van Nieren Paar POUWELS Wanamid zit u weef goed! Een goede autoverzekering is maatwerk EVENEMENTEN-AGENDA SLAGER BURGERING "RAZOR BLADE VOORDEELMARKT Modehuis Maria Geels Wie kent Eddy Zonneveld nog? Rashondenshow kynologenclub I SLAGER - POELIER DE VRIENDSCHAP ROB DE NIJSÜ! Huur Mister Steam Mister Steam ZMode van nu rmm Nu prachtige collectie herfstpullovers jgj 'tvennewater jjfe badminton m PROFITEER NU VAN ONZE SPECIALE 0CCASI0NAKTIE 650,-tot 4140,-VOORDEEL f 49.50 p.p. AUTOBEDRIJF BV AKERSLOOT Kerklaan 16-18 - Telefoon 02513-12866 99 HERMAN BROOD WILD ROMANCE VITESSE - CENTERFOLT - CROSSBAND m Gevraagd: verkoopster voor onze slagerij, 5 dagen per week, onze voorkeur geniet: een MEISJE vanaf 17 jaar dat spoedig in dienst kan treden. Aanmelden bij: de heer Broers C1000 voordeelmarkt 't Hoekstuk 6 Heiloo. vindt u bij Deze week speciale aanbiedingen in div. kussensets in de Meubelkelder. Burg. Mooystr. 24C Castricum. UITKIJKPOST 27 AUGUSTUS 1986 SCOUTINGGROEP DE GEUZEN Binnenkort start Scoutinggroep de Geu zen haar activiteiten weer. Op zaterdag 30 augustus beginnen de bijeenkomsten van de bevers, welpen en verkenners. De bevers zijn jongens en meisjes (5-7 jr.), die van 13.30 - 15.00 uur met elkaar spelletjes doen, knutselen, zingen enz. De welpen (jongens 7 - 10 jr.) houden hun activiteiten, zoals sport en spel, speurtochten, natuurverkennen, in de sfeer van het Jungleverhaal van Mow- gli. Zij komen op zaterdagochtend van 9.30 - 11.30 uur bij elkaar. Bij verkenners (jongens 10 - 14 jr.) wor den de bijeenkomsten afwisselend op zaterdag-middag (14.00 - 17.00 uur) en op zaterdagavond (19.00 - 21.00 uur) gehouden. Dan worden er naast span nende spelen, ook dingen gedaan zoals pionieren, kamperen, kampvuur maken e.d. Op vrijdagavond houden de rowans (jongens 14-18 jr.) hun bijeenkomsten van 19.30 tot 21.30 uur, vanaf 29 augustus. Alle activiteiten vinden plaats in het clubhuis ,De Geuzenkorf', het tweede gebouw aan het Honkpad (aan het eind van v.d. Veldelaan, tegenover Br. Daal der MAVO). Op zaterdag 6 sepember begint om 14.00 uur een leuke spelmiddag voor jongens in de leeftijd van de welpen en verkenners (7 - 14 jr.), om eens te laten zien wat Scouting is. Voor informatie over de Geuzen, of bij belangstelling om leid(st)er te worden, kunt u contact opnemen met A. v.d. Berge/ R. Boeke- laar, tel. 072-125992. Eddy Zonneveld viert zijn vijftigste verjaardag in Heerhugowaard. Eddy Zonneveld woont alweer geruime tijd in het gezinsvervangende tehuis ,,De Dreef" in Heerhugowaard waar hij op 5 september zijn 50e verjaardag hoopt te vieren. Jarenlang heeft Eddy Zonneveld echter in Heiloo gewoond en velen zullen hem zich ongetwijfeld nog herinneren. Elke dag ging hij met de bus naar Alkmaar en liep dan van de Westerweg via de Schuine Hondsbos- schelaan, Raadhuisweg naar de bushal te. Maar Eddy had de gewoonte om op zijn dagelijkse tocht alle hekjes dicht te doen, waarom heb je anders een hekje? Dit werd hem niet door iedereen in dank afgenomen, maar de meesten zagen het glimlachend aan. Zat hij echter in de bus dan was hij een echte ,,heer" en stond zijn plaats graag af aan iemand die moest staan. Natuur lijk wordt zijn 50e verjaardag uitbundig gevierd in Heerhugowaard, misschien is het een leuk idee, dat degenen die zich Eddy Zonneveld nog herinneren, hem voor zijn verjaardag een kaart sturen, dat zou zeer op prijs worden gesteld. Het adres luidt: Eddy Zonneveld, Huize ,,De Dreef", De Dreef 12, Heerhugo waard, meteen even doen. Op zondag 28 september wordt in het Sportcentrum Egmond aan Zee weer de jaarlijkse rashondenshow van de Kyno logenclub West-Friesland gehouden. Aan dit evenement kunnen ook niet- leden van de kynologenclub deelnemen. Zij kunnen hun hond laten beoordelen door een desundige keurmeester. Voor waarde voor het meedoen van niet- leden is dat zij wonen in het rayon van de kynologenclub. Dat rayon is een groot deel van Noord-Holland boven het Noordzeekanaal. Rashonden met stamboom vanaf zes maanden kunnen worden ingeschreven. Inlichtingen en inschrijfformulieren kunnen tot uiterlijk 31 augustus worden verkregen via telefoonnummer: 072- 110327 of 02230-27885. Binnenkort wordt in Egmond aan Zee weer een rashondenshow en - keuring gehouden. De formatie Spide Pain, zaterdag 30 augustus in het café van Buk Buk Een auto koop je op een andere manier dan een pakje boter. Het is een kwestie van vergelijken van merken, types, mo- torinhoud e.d. Als het op het verzeke ren van die auto aankomt, zijn er ook keuzemogelijkheden. Denkt u bijvoor beeld maar aan het onderscheid tussen W.A.-dekking, beperkte en volledige casco-dekking. Wie een nieuwe auto koopt, doet er ver standig aan om een all-risks-verzekering af te sluiten. Men is dan niet alleen ver zekerd voor schade die aan anderen wordt toegebracht (de wettelijk ver plichte W.A.-dekking), maar ook voor schade aan de eigen auto (het ,casco'). De beperkte casco-dekking omvat scha den die het gevolg zijn va bijvoorbeeld brand, diefstal, storm en ruitbreuk, de uitgebreide cascoverzekering keert ook uit als de auto door eigen schuld schade oploopt. Natuurlijk is de premie voor de casco-dekking ieder jaar weer een aanzienlijke uitgave, maar toch lijkt het willen uitsparen hiervan in veel gevallen verkeerde zuinigheid. Het is echt geen uitzondering dat een auto door een klein foutje van de bestuurder total-loss raakt en lang niet iedereen heeft dan duizenden gulden klaarliggen om de wa gen te kunnen vervangen. Een meer verantwoorde bezuini gingsmogelijkheid is het aanvaarden van een hoger eigen risico. In ruil voor een flinke premiekorting op de casco- verzekering betaalt men zelf een groter bedrag bij eventuele schade aan de eigen auto. Overigens bestaat altijd de moge lijkheid om na enkele jaren - als de rest waarde van de auto inmiddels flink is gedaald - over te stappen naar uitslui tend W.A.-dekking. De waarde van een auto vermindert in de loop der jaren en de verzekeringsuitkering bij total-loss- schaden past zich daarbij aan. De diver se verzekeraars denken echter nogal ver schillend over de mate van waardever mindering. De dezer dagen geïntrodu ceerde Rabopolis-autoverzekering biedt op dit punt uitstekende voorwaarden: voor nieuwe auto's wordt gedurende het eerste jaar bij total-loss de volledige nieuwwaarde uitgekeerd, terwijl in de SPIDE PAIN BIJ BUK BUK Lang heeft Buk Buk gewacht alvorens men besloot het podium van het café te gebruiken waarvoor het werd aange legd: het optreden van kleinere bands, die zich aan het Heilooër publiek willen presenteren. Eigenlijk begon het pas goed met het feestelijke zomerprogram- ma. Maar de lijn wordt voortgezet. Bij voorbeeld aanstaande zaterdag wanneer de formatie Spide Pain een optreden in het jongerencentrum aan de Pastoor van Muijenweg 12 verzorgt. De band is ontstaan uit eerdere groepen en kan bo gen op een zestal jaren vol ervaring. De bezetting veranderde weliswaar van tijd tot tijd, maar de kern van de groep bleef. Het repertoire van Spide Pain omschrij ven de leden van de band het liefst als een tikkeltje heavy, terwijl de keuze van nummers bestaat uit zowel top 40-nummers als ook covers van Steve jaren daarna gunstige afschrijvings percentages van toepassing zijn. Een goede autoverzekering biedt even wicht tussen de gewenste dekking en de hoogte van de premie. In overleg tussen cliënt en adviseur kan zo'n verzekering op maat worden gemaakt. Daarmee is de rol van onze assurantieadviseur niet ten einde. Ook bij onverhoopte schade zal hij zich inzetten voor een vlotte en goede afwikkeling. Die afwikkeling is echter mede afhanke lijk van het optreden van de verzekerde op het moment dat hij met een schade wordt geconfronteerd. Zo moeten di rect na een ongeval de nodige gegevens worden genoteerd. Een belangrijk hulp middel hierbij is het Europees Schade formulier, dat in elke auto hoort te lig gen. Vul dit formulier samen met de te genpartij in en onderteken het beiden (het zetten van een handtekening houdt geen erkenning van aansprakelijkheid in). Hoewel de politie niet voor elk krasje zal uitrukken, is het in een aantal geval len verstandig om de sterke arm' in te schakelen. Dat geldt met name als er sprake is van lichamelijk letsel, als de schade vermoedelijk groter is dan f 1000,-, als het ongeval veroorzaakt lijkt door een verkeersonvertreding en als het voertuig van de tegenpartij een buitenlands kenteken heeft. De politie moet ook worden gewaarschuwd als door een onbekende schade werd toege bracht aan uw geparkeerde auto. Het voertuig mag niet verplaatst worden tot dat de politie de gelegenheid heeft ge had sporenonderzoek te doen (glas splinters en stukjes verf zijn bewijsstuk ken). Mocht de dader niet kunnen wor den achterhaald, dan kan de schade wellicht worden verhaald op het Waar borgfonds Motorverkeer. Het komt voor dat de afwikkeling van een autoschade uitmondt in een juri disch steekspel met de tegenpartij. Met een rechtsbijstandverzekering staat men in zo'n situatie sterker. Rechtsbijstand kan worden meeverzekerd als onderdeel van onze autoverzekering. De Rabobankadviseur Zondag houdt het Vennewater Badmin ton, in de hal aan het Zevenhuizen open huis. Speciaal voor de ongeveer 100 nieuwe badmintonleden is er vanaf 11.00 uur een instuif. Men kan ken nismaken met bestuurs- en commissiele den en natuurlijk zal men wegwijs wor den gemaakt in het badmintonspel. Maandag 1 september gaat voor alle badminton fans de hal weer open. Voor de woensdagmiddag, vrijdag van 17.30- 19.30 uur en zaterdagochtend is er nog plaats voor jeugdleden. Voor aanmel dingen en/of inlichtingen kan men te recht bij Kitty en Dick van Aanholt, Keldercroftlaan 45, Heiloo, tel. 072- 337858. Hengelsport vereniging De Vroegte Wint HEILOO De Federatieve Vrouwenraad organi seert binnenkort de cursus Vrouw en Media". Het doel van de cursus is vrou wen inzicht te geven in de rol die de me dia in ons dagelijks leven spelen. Onder werpen die aan de orde kunnen komen zijn o.a.: - wat is communicatie, - hoe werken media zoals t.v., radio en kranten precies, - hoe kunnen vrouwen kritische consu menten worden en invloed uitoefenen in vrouwenbladen, radio etc., - wat is de rol van de journalist. Het programma wordt in overleg met de deelneemsters samengesteld. Voor kin deropvang wordt gezorgd. De cursus bestaat uit 6 bijeenkomsten van elk 2Vi uur en wordt gehouden in het Open Huis op de volgende donderdagochten den: 18 en 25 september, 2, 9, 23, en 30 oktober. Aanvangstijd 9.15 uur. U kunt voor meer informatie en opgave contact opnemen met: Tineke van der Steen (334020), Renée de Groot (330894) en Els Schouten (334526). DVW JEUGD a.s. Zaterdagochtend 30 augustus is er weer een viswedstrijd voor de jeugd van DVW. Het is jammer genoeg al weer de laatste wedstrijd. Daarom hoopt de jeugdcommissie van DVW dat jullie in grote getale naar deze wedstrijd komen. Want dan maken we er een mooie wedstrijd van. We hebben weer een he leboel prijzen ingekocht dus komt allen naar deze wedstrijd. We verzamelen om 8 uur op het plein de Loet en gaan dan om 8.30 lekker vissen met z'n allen. P.S. kijk je spulletjes nog even na en laat die lelijke grote dobbers maar thuis. UITSLAG DAMESWEDSTRIJD A klasse, 1. mevr. Ranzijn 44 stuks, 2 mevr. Hoogeboom 22 stuks, 3. mevr. Lampe 22 stuks. B klasse, 1, mevr. Becker 21 stuks, 2. mevr. Kaandorp 8 stuks, 3. mevr. de Vries 7 stuks. Zondag 31 augustus Witviswedstrijd NH. Kanaal Koedijk verzamelen 7.00 uur bij de brandweerkazerne. Woensdag 3 sept, dameswedstijd Plan Oost verzamelen om 19.15 uur parkeer terrein de Loet. Zeevissers opgelet Zaterdag 20 september gaan we weer met de boot het Wad op er wordt gevist op gewicht. Opgeven voor 30 augustus ook de dames zijn van harte welkom. Wedstrijdcommissie: mevr. Ranzijn, tel. 336833, heer Ursem, tel. 335539, N. Mooij, tel. 332451. Ray Vaughan en bij wijze van spreken Lee Towers. Een zeer allrounde groep, waarvan men stampende rock met een Spide Pain-special sausje mag verwach ten. Zij speelden reeds in het voorpro gramma van ondermeer Jerney Kaag man, Powerplay en Vitesse. De bezet ting is Nico Molenaar (zang), Johan Vermaas (drums), Ron Verduin (bas), Frank Buur (sologitaar), Jan van Baar (slaggitaar) en Willem Kaandorp (knop pen). Het optreden in de Buk begint zaterdag 30 augustus om een uur of tien. De en tree bedraagt, zoals gebruikelijk bij een bandje in het café, drie piek. De Buk opent om 21.00 uur. Ook vrijdagavond en zondagmiddag is de Buk geopend. Binnenkort meer mededelingen, onder andere over de start van de voorver koop van kaarten voor optredens van Jules Deelder, Herman Brood en I've got the Bullets. VOLKSUNIVERSITEIT ALKMAAR E.O. BEGINT HET SEIZOEN Zaterdag 30 augustus geeft de Volksuni versiteit Alkmaar en omstreken, evenals tientallen zusterorganisaties in den lan de, haar 1200 oud-cursisten en alle an deren, die belangstelling hebben voor haar werk, ter opening van het seizoen '86-'87 weer gelegenheid van 10.00 tot 16.00 uur in De Vest, aan het Canada plein te Alkmaar, persoonlijk informa tie te ontvangen over de ruim tachtig cursussen die in het nieuwe cursusjaar worden gegeven. Alle docenten zullen op deze open dag aan ieder die dat wenst, in de diverse stands persoonlijk advies geven voor het maken van de juiste keuze in de categorie van cursus sen die een indeling voor beginners en gevorderden kennen. In voorgaande ja ren hebben vele honderden zich op zo'n open dag als cursist laten inschrijven. Wie inschrijft op de open dag, maakt kans voor de door haar of hem gekozen cursus geen-lesgeld te hoeven betalen. Elke honderdste cursusinschrijving op die dag geeft namelijk vrijstelling van lesgeld. Een reden te meer om op de Open Dag in De Vest tot inschrijving te beslissen. De brochure met het volledige PONYCLUB HEILOO E.O. Woensdag 20 augustus is er in Heems kerk een rayonconcours gehouden, waaraan ook enkele leden van ponyclub Heiloo meededen. De volgende resulta ten werden behaald. In rijbaan 1, in de B klasse werd Natasja Schroder 3e en wisten Camilla Stenvers en Madeion Rooseboom een winst punt te behalen. In de klasse L haalde Mary Zonneveld een winstpunst. In rijbaan 2, klasse L2 werd Petri Schip per 2e. In de klasse M is Marline Blom- mert le geworden en Sandra groot be haalde de 2e plaats. Zaterdag 23 augustus j.l. werd, onder goede weersomstandigheden het Con cours Hippique gehouden. De uitslagen van de Heilooër club is als volgt: B dres suur, In baan 1 eindigde als le Annete Grevelt, in baan 2 behaalde Gonnie Schoonhoven de le plaats, klasse LI, baan 7, werd Judith Slingerland 6e en in baan 1, eindigde Mary Zonneveld op de le plaats en Anneriet Dekker kreeg een winstpunt klasse L2 hier eindigde Mari nette v.d. Peet op de 4e plaats, klasse M, Sandra Groot behaalde de le plaats en Isabelle Schuurman werd 5e. Dan de afdelingsdressuur: het achttal van PC Heiloo eindigde op de 2e plaats. Bij het klavertje drie werd Heiloo 4e met Gonnie Schoonhoven, Camilla Stenvers en Madeion Rooseboom. Bij het spel werd 2e Jurriën Taams, 3e Marc Hoebe en 4e Camilla Stenvers. Dan de springuitslagen klasse B le Mare Hoebe, 3e Sandra Putker, klasse L 5e Jurriën Taams en 6e Judith Slingerland, klasse M, hier eindigde Anneriet Dek ker als 2e. cursusprogramma is al gedurende enige weken gratis verkrijgbaar in alle biblio theken en boekhandels in Alkmaar en omgeving en natuurlijk zaterdag ook in De Vest. Naast de gebruikelijke talencursussen (13 vreemde talen plus Nederlandse grammatica, conversatie en letterkun de), vermeldt de brochure 17 cursussen van allerlei aard; zeer gevarieerd: van kunstgeschiedenis tot pech onderweg, van microcomputers tot astrologie. Ze beginnen vrijwel allemaal in de laatste week van september. In januari valt het begin van de drie zogenaamde vakantie cursussen: Joegoslavisch, Portugees en Grieks ,,voor op reis". Een nieuwe activiteit van de Alkmaarse volksuniversiteit wordt gevormd door de lezingavonden, waarvan sommige aan een excursie zijn gekoppeld. Enkele van de 13 in het programma opgenomen onderwerpen worden niet op slechts een, maar op twee of zelfs drie avonden behandeld. De eerste lezingen worden al in oktober gehouden, de laatste in april. Op de open dag is er een speciale stand voor dit nieuwe VU-fenomeem inge richt. Misschien voor heel wat mensen een aanleiding om eens tot een voor zichtige eerste kennismaking met de volksuniversiteit te besluiten. Exposities in bibliotheek Het Malevoort Tot 8 september: tentoonstelling van het ministerie van VROM over ouderenhuis vesting. Tevens in de fonotheek een expositie over Die Dreigroschenoper van Kurt Weill. Woensdag 3 september: boekbespreking door mw. T. Elen. Besproken wordt de Indonesische auteur Pramoedja Ananta Toer. Aanvang 9.30 uur in bibliotheek Het Malevoort. The Girl who ran out of Night Maandag 1 september: vertoning van de film met de bovenstaande titel in de klei ne zaal van de Geref. Kerk aan de Noordergeeststraat in Heiloo op uitnodiging van de Evangelische Bijbelkring. De toegang is gratis, aanvang 20.00 uur. Voor inlichtingen kan men bellen 02206-5301. agenda egmond Tennisclub Hogedijk Vrijdag ?9 augustus: racketavond voor beginners en gevorderden, aanvang 18.30 Zaterdag 6 september: jaarlijkse feestavond vanaf 21.00 uur m.m.v. The Butlers, na afloop van de mixed-wedstrijden. Tevens een grote verloting met een video als hoofdprijs. De start van de lotenverkoop is zaterdag 30 augustus. Deze week werken wij voor Uw gemak onze reklame is Kalfsgehakt6.00 Wilde Eenden10,50 Kalkoen Filet 100 gram2,00 Kalkoendijen 500 gram8,00 Parelhoen 1000 gram15,00 OSSEHAAS - ENTRECÖTE KALFSHAAS - VARKENSHAAS WOENSDAG: GEHAKT, 1 kilo7,50 Cerapcici kruiden (Yug.)0,50 Kennemerstraatweg 482 - Tel. 072-330571 Fiat Panda 45, 1-1985, wit U|M, ocn 47.700 km van 11.900,-NUll.ZOU,- Fiat Uno 55 S, 3-drs., 1-1985, groen m. 25.500 km, -rft van 15 500, NU 14.750," Fiat Ritmo C, 3-drs., 6-1984, d.-rood 56.000 km, cnn van 13 500, NU 1Z.5UU,- Fiat Regata 85, 1-1986, d.rood slechts 8.600 km, gebruikt als direktiewagen. Nieuwprijs on nnn 25 040,-nu zu.yuu,- Voor snelle beslissers hieronder nog een aantal occasions die onder volledige garantie tegen aantrekkelijke prijzen onze deuren mogen passeren: Citroen Visa Club, Alfa Ro meo Sud, Nissan Cherry 1.3 Tub., Alfa Romeo Giulietta 1.6. Ook uw Fiat-dealer voor bestelwagens C3 Zaterdags en koopavond Heiloöerdijk 28 Alkmaar Tel. 072- 12 72 22 (t/o Wastora/Grosmarkt) ff ff CAFE-BAR-DANCING Zaterdag 30 augustus: opening van het nieuwe muziekseizoen met de formatie: aanvang: 21.00 uur Verwacht binnenkort: en op zaterdag 1 november: En natuurlijk is De Vriendschap nog steeds het voordeligste adres in uw om geving voor een geslaagde bruiloft, party, receptie, koud of warm buffet. Een komplete avondbruiloft kunt u bij ons al vieren voor31.50 p.p. en reinig zelf uw vloerbedekking of bankstel in een oogwenk! Mister Steam is een handige machine, waarmee u snel en grondig zélf meubelstoffering of vloerbedekking kunt reinigen. Mister Steam is te huur bij: WONINGINRICHTING Zater fi'l muzii de fo die 2 steed: publi j gens J mers i aange A Numi - Rollii wordi j werve I Razoi muzit j de ko belevi J gen li Herm Holleweg 44 - Heiloo - Tel. 072-330656 Smidstraat 7 - Egmond aan Zee tel. 02206-2355 SEPTEMBER MENU paté van du in konijn met rode port en pruimen of ragout met diverse paddestoelen op een bedje van noedelen crèmesoep met garnalen en selderij of heldere preisoep granité van zwarte bessen zeebaars met sjalotten en dragonsaus of kalfsbiefstuk gevuld met brabantse ham hazelnoot bavarois met stukjes chocola Natuurlijk kunt U ook a la carte dineren. Tevens voor uw zaken- en familiediners. Iedere zatfrdag tijdens het diner kunt U luisteren naar en dansen op de muziek van Troubadour - Entertainer HAN WELLERDIECK Dagelijks geopend vanaf 17.00 uur, donderdags gesloten. Openingstijden: maandag dinsdag t/m vrijdag zaterdag Oosterzijweg 25 - Heiloo Ruime parkeergelegenheid. 13.30-17.30 uur 9.30-17.30 uur 10.30-16.30 uur Wij leveren u direct gloednieuwe kussens, die weer jaren méégaan. Per «tel, met smaakvolle en eerste klas Polyether interieur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 10