-■U de Sauna Het Vennewater gaat zondag open Nieuws veer 55plussers Gevarieerd reisaanbod Dierenbescherming Heifoo—timmen— Castricum valkering beveiliging Kerkdiensten Geen Uitkijkpost ontvangen? Andere adressen Medische diensten UITKIJKPOST 4 FEBRUARI 1987 as» ifSSSi: Voor de familie Opdam wordt zondag 8 februari de dag van hun leven. Na zes jaar touwtrekken om de nodige vergun ningen te verkrijgen en zelf de accom modatie te bouwen, gaat 'hun' sauna Het Vennewater open. Om een ieder te laten kennismaken met de sauna is er 8 februari van 15.00 tot 19.00 uur open huis. Iedere belangstellende kan dan een kijkje komen nemen. Sauna Het Vennewater is een schitte rend pand geworden. Het werd ontwor pen door de inmiddels helaas overleden architect Aad Ham. Hij bouwde sinds de tweede wereldoorlog vele projecten in Heiloo. Na zijn overlijden heeft de heer Opdam het plan voor de sauna ver der afgemaakt en uitgevoerd. Een rondgang door de sauna in wording (vorige week werd er nog hard aan de afwerking gewerkt) leert dat men in sau na Het Vennewater volledig aan z'n trekken komt. Opvallend is dat een aan tal aanpassingen doorgevoerd is, die af wijken van de meeste sauna's. Ervarin gen van de familie Opdam, zelf enthou siaste sauna-gangers, liggen hieraan ten grondslag. Behalve de sauna zelf is er een Turks (stoom)bad, waarin geen banken, maar kunststof stoeltjes staan: gerieflijk en ruim. Ook is er een voetenbad met per manent stromend water, zodat de hygië ne altijd gewaarborgd wordt. De 'koude partij' is uitgebreid: normale douches, handdouche, watervaldouche en hoek- douche, als ook het grote dompelbad, waarin plaats is voor meerdere mensen. Ter afkoeling kan men ook de buiten lucht in. Aan de achterzijde van het ge bouw is een afgeschermde tuin, met en kele terrassen. Om buiten te komen moeten de bezoe kers via het zaaltje, waar ook het zwem bad (4,5 bij 7 meter) is. De temperatuur van het water wordt op 30 graden Celsi us gehouden. Naast het zwembad is ook een terras. Overigens, het aantal rustruimtes is groot. Behalve de reeds genoemde ruimtes biedt ook de eerste etage van het sauna complex volop gelegenheid om tot rust Sauna Het Vennewater aan de Westerweg (tussen Slootenslaan en Vennewatersweg) is van alle gemak ken voorzien. te komen. Er is een zaal met tien ligban ken, waarop men na een dag arbeid tus sen de verschillende onderdelen van het saunabezoek even kan uitblazen. Ook zijn er een zitgedeelte, waar men naar de televisie kan kijken, en een ruimte, waar enkele conditietoestellen en spel len zijn opgesteld. Om het bovengedeelte te completeren moet de professionele zonnebank ge noemd worden, waar men zich kan la ten 'opbruinen'. Ernaast gelegen is een massageruimte, waar men volgens af spraak stijve spieren hun souplesse kan laten terugkrijgen (geen fysiotherapie!). Tot slot is de kleedruimte voor dames op de eerste etage. De heren kunnen zich op de begane grond omkleden. Deze ruimte is gelegen tussen het saunagedeelte en de kleine, maar gezellige bar. Daar kan men voor een hapje en een drankje terecht. Bo vendien is aansluitend een ruimte met een grote open haard, waar om heen een gerieflijke bank is gemaakt. Ook zijn er enkele ligbanken. De nadruk op rust ruimtes heeft de familie Opdam bewust gelegd: hun bezoekers moeten een ge rieflijk verblijf in sauna Het Vennewa ter hebben. Men mag dan ook zo lang als men wenst blijven tijdens de ope ningsuren, dagelijks van 13.30 tot 24.00 uur (zondag gesloten). Sauna Het Vennewater maakt een tot in de puntjes verzorgde indruk. De zelf werkzaamheid van de familie Opdam, als ook hun deskundigheid, is aan bijna elk onderdeel van de accommodatie merkbaar. Het is nu aan de bezoekers om daarvan te profiteren. Wie nog nooit een bezoek aan een sauna heeft gebracht kan een afspraak maken om eens buiten de vaste openingstijden ken nis te maken. Ook voor groepen bestaat deze mogelijkheid. Tot slot mag niet onvermeld blijven, dat op de begane grond ook een kamer is in gericht voor de werkzaamheden van mevrouw Opdam als gediplomeerd pe dicure. Zondag kan men, zoals gezegd tussen 15.00 en 19.00 uur, kennismaken met sauna Het Vennewater. Maar ook daar na kan men er altijd terecht. Het is zon der meer de moeite waard! GILDEGIDS HEILOO Het is alweer enige maanden gele den dat het Gilde in Heiloo werd opgestart. Het Gilde heeft ten doel het overdragen van kennis en erva ring door senioren aan belangstel lenden. Inmiddels heeft een aantal mensen gereageerd. Zowel mensen, die hun kennis graag willen over dragen, als ook mensen, die op zoek zijn naar advies en bijstand. Een greep uit het aanbod: iemand die wil helpen bij het opstellen van brieven als ook het vertalen van teksten van het nederlands in het engels en omgekeerd; iemand die wil helpen en assisteren op het ge bied van handwerken schoonheids specialisme; iemand die lezingen wil houden over filosofie, literatuur, Shakespeare en Afrikaanse volke ren; een oud-medewerker van een kernreactor, die over kernenergie een neutrale visie wil geven. Verder kwamen er verzoeken bin nen onder andere op het gebied van het maken van olieverfschilderijen, het inrichten van exposities en het inventariseren van historische boe ken. Het Gilde werkt onder het toeziend oog van de Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294 te Heiloo (tel. 072-331297). Een ieder kan ge bruik maken van het aanbod. Voor het gebruik maken van het aanbod van senioren kan men contact opne men met de Stichting. TENNIS 50 In 'het artikel over tennis voor 50-plussers, dat vorige week in de Uitkijkpost werd gepubliceerd, is een storende fout geslopen. Die fout betrof de bijdrage, die men moet betalen voor deelname aan de activiteit in tennishal De Dors. De deelnemers betalen ƒ45,00 per kwartaal, en niet per maand zoals wij abusievelijk vermeldden. GOEDE VOEDING Met ingang van donderdag 19 fe bruari van 14.00-15.00 uur organi seert de Stichting Ouderenwerk Heiloo in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo een cursus van 5 we ken over goede voeding. Wat is gezonde voeding voor mij in de praktijk van alle dag? Het huidi ge aanbod van voedingsmiddelen is zo overweldigend groot, dat een. zelfs deskundige soms niet meer weet wat hij/zij moet kiezen. Op al le mogelijke manieren wordt ons een nieuw produkt aangeprezen, maar is dat nu zo gezond? Het is goed om, als we wat ouder worden, bewust onze voeding te gaan/blij ven kiezen. De cursus wordt gegeven door me vrouw S. Ouwendijk, diëtiste (tel. 336051). Opgave en/of nadere in formatie: Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294 (tel. 331297). LICHAAMSBEWEGING VOOR OUDEREN IS NOODZAAK Naarmate men ouder wordt, is de manier van leven van groot bëlahg. En één van de belangrijke punten is het lichamelijk actief .blijver} op la tere leeftijd. De Stichting Ouderen werk Heiloo heeft met ingang van 3 februari naast de vele aktiviteiten een nieuwe aktiviteit toegevoegd, li chaamsbeweging voor Ouderen (voor mannen van 50 jr en ouder). De lessen zullen bestaan uit trai ningsoefeningen (zonder toestellen en spel). Zij worden op verantwoor de wijze geleid door een ervaren vakkracht. Ieder die behoefte heeft om een uur per week de dagelijkse sleur te bre ken en deze nuttige lichaamstrai ning mee te maken kan voor infor matie bellen: Stichting Ouderen werk Heiloo (tel. 331297) of J. Kuijzer (tel. 336919). UITNODIGING VOOR 50-PLUSSERS Bovenbedoelde groep senioren no digen wr hiermee uit om in ons soosgebouw eens te komen kijken naar de diverse ontspanningsmoge lijkheden. Elke middag - ook zon dag maar niet zaterdag - bestaat de mogelijkheid om vanaf 13.30 uur mee te doen aan ons soosgebeuren in de vorm van biljarten (ev. rook vrij), klaverjassen, rummy cup, hal ma, schaken, dammen, babbelen. Daarnaast organiseren wij nog spe ciale dans- en sjoelmiddagen deze maand (woensdag) en bingo. Meer inlichtingen over het bovenstaande verschaft u dhr. J. v.d. Molen (tel. 330427). Wilt u op maandagmiddag bowlen? Dat kan, bel dan mw. C. Hooge- boom (330578). Een partijtje bridge op maandag- of vrijdagmiddag? Bel dhr. J.J. v.d. Zijde (tel. 331676). Koersballen doen wij op vrijdag morgen, inlichtingen geeft dhr. A. Rijnhart (tel. 330236). Ons ontmoetingscentrum staat in Heiloo, Hoog en Laag 7a, het ge makkelijkst te bereiken via Wester weg 294. Bij ons kunt u nieuwe con tacten opbouwen en vindt u onge twijfeld kennissen. SUCCES OP BASIS VAN ALERTE RUST Over dit onderwerp zullen openbare le zingen worden gehouden door Pierre Knibbeler, psycholoog en leraar Trans cendente Meditatie. Tijdens de beoefe ning van Transcendente Meditatie (TM) worden fijnere niveaus van het denken ervaren. Uiteindelijk wordt gedachten- activiteit overschreden en verkrijgt men een zeer diepe rust. Deze diepe rust in de geest geeft ook een diepe rust in het lichaam, gemiddeld tweemaal zo diep als in de diepste slaap. De lezingen zullen plaats vinden op: donderdag 5 februari, 14.00 uur, Belies- laan 14, Heiloo. Aansluitend op deze le zingen bestaat de mogelijkheid prakti sche training in TM te ontvangen in een cursus van zeven lessen. Inlichtingen: tel. 03200-55533. Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave nmddenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 I Vakantieganger kan kiezen uit IV2 mil joen arrangementen. Reisorganisatoren houden duidelijk re kening met de toenemende behoefte van de consument om de vakantie volgens individuele wensen door te brengen. Zo kan bij de Rabobank voor deze zomer uit zo'n 1 Zi miljoen verschillende vakantie-arrangementen worden geko zen. Een eerste hulpmiddel bij die keuze is de zojuist verschenen Vakantiekrant van de bank. Hoewel nog steeds grote groepen va kantiegangers veel plezier beleven aan twee weken Spaanse zon, strand en ver tier, wil een groeiend aantal toeristen de zomervakantie op een andere manier doorbrengen. Zij zoeken nieuwe bestemmingen (verder, exotischer, spannender) en zij vragen meer afwisse ling (diverse bestemmingen tijdens één vakantie, een activiteitenprogramma). De wensen van de consument vinden hun weerklank in de programma's die de reisorganisatoren aanbieden voor va kanties per vliegtuig, bus, trein, boot of eigen auto. De aanbiedingen worden minder strak, er zijn meer mogelijkhe den om tot individuele invulling van de vakantie te komen. Dit maatwerk in de reizen en de toene mende kwaliteitseisen van de toerist zorgen ervoor dat een nog groter beroep wordt gedaan op de deskundigheid van de reisadviseur. De reismedewerkers van de Rabobank, die het afgelopen jaar bijna 700.000 vakantiegangers 'op weg' hielpen, worden bij hun adviseren de taak ondersteund door Toeristiek. Dit informatiesysteem geeft een actueel en gedetailleerd beeld van duizenden bestemmingen en accommodaties. Het lezen van de Rabobank Vakantie krant, die zojuist in een oplage van meer dan één miljoen exemplaren is ver schenen, kan een eerste stap zijn om tot een geslaagde vakantiekeuze te komen. Ook in die krant wordt ruime aandacht besteed aan exotische en verre bestem mingen (Indonesië, Egypte, Verenigde Staten en dergelijke) en minder voor de hand liggende vakantiëvormen (bij voorbeeld per houtvlot de rivier af in Zweden) zonder overigens de meer tra ditioneel ingestelde vakantiegangers te vergeten. Voor een stukje vakantievoor- pret is de krant gratis verkrijgbaar bij de kantoren van de Rabobank. NED. CHRISTEN VROUWENBOND De presidente opende de eerste avond in het nieuwe jaar met een hartelijk wel kom aan allen. Na zingen en gebed volgde een korte meditatie. De presi dente had nog enkele mededelingen en daarna kon de heer Brosens zijn lezing houden over Godfried Bomans. Hij las eerst een verhaal uit één van de eerste bundels van Godfried Bomans, 'De ver drongen ballon'. Daarna vertelde hij over zijn kennismaking met Bomans en zijn vrouw Pietsie. Na het verhaal van de mensenredder was er pauze, waarin al vele vragen werden gesteld. De heer Brosens vervolgde zijn lezing en vertel de o.a. dat Bomans een goed schaker was. Hij sloot af met het verhaal an de brandmeester van Amsterdam. De pre sidente bedankte de heer Brosens voor de humoristische wijze waarop hij ons vertelde over het leven van Godfried Bomans. Goed tehuis gezocht voor: Schat van een zwarte kater, heeft zeer dringend een huisje nodig. Zwart/wit katertje, 8 mnd., cyperse kater, 2 jaar. Twee cyperse katten, broer en zus, 3 jaar. Lapjespoes, ca. 4 jaar. Tijger, donkercyperse kater, heel lief, 5 jaar. Zwarte kater, zit graag op schoot, 10 jaar. Twee gezellige katers, een cyperse en een zwarte, heel lief en dol op kinde ren, 13 jaar. Twee dwergkonijntjes, 1 blauwgrijs en 1 bruin. Voor informatie: 072-337853. Breston, lakense herder, gecastr. reu, 1 Zi jaar. Tosca, herder, teef, 3 jaar. Tarzan, kruising basset-Duitse staan der, reu. Loekie, cockerspaniel, rood, teef, 5 Vi jaar. Muffie, bast. herder, reu, zwart, 5 jaar. Zwart dwergkonijn. Voor informatie: 02205-2256. Vermist: Grijze cyperse kater, witte bef en witte sokken, dik haar, grote kat, Venne- waard, Alkmaar (roepnaam "Arie"). Zwart cypers poesje, klein, Bogerdlaan, Limmen. Donker cypers katertje, VA jaar, roepnaam "Joepie", De Land man, Alkmaar. Zwart/witte kater, niet gecastr., 9 maanden, roepnaam "Bo ris", De Kandelaer, Heiloo. Rode ka ter, gecastr., witte bef, witte sokjes, groot, roepnaam "Bobbie", Lievens- hof, Alkmaar. Zwart/witte poes, 3 jaar, Butterlaan, Heiloo. Witte kater, 1 Zi jaar, Butterlaan Heiloo. Zwart/wit te kater, gecastr., witte kop, zwarte oren, klein litteken op neus, bruine vlooienband, Nic. Beetsweg, Heiloo. Voor inlichtingen: 072-621195. Klein lichtbruin reutje, langharig, geel bandje, ca. 25 cm hoog, vermist omge ving Petten-Alkmaar. Heidewachtel, wit/bruin, reu, 4Zi jaar, heeft vlooien band om, Helmkade, Castricum. Voor inlichtingen: 02205-2256. Gevonden: Donker cypers katertje, zwart/grijze ringen om staart, wit befje, 2-4 jaar, heeft ongeluk gehad, Doorngeest (grens Akersloot-Uitgeest). Zwarte kat, witte bef, wit bij neus, witte sokken op voor poten, helemaal witte achterpoten, ca. 5 jaar, Kerkelaan Heiloo. Cyperse kater, niet gecastr., ca. 8 maanden, zwarte halsband, witte buik, Mulderij, Alkmaar. Cypers grijs poesje, ca. 1 jaar, (lijkt op Russisch blauwe poes), Priasveld, Hei loo. Licht cyperse kater, ca. 2 jaar, lich te bef, niet gecastr., zwart bandje en belletje, Wielingenweg, Alkmaar (loopt daar al enige tijd). Voor inlichtingen: 072-621195. Dierenbescherming Heiloo e.o. Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-621195, Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256, 072-333714, Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Tel. vogels: 02206-5312. POLITIEBERICHTEN In Heiloo wordt nog steeds veel inge broken. Op de Westerweg werd uit een auto een radiocassette recorder gesto len. In Vrieswijk en Termijen werden nummerplaten van auto's gestolen. In de Hema werd een winkeldiefstal ont dekt. Iemand uit Bergen had iets t.w.v. 46,50 meegenomen. Op de Blinkenlaan werd uit een afgeslo ten garage een auto ontvreemd. Een uur later werd hij in Alkmaar, totall-los, teruggevonden. Op de Kennemerstraatweg werden uit twee auto's radio's ontvreemd. Uit de stalling bij het station werden twee fietsen gestolen. Op de Heerenweg werd 's nachts een poging tot inbraak geconstateerd, de ganzen van de buren sloegen aan en toen kozen de dieven het hazepad. Ook bij het winkelhof 't Loo werd een fiets ontvreemd. Avondinbraken Op de Ewislaan waren twee inbraken. Er werd een video met afstandsbedie ning meegenomen. Op de Blinkenlaan werd geprobeerd een auto open te breken, het is niet gelukt. Op de Heerenweg werd ingebroken en een video en sieraden meegenomen. Op de Hofdijkweg is ook ingebroken, men weet nog niet wat er vermist wordt. Op de Hoogeweg in Limmen werd bij een inbraak sieraden, fotoapparatuur, cheques, een portemonnee en een jas meegenomen. Bij een ander huis een video-camera een recorder en videoban den. Op de Westerweg werd uit een huis fo toapparatuur en munten weggenomen. In een ander huis, in dezelfde straat werd een broche en een ketting meege nomen. Deze mevrouw was in de bow ling haar 79e verjaardag aan het vieren. Een onsympathieke verrassing toen zij thuis kwam. Zij doet een dringend ver zoek aan de "heren" inbrekers of ze alsjeblieft de broche terug willen sturen daar dit een dierbaar aandenken is. In de Middelhof werd uit een huis een klokje en beeldjes meegenomen. Op de Stationsweg werd bij een zaak in- gbroken, maar het alarm ging af. Er werd ook kaphout meegenomen, dat aan de gemeente toebehoorde. Op de Rijksweg in Limmen werd een verlichtingscontrole gehouden, er was weinig verkeer, toch leverde het nog 9 bekeuringen op. In Limmen is ook Radio Special uit de lucht gehaald. Er is proces-verbaal op gemaakt en de "spullen" zijn in beslag genomen. Op de Rijksweg ter hoogte van Gerton kwamen drie auto's met elkaar in bot sing, een persoon moest naar het zie kenhuis worden overgebracht. Een inwoner van Heiloo betrapte een jongen die aan de Kennemerstraatweg het hokje voor de bus aan het bespuiten was en nam hem de spuitbus af. Bij een snelheidscontrole op de Kenne merstraatweg reden van de 449 auto's er 66 te hard. Bel 's donderdags: 072-330175 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. F.J. van der Wind. 19.00 uur in Geref. Kerk: ds. A. Boelhouwer. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 en 19.00 uur: ds. A. Boelhouwer. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: ds. J.W. van de Gronden. Parochie-zondagsdienst Willibrordusparochie, Westerweg 267, tel. 072-330906. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. R. Timmers uit IJmuiden. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10.00 uur, Egmond-Binnen: ds. Ph. Ouwendijk. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 11.00 uur: ds. M.W.S. Cramer, geza menlijke dienst in Beverwijk. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Niet ontvangen. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: mw. H.G. Wouwenaar (kof fie na de dienst). Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: br. J. Maljers. 15.00 uur: ds. P.J.H. Krol. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.00 en 17.00 uur: ds. J. Luiten. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inl. tel. 02206-5301. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holle weg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 7-8 februari: dr. Duijvestijn, Obriglaan 52-53, tel. 333100. Weekenddienst Apotheek 6-13 februari: apotheek Wanna, J. Leysterstraat 22, Alkmaar, tel. 072-112082. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) J.F.M. Bugter, tel. 332873, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen E. Wiegering, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 7-8 februari: J.C. de Groot, Vrieswijk 19, Heiloo, tel. 072-335520. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic.Beetsweg 66, Heiloo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Èwis- weg 34, Heiloo, tel. 072133110Ö; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. Waal, Kenne merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266 (b.g.g. 02205-1796); P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, tel. 072-337378. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Kruisvereniging Heiloo Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend iedere maandag en donderdag van 16.00-17.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-3344694. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02206-3613, te be reiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel? 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. K. Hergaarden, tel. 02513-14847, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. AGENDA OPEN HUIS Donderdag 5 februari N.v.v.H. cursus 10.00-12.00 Fed.vrouwenraad cursus 09.00-11.30 S.K.W.O. Gespreksgroep 09.30-11.30 Plattel.vr. lezing 09.30-11.30 NIVON knipgroep 4 13.30-15.30 H.O.V. operettever.rep. 20.00-23.00 Sjoelclub Heiloo 20.00-22.00 H.B.C. bridged. Heiloo 20.00-23.00 H.Boerhave Engelse les 19.00-21.00 Falkland toneel verg. 20.00-23.00 Vrijdag 6 februari Plattel.vr.volksd. 09.00-10.30 S.K.W.O. 11.00-12.00 N.v.v.H. damesbridge 09.30-11.30 Plattel.vr. volksd. 14.00-15.30 G.K.W.O. yoga v. oud. 13.30-16.30 Begel.orkest v. NH rep. 20.00-22.00 NIVON geologie 20.00-22.00 Janet Hage Jazzdance 19.30-20.30 Zaterdag 7 februari Alkm.Big band rep. 15.30-17.30 Zondag 8 februari Kindernevendienst NHK 10.00-11.00 Concert Alkm. Big band 12.00-14.00 Maandag 9 februari N.v.v.H. gym 10.30-11.30 N.v.v.H. zang 13.30-15.30 NIVON pottebakken 2 13.30-15.30 Pridini volksdansen 16.00-18.00 Plattel.vr. zang 14.00-15.30 Yoga 13.30-15.30 Sans Atout bridge 20.00-23.00 NIVON aquarellen gev.slot20.00-22.00 Falkland toneel rep. 20.00-23.00 E.H.K. klaverjassen 20.00-22.00 Autorijschool Gelderblom 19.30-21.30 Yoga 19.30-21.30 Dinsdag 10 februari DOVES gym 09.00-12.00 NIVON aquarellen beg.5 09.15-11.15 Janet Hage conditietr. 10.00-11.00 N.v.v.H. Gewest bijeenk. 10.00-16.00 Nieuw leven zangver.rep. 20.00-22.00 NIVON boekbinden 6 20.00-22.00 H.B.C. bridged. Heiloo 20.00-23.00 Oppositie schaken sr jr 19.00-23.00 H.A.F. fotocl. Heiloo 20.15-22.15 Sticht.best.Open Huis verg 20.00-23.00 Woensdag 11 februari DOVES gym 10.30-11.30 NIVON tekenen 6 09.30-11.30 Sans Atout damesbridge 13.00-16.00 NIVON calligrafie 10 20.00-22.00 Falkland toneel rep. 20.00-23.00 Lib. Squaredansen 19.30-22.30 Rotaryclub Heiloo 19.00-21.00 UYCL yoga 19.15-21.15 Sans Atout bridge 20.00-23.00 AGENDA THEATER DE BEUN Zaterdag 7 februari Purper 'De Vijfde', (uitverkocht) Aanvang 20.15 uur Ombudsteam Heiloo Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo. Tel. bereikbaar van 10.00-22.00 uur op 072-332361 of 072-335710. Spreekuur vrijdag na tele fonische afspraak in De Duif, Ma- riënstein 180, van 19.30-20.00 uur. Peuterspeelzalen Heiloo Aanmeldingen en inlichtingen: mevr. S.van den Haak-van Wijk, tel. 072-- 334219. Stichting Rolstoelbus Heiloo e.o. Secr.: tel. 335149. Afspraken vervoer: tel. 336570. De Rolbus is dagelijks beschikbaar. Openbare Bibliotheken Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Vrijdag 14.00-17.00 Ouderenkoor Heiloo Repetitie dinsdag van 10.00-11.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl.: via tel. 334797, 334054 of 334216. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeg huis. Sekr.: Werkendelslaan 29, tel. 331594. FNV Info-team Heiloo-Limmen Spoed-informatie: tel. 02205-1608 of 02206-5397. Bouw- en Houtbond Heiloo Spreekuur iedere maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. FIOM: Buro voor alleenstaande ouders Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar maandag t/m vrij dag, tussen 9.00 en 17.00 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo Honden: mw. F. Waijers, tel. 02205-2256 en mw. J. Reppel, tel. 072-333714. Katten: mw. H. Dekker, tel. 332879 en mw. I. van Wijngaarden, tel. 072-337853. Vogels: C. Zwaan, tel. 02206-5312. Knaagdieren: mw. F. Waijers, tel. 02205-2256. Oppasdienst Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur 3,--. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072-330127). Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord en sociale alarmering die nen te worden gericht aan de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo, Van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. A.Th.Delleman (tel. 072-313184). Spreekuur: iedere werkdag van 8.30-10.30 uur. Tevens dinsdag van 19.00-20.00 uur. Alg. Ned. Invalidenbond Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groot elaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-12819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Voor een gesprek van mens tot mens dag en nacht bereikbaar: tel. 072-613614. Wao-Aa w-Groep Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens elke maandag spreekuur (9.00-12.00 uur). Vereniging voor Volkshuisvesting Heiloo Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in het Open Huis. Secretari aat: N. Greeuw, Termijen 22, tel. 332158. Stichting Werklozenbelangen Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool), tel. 072-337196. Ouders helpen Ouders Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting Ouders van Drugs verslaafden. Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uur, zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. Vrijwilligers Autovervoer Telefoon 333097, b.g.g. 331297. Stichting Consument en Huishouding Spreekuur: afdeling Sociale Zaken, Van Aostastraat 5 te Heiloo, donderdag van 14.00-16.00 uur. Tel. afspraak maken (hele week): tel. 313184. VVV Heiloo Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinforma- trice: mevr. A. de Moor, Nijverheids- weg 11, Heiloo, tel. 072-333719.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 2