Zaken van gewiekt Verenigingsagenda Sport en spe/agenda Agenda de igmenden EVENEMENTEN-AGENDA Prachtige truien en vesten bij Alleman Modeman Uitgelezen wintercollectie bij Modehuis Unique Herman Brood's Wild Romance UITKIJKPOST 17 SEPTEMBER 1986 R. Blom, tandarts afwezig van: 23 sept. t/m 7 okt. 1986. waarnemer: R. W. Blom, tandarts, tel. 02205-3038. Balt rikéén van de topmerken aanwezig in de collectie van Modehuis Unique aan de Heerenweg. De bijna geheel vernieuwde Wild Romancezondag bij Buk Buk. VVD-FRACTIE VOOR DE BURGERS Twee voorbeelden van de collectie wollen kleding bij Alleman Mode man. FAMILIEWAPENS Zo'n 700 jaar geleden, in de ridder tijd, ontstonden de eerste familie wapens. In feite bedoeld als her kenning voor de ridders, die graag aan de riddertoernooien deelnamen. Door de motieven op hun schilden waren ze reeds van verre herkenbaar. De herauten, een soort ceremonie meesters van het toernooiveld, re gistreerden de deelnemers veelal aan de hand van de schildmotieven. Toen kwam de zogenaamde burger lijke heraldiek: de riddertijd was reeds lang voorbij en enkele eeuwen deed men er niets mee. Er waren echter mensen, die de traditie erg aardig vonden en door een „bla zoenschilder" een wapen lieten ont werpen. Zo zijn er talrijke familie wapens ontstaan en ongeveer zes op de tien mensen staan ergens te boek mèt hun familiewapen. Alleen weten de meeste mensen dat niet. Juwelier Simon Peek, Stationsweg 85a Heiloo is in kontakt met een be kend heraldicus, die een archief heeft van ruim een half miljoen familie wapens, binnen- en buitenland se. Een blazoenschilder die z'n halve leven oude boeken en wapens heeft verzameld en ze ook schildert, gra veert e.d. Als u nieuwsgierig bent of u ook over een familiewapen beschikt, wandel dan eens binnen bij juwelier Simon Peek en geef daar uw familienaam op. Vertel daarbij uit welke streek of plaats de voorouders komen. Als er geen familiewapen bestaat dan betaalt u uiteraard niets. Die ser vice is dan gratis. Als het wapen echter wèl bestaat, ontvangt u een certifi caat, waarop vermeld staat waar het wapen gevonden is, er is een foto- copie van het wapenschild èn een in originele heraldische kleuren hand geschilderd exemplaar. Als u eenmaal weet hoe het wapen er uit ziet, zijn er vele mogelijkheden: graveren in een zegelring, laten schil deren, laten graveren in een wijn-, bier- of cognacglas (leuk kerstcadeau, maar wèl vroegtijdig bestellen) brand schilderen in glas- en loodmedaillon, kortom: mogelijkheden te over. Toch maar eens binnenwandelen. KAARTSOOS CLOPPENBURCH Mannen gaan kleur bekennen, was vorig jaar de voorspelling. Die is waar heid geworden. Met name in com fortabele colberts en sportieve Wol- merk-pantalons. Rustige dessins, maar nu met uitgesproken kleur accenten spelen daar een hoofd rol. De mannenbroek, vroeger een stuk met twee pijpen onder een jasje, is een zelfstandig kledingstuk ge worden. Mag weer gezien worden. Talrijke soepele, ruime bandplooi- pantalons zijn opgenomen in de col lecties van Alleman Modeman, Sta tionsweg 61 in Heiloo. Ofider bekende namen in de mannenmode als Gar- deur en Nick Boll. Namen die laten zien dat Alleman Modeman zich met name richt op mannen die graag goed en sportief gekleed gaan. Kleding- adviseur de heer Alleman zegt over de opvallende opkomst van de panta lon: „Vorig seizoen was al duidelijk merkbaar dat steeds meer mannen be langstelling krijgen voor mode. Dat betekent dat ze bewuster gaan kie zen. Met een goeie, lekkere broek als basis-stuk kun je veel combineren. En dan is die ook z'n investering waard. En de kleuren, ja, dat is een kwestie van langzame groei". De modieuze pantalon is er het ko mend seizoen vooral in zuiver scheer wol. Omdat wol van nature een aan tal eigenschappen heeft die van be lang zijn. Zo is wol bij uitstek geschikt om kleuren mooi in zich op te nemen. Bovendien zijn er veel soepele wollen stoffen die een hoog draagcomfort hebben en lang mooi blijven. Soepele colberts Comfort. Het woord valt regelmatig. En terecht. In het algemeen blijft de modellering ruim. Zeker voor de he rencolberts. Daar krijgt ruimte ge zelschap van soepele Wolmerk-stof- fen. Met opvallend veel aanbod in hoogwaardige, zachte lambswool. Een absolute garantie voor optimaal draagcomfort. De kleuren in de herenjassen blij ven daarentegen gedekt. Ruimte en comfort bepalen in jacks, blousons en jassen het beeld. Met name in de lange, oversized wollen jas. Prachtig om te zien, licht en soepel in het dra gen Een jas om in te wonen Nog even terug naar de pantalon. De „verzelfstandiging" van de broek laat zich ook zien in tal van nieuwe, speelse details. In aparte zakvormen, klepzakjes, brede riemlussen en band- plooien. Maar ruimte en kleur zijn toch het voornaamste. In een nieuw beeld dat opvalt door ruime, nieuwe kragen, prachtige, warme kleuren (veel blauw met groen) en vooral door zachte, soepele garens van hoge kwaliteit. Wolmerk-kwaliteit, onder andere van La Costa. Deze winter laat een duidelijke lijn zien naar jonge, betere bonneterie. Die levensplezier en persoonlijk ka rakter uitstraalt. Aan de actieve man die graag sportief/informeel maar goed gekleed wil gaan, de keus. Expositie Henk Stork De gehele maand september kan men tijdens de openingsuren (zie elders in deze Uitkijkpost) in de foyer van het Open Huis aquarellen en pentekeningen van de kunstenaar Henk Stork bezichtigen. Rondleiding bibliotheek Maandag 29 september en 6 oktober: instructieve rondleidingen in de bibliotheek aan het Malevoort, aanvang 13.30 uur. Bijbellezing Vrijdag 19 september: inleiding door J.Ouweneel uit De Bilt over Johannes 17: het hogepriesterlijke gebed. Deze lezingen vinden plaats om de inhoud van de bij bel te verduidelijken. Er is gelegenheid tot vragen stellen. Aanvang 20.00 uur in de zaal van de Gereformeerde Kerk aan de Noordergeeststraat. Toegang gratis. Inlichtingen: H.Smit, tel. 072-337151. Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, afd. Heiloo Donderdag 18 september: eerste bijeenkomst in de Geref. Kerk aan de Noorder geeststraat. De heer J.B.ten Hoonte vertelt aan de hand van dia's over 'Het ande re Parijs'. Aanvang 20.00 uur. Rondleiding Heilooër Bos Zondag 21 september: maandelijkse rondleiding door het Heilooër Bos van de IVN. Start van de wandeling om 11.00 uur bij de Kattenberg. Inlichtingen: tel. 072-613015. WAO-AAW Belangenvereniging Heiloo Donderdag 18 september: Engelse les in drie groepen van 9.00-12.00 uur op het adres Pastoor van Muijenweg 14.. Kosten negen gulden per maand. Opgave/in lichtingen: tel. 331840 of op maandagmorgen 9.00-12.00 uur in 't Trefpunt, Hoog en Laag 7a. Ook opgave voor de cursussen tekenen en schilderen (dinsdag 9.30-11.30 uur) is nog mogelijk. Bridgen in 't Oosthonk Vrijdag 19 september: bridge-avond bij wijk vereniging Plan Oost in 't Oosthonk, aanvang 20.00 uur. Opgeven op donderdag 18 september tussen 19.00-21.00 uur bij de fam. Van Gans, tel. 332119. Op dinsdag 23 september bent U weer van harte welkom in de kantine van Meervogels. Graag zien we onze leden dan weer gezond en monter terug, om aan een nieuw, vanouds gezellig, kaart- seizoen te beginnen. De dagen en tijden blijven dezelfde en wel dinsdag en don derdag van half twee tot vijf uur. Mochten er onder U zijn, die vrienden of kennissen hebben, die graag kaarten, maar er om een of andere reden niet toe komen, om zich bij ons aan te sluiten, brengt U die dan gerust mee. Zij kun nen geheel vrijblijvend een kaartmiddag meemaken. Ook onbekenden van onze "kaartsoos familie" zijn natuurlijk van harte welkom. Mocht U vervoersproblemen hebben, belt U dan gerust naar onze voorzitter, P. de Ruyter, tel. 12124. Hij zorgt voor een oplossing. NED. BOND VAN PLATTELANDS VROUWEN LIMMEN Het nieuwe seizoen wordt gestart op dinsdag 23 september met een modeshow van de Fa. W. Goemans uit Alkmaar. Vervolgens staan op het programma: een uitvoering door het Marionettentheater van Joost Brug man van de operette „lm Weissen Rössl", lezing over het werk van het Prinses Beatrixfonds, Kerstavond, lezing over familiewapens, avond ge wijd aan Limmen, toneelavond en avond over sierknoopwerk. Onze afdeling telt ook 3 leeskringen, een toneelclubje en een gymclub. In het voorjaar vindt het jaarlijkse reisje plaats met als doel Brabant en houden we weer enige excursies o.a. naar Het Scheepvaarthuis in Amsterdam. Ook kan men aan ver schillende cursussen deelnemen zoals: „Hoe kun je vrede leren maken" „Vrouw en werk", „Quilten" en „kantklossen". Deze cursussen vin den in de regio plaats. Indien men eens met onze afdeling wil kennis maken kan men kosteloos 1 av2 avon den bezoeken. Voor nadere inlichtingen kunt u bel len naar mevr. Kuyper, (tel. 2267 of mevrouw Huisman, tel. 2387). Zaterdagavond, de avond van de 'gol den thirties', is er ook al levende muziek bij Buk Buk. In het café speelt namelijk de Castricumse formatie Racho da Ba- no, een salsa-feestband, volgens de insi ders. Met acht man (zang, percussie, toetsen, gitaar, blazers en bas) is Racho da Bano optimaal in staat er een caraï- bisch feest van te maken. Het optreden begint om half elf, het café gaat open om negen uur. De toegangsprijs is drie gulden. Rock roll-cursus Buk Buk is voornemens om vanaf don derdag 16 oktober gedurende tien we ken een rock roll-danscursus te geven in de grote zaal van het Bruno-gebouw. Naar aanleiding van de vele verzoeken heeft de Buk contacten gelegd met uit stekende docenten en het is mogelijk ge bleken een en ander van start te laten gaan. De cursus wordt ingeluid op za terdag 11 oktober met een groots rockabilly-festijn, waaraan Catmen en Jump! Dickie, Jump! hun medewerking verlenen. De grote slotavond is op za terdag 20 december, wanneer wederom exclusief voor de Buk een optreden van de Presleys (inclusief Elvis' kerstliede ren!) geprogrammeerd is. Opgeven voor de rock roll-danscursus kan vanaf heden bij de bar in het café of schriftelijk naar het adres Pastoor van Muijenweg 12 te Heiloo. De kosten voor de cursus zullen ongeveer 50 gul den per persoon bedragen. (De defini tieve prijs wordt nog nader bekend ge maakt). Men wordt verzocht bij voor keur per paar op te geven. KATHOLIEK VROUWENGILDE AKERSLOOT Het nieuwe seizoen van het K.V.G. be gon 2 september met een fietstocht door de duinen en een bezoek aan kasteel "Marquette". Verder staat er op hel programma: 24 september: Openingsavond, ver zorgd door de Dames Keeken met hun "Two Women-show"! 13 oktober: Kaarten. 15 oktober: Koffie-ochtend. Er wordt gesproken over alles wat met voeten te maken heeft door de Dames Oudhofl en Zomerdijk. 20 oktober: Iriscopie. De Heer J. A. Meyer uit Alkmaar komt ons vertellen wat er af te leiden valt uit je ogen, slecht werkende organen, oorzaken van ziek tes of beginstadium hiervan. 17 november: Zuster Felicitas komt uit leg geven over het jaarthema "Vrouw en Werk". 17 december: Kerstavond. Met een NEDERLANDSE CHRISTEN VROUWENBOND Het seizoen van de N.C.VB. gaat weer van start. Ook de komende periode ho pen we weer een aantal interessante en gezellige avonden te verzorgen. Dinsdag 23 september is de eerste avond in de zaal van de Geref. Kerk, aanvang 8 uur. Mevr. M.E. Boelhouwer-Overeem zal voor ons spreken over „Pastoraat aan gehandicapten". Ook gasten zijn van harte welkom. H.Mis broodmaaltijd, en toneelstukje. 12 januari: Kaarten. 19 januari: Jaarvergadering plus kienen. 11 februari: De Heer Vink komt ons het een en ander vertellen en tonen over het wel en wee van de Nederlandse Spoorwegen! 25 februari: Excursie naar Woon- Advies-Centrum in Houten, (bij Utrecht). Aangeboden door fa. Van Vliet. 16 maart: Kaarten. 23 maart: Bloemschikken. 22 april: Laatste avond van het seizoen gaan we gezellig gourmetten. De avond wordt verzorgd door het slagersbedrijf. In mei het jaarlijkse uitje en de bede vaart en in juni de strandwandeling. Kursussen: Engels, Olieverf en Handwerken. Voor meer informatie over onze vereni ging kunt U bellen: Mevr. R. v/d Vel den, tel. 13454 of Mevr. M. C. E. Met selaar, tel. 10489. GESLAAGDE SPEURTOCHT SCOUTING AKERSLOOT Hoe vonden jullie de speurtocht door Akersloot afgelopen zaterdag? Lekker gebarbecued, met een vlot over de Strammer gevaren, gebibberd bij het Bibberspel. Als je denkt dat zulke acti viteiten maar één keer per jaar plaats vinden, heb je het mis. Elke week zijn er bij scouting van die spannende en leuke avonden. Vraag het maar aan je vriend je of vriendinnetje die bij scouting zit. Natuurlijk kun jij ook bij scouting ko men. Kom gerust een avond langs en wedden dat je de smaak te pakken krijgt! Voor de jongens zijn de mogelijkheden: Welpen (8 tot 11 jaar), donderdagavond van 18.45 tot 20.00 uur. Verkenners (11 tot 15 jaar), vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Rowans (15 tot 18 jaar), don derdagavond van 19.00 tot 21.30 uur. Voor de meisjes zijn de mogelijkheden: Kabouters (8 tot 11 jaar), maandag avond van 19.00 tot 20.15 uur. Gidsen (11 tot 15 jaar), woensdagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Sherpa's (15 tot 18 jaar), donderdagavond van 19.00 tot 21.30 uur. Tot ziens in het gebouw aan de Koningsweg. HSV (voetbal) Donderdag 18 september: zaalvoetbal HSV 2 in sporthal Het Vennewater, aan vang 20.00 uur. Zondag 21 september: HSV 1 - HRC 1 (14.00 uur) en HSV 2 - Zeevogels 2 (11.00 uur). Beide wedstrijden op het sportpark aan de Bayershoffweg. EHK (klaverjassen) Maandag 22 september: eerste open drive van EHK in het Open Huis, aanvang 20.00 uur. Inschrijven vanaf 19.30 uur in de foyer of telefonisch bij mw. Haanstra (334759), dhr. Knegt (334056) of dhr. Leurink (334366). East United (zaalvoetbal) Zondag 21 september: East United - Happy People (19.20 uur) in sporthal d'Ente- rij in Limmen. Voor de komende winter heeft mode huis Unique aan de Heerenweg weer een hele mooie collectie in huis. Het komen de seizoen veel gebreid, vesten, jasjes, rokken. We vinden dit bij alle bekende merken. Rodier heeft o.a. een prachtig rood-zwart collectie, lang vest met ploy- zijde plooirok, topje en ook een gebrei de rok. Kobaltblauw blijft in van de winter, maar soms heel geraffineerd met ge waagde kleuren gecombineerd. Nieuw is de turtle hals, vroeger hebben we die ook al eens gehad, maar nu wordt hij onder de blouse gedragen. De polotrend zet zich ook nog door. Rodier heeft polojaponnen met bijpas sende pullovers. De duitse merken hou den het op de kleuren groen en paars. De fransen meer op turquoise en ko baltblauw. Hauber brengt kleding die door Pierre Gardin ontworpen is en werkelijk eindeloos te combineren valt. Sommige pullovers zijn met fluweel in- gebreid. Rokken, pantalons, jasjes, mutsjes, hoofdbanden, wollen hand schoenen, alles kleurt bij elkaar, een rij ke collectie. De mantel is het komende seizoen een echte eye-catcher" hetzij door kleur, of snit of materiaal. Losse shawlkragen, met een soort pellerine, breed geschou derd, meestal lang. Modehuis Unique heeft er een ruime keuze in. Zelfs de monti-coat maakt weer opgang. De zuiver zijden collectie van Lorenzo is met z'n schitterende kleuren altijd weer een succes. Avant-garde komt met een collectie gebreide uitgaanskleding. Jas jes die zo mooi zijn gebreid dat ze uit stekend op avondkleding gedragen kun nen worden. Jeans. Nieuw bij modehuis Unique zijn de jeans. Leuke jacks, wijde en gladde rok ken die toch heel elegant zijn. Buiten de „grote merken" heeft Unique ook een hele leuke collectie in rokken, pullovers en pantalons en mantels, die ook de wat kleinere beurs in staat stellen toch iets heel modieus te kopen. De wintercollectie van modehuis Uni que is zo zorgvuldig samengesteld dat zowel de ouderen als de jongeren hier heel goed zullen slagen. BETWEEN IN AKERSLOOT! Zaterdag 20 september zal deze inmid dels bekende formatie naar De Vriend schap in Akersloot komen, om hun re pertoire, dat zeer veelzijdig is, te laten beluisteren. Eigenlijk een thuiswedstrijd voor Between, nl. Gerard Struijf en Wi- do Roorda zijn beiden afkomstig uit Akersloot, zodat zij verzekerd zijn van veel steun van kameraden en vrienden. De aanvang van dit optreden is negen uur, en voor liefhebbers van stevige rockmuziek zou ik zeggen, koers zater dagavond eens richting Akersloot. Rob de Nijs Zaterdag 1 november komt Rob de Nijs naar dancing De Vriendschap om zijn werkelijk unieke repertoire te brengen. Een uur lang durende show zal hij op de planken brengen, met daarin alle beken de successen. Kaartjes zijn op dit mo ment al in de voorverkoop verkrijgbaar bij De Vriendschap in Akersloot. De gemeenteraad is er voor de inwo ners van Heiloo: Zo ook de VVD- fractie, die een nauwe band met de burgers op prijs stelt, zowel indi vidueel als fractie. De gemeente raad van Heiloo komt op de eerste donderdag van de maand 's avonds in openbare vergadering bijeen. Op de donderdagavond daaraan voor afgaande vergadert de VVD-fractie in het gemeentehuis. Vóór de aan vang van deze fractievergadering houdt de fractie spreekuur en kan ie dereen met zijn wensen en verlangens terecht. Bij voorkeur na tele fonische afspraak (tel. 331914). De VVD-raadsleden kunnen echter ook zonder bezwaar persoonlijk wor den benaderd. Zij zijn ervoor en.... zijn u graag van dienst met een willig oor, al kan natuurlijk niet aan elk verzoek worden voldaan. Als antwoord op de vraag „wie voor wat?" onder staand de taakverdeling in de VVD- fractie: Wethouder J.J. Dekker, Kenne- merstraatweg 7, tel. 112120: wet houder van openbare werken, bouw en woningtoezicht, verkeer, vervoer, beplantingen, volkshuisvesting, ka- bel-tv, milieu. Mevrouw J. Wijster-Schuddeboom, v.d. Feen de Lilleweg 5, tel. 331914: fractievoorzitter, onderwijs. J. Roelofs, Obriglaan 35, tel. 333510: fractiesecretaris, financien, per soneelszaken. Mevrouw J. M. Cahn-Vogel, De Dors 12, tel. 332520: sociale zaken, maat schappelijke dienstverlening, volks gezondheid en cultuur. H. M. Post, Op de Wieken 29, tel. 332905: openbare werken, beplan tingen, milieu- en huisvestingszaken, verkeer. J. E. A. M. Coebergh, Kennemer- straatweg 63, tel. 335429: finan cien en personeelszaken. E. Jonker, Havercamplaan 1, tel. 330577: ruimtelijke ordening, sport en recreatie. DIERENBESCHERMING Pépé is een bastaard met gecoupeerde staart, hij is ruim VA jaar oud en erg lief. Helaas mist hij zijn rechter voor poot door een ongeluk op de leeftijd van 6 maanden. Pépé merkt daar zelf niets van, hij kan alles wat andere hon den ook kunnen, zoals rennen, spelen, graven, zwemmen, enz. Vlak na het on geluk heeft Pépé voortdurend iemand bij zich gehad en daardoor kan hij niet tegen alleen zijn. Dit is Pépé's enige probleem, maar wel iets om rekening mee te houden. Dus, bent U veel thuis of woont U vrij en U heeft geen moeite met het feit dat Pépé een poot mist, denk dan aan hem want hij verdient het om een eigen plaats te krijgen. Voor meer informatie, kunt U bellen: 072- 333714. schildpadpoes, beige bef en beige poot jes, volwassen, erg klein, wit/beige vlooienband, Het Hoekstuk, Heiloo; donker cypers/wildkleurige poes, beige buik, witte vlooienband, Breitnerhof, Alkmaar; lapjespoes, witte neus, grote witte bef, Warmoezierslaan, Heiloo; schildpadpoes, klein wit puntje aan staart, puntige oren, donkere neus, M. van Weerdenburglaan, Egmond/Hoef, al ruim een maand vermist; witte lap jespoes, aan onderkant wit, 1 oog bruin, 1 oog zwart, ca. 1 jaar, wordt al 14 dagen vermist, Torenstraat, Eg- mond/Zee; witte kater, 4 maanden, zwarte vlooienband, Hogeweg, Limmen: Verder zoeken wij een goed tehuis voor: Zwarte kater, wit befje en witte pootjes, erg aanhankelijk, 4 jaar; zwarte poes, houdt erg van rust (ze heeft erg veel mee gemaakt), 5 jaar; wit met zwart poesje, leuk voor kinderen maar houdt niet van andere katten, ca. 5 jaar; zwart poesje, ontzettend lief en past zich makkelijk aan, ca. 6 jaar; grijze kater, 18 jaar. Wie zou het leuk vinden om kittens in een kooi te verzorgen? yoor informatie; 072-337853. Bonnie", bast. hond (lijkt op Golden Retriever), zwart, reu, 1 jaar; Goo fy", Beagle, reu, DA jaar; „Jaflin", kruising Mechelse herder/boxer, reu, 3 jaar; Snuiter", bast. herder, zwart met witte bef, reu, 4 jaar; Boomer", kruising Dalmatiër/Pointer, reu, 4 jaar ,,Micha" en ,,Karie", zusjes, kruising Collie/herder, gest., 4 jaar (samen te plaatsen);Muff ie", bast. herder, reu, 4lA jaar; ,,Abby", bouvier, teef, gest., 8 jaar;Snoopy", lief bast. reutje, wit, zwarte kop, 10 jaar. Voor informatie; 02205-2256. Gevonden: Cyperse kater, witte bef, witte neus, witte achterpootjes, Munnickenhof, Heiloo; donker cyperse kater, gecastr., witte bef, 4 witte pootjes, halfwitte neus, Jan van Tooropweg, Bergen. Voor inlichtingen: 072-621195. Vermist: Cyperse kater, niet gecastr., witte po ten, witte bef, Torenlaan, Heiloo; Pépé is op zoek naar een thuis. Wit dwergkonijn, grijze neus en grijze staart, Heerenweg, Heiloo; grijs dwerg konijn, zwarte oren, Kerkemeer, Aker sloot. Voor inlichtingen: 072-621195. De prachtige Dierenbescherming- Kalender 1987 is weer verkrijgbaar: mevr. van Beek, Slimpad 9, tel. 072- 332759. Dierenbescherming Heiloo en om streken: Tel. katten Heiloo, 072-337853, 072-621195; Limmen, 02205-2256; Akersloot, 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen, 02205-2256; Akersloot, 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen, 02205-2256; Akersloot, 02513-10079. Expositie in De Kapberg Tot en met 28 september kan men in Galerie De Kapberg, Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef (tel. 02206-2645) een expositie van schilderijen en tekeningen van de kunstenaars Marlies Rekers en Felix Wijns bezichtigen. De openingsuren zijn zaterdag en zondag van 13.30-17.00 uur. HUISARTSEN Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING LIMMEN Honden katten: mevr. Waijers, tel. 02205-2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. PRAKTIJKEN FYSIOTHERAPIE D. de Jong, Kerkweg 20, Limmen. Behandeling volgens afspraak (ma. t/m vr.), tel. 02205-1796. R. P. M. Donker, Rijksweg 126, Lim men, tel. 02205-3219. Praktijk voetbalver. Limmen: Dampe- gheestlaan, tel. 02205-1650. ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK Spreekuur: donderdagmiddag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Middenweg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid donderdagochtend en overige weekdagen: Kennemerstraatweg 382 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072- 110804). INDICATIECOMMISSIE BEJAARDENOORDEN Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. KRUISVERENIGING LIMMEN Dagelijks spreekuur tussen 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00-8.00 uur via tel. 072-126482. AFDELING SOCIALE ZAKEN Openingstijden: dinsdagochtend en donderdagochtend van 9.00-12.00 uur en verder na tel. afspraak: tel. 3109. DIERENARTS CASTRICUM/LIMMEN E.O. Dierenarts Wolters, de Loet 182, Castri- cum is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdags spreekuur van 13.00-14.00 u. GEZINSVERZORGING, BEJAARDENHULP EN ALPHA-HULP Stichting Noord Kennemerland Kantoor Heiloo: Westerweg 294 Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvragen om hulp, bel het cen trale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereik baar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaar heidsdienst: 072-156400. OPENBARE BIBLIOTHEEK LIMMEN Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. SPREEKUREN WETHOUDERS Iedere maandagavond in het gemeentehuis van 19.00-20.00 uur. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel.nr. 072-331606 (Comman deurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. DIERENARTS CASTRICUM/LIMMEN Dierenarts v. Lohuizen, Dotterbloem 7. Castricum, is bereikbaar via tel. 02518- 55910. STICHTING BEJAARDEN WELZIJN LIMMEN Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295 ZWANGERSCHAPSCURSUS Voor zwangerschaps- en nabevallingfc- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. TAFELTJE-DEK-JE Mevr. Hoogeboom-de Zeeuw, Visweg 33, Limmen, tel. 02205-1377. Het blijft muzikaal zomeren bij jonge rencentrum Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg. Komend weekend wordt er weer een absolute topper van de Nederlandse muziek-'sien' binnenge haald. Niemand minder dan Herman Brood, die afgelopen zondag in het VPRO-programma Jonge Helden nog acteerde als de veerman. Brood komt met een bijna geheel vernieuwde Wild Romance naar de Buk: David Hollestel- le Jr. en Danny Lademacher op gitaar, Rudy Englebert op bas en Ani Meerman achter de drums. De aanvang is zondagmiddag om half vijf, de zaal gaat open om vier uur. De entreeprijs is tien gulden. Vrijdagavond en zaterdagavond kan je nog kaarten in de voorverkoop bemachtigen. Op de zondag zelf zal waarschijnlijk nog ma&r een zeer beperkt aantal kaarten beschik baar zijn. Racho da Bano

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 4