresseerd? Neemt u dan eens kontakt op met de St. Oude renwerk Heiloo, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel. 331297. NS GEEFT JARIGEN PROEFKAART CADEAU Wordt U binnenkort 60 jaar? Dan heeft NS een waardevol cadeau voor u. Dan mag u een dag gratis van de trein gebruik maken. Want voor iedereen die in 1926, op of na 1 april, is geboren, heeft de NS een 60 Senioren-proefkaart klaarlig gen. Daar is één keuzedag, de dag gratis reizen, bij inbegrepen. De proefkaart lijkt in alle opzichten op de 60+ Seniorenkaart. U kunt twee maanden van de trein gebruik ma ken met 40% korting op een retour en 45% op een enkele reis. Daar naast heeft u recht op één keuzedag, gratis een dag met de trein door heel Nederland reizen. Het aanvragen van de proefkaart is heel eenvoudig. De enige voorwaar de is dat u kunt aantonen dat u op of na 1 april in 1986 60 jaar wordt. U kunt de kaart omstreeks uw ver jaardag aanvragen (tot uiterlijk vier weken daarna) door een fotocopie van uw paspoort, rijbewijs of uit treksel uit het bevolkingsregister op te sturen naar: N.V. Nederlandse Spoorwegen, Ep3 - Aktie 60, Post bus 2025, 3500 HA Utrecht. U krijgt dan uw verjaardagscadeau thuisgestuurd. Deze speciale actie duurt voorlopig tot en met 31 maart 1987. BEWONERS TEHUIZEN STEEDS OUDER De gemiddelde leeftijd van bewo ners van verzorgingstehuizen stijgt steeds meer. In de periode 1979-1984 is de gemiddelde leeftijd gestegen van 79.6 tot 80.6 jaar. Dit blijkt uit de statistiek bejaardenoor den 1984 van het Centraal Bureau voor de Statistiek. (CBS). Hoe jonger men is, hoe minder kans men heeft om daadwerkelijk in een bejaardenoord te worden opgeno men. Deze kans is voor een bejaar de van 65 tot en met 74 jaar vermin derd van 4.5 tot 3.7 per 100 bejaar den in de overeenkomstige leeftijds klasse. Voor bejaarden van 80 jaar en ouder is deze kans daarentegen toegenomen van 36.6 tot 42.0 per 100. In 1984 woonden 133.00 ouderen in een bejaardenoord, een stijging van slechts 0.8% in vergelijking met 1979. Woonde toen 8,1% van alle ouderen in een bejaardenoord, in 1984 is dat percentage gedaald tot 7,7%. OPEN HEILOOER ZWEMKAMPIOENSCHAPPEN IN 'T BAAFJE Zaterdag 23 augustus wordt voor de derde maal door zwemclub De Spetters de zwemkampioenschappen voor Hei- looënaren georganiseerd. Onder de 10 jaar wordt 25 meter schoolslag en 25 meter vrije slag gezwommen. Boven de 10 jaar wordt 50 meter schoolslag en 50 meter vrije slag gezwommen. Hij of zij, die over beide slagen het snelst van de leeftijdsgroep is, krijgt een medaille, ledereen kan zich opgeven om mee te doen, daar we in verschillende leeftijds groepen de wedstrijden verzwemmen. Aanvang wedstrijden 16.00 uur. De deelnemers worden om 15.30 uur in het bad verwacht. Opgeven tot deelname is mogelijk tot uiterlijk 22 augustus 18.00 uur bij: L. Imminga, Bosvaren 12, G. Heeringa, Geestakker 11, of H. Mee- boom, Groot Barlaken 43. INGEZONDEN RAADHUIS Goede raad aan het gemeentebestuur van Heiloo. Laat toch dat stukje bos ongemoeid! De hele burgerij zal u dank baar zijn. Probeer eigenaar te worden van de winkelgalerij op de Loet. Deze staat, gedeeltelijk, al vele maanden leeg. Sloop deze, en bouw daar een nieuw Raadhuis. Gemakkelijk bereikbaar voor iedereen. Parkeerterrein is er al. P. Kool, Groot Barlaken 10. De Dierenbescherming te Castricum zoekt een fijne plaats voor twee gecastreerde bokke-broertjes. Ze zijn erg aan elkaar gehecht en moeten dus wel bij elkaar blijven. De dieren zien er prachtig uit en het is een lust voor het oog om ze met elkaar te zien spelen. Wie biedt deze dieren nog een aantal jaren een goed tehuis? Belt U mevr. De Klaver (tel. 02518-52812) of Marjorie Janse (tel. 02518-58700). Bel's donderdags: 072-330175 LUISTEREN NAAR BOEKEN OP BAND De grote letter-boeken zijn een uit komst voor ouderen met minder goede ogen, die toch willen blijven lezen. Maar zijn er ook boeken voor mensen die nog maar heel weinig kunnen zien of voor wie het lezen te vermoeiend is? Ja, luidt het ant woord. Boeken op cassettebandjes. Ingesproken door mannen en vrou wen met rustige stemmen, die het luisteren aangenaam maken. De belangrijkste verspreider van boeken op geluidsbandjes is de Ne derlandse Blindenbibliotheek. Be langrijkste doelgroep voor deze or ganisatie wordt uiteraard gevormd door blinden. Maar de laatste jaren maken ook steeds meer ouderen die nog wel kunnen zien, maar moeite hebben met het lezen, gebruik van deze speciale bibliotheek. De blin denbibliotheek leent niet alleen ro mans op band uit. Ook populair- wetenschappelijke werken, kinder boeken en buitenlandse literatuur zijn verkrijgbaar. Voor het lenen van een ,boek op cassette' hoeft de belangstellende de deur niet uit. De Blindenbibliotheek (070-21 12 11) heeft vestigingen in Den Haag, Utrecht, Groningen. Voor studie- en vakliteratuur kan men terecht bij de Gesproken Boek Bibliotheek in Amsterdam (020-266465). Wie een gesproken tijdschrift in de bus wil, moet zich wenden tot de Vereniging Het Gesproken Weekblad in Grave, (08860-1234). Het lenen van boeken bij de blindenbibliotheek is gratis, hoewel vrijwillige bijdragen altijd welkom zijn. Voor het lenen van ge luidstijdschriften wordt over het al gemeen een abonnementsprijs in re kening gebracht. In Heiloo kunt u terecht bij de UW. Adres: mevrouw G. van Rei- jen, Ewisweg 40, Heiloo, tel. 33 39 74. Verdachten aangehouden Op 11 augustus is een 22-jarige jonge man uit Amsterdam aangehouden in verband met een autodiefstal in Eg- mond aan Zee. Ook heeft hij dertien in braken bekend. Op 13 augustus zijn twee autokrakers aangehouden in Eg- mond aan Zee. De jongens zijn 21 en 22 jaar oud en werden op heterdaad be trapt tijdens het openbreken van een auto. Inbraken Bij een inbraak aan de Biender werd een lade met sieraden ontvreemd. Uit een schuurtje aan de Runxputteweg is een drilplaat meegenomen. In de nacht van 16 op 17 augustus is een inbraak ge pleegd in de badmintonhal. Er werd een raam ingeslagen om in de kantine te ko men om het aanwezige snoepgoed mee te nemen. Op 15 augustus is ingebroken in school de Kreek. Er werd een geld kistje met contant geld en cheques ont vreemd. In het Blokhovenpark zijn drie auto's opengebroken. Aanrijdingen Op 13 augustus werd een voetganger om nog onverklaarbare reden aangereden door een bromfiets op de Kennemer- straatweg. Doordat de motor van een personenauto afsloeg is deze in botsing gekomen met een brommer. De brom merrijder merkte dit te laat op. Het bleef gelukkig bij materiële schade. Op de hoek Lagelaan/Oosterzijweg ver leende een 30-jarige inwoner uit Oter- leek geen voorrang aan een 51-jarige in woner uit Heiloo. Een botsing tussen beide auto's was het gevolg. Op de Ken- nemerstraatweg ter hoogte van de stich ting kwamen drie auto's met elkaar in botsing. De eerste auto remde af om links af te slaan, maar de twee andere auto's merkten dit te laat op. Er deed zich alleen materiële schade voor. Op 17 augustus kwamen een automobilist een een bromfietser met elkaar in botsing ter hoogte van de kruising Stations- weg/Heerenweg. De bromfietser hield hieraan een pijnlijke enkel over. Oude Jensen Een 51-jarige man uit Wiegen reed met zijn auto op de Rijksweg A9 met een auto-ambulance op sleep met daarop een Jensen (auto) uit 1968. Het geheel bleek te zwaar voor de trekkende wa gen, want toen een vrachtauto passerde zoog hij de Jensen van de auto ambulance. De Jensen werd hierdoor flink beschadigd. Doorrijden na aanrijding Op 15 augustus om ongeveer 07.40 uur deed zich een aanrijding voor ter hoogte van de Tolweg/Kennemerstraatweg. Een 22-jarige inwooner uit Heiloo stond voor het rode licht te wachten. Hij stak bij het groene licht de kruising over, maar werd hierbij achterop gereden door een lichtkleurige auto. De dader is doorgereden. De fietser bleef achter met een gekneusde knie Als iemand iets ge zien heeft, wordt men vriendelijk ver zocht zich te melden bij de politie. Uit verkeer genomen Op 12 augustus is een auto van een man uit Egmond aan Zee uit het verkeer genomen wegens technische problemen. Ook werd er een bromfiets uit het verkeer genomen die de nodige gebreken bleek te vertonen. Dierenmishandeling De dierenarts heeft enkele kogeltjes moeten verwijderen uit een poes, die daar al enkele weken mee rond bleek te lopen. Vernielingen Afgelopen week zijn enkele auto's ver nield. Een muur van de Willibrord- school is door onbekenden beklad. Een schoonmaakbedrijf heeft de beklading verwijderd. Gevonden voorwerpen Gevonden voorwerpen te Heiloo, perio de 4 augustus tot en met 17 augustus. Goederen afhalen op woensdag- en za terdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur:l spijkerbroek, 1 zonnehoedje, 1 ASSA fietssleutel, tas met carnavalsar tikelen, 2 sleutels met flesopener, 2 lam meren, grijs zomerjack, 1 goudfazant, 1 damesbril, 1 zwarte portefeuilee met geldinhoud, 1 grijs/blauw sportjack, 1 paar leren dameslaarzen, 1 bruine port- monaie met geldinhoud, 1 sleutel aan etui, 1 sleutelbos, 1 nylon sport/regenjack. Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 I x' Notaris J. J. van Wijk heeft afgelopen maandag de derde periodeprijs van de fotototo van Foto Kino Heiloo aan de Kennemerstraatweg getrok ken. Winnares werd mej. M. Meyer, wonende aan De Dresch te Heiloo. De prijs bestond uit een kleinbeeldcamera met ingebouwde flitser. Elke drie weken wordt een periodeprijs toegekend en eind augustus wordt de hoofdprijs, een Nikon Spiegelreflexcamera, uitgedeeld. Voor meer in formatie over de fotototo: zie de advertentie elders in deze Uitkijkpost. Goed tehuis gezocht voor: Zwarte kater, witte voetjes, gecastr., ca. 4 jaar. Zwart Doesie. ca. 5 jaar. Zwarte poes met klein wit befje. Grote grijze kater, gecastr., 18 jaar. Voor informatie: 072-337853. Kruising Duitse Staander/Doberman, zwart, teef, 11 maanden. Bouvier, reu, 13 maanden. Pepé bast. herder, reu, 1 Zi jaar. Goofy, Beagle, reu, 1 Vi jaar. Boomer, kruising Dalmatiër/Pointer, reu, 4 jaar. Muffie, bast. herder, reu, 4lA jaar. Boefje, bast. hond, zwart/wit gevlekt, teef, 9 jaar. Whippet, teef, 10 jaar. Abby, bouvier, teef, gest., 10 jaar. Cavia, wit met oranje/bruin. Aantal konijntjes. Voor informatie: 02205-2256. Gevonden Zwarte kater met witte bef en witte teentjes, Kennemerstraatweg, Heiloo. Vermist Rode kater, witte bef, witte poten, lin ker voorpoot 2 bruine tenen, bruine vlooienband, linksachter voelbaar litte ken, Geestakkers, Heiloo. Zwarte poes met witte bef, witte sokjes, pluimoortjes, 1 jaar, Rijksweg, Lim men. Cypers bruine poes, Abessijn, klein soort, Kerkelaan, Heiloo. Zwart/witte poes, klein, lichtgekleurde vlooienband, 8 jaar, Het Achtkamp, Limmen. Cyperse wildkleurige kater, witte bef en witte sokjes, Kennemerstraatweg, Hei loo. Bruin dwergkonijn, Debussystraat, INGEZONDEN HANDTEKENINGENACTIE Naar aanleiding van een handtekenin gen-actie van de fam. Oudshoorn van de Nic. Beetsweg, die tegen de bebou wing van een stukje grond zijn, wil ik. van mijn kant een reactie hierop laten horen. Het gebied waar zij langs zijn ge weest, besloeg de Nic. Beetsweg, Pot- gieterweg en Burenweg. Uiteraard kwam de fam. Oudshoorn niet bij ons aan de deur. Het gaat n.l. om een aan de Burenweg gelegen stukje grasland, naast de gym zaal. De gemeente heeft het ons aange boden om dit te kopen, zodat wij, de fam. Zoon, er een aangepaste bungalow op zouden kunnen bouwen, en ik met mijn rolstoel overal in het huis kan ko men en het huishouden met de verzor ging van de kinderen, optimaal zou zijn. Kijk, als de fam. Oudshoorn langs de deuren gaat met de vraag: „Wilt u dat dit grasveld voor de kinderen als speel veldje blijft of bent u voor bebou wing?", dan denk ik bij mezelf: hebben ze ook gezegd wat er wordt gebouwd en waarom? Ik denk dat deze familie, die met de zijkant van zijn tuin tegen dit graslandje zit, meer aan zichzelf denkt, dan aan de buurkindéren. Men raakt het uitzicht aan de zijkant kwijt, be grijpt u. Wij vragen niet om medelijden, maar wel om eerlijkheid en wat begrip, wat zeker in deze buurt aanwezig is. Ik zou het heel fijn vinden om van de mensen een briefje met handtekening en adres te krijgen, die vinden dat wij toch maar moeten gaan bouwen. Ik bezorg het bij wethouder Dekker op 't gemeentehuis. E. Zoon-Groenland, Burenweg 20. Tel. 072-335583 Bovag-rijschool Alkmaar. Lakenveiderhaan (zwart/wit), Burge meester Nieuwenhuizenstraat, Limmen. Witte valkparkiet, Kieftenland, Limmen. DIERENBESCHERMING HEILOO EN OMSTREKEN Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072- 332879; Limmen: 02205-2256; Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256; Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205-2256; Akersloot: 02513-10079. H.S.V. POSITIEF IN OEFENDUELS De reeks oefenwedstrijden, die het eerste elftal van H.S.V. nu achter de rug heeft, kenmerkt zich door aanvallend voetbal. Wanneer deze lijn zich voort zet, zal ongetwijfeld een groot aantal bezoekers straks in de kompetitie het H.S.V. sportpark weten te vinden. In de tot nu toe behaalde overwinningen 5-1, 6-1 en 2-0, resp., tegen Q.S.C., G.V.O. en \yieringenwaard, werd vooral goed gebruik gemaakt van een bewegelijk veld; snelle uitvallen over de vleugels waarin vooral Houtenbos zich door zijn snelheid goed kon onderscheiden, een goed bij de aanval meekomend midden veld en de achterhoede, waarin Bugter als spelverdeler voor de nodige stuw kracht zorgde. Al met ai konden de toe schouwers zien dat er gewerkt werd aan een concept dat resultaat en aantrek kingskracht op het publiek, oplevert. Zaterdag kunt u de laatste oefenwed strijd zien (zie agenda). Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. F. v.d. Wind (H.A.) (crè che in de Kruiskerk). Kindernevendienst in Open Huis. 11.00 uur: ds. B..I. Kruit (H.A.). 19.00 uur: ds. A. Boelhouwer (H.A.) Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: A. Boelhouwer, Schrift en Tafel. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: Dienst des Woords. Parochie-zondagsdienst Willibrordusparochie, Westerweg 267, tel. 072-330906. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: de heer J.Kock uit Alkmaar. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 9.15 uur: Egmond Binnen, ds. N.K. Eikerbout. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur: ds. J.J.F. Herrmann. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: dr. A.W. Cramer, Delft. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: ds. A.G. Hoekema, koffie na de dienst. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: ds. P.J.H. Krol. 17.00 uur: J.H. Veefkind. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J.Luiten. Evangelische Bijbelkring Eens in de veertien dagen, tel. 02206-5301. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. II. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan H.H.Missen: zaterdag 19.00 uur; zon dag 9.00 uur Juliana Zusters, 10.00 uur Hoogmis. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur, donder dagmorgen om 10.00 uur. Avondmis: eerste vrijdag van de maand, 19.00 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 23 en 24 augustus: dr. den Engelsen, Het Wielemakersland 9. Tel. 072-333080. Weekenddienst Apotheek 22-29 augustus: Apotheek 'de Mare', Wielengenweg 1, tel: 072-618440. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 21-27 augustus: E. Wiegering, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 23-24 augustus: P.H. Deitmers, Oosterstraat 13, Alkmaar, tel. 072-119406. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho- ghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Diëtiste Simone Ouwendijk, diëtiste, telefonisch afspraken maken: dagelijks tussen 18-19 uur, tel. 072-330719. Van Doorn straat 24, Heiloo. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. KRUISVERENIGING "HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.OOuur. j Uitleenmagazijn geopend op werkdagen - van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus- sen 12.00-13.00 uur. Wijkverpleegkundigen Mevr. .1. van Leeuwen, tel. 072-331021, j te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te 1 bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-96203, te bereiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te J bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenwee 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel.nr. 072-331606 (Comman deurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. 1. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 072-334348. BOUW- EN HOUTBOND AFD. HEILOO Spreekuur iedere maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. FIOM: BURO VOOR ALLEEN STAANDE OUDERS Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar 'maandag t/m vrij dag, tussen 9.00 en 17.00 uur. „OUDERS HELPEN OUDERS" Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting „Ouders van Drugs verslaafden". Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uu., zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur'. VBOK Vereniging ter bescherming van het on geboren kind biedt hulp aan moeder en kind bij niet-gewenste zwangerschap, tel. 072-126360, 072-622095, 033-620244. CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING HEILOO Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: mevr. Dekker, tel. 332879 en mevr. De Zoete, tel. 334810. "STICHTING OUDERENWERK HEILOO" Instelling voor gecoördineerd bejaar- denwerk. 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS te Heiloo, tel. 331297. Spreekuren: dagelijks van 9.00-10.30 uur. Voor: - bemiddeling huisvesting ouderen - meer bewegen voor ouderen - warme maaltijdvoorziening Tafeltje Dekje. - auto-vervoer door vrijwilligers - individuele belangenbehartiging vormings- en ontspanningsaktiviteiten - graag gedaan. STICHTING OMBUDSTEAM HEILOO Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo, tel. bereikbaar van 10.00-22.00 u. op 072-33236! of 335710, spreekuur op vrijdag na telefonische af spraak van 19.30-20.00 uur in C.B.S. De Duif, Maricnstein 180, Heiloo. OPENBARE BIBLIOTHEKEN Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Vrijdag 14.00-17.00 STICHTING WERKLOZEN- BELANGEN HEILOO E.O. Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-1 1.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenwea 16, Heiloo (voormalige Aanesschoolf tel. 072-337196. STICHTING ROLSTOELBUS HEILOO E.O. Seer., tel. 335149. Afspraken vervoer, tel. 336570. De „Rolbus" is dagelijks beschikbaar. WONINGBOUWVERENIGING SINT WILLIBRORDUS Secr.: Maas Geesteranuswea 28, 1851 BP Heiloo, tel. 333252. Onderhoud: tel. 332746. Administratie huren: tel. 334772. Spreekuur. Ie en 3e woensdag van de maand rn.u.v. juli en augustus in de R.K. Pastorie, Westerweg 267 (19 00- 20.00 uur). Spreekuur: iedere eerste maandag van de maand in De Loet, De Loet 1, Heiloo (10.00-11.30 uur). STICHTING UNIE VAN VRIJWILLIGERS Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdag (12.00-14.00 uur) per tel 072- 335296. WAO-A A W-GROEP Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens spreekuur elke maandag (9.00-12.00 uur). OPPASDIENST Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur 3,-. Contactadressen (uitsluitend tele Ionisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) ol mevr. van 't Veen-Paarlberg (07"'- 330127). I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 2