limmen De fgmonden van dhr en Daar Agenda Akers/nat Grote hondenshow in Egmond Slijterij Admiraal overgenomen Hekel-cabaret Jn Limmen AGENDA LIMMEN SUCCES VOOR KARATEKA'S VAN KARATECLUB LIMMEN GLAS HET INZAMELEN WAARD. HUP IN DE GLASBAK! IIII Ivl-IKI >M ;-'i m I'll Mill ii mile. Cees Bakker zet goede tijd neer op 100 km-loop in Winschoten Zaterdag 13 september werd de 100 km loop van Winschoten verlopen. Onder de ruim honderd deelnemers uit binnen- en buitenland bevond zich ook de 45-jarige Akersloter Cees Bakker. Cees Bakker voltooide deze wedstrijd voor de tweede maal (hij liep deze wedstijd twee jaar geleden ook al in 9 uur en 16 minuten) in een goede tijd van 8 uur en 25 minuten. Versleten knieën Cees Bakker liep al enige jaren, toen hij Hans Mikkers ontmoette. Deze liep ook enige jaren de 100 km-loop. Na een keer mee geweest te zijn werd Cees ook gein- teresseerd in deze discipline. Cees: Vooral de hele sfeer om dit gebeuren trok mij zeer aan. Ik besloot om het vol gende jaar ook deel te nemen aan deze wedstrijd". Intussen was Hans Mikkers de begeleider geworden van Cees. Het had echter weinig gescheeld of Cees had helemaal nooit meer kunnen lopen. Volgens artsen waren namelijk beide knieën versleten. Cees kwam toen bij dokter Hermans terecht in Hilversum. Deze vertelde Cees dat hij gerust grote afstanden kon gaan lopen, maar geen explosief werk. ,,Daar heb ik mij dus goed aan gehouden, want ik heb weinig of geen last van mijn knieën". Voorbereiding Om z'n 100 km-loop goed uit te kunnen lopen, moet je goed voorbereid zijn. Cees Bakker (1151, midden) tijdens de marathon in Amersfoort. Cees:,,Ik liep met de jongens van de club (de AMAK, die dit jaar vijf jaar bestaat) al veel kilometers. Ik train elke dag in de middagpauze van mijn werk zes km. Daarnaast liep ik vaak 's avonds met mijn achterbuurman een rondje Wijk aan Zee. Dit is ongeveer dertig km. Ook had ik dit jaar al vier marathons gelopen. In de maand au gustus had ik weken van 170 kilometer. De laatste week voor de wedstijd heb ik heel weinig gelopen, daar ik nogal ver moeid was". Steeds beter Zaterdag 13 september was dus de dag van de waarheid, ,,'s Morgens vroeg werden we in het donker weggeschoten. Al gauw voelde ik dat het erg goed ging. Hans Mikkers in ik hadden gegokt op een tijd tussen de 8 uur dertig en 8 uur vijfenveertig, maar ik bleek daar al ver onder te zitten. Tot tachtig kilometer ging het erg goed, maar doordat het steeds warmer werd, liep de snelheid langzamerhand terug. Bij het bord van de laatste tien kilometer ging het opeens weer steeds beter en kwam ik dus in een tijd van 8 uur 25 over de finish". ,,Als ik er zo op terug kijk ben ik zeer tevreden. Voorlopig ga ik zeker nog ja ren door met deze sport, mits ik natuur lijk gezond blijf. Ik heb er namelijk ont zettend veel plezier in. Dit jaar loop ik waarschijnlijk nog twee marathons. Als alles mee zit loop ik Winschoten waar schijnlijk volgend jaar weer". We zullen daarom nog enige jaren van Cees Bakker horen, daar je bij deze lan ge afstanden steeds beter gaat lopen naarmate je ouder wordt. Volop belangstelling in de bibliotheekwaar de A vak haar informatiedag hield. Veel belangstelling voor informatiedag Akersloter Vrouwen Actief Donderdag werd er een open dag ge houden in de bibliotheek van Akersloot door de Akersloter Vrouwen Actief. Al gauw bleek dat de belangstelling groot was. Er waren verschillende hoeken in gedeeld voor de verschillende onderwer pen. Hier werd men voorgelicht over de plannen die er zijn voor verschillende curssusen en thema-avonden. Vooral bij de curcus astrologie bleek de be langstelling groot te zijn. De curcus astrologie (leren wie je bent) wordt gestart op de data: 13 en 27 janu ari en 10 februari. De eerst drie keer wordt er gepeild, hoeveel belangstelling er is voor deze cursus. Is er voldoende belangstelling, dan wordt er een ver- volgcurcus gegeven, waarin alles uitge breid aan de orde komt, o.a. de stand van de tien verschillende planeten en wat voor invloed deze kunnen hebben op je leven. Open School Ook hier wordt een programma ge maakt naar gelang de belangastelling is van de cursisten. In principe duurt deze curcus twee jaar, maar wil men tussen tijds stoppen met deze curcus, dan kan dit natuurlijk altijd. Het is bedoeld voor vrouwen die alleen een lagere school opleiding hebben gehad. Het is dus niet bedoeld voor mensen met een Mavo of Havo opleiding. Als men zich opgeeft voor deze curcus, komt er eerst iemand langs voor een gesprek. Er wordt niet gewerkt zoals de 'gewone' scholen dat doen. De onder werpen zijn vrij, wel is er een beetje huiswerk aan verbonden, onder andere om verslagen te maken. De uiterste in- schrijfdatum voor deze curcus is vrijdag 26 september. Het teken van de mode In januari 1987 zal er gestart worden met een curcus over de mode van de ver schillende eeuwen. Het wordt in vier de len gegeven. Het eerste deel start op 15 januari. Ook hier geldt natuurlijk dat er genoeg belangstelling voor moet zijn. Spel en kind Hier wordt de ouders duidelijk gemaakt wat de invloed van televisie en speel goed is op kinderen. Deze voorlichtin gavond is voor vaders en moeders van jonge kinderen bedoeld. De doelstelling van de AVAK is: - geen lidmaatschap nodig - het bevorderen van maatschappelijke bewustwording - bevorderen van mondigheid - het uitdragen van een eigen visie op ac tuele onderwepen WOONGROEPENVERENIGING ALKMAAR E.O. In Alkmaar en omstreken bestaat sinds enige tijd een vereniging die zich wil inzetten voor mensen die in een woongroep wonen of willen gaan wonen. De vereniging stelt zich ten doel mensen die in een woongroep wil len gaan wonen met elkaar in kontakt te brengen, en ook mensen in kontakt te brengen met woongroepen met vakante plaatsen. Voorts houdt de vereniging zich bezig met het zoeken naar geschikte panden voor woon groepen, en beijvert zij zich voor de versoepeling van het huisvestings beleid ten aanzien van groepen. Op donderdagavond 25 september om 20.00 uur zal de woongroepver eniging haar algemene ledenverga dering houden in het pand van de Kin derwinkel, Luttik Oudorp 75, 1811 MV Alkmaar. Behalve de leden zijn ook andere belangstellenden van har te welkom. Meer informatie over de Woongroepen Vereniging Alkmaar e.o. is te verkrijgen op het adres Kin- heimstraat 16, 1815 BE Alkmaar, tel. 072-125916. IHlBHEI, VERLIES MEERVOGELSHANDBAL Dames Meervogels - Berdos, 10-12. Een wedstrijd die vooral bepaald werd door het aantal strafworpen. Berdos vertoon de het betere spel op de cirkel. Behalve Judith Hollenberg van Meervogels was het Berdos dat, door het benutten van strafwerpen, terecht de punten verdiende. Heren Meervogels - Zandvoort- meeuwen, 8-17. Een slechte wedstrijd van Meervogels. De eerste helft vooral door verdedigingsfouten keek Meervo gels al snel tegen een 0-6 achterstand aan. Begin tweede helft een licht herstel en kwam Meervogels terug tot 5-8, waarna een zestal break-outs niet wer den benut. Het zelfvertrouwen was zoek, Zand- voortmeeuwen scoorde er rüstig op los, en voor Meervogels een wedstrijd om snel te vergeten. SCHIETVERENIGING DE VRIJHEID' AKERSLOOT Uitslagen en standen van dinsdag 16 september: Ereklasse: A. Kamink, 97 ptn. A-klasse: G. Admiraal, 95 ptn.; H. Le vering, 95 ptn.; H. Schoemaker, 95 ptn.; J. Tijmes, 94 ptn. B-klasse: F. Ruigewaard, 94 ptn.; C. Zoon, 94 ptn.; W. Burgering, 92 ptn.; C. Steeman, 92 ptn.; IJ. Kaptein, 92 ptn. C-klasse: K. Cheung, 88 ptn.; R. Leve ring, 87 ptn.; L. Soeterbroek, 84 ptn. Aanvangersklasse: E. Schoemaker, 92 ptn.; J. Admiraal, 88 ptn.; H. Jak, 87 ptn.; S. de Rijke, 86 ptn.; G. Steeman jr., 84 ptn. De tweede schietavond was een zeer geslaagde avond mét een prima op komst, 24 schutters voor het rooster, met daarnaast nog een aantal leden die deze avond benut hebben om te oefe nen. Uitstekend resultaat deze avond voor Ad Kamink met een score van 97 punten, wat bewijst dat hij terecht naar de Ere-klasse is gepromoveerd. In de A- klasse moest de eer door drie leden wor den gedeeld, H. Schoemaker, H. Leve ring en G. Admiraal behaalden alle drie 95 punten. In de B-klasse hoge scores van F. Ruigewaard en C. Zoon, zij schoten 94 punten bijeen. Hoogste schutter in de C-klasse was ditmaal K. Cheung met 88 punten, terwijl in de aanvangersklasse de prestatie van E. Schoemaker opviel, nl. 92 punten. Mochten er mensen zijn die ook interes se hebben in de schietsport, zij zijn van harte welkom, iedere dinsdagavond in De Vriendschap in Akersloot, alwaar om acht uur de wapens worden geladen. ïmTfffrii KOMPETITIEPROGRAMMA IN SPORTHAL D'ENTERIJ Zaalvoetbal KNVB, vrydag 26 sep tember: Limmen - B&W 't pontje 18.45 MCA - handsome Eight 19.25 Koot United - Vliegadviesgr. 20.15 Bleeker Boys - Horse Pub 21.05 13 Balcken - Koedijk 21.55 Maandag 29 september Jong Holland - AFC Hooge Huys 18.45 Novitas - Kolping Boys 19.25 Autosl.Visscher - CZVV Kras 20.05 FC Noord End -Sporting 20.45 AZV Vriendschap - White Sto nes 21.25 Koreman - Solana 22.05 Bedryfsvoetbal uitslagen 20 septem ber: Commandeur - GP Groot 4-6 Driessen - Erkamp 4-4 Bleeker Boys - v.d. Steen Kle verlaan 7-3 't Achterom - Nidrac 5-4 Programma 27 september Driessen - Zomerdijk 19.00 Erkamp - Joh. Jansen 19.50 't Achterom - v.d. Steen Klever laan 20.40 Bleeker Boys - Motaal 21.30 Basketbal zaterdag 27 september Dunking Limmen - Onze Gezellen Kad. meisje 15.00 Dunking Limmen - Egmond asp. meisjes t 16.15 Dunking Limmen - Dios he ren 17.30 Badminton zondag 28 september aanvang 11.30 uur: d'Enterij 1 - Flash d' Enterij 2 - Polisport d' Enterij 3 - Upsilon d' Enterij 4 - Polisport Zaterdag 27 september aanvang 9.30 uur. d' Enterij BI - EBC AKERSLOOTSE PAG BURGERLIJKE STAND AKERSLOOT Gehuwd: C. P. M. Bleijendaal en M. Duncker. SCOUTING LIMMEN 40 JAAR Eindelijk is het dan zover. Scouting Lynmen bestaat 40 jaar en dit wordt ge vierd in het weekend van 27 en 28 sep tember. Op zaterdagavond 27 septem ber is voor genodigde een voorstelling in het parochiehuis. De zaal gaat om 19.30 uur open. na 22.30 uur is het parochie huis open voor alle oud-leiding, oud leden en iedereen die maar iets met Scouting Limmen te maken heeft ge had. Bij deze bent u dus uitgenodigd! De muzikale omlijsting van deze reünie zal worden verzorgd door Zig-Zag-disco. Op zondag 28 september is een ten toonstelling in het Cultureel Centrum de Vredeburg van 11.00 uur t/m 17.00 uur. Hier zal al het verzamelde materi aal worden tentoongesteld, zoals: fo to's, dia's, films, logboeken, kasboe ken, overslagen enz.. Natuurlijk is ons gedenkenboek het gehele weekend, tij dens het feest te koop voor slechts 5,~ per boek. Op zondag 21 september j.l. werden in de Beijnes-Sporthal te Haarlem de Noord-Hollands Kampioenschappen Karate gehouden voor de jeugd van 12/13 jaar, 14/15 jaar en de junioren van 16 t/m 21 jaar. Deze kampioen schappen werden georganiseerd door de Karate-do Bond Nederland. Karateclub Limmen was vertegenwoor digd met 5 deelnemers in verschillende gewichtsklassen en leeftijden. Bij de jeugd van 12/13 jaar behaalde Maurice Philipoom een mooie tweede plaats en is hiermee 2e van Noord-Holland in de gewichtsklasse boven 45 kg. Bij de junioren behaalden Duncan Rum- ping 16 jaar in de gewichtsklasse tot 60 kg en Dennis Vader 17 jaar in de ge wichtsklasse boven 80 kg beiden een verdiende 3e plaats en zijn hiermee 3e van Noord-Holland. Door het behalen van de 3e plaats mogen deze twee kara- teka's deelnemen aan de Nederlandse Kampioenschappen Karate welke op 26 oktober a.s. te Enschede worden gehouden. 335 Honden van zo'n 75 verschillende rassen zijn ingeschreven voor de grote rashondenshow van de Kynologenclub West-Friesland die op zondag 28 sep tember wordt gehouden in het Sport centrum Egmond te Egmond aan Zee. Zes keurmeesters zullen uit die 335 hon den de mooiste exemplaren aanwijzen. Naas zeer populaire rassen als de bou vier en de golden retriever, zijn ook weer nog onbekende rassen als de cao da serra da estrela (een spaans herders hondenras), de imposante Pyrenese berghond de Poolse owczarek nizinny ingeschreven. De show duurt van negen uur tot ongeveer half vijf. Honden van bezoekers hebben geen toegang in het Sportcentrum. De toegangsprijs be draagt 5,-- per persoon. Kinderen tot 12 jaar betalen de helft. Binnenkort is er in Egmond weer een hondenshow. BROEKMAN MAK. VERLIEST EERSTE PUNT Lijstaanvoerder Broekman Makelaardij heeft in 'n matig gespeelde wedstrijd zijn eerste verliespunt van deze competi tie geleden. Het Alkmaarse 13 Balcken had hiervoor één doelpunt nodig, zodat de aanval van beide partijen matig presteerde in 50 minuten zaalvoetbal. Broekman Mak. heeft wel een veldover- wicht gehad -gedurende bijna: de hele wedstrijd, maar de meest mooie kansen gingen verloren door deels te haastig af ronden of te onzuiver spelen. Bij 13 Balcken was ook de aanval het zwakste onderdeel van het team, en als het ge vaarlijk werd stond Martin Hoffschlag op z'n post om het gevaar te keren. In de eerste helft kon men niet tot sco ren komen, dus moesten de goals in het tweede deel komen. Broekman Make laardij mocht het eerst de vreugde hier van proeven, nadat Jos Bijman en Piet Hein Twisk goed combineerden, scoor de de laatstgenoemde. Wie dacht dat er nu wel meer doelpunten zouden vallen,- kwam bedrogen uit, het bleef moeilijk. Vier minuten voor tijd scoorde 13 Bal cken via Henk de Vries de gelijkmaker, zodat Broekman Mak. zijn eerste ver liespunt en 13 Balcken zijn tweede punt binnenhaalde. D'66 HEILOO/LIMMEN Op 10 september heeft een algemene afdelingsvergadering van de afdeling Heiloo-Limmen van D'66 plaatsge vonden. Ter vergadering is aan de or de geweest de plannen voor de bouw van een nieuw gemeentehuis in de gemeente Heiloo. In oktober 1985 heeft de gemeente raad van Heiloo een crediet beschik baar gesteld ten einde door het bouw centrum te Rotterdam een onderzoek te kunnen laten verrichten. Dit on derzoek had ten doel zowel de moge lijkheden van totale nieuwbouw als die van verbouw van het huidige ge meentehuis te laten nagaan. In het onderzoek werden de mogelijkheden voor diverse locaties betrokken, een en ander op uitdrukkelijk verzoek van de toenmalige gemeenteraad. Het Bouwcentrum heeft inmiddels gerapporteerd. De gegevens uit het onderzoek zijn echter tot dusverre niet openbaar gemaakt. Wèl beston den plannen tot een hernieuwd on derzoek te doen overgaan, welke plannen inmiddels naar de achter grond zijn verschoven. De afdeling Heiloo-Limmen van D'66 meent dat de inwoners op grond van de Wet Openbaarheid van Bestuur recht hebben om kennis te nemen van de resultaten van het onderzoek van het bouwcentrum. Op 10 september besloten zij dan ook een officieel ver zoek tot het college van Burgemeester en wethouders te richten om dit rap port vrij te geven. Dit verzoek is door ons verzonden. Het woord is nu aan het College. TAFELTJE DEKJE' VRAAGT VRIJWILLIGERS VOOR HET VERVOER VAN DE MAALTIJDEN Tafeltje Dekje" - een U.V.V. project - verzorgt in Heiloo iedere dag warme maaltijden thuis bij (veelal oudere) mensen, die om verschillende redenen niet zelf in staat zijn de maaltijd te be reiden. Deze maaltijden worden bereid in het verzorgingshuis de Loet te Hei loo. Het rondbrengen ervan gebeurt rond het middaguur 12.00-13.00 uur). Het vervoer geschiedt in goed af sluitbare en isolerende kistjes, welke in de kofferbak van een personenauto ge plaatst kunnen worden. De gebruiker betaalt ƒ5,- voor een war me maaltijd (vanaf 1-9-1986). Voor het vervoer is ƒ1,- per maaltijd beschik baar. Het aantal rond te brengen maal tijden bedraagt momenteel 30. Wij willen graag in kontakt komen met een aantal vrijwilligers, die tegen ge noemde vergoeding vanaf 1-1-1987 da gelijks een gedeelte hiervan kunnen rondbrengen. Uiteraard volgens een zo efficiënt mogelijk ingedeelde wijk of route. Mensen in het bezit van een auto én met verantwoordelijkheidsgevoel, want de maaltijd-gebruiker zit wel op te wachten. Ook willen wij graag in kontakt komen met mensen die, ter ver vanging van de vaste krachten zo af en toe eens kunnen inspringen. Voor nadere informatie en/of opgave kunt U kontakt opnemen met mevrouw Smit (coördinatrice vrijwilligersver- voer), tel. 333097, of met de heer G. Zeeman van de Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, 1852 AS Hei loo, tel. 331297. PRATEN OVER EPILEPSIE Evenals voorgaande jaren starten wij binnenkort weer met het organiseren van de gespreksgroepen. Praten over epilepsie, uitwisselen van ervaringen, informatie verkrijgen en elkaar on dersteuning geven zijn een aantal aspecten die in de gespreksgroepen aan de orde zullen komen in overleg met de deelnemers. De gespreks groepen worden gegeven daar waar de meeste aanmeldingen zijn en zul len éénmaal in de 14 dagen plaats vinden. Het is de bedoeling om to taal 8 tot 10 maal bijeen te zijn. Heeft u belangstelling voor deel name dan kunt u vóór 25 september kontakt opnemen met: mevrouw G. Suijkerbuijk, Marshallstraat 32, 1902 DD Castricum, tel. 02518-57870. FNV AFD. HEILOO/LIMMEN Traditiegetrouw gaat ook dit najaar in Alkmaar weer de FNV-vakbond- school van start, speciaal bedoeld voor mannen en vrouwen die lid zijn van een vakbond die bij de FNV is aan gesloten. En voor hun huisgenoten, die zelf geen lid kunnen zijn. Het maakt niet uit of je werk hebt of niet, wat je leeftijd is en wat voor een op leiding je hebt. Het gaat om een al gemene cursus, die niet voor een be paalde functie in de vakbond opleidt. Het lesprogramma wordt afgewerkt in 25 lesavonden en loopt tot medio april 1987. Een informatie-avond wordt gehouden op maandag 29 september om 19.30 uur in het Vormingscentrum, Drechterwaard 12 te Alkmaar. (Goed te bereiken met trein en bus). De FNV- vakbondsschool wordt begeleid door twee ervaren bondsmensen, waar nodig aangevuld met gastdocenten, de cursusprijs bedraagt voor de gehele leergang 50 gulden per cursist. Inlichtingen en aanmelden: G. J. Visscher, Percivalstraat 57, 1813 LT Alkmaar, (072)-400357, bij voor keur na 18.00 uur. - De winnaar van de cross/iets op de stoep bij de royale slijter in Limmen. Ruim 18 jaar hebben de heer en me vrouw Admiraal hun slijterij aan de Kerkweg 27 gedreven. Nu echter is de tijd aangebroken, dat de volgende gene ratie de zaak overneemt. Dick Admiraal en Ellen van den Heerik hebben dit in tussen gedaan. Natuurlijk ging dit met enkele veranderingen gepaard en een prijsvraag. De zaak is wat lichter ge maakt en de gevel versierd met enige biervaatjes. De toonbank bestaat uit een oud wijnvat en de vloer is van een nieuw tapijt voorzien. Voorlopig zal El len in de winkel staan en de exotische drankjes het gedistelleerd, het Bier en de wijn (waarvan het assortiment flink is uitgebreid) aan de man/vrouw brengen. Tevens verhuurt Admiraal ook bierva ten, met een biertap, van 10 liter voor de huiselijke feestjes van 30-50 liter voor de grotere partijen, er worden ook tafels- stoelen en glaswerk verhuurd. De prijs van de slagzin tergelegenheid van de opening werd gewonnen door Henny Albrink uit Limmen. Zij won een mooie crossfiets. Haar rijm luidt: Bier en wijn van Admiraal Dat is echte klare taal want in een zaak van vader op zoon, daar blijft succes en kwaliteit zo heel gewoon. SQUASHVERENIGING DE VOETEL Squashvereniging De Voetel uit Lim men is in de landelijke competitie weer van start gegaan. De Voetel komt uit met een dames- en herenteam. De eerste ontmoetingen werden thuis gespeeld. Dinsdag de da mes tegen Reflex 1 uit Castricum, uit slag 1-3. Het tegenpunt werd gescoord door invalster Nelleke Bak. De heren speelden hun eerste wedstrijd tegen De Stip uit Koog a.d. Zaan. Nieuwe speler in het team is Ton Huijs- mans. Hij speelde een goede wedstrijd maar verloor. Na een 2-0 achterstand brachten de gebroeders Boontje de stand weer op gelijke hoogte, eindstand 2-2. De volgende thuiswedstrijden zijn op de dinsdagen 30 september, 28 oktober, 4 november en de donderdagen 23 okto ber en 30 oktober. HALLO, KLEINE BOEF! KOM JE OOK -NAAR WEf LIMMENSE BIBLIOTHEEK IN DE KINDERBOEKENWEEK? Dan is daar van alles te beleven. En spe ciaal voor de boeven van de basis schoolleeftijd. Het begint al meteen op 8 oktober. Dan is er kleuren in de bibli otheek voor al het boevengespuis van 4 - 6 jaar. De dag erna, op 9 oktober, komt theater Knipoog! Die geven een mini-voorstelling met muziek voor de boeven van 6-10 jaar. Om 4 uur is de eerste voorstelling en om 5 uur de twee de. Gratis kaartjes afhalen in de biblio theek vanaf 22 september. Voor de grootste boevengroep tot 12 jaar is er een puzzel, die gedurende de hele kinderboekenweek van 8-19 okto ber in de bibliotheek van Limmen opge lost en gekleurd kan worden. Voor alle boeven is er een verrassing. O ja, wat denk je dat het thema van de kinderboe kenweek is? Boeven natuurlijk. Daar om zullen er, naast de bekroonde boe ken, een heleboel boeken uitgestald worden, die over boeven gaan. Openba re bibliotheek Limmen, Kapelweg 6a, openingstijden onder Diensten in Lim men elders in deze krant. SV DE VRIJHEID LIMMEN Het seizoen is weer begonnen. Op 17 september schoten wij de eerste kaar ten. Een moeilijk begin zo vlak na d kermis. Hier volgen de uitslagen: ert klasse 1, G. Miltenburg 98 pnt., 2, T. Vermolen 97 pnt.; A klasse 1, K. Mooij 98 pnt., 2, F. Zonneveld 97 pnt., 3, A. Groot 96 pnt., 4, N. Droog 94 pnt., 5, B. Metzelaar 92 pnt.; B klasse 1 gedeelte le plaats P. Könst 96 pnt., W. Verzij- lenberg 96 pnt., 3, C. S. Pepping 94 pnt., 4, J. Nuijens 92 pnt., 5, C. Onder water 91 pnt.; C klasse 1, B. Veensta 94 pnt., 2, K. Admiraal 91 pnt., 3X3e C. Dekker 90 W. Erkamp 90 en E. Pepping ook met 90 punten. Tot de volgende week. Op uitnodiging van de Vredesgroep Limmen zal deze week, de Vredes- week, het Hekelcabaret op treden. Op de aanplakbiljetten staat nog dat Project-80 het stuk Lading' zou op voeren. Echter door ziekte van de hoofdrolspeelster kan dit niet door gaan. De Vredesgroep heeft kans gezien, op deze korte termijn, voor een goed alternatief te zorgen en heeft het Hekelcabaret kunnen contracteren. Plaats: Parochiehuis, Dusseldorper- weg 61, Limmen, tijd: donderdag 25 september 20.00 uur, toegangsprijs ƒ4,-. HSV LIMMEN Zondag j.l. was de eerste baarswedstrijd van dit seizoen. Met 29 vissers togen we naar het kanaal te Koedijk. En om met Pelleboer te spreken kreeg deze zondag een 10, want het weer was goed en de vangsten waren ook goed. Ook al was er een enkele visser die meer witvis ving dan baars. De volgende baarswedstrijd is op 5 oktober. Uitslag A klas 1. W. Krom 23 st., 2. P. v.d. Heydt 16 st., 3. C. Bakker 14 st., 4. W. Metzelaar 14 st., 5. M. Zandber gen 14. Uitslag B klas 1, W. Admiraal 17 st., 2. R. Jak 14 st., 3. P. Levering 12 st., 4. F. Zonneveld 12 st., 5. J. Leurs 10 st. Unicef verkoop in Limmen Kaarten en andere artikelen van Unicef zijn nu ook te koop in Limmen. Verkoo padres: mw. R.Bos, Kapelweg 6B in Limmen, tel. 02205-2193. Klaverjasdrive Vrijdag 26 september: klaverjasdrive voor koppels in de kantine van de voetbalve reniging Limmen. De aanvang van de drive is 20.00 uur. Hekel-cabaret in het Parochiehuis Donderdag 25 september: op uitnodiging van de Vredesgroep Limmen speelt in het kader van de Vredesweek het Hekel-cabaret haar laatste voorstelling in het Pa rochiehuis. De aanvang is 20.00 uur. Meervogels (handbal) Zaterdag 27 september: thuiswedstrijden voor de jeugd (jongens en meisjes) vanaf 12.00 uur. Zondag 28 september: thuiswedstrijden voor dames en heren senioren en meisjes junioren vanaf 10.45 uur. OPENING AANLOOPCENTRUM DE REINAERT Vanaf donderdag 2 oktober is in Alk maar tweemaal per week een aanloop centrum open voor ex-psychiatrische patiënten en voor mensen in vergelijk bare omstandigheden. Het aanloopcen trum steunt op het werk van vrijwilli gers. Zij zijn op grond van verschillende berichten en ervaringen tot de konklusie gekomen dat een groot aantal ex- psychiatrische patiënten (en anderen) weinig aansluiting weet te vinden met de samenleving. Betaald werk is uitgeslo ten en ook vrijwilligerswerk stelt eisen waar 7Ü nipt nltiirl octrt tnnnpn Aanloopcentrum De Reinaert is iedere week op dinsdagavond en donderdag ochtend een open huis voor gezellig heid, koffie en gesprekken. Tijdschrif ten en spelkaarten liggen klaar. Het cen trum is tot stand gekomen in samenwer king met de RIAGG Noord-Kennemer- land. De Stichting Humanitas heeft een uitstekende ruimte ter beschikking gesteld. Het adres is Reinaertlaan 1-3 (evenwijdig aan de Koelmalaan, niet ver van de Don Boscokerk). Voor informa tie kan 's avonds na 7 uur 072-117985 gebeld worden. De openingstijden zijn donderdagoch tend 10.00 tot 12.00 uur, en dinsdag avond 19.30 tot 22.00 uur. De toegang is gratis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 10