Jan Ranzijn en Henk Scholten stalen de Kerst-show Kerstactie definitief verleden tijd St. Jan Mavo helpt Polen Het Alkmaars Toneel speelt 'Een bruid in de morgen' Spert en spet ogend* Svenementenagenda Agenda Limmen Verenigingsagenda wensen u ui n I I #m»m mm Htihe—limmm— Castricum Prettige Kerstdagen Voorspoedig Nieuwjaar Gezegend Nieuwjaar Zalig Kerstfeest Feestelijke dagen Gelukkig Nieuwjaar inleveren voor 15 december a.s. bij: KERST/NIEUWJAARSWENS Vul uw kerst- en nieuwjaarswens in, in het kader van uw keuze. W Voor plaatsing op 17 december, Drukkerij Uitkijkpost b.v. Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo, telefoon 072-330175. Naam/winkel/vereniging: Adres: m Postcode: Plaats: UITKIJKPOST 10 DECEMBER 1986 V*- In het bijzonder gezellige restaurant van de camping Klein Varnebroek werd het afgelopen weekeinde een kerstshow ge houden. Hieraan werkten mee Jan Ran zijn, van grutterij De Korenbloem, Henk Scholten, de bloemist, Pieter Ranzijn, traiteur en restaurateur van Klein Varnebroek en Peter Groot, beel dend kunstenaar uit Egmond a/d Hoef. De bedoeling was u een idee te geven wat er allemaal mogelijk is op het ge bied van geschenkideëen en relatiege schenken en dat was heel wat. Gecombineerde pakketten samengesteld uit allerlei produkten uit de grutterij De Korenbloem (Stationscentrum). Zo wa ren er verschillende mogelijkheden met b.v. thee. We zagen een rieten blad met een leuk boerenbontje, een glazen thee servies en daarbij allerlei soorten thee, in cellofaan verpakt, heel apart om ka- do te geven. Maar zo was het ook mogelijk een pak ket samen te stellen met een handbe schilderde waterketel of kruik er bij. Dan heeft u echt iets heel bijzonders en het werk van de schilderes Mevr. Olgers staat garant voor vakwerk. Zo waren er allerlei leuke bijzondere pakketten sa men te stellen, die ook nog heel redelijk in prijs waren. Bovendien vaak van kunstig strikwerk voorzien door Janne- ke Ranzijn. Henk Scholten had zijn creativiteit ook weer de vrije loop gelaten en had een schitterende verzameling kerststukjes waar dan b.v. mooie koperen kande laars in verwerkt waren, piaar ook het keramiek is met de grootste zorg en smaak gekozen. De kerstkleuren hebben ook een trend. Zo zagen we o.a. zwart Chinees gelakte dienbladen, die versierd waren met champagne- kleurige kaarten en groen. Zo was er ook een afdeling in rood en wit. Het geheel was een lust voor het oog. Tussen deze artikelen door was het schilderwerk van Peter Groot te zien en dat kwam hier uitstekend tot zijn recht. Het grote aantal bezoekers die de kerstshow bezochten werden verwend met heerlijke hapjes en drankjes door Pieter Ranzijn. Het totaal vernieuwde restaurant van de camping Klein Varne broek is trouwens een aanwinst voor heel Heiloo. Een leuk modern restau rant, dat door de speelse lijnen van het plafond en de vernuftige schotten bij zonder geschikt is voor feesten, partijen en bruiloften omdat zowel grote als kleinere gezelschappen zich hier hele maal thuis zullen voelen. In de zomer is het restaurant voor de campingbezoe kers, 's winters wordt deze ruimte voor allerlei doeleinden verhuurd. De kerst show was er daar één van. Na ruim vijftien jaar is definitief het doek gevallen voor het comité Kerstac tie Heiloo. Werd de laatste jaren met veel moeite de actie gaande gehouden, dit jaar bleek het niet mogelijk om vol doende vrijwilligers enthousiast te krij gen. Ondanks oproepen in de Uitkijk post en persoonlijke contacten van de comité-leden waren er onvoldoende col lectanten om in Heiloo huis-aan-huis de jaarlijkse inzameling te houden. En zonder de opbrengst daaruit is de Kerstactie niet meer mogelijk. De heren Smit en Breukers, samen 26 jaar actief in het comité, betreuren het ten zeerste, dat het doek is gevallen. ,,De Kerstactie leefde bij een groot deel van de Heilooër bevolking. Velen had den het zakje al klaar staan. Ook bleef het aantal aanvragen stijgen. We voel den er echter niets voor om te beknibbe len op het aantal mensen of de inhoud van de pakketten. We moeten de reali teit onder ogen zien, het gaat niet meer. Het spijt ons zeer, we deden het alle maal met veel plezier". De teruggang tekende zich een aantal jaren geleden al af. Het aantal mensen, dat op eerste Kerstdag wilde deelnemen AGENDA OPEN HUIS Donderdag 11 december Fed. Vrouwenr. bijeenk. 09.00-11.30 Yoga 13.30-15.30 H.O.V. Operettever.rep. 20.00-23.00 Sjoelcl. Heiloo 20.00-22.00 H.B.C. bridged.Heiloo 20.00-23.00 Boerhave Engelse les 19.00-21.00 Vrijdag 12 december Plattel, vr.volksdansen 09.00-10.30 S.K.W.Ö. plattel.vr.volksd. 11.00-12.00 N.v.v.H. bridge 09.30-11.30 Plattel.vr.volksd. 14.00-15.30 S.K.W.O.-yoga v. ouderen 13.30-16.30 Begel.orkest v.NH. rep. 20.00-22.00 s.v. Terriërs examens 20.00-22.00 Janet Hage Jazzdance 19.00-21.00 Bewonersverg.St.Willibr. 19.30-21.30 NIVON geologie 6 19.30-21.30 aan de Kerstviering in de aula van het Psychiatrisch Centrum daalde tot min der dan 30: te weinig en dus moest de Kerstviering afgelast worden. Ook de opbrengst van de collecte daalde, wel licht mede door het grote aantal inza melingen in het najaar. Vorig jaar deed met name het gebrek aan collectanten van zich spreken. Met een uiterste in spanning werd de inzameling gehouden, maar er bleven witte plekken in de gemeente. De laatste jaren heeft het comité toch de pakketten, fruitschalen, speelgoed, planten en bloemen kunnen bezorgen dankzij een vooral in de beginjaren op gebouwd werkkapitaal. Ook de mede werking van de leveranciers, die tegen zeer schappelijke prijzen de benodigde spullen leverden, heeft hiertoe bijge dragen. Stoppen met de Kerstactie was voor de comité-leden de enige oplossing. Geen gezellige middagen meer op eerste Kerstdag, geen attenties meer voor lang durig zieken, alleenstaanden en ande ren. Het optreden van de Waagzangert- jes in de aula van het Psychiatrisch Cen trum krijgt geen vervolg: het blijft een herinnering voor de toen aanwezigen. Het comité, dat is voortgekomen uit di verse instanties zoals de kerken, De Zonnebloem, het Rode Kruis, etcetera, zal het batig saldo schenken aan een vijftal instellingen en verenigingen in Heiloo. ,,De mensen in Heiloo hebben dat geld bijeengebracht. Het krijgt daarom een bestemming in Heiloo: een vijftal instellingen, die actief zijn in het sociaal-maatschappelijk werk", aldus de heren Smit en Breuker. De Kerstactie Heiloo is daarmee, hoe spijtig ook, de finitief verleden tijd. VOLKSMUZIEKSCHOOL Nog twee speelavonden in dit kalender jaar. Overmorgen, vrijdag 12 december om 19.30 uur, kunt u genieten van leer lingen van Riek van der Veen, docente dwarsfluit, Wim Madderom, docent pi ano en orgel, en John van 't Hof, do cent "groot koper". De term "groot koper" zal niet voor ie dereen direkt duidelijk zijn. Op de mu ziekschool denken we dan aan bariton, euphonium, trombone en tuba. Tegenover dit zware werk staat het lichtvoetige spel van de dwarsfluitisten. Een trombone is een langzaam instru ment. Dat wil zeggen, dat er in korte tijd niet zo heel erg veel noten kunnen worden gespeeld. Bij de ventiel instrumenten, zoals trompet en tuba, ligt dat aantal hoger. Maar de houten blaasinstrumenten, waartoe de dwars fluit behoort, kunnen zeer virtuoos spe len. Razendsnelle loopjes vormen geen probleem. De twee genoemde uitersten worden toch weer bij elkaar gebracht: zowel een dwarsfluit- als een trombone leerling zal begeleid worden door een pi anist. Uiteraard spelen de pianisten ook solistisch. Ensembles Vandaag over een week, woensdag 17 december, kunt u komen luisteren naar een aantal van onze ensembles. Die en sembles vormen een van de pijlers van de muziekschool. Bij ons is het regel, dat een leerling na één jaar instrumen taal onderwijs mag meedoen in een groepje "beginnend samenspel". Na dat jaar kunnen ze geplaatst worden in een van de "echte" ensembles. Wij heb ben ongeveer 14 van die samenspelgroe- pen, variërend van blokfluitensembles, die voornamelijk Barokmuziek spelen, tot de Big Band, die vrijwel uitsluitend hedendaagse muziek ten gehore brengt. Hoewel we volop in de kersttijd zitten, staat de te spelen muziek niet allemaal in dat kader. Nieuw is de jam-session, die we willen houden na de pauze. Ik spreek nadrukkelijk van "willen", om dat we nog niet zeker weten of die ook werkelijk doorgaat. In elke geval nodi gen we u voor de laatste twee speelavon den van dit kalenderjaar graag uit. Zaterdag 13 december Stng.Eigen Won. Bezit 09.00-16.00 Gemeente Heiloo 10.30-11.30 Alkm. Big Band rep. 15.30-17'.30 A.M.P. vergadering 15.00-17.00 Zondag 14 december Kindernevendienst NHK 10.00-11.00 Maandag 15 december N.v.v.H. gym 10.30-11.30 N.v.v.H. zang 13.30-15.30 Pridini volksdansen 16.00-18.00 Plattel.vr. zang 13.30-15.30 Yoga 13.30-15.30 Sans Atout bridge 20.00-23.00 NIVON aquarellen gev.7 20.00-22.00 Falkl. toneel rep. 20.00-23.00 E.H.K. klaverjassen 20.00-22.00 C.D.A.verg. 20.00-22.00 Yoga 19.30-21.30 dinsdag 16 december DOVES gym *09.00-12.00 Janet Hage conditietr. 10.00-11.00 N.v.v.H. beleggingen 09.30-12.00 Nieuw Leven zangver.rep. 20.00-22.00 LibertyLines Squaredanscl. 20.00-23.00 V.V.D. vergadering 20.00-23.00 Oppositie schaken jr sr 19.00-23.00 H.A.F. fotoclub Heiloo 20.15-22.15 Woensdag 17 december DOVES gfm* 10.30-11.30 Sans Atout damesbridge 13.00-16.00 Oud-Adjudanten R.P. 14.00-17.00 H.B.C. bridged. Heiloo 20.00-23.00 NIVON kalligrafie gev.7 20.00-22.00 Falkland toneel rep. 20.00-23.00 Scheidegger computerc.8 19.30-21.30 Rotaryclub Heiloo 19.0fe21.00 UYCL yoga 19.1 #21.15 Sans Atout bridge 20.0^.23.00 Het is alweer enige tijd geleden, dat de hulpacties vanuit Nederland aan Polen volop in de belangstelling stonden. Dat er nu geen grote acties meer zijn, bete kent geenszins dat de nood in Polen ge ledigd is. Onze plaatsgenoot de heer Eb- binkhuijsen weet uit eigen ervaring dat het tegendeel waar is. Tweemaal was hij in Polen te gast bij vrienden, die hij in Boedapest heeft ontmoet. De behoefte aan eenvoudige spullen als babykleding en medische hulpmiddelen is er groot; de bevolking is overwegend arm. Hij besloot daarom een hulpactie op stapel te zetten, met name gericht op het ziekenhuisje in de plaats Brzeg in het zuidwesten van Polen. In een brief ver zocht hij om een lijst met spullen, waar aan men behoefte heeft. De verbazing was groot, toen daarop spullen als wat ten, pijnstillers, bloeddrukmeters, in jectienaalden en verbandmiddelen op voorkwamen. Op zich eenvoudige din gen! Röntgen-apparaat In Nederland legde de heer Ebbinkhuij- sen contact met zes zeven ziekenhui zen in de hoop de gevraagde spullen bij een te krijgen. Het ziet er naar uit, dat dit lukt. Er werden zelfs grote appara ten, zoals een röntgen-apparaat, aange boden! Voor zulke grote spullen was de actie niet bedoeld, maar desondanks wordt er aan gewerkt om ook het röntgen-apparaat naar Polen over te brengen. Daarnaast bleek Nutricia bereid een Cyperse kater, een werkelijk schitterend exemplaar, 1 Zi jaar. Zwarte poes, 9 maanden. Witte kater, met hier en daar kleine zwarte vlekjes, heel lief diertje. Twee cyperse katten, broer en zus, 3 jaar. Zwarte kater, zit graag op schoot, 10 jaar. Twee gezellige katers, een cy perse en een zwarte, heel lief en gek op kinderen, 13 jaar. Voor informatie: 072-337853. "Max", herder, reu, gecastr. "Frieda", Friese Stabij, teef, 10 maanden. "Tobi as", kruising Duitse staander/Pyrenee se berghond, reu, 5 maanden. "Herta", herder/bouvier, zwart, teef, 1 jaar. "Dwinnie", bast. boerenfox, zwart/wit/bruin, reu, 3 jaar. "Char- ly", Pekinees, reu, zwart, 5 jaar. Ver der zijn er nog een aantal heel lieve, maar niet zo erg jonge honden. Ook zijn er nog een aantal hamsters, die een goed tehuis zoeken. Voor informatie: 02205-2256. Vermist Effen grijs poesje, 2 jaar, pigmentvlek jes in oren, De Logger, Egmond/Zee. Bruinachtige cyperse kater, gecastr., 2 gescheurde oren, 9 jaar, Termijen, Hei loo. Cypers rood poesje, 6-7 maanden, witte sokjes, Nic. Beetsweg, Heiloo. (wordt al vanaf oktober vermist). Licht beige/cypers bruin poesje, klein, 8 maanden, Tienenwal, Alkmaar. Beige cypers katertje, 5 maanden, Wiel, Ber gen. Voor inlichtingen: 072-621195. Gevonden Rood katertje, witte vlooienband, wit puntje aan staart, De Dresch, Heiloo. Voor inlichtingen: 072-621195. De prachtige dierenbeschermingskalen der 1987 is nog steeds verkrijgbaar bij Mevr. van Beek, Slimpad 9, tel.: 072-332759. Dierenbescherming Heiloo en Omstreken: Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-621195. Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256, 072-333714. Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Tel. vogels: 02206-5312. HSV (voetbal) Vrijdag 12 december: zaalvoetbal HSV 1 - Inside (De Meent, 21.15 uur). Zondag 14 december: HSV 2 - Kolping Boys (11.00 uur) en HSV 1 - SVW 1 (14.00 uur). Beide wedstrijden op het HSV-sportpark aan de Bayershoffweg. Klaverjasclub EHK Maandag 15 december: open klaverjas-drive met op de Kerst geïnspireerde prij zen. Aanvang 20.00 uur. Vanaf 19.30 uur inschrijven in de foyer van het Open Huts. Telefonisch opgeven: mw. Haanstra (334759), dhr. Knegt (334056) en dhr. Leunnk (334366). Tennisclub Hogedijk Dinsdag 16 december: algemene ledenvergadering in De Schulp te Egmond- Binnen, aanvang 20.00 uur. Zondag 4 januari: nieuwjaarsreceptie in het clubgebouw. 1986 is voor de schrijver/dichter Hugo Claus een bewogen jaar geworden, al of niet tot instemming van de schrij ver/dichter. Claus ontving gerenom meerde literaire prijzen voor zijn gehele werk. Dit hoogstaande feit kon niet on opgemerkt blijven voor bekende en minder bekende toneelgezelschappen, die zeker nu, een "Claus"-stuk ten to nele zouden willen voeren. Bij het beroepstoneel is op 1 oktober 1986 het eerste toneelstuk van de hand van Claus, "Een bruid in de morgen" uit 1953, in première gegaan. De Haag- sche Komedie, met in de hoofdrol Anne-Wil Blankers, zal tot en met vol gend jaar een reeks uitvoeringen in den lande geven van dit drama. In het kader van de Toneliade brengt het Alkmaar's Toneel op zaterdag 13 december 1986 eveneens "Een bruid in de morgen" op de planken van de Beun in Heiloo. Aanvang 20.15 uur. Het stuk speelt zich af in een middelgro te stad. Het gezin, vader, moeder, doch ter en zoon, bewonen een doorsnee wo ning. Kortom niets bijzonders, maar de verhoudingen binnen het gezin zijn niet zo gewoon. Verbittering, miskenning, leugens, afgunst, hebzucht en liefde zijn ingrediënten die de kijker van het begin tot het eind bezig houdt. De ongewone band tussen dochter en zoon des huizes is een doorn in het oog van de bemoei zieke en tiranieke moeder. De spannin gen lopen dermate hoog op door de komst van de rijke middelbare nicht Hilda, dat een dramatische afloop niets in de weg staat. Zonder meer een prachtstuk, waar het Alkmaar's Toneel hoge ogen mee kan gaan gooien, zeker in het jaar waarin de vereniging 10 jaar bestaat. De Stichting Toneliade, die zich bezig houdt met de promotie van toneel in de meest ruime zin, heeft in samenwerking met de AVRO een toneelwedstrijd uit geschreven voor amateurtoneelgezel schappen. Tn de periode tot en met de cember 1986 moeten de hiervoor uitge nodigde verenigingen, 25 in totaal va nuit heel Nederland, in de categorieën blijspel en drama hun keuze ten uitvoer brengen. Een jury, samengesteld uit de stichting Toneliade en de AVRO, be- kommentarieerd de voorstellingen. De beste verenigingen, twee uit elke catego rie, strijden in maart 1987 om de hoogste plaatsen. En de hoofdprijs is niet niks. Naast een geldbedrag voor de kas van de amateur vereniging, die over het algemeen zeer noodlijdend is, wordt van de winnende stukken, een uit elke categorie, onder leiding van de bekende AVRO-regisseur Walter van der Kamp een televisie registratie gemaakt. Deze uitnodiging betekent zeer veel voor de amateurs, die tevens de baat hebben genomen om eens iets serieuzers te gaan spelen in plaats van het traditio nele blijspel. Het ligt in de bedoeling om "Een bruid in de morgen" niet op zich zelf te laten staan, maar in de toekomst meerdere produkties uit soortgelijk re pertoire op de planken te brengen. Uiteraard hangt een vervolg af van de reacties die het H.A.T. hoopt te krijgen na de uitvoering op 13 december 1986. Voor informatie tel.: 072-620917. Voor verkoopadressen: Boekhandel Avis, Boekhandel 't Hoekstuk, Reisbureau Holland International en Het Open Huis. Openbare bibliotheek Vanaf 15 december '86 is er in de bibliotheek Het Malevoort de tentoonstelling December-feesten' Ned. Bond van Plattelandsvrouwen Dinsdag 16 december: Kerstavond in de bovenzaal van Vredeburg, aanvang 19.00 uur. Medewerkenden deze avond: de dames van de leeskringen o.l.v. C. Rosier en H. Brüschke. Katholiek Vrouwengilde Woensdag 17 december: Kerstavond met medewerking van het Antonius Klein- koor uit Hoorn. Aanvang 20.00 uur in het parochiehuis. hoeveelheid babyvoeding te schenken. Kleding zal niet met het transport, dat op vrijdag 9 januari vertrekt vanuit Amsterdam, meegaan. De Poolse auto riteiten hebben verzocht om geen kle ding, maar vooral medische spullen te sturen. Een uitzondering wordt ge maakt voor babykleding. Om de lege plekjes in de Daihatsu- busjes van de firma Van der Weijde uit Amsterdam te vullen benaderde de heer Ebbinkhuijsen een aantal docenten van de Heilooër Sint Jan Mavo. Deze waren direct enthousiast en zegden hun mede werking toe. Dat heeft geresulteerd in een inzamelingsactie, die vandaag van start is gegaan en waar alle leerlingen van de school aan meedoen. Vandaag hebben alle leerlingen een plastic tasje gekregen. Het is de bedoe ling dat zij dit vullen met babyspullet jes, zowel kleding als ook baby- verzorgende artikelen (zalf, zeep, sham poo, e.d.). Tijdens de Kerstviering op 19 december moeten de tasjes worden ingeleverd. In januari gaan alle spullen dan naar Polen, waar een deel geschonken wordt aan het ziekenhuis in Brzeg en de rest aan de kerken aldaar. De tasjes zullen dan ook een in het Pools geschreven brief bevatten, waarin ook de naam en adres van de afzender genoemd worden en het verzoek om een berichtje te sturen. STRALENDE KERSTMARKT BIJ INTRATUIN Evenals verleden jaar is er bij Intratuin aan de Vennewatersweg weer een enor me kerstmarkt, eigenlijk nog groter dan toen. Het ziet er allemaal weer schitte rend uit. Bij binnenkomst is er al een grote verlichte boog die u meteen in de stemming brengt, hierachter bevindt zich een grote sortering kerstbomen. De blauwsparren zijn dit jaar erg in trek. Maar wat we allemaal in die boom kun nen hangen, ziet u binnen. Alles is weer gesorteerd op kleur, zilver, goud, rose, zwart, rood en de nieuwe kleur parel moer. Slingers, ballen, doosjes, kande laars, te veel om op te noemen, maar het zal u ongetwijfeld tot een kreatieve kerst inspireren. Tevens zijn er leuke presentjes, meestal voor kinderen, lantarentjes waar het in sneeuwt, huisjes met raampjes wat over een lichtje in de kerstboom geplaatst kan worden. De kerstman op een schommel die aan een veer hangt, alle- jnaal erg leuk voor de kleintjes. Er zijn ook complete sets van kerstballen en een piek te verkrijgen in alle mooie kleuren. De afdeling kerstkaarten, inpakpapier, tafellakens en servetjes ziet er ook zeer aantrekkelijk uit. Nieuw is ook de zoge naamde "Quick Step", een houder voor een kerstboom waar met één druk van de voet een opening ontstaat waar de boom precies in kan en goed vast staat. Kerststukjes Vanaf 13 december kunnen kinderen t/m 12 jaar gratis kerststukjes komen maken. Stukjes kunnen heel leuk met strikken en linten versierd worden, ook dat ontbreekt niet in de kerstcollectie van Intratuin. Volwassenen kunnen ook kerststukjes komen maken. Voor hen (en natuurlijk ook voor de kinderen) is er chocolade melk en kerstbrood. De levende kerst stal zal ook dit jaar niet ontbreken. Een bezoek aan Intratuin zal u gegarandeerd een feestelijke kerst bezorgen. De reacties als ook een videoband, waa rop de heer Ebbinkhuijsen zijn reis zal vastleggen (materiaal beschikbaar gesteld door de firma Van Ingen uit Purmerend), zullen in het voorjaar re den zijn nog eens op de hulpactie terug te komen. Laten we hopen, dat het initi atief van de heer Ebbinkhuijsen in sa menwerking met de leerlingen van de Sint Jan Mavo een succes wordt en dat de Polen zo weer een beetje geholpen worden,. Een overzicht van de spulletjesdie bij Intratuin aan de Vennewaters weg zoal te koop zijn. Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Maandag 22 december: kerststukjes maken o.l.v. mw. Schavemaker. S.v.p. mee brengen: mesje, bakjes, kaarsen en ev. wat kerstspulletjes. Ook voor de heren een avond om hun creativiteit te tonen. Kosten 5,00. Aanvang 20.00 uur in het Open Huis. Inlichtingen: tel. 332136 of 331097. NCVB afd. Heiloo Donderdag 18 december: kerstviering om 20.00 uur in de zaal van de Gerefor meerde kerk. Eigen leden voeren het kerstspel 'Omdat hij niet ver wou zijn' op. Wijkvereniging Plan Oost De klaverjasavond van 5 december is verschoven naar vrijdag 19 december (dus niet 11 december zoals eerder vermeld). Aanvang 20.00 uur in 't Oosthonk. Toe gang leden 2,00, niet-leden 3,00. Vrijdag 12 december: bridgen in 't Oosthonk, aanvang 20.00 uur. OPgeven o£> donderdag tussen 19.00-21.00 uur bij de fam. Van Gans, tel. 332119. Zaterdag 13 december: maandelijkse computerbijeenkomst in 't Oosthonk van 14.00-17.00 uur. Voor informatie: 331644. WAO-AAW Belangenvereniging Heiloo Maandag 15 december: gelegenheid om kerststukjes te maken in het lokaal van de SWB, Pastoor van Muijenweg 14, aanvang 13.30 uur. Materiaal wordt gele verd, alleen een schaar en een tangetje meenemen. Kosten 2,50. Opgave/inlich tingen tel. 331640. Dinsdag 16 december: grote open klaverjasdrive in 't Trefpunt, aanvang 19.30 uur. De prijzen bestaan uit allerlei vleeswaren voor de kerstdagen. Tevens loterij. Kosten 2,50 per persoon. Ned. Bond van Plattelandsvrouwen Woensdag 17 december: Kerstviering in de zaal van de Geref. Kerk aan de Noor dergeeststraat. Gezamenlijke broodmaaltijd. Kerstspel door de eigen toneelclub. Optreden koor. Alleen voor leden, aanvang 18.30 uur. EHBO Donderdag 11 december: oefenavond voor gevorderden, aanvang 20.00 uur in het Kruisgebouw aan de Holleweg 94. De Christenvrouw Dinsdag 16 december: Kerstviering in de grote zaal van de babtistenkerk, Hof straat te Alkmaar, aanvang 19.45 uur. Leden en niet-leden zijn welkom. Ned. Ver. van Huisvrouwen Dinsdag 16 december: Kerstavond in de zaal van de Geref. Kerk, aanvang 20.00 uur. Alleen voor leden toegankelijk. Wij wensen u en een f 25,— (2x zo groot f 50,— Wij wensen u en een f 20,— (2x zo groot f 40, Wij wensen alle mensen en een in alle opzichten f 35,— (2x zo groot f 60,—)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 4