De {gumden Zoveel Voordeel vindt u alleen bij de Expert Vakzaak! HOOFD TELEFOON limmen nu voor 4.95 B Het verschil tussen leven en dood schuilt in een simpel gebaar. ED I Crescendo zingt voor u Shithouseband in Akersloot Kort Bondig Tropical weekend in JC JOEB Agenda de igmonden LIMMER MOZAÏEKEN Agenda limmen ELECTRONICA DE GRAAF, Wekelijks gratis in de bus VHS- VIDEORECORDER Expert Da's Absolute Zekerheid. JVC ..3 SS GLAS HET INZAMELEN WAARD. HUR IN DE GLASBAK! wrT Inleveren van kopij voor advertenties e.d. tot uiterlijk j a '.00 uur. RUTON CREDA UITKIJKPOST 11 FEBRUARI 1987 GEVARIEERD DONATEURSCONCERT LAMORAAL VAN EGMONT Muziekvereniging Lamoraal van Eg- mont biedt zijn begunstigers op zater dag 14 februari in het Dorpshuis te Eg- mond aan den ^oef het jaarlijks dona teursconcert aan. Lamoraal van Eg- mont beschouwt dit concert als het be langrijkste concert van het jaar en tracht er dan ook steeds iets bijzonders van te maken. Dit keer is het thema van het concert: De zee, de mens en het dier. Zo wordt o.a. uitgevoerd 'Nachtklange von Ossian', welke ouverture een muzi kale schildering van de zee geeft. Tussen de amusementsmuziek, die na de pauze wordt uitgevoerd, bevinden zich stuk ken als 'The Pink Panther' en de be roemde 'Tiger Rag' van La Rocca. Ver der staat muziek op het programma die een groot publiek aanspreken en toch de standing van een modern goed bezet fanfare-orkest eer aan doen. Een bijzonderheid is ook het optreden van een zeer gevarieerde slagwerkgroep o.l.v. Jan Peetoom, die een uitvoering van de 'Mau Mau Suite', van Daris zal geven. Tenslotte zij vermeld dat ook de drumband o.l.v. José Pepping en Johan Eijzinga aan dit veelzijdige concert zal meewerken. De aanvang is om 20.00 uur. Zaterdag 14 feb ruari geeft het bekende koor Crescendo uit Egmond-Binnen weer een concert in Café Swart (de zaal naast het café), aanvang 20.IS uur. Voor u die Crescendo misschien nog niet kent: het koor bestaat al jaren en is oorspronkelijk voortgekomen uit het kerkkoor van de Adelbertuskerk in Egmond-Binnen. Geoefende zangers (essen) dus! Crescendo geeft elk jaar een concert voor de trouwe donateurs en overige liefhebbers. Het programma is ook dit jaar weer zeer gevarieerd: Joh. Strauss tot negro-spiritual, van een Iers volksliedje tot muziek waarmee het koor al verschillende keren een eerste prijs heeft weggesleept op concoursen, en dat is beslist geen saaie muziek! Traditiegetrouw (hoe kan het anders in Egmond) is er bal na. En tussen de koorzang door kunt u luisteren naar muziek, gemaakt door Frank van Ko ten, de bekende hoboïst. Komt u ook luisteren? Het is beslist de moeite waard. Toneelvereniging Sint Willibrordus gaf afgelopen donderdag- en vrijdag avond een uitvoering van de kluehfi 'Wie kaatst...die wint'. Een blijspel vol verwarringen, waarmee het publiek zich kostelijk vermaakte. MEERVOGELS HANDBAL Dames De dames startten voortvarend en speel den een prima eerste helft met prachtige doelpunten. Geel Zwart maakten ge bruik van Meervogels verdedigingsfou- ten en met een ruststand 7 - 7 was de wedstrijd nog geheel open. Nadat Rina de Wilt tweemaal scoorde en Tinka Kerssens een penalty stopte had Meervogels met een 9-6 voorsprong in de 40e minuut de wedstrijd naar hun hand kunnen zetten, maar balverlies en slecht verdedigen op de hoeken was voor Meervogels fataal. Het maximaal haalbare een tweede plaats komt door het verlies (12-14) in gevaar. Heren De heren zorgden voor sensatie door kampioenskandidaat Schagen zonder punten naar huis te sturen. Hoewel Meervogels snel tegen een 0-2 achter stand aankeek, werd er vooral door agressief verdedigen èn topscorer Rob Buur een 7-7 ruststand bereikt. Na rust hielden de teams elkaar 10 minuten in evenwicht. Toen sloeg de vlam in de pan en kwam Meervogels in de 20-e minuut op een comfortabele 15-9 voorsprong. Schagen moest menigmaal ingrijpen ten koste van 2 minuten straffen. Dit on dertal werd door Meervogels uitgebuit en met deze belangrijke overwinning toonde Meervogels zijn klasse. Zaterdag 14 februari weer een avondje uitstekende muziek in dancing De Vriendschap te Akersloot. Op de plan ken ditmaal de Shithouse Band, die zichzelf in een nieuw jasje heeft gesto ken. Vertrokken is Wil Meyer, die meer tijd moest vrijmaken voor het schrijven van nieuw hit-materiaal. Daarvoor in de plaats is gekomen de bekende saxofo nist Dick Remmelinck, bekend van on der andere Exception en natuurlijk van zijn meespelen met diverse andere or kesten op kermissen en andere feesten. Ook het repertoire heeft een wijziging ondergaan. Het geheel is iets steviger geworden en vooral de snellere rock roll-nummers zijn weer in het repertoire opgenomen. Zaterdagavond te zien en vooral te beluisteren in De Vriendschap te Akersloot, alwaar de deuren voor het publiek om negen uur open zullen gaan. De Shithouse band is muziek voor iedereen, jong en oud, voor elke generatie. Expositie Heieen van de Lem Schilderes Heieen van de Lem exposeert momenteel bloemstillevens in het Dorpshuis te Bergen (tegenover de Ruï- nekerk). Van maandag tot en met vrij dag is de expositie te bezichtigen van 9.00-12.30 uur, 13.30^17.30 uur en 19.30-22.30 uur. Themamiddag Handreiking Zondag 22 februari is er voor ouders, die hun kind hebben verloren, een bij eenkomst van de vereniging Handrei king. Deze middag wordt van 14.00 tot 16.30 uur gehouden in De Vest te Alk maar. Voor nadere informatie: T. Janse (072-114428) of B. van Lienen (072- 119745). Provinciale verkiezingen Woensdag 18 maart worden de verkie zingen voor de Provinciale Staten van Noord-Holland gehouden. Wie zich een beeld wil vormen van het provinciale bestuur kan een speciale (fraaie en dui delijke) folder opvragen bij het Provin ciehuis, De Dreef 3 te Haarlem (tel. 023-169933/163110. Ook is er een ten toonstelling in het Stadhuis te Haarlem (vanaf 20 februari) en zijn er diverse voorlichtingsmaterialen (videoband/ diaserie) beschikbaar. Wielerronde Uitgeest Zondag 31 mei wordt voor de vijfde maal een wielerronde in Uitgeest gehou den. De organisatoren hebben zich in middels in een stichting verenigd. Lief hebbers en aanhangers kunnen deze stichting sponsoren, dan wel een dona tie overmaken. Voor informatie kan men contact opnemen met G. Hendriks, Burgemeester van Nienestraat 9 in Uitgeest. Bollenland Morgenmiddag is er in gebouw Noord- Holland van de PPD (Provinciale Pla nologische Dienst), J.J. Hamelinkstraat 4-6 te Haarlem een gezamenlijke bijeen komst van de commissies ruimtelijke ordening, natuur- en landschapsbe scherming en openluchtrecreatie, wa terstaat en wegen en land- en tuinbouw. Gesproken zal worden over een con cept-notitie over de omzetting van gras land in bollenland. Volgende week hier over meer in de Uitkijkpost. Scholieren-festival Zaterdag 14 februari wordt in de Alk- maarse Vest het derde scholieren-fes tival gehouden van 13.30 tot 18.00 uur. Een kleine 200 jongeren treden voor het voetlicht met een gevarieerd program ma (toneel, cabaret, zang, dans, jazz, pop, sketch en ballet), verspreid over de diverse ruimtes van het cultureel cen trum. De toegangsprijs voor bezoekers is 2,50. VHS-frontloader, 1-f kanalen en 6 programma's vooraf program meerbaar. Nu bij Expert extra goedkoop geprijsd voor slechts gratis video-ondierhoudskontrakt qratis video-onderhoudskontrakt Nu extra goedkoop geprijsd bij de Expert Vakzaak. De Expert Vakzaak Maakt Alles Waar! wett aanbetaling «oor art. boven f 1000,- 20*. (jaarl IDUBBEL CASSETTEDECK type f TDW-11 Kopieert met synchro-start. Con tinu afspelen van 2 cassettes. Met dolby en natuurlijk ook geschikt voor metal-tape. Adviesprijs f 410,- Nu bij de Expert Vakzaak voor dubbel cass. deck JHt 77. ..7..7.7. i-i-i- Vanuit een uitzonderlijk Joebgebouw waar het inmiddels zo rond de 30 gra den celsius is, wil ik u allen uitnodigen om tijdens dit tropisch weekend één of meerdere cocktails te komen drinken. Er zijn dit weekend niet allen subtropi sche dranken maar ook subtropische klanken. Vrijdag de 13e een te gekke reggae-formatie uit Amsterdam, die dit weekend opent. De entree is voor deze avond vrij, de aanvang is 20.00 uur. Zaterdagavond draait er een muziek film, welke wordt afgewisseld met he dendaagse muziek. De entree is ook de ze avond vrij en het tropische paradijs gaat om 20.00 uur open. Zaterdagmiddag is er voor de kinderen een play-back-wedstrijd, waar wel vijf Madonna's act de presens zullen geven; ook zullen Dorus en Cindy Louper de revue passeren. De play-back-wedstrijd begint om 14.00 uur. Als je tussen de palmbomen door loopt en het strandzand onder je voeten voelt, waan je jezelf in het Caraïbische gebied. Helemaal uit je bol ga je als je Racho Da Bano ontwaardt. Deze uit Castri- cum afkomstige formatie speelt vrolijke muziek met invloeden uit Cuba, Puerto Rico, Trinidad, etc., vermengd met een stukje hedendaagse popmuziek. Zondagmiddag om 16.00 uur gaat de zaal open. Trek wel even je zomerkle ding aan bijv. je korte broek en zonne bril; dit om niet te veel bij het interieur af te steken. J.C. Joeb vind je aan de Herenweg 69 in Egmond-Binnen. Tennisclub Hogedijk Zaterdag 14 februari: tennisavond in de Valkeyhal te Limmen, aanvang wedtrij- en vanaf 20.15 uur. Inlichtingen: Piet Pieterse, tel. 072-330834. Dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 maart: jeugdtoernooi in 't Goede Veld te Alk maar. Inschrijfformulieren tot en met zaterdag 14 februari verkrijgbaar bij de K. van Zoonen, Pr. Irenelaan 98, Eg- mond aan den Hoef. Tevens zijn in schrijfformulieren verkrijgbaar voor het familietoernooi in 't Goede Veld op de data 28 februari, 1 en 7 maart. Expositie in De Kapberg Tot en met 1 maart kan men in Galerie De Kapberg, Slotweg 17, Egmond aan den Hoef, de expositie 'Egmonders' be kijken. Iedere zaterdag en zondag tus sen 13.30 en 17.00 uur kan men er terecht. FNV-BELASTINGHULP Vanaf begin maart kunnen FNV-leden weer profiteren van de FNV- belastinghulp. Zij worden gratis gehol pen bij het invullen van hun aangiftebil jet inkomstenbelasting. Dat is voor vele mensen een groeiend probleem, want de belastingsbepalingen veranderen voort durend. De FNV geeft haar leden al jaren de mogelijkheid de kosten van betaalde hulp uit te sparen. Verspreid over het hele land staat er ieder jaar een korps van ruim 4500 speciaal opgeleide kader leden klaar om andere FNV-leden met de belastingen te helpen. Met de hulp van dit korps deden vorig jaar maar liefst 75.000 FNV-leden hun voordeel. De FNV-leden in Heiloo en Limmen, die van deze service gebruik willen ma ken, kunnen zich voor het maken van een afspraak op dinsdag 17 februari tus sen 14.00 - 16.00 uur en donderdag 19 februari tussen 19.00 - 21.00 uur, telefo nisch aanmelden middels tel. 072-332683. NIVON REIZEN Sommige mensen willen dit jaar precies zo'n vakantie als vorig jaar. Maar de meesten zoeken toch liever iets anders. Dan is er een overweldigend marktaan- bod. Het Nivon heeft ervaring met het organiseren van bijzondere vakanties. Het Nivon brengt reizen tegen betaalba re prijzen. Ter plaatse bepalen we sa men wat er gedaan gaat worden. In binnen- en buitenland wordt gelegen heid gegeven tot het genieten van de na tuur, maar ook het leren kennen van de cultuur van een streek. Zomervakanties, reizen in voor- en na seizoen, zeilkampen, bergsportreizen, fietstochten, wandeltrektochten, busrei zen, reizen met eigen vervoer, maar ook wintersportvakanties behoren tot de mogelijkheden. En dat alles voor ver schillende leeftijdsgroepen. Meestal is als verblijf gekozen voor natuurvrien denhuizen of wordt gekampeerd op de eigen terreinen, ook in het buitenland. De geïllustreerde brochure 'Vakanties '87' staat boordevol informatie. Zij kan worden aangevraagd bij het Nivon, P.C. Hooftstraat 163, 1071 BV Amster dam, tel. 020-766889. Daar kunnen be langstellenden ook terecht voor nadere informatie, zowel over de reizen, als over de Nivon-aktiviteiten. Thuisbezorgen: GRATIS Garantie ZWART OP WIT Service: SNEL GOED 7 Informatie: DEMONSTRATIE Klant: IS KONING IATIE Wanneer de weersomstandigheden het toelaten? zullen dit jaar de mozaïeken- dagen plaatsvinden van 2 tot en met 6 mei. De voorbereidingen zijn reeds in volle gang en er zal niets nagelaten wor den om deze dagen te doen slagen. Daar dit evenement voor de vijfender tigste maal wordt gehouden, stelt het komitee zich voor extra festiviteiten te organiseren. Hoewel reeds enkele sug gesties geopperd zijn, zou het komitee het zeer op prijs stellen, wanneer ook ideeën van de dorpsgenoten ons berei ken. Limmen leeft weer op en bruist van en thousiasme om de lente tegemoet te tre den met een bloemenfeest van grote klasse. Wij vragen daarvoor uw aller medewerking. Wij houden u op de hoogte van de voorbereidingen. Onget wijfeld zijn de leggers en prikkers reeds bezig met hun ontwerpen, waarbij het komitee u veel succes wenst. SCHAKEN IN LIMMEN Topman van Vredeburgs onderlinge competitie is opnieuw P. Alders. Zelf won hij van G. Hafkamp, terwijl T. Morcus tegen coming-man R. Bollweg in het zand beet. In de B-groep promoveren H. de Goede en J. Snip na winst op resp. A. Hooij- boer en P. de Waard. Vlak onder dit promoverende tweetal prijkt nu A. Dui- kersloot die M. Limmen klopte. In de C-regio gaat R. Rommel door met win nen. Ditmaal was C. Smit het slachtof fer. Uitslagen: A: J. Limmen-H. Grondsma afgebr.; C. v. Etten-O. v. Buuren afgebr.; R. v.d. Storm sr.-M. Vonka 1-0; G. Hes-P. v. Buuren 0-1; P. Natte-P. Vlaar 0-1; P. v.d. Heijdt-H. Wentzel V2-/2; C. Limmen-B. Kerkhof 1-0. B: K. Aafjes-M. Briefjes 1-0; R. v.d. Storm jr.-M. Custers 1-0; C. Hes-C. Luttikhuizen 0-1; H. Mous-C. Visser Zi-Zi\ L. Kiebert-M. Zuurbier 1-0; J. Kleverlaan-R. Hooijboer 0-1. C: P. Zwart-S. v.d. Sande 1-0; T. Könst-J. Kaandorp 0-1; J. Jonker-K. Könst Zi-Vi\ G. de Haan-R. Velseboer 0-1; J. v.d. Vegte-R. Valkering 1-0 (regl.); N. Admiraal-M. Limmen 1-0; A. Verweij-J. Tebbens 1-0. Katholiek Vrouwengilde Woensdag 18 februari: de heer Brandsma, leraar nederlands aan het Bonhoeffercollege, houdt een lezing over sprookjes, sagen en mythen. Aan vang 20.00 uur in het Parochiehuis. En tree leden 2,00 en niet-leden 3,50. BLOEMEN IN UW TUIN? WAAROM ZAAIT U ZE NIET ZELF? Eén mooie tuin met bloemen hoeft niet duur te zijn. Zeker niet als u zelf zaait. Zaaien is niet moeilijk en minder bewer kelijk dan u misschien denkt. Het geeft bovendien enorm veel voldoening en uw kinderen leren ervan. Heb! u een kale muur of schutting in uw tuin, zaai dan eens een Lathyrus. Overal verkrijgbaar en makkelijk te zaaien. De Lathyrus kunt u op kleur krijgen of ge mengd. Vanaf eind juni tot eind au gustus produceert deze noeste klimmer een veelheid van prachtig gekleurde bloemen. Die bloemen verspreiden een heerlijke geur en zijn goed als snijbloe men te gebruiken. Naarmate u vaker bloemen snijdt, produceert de Lathyrus er meer. U kunt de Lathyrus al vroeg zaaien: van begin maart tot ongeveer eind april. Een andere eenjarige klimmer is de Oostindische kers. Prachtig om tegen een pergola of rond een paal te laten groeien. De Oostindische kers vertoont in zijn bloeitijd (de hele zomer) gele of gemende bloempjes. De Oostindische kers zaait u iets later dan de Lathyrus, namelijk van eind april tot begin mei. Perkplanten Perkplanten zijn die laagblijvende plan ten waarmee u uw gazon of terras kunt omzomen. Erg makkelijk te zaaien is de lage Zinnia. Vooral de kleinbloemige soorten zijn heel geschikt, bijvoorbeeld 'Perzisch tapijt'. De lage Zinnia wordt ongeveer 30 cm hoog. Na half mei kunt u dit plantje buiten zaaien. Mooi voor aan de rand van een perk of in een rotstuin is de Alyssum. Alyssum is er in drie kleuren: wit, roze en violet. Deze plant wordt niet hoger dan onge veer 10 cm. Alyssum kunt u vanaf eind april buiten zaaien. De lage Godetia is een uitstekende keus als uw grond niet al te vruchtbaar is. De Godetia bloeit enkele maanden in de zo mer en vertoont vele kleurige bloemp jes. U zaait de Godetia in mei of juni. De Iberis of scheefbloem wordt 20 cm hoog en is prima voor het perk, maar ook voor de balkonbak. U zaait de Ibe ris in april rechtstreeks in de tuin. Tenslotte is ook het Slaapmutsje (Esch- scholzia) een erg mooi perkplantje. Wordt 30 cm hoog en krijgt bloemetjes in allerlei zachte kleurtjes. Het Slaap mutsje zaait u ook rechtstreeks in uw tuingrond van eind april tot begin mei. Op ieder zakje zaad vindt u een duidelij ke gebruiksaanwijziging. U zult snel zien dat zaaien niet bewerkelijk of moeilijk is. Als u de aanwijzingen volgt doet de natuur de rest. Alle klimmers en perkplanten die in dit artikel worden ge noemd zaait u rechtstreeks buiten in uw tuingrond. Wilt u meer planten zaaien of zoekt u andere soorten, de verscheidenheid van zaden is enorm. Bij Agrarisch Centrum Nuijens te Limmen zult u zeker slagen. Anderhalve week geleden werd aan de Rijksweg te Limmen de gloednieu we showroom van garagebedrijf G. Kaandorp geopend. De nieuwe en oudere modellen van Citroen kan men daar bekijken. Bijvoorbeeld het niet weg te denken 'eendje' en de pas geïntroduceerde AX, hier gebroe derlijk op de gevoelige plaat vastgelegd. Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo DE VRIJHEID LIMMEN De uitslag van de op 4 februari gehou den competitiewedstrijd is als volgt: Ere-klasse: 1 Gerard Miltenburg 100 pnt.; 2 Theo Vermolen 97 pnt.; A klas se: 1 Nice Droog 99 pnt.; 2 Kees Mooy 95 pnt. 3 Arie Groot 93 pnt.; B Klasse: Martin Pepping 97 pnt.; 2 Cor Onder water 96 pnt.; Klaas Punt 96 pnt.; Wil lem Verzijlenberg 96 pnt.; C Klasse: 1 Kees Admiraal 98 pnt.; 2 Bob Veenstra 95 pnt.; Egbert Pepping 95 pnt. KOMPETITIEPROGRAMMA IN SPORTHAL d'ENTERIJ Volleybal: Donderdag 12 februari; Dynamo - Molenwiek hr. 20.00 Oranje Wit - Aktief ds. 21.15 Oranje Wit - Krovo hr. 20.00 Oranje Wit - de Uithoek ds. 21.15 Zaalvoetbal KNVB Vrijdag 13 februari; B B 't Pontje - Limmen 18.45 Fleura - B W 't Pontje 19.25 Koot United - Bol 20.15 13 Balcken - R. Amstel Boys 21.05 Hagenaar - Heiloo'80 21.55 Maandag 16 februari: Koreman - PVHH 18.45 CZVV Kras - DSS Biersteker 19.35 AZV Vriendschap - Horse Pub 20.15 Pento - HFC 21.05 de Alken - Schuttersweï 21.55 Bedrijfsvoetbal Uitslagen zaterdag 7 februari: Driessen - Zomerdijk 6-6 Erkamp - Jansen 4-3 't Achterom - GP Groot 1-6 Bleeker Boys - Motaal 3-5 Programma zaterdag 14 februari: Erkamp - Nidrac 19.00 Comrhandeur - v.d. St. Kleverl. 19.50 Driessen - Joh. Jansen 20.40 Beentjes - Zomerdijk 21.30 Basketbal zaterdag 14 februari: Dunking Limmen - BBC.kad.js. 15.00 Dunking Limmen - Spaarnd. ds. 16.15 Dunking Limmen - Spaarnd. hr. 17.30 Handbal: zaterdag 14 februari van 11.00-14.00 uur; zondag 15 februari van 11.30-18.00 uur. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 81-4, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Kennemerstraatweg 382 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Kruisvereniging Limmen Dagelijks spreekuur tussen 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tus sen 18.00-8.00 uur via tel. 072-126482. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecetarie: 9.00-12.30 uur ('s middags na 15.00 uur alleen voor het afhalen van paspoorten en rijbewijzen). Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden, behoudens anderslui dende telefonische afspraken. De wethouders kunt u spreken iedere maandagavond van 19.00-20.00 uur in het gemeentehuis. De burgemeester slechts na telefonische afspraak (tel. 1456). De afdeling sociale zaken is geopend op maandag- en donderdagochtend van 9.00-12.30 uur en voorts na telefonische afspraak (tel. 3109). Gezinsverzorging, Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen Dierenarts Wolters, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spreekuur van 13.00-14.00 uur. Dierenarts Van Lohuizen, Dotterbloem 7, Castricum is bereikbaar via tel. 02518-55910. Zaterdag spreekuur van 12.00-13.00 uur (kleine huisdieren). Dierenarts Heiloo/Limmen Dr. Schaap en Dr. Duyser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1Heiloo). Zaterdag spreekuur van 11.00-12.00 uur. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). f Prijs- en modelwijzigingen voorbehouden Torenstraat 54, Castricum, tel. 02518-51441 Zaanweg 115, Wormerveer, tel. 075-281538 Dusseldorperweg 58, Limmen, tel. 02205-1278 De IJmondse formatie Black Slacks is zaterdag 14 februari te zien en te horen in Disco Limmen. Het optreden begint om ongeveer 21.00 uur. Voor liefhebbers van onvervalste rockabilly een aanradertje! Ill/- VHS VIDEORECORDER «X-rype HR-D 170 E VHS-frontloader met HQ-beeld- systeem. 32 Voorkeuze-kanalen DRAADLOZE AFST BED VPS-voorbereid. Synthesizer tuner. 2 JAAR GARANTIE OP DE KOPPEN Nu slechts STOFZUIGER type ROJ660 700 watt motor. Grote wielen, dus uiterst zwenk baar. Advies prijs f 299,-. Incl. hulpstukken nu voor slechts ijl WASDROGER type TD-421 Geschikt voor maar liefst 4 kilo wasgoedNu naar keuze uw was strijk- of kastdroog. Nu slechts

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 8