ivenementenagenda Politieberichten Dierenbescherming Kerkdiensten Ktedische diensten Andere adressen Centrale alarmering gestart êt/euws voor SS plussers Waarom zou u lid worden van de ANBO of KBO vanaf 50 jaar? Heiba-Limmen— Castrkum Bibli- -theek UITKIJKPOST 28 JANUARI 1987 NIEUWE AANPAK BIJ OPEN JONGERENWERK Met ingang van deze week ziet het open jongerenwerk, ook wel vermeld onder de naam 't Lopertje, er iets anders uit. Allereerst zijn de tijden, waarop jonge renwerkster Carola Zwartjes op haar kantoor bereikbaar is, veranderd. Men kan haar iedere donderdag van 11.00 tot 18.00 uur en iedere vrijdag van 11.00 tot 17.00 uur bereiken in haar kantoor in het schoolgebouw naast het Brunoge- bouw aan de Pastoor van Muijenweg. De activiteiten vinden voortaan plaats op donderdag- en vrijdagavond. Op donderdag is dat van 19.00 tot 22.00 uur in het Brunogebouw, op vrijdag van 20.00 tot 24.00 uur. Welke activiteiten er komen wordt in overleg met de jon geren vastgesteld. In ieder geval is er el ke tweede vrijdag van de maand een film (in samenwerking met Buk Buk). Voorts is er op vrijdag 27 februari vanaf 19.00 uur een tafeltennistoernooi in de grote zaal van het Brunogebouw. Jon geren kunnen zich hiervoor opgeven bij Carola Zwartjes (op kantoor of in het Brunogebouw). De ANBO en KBO zijn bonden, be langenbehartigers. in ruime zin, voor de oudere en ouder wordende mens. U kunt daarvan lid worden vanaf uw vijftigste jaar! Ouder worden begint niet bij de pensioen leeftijd van 65 jaar, maar al veel eerder. Het is dus goed dat u zich al vroeg daarop bezint. De samenle ving heeft de leeftijdsdrempel al meer en meer verschoven. In het verre verleden praatte men bijv. over oudevandagen. Dat is daarna weliswaar volledig vervan gen door bejaarden, maar op zijn beurt wordt dat woordje nu al weer vervangen door oudere. In de spreek- en schrijftaal heeft men het over senioren. Neem de NS, die heeft het aldoor over seniorenkaarten; bij enkele ge meenten zijn al seniorenraden in gesteld; er is sprake van om een se- niorenomroep op te richten. We maken op genoemd gebied een ge leidelijke ontwikkeling, een prakti sche ombuiging door naar senioren, wat ook nog aangenamer over komt. De mens maakt vanaf pakweg zijn vijftigste jaar grote veranderingen mee. De kinderen zijn uit huis, het werk stopt door (vervroegde) pensi onering, arbeidsongeschiktheid of werkloosheid. Er komt dan veel vrije tijd voor u aan. Beide Bonden hebben terecht en tijdig op het bo venstaande ingehaakt en zodoende de leeftijdsdrempel om lid te wor den op vijftig gebracht. De vijfti gers zijn het die relatief gesproken door hun kunnen en kennen het ge makkelijkste voor de senioren, waartoe zij dan ook behoren, kun nen opkomen. Op dat uitgebreide terrein van be langenbehartiging blijkt altijd veel werk aan de winkel te zijn. We moe ten ons steeds maar weer aan de overheid (plaatselijk, regionaal, ge westelijk, provinciaal of landelijk) blijven verkopen. Alert zijn op de bestaande en veranderende situaties zodra die op senioren betrekking MUZIEK VOOR DE JEUGD IN DE BIBLIOTHEEK Tot en met 21 februari staan fonotheek en bibliotheek in het teken van de ten toonstelling 'Muziek voor de jeugd'. Van wiegelied tot popmuziek: wiege liedjes, kleuter- en schoolzangliedjes, klassieke- en popmuziek. Op speelse en voor de jongeren aanspreekbare wijze worden instrumenten en muziek ge toond. Dia-klankbeelden: bijvoorbeeld een presentatie van de muziekinstrumenten van een orkest met begeleidend lesmate riaal. Muziekgeschiedenis uit alle tijdperken met de daaraan verbonden instrumen ten en materialen: bijvoorbeeld een geestig getekend stripverhaal voor de jeugd, vertaald door Ernst van Altena met klankvoorbeelden op de plaat. Boek en plaat: bijvoorbeeld het boek 'Buster en Benjamin' door Coot van Doesburgh, op de grammofoonplaat verteld door Paul van Vliet met begelei dende muziek. Aanschouwelijke voorlichting: een veel voud van posters, veelal op ware grote afgebeeld, of met een totaal overzicht ervan. Luisterhalfuurtje: op 4 en 11 februari wordt er niet zoals gewoonlijk voorgele zen, maar kunnen de kinderen komen luisteren naar muziek met een bijbeho rend verhaal, zoals bijvoorbeeld Peter en de Wolf van Prokovjef, verteld door Leonie Jansen. Zelf instrumenten maken: met zelfge maakte instrumenten laten zien, dat je zelfs met heel eenvoudig materiaal nog muziek kunt maken. Deze uitgebreide, goed gedocumenteer de en met veel zorg en vakkennis samen gestelde presentatie kwam tot stand met medewerking van de Volksmuziek school, Provinciale Bibliotheekcentrale in Alkmaar, het Noordhollands Phil- harmonisch Orkest, Stichting Leerpla nontwikkeling te Enschede, Centrum voor Kunstzinnige Vorming in Le lystad, muziekuitgevers en fabrikanten van instrumenten, alsmede de firma's Klooster Kiebert en Ypma in Alk maar. Dus veel grammofoonplaten, diaseries, videobanden en boeken, die met muziek te maken hebben, welke speciaal wer den geschreven of samengesteld -zoals de muziekgeschiedenis- en gecompo neerd voor de jeugd en de eeuwig jeug digen. Vrijdag 30 januari is er weer een materi- alenverkoop. Jeugdboeken a 1,50 van 15.00 tot 17.30 uur. Boeken voor vol wassenen en grammofoonplaten a 3,00 van 18.00 tot 20.30 uur. Carla van de bibliotheek hebben en u kunt ons daarbij hel pen. Bel eens met de voorzitter van de ANBO Heiloo, mevr. H. Fol- gers, De Hofstee 4, tel. 072-336368, of met mevr. R. Dekker-ldema, voorzitter KBO Heiloo, Kenne- merstraatweg 177, tel. 072-332528. FITNESS TRAINING VOOR MANNEN Met ingang van 3 februari organi seert de Stichting Ouderenwerk Heiloo iedere dinsdag van 15.00-16.00 uur in de gymnastiek zaal van de Maria Lidwinaschool aan de Pastoor van Muyenweg 19 te Heiloo voor 50-plus mannen fitness training. Onder deskundige leiding van een gediplomeerd sportinstruk- teur worden een uur lang op verant woorde wijze trainings-konditie en bewegingsoefeningen gedaan. De kosten bedragen 7,50 per maand. Gemakkelijk zittende kleding wordt aanbevolen. Gym-, trim- of sport schoenen zijn verplicht. Ter intro- duktie dinsdag 3 februari gratis. Voor opgave en/of nadere informa tie kunt u op 3 februari in de gym nastiekzaal terecht of nu reeds kon- takt opnemen met de heer J. Kuij- zer, tel. 336919, of Stichting Oude renwerk Heiloo, tel. 331297. FILMEN MET VIDEO-CAMERA De stichting Ouderenwerk Heiloo i voornemens een werkgroep filmei met video-apparatuur te beginnen Mensen in het bezit van een video camera worden daarom uitgeno digd kontakt met ons op te nemen Naast het uitwisselen van weder zijdse ervaringen ligt tevens het ver kennen van nieuwe toepassingsmo gelijkheden en het daartoe zo moge lijk aantrekken van een deskundij docent in de bedoeling. Neem eens vrijblijvend voor naden inlichtingen kontakt met de heer T Sterenberg, tel. 333182, of Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 331297. OVER WONEN GESPROKEN De laatste tijd wordt in de medit veel aandacht geschonken aan dt vergrijzing van onze bevolking. Hei bejaardenbeleid van de regering richt zich vooral op het langei zelfstandig worden van ouderen. Bejaardenoorden en verzorgingste huizen moeten gesloten worden. Ook op welzijnsvoorzieningen wordt bezuinigd. Redenen, die het noodzakelijk ma ken, dat mensen boven de 50 jaar zich daar eens mee bezig houden. Om daar met elkaar over te discus siëren organiseert de Stichting Ou derenwerk Heiloo in samenwerking met de Ouderenbonden en Humani- tas een serie bijeenkomsten rondom het thema 'over wonen gesproken'. Deze bijeenkomsten zullen gehou den worden op 20 februari en 6, 13, 20 en 27 maart van 10.00-12.00 uur. Kosten voor de hele serie 12,50. Opgave bij: Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, Heiloo, tel. 331297. Vanaf 1985 wordt op het gebied van ou derenbeleid het zogeheten flankerend beleid nagestreefd. Dat is er ondermeer op gericht, dat ouderen zo lang moge lijk zelfstandig blijven wonen. En om dat te realiseren zijn er diverse plannen ontwikkeld. Een voorbeeld is het bou wen van zogenaamde aanleunwonin gen: woningen met voor de bewoners de mogelijkheid om in bepaalde situaties terug te vallen op de diensten van een verzorgingstehuis. Het is de bedoeling dat nabij Huize De Loet zulke wonin gen gebouwd worden. De Loet heeft sinds kort ook een extra, nieuwe functie in het flankerend beleid. In het verzorgingstehuis is onlangs de centrale geïnstalleerd voor het alarme ringssysteem in Heiloo. Dit systeem is bedoeld voor alleen wonende ouderen, die bijvoorbeeld om medische redenen een beroep moeten doen op acute hulp. In het kort komt het systeem op het vol gende neer. Als men aangesloten is, krijgt men een alarmeringstoestel in huis. Dit staat op een vaste plek, terwijl een bijbehorend medaillon ook op an dere plaatsen in het huis gebruikt kan worden. Door op een knopje te drukken treedt het toestel in werking: er wordt een verbinding met de centrale in De Loet (24 uur per dag bemand) tot stand gebracht. Het is niet nodig om in de buurt van het alarmeringstoestel te zijn, via een zen der kan ook op afstand gesproken wor den. Het gesprek tussen de oudere en de centrale in De Loet kan tot gevolg heb ben dat een sleuteladres wordt gebeld om hulp te verlenen. Het zou ook kun nen dat een arts of de politie wordt inge schakeld. Overigens is De Loet, via di recteur Schuur, niet alleen bij de afwik keling van een alarm betrokken. Ook is er tijd vrij gemaakt om bij de plaatsing van een toestel de nodige toelichting en instructie te geven. Avonduren De ervaring in andere plaatsen heeft ge leerd dat de meeste meldingen in de avonduren binnenkomen. Per aanslui ting wordt gemiddeld tweemaal per jaar van het systeem gebruik gemaakt. In vier van de vijf gevallen is het loos alarm. In Heiloo zijn voorlopig veertien alar meringstoestellen beschikbaar. Daar voor heeft de gemeente subsidie ontvan gen van de provincie, terwijl ook voor de exploitatie geld is verkregen. Het gaat om vrij dure apparatuur. De deel nemers betalen mede om die reden tien gulden per maand voor de aansluiting. Of het aantal toestellen in de toekomst wordt uitgebreid, is afhankelijk van de ervaringen. Indicatiecommissie Behalve de gemeente Heiloo en verzor gingstehuis De Loet is ook de Indicatie commissie bij het systeem betrokken. Deze commissie oordeelde tot dusver vooral over de opname van ouderen in bejaardenoorden. Nu adviseert zij ook over de plaatsing van de alarmerings toestellen bij ouderen. De plaatsing is afhankelijk van ondermeer medische, psychische en sociale gronden. Tot op heden heeft de commissie zes aanvragen ontvangen. Voor meer informatie en/of aanmel ding kan een ieder contact opnemen met de Indicatiecommissie Heiloo, Van Aostastraat 5 (gebouw sociale zaken), 1851 JB Heiloo, tel. 072-313184. Van maandag tot en met vrijdag is er spreek uur van 8.30 tot 10.30 uur op het ge noemde adres. Bovendien kan men er op dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur terecht. BIODYNAMISCHE THERAPIE IN HEILOO Sinds 1 januari heeft Miek Lucas zich gevestigd als biodynamisch therapeute in Heiloo. Biodynamisch werken is een therapie, die via het lichaam werkt aan lichamelijke, geestelijke en emotionele problemen. De therapie is bedoeld voor mensen met steeds terugkerende licha melijke en/of geestelijke klachten, die te maken hebben met spanning; en meer in het algemeen, voor mensen, die steeds minder kontakt hebben met hun gevoel. Biodynamische therapie werkt via be paalde massagetechnieken aan deze ge blokkeerde energie. Ze gaat als het ware laagje voor laagje smelten. Zo kun je alsnog komen tot de verwerking van diep weggestopte gevoelens. De thera peut zal, wanneer dit nodig is, stimule ren in het tot uiting brengen van impul sen van binnenuit. Soms komen er her inneringen van vroeger bij je boven, die je helpen om te gaan met de problemen van nu. De biodynamische therapie is dus een biologisch en psychisch reini gingsproces. Voor verdere informatie kunt u terecht bij: Miek Lucas-Berend, Mariënstein 146 te Heiloo (tel. 337266). Openbare bibliotheek Vrijdag 30 januari: verkoop afgeschreven materialen. Jeugdboeken 1,50 per stuk, van 15.00-17.30 uur. Boeken voor volwassenen en grammofoonplaten 3,00 per stuk, van 18.00-20.30 uur. Bibliotheek Het Malevoort. Woensdag 4 februari: mevrouw Van der Meulen spreekt over 'videofilms', aan vang 9.30 uur ('bespreking van materialen'). Bibliotheek Het Malevoort. Expositie in het Open Huis Tot 10 februari kan men in de foyer van het Open Huis gratis pastels van Gerrit Kat bekijken tijdens de openingsuren van het Open Huis. Contactochtend After Care Woensdag 4 februari: bijeenkomst van After Care, een begeleidingsgroep voor vrouwen met borstkanker, in het Medisch Centrum Alkmaar, van 10.00-12.00 uur. Melden vanaf 9.45 uur bij de portier yan het centraal ziekenhuis. Inlichtin gen: dinsdag van f4.00-16.00 uur, tel. 072-145454 tst. 2226. Filmavond Evangelische Gemeente Vrijdag 30 januari: filmavond van de evangelische gemeente Egmond e.o. in de zaal van de Geref. Kerk aan de Noordergeeststraat te Heiloo, aanvang 20.00 uur. Vertoond wordt de film 'Early warnings'. Voor inlichtingen: 02206-5301. Inbraken Vorige week moest de politie negen keer in actie komen naar aanleiding van in braken of pogingen daartoe. Een serie van vijf inbraken op 22 januari (Hee- renweg, Haesackerlaan en Burenweg) is door dezelfde dader(s) gepleegd. Via de achterdeur kwam men de woning bin nen. Met name sieraden, video-appara tuur, geld en waardepapieren worden vermist. Bij de praktijk van de dieren artsen bleef het bij een poging. In de meeste gevallen betrof het avondinbra ken. De politie adviseert om licht te la ten branden, wanneer men 's avonds niet thuis is. Alcohol In het weekend werd tweemaal opgetre den tegen automobilisten, die teveel al coholische dranken hadden genuttigd. Bij de politie is de folder van Veilig Ver keer Nederland, 'Alcohol en verkeer, dat kun je niet maken', verkrijgbaar. Daarin staan heel duidelijk de gevaren Goed tehuis gezocht voor: Castor, rode kater, 2 jaar. Twee cyperse katten, broer en zus, 3 jaar. Wit/zwarte kater, 4 jaar. Tijger, donker cyperse ka ter, heel lief, 5 jaar. Grappig klein schildpadpoesje, 6 jaar. Zwarte kater, zit graag op schoot, 10 jaar. Twee gezel lige katers, een cyperse en een zwarte, heel lief en dol op kinderen, 15 jaar. Twee dwergkonijntjes, 1 blauwgrijs en 1 bruin. Voor informatie: 072-337853. Breston, lakense herder, gecastr. reu, 1 Vi jaar. Iwan, boxer, reu, donker gestroomd, 1 jaar. Loekie, cockerspa- niel, rood, teef, 51/2 jaar. Edda, bou vier, gester. teef, 6 jaar. Voor informa tie: 02205-2256. Vermist: Cypers/beige katertje, zwart halsband je, 6 maanden, St. Jacobstraat, Alk maar. Zilvergrijze cyperse kater, niet gecastr., 3 jaar, Westerweg, Heiloo. Lapjespoes, 1 Zi jaar, vlooienband, 1 wit oor en 1 zwart oor, Haesackerlaan, Heiloo. Grijze cyperse kater, witte bef en witte sokken, dik haar, grote kat, Vennewaard, Alkmaar (roepnaam Arie). Zwart cypers poesje, klein, Bo- gerdlaan, Limmen. Zwarte poes, witte bef, 4 witte sokken, wit puntje aan staart, puntje rechter oor verbrand, 7 maanden, Dusseldorperweg, Limmen. Bastaard zwarte herder, reu, al sinds november vermist, Oudorp. Voor in lichtingen: 072-621195. Gevonden: Lapjespoes, geel bandje, ca. 5 jaar, Eg- mond/Zee/Hoef. Donker cypers ka tertje, zwart/grijze ringen om staart, wit befje, 2-4 jaar, heeft ongeluk gehad, Doorngeest (grens Akersloot-Uitgeest). Zwarte kat, witte bef, wit bij neus, witte sokken op voorpoten, helemaal witte achterpoten, ca. 5 jaar, Kerkelaan, Hei loo. Cyperse kater, niet gecastr., ca. 8 maanden, zwarte halsband, witte buik, Mulderij, Alkmaar. Voor inlichtingen: 072-621195. Kleine bruine langharige hond, Hoge- dijk, Egmond-Binnen. Wit konijn, don kere oren, neus en poten, Tennisbaan Koedijk. Voor inlichtingen: 02205- 2256. Dierenbescherming Heiloo e.o. Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-621195. Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256, 072-333714. Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Tel. vogels: 02206-5312. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO Geboren Renée M.C. d.v. Tan, Robert M.C. en Bel, Jantine R. Eva, d.v. van 't Hoff, Jozef J.N.M. en Kappelhof, Maria E.; Olivier G.M., z.v. Burgering, Johannes G. en Wage naar, Divera M.A.; Sietse, z.v. Schaafsma, Pieter W. en Gootjes, Eli sabeth; Ramon P., z.v. Zuurbier, Pe trus C. en Wester, Anselina R.M.; Paul A., z.v. Rootjes, Cornelis M. en Zo merdijk, Petronella M.M.; Thijs, z.v. Prein, Marius W.J. en van- Etten, Marie-Elise; Jolanda, d.v. de Nekker, Geert en de Waard, Anna M.P.; Fran ces, d.v. Ibink, Johannes C.M. en Slin- kert, Paulette J.M. Anna M., d.v. van Diepen, Theodorus C.M. en Eijkel. Elisabeth M.M. Andrea E., d.v. Stoop, Albertus W.J. en Kok, Elly. Huwelijksaangiften Poel, Petrus N. en Tames, Wilhelmina M.M. Huwelijken Bader, Petrus A.J. en van Duim, Karin S.; Brakenhoff, Petrus C.J. en Nanne, Geertruida A. Overleden Snelten, Bonefacius e.v. Dudink. Van den Bold, Maria C. e.v. Smeenk. Groot, Henry e.v. Randoe. Velzeboer, Simonica M. w.v. Schagen. Wuijts, Jo hannes H. w.v.: van den Busken. Los, Henny E. e.v. van Dommelen. Portengen, Elisabeth G.A., w.v. Ros; Kuiper, Jacoba, w.v. Ruiter. Bak, Jan; Out, Geertruida M. w.v. Smithuis; Ap pel, Gerrit. OPENSTELLING AFDELING BEVOLKING Vanaf 2 februari zal de afdeling Bevol king (ook voor paspoorten, rijbewijzen, burgerlijke stand, militaire zaken en huisvesting) reeds vanaf 8.00 uur 's morgens geopend zijn. De openings tijden zijn voortaan maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur. van rijden onder invloed aangegeven. Voor regelmatige drinkers èn anderen het lezen waard! Frontale botsing Op dinsdag 20 januari deed zich een on geval voor op Het Malevoort tussen Hoekstuk en Zeeweg. Door nog onbe kende redenen raakte een autobestuur der uit Heiloo op de linker weghelft, waarna hij frontaal op een andere wa gen botste. De Heilooënaar raakte zwaar gewond. Ook de andere bestuur der, afkomstig uit Barsingerhorn, werd naar de ziekenhuis te Alkmaar ge bracht. Twee vechtpartijen Het afgelopen weekend waren er twee vechtpartijen. Op de Heerenweg, nabij d'Oud Inn, raakte zaterdag een groep mensen slaags: schoppen, slaan, ge bruik van een ketting en dreigen met een vuurwapen werden aan de politie ge meld. In Limmen werd zondagavond een per soon een horecagelegenheid 'uitge werkt'. De man werd in het gezicht ge schopt, waardoor zijn neus gebroken werd. Beide zaken zijn in onderzoek. Diversen Een bromfiets, die teveel decibellen ge luid produceerde is uit het verkeer geno men. Zeven fietsen werden gestolen. Uit een auto werd de geluidsapparatuur, waarde 1000 gulden, gestolen. Een bij een garage geparkeerde auto werd ver nield. Bij de Hema werd een man aan gehouden, die probeerde vijf flessen port zonder daarvoor te betalen mee te nemen. Gevonden voorwerpen Gevonden voorwerpen te Heiloo, perio de 5 januari 1987 tot en met 25 januari 1987. Goederen afhalen op woensdag en zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur. wollen handschoen, zilveren armbandje met plaatje waarop letters, linker heren handschoen, timmermanspotlood en duimstok, fietssleutel, donkerblauwe handschoen, lichtblauwe handschoen, fietssleutel, sleutelbos aan hanger, lin ker dameshandschoen met prijskaartje, 2 wanten, linker lederen handschoen, rechterwant, linker kindersportschoent- je, kinderhandschoen, oprol-muts, sleu tel, damesportemonnaie met inhoud, jute zakje met paardeverzorgingsspul- len, sleutelring met 3 sleutels, sleuteletui met 5 sleutels en opener, sjaal, sleutel, paar kinderschaatsjes, pauw, zwart le ren dameshandschoen, bril, sleutelbos met 3 sleutels en 2 andere sleutels, por- temonnaie met geldsinhoud en sleutels, regenbroek blauw, dameshorloge, BMW-autosleutel, blauw jasje, groene postbus, paar pantoffels, halshorloge, herenhorloge, oorbel, dwerg-pincer, pluche speelgoedhond. AGENDA OPEN HUIS Donderdag 29 januari Fed.Vrouwenr. cursus 09.00- Notariskantoor van Wijk Openbare verk. 15.00- Yoga 13.30- H.O.V. operettever. rep. 20.00- T.K.H. vergadering 19.00- Sjoelclub Heiloo 20.00- H.B.C. bridged. Heiloo 20.00- H. Boerhave Engelse les 19.00- P.v.d.A. vergadering 20.00- Vrijdag 30 januari Plattelandsvr. volksdansen 09.00- S.K.W.O. volksdansen 11.00- N.v.v.H. damesbridge 09.30- Plattelandsvr. volksdansen 14.00- S.K.W.O. yoga v. ouderen 13.30- Begeleid.orkest v. NH rep. 20.00- Janet Hage Jazzdance 19.30- R.P.F. vergadering 20.00- NIVON geologie 19.30- Zaterdag 31 januari Alkm. Big band rep. 15.30- Famous Arts. Schilderijen exp. en verkoop 10.00 Zondag 1 februari Kinderkerkdienst NHK 10.00- Maandag 2 februari N.v.v.H. gym 10.30- Winkeliersver. 't Loo verg. 10.00- N.v.v.H. zang 13.30- Pridini volksdansen 16.00- Plattel.vr. zang 13.30 Yoga 13.30- Sans Atout bridge 2, .00- NIVON aquar. beg.slot 20.00- Falkland toneel rep. 20.00 E.H.K. klaverjassen 20.00- Soc. v. alleenst.soos 20.00- Yoga 19.30 Dinsdag 3 februari Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. F.J. van der Wind; 19.00 uur: ds. B.J. Kruit (jeugddienst met als thema 'Twee wereldenéérï geloof' in Geref. Kerk, m.m.v. Clara Tuyn uit Limmen). Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: ds. Oranje; 19.00 uur: ds. B.J. Kruit (jeugddienst met als thema 'Twee werelden.één geloof', m.m.v. Clara Tuyn uit Limmen). Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: kand. G. Vos uit Warnsveld. Parochie-zondagsdienst Psychiatrisch Centrum, Kenne- merstraatweg 464, tel. 072-330844. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. B.J. Kruit uit Heiloo (H.A.). Ned. Herv. Gemeente Egmonden Gezamenlijke dienst 3 kerken te Eg- mond aan Zee, Geref. Kerk. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar Niet ontvangen. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Niet ontvangen. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: br. C. van der Velden. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: ds. P.J.H. Krol; 17.00 uur: ds. P.J.H. Krol (H.A.). Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 uur: ds. J. Luiten; 17.00 uur: leesdienst. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-5301. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. i i< Hl Ni Vi f .KSMl7!l.kS< IKXH. Iii lI.O Vanavond weer zo'n gevarieerde speel avond in de muziekschool. Om kwart voor acht kunt u luisteren naar leerlin gen van Peter Broersen, leraar gitaar, Jack Kat, leraar saxofoon, en Fred Lodder, leraar piano en electronisch or gel. Onder het begrip speelavond ver staan we een ongeveer drie kwartier du rende leerlingenuitvoering, waarin alles heel ontspannen en soepel verloopt. De leerlingen, beginners en gevorderden, spelen wat. De docent vertelt eens iets en af en toe wordt door het publiek wel eens wat gevraagd over wat en waarop wordt gespeeld. De speelavonden zijn bij uitstek ge schikt om geheel vrijblijvend kennis te maken met de muziekschool. Daarom nodigen we u, ook als u (nog) niets met onze school te maken hebt, uit om te komen kijken en luisteren. U kunt ook in de Openbare Bibliotheek kijken naar onze stand, die daar is ingericht in het kader van Jeugd en Muziek. Tenslotte vestig ik uw aandacht op de ensemble-speelavond op 4 februari. En kele van onze ensembles spelen gedu rende een vijf kwartier durend pro gramma. Daarna organiseren we een jam-session. In december hebben we dat voorzichtig geprobeerd. Het was succesvol en daarom gaan we daar nog even mee door. Ook daar bent u van harte welkom. DOVES gym 09.00- NIVON aquarel, beg. 4 09.15- Janet Hage cond.train. 10.00- N.v.v.H. gewest bijeenk. 10.00- NIVON knipcursus 13.30- Nieuw leven zangver. rep. 20.00- NIVON boekbinden 5 20.00- H.B.C. bridged. Heiloo 20.00- Oppositie schaken jr sr 19.00- P.v.d.A. vergadering 20.00- Volkshuisvest. spreekuur 19.30- Woensdag 4 februari DOVES gym 10.30- NIVON tekenen 5 09.30- Ned. bridgebond 20.00- NIVON kalligrafie beg. 10 20.00- Falkland toneel rep. 20.00- J.V.O. bijeenkomst 20.00- Rotaryclub Heiloo 19.00- UCYL yoga 19.15- Bestuur Open Huis 20.00- THEATER DE BEUN Filmliga Donderdag 29 januari tot en met woens dag 4 februari, aanvang dagelijks 20.15 uur. 1-11.30 17.00 15.30 23.00 22.30 22.00 23.00 21.00 23.00 10.30 12.00 11.30 15.30 16.30 22.00 20.30 22.00 21.30 1-17.30 16.00 i-ll.OO 11.30 12.00 15.30 18.00 15.30 15.30 23.00 22.00 23.00 22.00 22.00 21.30 12.00 11.15 11.00 15.30 15.30 22.00 22.00 23.00 23.00 23.00 22.30 11.30 11.30 23.00 23.00 22.00 23.00 21.00 21.15 23.00 DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 31 januari en 1 februari: dr. Hartong, Sandecamplaan 33, tel. 337883. Weekenddienst Apotheek 30-1 t/m 6-2: apotheek Sibilo, Past. van Muijenweg 17, Heiloo, tel. 330200. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoendeVvijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 29-1 t/m 4-2: C. Motzo, tel. 02513- 12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 31 januari en 1 februari: N.A. Meye- ring, Muiderwaard 17, Alkmaar, tel. 072-610973. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic.Beetsweg 66, Heiloo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. de Waal, Kenne- merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, tel. 072-337378. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Kruisvereniging Heiloo Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend iedere maandag en donderdag van 16.00-17.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-3344694. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02206-3613, te be reiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. K. Hergaarden, tel. 02513-14847, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. M.H.Post-Stuve, Goodes- 1852 ES Heiloo, tel. Nederlandse Rode Kruis afd. Heiloo Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel. 072-336038 Welfare: mevr. Coolegem-de Beer, Werkendelslaan 39, 1851 VB Heiloo, tel. 072-335427. Verkoop van handwer ken iedere woensdag van 10.00-12.00 uur Kennemerstraatweg 382, Heiloo, tel. 072-333399. Speel-o-theek regio Heiloo: De speel-o- theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan diegenen die speciale aandacht nodig hebben. Adres: Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Hei loo, tel. 072-333399. Openingstijden: donderdag 15.30-16.30 uur, vrijdag 19.00-21.00 uur, zaterdag 10.00-12.00 uur. Inl.: mevr. laan 55, 072-334152. Telefooncirkels: Inl.J.van Toorn, Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel. 072-336038. Stichting Ouderenwerk Heiloo Instelling voor gecoördineerd werk voor 50-plussers. 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS te Heiloo, tel. 331297. Spreekuren: dagelijks (9.00-10.30 uur). Voor: bemiddeling huisvesting ouderen, meer bewegen door 50-plussers, autovervoer door vrijwilligers, individuele belangenbehartiging, vormings- en ontspanningsactivitei- ten, Gemeente Heiloo afdeling sociale zaken Van Aostastraat 5 Spreekuren: iedere werkdag van 8.30-12.00 uur, tel. 313131. Maatschappelijk werk: maandag t/m vrijdag 8.30-10.30 uur, dinsdag ook 19.00-20.00 uur, tel. 313184. Burenhulp Plan Oost Fam. van den Berg, De Laghe Weijdt 20, Heiloo, tel. 335078. Stichting Rolstoelbus Heiloo e.o. Secr.: tel. 335149. Afspraken vervoer: tel. 336570. De Rolbus is dagelijks beschikbaar. Stichting Onderdak Alkmaar Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. Koelmalaan 196, Alkmaar, tel. 072-400234. Werkgroep Kind en Ziekenhuis Secretaris: J.C.Smakman, tel. 072-331661. Woningbouwvereniging Sint Willibrordus De Kloosterhof 23, 1852 LA Heiloo, tel. 072-332872. Geopend op werkdagen van 8.30-11.30 uur. Spreekuur: le woensdag van de maand (niet in juli en augustus). Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Eerste maandag van de maand: thema avond. Derde maandag van de maand: kreatieve avond. Het Open Huis, zaal 5, aanvang 20.00 uur. Inl. tel. 332136 of 331097. Gezinsverzorging, bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord-Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks. 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de Bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Unie van Vrijwilligers Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdag (12.00-14.00 uur), tel. 072-335296. Secretariaat: mw. B. Eberson-Bergsma, Breedelaan 46, 1851 MD Heiloo, tel. 072-336262. Giro UW: 2400655. Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk (Stama) Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 2