Hans Liberg in De Beun Politieberichten De Bollenlijn: historische tramverbinding in beeld Dierenbescherming Wiefix is Doeland geworden de Kerkdiensten Medische diensten Andere adressen HeilooOmmen— Castrieum Voor élke kozijnenklus: Geen Uitkijkpost ontvangen? -theek Hans Liberg komt op zaterdag 4 oktober naar De Beun. (Foto Robbert Roos). i De heer Ad van Kamp (rechts) samen met drukker Peter Horio bij de pers waarop 'De Bollenlijngestalte kreeg. GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: AUTORIJLES 40.- (60 minuten) PIET GELDERBLOM HEILOO Tel. 072-335583 Bovag-rijschool R. Blom, tandarts afwezig van: 23 sept. t/m 7 okt. 1986. waarnemer: R. W. Blom, tandarts, tel. 02205-3038. Bel 02518-59550 en KOBUS komt binnen één uur! A. L. DUIJVESTIJN, huisarts, afwezig 25 september tot 6 oktober. Bel 's donderdags: 072-330175 UITKIJKPOST - 24 SEPTEMBER 1986 Een hyper-individueel avondvullende one-man act/ organisch gegroeid met veel subtiliteiten en banaliteiten, vol ro mantische pianomuziek en gevoelens, quasi intellectuele conferences verbaal virtuoos over niets en alles, over oor sprong en oorspronkelijkheid, over Zweden, zijn komaf, ballet, kuituur, veel zeeën, golven, strandwandelingen en een matroos. Een show helemaal alleen achter de pia no, ieders fantasie prikkelend, beel dend, filmisch, vol humor en flauwitei ten, vol waarheden en onwaarheden, vol schoonheid en balletdanseresjes, al les in en door elkaar tuimelend als een grote muzikale verbale compositie, vluchtig als een droom, een avond uniek entertainment! Theater de Beun Heiloo, zaterdag 4 ok tober, aanvang 20.15 uur. Kaarten a 15,- p.p., CJP/65 12,50 bij: Reisbureau Holland International, Boekhandel Avis en Jan-Tine Braam. En, indien nog voorradig, aan de kassa van het theater vanaf 19.00 uur op de dag van de voorstelling. Hennipplanten Opnieuw heeft de Officier van Justitie opdracht gegeven hennipplanten te ver nietigen. Dit maal trof de politie 163 he- nipplanten aan in Egmond. Bromfiets controle Op 16 september is er in samenwerkeing met de verkeersgroep een bromfietscon trole gehouden op de Kennemerstraat weg. Op de testbank bleken negen bromfietsen te zijn opgvoerd. Een daar van werd uit het verkeer genomen. Twee bromfietsrijders werden verbali- seerd voor te veel geluidsoverlast. Op dinsdag 16 september werd er ook controle gehouden langs de Zeeweg. Hier werden achttien procesen verbaal uitgeschreven voor het door rood licht rijden. 'Ontvreemd4 Op 16 september kreeg de politie een melding binnen voor een diefstal van een Mercedes. De auto werd de volgen de dag aangetroffen niet ver van de plaats, waar de auto ontvreemd werd. Het zelfde gebeurde een dag eerder. Hier betrof het een dames bromfiets. Ook deze werd de vol gende dag weer teruggevonden. Aanrijdingen Op 16 september is een voetganger licht gewond geraakt, doordat zij in botsing kwam met een bromfietser. De voetgan ger merkte de bromfietser te laat op, toen zij de Kennemerstraatweg over wil de steken en liep heirbij een pijnlijke knie en hand op. Een bestuurster van personenauto is nog door onbekende oorzaak tegen een boom gebotst, die langs de Spillaan stond. De auto werd hierdoor totaal vernield. Mogelijk is de oorzaak een klapband. Op 19 september zijn een bromfietser en een personenauto met elkaar in botsing gekomen. De 16 jarige-bromfietser uit Heiloo verleende geen voorrang aan de automobilist. Op de zelfde dag is er joyriding ge pleegd door R.J.de H. uit Heiloo. De man had een auto uit een showroom van een autohandelaar uit Limmen we ten mee te nemen. De politie wist de da der klem te rijden, zonder dat daarbij schade werd veroorzaakt door een van de bestuurders van de auto's. Diefstallen en inbraken Twee jongens, afkomstig uit Zaandam zijn aangehouden, op verdenking van het stelen van een auto. Een zeventien jarige jongen uit Amsterdam zal overge bracht worden naar Heiloo. Ook hij wordt verdacht van het stelen van een auto uit Heiloo. Op 18 september is er aangifte gedaan van en inbraak in een woning aan het Blekeveld. De inbraak zou een maand geleden zijn geplaagd. Vernielingen Op 17 september zijn twee auto's die in de Tulpencroftlaari stónden vernield door onbekende Op de Zeeweg zijn door vandalen enke le balen hooi op de rijbaan gegooid. Stropers Twee mannen afkomstig uit Egmond •zijn betrapt bij het stropen in het duin. Het was de bedoeling van de mannnen om konijnen te vangen. Gevonden voorwerpen Gevonden voorwerpen te Heiloo, perio de 15 september tot en met 21 septem ber. Goederen afhalen op woensdag- en zaterdag middag tussen 14.00 en 16.00 uur: 1 dameshorloge, 1 sleutelbos met 4 sleutels, 1 paar bruine wanten, 1 zilve ren kettinkje, 1 gouden dames arm band, 1 zwarte papaplu, 1 kinder overhemd, 2 kinderschoentjes, 1 doek voor vloerwisser, 1 rode helm, 1 mu ziekdoosje, 2 handschoenen, 1 horloge. Vorige week werden dè eerste exem plaren van het boek ,De Bollenlijn: een rit per electrische tram van Haar lem naar Leiden' bij Drukkerij Uitkijk post 'ten doop' gehouden. Schrijver A. van Kamp, woonachtig in Heiloo, geeft door middel van vele historische foto's en publicaties een levensecht beeld van de interlocale tramverbin ding tussen Haarlem en Leiden. Tussen 1881 en 1949 reed de tram door de bollenstreek. Tot eind '32 werden de karren door een stoomlocomotief getrokken. Vanaf 31 december 1932 werd deze vervangen door de elec trische tram en daar begint het verhaal van A. van Kamp. De heer van Kamp is van geboorte Hagenaar. Al op jeugdige leeftijd had alles wat met trams te maken had zijn belangstelling. In de tijd verlegde hij zijn interesse naar de interlocale tramverbinding van de N.Z.H., die vanuit Den Haag (Malieveld) de Zuid-Hollandse provincie introkken. Vooral de Blauwe Tram, van Den- Haag naar Leiden, had aan de heer van Kamp een trouw klant, tot die in 1961 het laatste ritje maakte. De belangstelling voor de Blauwe Tram werd er niet minder om en ook de verdere tram-activiteiten van de N.Z.H. hielden de heer van Kamp be zig. Daarbij viel het hem op, dat over de verbinding tussen Haarlem en Lei den in de literatuur maar weinig te vinden was. Hij vatte het plan op daarin verandering te brengen en een wléublII NIEUW INITIATIEF VAN DE MUZIEKSCHOOL Op 2 oktober a.s. zal de eerste repetitie worden gehouden van het dag harmonie-orkest". Dit orkest is toegan kelijk voor iedereen, die op donderdag morgen tussen 10 en 12 uur in een on gedwongen sfeer fijn muziek wil ma ken. Elke man of duw, jong of oud, lid van een orkest of niet, leerling van de muziekschool of niet, woonachtig in Heiloo of omgeving is welkom. Het gaat er in de eerste plaats om fijn met muziek bezig te zijn. Het is niet de bedoeling om naar grote concerten toe te werken of aan concoursen deel te ne men. Wel zullen we af en toe aan grote speelavonden in de muziekschool mede werking verlenen. Het repertoire zal zijn afgestemd op de leden m.a.w. voor ,,elk wat wils". Het oude repertoire en het nieuwere komen aan bod. Er wordt géén selectie toegepast, de enige voor waarde is graag willen spelen (en stude ren). De repetities worden gehouden in de periode oktober tot en met mei en de kosten zijn 100,- per jaar. Dirigent is John van 't Hof, direkteur van de school. Volgende week donderdag 2 oktober om 10.00 uur in de school aan 't Veld 1, is de inschrijving en aansluitend de eerste repetitie. Neem dus meteen uw in strument mee. Nog vragen? Bel 072 - 332460. Kopr Het volwassenenkoor onder leiding van Cas Himmelreich kan weer wat verster king gebruiken. Vooral mannenstem men zijn welkom. Elke woensdagavond van 20.30 uur tot 22.00 uur wordt gere peteerd. Het repertoire is voornamelijk eigentijds, evergreens etc. Ook hier is het de bedoeling om samen te zingen, zonder direct te denken aan optreden etc. hoewel dat er de laatste tijd steeds meer van komt. Zo is kortge leden meegewerkt aan een concertuit voering van de ,,Dreigroschen Oper". OP VELER VERZOEK: WEER EEN INSTRUCTIEVE RONDLEIDING Aangezien we vorig jaar, helaas, velen moesten teleurstellen, gaan we in de bi bliotheek dit jaar weer van start met de instructieve rondleidingen voor het pu bliek. Het programma luidt als volgt: een dia-presentatie over de bibliotheek, waarbij ieder onderdeel uitgebreid aan bod komt. Daarna een rondleiding door de bibliotheek, allereerst langs de boe ken, waarbij bij iedere categorie een uit leg volgt. Studieboeken, romans, litera tuur, naslagwerken* enz., doch ook ko men aan bod: de dia-series, de fono- theek en de video-films. Over de geautomatiseerde catalogus wordt een uitgebreide uitleg gegeven. Het gebruik en wat je er allemaal mee kunt doen. Verrassend hierbij is, dat, wanneer je het gebruik eenmaal door hebt, de geautomatiseerde catalogus, eerst een heel moeilijk gegeven, vrij lo gisch en heel simpel te gebruiken is. Tij dens een drukke uitlening is voor een dergelijke uitleg geen tijd. Dus wordt op deze instructie-middagen op maandag middag, 29 september - deel 1 en op maandagmiddag 6 oktober - deel 2, de lezer(es) een unieke kans geboden om het gebruik van deze catalogus onder de knie te krijgen. Mocht men op één van de middagen verhinderd zijn, dan is het verstandiger te wachten op de volgende serie. De ervaring heeft namelijk ge leerd, dat halve informatie verwarrend werkt. In de pauze wordt koffie of thee geschonken, kosten 1,—. Op deze middagen wordt voorlichting gegeven over wat er allemaal in de bibli otheek te vinden is en en waarvoor te gebruiken. De bibliotheek totaal. Op de publieke bespreking op iedere woensdagochtend van de maand, wordt van het onderwerp uitgegaan. Een schrijver, een reis, de actualiteit enz. Daarbij worden dan de betreffende bi bliotheekmaterialen: boeken, doku- mentatie, grammofoonplaten enz., ge toond en besproken. Het. totaal biblio theekaanbod over één onderwerp. Zo zal onze jeugdbibliothecaresse mevrouw M. van Nes op woensdag 1 oktober, in het kader van de a.s. kinderboekenweek en met het oog op de komende feestda gen, spreken over bekroonde jeugdboe ken. Er is tegelijkertijd een grote ten toonstelling van door de jaren heen, be kroonde jeugdboeken. Publieke boek bespreking: iedere eerste woensdag van de maand van 10 tot 11 uur v.m. Carla v.d. Bibliotheek intensieve speurtocht leverde 'veel (foto-) materiaal op. De Bollenlijn kon zo van begin- tot eindpunt in beeld worden gebracht. 'De Bollenlijn' is een schitterend boek geworden. Het binnenwerk in zwart-wit laat, mede door het grote formaat, de tramverbinding tussen Noord- en Zuid-Holland uitstekend zien. Alle foto's zijn voorzien van tekst, zodat men zich al lezend passagier gaat voelen. Daarnaast is er ook informatie in de vorm van N.Z.H.- publicaties in het personeelsblad, een uitgebreide dienstregeling en voorschriften voor het personeel (ondermeer de maximumsnelheden op de diverse plaatsen). Vanuit Haarlem volgt de lezer de tram door Heemstede, Hillegom, Lisse, Sas- senheim, Oegstgeest en Leiden. Het laatste deel van het boek bevat enkele bijzondere hoofdstukjes. Aan dacht is er zoal voor de reorganisatie bij de N.Z.H.het opbreken van de rails en leidingen, aanrijdingen, het vervoeren van tram en het vervoer in de oorlogsjaren. Het boek kost 29 gulden (exclusief verzend- en administratiekosten) en kan besteld worden bij A. van Kamp, Heersmeeth 14 te Heiloo (tel. 072-331291). Lapjespoes/Schildpadpoes, een echte lieve poes voor een kattenliefhebber, 1 Zi jaar. Blauw/crèmig poesje, heel pluizig, past zich heel makkelijk aan, lief voor ande re katten, 3 jaar. Zwarte kater, wit befje en witte pootjes, erg aanhankelijk, 4 jaar. Zwart poesje, kan bij andere poezen, gest., 12 jaar. Grijze kater, 18 jaar. Wie zou het leuk vinden om bij zich thuis een kooi met 1 2 kittens te ver zorgen? Voor informatie: 072-337853. Bonnie, bast. hond (lijkt op Golden Retriever), zwart, reu, 1 jaar. Goofy, beagle, reu, 1 Vi jaar. Pépé, bast. hond, zwart, 1 Vi jaar. Jaflin, kruising Mechelse herder/boxer, reu, 3 jaar. Snuiter, bast. herder, zwart met witte bef, reu, 4 jaar. Boomer, kruising Dalmatiër/Pointer, reu, 4 jaar. Micha en Karie, zusjes, kruising col lie/herder, gest., 4 jaar. (samen te plaatsen). Muffie, bast. herder, reu, 4Zi jaar. Abby, bouvier, teef, gest., 8 jaar. Snoopy, lief bast. reutje, wit, zwarte kop, 10 jaar. Voor informatie: 02205-2256. GEVONDEN Cyperse kater, witte bef, witte neus, witte achterpootjes, Munnickenhof, Heiloo. Donker cyperse kater, gecastr., witte bef, 4 witte pootjes, half-witte neus, Jan v. Tooropweg, Bergen. Poes of kater, licht rood, ca. 4 maan den, De Wieken, Limmen. Cypers rood katertje, gecastr., 4 witte voetjes, wit befje, wit neusje, Ringweg, Heiloo. Voor inlichtingen: 072-621195. De druk bezochte doe-het-zelf zaak van Wiefix, aan de Westerweg, zal voortaan Doeland-Wiefix gaan heten. Door cen traal te gaan inkopen wordt het moge lijk goedkoop in te kopen en te verko pen. De zaak heeft nu een nieuw „Doe land" gezicht gekregen in de kleuren geel-blauw-wit. De organisatie behoort tot een van de grootste van Nederland en overal zult u de „Doeland zaken" aan hun frisse kleuren herkennen. Het spreekt vanzelf dat het assortiment door de gezamenlijke inkoop, ook groter wordt. Zo zal Doeland-Wiefix ook een huismerk gaan voeren de z.g. Z 11 pro- dukten ze zijn goed van kwaliteit maar minder duur. Uitbreiding zult u o.a. vinden bij het sa nitair, koper, fitwerk, kranen enz. Sleu tels (ook autosleutels) worden bij Doeland-Wiefix op maat gemaakt. Ook de keuze in kasten en deuren is ver groot, op 28 september is daar een show van waar u tevens informatie kunt krij gen over het afhangen van deuren, het hang- en sluitwerk en de beveiliging daarvan. Spaarkaart Nieuw is de spaarkaart elke betaalde aankoop van 10,-- of meer wordt op een kaart genoteerd, is de kaart vol dan bekijkt men het gemiddelde bestede be drag en dat mag u gratis besteden. Ondanks deze veranderingen blijft de service precies hetzelfde als hij altijd ge weest is. In de Uitkijkpost zult u regel matig een krantje aantreffen waar leuke Doeland-Wiefix aanbiedingen in staan. RAADSVERGADERING IN HEILOO Volgende week donderdag vergadert de Heilooër gemeenteraad vanaf 20.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar, dus voor iedere belangstel lende staat de deur van de raadszaal open. Tijdens de vergadering wordt on der andere aandacht besteed aan de vol gende zaken: - een uitbreidingsplan voor het gezins vervangend tehuis De Stolp aan de Westerweg; - crediet voor de openbare basisscholen om leermiddelen te kunnen aanschaffen - de uitbreiding van de Sint Radboud- school; - de verlenging van het huurcontract met Camping Heiloo. De stukken, die behoren bij de genoem de en andere zaken, liggen voor de in woners van Heiloo tijdens de opening suren van de openbare bibliotheken (Malevoort en Kennemerstraatweg) ter inzage. Op woensdag 1 en donderdag 2 oktober kan men bovendien terecht op de afdeling algemene zaken van het ge meentehuis tijdens de kantooruren. ar VERMIST Donker cypers/wildkleurige poes, beige buik, witte vlooienband, Breitnernof, Alkmaar. Lapjespoes, witte neus, grote witte bef, Warmoezierslaan, Heiloo. Schildpadpoes, klein wit puntje aan staart, puntige oren, donkere neus, M. v. Weerdenburglaan, Egmond a/d Hoef (al ruim een maand vermist). Witte lapjespoes, aan onderkant wit, 1 oog bruin, 1 oog zwart, ca. 1 jaar, wordt al 3 weken vermist, Torenstraat, Egmond aan Zee. Zwarte poes, gest., 3 jaar, slank, 2 kleu rige vlooienband, Bosrank, Heiloo. Cyperse kater, niet gecastr., witte bef, 4 witte pootjes, ca. Zi jaar, Torenlaan, Heiloo. Lichtrode kater, gecastr., brede staart, platachtige kop, mooi slank, 3 weken geleden ontsnapt bij praktijk Dierenarts Schaap (eigenaar kater woont Heeren- weg in Heiloo). Rode kater, gecastr., 1 jaar, vrij slank, Graaf Bernadottestr. Egmond aan Zee. Wildkleurige kater, gecastr., \Zi jaar, korte staart, hoog op poten, slank, Smitstraat, Alkmaar. Grijs dwergkonijn, zwarte oren, Kerke- meer, Akersloot. Voor inlichtingen: 072-611195. De prachtige dierenbescherming kalender 1987 is weer verkrijgbaar bij mevrouw van Beek, Slimpad 9, tel. 072-332759. Dierenbescherming Heiloo en Omstreken: Tel. Katten Heiloo, 072-337853, 072-621195; Limmen, 02205-2256; Akersloot, 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen, 02205-2256, 072-333714; Akersloot, 02513-10079. Tel. Knaagdieren Heiloo en Limmen, 02205-2256; Akersloot, 02513-10079. Tel. Vogels, 02206-5312. Gemeente Heiloo Witte Kerk 10.30 uur: oecumenische dienst in de Moeder Godskerk, voorgangers de pastores van Heiloo. 19.00 uur: jeugd dienst in de Geref. Kerk, voorganger ds. A. Boelhouwer. Geref. Kerk Noordergeeststraat 10.30 uur: oecumenische dienst van Schrift en 19.00 uur A. Boelhouwer, jeugddienst Tafel in de Moeder Gods- kerk. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: ds. J.W. van de Gronden, 17.00 uur: ds. J.W. van de Gronden in Ned. Geref. Kerk in een gezamenlijke dienst met de Ned. Geref. gemeente. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.V. ter Nood, Kapellaan 13, tel. 02205-1288. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. P.de Geeter uit Castri- cum (H.A.). Ned. Herv. Gemeente Egmonden Gezamenlijke dienst, aanvang 10.00 uur, voorganger ds.Eikerbout. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: ds. M.W.S. Cramer. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: 10.15 uur: ds. F. Knoppers. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: ds. A.G. Hoekema, koffie na de dienst. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: br. F. van Egmond, 15.00 uur: J.W. vd Gronden (dienst samen met de Chr.Geref. Kerk). Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J. Luiten. Evangelische Bijbelkring Eens in de veertien dagen, tel. 02206-5301. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan H.H.Missen: zaterdag 19.00 uur; zon dag 9.00 uur Juliana Zusters, 10.00 uur Hoogmis. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur, donder dagmorgen om 10.00 uur. Avondmis: eerste vrijdag van de rr\aand, 19.00 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 27 en 28 september: dr. Kempers, de Achtkant 19, tel. 072-330077. Weekenddienst Apotheek 26 september tot 3 oktober: Apotheek Kruisinga, Koorstraat 59, Alkmaar, tel. 072-112684. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) 27 en 28 september: J.F.M. Bugter, tel. 072-332873, b.g.g. boodschappendienst tel. 020-123123. Verloskundige Limmen 25 september tot 1 oktober: C. Motzo, tel.,02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 27 en 28 september: J.I. Vos, De Span- ring 16, Heiloo, tel. 072-332016. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. Bakker, tel. 072-334694. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho- ghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic. Beetsweg 66, Heiloo. Tel. afspraken maken dag. van 18.00-19.00 uur: 072-336051 (b.g.g. 330719). Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. KRUISVERENIGING "HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-96203, te bereiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel.nr. 072-331606 (Comman deurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 072-334348. NEDERLANDSE RODE KRUIS afd. Heiloo Molenweg 20, 1851 LG Heiloo tel. 072-338048 Welfare: mevr. N. C. Coolegem-de Beer, Werkendelslaan 39, 1851 MB Hei loo, tel. 072-335427. Verkoop van handwerken iedere woensdag van 10-12 uur Kennemerstraatweg 382, tel. 072- 333399. Speel-o-theek regio Heiloo: De speel-o-theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan die genen die speciale aandacht nodig heb ben. Adres: Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Heiloo (tel.072-333399) Openingstijden: donderdag van 15.30 to 16.30 uur; vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. Inl.: mevr. M. H. Post-Stuve, Goodes- laan 55, 1852 ES Heiloo (tel. 072- 334152). Telefooncirkels Inl.: J. van Toorn, Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel. 072-336038. VVV HEILOO Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinformatrice: mevr. A. de Moor, Nijverheidsweg 11, Heiloo, tel. 072- 333719. SOCIËTEIT ALLEENSTAANDEN Eerste maandag van de maand: thémaa- vond. Derde maandag van de maand: kreatieve avond. Het Open Huis, zaal 5, aanvang 20.00 uur. Inl. tel. 332136 of 331097. GEMEENTE HEILOO afdeling sociale zaken van Aostastraat 5 SPREEKUREN: iedere werkdag van 08.30-12.00 uur, tel. 313131. MAATSCHAPPELIJK WERK: ma. t/m vr. 08.30-10.30 uur; di.avond 07.00-08.00 uur, tel. 313184. FNV INFO-TEAM HEILOO-LIMMEN Spoed informatie: tel. 02205-1608 of 02206-5397. ALG. NED. INVALIDENBOND Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groo telaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-2819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, tel. 333797, 1851 BH Heiloo. GEZINSVERZORGING, BEJAAR DENHULP EN ALPHA-HULP Stichting Noord-Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks. 8.30-9.30 uur. Voor aanvragen om hulp, bel het een-: trale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereik baar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de Bereik baarheidsdienst: 072-156400. INDICATIECOMMISSIE HEILOO Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord dienen te worden gericht aan de afdeling sociale zaken van de ge meente Heiloo, van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. de heer A. Th. Delle- man, tel. 072-313184. Spreekuur: iedere werkdag van 08.30 tot 10.30 uur. Dins dagavond van 7 tot 8 uur. VRIJWILLIGERS-AUTO-VERVOER Telefoon 333097, b.g.g. 331297. STICHTING ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK ALKMAAR EN OMSTREKEN Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. WERKGROEP KIND EN ZIEKENHUIS Secretaris: J. C. Smakman, tel. 072- 331661. STICHTING CONSUMENT EN HUISHOUDING Spreekuur: Sociale Zaken donderdag middag van 14.00-16.00 uur. 'Tel. af spraken hele week 313184. VERENIGING VOOR VOLKSHUISVESTING HEILOO Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand/ van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in de kamer van het, Dienstencentrum in het Open Huis*/ Secr. N. Greeuw, 332158. Termij en 22, teU;-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 2